RICHMOND Ik deed een ontdekking Brits lijntoestei neergestort Anthonij-slop te Dreischor wordt doorgetrokken naar Tweede Ring Nieuwe vloedgolf van de Jangtse dreigt Amerika en Engeland tegen de ver- Opheffing Unie watering van het E.V.G.-ver drag met Nederland door Verwondering en ongerustheid te Londen en New-York IlldONBSifi Q0B[i(]6k6llKl Ingezonden mededeling zijn het er reeds over eens gewor- den, dat indien het Franse parle ment op rèces gaat zonder het EVG-verdrag bekrachtigd te heb ben, zij middelen zullen overwegen om West-Duitsland zijn souverei- niteit te geven los van de EVG. 37 mensen aan de dood ontsnapt Zeven en dertig mensen aan boord van een twee-motorig lijn- vliegtuig zijn Zondag ternauwer nood aan de dood ontsnapt, toen het toestel op de rolbaan van Black- bushe in het Britse graafschap Hampshire verongelukte en in brand vloog. Volgens een ooggetui ge werd de deur van het vliegtuig, door de smak waarmede het toe stel neerkwam, opengeworpen zo dat de 32 passagiers en de vijf le den van de bemanning uit het in brand gevlogen wrak konden ko men. Acht mensen liepen verwon dingen op en werden in het zieken huis behandeld. De passagiers waren vol lof voor het koelbloedig optreden van de Ierse stewardess Beryl Rothwell, die op haar beurt haar weerdering uitte voor het rustig gedrag van de passagiers. Sommigen waren door het raampje van de cockpit naar buiten gekomen. Een dode en 2 gewonden bij autobotsing Een 7-jarige jongen is gedood en zijn twee oudere broers zijn ernstig gewond, toen te Nunspeet een luxe bestelwagen en een militaire vrachtauto met elkaar in botsing kwamen. De bestelwagen, die afkomstig was uit Rijnsburg, werd bestuurd door de 24-jarige B. S. Zijn 14-jarige broer G. S en 7-jarige broertje J. S. zaten naast hem. De jongste knaap werd op slag gedood. De bei de anderen werden ernstig gewond. De linkervoet van de bestuurder werd verbrijzeld. De chauffeur van de militaire wagen kreeg een shock, maar is niet gewond. De Amerikaanse ambassadeur in Frankrijk, Frank Dillon, heeft een bezoek gebracht aan premier Men- des-France van Frankrijk om hem mede te delen, dat de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Dulles, zich kantte tegen de poging om de voorzieningen van het EVG- verdrag te „verwateren". De Ame rikaanse mening zou zijn, dat een meerderheid van de afgevaardig den in de Franse Nationale verga dering bereid is voor bekrachti- ging van het EVG-verdrag te stem men. Volgens Reuter's correspondent in Parijs betwisten vele Franse po litici de opvatting, sinds lang door Amerikaanse diplomaten gehul digd, volgens welke een kleine meerderheid in de Assemblée be reid is de EVG te bekrachtigen. Mendes-France zelf denkt, dat een meerderheid de EVG zal verwer pen, tenzij zij belangrijk wordt ge wijzigd. Bovendien is de Franse premier van oordeel, dat een zo be langrijke stap als het doen opgaan van Franse strijdkrachten in een „Europese" gemeenschap, een grote meerderheid in 't parlement vergt. De drie Gaullistische ministers, die Vrijdag zijn afgetreden, deden dit omdat zij er van overtuigd wa ren, dat de premier definitief was gewonnen voor de opvatting, dat een middenweg te bewandelen is. Een van de afgetreden Gaullistische ministers heeft verklaard, dat het plan van Mendes-France het EVG- verdrag fundamenteel niet wijzigt. Het bezwaar van de Gaullisten te gen de EVG is hoofdzakelijk, dat de EVG beperkt blijft tot slechts zes Europese landen en Engeland uitsluit. Zij achten slechts een Eu ropees verdedigingsstelsel aan vaardbaar waaraan Engeland deel neemt op gelijke voet met de rest van Europa en dat de deur open laat voor nieuwe pogingen om met de Russen een Europese oplossing te vinden. Diplomatieke kringen te Londen hebben verklaard, dat de ingrij pende aard van de Franse amen dementen op het EVG-verdrag ver wondering en enige ongerustheid heeft gewekt. Zij zouden vertra ging kunnen brengen in plaats van een snelle beslissing. Engeland en de Verenigde Staten gj, SjrjanS|anC| Werden Jongeman steekt agent dOOr RijSSen hersteld Het Indonesische kabinet beeft Zondagavond goedkeuring gehecht aan het resultaat van de bespre kingen te Den Haag over opheffing met de Unie. Ook keurde het het wetsontwerp betreffende het op- beffingsprotocol en aangehechte briefwisseling goed. Dit wetsont werp zal aan het parlement wor den aangeboden, voordat het op 1 September met rèces gaat. Vacantieganger overvallen Tijdens een fietstocht door het kroondomein van het Loo is de 35- jarige P. H. uit Schiedam door een wielrijder overvallen. De aanvaller gaf zijn slachtoffer een tik met een hamer op het hoofd. De vacantie ganger ging echter niet door de knieën. De aanvaller sloeg na zijn daad op de vlucht. Het slachtoffer zette met twee juist passerende motorrijders de achtervolging met succes in. De aanvaller werd over meesterd en overgegeven aan de politie. Uit het onderzoek kwam vast te staan, dat hij de 24-jarige Apeldoorner E. M. was. Hij had de wielrijder overvallen om hem van zijn geld te beroven. Kanaalzwemmers in actie Zondag is een ploeg van 6 zwem mers uit Folkestone, Zuid-Engeland er in geslaagd een estafette naar Griz Nez, de Franse Kanaalkust, te zwemmen. Ze deden er precies 15 uur over. Ik heb nu een was van 2 personen van 2 weken gedaan met Uw „Castella Parels" en ik kwam tot de ontdekking, dat ik nu in een dag mijn hele was kon afwerken, dank zij het verlichtende werk van maar 1 maal spoelen. Geen geloop naar de warmwaterkraan, geen over- matige ver moeienis meer met telkens nieuwe teilen water. - Het goed ziet er helder uit en is zeer soepel, ook na binnenshuis drogen. Zo schrijft ons één van de vele tienduizenden huisvrouwen die op getogen zijn over de snelle en fantastische resultaten, die zij be reiken met Castella Parels, het was middel van de nieuwe tijd. Castella Parels strooit men zo in het water en direct ontstaat ver rukkelijk schuim. Geen papje voor af te maken! Alle vuil trekt enorm snel uit het goed in paniek vluch ten de vuilste vlekken. Eén maal spoelen is ge noeg. Door de veel kortere be handeling gaat het goed veel langer mee; hier is nu eindelijk eens 'n 100% veilig wasmiddel. En U staat versteld van de blankheid, de helderheid en de zachtheid van alle goed dat U behandelt met Castella Parels. Volg de beste raad die U ooit werd gegevenhaal nog vandaag Castella Parels (47 ct per pak) in huis I U vliegt nu door de u)as heen! Tegenover school komt Groene Kruis-gebouw Ongeveer 68 millioen Europe anen zijn sinds 1912 uit hun woon streek verdreven, aldus heeft dr. Peter Paul, staatssecretaris bij het West-Duitse ministerie van Vluch telingenzaken in een te Weinheim, nabij Darmstadt, gehouden toe spraak. De K.L.M. heeft ter uitbrei ding van haar luchtvloot bij de Lockheed-fabriek in Californië drie „Super Constellations" besteld van het type L 1049-G. Deze toestellen zullen in begin 1956 worden afge leverd, zodat het aantal Super Con stellations, waarover de K.L.M. dan de beschikking zal hebben, zestien bedraagt. met mes Afscheids-avond met aannemers en ambachtslieden Een recalcitrante jongeman heeft Zondagavond op de Grote Markt in Vorige week werd een afscheids- keningen werden klaar gemaakt en Den Haag een agent van politie avondje gehouden door het gemeen- °P Maart 1954 kon de aanbeste- met een mes in de buik gestoken tht verhand met de vol- ding plaats hebben- Het werk werd nadat de politieman met een sabel toestuur in veroana met ae vol opgedragen aan de fa. pas-Wolte- tegen hem was opgetreden. De jon- tooiing van het herstel van de rjnk en ten Brinke te Rijssen. De gen is gearresteerd en de agent stormvloedschade aan de openbare schoolkinderen werden onderge- moest in een ziekenhuis worden iagere sch00i Tnej WOning te Sir- bracht in het gemeentehuis, de Con- opgenomen. ferentiezaal te Oosterland en de Omstreeks 20.45 uur werden twee wnsland en de openbare en bijzon- Ned Hery pastorie te sirjansland, in de Vlamingstraat surveillerende dere lagere scholen met woning te later verwisseld met een landbouw- agenten door voorbijgangers op- Oosterland. De gebouwen zijn klaar schuur. Thans mag worden aange- merkzaam gemaakt op het leit, dat behalve het scuiderwerk, dat nog nomen, dat per 1 September de les- een jongeman op de Grote Markt sen weer normaal in de scholen enkele meisjes lastig viel. De po- enige weken n beslag zal nemen. kunnen worden gegeven, hetgeen litiemannen begaven zich naar de Voor de afscheidsavond waren tot dankbaarheid stemt. Spr. gaf aangegeven plaats en zagen een uitgenodigd de aannemers Pas- hierna te kennen, dat juist met het jongeman die de fiets van een Wolterink en ten Brinke uit Rijs. oog op het niet terugkeren van en- meisje vasthield. Eén van de agen- kele werkers, de gedachte ontstond ten verzocht de jongeman, die en- sen met hun werknemers, de heren aan een afscheidsavond Namens kele glaasjes bier bleek te hebben Schuiling en van Dijk, opzichters, het gemeentebestuur bracht de Io- gedronken, door te lopen. Deze en de secretaris en ambtenaren ter co-burgemeester daarna de dank stoorde zich met aan het verzoek wethouders over voor het mooie werk, dat ver en gedroeg zich zeer recalcitrant. richt werd. Zowel werknemers als De politie-agenten herhaalden het vertegenwoordigden het gemeente- werkgevers werden in deze dank verzoek, doch de jongeman maakte bestuur, betrokken .alsmede de opzichters, geen aanstalten teverdwijnen Een Met het uitspreken van de"d00p dat van de agenten trok t 1 in een openingswoord herinnerde allen prettige herinneringen aan fib- tot"™.™ imfLn 7n kwaad de loco-burgemeester, dhr. Stout- Oosterland zullen mogen bewaren, dat hi? een meetrok en daarmee op iesdiik. aan de Februariramp, die besloot spr, zijn toespraak. Aan het een vande agenten toestormde Hij behalve allerlei andere vernielin- slot van de bijeenkomst dankten diende htm ten steek in de buik «en, ook de diverse scholen zwaar de aannemers het gemeentebestuur tof De beide tgenten slaagden erin getroffen had. Op steun mocht ech- voor de organisatie van de gezelli- de iongen te overmeesteren en ter worden gerekend, want de ge- ge avond, daarbij de wens uitspre- brachteS hem over naar het bureau meenten Baarn, Soest, Russen en kend voor een spoedig algeheel her- Buitenhof. Hij is gearresteerd. Het Eemnes adopteerden Oosterland, stel van de gemeente. bleek de 17-jarige glazenwasser A. Recda vorige zomer kwamen de be- P. B. uit Den Haag te zijn. sluren dier gemeenten een kijkje I a gef of 'h et fut eau'' fad ffgele- zegde steun het beste kon worden Brouwershaven bezoekt verd, liet hij zich door de G.G. en verleend. Een gevormde commis- GD. naar het ziekenhuis „Brono- sie besloot later dat ieder der adop- adopterend VOOrbUrg vo" vervoeren. Hij is daar behan- terende gemeenten een deel van het deld en opgenomen. Er bestaat vol- herstel op zich zou nemen. Russen Na de watersn00d is Brouwers- gens de politie geen gevaar voor nam het herstel van de drie scholen h d Voorburg geadopteerd zijn leven. voor zijn rekening. Bestek en te- Sindsdien en daard°0? 2lj^ vele vriendschapsbanden ontstaan. De muziekgezelschappen „Forum Ha- driani" en „St. Caecilia" uit Voor burg hadden Brouwershavense col lega's voor het afgelopen week einde uitgenodigd naar Voorburg te komen. Een kleine honderd ingeze tenen uit Brouwershaven, in gezel schap van de plaatselijke autoritei- Een nieuwe vloedgolf komt de werkt koortsachtig aan de dijken. ïfïirhiH-i?'us.ïu5.x?a?r rivier de Jangtse, in China, aj in In totaal zUn meer dan een milli- ^ooibur getogen waar bude de richting van de stad Woehan, oen mensen hiermee bezig. vo°rburgse oikestleden l°ï«rden. waarde rivier het recordpeü van en Kwangsai, waar een millioen ha. diging werAaterda6middag dïor 32 meter ^eeft bereikt. Dit is twee In de provincjes Hoepeh, Hoenan de gasten en de gastheren een con- MSÏ.rSi.^5 onder water staan, zijn meer dan eert gegeven, m 1931 gemeten is, toen alleen in twintg milloen mensen hun huizen De heer L. W. van der Heem Nanking al 4.000 huizen zijn ver- ontvlucht De bevolking in het ge- de oudste directeur van Van der meld en 10.000 mensen dakloos bied van T0engtng> ten Zuiden van Heem N.V. bood des avonds aan WeZ tn! co, Tondicn Hankow, heeft opdracht gekregen de bezoekers en de ontvangers een Nog 1 of 2 voet en de Jangtse zal V0edingsgewassen te zaaien op alle feestavond aan in het ontspan de nooddijken te Hankow en de beschikbare erond die drooe komt ningsgebouw van Van der Heem zustersteden Woetsjang en Han öesctuKDare 6rona aro°g N y Deze avond werd geheel door Jang overspoelen. In enkele gebie- Woehan is een drielingstad, be- personeelsleden van Van der Heem den wordt een daling van de wa- staande uit Hankow, Woetsjang en n.V. verzorgd. Toneel, muziek en terstand gemeld. Hanjang, aan de monding van de dans vormden de programmapun- Dukers van de marine zijn naar rivier de Han in de provincie Ho- ten voor de pauze. Na de pauze Woehan gekomen om lekken in de peh. Woehan telt ongeveer één mil- werden films vertoond. De avond dijken te dchten met stalen platen lioen inwoners en is een belangrijk werd onder meer door Voorburgse en zakken zand. Ook de bevolking industriecentrum. autoriteiten bijgewoond. De raad der gemeente Dreischor kwam Donderdagavond, 12 Augus tus jl. in voltallige zitting bijeen, onder voorzitterschap van burge meester A. H. Vermeulen. Nadat Ir. J. P. der Weduwen, na mens het Technisch Adviesbureau der Vereniging van Nederlandse Gemeenten een toelichting had ge geven op het rioleringsplan het welk door dit Bureau is ontworpen, besloot de raad tot het voteren van het vereiste crediet en tot de open bare aanbesteding van de uitvoe ring hiervan. Dit plan houdt in de riolering van de gehele gemeente met de aanleg van nieuwe straten o.a. de Tweede Ring. Verder besloot de raad om aan de architect M. J. J. van Beveren te Middelburg, opdracht te geven tot het maken van een plan tot her stel der rampschade en modernise ring van de openbare lagere school, welke door de stormvloed zwaar heeft geleden. De raad wenste ver der dat het college van burgemees ter en wethouders naast het op te maken plan tot herstel en moder nisering, tevens overlegt een be groting tot nieuwbouw van een school. Hierna zal dan een beslis sing worden genomen of tot her stel dan wel tot nieuwbouw zal moeten worden overgegaan. Een bedrag van f 20.000 naast het be drag der rampschade wordt hier voor reeds uitgetrokken. De raad besloot verder aan de commissie voor de hygiëne van het kind in Zeeland een subsidie te ver lenen van f 0,20 per consult per zuigeling of kleuter. Aan de Dienst voor de Geestelij ke Volksgezondheid in de provincie Zeeland zal een jaarlijkse subsidie worden verleend van f 0,03 per in woner. Van de heer C. J. van Bloois al hier werden aangekocht 3 waterbe- schadigde krotwoningen gelegen aan het Stoofhof, n.l P 52, 53 en 54, voor de som van f 1132. Aan A. H. Barendregt en J. P. van der Linde zal een gedeelte grond worden ver kocht gelegen aan de Bogerdweg, waarop thans nog 3 krotwoningen staan, die door de gemeente zijn aangekocht. Aankoop landbouwschuur Getracht zal worden van de Stich ting Beheer Landbouwgronden aan te kopen de landbouwschuur van W. A. de Vrieze en enige percelen grond aldaar. Het ligt dan in de bedoeling het Anthonij-slop door te trekken naar de Tweede Ring en na sloping van genoemde schuur een aantal woningen aldaar te bou wen. Verder zal tegenover de school het Groene Kruisgebouw met zus- terwoning worden gebouwd. Aan de architect van Beveren zal opdracht worden gegeven tot het maken van een plan tot restaura tie en verbouwing van de dokters woning. Alle leden waren van me ning dat moet worden getracht zo spoedig mogelijk tot het uitvoeren van een plan te geraken, omdat de ze woning zich in een zeer slechte toestand bevindt. De directeur van de Centrale Dienst heeft voorgesteld om naast het herstel van het oude gedeelte een nieuwe vleugel te bouwen naast de duplex-woningen. De kosten worden hiervoor geraamd op f 24 duizend boven het rampschadeher- stel. Op een verzoek van de Coöp. Vlaszwingelturbine „Dreischor" U. A. tot garandering van een geldle ning groot f 20.000 werd gunstig beschikt. Aan de heer J. J. Verjaal werd, op diens verzoek, eervol ontslag verleend als gemeente-ontvanger en als ambtenaar van de begraaf plaats. Met ingang van 1 November a.s. werd met algemene stemmen be noemd tot gemeente-ontvanger J. J. Schot, le ambenaar ter secretarie Verder werd vastgesteld een nieuwe verordening inzake het aan tal en de bezoldiging van de amb tenaren ter gemeente-secretarie. I.v.m. het vervallen per 1 Janu ari 1955 der verordening op de hef fing van begrafenisrechten werd een nieuwe verordening vastgesteld Met 4 tegen 3 stemmen (tegen leden P.v.d.A.) werd besloten tot wijziging van de verordening rege lende het aantal, de bezoldiging en de instructie van de gemeente werklieden. De leden v. d. P.v.d.A.- fractie sternen tegen omdat in deze verordening een verschil in belo ning staat vermeld tussen de le en de 2e gemeentewerkman. Bij de rondvraag informeerde de heer J. v. d. Doe (P.v.d.A.) naar de bouw van een brandweergarage en de burgemeesterswoning. De voorzitter deelde mede dat hij officieus heeft vernomen dat de bouw van de brandweergarage door de adoptie-gemeente Aalsmeer is gegund. Wat de bouw van een burgemees terswoning betreft, deelde de voor zitter mede, dat de uitvoering hier van wacht op de toegezegde oor logsschade-claim van de adoptie gemeente Renkum. Voorts werden vragen gesteld over het onderhoud van de graven van de rampslachtoffers, dokter van Eek en Pieter Mogge, die door de voorzitter werden beantwoord. Hierna sluiting. LAND- EN TUINBOUW Schuimrubber op de boerderij Niet spoedig verovert nieuw ma teriaal een plaats in hoeve en tuin derij. Mij stelt daar hoge eisen aan alle gebruiksvoorwerpen en houdt liefst, zo lang mogelijk vast aan wat in het verleden bewees deug delijk te zijn. Zodra in het huis van de burger een materiaal voldoet, komt het langzamerhand ook op de boerderij. Nu echter maakt een nieuw artikel, nog niet zo lang be kend, uitzondering op deze regel. Zodra het op de markt verscheen, nam de boer het in gebruik. Het materiaal waarop gedoeld wordt is: schuimrubber. Voor hen, wier dagelijks werk ligt in het door stage arbeid en toe gewijde zorg op akkers en in boom gaarden voortbrengen van land bouwproducten is het wellicht in teressant te weten, dat schuimrub ber uit een natuurproduct wordt voortgebracht, door eenzelfde ar beid en zorg van hen, die in Oost- Azië in de rubber „bongerds" werk zaam zijn. Uit de latex, de rubber- melk van de bomen, wordt in de fabriek de schuimrubber gefabri ceerd. Nu ziet men dit materiaal op de stalen zitbanken van de tractoren en de moderne landbouwmachines. Ook op de banken van de houten wagen, in de gareelkussens en an dere tuigage van het paard en ver der in de sorteermachines. Dit nieu we materiaal in het landbouwbe drijf komt goed tot zijn recht, om dat het onverslijtbaar, licht en ve rend is. Vooral bij het werk op een stalen zitbank bewijst het voortref felijke diensten. Ingezonden mededeling Jloe 't ook xij, Uoort er bij Meer dan een millioen Chinezen werkt aan de dijken FEUILLETON. 17 LIEFDE IS VAN PORCELEIN door Gré de Boer HOOFDSTUK 5 Hulp in de nieuiue zaak. De feestdagen kwamen en Kees had het drukker dan ooit. De voor bereidingen voor de heropening van de sigarenzaak aan de Rozengracht namen veel tijd in beslag en daar bij kwam nog, dat de winkel in de P.C. ook zijn volle aandacht vroeg, Maar Kees kon gelukkig veel aan zijn bediende overlaten en zodoen de ging hij praten met een schilder, die wel kans zag om de pui van de zaak aan de Rozengracht nog vóór de opening wat op te knappen, als het tenminste niet ging vriezen. Het bleef gelukkig vrij rustig weer, met af en toe wat regen. Maar de vorst bleef weg en de schilder profiteerde zoveel mogelijk van de gelegenheid om de gevel van een nieuwe verf laag te voorzien. Ook voor deze zaak liet Kees een uithangbord ma ken en hierop kwam als naam te staan ,,d' Olde Damper", een boer tje in Noord-Veluws costuiim, die een lange Goudse pijp in de mond had. Kees fietste elke dag even naar de Rozengracht om de vorde ringen van de schilder te controle ren. Bovendien onderhandelde hij met verschillende reizigers en gros siers, om de voorraden in de nieuwe zaak aan te vullen. Voorlopig sloeg hij alles in de P.C. op, want de man, die nu nog in de zaak aan de Ro zengracht zat, zou er tot Kerstmis blijven. Daarna zou de winkel ge sloten worden tot de middag van tie heropening. Op Sinterklaasavond zond Kees een luxe tafelaansteker naar de Amstelveenseweg. En toen de beide meisjes die avond het pakje kregen en openmaakten, begrepen ze on middellijk, van welke Sinterklaas dit geschenk kwam. Ria vond het leuk en plaatste het op het tafeltje bij de haard. Jannie probeerde de aansteker, die terstond function- neerde en stond toen dromerig naar het vlammetje te kijken. Ria be greep, wal er in het hart van haar vriendin omging. Ze had waar schijnlijk gehoopt op een persoon lijk cadeautje en nu was ze teleur gesteld. Een diplomatieke zet van Kees, dacht Ria, om een gemeen schappelijk geschenk te sturen. Ze knikte. Heel handig bedacht, jonge man. Want stuur je alleen aan Jannie een cadeautje, dan kan Ria beledigd zijn, en stuur je afzonder lijke presentjes aan Jannie en Ria, dan kan Jannie jaloers zijn. Want per slot van rekening is Kees een ouwe vlam van Jannie en niet van mij. Ria knikte nog eens. Ja, dat had die sigarenwinkelier handig bekeken. Nu kon niemand zeggen: Ik ben bevoordeeld of ik ben be nadeeld. Jannie had Kees een eigen ge breide pullover gezonden. Even dacht Ria: Moet ik nu ook nog wat sturen? Maar al gauw liet ze die gedachte varen. Per slot van reke ning is hij een vriend van Jannie en niet van mij. Hij zal wel zo ver standig zijn om dit te begrijpen. Met de Kerstdagen waren de bei de meisjes uit de stad. Ria had Eerste Kerstdag vroege dienst en verder vrij tot de middag na Kerst mis. En Jannie had zich laten be praten om met haar vriendin mee te gaan naar Deventer. Nadat Ria met haar werk klaar was, reisden de meisjes samen naar Koekstad, waar ze bij kennissen van Ria de feestdagen doorbrachten. Kees had zich in December één keer op een avond laten zien en zich veront schuldigd wegens drukte. Maar Ria voelde, dat er iets meer achter zat. Kees wilde Jannie een beetje ont lopen. Hij was toch geen kind meer en zou werkelijk wel gemerkt heb ben, dat Jannie verliefd op hem was .In dit opzicht sprak het ge zicht van haar vriendin als een boek. Kees bleef echter altijd even correct, hartelijk en vriendelijk. Maar meer ook niet. Hij was tegen over Ria even aardig als tegenover Jannie. Ook op de bewuste avond, dat ze met z'n drieën uit waren ge weest, had Kees geen verschil ge maakt tussen de beide meisjes. Ria kwam dan ook tot de con clusie, dat Kees de sfeer vriend schappelijk wilde houden en niet meer. Misschien wilde hij helemaal niet trouwen. Wie weetJannie had hem immers in het verleden meerdere malen een blauwtje laten lopen ("Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1954 | | pagina 2