DIEREN BEDREIGEN DE KERK Tunesië heeft een Gvergangskabinet Sodaproject werd aanvaard Latidbouwhuishoudschoal REIS GRIENDTSVEEN Fa. FRANS KOEVOETS Stad en Provincie ZIERIKZEE Water- en Aanstekersdieven Zaterdag voeren de schipper M. H. S., zonder vaste woon- of ver blijfplaats en zijn knecht, de 16- jarige K. H. L. uit Darmstadt-El- berstadt van hun aan de Val lig gend sleepschip, geladen met ba saltblokken, per roeiboot naar de in de buurt liggende hijskraan. Zij gingen aan boord, waar zij een hoe veelheid water uit de op de kraan staande tank haalden en in meege brachte emmers deden. De knecht zag aan boord bovendien nog een zinken emmer en een paar lederen handschoenen, die hij ook maar meenam. De hijskraan was verla ten daar het personeel met week endverlof was. Toen de schipper Maandagmorgen terugkeerde zag hij dat de watertank geheel ledig was. De knecht L. ging diezelfde dag nog met zijn collega, de 19- jarige W. F., eveneens uit Darm- stadt-Elberstadt naar Zierikzee. Bij een wandeling door de stad zagen zij in de vitrine van de ga lanteriezaak van mevr. de wed. J. de Vries enkele souvenirs-aanste kers. Zij keerden 's avonds terug en omstreeks 12 uur schoven zij de vitrine open en namen drie aanste kers weg. De zaak kwam de politie ter ore, die de daders tot een be kentenis bracht. Alle ontvreemde goederen werden in beslag genomen en aan de rechtmatige eigenaars teruggegeven. Tegen de beide knechts en ook tegen de schipper werd proces-verbaal opgemaakt. Concert in de tent Naar wij vernemen zal Zaterdag avond 7 Augustus a.s. een tentcon cert worden gegeven door de Har monie „Concordia" uit NieuwBorg- vliet. B. Speelman en S. W. v. d. Panne, allen uit Noordwelle; 10. J. v. Wijngaarden uit Giessendam; 26. J. H. M. de Hoog uit Kerkwerve; 28. O. v. Nieuwenhuize uit Dordrecht; 29. T. F. Lab an uit Dordrecht. Vertrokken: 14. G. Braam naar Zierikzee; 28. W. A. Diks naar Zwolle; 29. C. J. v. d. Wekken naar Alphen a/d Rijn; 30. C. Fondse naar Rotterdam; 30. B. T. Boot naar Re- nesse; 30. K. v. d. Maas naar Burgh. Graslandmiddag te Brouwershaven Op Woensdag 11 Augustus zal een graslandmiddag worden gehouden te Brouwershaven, uitgaande van de Bedrijfsstudiegroep in samen werking met de Commissie Voeder en Weidebouw en de Rijksland- bouwvoorlichtingsdienst. Op de in hötel „Jacob Cats" te houden bij eenkomst zal het woord worden ge voerd door dr. ir. C. W. C. van Beekom, Rijkslandbouwconsulent, die het onderwerp „Inzaai gras land" zal inleiden. Verder wordt het woord gevoerd door de heer C. den Engelsen, hoofdassistent van de Rijksveeteeltconsulent, die zal spre ken over „Gras als voeding". Na afloop wordt op een perceel aan de Schendersweg een demonstratie gegeven. DREISCHOR Burgerlijke stand en loop dei- bevolking over Juli. Geboren: 3. Lena Johanna Ma rina, d. van L. A. v. d. Werf en C. v. d. Bijl; 28. Paulus Willem, z. van J. L. Bodbijl en D. P. v. d. Bos. Gehuwd: 1. Leendert Kooman (uit Zierikzee), 35 j. en Marie Lena Boot, 28 j. Overleden: 13. Cornelis de Waaij, echtgenoot van A. M. Blom, 71 j., overleden te Noordgouwe. Ingekomen: 7. Cornelia Hoger- werf, echtgenote van K. v. d. Linde, van Herkingen. OOSTERLAND Schoolkinderen naar Baarn Het eerste contingent schoolkin deren, leerlingen der beide lagere scholen uit deze gemeente, vertrok "Maandagmorgen voor tien dagen naar Baarn en Eemnes. Deze veer tig kinderen worden ondergebracht bij particulieren in beide genoemde gemeenten, waar zij bij gunstig weer kunnen genieten van de prachtige omgeving. De tweede groep gaat na terugkomst van de eerste. Een en ander gaat uit van de U.V.V. te Baarn in het kader van de adoptie. EERSTE KAMER De Eerste Kamer heeft gisteren de wetsontwerpen tot uitvoering van het z.g.n. Sodaproject te Delf zijl aanvaard. De wetsontwerpen werden aan vaard met 28 tegen 16 stemmen. Tegen stemden de PvdA en CPN en van de AR de heer Hellema. LAND- EN TUINBOUW Gevstoogst in de polder Oostecland Nu de weersgesteldheid gelukkig omgeslagen is, is op grote schaal een begin gemaakt met het maaien van de gerstoogst. Hoewel het ge was laag bij de grond gebleven is, zal de opbrengst van de meeste percelen, de buitengewone omstan digheden in ogenschouw genomen, nog niet tegenvallen. Naar werd medegedeeld is het korte gewas nog het beste te maaien met de combi nes, omdat de gewone graanmaaier moeilijk bossen kan binden. Een moeilijkheid is, dat voor combine- maaien het gewas goed rijp moet zijn, daar het uitdorsen, dat naar bekend, tegelijkertijd plaats vindt, moeilijk geschieden kan. Twee Padvinders in Duitsland verdronken Door nog niet bekende oorzaak zijn de 19-jarige W. J. J. Meier en en de 13-jarige H. G. Mensink, bei den uit Wierden, bij een stuw in de Ems nabij Lingen in Duitsland, te v.*|er geraakt en verdronken. De jongens behoorden tot een pad- vindersgroep die in de omgeving kampeerde. Willem Ruys vaart uit Voor de veertigste keer Woensdag vertrok voor de veer tigste maal uit Rotterdam naar In donesië het m.s. „Willem Ruys" van de Kon. Rotterdamse Lloyd. Het schip is geheel volgeboekt en het aantal passagiers bedraagt 883, onder wie 52 met bestemming Southampton. Onder de passagiers bevinden zich 224 kinderen bene den de 12 jaar. Deze reis is de veer tiende onder commando van kapi tein C. C. Goedewaagen uit Den Haag. De 26-jarige Amerikaanse pro fessor dr Joseph H. Cort, wiens ver blijfsvergunning in Engeland niet is verlengd en die niet naar de Verenigde Staten wil terugkeren, zal zich met zijn echtgenote in Tsjecho-Slowakije vestigen, waar hem politiek asyl is verleend. Dr Cort, die reeds drie jaar doceerde aan de universiteit van Birming ham in Engeland, kon geen verlen ging van zijn verblijfsvergunning krijgen, omdat hij zijn Amerikaan se staatsburgerschap zou verliezen als hij niet naar de Verenigde Sta ten terugkeerde om zich te recht vaardigen tegenover beschuldigin gen van ontduiking van de dienst plichtwet. De Ballonnenactie van de Z.O.V. Naar wij vernemen is een flink aantal labels teruggestuurd van ballonnen, die door de schoolkinde ren zijn opgelaten op de verjaardag van Prins Bernhard. Het ligt in het voornemen de prijsjes uit te rei ken aan de schoolkinderen na een vergadering van het comité, waar op de labels zullen worden uitge zocht. Dit moet wachten tot na de vacantie der schoolkinderen. Van de vier grote ballons zijn nog geen terugmeldingen ontvangen, zodat mag worden aangenomen, dat deze in de lucht zijn gesprongen en te loor zijn gegaan. HAAMSTEDE Burgerlijke stand en loop der bevolking over Juli. Geboren: 2. Jacobus, z. van G.W. Vlot en C. H. v. d. Velden; 9. Hans René, z. van J. v. Leeuwen en W. C. de Winter; 12. Jacob, z. van A. M. Malipaard en P. W. Westhoeve; 16. Christiaan Simon, z. van A. Vaane en N. C. Geluk; 18. Jaco- mijntje Leentje, d. van A. W. v. d. Zande en J. J. Flohü. Ingekomen: 8. J. en L. v. Damme, Vertrokken: 1. Marie L. Boot, echtgen. van L. Kooman, naar Zie- In de afgelopen maand heb- rikzee; 12. Wijtske F. Telle, echt- ben ongeveer 9.600 Oostduitsers po- genote van L. Vis, en kind, naar litiek asyl in West-Berlijn gezocht. Noordgouwe; 14. Job de Munnik Sinds 1 Januari zijn ongeveer en echtgenote naar Boxtel. 64.600 Oostduitsers uitgeweken. Neo Destoer" sterk vertegenwoordigd De Tunesische kabinetsformateur Tahar Ben Amar is Dinsdag gereed gekomen met de samenstelling van een Tunesische overgangsregering. Hij heeft de lijst van zijn ministers aan de bey ter goedkeuring aange boden. Voordat hij zich naar het paleis van de bey begaf, had Ben Ammar anderhalf uur besprekingen ge voerd met leiders van de Neo Des tour, de Tunesische Nationalistische Partij en tevens de grootste partij in Tunesië. De door de Tunesische kabinets formateur Ben Ammar aan de bey voorgestelde nieuwe regering zal uit tien ministers bestaan; zes ge matigde nationalisten en vier leden van de krachtig nationalistische „Neo-Destoer". Men verwacht een krachtige re actie van rechtse politieke groepen in Parijs op de sterke „Neo-Destoer" vertegenwoordiging in de Tunesi sche regering. De nieuwe Franse resident-gene raal in Tunis, generaal Pierre Ge orges Boyer de la Tour, heeft in een radiotoespraak er voor gewaar schuwd, dat hij „draconische maat regelen" zal treffen tegen ieder die de orde in Tunis verstoort. KERKELIJK LEVEN Behalve muggen en torren behoren ook leeuw en slang tot de bezoekers Ongeveer op dezelfde dag lazen wij twee merkwaardige berichten. Te Alphen aan de Rijn zag iemand rookwolken uit de toren komen. Hij waarschuwde ijlings de politie en de brandweer, omdat hij zich mis schien herinnerde, dat de Herv. kerk ter plaatse in de loop der eeuwen diverse malen in brand had gestaan en hij zulk een ramp ditmaal wilde voorkomen. Echter, de brandweer van Alphen, op de plaats van het „onheil" aangeland, kon na een onderzoek niet anders constateren dan dat de rookwolken bij de torenmuggenzwermen waren! Van ernstiger aard was het an dere bericht. Dit had betrekking op de Hervormde kerk te Blaricum. In dit godshuis is een torrenplaag aan de gang. De zogenaamde bok tor, een fiks insect, doet zich er te goed aan het houtwerk. En aange zien de muren van de kerk geheel door balken worden geschraagd, is dit een regelrechte bedreiging voor het kerkgebouw. Want de torren zijn niet van plan eerder naar huis te gaan, dan nadat de laatste hout splinters in derzelver maagjes ver dwenen zijn. Zo komen echter le lijk op de koffie want met behulp van blauwzuurgas zal men de ga stronomische ondieren het leven benemen en zodoende de kerk te gen ondergang behoeden. In levensgevaar Het is niet de eerste maal, dat dieren een gevaar voor kerkge bouwen opleveren. Toen enige jaren geleden de Oosterkerk te Utrecht opgeknapt werd en men de preekstoel onderhanden nam, bleek de kanselvoet geheel door hout wormen doorgeknaagd te zijn. On wetend hadden de dominees, daar prekende, in levensgevaar verkeerd, want de preekstoel zou weldra be zweken zijn, indien men er niet tij dig achter was gekomen, dat zij stond te wankelen. De kerktoren te Neeritter in Lim burg voelde niet lang geleden zijn spits beven onder de vernielzuch tige aanvallen van een zwerm vo gels. Te Reeuwijk moest kort gele den de godsdienstoefening in de kerk worden gestaakt omdat de dominee zich niet verstaanbaar maken kon wegens een aanval van ruziemakende vogels op de ruiten der kerk; één ruit werd zelfs stuk gevlogen En dan die meneer te Baarn, die in het vroege morgenuur in de R.K. kerk aldaar vorig jaar Augustus een godsdienstoefening was gaan bijwonen. Hij verliet het laatst de kerk en meende, dat men op een van de bankleuningen een wandel stok had laten hangen. Hij wilde het gevonden voorwerp op de daar toe bestemde plaats deponeren en pakte de stok beet. Maar ajakkes, de stok begon in zijn hand te kron kelen. het was geen wandelstok maar een ringslang, die de kerk was binnengeschuifeld en zich juist behagelijk aan een leuning genes teld had. Hij zal zich een ware Mozes gevoeld hebben, want deze grote leider van het Israëlitische volk kon immers zijn stok in een slang veranderen! Een leeuw ter kerke Maar erger dan deze meneer zijn de mensen in de Sint Michielskerk te Sittard geschrokken, die daar op een vooroorlogse dag zaten te me diteren, toen er.... een leeuw de kerk binnenstapte. Op het markt plein te Sittard, waar de kerk ge legen is, had men een circus opge slagen. Maar één van de tot de le vende have van dit beestenspel be horende leeuwen nam de kuiten en vloog de kerk in. Aleer hij zich aan de biddende schare te goed had kunnen doen, verkeerde hij in ver zekerde bewaring. Maar de gelovi gen denken er nóg aan, terwijl zij de griezels over hun rug voelen lopen! Wij zullen U verder maar geen verhalen vertellen van dieren, die de kerk of de kerkgangers bedreig den. De reeks van orgels, waarvan het houtwerk de wormen tot maal tijd dienden, is vrij lang. De serie torens, wier galmgaten, spitsen en nissen door kerkuilen, torenvalken en ander lief gedierte ondermijnd werd, is evenmin kort. De stapel bijbels, psalmboeken en kerkelijke archiefstukken, door muizen tij dens hun „etentjes" geconsumeerd, reikt hoger dan de Domtoren. Ja en vroeger rekende men de honden ook allerminst tot de vrien den van het christelijk geloof. Want die beesten bestonden het om in de oude en altijd opènstaande kerken binnen te lopen en daar hun geblaf aan te heffen, juist als de dominee zijn gebed of zijn preek zou begin nen. Daarom kende men voorheen in de stadskerken de hondenslager, een door alle honden verwenste persoon, want zijn knuppel was hard! Rode haan grootste vüand De tijd, dat ooievaars zich bij voorkeur nestelden op het kerkdak is voorbij, omdat deze vogels al minder in ons land gezien worden. De gezellige aanblik van ooievaars nesten op de kerken in dorpen als Eethen en Meeuwen in het Bra bantse Land van Altena, wordt zeldzamer. Maar toen de klepper vogels nog wel algemeen zich hier te lande nestelden, klaagden de mensen vaak over de last die de beesten aan het kerkdak veroor zaakten. Muggen, torren, slangen, leeuwen muizen, wormen, honden, vogels, allemaal diei'en die op een of an dere wijze de kerk hebben be dreigd. En nu noemden we nog niet eens de grootste vijand aller bede huizen: de rode haan! Had men van sommige dieren óók wel eens plezier, de rode haan heeft altijd vernieling gebracht en zijn bestrij ding „te vuur" kan nimmer hard handig genoeg worden aangepakt! H. d. J. KERKNIEUWS Atheïstische propaganda in de Sowjet-Unie „Trud", het officiële blad van de Russische vakbeweging, heeft aan gedrongen op een uitgebreide athe- istische propaganda onder de mas sa. „Religieuze vooroordelen" ver giftigen nog steeds de geest van „enigen van ons volk", aldus het blad. „Trud" noemt dit een „ern stige hinderpaal voor het actief deelnemen aan de communistische opbouw". Ned. Herv. Kerk Beroepen te 's Gravenhage (als jeugdpred., toez.): D. ter Steege, Santpoort. Aangenomen naar Wateringen: P. Kamstra, Oudemirdum; naar O.- Pekela: L. C. ten Bruggenkate, Westerbork; naar Vinkeveen: cand. T. Langerak, Utrecht; naar Haar lem: Dr C. Snijders, voorg. Evan gelisatie, Harderwijk; naar Tien hoven: cand. J. Hoeve, Amsterdam. Bedankt voor Lopik (toez.): cand. P. de Jong, Zwijndrecht; voor Oos- terlittens: cand. L. Koppert, 's Gra- venzande; voor Lexmond, Mole naarsgraaf en Noordeloos: cand. T. Langerak, Utrecht; voor Ridder kerk: W. L. Tukker, Delft. Geref. Kerken Beroepen te Wijckel: cand. H. Al- ting, Leiden; te Wemeldinge: cand. C. de Ruiter, Leidschendamte Op penhuizen (Fr.): cand. K. Smit, Soest; te Baambrugge en te 's Gra venmoer: cand. G. W. H. Pedde- mors, Kampen. Aangenomen naar Ottoland: can- didaat A. v. Leeuwen, Den Helder; naar Leiden: Dr F. H. von Meyen- feldt, Amersfoort. - Geref. Kerken (art. 31 K.O.) Bedankt voor Eernewoude, Olde- markt, Valkenburg (Z.H.) en Wil- sum (Ov.): cand. A. van Leeuwen, Den Helder; voor Zwagerveen: T. B. van Houten, Aalsmeer. Chr. Geref. Kerk Beroepen te Nieuwe Pekela: G. de Vries, Steenwijk; te Hilversum- Oost: P. Op den Velde, Murmer- woude. Ger. Kerken art. 31 K.O. Tweetal te Enumatil: S. Cnossen, Drachten en W. de Graaff, Gies sendam. Oud-Geref. Gemeenten Beroepen te Papendrecht: H. Wil- tink, Doetinchem. MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 3 Augustus. Aan gevoerd 3667 dieren (weektotaal 5235), nl. 350 vette koeien en ossen, 1093 stuks gebruiksvee w.o. 501 tbc-vrij, 179 vette kalveren, 238 graskalveren w.o. 179 tbc-vrij, 478 nuchtere kalveren, 264 varkens, 203 biggen, 127 paarden, 147 veulens, 550 schapen en lammeren, 38 bok ken en geiten. Pi -ijzen per kg: vette koeien en ossen f 2,70-2,85, f 2,55-2,65, f 2,10- 2,40, vette kalveren f 2,50-2,60, f 2,30-2,40, f 1,90-2,20, slachtpaar- den f 2,00-1,90-1,80; prijzen per stuk: graskalveren f 415-325-225, nuchtere kalveren f 62-52-48, big gen f 70-60-45, veulens f 350-250- 150, schapen f 120-100-85, lamme ren f 85-70-60, kalf- en melkkoeien f 1100-975-825, vare koeien f 785- 685-615, vaarzen f 875-700-575, pin ken f 570-470-310. ADVERTENTIES Met dank aan God en grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van ons doch tertje en zusje, JANNIE ADRIANA We noemen haar Janneke. H. KOEVOETS J. J. KOEVOETS— VERWIJS LETTY, HENNY, HANS Zierikzee. 3 Augustus 1954 Zevengetij straat B 3 9 Augustus hopen wij j| D. V, met onze kinderen g de dag van ons 25-jarig J huwelijk te herdenken P. M. RINGELBERG f C. RINGELBERG- f f v. d WEKKEN 4 JAN i sart F CORRY f 4 MARTY I TRUUSJE Kerkwerve K 110 Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde vader, behuwd-, groot- en over grootvader, NEHEMIA HOGENSTEIN, in de ouderdom van 87 jaar en 6 maanden. Burgh. 2 Augustus 1954. Familie HOGEN STEIN. SPORT Coupe „Andrics Blitz" blijft voor Nederland behouden De vijfde wedstrijd om de Coupe „Andries Blitz" is naar Dinsdag bleek geëindigd met een ver rassende nek-aan-nek race. Toen de laatste drie van de zeven deel nemers Zondag de Duitse grens waren gepasseerd, wist mevrouw Boesman haar twee achtervolgers in de avondschemering is mislei den. Door met haar ballon heel laag over de grond te scheren bracht zij haar concurrenten in de waan, dat zij geland was. De „con currentie" meende door nog door te varen en om negen uur bij Straelen in Duitsland te landen, zeker te zijn van de eerste en de tweede prijs. Maar achter een bos ontstak me vrouw Boesman de navigatieüchten en zij voer nog door tot half tien. Zij maakte een goede landing en verwierf daarmede voor Nederland de vermaarde wisselprijs: de Coupe „Andries Blitz", de enige prijs ter wereld voor lange afstand. President Eisenhower en pre sident Rhee van Zuid-Korea heb ben in een gezamenlijk communi qué, uitgegeven na besprekingen van vijf dagen in Washington, ver klaard, dat zij van plan zijn voort te gaan op de weg naar een ver enigd, democratisch en onafhanke lijk Korea, in overeenstemming met het handvest der Verenigde Naties en de resoluties van de algemene vergadering der Verenigde Naties over Korea. De Perzische minister van Fi nanciën. Dr Ali Amini, heeft mee- tussen de Perzische Heden overleed, tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, onze innig geliefde en zorgzame man, vader, be huwd- en grootvader, de heer ADRIAAN JOHAN CONSTANDSE in de ouderdom van 74 jaar. 's Gravenhage C. CONSTANDSE- PLEUNE Wageningen A. J. CONSTANDSE H. CONSTANDSE- HEKKERT 's Gravenhage J. M. CONSTANDSE P. CONST ANDSE- VETH Curagao N. K. LAURIJSSENS- CONSTANDSE P. LAURIjSSENS En kleinkinderen, s Gravenhage, 31 Juli 1954. 'Valkenboslaan 169. onderhandelaars en het internatio nale cbnsortium overeenstemming is bereikt over de compensatie voor de „Anglo Iranian". Deze compen satie zal minder dan dertig millioen Pond zijn. Heden overleed, te Bergen op Zoom, na een langdurig doch geduldig gedragen lij den, onze geliefde zuster, behuwdzuster en tante ARENDJE KOMMER geb. Speelman in de ouderdom van ruim 74 jaar Burgh, 3 Augustus 1954 Uit aller naam, J. A. Speelman Th. Zn. Op 2 Augustus werd nog onverwacht van ons weg genomen onze geachte neef, CORNELIS HANSEMz. in de oüderdom van ruim 62 jaar. Namens de familie J.'HANSE Condoleantie-adres Hogeweg 13, Wemeldinge. De teraardebestelling zal D. V. plaats hebben op Don derdag 5 Augustus op de Begraafplaats te Kerkwerve te 2.30 uur. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ons betuigd na het plotseling overlijden van onze lieve zorgzame vrouw en moeder ADRIANA HENDRIKA VIERGEVER VAN POPER1NG betuigen wij onze oprechte dank Noordgouwe, Augustus 1954 D. C. VIERGEVER NELLIE Kinderstrandjurkjes met bolero, frisse dessins. van af f 5,95 DAMESJAPONNEN maten 38 tjm 46. moderne dessins f 12,95 Fa J, LABZOWSKI Tel. 65, Zierikzee Morgen VRIJDAGMIDDAG is de zaak van één tot plm. vijf uur, wegens huwelijk (ter geruststellingniet van mezelf) GESLOTEN Drogisterij - Fotohandel „Het Centrum" R. TEN KATE, apoth. ass. IS 'TU OOK OPGEVAL LEN dat in deze dure tijd de VéGé-kruideniers het toch nog klaarspelen, om bij die goede VéGé-artikelen 10 korting in geldzegels te geven. Wegens vacantie GESLOTEN van 9 tot en met 14 Augustus H. VAN DOORN Parfumeriën - Kapper. De noodsecretarie van de gemeenten ELLEMEET en ELKERZEE is overgeplaatst van Renesse naar ELLEMEET Telefonisch bereikbaar onder No. 83, Scharendijke. Foto's der kampweek liggen ter inzage bij Foto DE FEYTER Schuithaven alwaar bestellingen worden opgenomen. Medereizigers gevr. voor Autobus Vertrek Zaterdag 7 Aug. a.s. vanaf het Havenplein te Zierikzee. 8 uur v.m. richting Roosendaal- Breda-Tilburg-Eindhoven- Weert - Roermond-Valkenburg 9 uur v.m. richting Roosendaal- Dordrecht - Rotterdam-Utrecht- Hilversum (aldaar aansluiting Amsterdam) Opgaven en betaling bij v. d. BROEK, Wandeling A 421, Zierikzee. TE KOOP Bonds Hotel- Restaurant „SIRIXE" Schuitbaven te Zierikzee. ZWEMBROEKEN SHORTS (Dames, heren, meisjes, jongens) JACKETS LINNEN BROEKEN (lang) RUITHEMDEN RUITBLOUSES SWEATERS (badstof truien) Houden wij steeds een aardige collectie op peil. Textiel en Sport ZIERIKZEE.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1954 | | pagina 3