Jan J. v. d. Velde Timmergereedschapskaarten FIRO-IMPORT-CENTRALE Stad en Provincie Kolen in Juli, wilde zee, gebakken biscuit, modderkijkers en zout te Voorlichting Ruilverkaveling T uinbouwschool Haamstede WOONHUIS NEVASAL Lunchworsl EMIGRANTEN/ WM. H. MULLER 6 Co. N.V. Ingezonden mededeling H.H. WINKELIERS! tiet seizoen nadert, wij zijn klaar met onze FRAAIE COLLECTIE voor kinderen en liefhebbers. Zorgt dat U er bij bent. Prijzen zeer scherp concurrerend. Vraagt eens offerte bij de GOOILAAN 6, BUSSUM. Het is uw voordeel. Voor hamers, boren, bijlen, zagen, enz., beslist uw leverancier. ZIEKIKZEE Provinciale Vergadering „Het Groene Kruis" Het bestuur van de provinciale Zeeuwse vereniging „Het Groene Kruis" heeft het voornemen op een nog nader te bepalen Zaterdag in September te Zierikzee de algeme ne jaarvergadering te houden. Als candidaten voor bestuurslid zijn gesteld de heren J. J. v. d. Ende, voorztter van de Zierikzeese afde ling, J .v. d. Maas, secretaris-pen ningmeester van de afdeling Oos- terland, J. Romeijn, burgemeester van Ouwerkerk, voorzitter van de Groene Kruis-afdeling ter plaatse en H. Uijl, bestuurslid van het Groene Kruis te Zierikzee. De mor genvergadering zal een huishoude lijk karakter dragen, terwijl tijdens de middagvergadering een spreker een actueel onderwerp zal inleiden. Nader vernemen wij nog, dat over enkele weken ongeveer 12 wijkgebouwen op Schouwen-Duive- land, Zuid-Beveland en Tholen zullen kunnen worden aanbesteed, dank zij een vorstelijke Zwitserse gift, waarvan reeds eerder melding is gemaakt. Antwerps gezekschap naar Schouwen-Duiveiand Een gezelschap uit Antwerpen is voornemens op Zaterdag 31 Juli a.s. een bezoek te brengen aan Schou- wen-Duiveland. Te Zierikzee zal aan het bestuur van de Stichting „Nieuw Schouwen-Duiveland" een cheque worden overhandigd, waar voor 900 bomen zullen kunnen wor den gekocht. Enkele weken geleden bezochten leden van het gezelschap het eiland en werden o.m. te Zie rikzee op de boomplantmogelijk- heid geattendeedr (naar zij mede deelden), door de aangebrachte re clameborden. Direct zijn zij toen aan het werk gegaan met boven vermeld goed resultaat. In de mid daguren zal een tocht over het eiland worden gemaakt. HAAMSTEDE Lezingen met lichtbeelden voor vreemdelingen in de Westhoek I-Ioewel het weer niet meewerkt om het aantal vacantiegangers in de Westhoek te stimuleren zijn de heren Jac. v .d. Berge en J. P. C. Boot van plan, gedurende het vreemdelingenseizoen voor de, ho pelijk nog komende, bezoekers le zingen met lichtbeelden te houden voor de vreemdelingen, terwijl ook voor de inwoners gelegenheid be staat deze lezingen bij te wonen. Het ligt in de bedoeling deze lezin gen iedere Woensdagavond om 8 uur in hotel Bom te houden tegen een klein entree ter tegemoetko ming in de gemaakte kosten, die vooral voor kleurenlichtbeelden niet gering zijn. Met nog enkele genodigden heb ben wij Vrijdagavond ten huize van de heer v. d. Berge deze serie licht beelden piogen bewonderen en wij kunnen niet anders zeggen, dan dat het een unieke serie is met foto's van zeer recente datum, zodat ook voor de inwoners veel moois te ge nieten valt. De serie, waarop de heer Boot een toelichting geeft, be vat beelden vanaf Westenschouwen tot Scharendijke, dus het gehele duingebied, terwijl daarnaast nog enkele foto's uit Zierikzee zijn in gelast. Zowel aan het natuurschoon als aan verschillende bezienswaar digheden is aandacht geschonken en wij geloven dat deze heren met hun initiatief een belangrijke bij drage leveren ten bate van het vreemdelingenverkeer, zodat wij de hoop uitspreken, dat hun lofwaar dige pogingen succes mogen heb ben. NOORDWELLE In memoriam D- J. Viergever Vorige week bereikte ons het ontstellende bericht dat de heer D. J. Viergever uit IJsselmuiden plotseling is overleden. Dit bericht zal door zeer velen uit onze gemeente, welke de over ledene als de voornaamste promo tor van de adoptie van Noordwelle door IJsselmuiden kennen, met diepe bewogenheid worden verno men. Immers, iedereen die met hem kennis mocht maken kwam nood wendig onder de bekoring van deze vriendelijke en welwillende mens. Zijn nagedachtenis zal bij vele inwoners van Noordwelle en omge ving in dankbare en hoge waarde ring blijven voortleven. Hij ruste in vrede. BROUWERSHAVEN Afdeling Bond van Plattelandsvrouwen Donderdagavond belegde de plaat selijke afdeling van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen in hötel „Jacob Cats" een bijeenkomst waai de heer Hack uit Renesse een 200- tal kleurenfoto's vertoonde. Deze foto's, de een beeld vormden van Schouwen's natuurschoon, werden op een uitstekende wijze door de heer Hack toegelicht. De vele aan wezigen kregen hierdoor de beves tiging, dat hoewel het eiland door de ramp deerlijk is gesehonden, er toch nog een mooi stuk natuur is overgebleven. De voorzitster, mevr. van Velde, dankte de inleider voor het gebodene en zei, dat dit tevens de laatste bijeenkomst in het sei zoen is. Met September zullen weer andere avonden worden belegd. Dezer dagen slaagden aan de M.T.S. afd. Werktuigbouwkunde onze vroegere stadgenoten de heren W .v. d. Schelde en O. v. Nieuwen- huize Az. Voor het MULO-diploma slaagde eveneens in Dordrecht on ze stadgenoot O. v. Nieuwenhuize Cz. Leerlingen naar „De Beer" Zaterdagmiddag zijn een groep leerlingen van de Bijz. Lag. school alhier voor een week vacantie ver trokken naar het vacantie-oord „De Beer" op het eiland Roozenburg. Aanstaande Zaterdag, wanneer de ze kinderen weer terug komen, zul len een groep kinderen van de O. L. school eveneens naar deze plaats met vacantie vertrekken. DREISCHOR Dame brak been Bij ringoefeningen van de gym nastiekvereniging „Jong Dreischor" had mej. P. N. v. O. het ongeluk haar been te breken en moest in het ziekenhuis te Noordgouwe wor den opgenomen. Bij de postcommandant der Rijkspolitie zijn de navolgende voorwerpen ingeleverd: een rijwiel tas, een ceintuur van een regenjas en een hamer. OOSTERLAND Planten uit Soest voor schoolkinderen Vrijdagmiddag hebben de heren de Haan en van Hal, resp. wethou der en chef van de Dienst van So ciale Zaken der gemeente Soest persoonlijk aan alle leerlingen der beide Lagere scholen alhier een keurige bloemplant uitgereikt. Deze Flora's kinderen zijn speciaal voor dit doel in de Soester gemeente lijke kweekkassen gekweekt. Te vens werd nog een vijftigtal bloe men beschikbaar gesteld voor de ouden van dagen die de Soester reis vorige week niet hebben medege maakt, terwijl er ook nog een 12- tal extra mooie planten voor zieke oude mensen is geschonken. Ook voor de schoollokalen werden de nodige bloemen beschikbaar ge steld. Het was van onze adopteren de gemeente Soest weer het zoveel ste blijk van hartelijk medeleven, een geste die ten zeerste wordt ge waardeerd. SIRJANSLAND Ook uit deze gemeente zijn Maan dagmiddag kinderen, en wel 4 leer lingen van de Openbare Lagere school, naar het jeugdkamp „Cane- pina", 70 km. van Rome, vertrok ken. Dezer dagen zijn de voorberei dingen getroffen om alhier een ge denkteken te plaatsen ter nage dachtenis aan de inwoners, die als gevolg van de ramp om het leven zijn gekomen. Een comité, bestaan de uit 10 personen is samengesteld, dat de verdere organisatie ter hand zal nemen. P.T.T. Bijzondere postzegels voor Nationaal Luchtvaartfonds Van 23 Augustus t.m. 9 October a.s. zal de PTT een kleine serie van 2 bijzondere postzegels uitge ven met een toeslag ten bate van het Nationaal Luchtvaartfonds. De zegels zullen verschijnen in de waarden van 2 cent met een toe slag van 2 cent en 10 cent met een toeslag van 4 cent. De zegel van 2 cent stelt een jon gen voor, die een model van een vliegtuig oplaat en is geelachtig- groen van kleur: de zegel van 10 cènt draagt de beeltenis van Dr. A Plesman, luchtvaartpionier en een van de stichters van het Natio naal Luchtvaartfonds. De kleur van deze zegel is grijsblauw. Kamer aanvaardt statuut voor het Koning- krijk Met een meerderheid van 75 te gen 19 stemmen heeft de Tweede Kamer Vrijdag het ontwerp tot aanvaarding van een Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden goedgekeurd. Dóór het Statuut is een nieuwe basis gelegd voor de verhouding tussen Nederland en het overzeese Ryksdeel Suriname en de Neder landse Antillen. Tot de negentien tegenstemmers behoorden acht van de negen leden van de V.V.D., vjjf aanwezige le den van de C.P.N., Dr J. Schouten van de A.R. en Mr Schmal van de C.H.U. Merkwaardig was bij deze stem ming, dat de andere leden van de A.R.-fractie hun leider niet volg den, maar voor het ontwerp stem den. Het schijnt echt waar te zijn, dat bewoners van een vacantiehuisje in de Schouwse duinen de kolen boer hebben opgebeld, die toen prompt een mudje of wat heeft thuisbezorgd, want zo zijn kolen boeren wel. Daarmede zitten we dus midden in het probleem, dat behalve Indo-China en de gele trui, ons bezig houdt. De temperatuur en de wilde nukken van de win terse zomer van 1*954. Eilandman is Zaterdagmiddag naar zee ge stapt om te zien hoe het er daar aan de andere kant van de dijk uitzag. Hij kon leunen tegen de wind en witte regengordijnen wer den over een grauwe wereld ge trokken. Een woeste en onstuimige aanblik bood de Schelde. Grauw torenden de golven omhoog met witte venijnige kruivers. Zij sloe gen kapot tegen de basaltglooiing en een regen van witte stuifdrup- pels woei het land in. Met vuilgele en rode strepen aan de lucht ging 's avonds de zon onder, die zich een hele dag niet had vertoond. Zo was het tijdens het vacantiehoogseizoen van dit vreemde jaar, waarin kla gen niet zal helpen, maar slechts geduldig afwachten. Zaterdagavond belde een optimist op, dat de Enk- huizer almanak voor de laatste week van Juli en de eerste week in Augustus mooi weer voorspelde. Eilandman hield zich even dood stil en toen zei de stem, dat al het andere (dus van al die regen en zo) allemaal precies was uitgekomen. Was Eilandman nu maar school- leerling, dan had hij tenminste de kans te behoren tot de 44 kinde ren, die de Italiaanse zon gaan op zoeken. Maar zo is dat nu eenmaal niet. Overigens zijn er ook nog an dere dingen, die de aandacht op eisen ,nl. de examens. Er zijn lie den, die met kennis en anderen die GESPREKKEN VAN EILANDMAN met jpravour de test doorstonden en nu aan de deur van het leven staan en verder moeten gaan. Er zijn an deren die populair gezegd gebakken zijn. Eilandman herinnert zich een zwoeger uit zijn tijd, die er heus nooit met de pet naar heeft gegooid Hij werkte zich „kapot", zoals dat altijd genoemd werd en deze jonge ling was een wandelende repetitie, om het zo eens te zeggen. Het lot wilde, dat hij behoorde tot de cate gorie der onzekeren, tot degenen, waarover leraren zachtjes met el kaar praten. Toen dan ook het gro te uur was aangebroken, stond ieder buiten de schooi met angst en beven te wachten ,want nooit is de verbroedering groter, dan in de da gen, dat men door het donkere dal des examens heen moet. Met zwier wierp onze kameraad de deur open en zei toen vrolijk: „Dubbel gebak ken biscuits dames en heren". Hij sprong op zijn fiets en verdween en deed het volgend jaar zijn ex amen rustig over en met goed suc ces. Dit armetierige verhaal kan misschien de „gebakken biscuits" van dit jaar ook een handje hel pen. Als er voor gewerkt is dan is de gemiste kans inderdaad niet niet meer dan een gemiste kans. Wie er door „verpletterd" wordt maakt de bodem bij voorbaat on vruchtbaar voor een revanche. Zo is dat wel vindt Eilandman, die meent dat een enkel „verloren" jaar ook weer geen verloren leven is. M.a.w. alle dramatiek rond de gezakte candidaat is fout. Terwijl juist weer een regenbui tegen de ramen klettert wil Eiland man nog een pleidooi houden voor de gedwongen modderkijkers te Zierikzee. De „put van Geelhoed", eenmaal met zand bestrooid en daarmede aan de vergetelheid prijs gegeven is nu modderreservoir. Geen onderlossers voor de modder om de viezigheid buitengaats te brengen, maar in de put van Geel hoed. Gek en onbegrijpelijk zo iets. Nieuwe grond kwam in het plant soen te Nieuwerkerk, maar de ge plante bloemetjes doen het toch niet zo goed als vroeger. Toch nog zoutschade, naar Eilandman meent, die ergens in een huis grote vocht- landkaarten zag op een kort gele den behangen muur. Ook naschade en zoutwerking, naar hij meent. Maar je moet er maar mee zitten. Wat zijn we toch achteruitgeboerd. Maar soit, moed houden! Alles was in het werk gesteld om de Kamer zo volledig mogelük te maken, maar toen gestemd was bleek het ontwerp met grote meer derheid te zijn aangenomen. MARKTBERICHTEN Granen en peulvruchten ROTTERDAM. 19 Juli. Binnen landse granen (officieuze noterin gen per 100 kg franco Rotterdam). Tarwe: witte, prima kwaliteit voor de vlakmolenaars, tot f 28,60; rode, op vochtconditie, tot f 28,40. Voedergranen: zeer kalm; zomer- gerst, maalgerst tot f 26, doorsnee gezonde kwaliteit tot f 26,75, zware grove daarboven; haver f 26-26,50, grove geschoonde daarboven; rogge f 21-21,75, bakrogge tot f 23. Peulvruchten: groene erwten goed gevraagd op de bestaande prijzen, tot f 58; bruine bonen, klam, tot f 87-87,50. Veemarkt ROTTERDAM, 19 Juli. Totaal aan gevoerd: 1834 dieren, nl. 1137 vette koeien en ossen, 697 varkens. Prijzen per kg.: vette koeien en ossen f 2,78-2,96, f 2,68-2,78, f2,20- 2,60. Varkens (levend gewicht): f 1,98-1,96-1,94. Vette koeien en ossen: aanvoer: iets minder, handel: kalm, prijzen: iets lager, prima exemplaren boven notering. Varkens: aanvoer: groter, handel: traag, prijzen :lager, zwa re varkens moeilijk te plaatsen, enige prima varkens boven note ring. SPORT KORFBAL S.D.K.B. 2e klasse A. Zwaluwen' II-Zee- meeuwen II 1-9; Burgh II-Renesse II 8-3. 2e klasse B. Die Gouwe II-Zwa- luwen I 0-6. 3e klasse. DSS II-NOAD II 1-0 (een kwartier voor het einde ge staakt wegens regen). De overige voor de afgelopen week vastge stelde wedstrijden werden uitge steld wegens regen. Het voorlopige programma voor deze week luidt: Dinsdag 20 Juli 2e klasse A. Zeemeeuwen II-Re- nesse II (7.15 uur). Woensdag 21 Juli 2e klasse B. Unitas li-Zwaluwen I (7.15 uur). Donderdag 22 Juli le klasse. Renesse I-Zeemeeu- wen I (7.15 uur). 3e klasse. DSS II-Die Gouwe III, Brouwershaven II-Unitas III (7.15 uur). Zaterdag 24 Juli. le klasse. Die Gouwe I-Unitas I (terrein Unitas); DSS I-Burgh I; Zeemeeuwen I-OWK I. 2e klasse A. Stormvogels I-Burgh II; Renesse li-Zwaluwen II. 2e klasse B. DES I-NOAD I 7 uur). VOETBAL De Chr. voetbalverenigingen en het professionalisme Te Utrecht is de jaarlijkse alge mene vergadering van het ver bond van Chr. voetbalverenigingen gehouden, ter gelegenheid van het feit dat de Chr. Nederlandse voet balsportbeweging 25 jaren bestond. De voorzitter, de heer H. Teeuw, hield een uitvoerige rede, waarin hij onder meer de richtlijnen aan gaf volgens welke, naar zijn me ning, de in de Zaterdagcompetitie van de K.N.V.B. spelende clubs, hun houding moeten bepalen t.a.v. de recente koerswijziging van het K.N.V.B.-bestuur. Spr. merkte o.a. op dat de Chr. sportbeweging altijd professiona lisme in de vorm als door het K.N.V.B.-bestuur naar voren ge bracht, in strijd heeft geacht met het wezen van sport en spel, waar in ontspanning, opvoeding, geeste lijke en zedelijke waarden, jeugd- vorming en vriendschap essentiële bestanddelen zijn. Semi-professio- nalisme, dat ligt in de sfeer van de arbeid, kan door het V.C.V. onder geen enkel beding worden aan vaard. Hij achtte het juist nu de duidelijke roeping van het Zater dagvoetbal om, nu het nog kan, de handen ineen te slaan en een krach tig, verenigd amateuristisch Zater- dagvoetbalfront te vormen. Het V.C.V. heeft reeds het ini tiatief genomen om, voor de bui tengewone bondsvergadering, tot een gemeenschappelijke verklaring te komen, wat naar spr. hoopte, tot gevolg zal hebben dat het gehele Nederlandse Zaterdagvoetbal als één man iedere vorm van profes sionalisme radicaal zal afwijzen, er niets mee te maken wil hebben en van de K.N.V.B. de garantie zal vorderen, dat het ook in de toe komst daarvan gevrijwaard zal worden. Deelneming aan of samen werking met een Zaterdagvoetbal met welke vorm van professiona lisme ook, is voor het V.C.V. ten enenmale uitgesloten. Ontmoeting tussen school cn gezin op het voetbalveld Op het D.O.S.-terrein te Kam pen is een voetbalwedstrijd ge speeld tussen het elftal van de fa milie Albers en een onderwijzers- elftal, onder aanvoering van de wethouder van Onderwijs, de heer D. van Dijk. Het bijzondere in deze wedstrijd was, dat vader Albers met zijn 10 zoons in het veld verscheen. Vader Albers was hierbij keeper en aan voerder. Er werd een spannende wedstrijd gespeeld, die ten slotte door de onderwijzers met 3-1 werd gewonnen. De opbrengst van deze wedstrijd, f 134, werd aan het Ro de Kruis afgedragen. De besprekingen Genève In Genève was men Maandag ochtend optimistischer dan ooit te voren tijdens de nu tien weken du rende onderhandelingen van pre mier Mendes-France over een be stand in Indo-China. Dit optimisme is voor een groot deel toe te schrij ven aan betrouwbare berichten over een op handen zijnde over eenstemming over een van de moei lijkste punten van de besprekin gen, namelijk de plaats van de be standslijn in Vietnam. Mendes-France heeft Maandag ochtend zijn besprekingen hervat met 'n onderhoud van 'n half uur met de Vietnamese minister van Buitenlandse Zaken, Tran Van Do. Daarna bracht de Franse premier een bezoek aan minister Eden. ADVERTENTIES De Heer en Mevrouw BAREN- DRECHT-BARONESSE VAN PALLANDT geven met grote dankbaarheid en blijdschap kennis van de geboorte van hun zoon WILLEM VREDENRIJK Noordgouwe, 17 Juli 1954 Herv. Pastorie Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze zoon CORNELIS LEENDERT W. J. VAN DIJKE P. VAN DIJKE- VAN DEN BERG Oosterland, 18 Juli 1954 Lageweg A 366 Heden overleed in het zie kenhuis te Vlissingen, onze geliefde man, vader, be huwd- en grootvader GERARD THOMAS VAN DER ZANDE in de ouderdom van 66 jaar Uit aller naam, zijn diep bedroefde vrouw: Wed. A. v. d. ZANDE- DE JONGE Vlissingen, 17 Juli 1954 Rozenhof 6 De begrafenis zal plaats hebben Dinsdag 20 Juli, op de Algemene begraafplaats te Vlissingen, te 12 uur. Gemeente Zonnemaire Burgemeester en wethouders van Zonnemaire vestigen de aandacht van belanghebben den op de DISTELVERORDE NING ZEELAND, besluit van Gedeputeerde Staten van Zee land van 31 Maart 1950, no. 157, waarbij is bepaald dat distels moeten zijn geweerd voordat zij in bloei komen. Op het naleven van deze bepa lingen zal nauwlettend worden toegezien. Burgemeester en wethouders voornoemd, H. J. ROELVINK, burgemeester. J. A. GOEDBLOED, secretaris. Het Hoofd van het gemeente bestuur van Nieuwerkerk (Z.); Gelet op artikel 3 der Weder opbouw wet; brengt ter openbare, kennis dat het ontwerp van een We- deropbouwplan voor deze ge meente, bestaande uit meer dere kaarten en bijbehorende voorschriften, waarbij de be stemming en het gebruik van de in dat ontwerp-plan begre pen gronden en van hetgeen zich daarop bevindt worden geregeld, te rekenen van 1 Augustus 1954 af, gedurende 5 weken voor een ieder ter in zage zijn nedergelegd op de secretarie dezer gemeente. Nieuwerkerk (Z.), 16 Juli 1954. Het Hoofd van het gemeentebestuur voornoemd, A. A. VAN EETEN. betreffende de door de heren Ir v. LENT en Ir EELKEMA, op Donderdag 22 Juli, 7.30 uur, in Hötel Bom te Haamstede en op Donderdag 29 Juli, 7.30 uur, in Café De Jonge te Noordwelle. Voor iedereen toegankelijk Landbouwvcr. Burgh Landbouwver. Noordwelle Aangifte van leerlingen voor bovengenoemde school kunnen geschieden vóór 1 Aug. bij de heer H. VAN TOLEDO te Haamstede en het hoofd dei- school, die tevens inlichtingen verstrekken. Tot de school kunnen worden toegelaten die leerlingen die de zevende klasse der lagere school hebben doorlopen of niet meer leerplichtig zijn. Het bestuur Wegens huwelijk Donderdag 22 Juli na twee uur gesloten. Bakkerij G. BIL, Schutters hofstraat C 462, Zierikzee. Uit de hand te koop: aan de Haven B 32, Brouwers haven. Adres: J. R. v. d. WEK KEN, telef. 28, Brouwershaven. Heren Ingelanden Polder Bruinisse Stemt met ons a.s, Woensdag 21 Juli op de Ingelanden-Vergadering de Heer Landbouwer Man op zijn plaats Aanbevelend Vele Ingelanden Nieu Fantastisch het ideale haarkrulmiddel Een omwenteling op 't gebied van haarverzorging! Prachtige krullen met uw eigen krulspelden! Uw haar zit als gepermanent en blijft dagenlang houdbaar! Gebruiksaanwijzing Neem een haarstreng zo dun mogelijk, bevochtig deze met een lapje of toiletsponsje, dat gedrenkt is in Nevasal. Rol het haar op uw eigen krulspelden en laat het zitten tot het kurk droog is. Daarna neemt U de spelden uit uw haar en het kan in de gewenste vorm woi*- den opgemaakt. Het resultaat zal verbluffend zijn. Nevasal is vrij van schadelijke bestanddelen en kan dus uw haar of hoofdhuid niet aan tasten. Ook ideaal voor kinderkapsels Per flacon f 1,50. Voldoende voor 8-10 behandelingen Alleen verkrijgbaar bij: H. VAN DOORN Poststraat - Zierikzee Nieuwe Jarry-Cans geschikt voor olie en benzine f 13,75 per stuk Uit voorraad te leveren. Schuddebeurs Telefoon 589 Voor Bolerhambelegging naar de Coöperatie 26 cent per 100 gram „DE DAGERAAD" MOL, Alle inlichtingen omtrent de beste reismogelijkheden naar het land uwer keuze worden U GRATIS verstrekt op Donderdag 22 Juli en voorts elke le en 3e Donderdag der maand, van 11 tot 13 uur in Café „Het Huis van Nassau" Schuithaven - Zierikzee Passagebureau Vlissingen Boulevard de Ruyter 14 - Telefoon 2171

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1954 | | pagina 3