Herinneringssteen aan Britse landing te Westkapelle onthuld Ik loop nooit met de was naar mijn man, maar... Britse oud-strijders waren tegenwoordig Ter herinnering aan de Britse die de geallieerde troepen op Wal- landing bU Westkapelle in 1944 is cheren heeft gecommandeerd, het derdag het concert plaats van de de Grondwet, en acht bij eventuele Amsterdamse Politiekapel, onder aanvaarding het aannemen van de leiding van kapelmeester' Pinkse. tweede minderheidsnota gewenst". Begonnen werd met het Zeeuw- In de namiddag, toen ook een se Volkslied, hetgeen er niet aantal leden van de Zendingscom- weinig toe bijdroeg de sympathie missies aanwezig waren, sprak mr. voor dit superieure korps te ver- S. G. Graaf van Randwijck, secre- hogen. Verder werd het programma taris van de Raad voor de Zen- zoals in de pers vermeld, afgewerkt ding. Hij had het over zijn Reisin- waarvan no. 6, de „Taptoe" met als drukken uit Indonesië. De vragen sluitstuk het Wilhelmus bijzonder kunnen gesteld worden, of het zin op het plein voor het gemeentehuis Nederlandse dundoek los, dat voor door de aanwezigen op prijs werd heeft om met het zendingswerk te Westkapelle Zaterdagmorgen een de steen was aangebracht. In zijn gesteld. Na deze finale beklom bur- door te gaan ,of dat het misschien in het gebouw van het gemeente- toespraak herinnerde de Britse ad- gemeester Laurense de muziektent op een andere plaats of een andere huis ingemetselde steen onthuld, miraal aan de noodzaak van de be- en dankte het korps zeer hartelijk wijze moet gebeuren. Spr. heeft het Daarbij waren talrijke Britse oud- vrijding van Walcheren. Daarvoor voor het gebodene, terwijl ook de gehele gebied bezocht en heeft be strijders aanwezig, die bü gelegen- waren de bombardementen van de heer Hamminga en de heer Gerrit- sprekingen gehad met alle leiders held van de Walcherse herden- zeedijken en de daarop volgende sen Van de Z.V.U., die een groot der Indon. Kerken. De toestand is kingsdagen naar Zeeland waren inundatie dringende noodzaak ge- aandeel in de organisatie van deze thans zo, dat het verbreiden van overgekomen. weest. De admiraal zeide, dat de concerten hadden, in deze dank be- het Evangelie in de eerste plaats uir.M 2rote bewondering hebben trokken werden. Ook dankte de ligt op de schouders van de Indon. Burgemeester M. .^yde'Tiun voor de wijze waarop de Zeeuwse heer Laurense de burgemeester van Kerken. De Zending moet helpen een toespraak, waarin hij al i bevolking het herstel en de weder- Amsterdam en het gemeentebestuur bij de opleiding van predikanten, herinnerde aan de bevrijding van opboUw heeft aangepakt. De Ma- hartelijk en hij hoopte het korps productie van literatuur enz. De Walcheien. Da na rimerskapel speelde daarop -Mar- nog eens terug te zien in een ge- Raad van de Zending is gesterkt in S8"" chm? l5ru G,eor?>a'Na afloop heel herbouwd Oosterland. Met de gedachte, dat het werk door «HU rf# Mirinierskmel der Ko- ^e.rden de 2aste" ln bet gemeente- enjge bandenwagens was de mu- moet gaan. Terwijl door de gemeen- n- u-iifu-p Mirine 't 7peuwse volks kU1* ontvangen door het öemeente~ ziektent vergroot, teneinde het uit ten in Nederland financieel meer He^ ^^el^ kiwopUi d^ admiraal, P>m. muzikanten bestaande gedaan kan worden p F korps te kunnen bergen. Bij de bespreking kwamen aller- lei dingen aan de orde, o.a. dat in Vmrttyr-'to schillende andere autoriteiten. Van BRUINISSE Nieuw Guinea de verhoudingen ge- OÉaCl 011 Ir rOVlOClC het ziekenhuis woei fier onze „Na- Dood notaris v. d. Bout te Re- gg?? n V? I"d°ne_ tionale driekleur". Na beëindiging nesse werd voor de familie van den J®* ZIERIKZEE van het concert werd door een lid Berg-Jumelet publiek verkocht een d g 0 d bekend zUn- Hn.i. mnnoTt Ps»f»rilln van het verplegend personeel van woonhuis met erf en tuin aan de net concert van ot-^aee a het Zjekenhuis de kapelmeester van Boomdijk te Bruinisse. Koper werd Het programma van het concert het korps een keurige ruiker bloe- de heer M. B. van Zuidland alhier clat de Koninklijke Harmonie „St. men aangeboden, terwijl alle leden voor de som van f 6200. C'aecilia" uit Breda vandaag alhier van de Politiekapel in het zieken- hoopt uit te voeren, luidt als volgt: huis een versnapering werd aange- i. Trafalgar, mars, W. Zehle; 2. Le boden. De leiding van het verkeer Retour au Pays .ouverture, F. Men- was in goede handen van de daar- delssohn; 3. Jalousie, tango, J. Gade toe versterkte vertegenwoordiging 4. Landelijke suite, G. Boedijn; I. van de Rijkspolitie. Uit de aanwe- Allegretto Burlesco, II. Pastorale I zigheid van een talrijk publiek is en II, III Boertige mars. 5. Cavalry op te maken, dat het gebodene van of the clouds, mars, K. J. Alford; 6. de Amsterdamse Politiekapel zeer Dichter und Bauer, ouverture, F. v. werd geapprecieerd. Suppé; 7. La Housarde, wals, L. Ganne; 8. Divertissement Cham- pêtre, F. Rousseau: A. Sylphes et Naiades, wals, B. Nymphes et Sa- tyres, mazurka, C. Satumale, schot- tisch, D. Fète Bachique, polka final; 9. Chimes of Victory, mars, J. Berg- heim. Wilhelmus. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Classicalc Vergadering te Zierikzee VISSERIJBERICHTEN De oesterbroedval in de Oosterschelde In het tweede bulletin aan de oesterkwekers constateert dr. Kor- ringa, de bioloog van het Ned. In stituut voor Visserij-onderzoek, een vooruitgang van het aantal oester larven in het water van de Ooster schelde. Dit aantal is van enkele tot meer dan 100 per liter water gestegen. De larven zijn echter nog Vrijdag 25 Juni vond de voort zetting plaats van de Class. Verga- 1 dering, die 9 Juni werd verdaagd. Provinciale subsidieverhoging Twee belangrijke onderwerpen niet groot en er zijn nog zo goed voor kerkrestauratie kwamen thans aan de orde. als §een riJPe larven bij. Het weer In de voormiddag werd gespro- werkt tegen want de temperatuur Met betrekking tot het verlenen ken over de dreigende opheffing van het water die 18 graden be- van subsidies aan kerkgebouwen van het processie-verbod. De Gen. draagt, moet nog wat stijgen om hebben Gedeputeerde Staten van Synode heeft enkele stukken hier- een gunstig klimaat voor broedval Zeeland o.m. voorgesteld een extra over toegezonden en wenst de re- te scheppen en daarvoor is warmer De Harmonie staat onder leiding subsidie te verlenen voor restaura- sultaten te vernemen van de over- weer nodig dan het de laatste da- van de heer C. Peels. tie van het kerkgebouw te Noord- wegingen in de Class. Vergaderin- êen is geweest. De verwachte broed- gouwe. G.S. zouden de provinciale gen. Gedeelten van „Enige Kant- valtop zal dan ook nog wel enkele De politie deelt mede ïnlich- subsidie verhoogd willen zien tot tekeningen ten aanzien van de dagen uitblijven, tmgen te kunnen verstrekkM over een bedrag van f 13302i hetgeen voorgestelde wijziging van artikel een grote, ™atte kortharige hond neerkomt op 10 pet. van de totale 131 van de Grondwet" vormden het met Slappe oren. restauratiekosten. De voorgestelde uitgangspunt van de bespreking, subsidieverhoging geschiedt in na- waaraan door een groot deel van de volging van de verhoogde Rijks- aanwezigen werd deelgenomen. Bij- Vergadering Gemeenteraad subsidie ,die wordt verleend op zondere aandacht viel op de tweede grond van de geringe financiële minderheidsnota van de Staatscom- BROUWERSHAVEN SPORT KORFBAL S.D.K.B. le klasse. Unitas I-Zeemeeuwen I 2-3; O.W.K. I-Die Gouwe I 0-2; Burgh I-D.S.S. I 7-5. openbare vergadering bijeenkomen Sebóuw van Sdte ZZ 2<= Aankoop een jeugdgebouw. lelijke regeling nog niet tot stand o 1 wDe SS' draaSkracht der Ned. Hervormde missie tot herziening van de Grond- 2 LSSS Gemeente ter plaatse, die in de toe- wet, die voorstelt de bestaande toe- NIEUWERKERK Gebruiksvoorwerpen voor schoolleerlingen De agenda vermeldt o.a, krotwoningen; Restauratie voorge vel stadhuis; Aanleg weg naar voormalige tramremise en plaatsen abri op havenpléin; Rioleringsplan; Uitbaggeren haven; Restauratie schilderijen in het stadhuis; Aan stelling gemeentewerkman. Dezer dagen werden de leerlin- De inzameling ten bate van het gen der beide scholen alhier ver- Roode Kruis heeft te Brouwersha- rast met een zending nuttige ge ven opgebracht de mooie som van bruiksvoorvverpen, gezonden door f 562,75, terwijl verder nog werd leerlingen van een school in Ame- afgedragen f 295,99, zijnde de op- rika. brengst van een gehouden inzame- was verleden jaar het niet mo ling bij de uitreiking van Roode gelijk bij hoog water over het dorp te lopen en lag het schoolplein be zaaid met wrakhout, nu is het ver- gekomen is. Met grote meerderheid werd tenslotte als resultaat vast gesteld: „Op grond van artikel 36 der Ned. Geloofsbelijdenis spreekt de Class. Vergadering zich uit te gen de voorgestelde wijziging van ven II 0-3. 3-6; Renesse II-Stormvogels I 2-5. 2e klasse B. Unitas II-Die Gouwe II 2-2; Zwaluwen I-D.E.S. I 5-5. 3e klasse. Unitas III-N.O.A.D. II 3-6; Die Gouwe III-Brouwersha- Ingezonden mededeling Kruisgoederen. NOORDGOUWE Schoolkinderen te gast bij de Marine Op initiatief van onze hoofdstad, Ik wil nu graag mijn dank be- het water en direct ontstaat ver schil wel bijzondér groot. Het tuigen voor .Castella Parels, rukkelijk schuim. Geen papje voor schoolplein is keurig opgeruimd en Ik heb nog nooit een schonere af te maken! Alle vuil trekt enorm in het plantsoen staan weer bloe- was gehad. Ik heb een overall in snel uit het goed: in paniek vluch- men te bloeien. Ook met de weder- Castella Parels gewassen. Ik loop ten de vuilste vlekken. Eén maal opbouw is het ernst. Een gehele nooit met de was naar mijn spoelen is genoeg. Door de veel zullen ook uit Noordgouwe twee straat bebouwd met Noorse en man, maar dat schoolkinderen (t.w. Theo Snijders Zweedse woningen is haast gereed en Frangoise Kosten, leerlingen van gekomen, een noodkerkgebouw voor de O.L. school van plm. 10 jaar) per de Geref. Kerk is in aanbouw, ter- 1 Juli a.s. te Amsterdam een oor- reeds vele panden zijn of wor- logsschip gaan bezichtigen. Het ligt den hersteld, in het voornemen, dat de kinderen moest ik hem toch laten zien het was gewoonweg af! U vliegt nu door de u)as heen! per autobus 's morgens tijdig zul len vertrekken om 's avonds van dezelfde dag weer terug te kunnen zijn. Voor goede begeleiding zal worden zorg gedragen. De organi satie van een en ander is in handen OOSTERLAND Zo schrijft ons één van de vele tienduizenden huisvrouwen die op- getogen zijn over de snelle en u behandelt met Castella" Parels, n„,„ fantastische resu aten, die zij be- Volg de beste raad die U ooit Ondei buitengewoon grote be- reiken met Castella Parels, het was- - - Concert Amsterdamse Politiekapel kortere behan deling gaat het goed veel langer mee; hier is nu eindelijk eens 'n 100 veilig wasmiddel. En |U staat versteld van de blankheid, de helderheid en de zachtheid van alle goed dat van de Herstelcommissie uit de langstelling van de zijde van het middel van de nieuwe tijd. ,,nn m-n niihliolr om rln rrnlo werd gegevenhaal nog Vereniging van Burgemeesters en publiek en de vele vreemdelingen D CASTELLA PARELS (47 ct per Secretarissen van het eiland Schou- die hier werkzaam zijn, had Don- Castella Parels strooit men zo in pak) in huis wen en Duiveland. Dc gemeente en de Zeeuwsche Manifestatie Op de Zeeuwse Manifestatiedag van Vrijdag jl. werd Noordgouwe te Middelburg vertegenwoordigd door onze burgemeester, de heer Z. Cornelis, terwijl de vlag van de ge meente Noordgouwe in de betref fende optocht werd gepresenteerd door de gemeente-werkman. Even eens was aldaar aanwezig een af vaardiging, bestaande uit een vrou welijk en een mannelijk lid van de plaatselijke korfbalvereniging „Die Gouwe". De laatste afgevaardigden defileerden met de clubvlag en ver schenen in sporttenue. Ondanks de regen, welke die dag ook te Mid delburg viel, was het voor alle af gevaardigden een onvergetelijke dag. Optreden Amsterdamse Politiekapel Aubade voor het Ziekenkuis Zaterdaamorgen vond het concert plaats van de Amsterdamse Politie kapel, dat oorspronkelijk op Vrij dag was gesteld, maar wegens de weersomstandigheden toen geen doorgang kon vinden. Na aankomst werd een muzikale rond-wandeling gemaakt van het Ziekenhuis af door de kom van Noordgouwe, waarna de kapel nog enige nummers ten gehore bracht op het gazon van het ziekenhuis voor de patiënten. Onder het aan dachtig gehoor zagen we verder ve le leden van directie en personeel van genoemde inrichting, burge meester Z. Cornelis, alsmede ver- Papieren zomer, grazig succes, beenprikker en knallenfeest De zomer bestaat voorlopig nog slechts in de kranten-advertenties. O ,die zien er verleidelijk genoeg uit. Als men daar op af zou gaan, dan lijkt het wel snikheet. Zonne brillen, zonne-olie, zwempakken en truitjes met boothalzen voor de da mes zijn zo gezegd schering en inslag. De papieren zomer wil wel, naar Eilandman heeft opge merkt, maar de echte zomer toeft. Gisteravond was Eilandman nog bij mensen ,die prompt de kachel gin gen aansteken. Met dat indringen de dat hij soms wel over zich meent te hebben, heeft Eilandman nog ge poogd dit dwaze plan te verijdelen, maar de dames in het gezelschap waren er allemaal voor en het zal wel bekend zijn, dat de kansen te genover een gesloten vrouwencor don altijd akelig gering zijn. Hoe het zij, er lagen eind Juni knap pende houtblokken in het vuur en de schoorsteen rookte. Eilandman keek uit op een kleine tuin, waar in een boom zo hoog als 'n scheeps mast en even recht. Die boom is zo dood als een pier, maar het rooien zal heel moeilijk zijn, want deze boom staat daar maar kaars recht tussen de huizen en een val zou de woningnood op slag nog ernstiger maken. Van die boom overigens ter zijde. Eilandman heeft opgemerkt, dat zijn grasveld bijzonder gunstig is ontwikkeld na de uitbundige on-zomerse buien. Het gras is groen en lang, zo zelfs dat het moest worden gesneden. Dit grazige succes verwondert Eilandman iedere dag weer op nieuw. Het heeft een veetelig in stinct in hem doen ontwaken, dat zich heeft kunnen uiten op drie hanen, die op een heel kwade dag als onnoemelijk kleine donsbosjes GESPREKKEN VAN EILANDMAN in huis kwamen. De donzigheid ging er echter vlug af en snel groeiden de dieren, die gezegend bleken met een bijna onwerkelijke vraatzuch tigheid. Daardoor werd het oude broodkorstenprobleem bij verschil lende families plotseling op sym pathieke wijze opgelost. Spoedig echter was de tijd rijp om de ha nen te leggen op het altaar van menselijke lekkerbekkerij. Eiland man heeft dit hele proces niet zon der morele aanvechtingen gadege slagen, want een haan is een trouw beest als hij het zo eens zeggen mag. Gelukkig echter heeft een an der hanenverhaal hem net bijtijds nog doen besluiten toch maar deel te nemen aan de maaltijd. Te Oos terland is nl. een haan, die dë streek onveilig maakt. Eilandman vraagt zich af of deze haan wil la ten zien, dat hij flink is. De hoen derachtige publiciteit richt zich immers altijd op de erg grote of erg kleine eieren, maar hanen komen er nooit aan te pas. Hoe het zij, de Oosterlandse haan heeft een meisje aangevallen, dat zich even in het hok onder de kippenfamilie vertoefde. Met de ageloosheid, die andere kinderen wel in een leeu wenkuil heeft doen plaats nemen, is Annemoontje (want zo heet het meisje niet), in het kippenhok gegaan en heer haan heeft toen de kleine woedend in het been gepikt. Volgens Eilandmans inlichtingen is het kind luid gillend naar de huis deur gerend, maar de haan kwam achterop, telkens opspringend en pikkend. Ze heeft zich toen einde lijk in veiligheid kunnen stellen, maar mamaatje is toen toch eens even met de mattenklopper achter de haan aan geweest. Ja ,zo vallen we van de ene ha- nensensatie in de andere, daarom is Eilandman maar blij dat er nu eindelijk weer eens een vuurwerkje komt en nog al liefst 91 nummers. Daar zullen natuurlijk alle klappen, klapjes en sissertjes onder begre pen zijn, maar wat geeft dat? Bent U gevoelig voor het vele en het grote? Welnu! Het vuurwerk be staat uit 91 nummers. Als dat geen feest, is weet Eilandman het niet goed 'meer. Hij hoopt nu maar, dat het weer dit knallenfeest zal toe laten, want onder de feërieke fon teinen van louter gouden sterren tegen de donkere avondlucht, bloeit het kind in de mens weer open als een roos. Zo'n kans moet men nooit voorbij laten gaan, want de wereld is tenslotte spijkerhard.' Het programma voor deze week luidt Woensdag 30 Juni 2e klasse A. Renesse Il-Zwalu- wen II, Burgh II-Burgh III (half 8) Donderdag 1 Juli 3e klasse. D.S.S. II-Die Gouwe III Brouwershaven II-Unitas III half 8) Zaterdag 31 Juni le klasse. Unitas I-Burgh I, D.S. S. I-Renesse I, Zeemeeuwen I-O. W.K. I (kwart over 7). 2e klasse A. Stormvogels I-Burg II, D.O.S.K.O. I-Zeemeeuwen II (kwart over 7). 2e klasse B. Brouwershaven I- Zwaluwen I, D.E.S. I-N.O.A.D. I (kwart over 7). Unitas I-Zeemeeuwen I 2-3 In deze wedstrijd was er weinig krachtsverschil tussen de leiders en het in de onderste regionen ver toevende Unitas, dat L. Simmers en A. v. d. Hoek miste, voor wie Boy Simmers en J. Vermeule mee speelden. Het samenspel der gas ten was over het algemeen beter verzorgd. Als Unitas echter eerst in vak C had aangevallen, zou de uitslag waarschijnlijk anders zijn geweest. De eerste helft werd door beide partijen in een behoorlijk tempo gespeeld, waarbij verschei dene goede aanvallen werden opge zet. Na 25 minuten gaf T. Simmers Unitas de leiding (1-0), maar 9 mi nuten later wist Braam, door een fout in de Unitasverdediging met een mooi schot gelijk te maken (1-1). Na de vakwisseling waren de gasten sterker en 10 minuten na de rust was de stand 1-3 door doel punten van Boogerd en Kok. Hier na kwamen bij Unitas de dames Hanse en v. Westenbrugge en de gebrs. Simmers in de verdediging waarbij de Zeemeeuwenaanval wei nig kansen kreeg. Ook de Zeemeeu wenverdediging was in vorm en gaf ook de Unitasaanval practisch geen dpelrijpe kansen. Toch wist 3 minuten voor tijd van Ruiswijk de achterstand te verkleinen (2-3). On danks pogingen van weerszijden werd er niet meer gescoord, zodat de gasten een kostbare overwinning hadden behaald. Het wekte be vreemding dat voor deze belang rijke ontmoeting geen scheidsrecht ter uit het officiële scheidsrechters- corps was aangewezen, want de leiding bevredigde geen van beide partijen. VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I. Res. 3e klasse C. Zierikzee II-M.O.C. II uitgesteld. Medische sportkeuring op Schouwen-Duiveland Vrijdagavond hield de heer Olt- hoff, bestuurslid der Federatie van Bureaux voor Medische Sportkeu ring, voor enkele bestuurders en officials van sportverenigingen een inleiding over de noodzakelijkheid ook op Schouwen-Duiveland tot op- 2-ichting van een bureau te komen. Hoewel de toestand in het' Zuiden des lands nog niet zo is, dat overal medische sportkeuring mogelijk is, zijn toch in Zeeland reeds enige bu reaux gevestigd. Te Kortgene en Haamstede is de oprichting in voor bereiding. De K.N.V.B. stelt keuring verplicht, al kon hiervan tot heden ontheffing worden verkregen, wan neer geen keuringsbureau bestond in het rayon der vereniging. Ook andere sportbonden, zoals de S.D. K.B., zijn op keuring van hun le den gesteld. Na de inleiding van de heer Olt- hoff werd uit de aanwezigen een stichtingsbestuur gevormd, dat de voorbereidende werkzaamheden zal verrichten om ook in Zierikzee me dische sportkeuring mogelijk te maken. Hierin hebben voorlopig zitting de heren A. Brand, P. J. Cashoek, S. v. d. Berge (Ouwer- kerk, secretaris), K. B. Hogerland en G. A. v. d. Tholen. Waarschijn lijk zal dit met een of meer leden worden uitgebreid. Als keurings arts zal dokter P. W. J. Vogelaar te Zierikzee optreden. DUIVENSPORT P.V. „De Reisduif" - Noordgouwe Uitslag wedvlucht St. Denis: 1. W. van Sluijs, Haamstede; 2 en 5 J. J. Klomp, Zonnemaire; 3, 4 en 7 Joh. Flikweert, Dreischor; 6. A. J. Flikweert, Zonnemaire; 8. J. M. Kloet, Brouwershaven; 9. Gebrs. Prummel, Renesse. „De Bruse Trekker" Door de postduivenhoudersver. „De Bruse Trekker" werd met 37 duiven deelgenomen aan de wed vlucht uit St. Denis op 19 Juni. Uitslag: 1, 8 en 10 C. J. Maas, Bruinisse; 2 en 6 C. Bal, Sirjans- land; 3 en 7 J. L. Nieuwersteeg; 4 A. J. IJzelenberg; 5 en 9 H. W. Bos- sers, allen Bruinisse. Snelheid eer ste duif 1106,05 meter per minuut, laatste duif 886,39 meter per minuut Bekendmaking ln verband met door de P.T.T. op Woensdag 30 Juni a.s. uit te voeren graafwerkzaamheden, zal het verkeer op het kruispunt Melk- markt-Schuithaven-Dam-Mol van af 20 uur tot 8 uur gestremd zijn. Het verkeer komende vanuit Dui veland en dat zich moet begeven naar Schouwen, zal vanaf het Kraanplein worden omgelegd over N.Z. Oude Haven-Noordhavenpoort -Grachtweg. Voor het verkeer komende uit Schouwen dat zich in de s.tad moet begeven zal het worden omgelegd vanaf de Sint Anthoniesdam over de Watermolen-Verrenieuwstraat- Hofferstraat-Zevengetijstraat en Kinderstraat. Voor het verkeer vanuit Schou wen, dat zich in de richting Duive land wenst te begeven is het ver keer omgelegd via de Grachtweg- Scheepstimmerdijk-Sas en Rijks weg. Zierikzee, 25 Juni 1954. De burgemeester van Zierikzee, J. SCHUURBEQUE BOEIJE. ADVERTENTIES Geboren: JACQUELINE MARTIIA dochter van C. M. BOOT en J. W. BOOT-BOOT Bentley, Alberta, Canada 19 Juni 1954 Met dankbaarheid en grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons doch tertje en zusje APOLONIA (Ina) H. SCHOT C. SCHOT-v. d. DOE ALIDA JAN CEES Zierikzee, 25 Juni 1954 MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 28 Juni. Aange voerd: 1406 dieren, nl. 873 vette koeien en 533 varkens. Prijzen p. kg: vette koeien f 2,84- 3,04, f 2,74-2,84, f 2,24-2,64, varkens f 1,96-1,93-1,90. Vette koeien: aanvoer kleiner, handel kalm, iets stijver in prijs, prima's boven notering. Varkens: aanvoer korter, handel vlug, prij zen hoger, prima's boven notering. Voor de vele blijken van be langstelling voor en bij ons huwelijk ondervonden, zeggen wij U, mede namens weder zijdse ouders, hartelijk dank. H. B. LOKERSE W. G. LOKERSE-BRABER Schuddebeurs, 26 Juni 1954 i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1954 | | pagina 3