Blue Band smaakt nu totaal anders dan margarine tot nog toe Koopt bij onze Adverteerders Blue Band natuurlijk! Z A AIM ACHINE Een „succesje" doet liet altijd! OPENBARE AANBESTEDING OPENBARE INSCHRIJVING Plastic Naamplaten Hij, U... iedereen gaat profiteren van grootse ontwikkeling op margarine-gebied tfeerlan Nieuwe bereidingswijze maakt deze vervolmaking mogelijk! xt Alleen Blue Band heeft de nieuwe smaak diepvries is lekker en veel voordeliger dan ik dacht! L. DE OUDE Dam - Telefoon 174 PRIMA VERKOPER Administratieve Kracht G. C. ANKER - ZIERIKZEE Moet U dit jaar inzaaien? Fa. W. Schipper 6 Zoon Coöp. Boerenleenbank „Haamstede" Inlevering van spaar- en rekeningcourantboelcjes voor controle en rentebijschrijving vanaf Maandag 15 tot en met Vrijdag 19 Februari des v.m. van halftien tot twaaf uur en des n.m. van twee tot vijf uur. Volle, nog niet vervallen ver klaarde boekjes moeten even eens worden ingeleverd. Niet aangeboden boekjes worden beboet met f 1,- voor admini stratiekosten. Tijdens de genoïmde uren kun nen geen bankzaken worden gedaan. 1."Het Bestuur Namens het gemeentebestuur van Zierikzee, zal door de Centrale Dienst „Noord-Zee land" in het openbaar worden aanbesteed, overeenkomstig het aanbestedingsreglement W.B. Het herstellen van de rampschade aan 7 ge meentewoningen aan|de Lange Blokweg en de Beatrixschool aan de Grachtweg, te Zierik- Bestek en voorwaarden met bijlagen zijn verkrijgbaar ten kantore van bovengenoemde dienst. Oude Haven D 486. te Zierikzee, tegen betaling van f 5.- per stel; of zij worden toegezonden na ontvangst van een postwissel ten bedrage van f 5,25,- De aanbesteding vindt plaats op Woensdag 3 Maart 1954, te 14.30 uur, ten stadhuize van Zierikzee. De directeur van de Centrale Dienst voor bouw-, woning en welstandstoezicht en ge meentewerken Noord-Zeeland te Zierikzee, biedt in opdracht van het gemeentebestuur van Zierikzee bij openbare inschrij ving te koop aan Vierhonderd en zestig bomen Een omschrijving met voor waarden is verkrijgbaar ten kantore van bovengenoemde dienst. Oude Haven D 486 te Zierikzee, tegen betaling van f 1.- per stuk, of zal worden toegezonden na ontvangst van een postwissel ten bedrage van f 1,15. De inschrijvingsbiljetten dienen te worden ingeleverd vóór of op 26 Februari 1954, te 14.30 uur, ten stadhuize van Zierikzee, Meelstraat B 370. solieder - goedkoper. A. J. KOSTER, Steiltjesstraat, Zierikzee. Gevraagd hulp in de huishouding voor dag en nacht. Br. onder No. 21, bureau van dit blad. GEVRAAGD: LANDARBEIDER Huis en tuin beschikbaar. Veel accoordloon. Tijd van indiensttreding in nader overleg D. H. JAS, Oostvoorne Tel. 120 Nee, U droomt niet, het staat hier zwart op wit: Blue Band smaakt van heden af oneindig veel beter dan margarine tot nu toe. De ontdekking van de nieuwe bereidingswijze is in ons eigen Nederland gedaan; deze ontdekking is even belangrijk als die van margarine zelf, of die van de vitaminen! De nieuwe bereidingswijze wordt alleen voor Blue Band toegepast. U zult deze nieuwe Blue Band zeker direct willen proberen. Want dit heeft U toch eigenlijk altijd in margarine gemist: de smaak, die werkelijk volmaakt is. Misschien kunt U het niet geloven, dat deze smaak nu waarlijk gevonden is; U zult Uzelf graag willen over tuigen. Weet U dan, wat U zeggen zult, als de nieuwe Blue Band gul in de pan glanst, of geurig op Uw brood ligt? „Deze smaak, deze geur herinneren in niets meer aan margarine, zoals deze tot nu toe was!" Zeker, U was tot heden tevreden met Blue Band, uit stekend voedingsmiddel als ze reeds was, lékker ook. Maar tussen „lekker" en déze smaak is een verschil even groot als dat tussen een groene en een rijpe banaan. ,Nu gaat U Blue Band niet alleen waarderen, U gaat er nu werkelijk van houden, U, Uw man, Uw kinderen. Misschien is het goed U even te vertellen, dat deze nieuwe smaak het resultaat is van een volkomen nieuwe bereidingswijze. Deze werd in Nederland ont dekt, door Nederlandse onderzoekers, werkzaam bij de Blue Band fabrieken. De nieuwe bereidingswijze is - hoe kan het ook anders - het alleenbezit van dit bedrijf. Alléén Blue Band kan U deze uitzonderlijke smaak en deze heerlijke geur verschaffen Wat zegt de Nederlandse huisvrouw ervan? Toen vast stond, dat de nieuwe bereidingswijze in het groot kon worden toegepast, hebben wij aan een zeer groot aantal huisvrouwen over het hele land verspreid, een pakje ter keuring gezonden. Als ztj „ja" zouden zeg gen, konden wij er zeker van zijn, dat de smaak er was. De Nederlandse huisvrouw zei „Ja, dit is de smaak". Dat was het, wat de overgrote meerderheid van de huisvrouwen ons liet weten. Een resultaat, dat onze verwachtingen nog overtrof. Er is nog mêêr: een rijkdom aan zonneschijn-vitamine Vitamine D - zonneschijn-viumine - ia on misbaar voor U, Uw man, Uw kinderen, voor iedereen. U kunt er zeker van zijn, dat Blue Band u die geeft, volop, het hele jaar door. Dat is een grote geruststelling voor iedere huisvrouw en moeder. Want zonneschijn- vitamine geeft meer weerstand en zorgt voor een normale groei voor Uw kinderen, geeft hun een sterke constitutie. Nóg een reden .om Blue Band te nemen, morgen en altijd. Zoveel goeds voor zo weinig geld! Grote voedingswaarde, boog vitamine- gehalte in een smaak, die totaal anders it dan die van margarine tot nu toe: deze 3 voortreffelijkheden samen kosten U 46 (ent. Op het brood, in de pan.. U zult verheugd zijn als U ziet hoeveel flinke porties U haalt uit ieder pak Vita diepvries. Dat komt, omdat 500 gram Vita diepvries groente ge lijk is aan 1000 grain niet-bevroren groente. En er is helemaal geen verlies, want 't gaat zó uit het pak in de pan. En bedenk wel: vooral nü heeft Uw gezin die natuurlijke vitaminen van Vita diepvries zomergroente cn fruit hard nodig! Geef V vaak 1 Vita tliepvries groente en fruit ANDIJVIE700 gr SPEKSNIJBONEN500 gr SOEPGROENTEN100 gr BLOEMKOOL-per 500 gr TUINBOUWDOPERWTEN verpakt 500-gr Vita Zomerkoêt het hele Jaarvoordelig en.** panklaarl gevraagd, of een In één ruk perfect doorwerken, dat garandeert u de Ouvevture-Hassia Nokkenradsysteem-Tandwielkast Diverse types leverbaar Type „N" van 2 Mtr. met 11 pijpen met autostuur en wielen van 8 c.m. Prijs vanaf f 1032, Vraagt U inlichtingen en prospectus bij GOES - Telefoon 3244

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1954 | | pagina 4