Een Woonhuis m. werkplaats Levensmiddelenbedrijf Brillen-monturen Verrekijkers Leesglazen, Loupen BERGMANS SUCCESJES Net Dagmeisje, DE LYCEUMKINDEREN IN FRANKRIJK Jeugd en begeleiders viel een hartelijk ontvangst ten deel te Rijssel Belgisch-Luxemburgse radio zorgde voor reportage Ingezonden Mededeling De kinderen van de Lyceumbrug- klasse hebben naar Frankrijk een voorspoedige (en gezellige) reis ge had. Na aankomst in Putto stond een reportagewagen gereed van de Bel gisch-Luxemburgse omroep; de re porters ondervroegen de kinderen, die ook enkele Franse liedjes ten beste gaven. De burgemeester van Zlerik zee, Jhr Hchuurbeque Boelje, gaf een uiteenzetting over de motieven van de reis. In deze toespraak bracht de burgemeester zijn grote dank uit voor het aanbod van de Franse on derwij sa u tor 1 te I ten. Aan de Franse grens stond een commissie de jeugdige reizigers op te wachten. Bijzonder goed w?s de ontvangst te Rijssel georganiseerd. In het gebouw van de Federatie voor Volksonderwijs was reeds alles voor ontvangst in gereedheid gebracht en een maaltijd stond op de kinderen te wachten. Franse dames bedienden de kinderen met chocolade en limonade. Ook het begeleidend gezelschap werd op allerprettigste wijze ontvangen. In een ontvangzaal vond een receptie plaats, waarop de Zierikzeese afge vaardigden kennis konden maken met verschillende Franse autoritei ten. Een militaire kapel speelde het Wilhelmus en de Marseillaise. De hoofdinspecteur van het Onderwijs in het Departement, bracht de spon tane gevoelens van medeleven ln Frankrijk met de mensen in het wa- tersnoodgebied in herinnering. Als één der vele reacties volgde de uit nodiging aan de Zierikzeese kinderen van de Lyceumklasse. Burgemeester Schuurbeque Boeije beantwoordde de spreker. Namens zijn stad dankte hij voor de grote en spontane door Frankrijk geboden hulp. Namens do minister van Onder wijs, Kunsten en Wetenschappen, bracht de Culturele attaché van do Nederlandse ambassade te Parijs zijn dank uit aan de organiserende fede ratie in Frankrijk voor deze bijzon dere jeugdtrip. Na deze officialitelten zongen de kinderen enkele liederen en werd het stadhuis van Rijssel bezichtigd. In verband met de voortgeschreden tijd werden de kinderen voor de nacht ondergebracht in verschillende on derwijzersgezinnen in Rijssel. 's Avonds werd een film getoond van het kasteel, waar de kinderen verblijven. Het is in een werkelijk schitterende omgeving gelegen. Ten slotte verenigde men zich aan een maaltijd, waarbij de Franse wijn rij- H.M de Koningin en Prins Bernhard terug in" Nederland H.M. de Koningin en Z.KJ3. Prins Bernhard zijn gistermiddag om even na half twee op het vliegveld Soes- terberg aangekomen. Hierna werd per auto naar palcis Socstdjjk ge reden. Straaljager in zee gestort Zaterdagmorgen is een Gloster- Meteor-straaljagor van do vliegbasis Leeuwarden tijdens een schietoefe ning op Vlieland verongelukt. De vlieger, de eerste luitenant-vlieger L. Deibei, kwam daarbij om het leven. Luitenant Delbel was 28 jaar, ge huwd en in Leeuwarden woonachtig. (Vervolg STAD EN PROVINCIE) RENESSE Dertig noodwoningen betrokken Renesse, wier Inwonertal na de ramp met de opname van evacué's werd verdubbeld, worstelt nog steeds met het probleem om voor de a.s. winter een geschikt onderkomen te verschaffen aan deze mensen, daar velen nog zijn gehuisvest in niet voor de winter geschikte vertrekken. Maandag jl. zijn de eerste dertig van overheidswege gebouwde wonin gen, de zgn. directieketen, door een dertigtal gezinnen betrokken. Hoewel hiermede de huisvesting van de al hier aanwezige evacué's zeker nog niet volledig is opgelost, zijn toch de meest acute gevallen (hoenderhok ken) thans behoorlijk gehuisvest. Met de onderbouw en het grondwerk van de nog naderhand toegewezen elf di rectieketen is men Inmiddels deze week begonnen. Ook in de bouw van de vijftig Oostenrijkse woningen be gint nu enig schot te komen; hier mede hoopt men eind November ge reed te zijn. Van de elf Noorse wo ningen staan er momenteel acht onder de kap. Met de afwerking van deze acht woningen is men thans druk bezig. Te hopen is dat vóór het in vallen van de winter leder behoor lijk ls gehuisvest kelljk vloeide en waarop wederzijds vele goede woorden werden gespro ken. SPORT VOETBAL District Zuid I. 3e kl. C: Zlerikzee-WSC 0-3; BSC- Roosendaal 2-4; RKC-WVO 2-4; Vir- tus-SCO 4-1; VES-HERO 6-2. Zlerikzee I-W.S.C. I 0-3 Bij Zlerikzee ontbreekt in de aan gekondigde opstelling P. Hoek, die door C. v. d. Werve wordt vervan gen als rechtsbuiten, terwijl T. Sim mers middenvoor speelt. Scheids rechter Js dhr C. Lazaroms. De eerste aanvallen zijn voor Zle rikzee, maar de gasten boeken het eerste succes. Uit een hoge voorzet van links, die Hage niet kan onder scheppen, prikt de rechtsbuiten de bal tegen de deklat, linksbuiten M. Bleljlevens schiet de terugspringende bal tot tweemaal ln; eerst redt C. M. van Aken op de doellijn, doch de vol gende inzet Js raak (0-1). Zlerikzee zet alles op de gelijkmaker, v. d. Maas krijgt ln korte tijd drie hoek schoppen te nemen, die, hoewel goed genomen, geen resultaat opleveren. In het laatste gedeelte der eerste helft weten de gasten het spel weer te verplaatsen en Zlerikzee ontsnapt aan een strafschop als van Aken de bal in het doelgebied neerslaat en deze achter loopt en de scheidsrech ter de gasten een hoekschop toe kent, dio Hage wegwerkt Do aanvallen der gasten blijken gevaarlijker dan die van Zlerikzee, waarbij v. d. Maas eenmaal hoog over schlot. Als een middenspeler der gastheren do bal onvoldoende weg werkt, ontvangt middenvoor P. Blelj levens een lange pass van zijn rechts binnen en schiet keihard in; een prachtig doelpuntl (0-2). Zlerikzee wijzigt de opstelling: v. d. Werve wordt linksbuiten, Simmers rechts buiten en F. v. d. Westen rechtsbin nen. Nadat de W.S.C.-linksbuiten tegen de staander geschoten heeft, breekt de rust aan. Na de thee is Zlerikzee met de beste voornemens bezield. De achter spelers Krello en van Aken drukken de middenlinie naar voren (voor de rust was er vele malen een gat tus sen voorhoede en middenlinie), maar de voorhoede komt slechts zelden tot een schot Haverhoek en v. d. Wes ten zien hun weinige schoten gestopt door doelman Adelberg, die een goede indruk maakt Na goed door zetten van Haverhoek krijgt T. Sim mers een kans; de bal vliegt over het houtwerk. F. v. d. Westen weet een hoekschop te forceren, die weg gewerkt wordt. Geen greintje geluk heeft Zlerikzee in deze periode en langzamerhand gaan de gasten ook StuurtBQo Steven vertelt weer „Naar de rennen!" riepen we teficn de koetsier, toen we op het laatste ogenblik voor de Derby In Epsom waren aangekomen en er <owai geen vehikel meer te krijgen was. „VlugM" De kapitein en de pureer sprongen In bet rijtuig, co Ik tat in Mn lel naast de koetsier op de bok. M'n onafscheide lijke pakje Sterling shag ln mijn rak. In een vaart ging het er van door. Plotsellog we hadden het terrein bijna bereikt een klap 1 Aangereden door een auto! Met een bulteling kwam Ik pardoes op het paard terecht, dat er zonder wagen vandoor ging en juist op het moment van de start de baan opstoot ..Nu ol nooit I" dacht Ik. ..m'n grootste avontuur aan de wall" Meteen zalen we al In de kopgroep. Overal klonk gejuich. Wanhopige gezichten van de lockeys naast me. „Hurry-up horsief" riep ik. ..sla op Sterling!" En bij het woord „Sterling" schoot het beest met verdubbelde kracht vooruit, en laat Ik nou op de laatste 100 yards het paard van de Aga Khan met een volle lengte kloppen I Donderende ovaties. Iedereen kwam ons feliciteren. Maar welen Jullie nou. wal de koetsier ver leide loen hl) me dolgelukkig om de hals viel? Zijn paard heette SterlingI „Bravoll" riep Ik, „dat ls de triomf van de kwaliteit) Je benl onherroepelijk r als Je zegt: Ik St4 op STERLING! weer aanvallen het het gevolg dat P. Bleljlevens de stand op 0-3 brengt Van Aken gaat de aanval verster ken en nadat hij nog enige malen het doel beproefd heeft, blaast de scheidsrechter het einde van de spor tieve wedstrijd, die door de gasten verdiend werd gewonnen. Vooral het plaatsen was beter verzorgd, hoewel van een veldmeerderheid hunnerzijds geen sprake was. Het onderlinge ver band tussen hun linies was veel be ter dan bij de gastheren, <iie door blessures van enkele spelers teveel wijzigingen moesten aanbrengen om zo tot een sluitend geheel te komen. MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 19 October. Totaal aangevoerd: 1992 dieren, waarvan 1115 vette koeien en ossen, 696 var kens, 181 schapen en lammeren. Prijzen per kg: vette koelen en os sen f 2,60-2,70, f 2,46-2,60, f 2,16-2,30, varkens (levend gewicht) f 2,02-1,95- 1,90; per stuk: lammeren f 86-76-66. Vette koeien en ossen: aanvoer rui mer, handel kalm, prijzen onveran derd, prima dieren boven notering. Varkens: aanvoer groter, hnndel ta melijk, teruglopende prijzen. Lamme ren: aanvoer iets meer, handel vlug, prijzen hoger. Aardappelen ROTTERDAM, 19 October. Kl el- aardappelen (35 mm opw.): Eigenhei mers f 13,50-14,00, Bintjes f 11,00, Bevelanders f 13,00, Meerlandera f 10,00-10,50, IJsselster f 9,00. Voer- aardappelen f 3,00. Prijzen zijn berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vastge steld voor de verkoop van con sumptie-aardappelen op wagon, auto of schip. Granen ROTTERDAM, 19 October. Bin nenlandse granen (officieuze noterin gen per 100 kg franco Rotterdam). Tarwe, prima kwaliteit tot f 27,00, op vochtconditie tot f 26,75. Voedergranen: flauw. Gerst f 20,00- 21,25, grove daarboven; haver f 19,00- 20,00, blanke daarboven; rogge f 19,00 -20,75, 17 vochtconditie tot f 20,00. Peulvruchten: iets beter. Groene erwten f 40,00-50,00, schokkers f 60,00 -70,00, bruine bonen tot 88,00. HINDERWET Ter Inzage legging verzoek om vergunning Burgemeester en wethouders van Zlerikzee brengen ter openbare ken nis, dat ter secretarie dier gemeente r inzage ligt een van de vereiste bijlagen voorzien verzoek om ver gunning ingevolge de Hinderwet, van Firma M. BERREVOETS Zoon te Zierikzee, Hoofdpoortstraat C 615, tot het plaatsen van twee electromotoren ten behoeve van de aandrijving van een zaagmachine en een vlak- en van diktebank in de op te richten timmerwerkplaats, op het perceel plaatselijk gemerkt Hoofdpoortstraat C 621, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie B, nr. 996. Voor een ieder bestaat gelegenheid schriftelijk bezwaren in te brengen bij het gemeentebestuur tot uiterlijk 24 October 1953. Voorts heeft ieder de gelegenheid ln persoon of bij gemachtigde mon deling bezwaren in te brengen in een openbare zitting ten gemeentehuize op Donderdag 29 October 1953, te 10.00 uur v.m. Zij, die niet in persoon of bij ge machtigde op bovenbodoelde zitting zijn verschenen, zijn niet gerechtigd tot beroep. Dogenon echter, dio tijdig schriftelijko bezwaren hebbon Inge bracht en niet op de zitting zijn ver schenen, zijn wel tot beroep gerech tigd, indien zij niet woonachtig zijn in deze gemeente. Zierikzee, 14 October 1953. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, C. J. B. DU CROO, lo. De secretaris, MULDER. Ter Inzage legging verzoek om vergunning Burgemeester en wethouders van Zierikzee brengen ter openbare ken nis, dat ter secretarie dier gemeente ter inzage ligt een van de vereiste bijlagen voorzien verzoek om ver gunning ingevolge de Hinderwet, van Firma D. QUANT ZONEN te Zie rikzee, tot het plaatsen van een 4 PK electromotor voor aandrijving van een cirkelzaag, op het perceel plaat selijk gemerkt Minderbroederstraat B 220, kadastraal bekend gemeente Zierikzee, sectie A, nr. 2342. Voor een ieder bestaat gelegenheid schriftelijk bezwaren in te brengen bij het gemeentebestuur tot uiterlijk 24 October 1953. Voorts heeft ieder de gelegenheid in persoon of bij gemachtigde mon deling bezwaren in te brengen in een openbare zitting ten gemeentehuize op Donderdag 29 October 1953, te 11.00 uur v.m. Zij, die niet in persoon of bij ge machtigde op bovenbedoelde zitting zijn verschenen, zijn niet gerechtigd tot beroep. Degenen echter, die tijdig schriftelijke bezwaren hebben inge bracht en niet op de zitting zijn ver schenen, zijn wel tot beroep gerech tigd, indien zij niet woonachtig zijn in deze gemeente. Zlerikzee, 14 October 1953. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, C. J. B. DU CROO, lo. De secretaris, MULDER. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Zierlkzoo brongen tor oponbnro ken nis, dat een bijkantoor van do Pro vinciale Directie voor do Wederop bouw en Volkshuisvesting in Zeeland is gevestigd in het perceel Oude Ha ven A 416 alhier. De aan dit bijkantoor verbonden technici zijn speciaal belast met de zaken betreffende de herbouw en het herstel van boerderijen, terwijl een administratief ambtenaar, behalve met de administratieve werkzaam heden, verbonden aan de voorberei ding van de herbouw en het herstel van boerderijen, belast is met het geven van inlichtingen inzake de her bouw van door de watersnood ver nielde woningen. Zierikzee, 16 October 1953. Burgemeester en wethouders voornoemd, C. J. B. DU CRÖO, lo. burgemeester. MULDER, secretaris. Big in de kamer, luierfuik, dronkemans partij, bemosseld land en stokjescontröle Er zijn talrijke lieden (Eilandman behoort er beslist niet onder) die „zomaar" een big hebben gekregen. Dit „zomaar" moet nu ook weer niet al te letterlijk worden opgevat, want het houdt natuurlijk verband met de ramp, die tienduizenden al zijn ver geten, nSaar die veel meer lieden nog heugen als de dag van gisteren. Een big is een aardig presentje ln deze tijd en je zult zomaar een meneer aan de deur krijgen, die zegt „als 't u blieft, hier ls een big". Dat over kwam ook een meneer, die met het dier toch wel een beetje in zijn maag zat, want hij had geen hok. Dat was weggespoeld in de stormnacht. Hij heeft toen de big in do huiskamer laten toeven, hetgeen Eilandman wil voorkomen als een vlotte oplossing van een netelig probleem. Hij houdt bovendien van mensen, die een var ken zomaar in de kamer laten rond dartelen. Dit moeten allergezelligste lieden zijn. Er is plotseling een grote vraag naar palingfuiken ontstaan, want tal rijke door de band genomen rustige burgers, krijgen last van avontuur lijk vissersbloed, dat in hun aderen begint te bruisen. Voor dezulken is er maar één oplossing: zij moeten er bij nacht en ontij op uit om wat gladde palingen te pakken te krijgen. Zo is het ook met de buurman van Eilandman, die al lang tekenen van een dergelijke onrust in zich om draagt. Hij heeft een reusachtige fuik geconstrueerd van een soort ijzer- draad of gaas, zoals men dat noemen wiL Daarin komt wel eens een enkel Schouws staartje gezwommen. Hij smaakte echter het geluk een echte fuik to pakken te krijgen, maar he lemaal feilloos was die fuik niet. Er zaten nogal gaatjes in en dat is zoals bekend voor palingen een unieke kans om er weer van tussen uit te glippen, een streven dat nu eenmaal lijnrecht in strijd ls met de opvattingen van de visser. Eén dezer dagen kwam buurman bij Eilandman aan do deur om een versleten luier vragen. Met de rondborstigheid, die in hot watersnoodleed reeds lang 'tot ontwikkeling is gekomen, heeft Ei landman hem een dergelijk gebruiks voorwerp ter hand gesteld. Kort en goed: buurman heeft de luier des kundig over de gaatjes van de fuik genaaid en zo ontstond do ëersto Schouwse luierfuik, waarmede in middels reeds successen zijn geboekt. GESPREKKEN VAN EILANDMAN Eilandman is getuige geweest van een zeer weerzinwekkende dronke manspartij, die zich in een der stra ten afspeelde. Er wordt over het vele drinken van arbeiders nogal eens vergoelijkend gesproken. Natuurlijk is het leven voor dezo mensen niet gemakkelijk, maar soms gaat het toch wel alle perken te buiten. Een groot deel van de straat was beklie- derd en bezwadderd en voorbijgan gers moesten wachten om te kunnen passeren. Het was een walgelijke ver toning en het is verdraaid arm geld dat op een dergelijke wijze kapot ge slagen wordt. Generaliseren ls na tuurlijk helemaal fout in dit ver band, maar enige intensievere con- tróle en een poging van wie en van wat dan ook de arbeiders van over matig drinken terug te houden, zou bijzonder op zijn plaats zijn. De ar beiders vragen financieel immers het alleruiterste en dat laat zich soms ook wel verstaan, maar als men dan deze dingen ziet, is de betrekkelijke waarde van meer geld afdoende dui delijk aangetoond. Reeds nu al blijkt dat Schouwen één grote mosselbank ls geworden. De mosselzaadjes, die de polder zijn binnen komen dwarrelen, hebben hun best gedaan, want overal treft men trossen mosselen aan, die zich aan allerlei voorwerpen hebben vast gehecht. We krijgen het land letter lijk uit zee terug, want in do buurt van Flaauwers stinkt hot ongeniet baar naar zeesterren. Alles wat wrie melt en leeft in de zee was de kluts blijkbaar kwijt en het normale zee leven ging ook op „het land" onge stoord verder met het bovenver melde resultaat. Eilnndman moot dikwijls denken aan de toestand te Obsterland, ook zo'n bemosseld dorp, waar do gelo vingen alweer ter kerke zijn gegaan in een geschonden kerkgebouw, waar niet meer zoveel herinnert aan de orde en rust van voorbijo tijden. Maar do torugkerendo bevolking, die altijd nog leeft onder het dreigend risico van de ol to slappo Ram- paartsedijk, houdt het toch uit in dit dorp cn dit is ook weer een bewijs van de taaie moed en levenskracht van de Schouwcn-Duivelondso be volking. Op vele plaatsen immers prikt al weer het groen van de wintertarwe boven de grijze aardkorst uit. Een wandeling door de Gouweveerpolder maakte Eilandman duidelijk, dat de boeren er werkelijk geen zeekraal over laten groeien. De velden zijn geëgd en de rommel is opgeruimd, de bomen zijn gerooid en gips ls uit gestrooid. Nu ziet deze polder er al dadelijk weer veel beter uit en dat is toch wel een bewijs dat het straks lukken zal, ondanks talrijke moeilijk heden. Maar die worden op de koop toe genomen. En intussen controleren we de stokjes die in het Schouwse water staan en de wielen die hier en daar zijn blijven steken ln de verrassing van de vlood, en de waterlijn langs do hulzen en vervallen boerderijen. Het water zakt; ledore dag is het duidelijker te zien. Een belangrijke fase in do na-rampse geschiedenis staat afgesloten te worden. ADVERTENTIES Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van ons zoontje IDSERD WIEBRANDS A. J. BAKKER I. BAKKER—DE BOER Zierikzee, 16 October 1953 Poststraat C 91 Woensdag 21 October wordt onze oyergrootmoeder, Wed. VAN LOO, 80 Jaar. Haar achterkleinkinderen. Zierikzee, Lange Sint-Janstraat. Op 16 October overleed zacht cn kalm onze geliefde moeder, behuwd- cn groot moeder, KORNELIA N. DOOGE geb, KORT, in den ouderdom van 65 Jaar Woensdrccht (N.B.) CORN. DOOGE Dreischoc, J. FR. DOOGE P. DOOGE-DE GRAAF en kinderen FR. J. DOOGE M. DOOGE- VAN FELIUS en kinderen Woensdcecht, B. N. DE DOOIJ— DOOGE C. DE DOOIJ Hiermede vervullen wij de treurige plicht U kennis te geven van het overlijden van onze lieve zorgzame zus ter, behuwdzuster en tante, MARIA CORNELIA HILDERING, geb. DE GLOPPER, in de ouderdom van 59 Jaar. Scharend!jkc, 17 Oct. 1953 Uit aller naam: I. J. DE GLOPPER Hiermede vervullen wij de droeve plicht U kennis te geven, dat na een ongeval, plotseling van onze zijde werd weggenomen, onze ge liefde broeder, behuwdbroe- der en oom, de heer JACOBUS HBNDRIKSB, in de leeftijd van 58 jaar. Dubbeldam, 13 Oct. 1953 Uit aHer naam: Familie HENDR1KSE Hierbij betuigen wij onze har telijke dank voor de zeer vele blijken van belangstelling, bij onze 50-jarige echtvereniging ontvangen. P. DE GRAAF M. DE GRAAF-DE GRAAF Zierikzee. 19 Oct. 1953. Voor de vele blijken van be langstelling. bij het overlijden van onze geliefde moeder, dochter, zuster en tante, be tuigen wij onze hartelijke dank. Fam. J. VAN BEVEREN- SCHOONEN Ede. Schut'ersteeg N 19. Zij. die iets te vorderen hebben van-, verschuldigd zijn aan-, of goederen onder hun berus ting hebben van de nalaten schap van wijlen dhr. P1ETER TH1JSSE, overleden te Haam stede, alwaar hij woonde, 6 Augustus 1953, worden ver zocht hiervan opgave te doen ten kantore van Notaris M. C. VAN DEN BOUT te Renesse, vóór of op 31 October 1953. TE KOOP: (voorheen Rijwiclznak) voor alle doeleinden geschikt, Gelegen op Ellemeet, Dorps straat no. 36. 1 Januari vrij te aanvaarden. Brieven onder no. 150, bureau van dit blad. TE KOOP; in een der dorpen van Schou wen en Dulveland. Inlichtingen: Administratiekan toor „Trio", Havenpark D 416, Zierikzee. Een prachtsorterlng bi) OPTICIEN Jannpwekken Zierikzee Telefoon 418 To koop: Een Vaarskalf bij L. Kurvink Schuddebeurs. Gebruikte, doch goede schrijf machine, merk „llnderwood" Te bcvr. bureau van dit blad. Wasmachine, voor motor of elcctrlsch. Te bevr. Boekhandel W. de Vries Rz. Een „Fram" kookhaard cn een Jaarsma haard, J. v. d. Kas- teele, smederij Noordgouwe. Ermgaard, Campagne Zoet en kookperen, A. Kenters. Wls- sewekken 5, Burgh. Prachtige Hoordkcteltjes, in chroom en koper, div. model len, bij Goudzwaard, Haamstede Kampeerwagen te koop aan geboden f 1500,—. - Garage C. v. d. Bout. Glos ln lood RUIT, gr. mant. Te bevr. Bockhandel Volkeri, Tel. 168, Zierikzee. To koop govroagd: Een dubbel RAAMKOZIJN, plm. 1.70 x 1.80 m. Aonb. L. C. Hoogcrhui8, Renesse. Porsonool govraagdt Nette Dienstbode gevraagd, wegens huwelijk der tegen woordige. Aanmelden 's avonds tussen 7 en 8 uur. Mevr. van Hoorn, Oude Haven A 345, Zlerikzee. Werkster gevraagd. Fa. H. de Vlieger, Meelstraat65Zierikzee goed loon - Sigarenmagazijn D. C. Viergever, Hoek Kraanpl. Flinke Jongen gevraagd voor pakhuiswerk. - Firma J. B. Geluk, Zierikzee. Divorsont Verloren: Jongensoverall, tus sen Zlerikzee en Scharcndljkc. S.v.p. terug te bezorgen bij Wed. Jonker van Wouwe. Smal weg 4, Haamstede.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1953 | | pagina 3