EERSTE KAMER Politieke beschouwingen over de Rijksbegroting beëindigd Stad en Provincie Westelijke helft fe'gschip) voor het houden van Kerkdiensten ingericht De Minister-President besprak de werkloosheid en de verhouding tot de West lu het vervolg van ziju rede betoog de de minister-president dat door de aanhangige Grondwetsherziening buiten twijfel zal worden gesteld dat het ver drag der Europese Defensiegenieeuschap niet in strijd is met de Grondwet. Van e«n bepaling in het verdrag dat alle oorlogsmisdadigers vrij gelaten moeten worden is geen sprake. Wat betreft do vonnissen inzake de aanslag op Overste Harjono merkte spr op dat de regering geen invloed heeft op de rechterlijke macht. Het O.M. heeft hoger beroep aangetekend, maar tot nu toe begrijpt de regering het gevelde vonnis niet. De werkloosheid Alles wordt gedaan om de werkloos heid terug te dringen. T.z t. zal er z.i. een inzinking, komen, doch dat mag geen reden zijn om thans anders ie handelen. Nodig is het te komen tot ruime exportkansen en zekerheid van export en een zo groot mogelijke ge meenschappelijke markt. Voor een we zenlijke eenheid is economische inte gratie een voorwaarde. Een commissie onder leiding van minister Beijen be reidt concrete plannen voor, die aan de 6 Schnman-landen zullen worden voorgelegd. Het structuurvraagstuk ziet spreker als hel grondprobleem'. Spr is er verder van overtuigd dat, wanneer de weersomstandigheden ver boteren, men een snelle toeneming van bedrijvigheid zal zien in die sectors i, waar do overheid invloed kan uitoefe nen Dc werkloosheid zal z.i. terug lopen en er zijn plannen in bewerking oa. met betrekking tot de krotop- ruiming. Binnenkort zal do Ministerraad zich kunnen beraden over de huur verhoging, de compensatie en de daarmee samenhangende belasting kwesties. Het vraagstuk der werk gelegenheid blijft de regering van het grootste belang achten. Wat de salariëring en de inkomsten van do middengroepen aangaat wordt een advies van de Sociaal Economische Raad verwacht. De regering houdt zich bezig mot de positie van de midden- groepsmenson onder de ambtenaren. Dc problemen rond de West In Suriname heeft minister Kern kamp als zijn persoonlijke mening te kennen gegeven dat, als dit gebieds deel zich in dc toekomst zou willen afscheiden, er geen verhinderend veto zou zijn. In het kabinet heeft dit enige zorg verwekt. Het heeft zich bij deze opvatting aangesloten en de Kamer commissies zijn daarover ingelicht. Spr. waarschuwde dot men de schim van do afscheiding niet moet oproe pen. Dc Antillen en Suriname hebben zich uitgesproken voor de verbonden heid, de een racer, de ander minder. Nagegaan wordt hoe de bespre kingen hervat kunnen worden met als basis dc oorspronkelijke 5 pun ten. Men moet het dus niet zo voor stellen alsof de regering bezig was ora in het geheim het Rijk uiteen te rukken. Noch spr., noch prof. Beel heeft gedacht aan de mogelijkheid tot een zijdige toepassing van het recht van secessie. Voordat minister Kernkamp naar New York ging om daar samen met minister Luns besprekingen te voe ren met de Surinaamse en AntiJlaanse delegaties had het kabinet zijn stand punt bepaald. Lastige boottocht over IJsselmeer De „Jan Niev.eon" van de Groningen- Lcmmer-Stoomboot-Maatschappij. die Donderdag de reis van Amsterdam naar Lemmer heeft gemaakt, is 12 uur van Lemmer vertrokken en om] 7 uur in do Oranjesluizen te Amsterdam aan gekomen.' Do boot had gedurende bijna dc gehele reis met vost ijs te kampen. Tussen Urk en Marken komen veel ijsschotscn voor.' Het is niet zeker of de „Jan Nie-' veen" morgen weer zal varen. Indien de wind Zuidwest blijft, kan de tocht over hot IJsselmeer niet gemaakt wor den.' Knaap verdronk bij het schaatsen Donderdagmiddag is do 9-jarige Oeno Petter uit de buurtschap Dwors- gracht te Giethoorn bij hot schaatsen rijden in pen openliggende vaargeul gereden en verdronken. Op het moment dat het ongeluk gebeurde, was nie mand in do nabijheid. Wel hebben sommige personen een zwak hulpge roep uit dc verte gehoord, maar teen zij ter plnntsc arriveerden en met een venrtuig dc geul hadden bereikt, bleek J» jongwi rond* t» zijn verdronken.' Replieken Bij de replieken verklaarde «1e haar Molenaar (VVD) wat de behandeling van de aangelegenheid inzake Suriname in do 2e Kamer betreft, de gang van zaken te betreuren. Z.i had het kab>- net door een formele verklaring de loop van het debat moeten voorkomen. De heer In 't Veld (PvdA) meende dat bij de maatregelen ter bestrijding der werkloosheid het sluitstuk ont breekt Dit wordt z.i. gevormd doo; maatregelen ter voorkoming van een ernstige depressie in de toekomst. Zo danige maatregelen zouden moeten lig gen iu het internationale vlak. Wel licht ware daartoe een eigen bijdrage te leveren door een nota. Het Humanisme Aangaande het humanisme merkte spr. nog op dat hei modern humanis me geen strijd voert tegen de Kerk en niet anti-Christelijk is. Het is een voortzetting van het oude Griekse humanisme. q De heer Kropman (KVP) merkte op dat re-Christianisatie de oplossing voor de wereldproblemen geeft en dat het Humanistisch Verbond daartegen zegt „Neon, niet het Evangelie". Spr. vroeg of het humanisme de geestelijke voe dingsbodem' van de P.v.dA. is. De overheid mag hot Humanistisch Ver bond niet gelijk stellen met de kerk genootschappen. Spr. noemde het Ver bond a-religieus en atheïstisch en zag er een dodelijk gevaar in.ï Minister-president Drees verklaarde nog dat op internationaal terrein voort durend besprekingen plaats vinden in de geest als de heer In 't Veld bedoel de, ejn deelde nog mede dat Lages verblijft in dc gevangenis te Scheve- ningen. f Nadat do voorzitter had medegedeeld dat do Kamer tegen a.s. Dinsdagmid dag weer bijeen geroepen zal worden voor de algemene financiële beschou wingen over de Rijksbegroting, werd de vergadering gesloten. Brandweer-auto sloeg over de kop De brandweerauto uit Ens in de Noord-Oostpclder is Dtnderdagmiddag toen hij met grote snelheid op weg was naar de brand in een boerderij een de Sloefweg, hij het uitwijken voor een bestelauto de berm ingereden en daarna over do kop geslagen. De per ifets passerende) 16-jarige H. K. uit Ens werd door de brandweerauto geraakt; hij is levensgevaarlijk gewond Van de vijf brandweermannendie in de auto zaten, werd er één aan zijn been gewond. Het ongeluk gebeurde op de Drietorensweg. RECHTZAKEN ZWEEFVLIEGER TROF MEISJE MET ZIJN TOESTEL De Politierechter te Utrecht heeft uitspraak gedaan in de zahk betreffen de het ongeval met een zweefvlieg tuig aan de Hertenlaan op de grens van het vliegveld Soesterberg en sprak dc 19-iarige Amsterdamse plaatwerker A. Nicberg, vrij. N. had in Mei 1951 een zweefvlucht gemaakt en was daar- bii neergekomen op dc Hertenlaan. ten gevolge waarvan een 6-jarig meisje werd gewond De officier van justitie had vrijspraak gevraagd, omdat in dit geval twijfel bestond, of N. roekelccs en onvoorzichtig zeil zijn geewest. De verdediger, mr. Voute uit Amsterdam, had zich hierbij aangesloten en onder meer betoogd, dat de eigenlijke schuld zou schuilen bii het meisje zelf, in casu bij degene die toezicht op haar moest houden cn ook bij de c.vcrheid. die eerst na dit ongeval de Hertenlaan heeft afgesloten, daar deze laan. als gevaarlijk door een bord aangegeven, als plaats des vermanks .werd beschouwd omdat van deze laan af velen naar het vliegen plachten te kijken.' OVERTREDING NAVORDERINGSBESLUIT De Haarlemse rechtbank heeft de •48-jarige eerste luitenant der Genie J. S. Sipkes, die zich schuldig had ge maakt' aan overtreding van het bui tengewoon navorderingsbesluit door in in do jaren 1941 tot en in'et 1943 extra inkomsten uit effectenhandel te verzwijgen, veroordeeld tot twee maan den gevangenisstraf. Tegen hem' was veertien dagen geleden zes maanden geëist. DE ZAAK-FONTEIJN OPNIEUW VOOR HET GERECHTSHOF Na behandeling voor de Amsterdamse rechtbank, het Amsterdamse Gerechts hof, do Hoge Rood, hot Haagse Ge rechtehof cn opnieuw de Hoge Raad, ze.1 dc znak-Fontoijn op Vrijdagmiddag' 23 Januari a.s. opnieuw dienen voor het Gerechtshof te Den Haag.' De 53-jarigo voormalige sergeant- konstabel bii do Kon.' Marino, A. II. Fontcijn, die naar hij meent in 1935 door twee Marine-artsen ten onrechte- wegens bronchiale asthma werd afge keurd en sindsdien 17 jaren laug roor rechts- en eerherstel heeft gevochten, staat nog steeds terecht voor dezelfde teid&steleggiugsmaadschrift. Nadat al zijn pogingen om gerehabiliteerd te worden schipbreuk hadden geleden, ging hii er in 1949 toe over in een pam flet de twee Marine-artsen van vals heid in geschrifte te beschuldigen.' Hierdoor werd tegen hem een straf- volging wegens smaadschrift ingesteld. Zijn verzoek ora toegelaten te worden tot het bewijs van de waarheid zijner beschuldigingen werd tot dusver steeds geweigerd en hij werd tot voorwaar delijke gevangenisstraf en een geldboete \eroordeeld. Na ziju laatste veroor deling in hoger beroep tekende hii voor de tweede maal beroep in cas satie bii de Hoge Raad aan, waarna de Hoge Raad de zaak met vernietiging van het arrest opnieuw terug verwees naar het Gerechtshof in Den Haag. waarbij Fonteijn gelegenheid werd ge geven te bewijzen, dat de door hem in zijn pamflet geuite beschuldigingen waar zijn: Bovendien heeft de Hoge Raad bepaald dat het Hof hem moet aanhoren bij zijn pogingen te tonen, dat de door diverse autoriteiten en instan ties gepleegde handelingen in strijd waren met het algemeen belaug.' Fon teijn zal op de komende zitting wor den bijgestaan door Mr; E. de Jongh Swemer uit Amsterdam.' ZIERIKZEE Koninklijke onderscheiding Bij K.B. van 23 Dec. 1952, no. 19 is verleend de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, in zilver aan de heer H. C. Berrev-oets alhier, bedrijfsleider van het fruit-, teelt- en landbouwbedrijf van dhr. P. M. Panny. Donderdagmorgen is deze Koninklijke onderscheiding door de burgemeester ten huizo van dhr. Panny aan de heer Berrcvoets uitgereikft. NOORDGOUWE Het schoolgebouw onderging aanzienlijke verbetering Door vervanging van de houten tus- senschotten door stenen muren alsme de door verbetering der schoorstenen is het openbare lagere schoolgebouw dermate verbeterd, dat dit zeer zeker ■ook het onderwijs ten goede komt. Bo vendien zijn een drietal mooie bord- stellen aangebracht hetgeen door de leerlingen en het onderwijzend perso neel geapprecieerd wordt. Daar dit tij dens de Kcrstvacantie is uitgevoerd, komt do uitvoerders zeker een woord van dank toe voor de vlotte werk wijze». NIEUWERKERK Uitvoering K.V. „D.S.S." Woensdagavond gaf in het Vereni gingsgebouw alhier de Korfbalvereni ging „D.S.S." haar jaarlijkse uitvoe- ring. Do voorzitter, de heer J. Buijsse. opende de bijeenkomst met een wel komstwoord tct de aanwezigen en met een kort verslag van de belevenissen der vereniging in het afgelopen jaar. In dc 20 jaren dat de vereniging be staat, zijn mooie resultaten bereikt. Wegens geringe belangstelling kon dit jaar geen gymnastiekdemonstratie ge geven worden, doch de vooruitzichten beloven dat dit het volgend jaar wel het geval zal zijn. Hierna werd opge veerd „De Rauwe Grond", een spel van het land in 3 bedrijven. 't Was een ernstig stuk, waarin af en toe een vrolijke noot was verwerkt en een stuk dat zeker in onze omge ving past. Het tekent de strijd van de verarmde boei- voor het behcud van zijn grond en de rijke collega die bezeten is van landhonger. Speel sters en spelers vertolkten op onbe rispelijke -wijze hun rol en wisten het publiek van het begin tot het einde te boeien. Do burgemeester wist zich de tolk van het publiek toen hij na afloop speelsters en spelers dank zegde voor het gebodene waarvan hij cn het pu bliek hadden genoten.' Nog lange tijd bleef inen gezellig daarna bijeen.' Heden (Zaterdagavond! wordt het 6tuk nogmaals opgeveerd.1 BRUINISSE Centrale Bond Werknemers Transportbedrijf Woensdagavond hield do afdeling Bruinisse van de Centrale Bond van Werknemers in het Transportbedrijf zijn jaarvergadering in „Het Veerhuis','. Do voorzitter, de heer L. E. van Po- pcring, memoreerde in zijn openings woord het natte najaar, waardoor do arbeiders in hun werk werden belein1- raerd, zodat niet hot gunstige geluid van vorige jaren kon worden gehoerd. Overigens gaf do werkgelegenheid nog geen aanleiding tot ontevredenheid. De penningmeester, de hcor W. v,an der Have, gaf in zijn financieel overzicht een tot in dc puntjes uitgewerkt ver slag van de werkzaamheden in het afgelopen jaar cn de inkomsten daaraan voor dc leden der vereniging verbon den. Wegens het bedanken van de heer M. Bolior als secretaris en bestuurs lid werd tot secretaris gekozen ido hcor P. van der Linde. In de vacatruo daardoor ontstaan werd in het bestuur gekozen do heer P. Schravor. De heer L. E. van Popering werd herkozen', Hot bestuur is thans samengesteld als volgt: voorzitter: L. E. van Popering; secretaris: P. van der Linde; penning meester: W. van der Have; P. van den Ouden en W. Schravcr, leden. De he ren S. Zondervan en J. van der Velde werden aangewezen als lid der con trolecommissie. Als lid van de Plaat selijke Raad van het N.V.V. zal op nieuw voor 1953 do heer L. E. van Popering zitting nemen. Grote onte vredenheid bleek te bestaan over het functioiinercii van de Wachtgeld- en Werkloosheidsverzekcringsregeling.' De heer Panthers uit Eindhoven zal ge vraagd worden hierover nog eens een causerie 'te komen houden en kennis te némen van de toestanden, zoals die thans op ons eiland zijn ontstaan, door het niet behoorlijk werken van deze wet. M. dc Koning Az. f Alhier overleed Donderdag op 83- jarige leeftijd de heer M. de Koning Az. in zijn tijd een bekend mosselkweker, die jaren lang deel uitmaakte van het bestuur der vissersvereniging „Al gemeen Schippers- cn Vissersbelang"." Als zodanig confereerde hij dikwijls, wanneer dit nodig was, mét hogere autoriteiten op visscrijgebied en met de ministers van Visserij en Finan ciën. Hij was lid van de gemeente raad voor de Liberale Partij van 1911 tot 1918. Hij diende de Nederlands! Hervormde Kerk van 1 Januari 1931 tot 1 Januari 1940. KERKNIEUWS Geref. Kerk Dc Generale Synode De Synode heeft t.a.v. het vierde en laatste rapport „Herstel kerkelijke eenheid", de z.g. „schuldbelijdenis", een slotverklaring vastgesteld en zich uitgesproken in antwoord, op ver schillende missiven,, waarin de be vreemding wordt uitgesproken over de niet-uitvoering van het besluit der Generale Synode van 's Graven- hage 1949 en waarin verzocht wordt dit besluit alsnog in een „nu ge- eigende vorm" uit te voeren. Het niet-uitvoeren van genoemd besluit betekent geenszins het niet willen erkennen van schuld met be trekking tot de gebleken tekortko mingen in het beleid van vorige Sy noden. Verder is ook nu gebleken dat op deze punten door de Synode van Utrecht 1943/1945 beleidsfouten zijn gemaakt, doch ook dat de critiek, ge oefend op het beleid en de hande lingen van vorige Synoden behalve op deze punten, zeer beslist als on gegrond en onbillijk dient te worden afgewezen. De Synode betuigt haar leedwezen over datgene wat in de conclusies van de Synode van 's Gra- venhage 1949 en in de thans aange nomen conclusies als een tekortko ming in het beleid van de Synode van 1943/1945 werd en wordt aange merkt, terwijl zij daarbij hoopt dat hierdoor alle misverstand, gerezen door het niet-uitvoeren van het be sluit van de Synode 1949, weggeno men is. Zij is echter van mening dat de Synoden van Sneek/Utrecht 1939/ 1942 en van Utrecht 1943/1945 de waardering en dank der kerken ver dienen voor de leiding, die zij in uiterst moeilijke omstandigheden aan het kerkelijk leven hebben gegeven en keurt het af dat in tal van be zwaarschriften, zonder dat daarvoor nog nieuw argument wordt aange voerd, weer dezelfde bezwaren zijn naar voren gebracht, die reeds door vorige Synoden bij herhaling uitvoe rig en duidelijk zijn weerlegd. De Synode begeert nog altijd een sa- menspreking met de Geref. Kerken onderh. art. 31 K.O. en haar leden over alles wat gescheiden heeft en gescheiden houdt. Inzake eenheid der Geref. belijders besloot de Synode een schrijven te doen uitgaan aan alle kerken dat t.a.v. de eenheid onder de Geref. be lijders aandringt op verootmoediging en gebed en hieraan een opwekking toe te voegen om zoveel mogelijk ernstige pogingen in het werk te stellen de plaatselijke eenheid te be vorderen. De betreffende missive zal aan de kerken worden toegezonden. WINTERS HOLLAND. Hoe mooi Holland is, óók in de winter, en óók onder de rook van Amsterdam deze foto werd te Muiden gemaakt toont dit plaatje. Een rustig water, berijpte bomen op een windstille dag, een aan de wallekant gemeerd bootje, de weerspiegeling in het water ook in deze moderne wereld is de schoonheid ergens te vinden, voor hom, die er naar zoekt De handelingen van deputaten voor de geestelijke verzorging van zeeva renden ter koopvaardij en kustvaart werden goedgekeurd en opnieuw zul len zeven deputaten worden be noemd. Ten behoeve van het hospi- taalrkerkschip „De Hoop" zal jaar lijks een bedrag van f 4500 worden uitgekeerd. Het budget van deze de putaten werd vastgesteld op f 42.000 per jaar en de kerken zal voor deze arbeid één collecte worden gevraagd. Februari-confcrentie van Oecumenische Jeugdraad De jaarlijkse Februari-oonferenticj, uitgaande van de Oecumenische Jeugd raad in Nederland, zal dit jaar te Ara- sterdam' worden gehouden op 7 en 8 Februari a.s. De voorzitter van dc Jeugdraad, ds. N. O. Stcenboek, zal Zaterdagmiddag 7 Februari do confe rentie openen, waarna dr. J. C. Hoe kendijk, secretaris van het departe ment voor Evangelisatie van do We reldraad van Kerken, zal spreken over het onderwerp „Heel do Kerk voor heel de wereld". Do volgende dag zal de heer J. C. G. Fischer verslag uit brengen over de derde Wereld Cliris- tcnjeugdconferentie, gehouden in Tra- vancore (Zuid-India), waarna de heer H. van Cocvcrden, secretaris van de Oecumenische Jeugdraad, sprejokt over „Heel de Kerk voor heel ons land". De secretaris van de Oec. Raad van Kerken in Nederland, dr. H. van der Linde, zal de conferentie sluiten. DE KERKRESTAURATIE TE NOORDGOUWE Vrijwel gave grafzerk kwam te voorschijn (Van een bijzondere medewerker) Enigen tijd geleden berichtten wij uitvoerig over de op de handen zijnde restauratie van de Hervormde kerk teNoordgouwe, thans valt te melden dat ondanks sneeuw, Ijs en vorst in de afgelopen week naarstig is ge werkt om de kerk volgens plan in tweeën te splitsen. A.s. Zondagavond zal men de eer ste dienst houden in de Westelijke helft het langschip dat thans tijdelijk voor het houden der kerk dienst is ingericht. Het pijporgel is bereids voor restauratie weggehaald, waardoor op de orgelgalerij de no dige zitplaatsen konden komen. Een harmonium zal tijdens de kerkdien sten voor begeleiding der gemeente zang zorgen. Uit voorhanden mate riaal heeft men een preekstoel ge maakt, omdat de fraaie uit de 17e eeuw daterende preekstoel aan een grondige herstelbeurt toe was. MARKTBERICHTEN UIEN THOLEN. Middel f 28,40-28,50, bonken f 27, drielingen f 32,43, pick- lers f 36,60 (per 100 kg). Aanvoer: 110 ton. ST. ANNALAND. Middel f 27,07- 28,29, bonken f 26,76, drielingen f 31,50, picklers f 36,51, stek f 3,20- 3,25 (per 100 kg). Aanvoer: 119 ton. Pluimvee en eieren BARNEVELD, 15 Januari. Op de pluimveemarkt: aanvoer plm. 22.000 stuks. De handel in oude kippen was traag, terwijl N.H. blauwe kuikens moeilijk te verkbpen waren. De prij zen waren nog lager dan vorige week. De handel verwacht voor beide genoemde pluimveesoorten een nog verdere daling van de prijzen. Prijzen: oude kippen f 2-2,25, N.H. blauwe kuikens f 2-2,20, kalkoenen f 1,90-2,15, alles per kg; oude hanen f 3,50-5, oude eenden f 1,10-2,20, gan zen f 5-7,50, tamme konijnen f 3- 8,50, tamme jonge duiven f 0,60-0,75, wilde konijnen f 1,75-2,25, alles per stuk. Op de eiermarkt: aanvoer circa 850.000 stuks, vlotte handel. De prij zen stegen iets, waarmee voor het eerst sinds de laatste weken een eind kwam aan de geleidelijke daling. Het binnenland had na de grote prijs daling van vorige week meer opge nomen. Prijzen: f 13,75-14,75, alge mene prijs f 14,10 per 100 stuks. Op de Veluwse eierveiling „Bar- neveld-Ede": aanvoer circa 700.000 stuks. Handel kalm. Prijzen: eieren van 55-60 gr. f 13,20-13,86, van 60-65 gr. f 14,02-14,74, par 100 stuks. De Oostelijke helft het koor komt buiten gebruik en zal dit jaar te samen met de Noordkapel zowel in- als uitwendig worden gerestau reerd. Als men ziet hoe fraai het voorfront er na de restauratie uit ziet, dan kan men zich een idee vor men hoe straks ook het koor er uit zal zien. Als bijzonderheid valt te vermel den, dat tijdens de tegenwoordige werkzaamheden reeds een vrijwel gave grafzerk te voorschijn is ge komen, waarvan het opschrift luidt: Hier leyt begrave GILLISLIMEES BRAEM Was 36 jaer Schepen van Noortgouws Ende sterf out synde 65 jaer Anno 1631 den 26 dach in Juny Het familiewapen dat vroeger deze zerk moet heben gesierd is er uit ge beiteld naar alle waarschijnlijk heid in de Franse revolutietijd, toen ook het kerkbestuur bij advertentie in de Zierikzeesche Courant bekend maakte, dat alle familiewapens, die in de kerk waren aangebracht, door betrokkenen konden worden wegge haald, als men daarop prijs stelde, omdat zij anders door het kerkbe stuur zouden worden vernietigd in gevolge de bepaling in de Staatsre geling van 1798 van de Bataafse Re publiek, waarbij de heerlijke rechten en de adellijke titels vervielen. SPORT DUIVENSPORT Tafelkeuring te Zicrikzee De Postduivenvereniging „Dc Ge vleugelde Vrienden" to Zicrikzee lan ceert iets geheel nieuws voor Schou- wen-Duivcland op duivensportgcbiod en wel oen tafclkouring. Op 4 achter eenvolgende Zondagen, te beginnen op Zondag 18 Januari a.s. wordt doz* keuring gehouden in het clublokaal „Hotel Sirixc" en wel resp. vooroude doffers, oude duiven, jonge doffers en jonge duiven. Vier verschillende keurmeesters zullen dan hun oordeel geven over de ingezonden vogels, ou verschillende wenken geven, wat on getwijfeld zeer leerzaam is voor de duivenliefhebbers, dio voor deze keu ringen vrij mogen inzonden. Hot lijdt dan ook geen twijfel of velen zullon van deze gelegenheid profiteren om hun kennis te verrijken. Do eerste keu ringen Zondag aa voor oude dcf- fers zullon worden verricht door do heer P. Meijer uit Becsd (Gld.): Gaarne wensen we „Do Gevleugeld* Vrienden" succes too m«t dit lofwaar dig» initiatief.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1953 | | pagina 6