Boekje Stad en Provincie i Abonneert U op dit streekblad De spanning was gebroken, ma was en bleef de gewichtigste in huis en pa was gereduceerd tot een soort ornament, dat er wel bij be hoort maar ook wel gemist kan worden. Hij was de verse vader van een flinke dochter, die warm- ingepakt in de wieg op de verruk kingen van het prille leven lag te wachten. Niets is merkwaardiger dan het prille pa-schap, dat altijd met prestigeverlies gepaard gaat en altijd voert tot concessies die pa normaliter immer weigeren zal te doen. Voor het jonge wie gewicht echter moet alles wijken en een klein vermaan van de zuster is vol doende opkomende weigerachtig heid op de vlucht te jagen. Pa had reeds allerlei precaire bood schappen moeten doen in speciale winkels, waar mannen anders slechts komen om wat scheerzeep of haarvet In te slaan. „Daag zei de juffrouw altijd vriendelijk, die de gemoedsgesteld heid van mannen in dergelijke toe standen goed schijnt aan te voelen. Bij andere gelegenheden mist dat wel eens, hetgeen pa zou ervaren met een zekerheid, die soms door de ziel gaat snijden. Zuster had al eens geïnformeerd of de kleine reeds was „aangege ven", hetgeen nog niet bleek ge schied. Het moest toen maar op de morgen van de derde dag, toen pa al heel wat boodschappen achter de rug had. Vermoeid van gebrek aan slaap en opgejaagd door de ogenblikkelijke feitelijkheden en omstandigheden thuis, kwam pa aan het loket en overhandigde het trouwboekje. De ambtenaar keek somber en sloeg het open. „We verkopen geen suiker cn maïzena." zei hij toen en gaf het boekje weer terug. Pa veerde op uit zijn ge drukte stemming en hield 't bood schappenboekje van zijn vrouw in de hand. „Sorry" zei hij, keerde zich om cn ging naar huls om het trouw boekje te halen. Een vonk van na tuurlijke opstandigheid was ver doft tot berusting, toen hij een half uur later, op advies van de zuster, weer de tocht naar het stadhuis ondernam. Ditmaal met het echte boekje. „Een kind tussen de grutters waren, nee dat gaat niet", zei de ambtenaar nog. ZIERIKZEE Zondagartsendlensf De Zondagsartsendienst zal worden waargenomen door dokter P. W. J. Vogelaar. KERKWERVE De Bietencampagne De bietencampagne is thans geëin digd. Alhier zijn gewogen» voor do sui kerfabriek „Dinteloord" 4.165.795 kg., voor de suikerfabriek te Steenbergen 2.055.217 kg. en 208.090 kg. pulp. Uitvoering T oneel-Accordeon vereniging De D.U.W.-arbeiders in het kamp hebben een Toneel-Accordeonvereniging opgericht, die deze week hear eerste uitvoering gaf. „Do Galjaard Boys" brachten een keurig programma, waar mede begonnen werd na opening dojc kapelaan tb Haan in de feestelijk ver sierde cantine van het werkkamp. Di verse populaire nummers werden ge speeld. waarna enige schetsjes werden opgevoerd. Enkele solonummers maak ten mede het programma aantrekke lijk. In de pauze w;rd een verloting gehouden, waarvoor mccie prijzen be schikbaar waren gesteld. De storing in het lichtnet vermocht de stemming niet te beïnvloeden. Woensdagavond entstend een sto ring in de stroomaanvoer, waardocif het dorp in hot duister werd gehuld. Het duurde tot Donderdegmiddag voor dat de stroomvoorziening weer nermaaï was. BURGH-HAAMSTEDE „Instuif-werk ter hand genomen Ook te Bur gh Haamstede zal het instuif-werk voor jongelui worden aangepakt, in navolging van andere gemeenten. Naar ons van do zijde van het voorbereidend comité werd mede gedeeld, heeft men de beschtjeking ge kregen over een centraal verwarmde zolder van de bollenschuur der firma van Waveren. Om het nodtgo materiaal te verkrijgen wordt hierbij een beroep op het publiek gedaan zo veel mogelijk beschikbaar te stellen voor het bevor deren van dit zo nuttige jeugdwerk. We doelen hierbij op tijdschriften, di verse spelen (domino, dammen, scha ken enz.}, boeken, inrichtingsmateriaal als kleedjes, boekensteunen, vaasjes en meubilair. Voor dit werk hebben verschillende kerkeraden hun medewer king toegezegd. Het publiek wordt ver- nocht het beschikbaar «tellen ven ma teria al te willen melden aan de nas volgende adreeseoi Burgh, de heer H» Bouman, Hing Haamatedei Bloe- menhuia „Flora" en de heer M. C. Mu ilpaard, Scheepewerfetraat 2. HAAMSTEDE Het bevolkingsonderzoek op T.B.C. Men verzoekt ons mee te delen, dat het in de bedoeling ligt om op de al gemene ledenvergadering van liet Groe ne Kruis, die volgende week Donder dag gehouden zal worden, een korte lezing te doen houden over het be volkingsonderzoek, door de beer A. C. van Nieuwenhuizen te Veert. Het be volkingsonderzoek zal voor de gemeen te Haamstede gedaan worden op 7, 8 en/ 9 Januari a«9. In het Wijkgebouw Met het oog hierop verdient het daar om aanbeveling bovengenoemde lezing bij te wonea. RENESSE Theo Matthijtee alhier, leerling via de O. L. school behaalde de 2e prijs in de door de Vogelwacht uitgeschre ven opstelwedstrijd voor de leerlingen van de lagere scholen op Schouwen- Duiveland. Zijn opstel was gewijd aan de kievit. NOORDWELLE Cabaretavond in D.U.W.-kamp Het gezelschap Jan van Oatade trad Woensdagavond op in het DUW-kamp alhier, een der contactavonden geor ganiseerd door de Culturele Verem- gang in Zeeland. Na een welkomst woord door de secretaris dier vereni ging, mede tot enkele genodigden en belangstellenden, kwam het gezelschap in actie, dat er in slaagde de lach spieren in beweging te zetten. Tussen de luim door werd een ernstig num mertje ten beste gegeven. Do storing in hot lichtnet «tak evenwel een 6paak in het wiel, hoewel do hoor v. Ostado poogde het programma „bij een kaarsje" voort te zetten. Na enkslo nummers van pianist en accordeonist werd het programma voortijdig beëin digd mot enkele dansjes. Hierna siui- ting. Het programma werd deze weck ook iu bet DUW-kamp te Kerkwerve uit gevoerd. BROUWERSHAVEN Bijeenkomst Vogelwacht „Schouwen-Duiveland" Do Vogelwacht zoekt volgende week weer een ander terrein voor haar pro pagandistische activiteit. Hier ter plaat- Se zal nl. Maandagavond a.s. een bijeen komst worden gehouden, waarop de grote eüandelijke vogelkenner, de heer J. Vijverberg, kleurenopnamen zal to nen van vogels. Om ieder in de gele genheid te stellen kennis tc maken met het werk van do Vogelwacht is do bijeenkomst gratis toegankelijk gesteld. De bijeenkomst vindt plaats in hótel „Jacob Cats". NOORDGOUWE Voor het examen ter verkrijging van het diploma Ziekenhuisverpleging A slaagden de leerling-verpleegsters C. J. Fluijt on J. M. van der Meet, die hun opleiding genoten in het Ziekenhuis „Schouwen-Duiveland". Het Ziekenhuisjubileum De officiële herdenking van het 50- jarig bestaan van het ziekenhuis „Schouwen en Duiveland" alhier zal Maandagmiddag a.s. plaats vinden in de Ned. Herv. kerk. Daarna wordt tn het ziekenhuis zelf een receptie gehou den. Aan de muziekvereniging „Con Amore" is verzocht haar steentje aan de herdenking van het jubileum bij te dragen. Het bevolkingsonderzoek op T.B.C. De bevolking dezer gemeente zal voor de tweede maal worden doorgelicht op longtuberoulose en wel op Dinsdag middag a.s. in do O.L. school. Do schoolkinderen zijn het eerst aan do beurt. Er hebben zich reeds ruim 500 personen voor deze doorlichting op gegeven, Het onderzoek staat onder leiding van het Bureau Bevolkingson derzoek van de Ned. Ver. ter bestrij ding van t.b.c. in Den Haag. OUWERKERK Het bevolkingsonderzoek op T.B.C. Voor het deze weck plaats gehad hebbende bevolkingsonderzoek op t.b.c. waren 535 personen opgeroepen. Hier van werden 373 personen onderzocht, of 69,7 pet. Afwezig waren wegens mi litaire dienst 20 personen (3,6 pct.)y wegens ziekte 6 personen (1,3 pct.jy wegens het reeds doorgelicht zijn on der contrölo van het C.B. 13 personen (2,4 pet.}, wegens ouderdom en inva liditeit 15 personen (2,0 pct.)v wegens weigering 63 personen (11,0 pet.). Niet opgekomen 45 personen (0,4 pet.). Wegens ziekte van do onderwijze res aan de openbare lagere school al- ntor, moj. M. A. Poulusso, is in haaf functie tijdelijk in dienst gonotnon dhr. H. Vos, onderwijzer to Roosendaal. OOSTERLAND Dc gevaarlijke gladde weg Tengevolge van do gladheid, kwam! Donderdagmorgen de 76-jnrigo echt genote van do heer J. Geelhoed, wo nende in een dor gemeente-noodwonin gen alhier, te vallen toen zij de as- Iade wegbraoht. Door de val brak zij enkele ribben, zodat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. 81BJANSLAND Zaterdag «al alhier een huls-aan- huis-collecte worden gehouden, waar van do opbrengst ten goede komt aan het Nederlands Oorlogsgraveu Comité. Ia het bijzonder is hot geld beste end voor de verzorging van do graven der geallieerde gesneuvelden, di.* rusten ia Nederlandse grond- Het is een erezaak, dat de graven in onberispelijke staat worden gehouden. BRlilNlSSE De Bietencampagne De bietencampagne loopt ten einde. Wel zijn nog niet alle bieten verscheept maar nieuwe aanvoer vindt niet meer plaats. Voor de Centrale Suiker Mij. werden via do haven alhier verscheept Dinteloord 2.892.226 kg., Roosendaal 334.645 kg., Zevenbergen 39.269 kg. Totaal 3.226.140 kg. Aangevoerd pu.p 114.269 kg. „Huldeblijk Ziekenhuis Noordgouwe" 18e verantwoording Uit Burgh: N.N. f 2,50. Uit Haam stede: I. C. B. f 5,—; C. A. B. f 1,—; J. M. L. f 5,—; J. K. f 5,—. Uit Re- nesse: N.N. f 1,—N.N. f 2,50; J. C. D.-B. t 5,—; J. M. d. N. t 2,50; L. L. f 2,Uit Noordwelle: P. H. t 5,—. Uit Serooskerke: P. v. P, t 2,Uit Eikerzee: T. b. d. V. t 1,—. Uit Dui- vendljke: S. J. G. f 5,—. Uit Kerk werve: C. F.-H. f 1,—; J. J. L. f 2,50. uit Zlerikzee: H. A. v. d. S. f 3,—; H. v. d. H. f 2,50, Uit Dreischor: M. J. f 1,W. K. f 2,—; W. J.-Z. f 4,—; C. A. v. 't K. f 2,—; A. R. f 1,D. d. B.-K. f 1,Uit Ouwerkerk: P. D. V. 2,50. Uit Nieuwerkerk: N.N. f 2,50; N.N. f 2,—; J. K. f 5,—; J. S.-S. f 1, J. F. f 2,50; M. F. f 2,50. Uit Ooster- land: J. G. f 1,—; C. W. K. f 2,50; J. v. A. f 2,S. S. f 2,Uit Bruinisse: J. J. I 1,—; J. C. d. R. f 2,50; F. D. v. V. f 2,50. Onbekend: 1 1,50; fam. B. f 5,—; J. J.-K. f 5,—; M.f. d. V. te Weesp f 10, BIM EN BAM Mevrouw Hippopotamus heeft Bim en Bam gevraagd een kwitantie te gaan innen bij meneer Fox, de directeur van het circus. „Vier gulden!" zegt hij, „heb ik niet". Maar hier heb ik vier kwartjes, die ik in mijn hoed zal doen en er dan even vier gulden van maken. „Hocus pocus" zegt meneer en vraagt dan aan Bim het geld even uit de hoed te halen. Bim steekt zijn hand in de hoed maar de listige meneer Fox heeft de kwartjes omgetoverd ln een fel klein hondje, dat uit de hoed springt en achter Bim en Bam begint aan te rennen. Ze moeten heel hard lopen om het woedende diertje kwijt te rakenen zo konden ze het geld voor mevrouw Hippopotamus niet meebrengen. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Benoemd voor het pastorale werk te Budel: Mr F. C. M. Boenders, em.- pred. te Oisterwijk (N.Br.). Aangenomen naa.r Hagestein: H. G. v. d. Hoek, Rouveen. Geref. Kerk Beroepbaar verklaard: cand. C. L. Timmers, Heemstede, die nog geen beroep in overweging kan nemen. Bedankt voor Winschoten (2e pred.- pl.): A. Broek, Onstwedde. Geref. Kerk (Art. 31 K.O.) Tweetal te Zuidbroek: H. D. van Herksen, Onnen en I. v. Til, Opende. Beroepen te Rozenburg: N. Bruin, Beverwijk-Santpoort; te Rotterdam- Charlois: K. Drost, Veendam. Bedankt voor Drogeham en voor Sliedrecht: P. Veldstra, Kantens. Geref. Gemeente Bedankt voor Leiden: W. C. La- main, Grand Rapids (U.S.A.). SPORT DAMMEN Damvereniging „Ouwerkerk" Uitslagen van gespeelde partijen voor de wintercompetitie. Groep I: A. W. Remeeus-P. D. Vij verberg 0-2; C. M. Beijc-F. M. de Rijk: 2-0; W. Vijverberg-R. Doornonbal 2-0. Groep II: C. Zorge-J. P. Dekker 0-2; A. Vijverberg-C. Zorgo 2-0; I. den Boer-A. Vijverberg 0-2. VOETBAL Zlerikzee I-B.S.C. I Voor de thuiswedstrijd tegen B.S.C. I is het le elftal van Zierikzee als* volgt samengesteld: N. Kouwenbera d.; C. Krello (aanv.) en C. M. van Aken a.; C. Verwest, A. Koster en J. Hagesteijn m.; T. Sim mers, I. J. Haverhoek. A. v. d. Hoek, H, Schaap en F. v. d. Westen v. Na do uitstekende prestatie van Zon dag j.l. is dus het elftal ongewijzigd gebleven. Do sterk verjongde Zierik- zco-plocg zal nu Zondag moeten be wijzen, dat de eerste wedstrijd geen uitschieter is geweest. Gemakkelijk zul len do rood-zwartcn het tegen BSC zeker niet krijgen, want dc Rooscnda- lera hebben vooral de laatste tijd in drukwekkende resultaten behaald. Bo- vondicn beschikken de gasten over een hard werkende, fol op de bol zittende ploeg, dio zich nooit gewonnen geeft voordat het eindsignaal geklonken heeft. Zierikzee zal dan ook dezo go- vnnrlijkc tegenstander zeker niet mo gen onderschatten, want dan zou dit wel eens minder prettige gevolgen met zich mee kunnen brengen. Wanneer echter r.llo Zicrikzccspclcrs zich volle dig f&ven en do nieuwe verdedigings tactiek opnieuw goed gespeeld wordt, dan kunnen Krello e,s. misschien wel één of tweo punten in do wacht sle pen. De toeschouwers zullen dan ook van oen spannende wedstrijd getuigd kunnen zijn en bij gunstig weer zal de belangstelling dan ook wsl groot zijn. PREDIKBEURTEN Zondag 14 November Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 en 5 uur Ds v. Roon; Ver.-gebouw: 10 en 7 uur Ds van Royen. Kerkwerve: 2.30 uur Ds v. d. Grift. Serooskerke: 10 uur Ds v. d. Grift. Burgh: 10 uur Ds Swaak (H.D.). Haamstede: 10 en 6.30 uur Ds v. Vliet. Renesse: 7 uur Ds Nauta. Noordwelle: 7 uur Ds Swaak. Eiker zee: 10 uur Ds v. Wijek. Brouwers haven: 10 uur Dr Sperna Weiland. Zonnemaire: 10 uur Ds Nauta. Noord- gouwe: 10 uur Ds Barendrecht. Drei schor: 10 uur Ds Huizing. Ouwer kerk: 10 uur Ds Kuin. Nieuwerkerk: 10 en 2.30 uur Ds Westerhof. Oos- tcrland: 10 en 6 uur Ds Radstake. Sirjansland: 10 uur Ds Boer. Brui nisse: 10 en 3 uur Ds H. W. Waarden burg uit Rotterdam. St. Phlllpsland: 10 en 2.30 uur Ds de Lint. Lutherse Kerk Zierikzee: geen dienst. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 uur Ds Tiemersma Haamstede: 10 en 3 uur Ds J. M. Mulder uit Amsterdam-Z. Renesse: 7 uur dhr Th. Vollenhoven uit Am sterdam-Z. (in het Evang.-lolcaal). Scharendyke: 10 en 2.30 uur Ds Kui- tert. Brouwershaven: 9.30 en 1.30 uur Ds R. A. Flinterman uit Goes. Zon nemaire: 10 en 2.30 uur Ds Nagel- kerke. Nieuwerkerk: 10 en 6 uur cand. C. Augustijn uit Rotterdam. Ooster- land: 10 uur leesdienst, 2.30 uur Ds Tiemersma. Bruinisse; 10 en 3 uur Ds Bremmer (H.A. en dankz.), Anna-Ja- cobapolder: 10 en 2.30 uur Ds A. G. Baaijens uit Rilland Bath. Geref. Kerk (Art. 31 K.O.) Brouwershaven: 11.15 en 3 uur Ds Keizer (voorber. H.A.). Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 6 uur Ds. v. d. Kils Kerkwerve: 3 uur godsdienstoefening Haamstede: 10 uur leesdienst, 3 uur Ds v. d. Klis. Geref. Gemeente Zierikzee: 10, 2 en 6 uur student P. Honkoop uit Den Haag. Haamstede: 10., en 2.30 uur leesdienst. Nieuwer kerk: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Oosterland: 10. 2.30 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur Ds Mallan. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Oud-Geref. Kerk Oosterland: 9.30, 2 en 8 uur dhr Kamp uit Rotterdam. Bruinisse: 10 en 3 uur leesdienst. St. Phlllpsland; 9.30, 2.30 en 6 uur Ds v. Leeuwen. Leger des Hells Zlerkizee: 10 uur heiligingsdienst, 7.30 uur verlossingssamenkomst, beide o.l.v. le It J. Gelderman en 2e It G. Wiegers. MARKTBERICHTEN Pluimvee en eieren BARNEVELD, 11 December Op de pluimveemarkt: aanvoer ca. 25.000 stuks. De handel in oude kippen was redelijk, maar de prijzen liepen tij dens de markt iets terug. In kalkoe nen was de handel weer traag even als in N.H. blauwe kuikens, welke moeilijk te plaatsen waren en veelal lager noteerden dan vorige week. Er was een grote aanvoer van tamme konijnen, terwijl de gehele aanvoer aanmerkelijk groter was dan vorige week. Prijzen: oude lichte kippen f 2,15- 2,25, oude zware kippen f 2,30-2,40, kalkoenen f 2,25-2,45, alles per kg; overige per stuk: ganzen f 6-9, oude hanen f 3,50-5,50, oude eenden f 1- 2,20, tamme konijnen f 3,50-8,50, tamme jonge duiven f 0,65-0,75, hazen f 4-7,50, wilde konijnen f 1,75-2,25, fazanten f 3,50-4,75, patrijzen f 1,20- 2,50. Op de eiermarkt: aanvoer circa 825.000 stuk, handel vlug. Prijzen: kippeneieren f 21-21,75, algemene prijs f 21,40, henneneieren f 19-20, algemene prijs f 19,40, alles per 100 stuks. Op de Veluwse eierveiling „Bar- neveld-Ede": aanvoer 570.000 stuks. Handel redelijk. Prijzen: kippen eieren 60-65 gr. f 20,56-21,55, hen neneieren 52-59 gr. f 18,50-20,11, alles per 100 stuks. SPORT VOETBAL K.N.V.B. Afdeling Zeeland Stand le klasse C S.A.R.T.O. II-Zlerlkxee II Do Ziertkzee-reserves trekken Zon dag naar Tilburg om daar de reserves yan dc 6tcrke tweede klasacr SARTO to ontmoeten. Het Zierikzec-elftal i« als volgt samengesteld: A. Ha«o d„* P. M. Hock en J. J. Dogger (aaov.) o.f F. do Vos, J, Schooncn en J. Ros sen m.j C. P. v. d. Wcrvo, C. v. ,d Maas. D. C. Viergever, L. Vcrloo en A. L. Koster v. Dit wordt weer een zwaro wedstrijd voor de rood-zworten. duar SARTO. vooral technisoh, 6terkcr geacht mag worden. Als do verdediging zich staande weet te houden en er door do gehele ploeg 6nel en enthousiast wordt ge speeld, kan zeker een eervol resul taat worden bereikt. Zierikzee m-Burgh II Voor do thuiswedstrijd tegen Burgh II brengt Zierikzee 111 do volgende ploeg in het veld: Joh. Goedegebuure d.: J. Scholtcn cn A. Kramer a.t C. v. d. Westen, B. den Boer en J. Mays m.; L. de Hoogo, A. v. d. Westen, A. Klink, A. Verton en P. v. d. Berge v. Als het Zierikzec-elftal zijn gewone vorm kan handhaven, mag het zeker in staat worden geacht do beide pontjes thuis te houden. Zierikzee IV-Brouwershaven I Zierikzee IV ontvangt Brouwersha ven I in de volgende opstelling» W. Goedegebuure d.; J. v. d. Zande en J. Volkeri a.; A. Hilleman, J. Vermeide en M. C. v. d. Hoek m.; J. Kwaak. C. Rijnberg, H. Volkeri. C. v. Schel ven en H. v. d. Wolf v. Hier zijn de bezoekers favoriet, doch als alle Zie- rikzee-spelers opkomen en zich ten volle geven, behoeft het verschil niet zo heel groot te zijn. ^ADVERTENTIES i "5 i *1 4 t Renesse I 10 8 2 0 18 49-11 Dreischor I 5 3 1 1 7 22- 5 Zierikzee III 6 2 0 4 4 13-26 Burgh II 6 2 0 4 4 16-25 Zonnemaire I 7 0 1 6 1 10-43 De Heere nam tot Zich ln Zijn eeuwige Heerlijkheid, ons trouw medelid, Mej. J. C. KINGMAN8 in de leeftijd van 64 jaar Namens de Geref. V.V. „De lampen brandende": Het Bestuur Zierikzee, 11 December 1952 MODEPRAATJE Deze keer een vlot en eenvoudig jurkje dat met een leuke knoopgarnering ver sierd is. Dit model is voor effen of geruite stof bijzonder geschikt-door zijn®envoudige lijn. De rok heeft van voren en van ach teren een uitspringende plooi, dat altijd iets ruimte geeft. Het kraagje is met een klein staand boordje, wat heel modern is en heer lijk warm voor de winterdagen. De mouw is geheel glad en kan ook met een paar knoopjes versierd worden. Dames! 11 In uw garderobe mag zo'n een voudig jurkje niet ontbreken! 11 Verkrijgbaar in de maat 40, 42, 44, 46 en 48 A f 0,85. Hoe bestel Ik m(jn patroon? Plak aan de adreszijde van een brief kaart, naast en buiten het frankeerzegel, het verschuldigde bedrag aan geldige post zegels en zend deze naar: Atelier Croon, BcalrRsstraat 4, Rotterdam. Plak nooit méér dan f 1,op een kaart; wat meer geplakt wordt is waardeloos. Vermeld aan de andere zijde duidelijk Uw naam, adres, woonplaats, maat en nummer »van het gewenste model. Girostortingen eveneens ten name van Atelier Croon, op nummer 271291. Afgehaald elke dag van 9—12 en van 2—5 uur, behalve '9 Zaterdags. Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader, PIETER J. PRIEMIS, betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam. Wed. P. J. Priemls-van Damme Zlerikzee. December 1952 Bij deze betuig ik. ook namens mijn kinderen, mijn oprechte dank aan allen voor de vele bewijzen van belangstelling die ik op mijn 75e verjaardag mocht ontvangen. Kerkwerve. Wed. C. FONDSE- HAGBSTEIjN Bestuur en Directie van het Ziekenhuis ..Schouwen-Duive land" delen mede dat ter gele genheid van het 50-}arlg be staan op Maandag 15 Dec. a.s, ln het Ziekenhuis te Noord- gouwe een receptie zal worden gehouden van 16.15-17.30 u.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1952 | | pagina 3