JOH. DE VRIES BOEREMEI-KAAS Stad en Provincie schooltas Net Meisje SUCCESJES R. P. Hogerheijde aanmeten van steunzolen J.H. Motmans Laat een C. Bergmans Bezoekt de Róode Kruis-dag Corsetière G. H. B. de BIb De oorlog in Korea Zware regenval belemmert gevechtaactiviteit Aan h«t front In Kom la Maan dag alle aotlviteit door wolkbreuken nagenoeg tot atllatand gekomen. Het Tooruitgeechoven kamp van de geal lieerden te Panmoondjon la onderge lopen. De 8an en de Imdjln zijn in tón nacht zodanig gezwollen, dat brug gen en verbindingen bedreigd worden: Het opperbevel der Ver. Natica heeft Dinedag bekend gemoekt, dat Noorde lijke aanvallen op de „bunker Hill" In Weat-Korea ln verbitterde gevech ten van man tegen man zijn afge- alagen. De Noordelijken verloren bij hun actie, die betiteld wordt ala ver- kennlngsaanvallen op grote schaal, naar schatting 270 man aan doden en ge wonden. De aanvallen, die werden uit gevoerd onder dekking van het dui*4 ter, werden geeteund door artillerie vuur. De verbondenen behielden hun posities. Duitse duiker vond sporen van muurresten op Noordzeehodem Resten van het verdwenen Atlantis 7 Een voormalige duiker van de Ma rine uit Hiidoeheim, Herbert Beelte, heeft do modcdclingcn van de Duitse Atlantische onderzoeker Da. Spanuth bevestigd. Da. Spanuth uit Slceawijk- Holstein had in een publicatie ovor Zijn jongste onderzoekingstocht ver klaard op de bodem van de Noordzee bij Helgoland muurrceten gevonden te hebben, die volgons hem tot hot ver dwenen Atlantis behoren. Ds. Spanuth ging bij zijn onderzoe kingen uit van de gegevens van plnto en tcmpclinoriptics in het Egyptischo koningsdal Zcals Sehlieraonn op zoek nnnr Troje van do door Homorits in do Ilias gege ven afmetingen gebruik maakte, zo kcrokende ook deze onderzoeker de plaats van Atlantis naar de oude ge gevens. De duiker, die aan de expe ditie van Ds. Spanuth deelnam, ver klaart een oudo versterkte stad onder water gevonden te hebben met een stenen muur van negenhonderd meter lang cn dertig motor breed. De to taio oppervlakte van bet gevonden go- bied was 27 heotaron. Nederlandse gezant bood geloofsbrieven aan te Caïro De Ned. gezant te Cairo, Mr. W. Cnoop Koopman», heeft Dinsdag in het Adbn-palela te Cairo officieel rijn gelecfsbrieven aan de regeutachapsraad aangeboden. De gezant heeft Zendag reeds op het miniaterie van buitenlandse zaken een afschrift van zijn geloofsbrieven, die hem acoreditcren bij „Ahmcd Foo- ad de tweede, Koning van Egypte eu Soedan" aangeboden. Het voorbehoud la gemaakt, dat do gekezen formule geen politieke bete kenis heeft. Ook de Griekse ambassadeur heeft Dinedag zijn geloofsbrieven aangeboden, eveneens gericht tot „Ahmed Foead de tweede, Koning ven Egypte eo Soedan". Ernstige brand te Musselkanaal Twee meisjes kwamen in vlammen om Moandagavond te omstreeks 10 uur is brand uitgebroken in de dubbel» behuizing, bowoond dcor do gezinnen Troudes en Norder aan de Mnrktk.ds te Musselkanaal. Op <kt ogenblik wa ren alleen de reep. ruiisl 6 en 3 jaar oude doohtertjes Jonnie en Trijntje van de familie Troudes thuis. Om wonenden, die te hulp kwamen, zagen geen kans meer de meisjes te berei ken. Zij zijn beiden in de vlammen omgekomen. Do brandweer wist te ver hinderen, dat, behalve de bovenverdie ping van de woning, ook de onder verdieping uitbrandde. De stoffelijke overschotten van de kinderen zijn la ter gevonden. De woning was verzekerd De oorzaak van de brand is nog on bekend. Vermoed wordt, dat de brand is ontstaan in de sla^pkamor van de meisjes. Korte berichten uit het binnenland DEVENTER. Maandagavond heeft een 19-jarig© jongeman, W., die ver loofd was met een verpleegster van de paychiatrisohe inrichting „Brinkgreven" in Deventer en welke verloting was verbroken, zijn gewezen meisje met een mes in de rug trachten te steken. Het bleef bij een afsohamping, De schouder van het meisje is nog iets geraakt, doch niet ernstig verwonde Do jongeman is in heohtins genomen. DEVENTER. De politie te Deventer is op het spoor gekomen van een ern stig zedendelict met minderjarigen ge pleegd in de Rivierenwijk. In verhand daarmede zijn aangehouden een 32- jarige, een 19-jarige, een 67-jarige cn een 31-jarige man. De 32-jarigo K. ea de 67-jarige M. zijn aan de justitie voorgeleid. 's-GRAVENHAGE. Versohenen is een Koninklijk Besluit van 23 Augustus tot regeling van do aanwijzing van af gevaardigden van Nederland in de ge meenschappelijke vergadering van de Europeso gemeenschap voor kolen ca staal. Daarin wordt bepaald, dat do aanwijzing van afgevaardigden van No- derlond éénmol por jaar zal gesohie- den door de belde Kamera dor Stnten- Generanl. De wijze van aanwljzlug wordt do3r beido Kamera in ouderling overleg vastgesteld. NÏJVERDAL. Do 19-jnrlgo zoon van do landbouwer van Lécuwon to Nlj- ▼erdal, die zijn vooantio in Kortenhoof had doorgebraoht cn Maandag noar huis terug zou keren, wilde voor zijn Vertrek nog even gaan zwemmen. Daar bij Is hij verdronken. DEN HAAG. Het Internationale go- rechtshof zal Woensdag n.s. te 16.00 uur uitspraak doen in de zaak Ver enigde Staten versus Frankrijk betref fende Ms rekke. Radio St. Nazaire heeft Zater dagavond geseind, dat tuisen het eiland Yen cn St. Gillet (Vendee) con brandend vaartuig waargenomen, Een reddingsboot is op wog om la- siatentic te verlenon. RECHTZAKEN Arnhemse rechtbank deed uitspraak in verschillende zaken Mishandeling van agenten zwaar gestraft De Arnhemse rechtbank heeft uit spraak gedaan in de zaak tegen de drie gebroeders Hak, landarbeiders uit Tiel, die op 17 Mei tijdens fees telijkheden ter gelegenheid van de opening van het Amsterdam-Rijnka naal een agent der Rijkspolitie had den mishandeld. Deze agent trachtte een luidruchtige menigte te versprei den, waarbij hij werd aangevallen door de gebroeders H., die een po ging deden de man te wurgen. Een der verdachten trapte de man met de klomp in het gezicht. De eis tegen alle drie luidde tien maanden gevan genisstraf, waarvan zes maanden voorwaardelijk. Vonnis: zes maanden gevangenisstraf onvoorwaardelijk. De jachtopziener G. W. Vink te Mook, die veertien dagen geleden te recht heeft gestaan, omdat hij er van werd verdacht de wildstroper Jacobs uit Groesbeek op verschillende plaat sen te hebben verwond en tegen wie f 60 boete en een maand hechtenis voorwaardelijk was geëist, werd vrij gesproken. De 38-jarige Nijmeegse besteller W. Arts, tegen wie drie maanden ge vangenisstraf was geëist, waarvan twee maanden voorwaardelijk, om dat hij niet-aangetekende brieven, waar geld in zat, in zijn zak stak, werd conform de eis veroordeeld. Zijn echtgenote, die aan de ver duisteringen zou hebben medege werkt en tegen wie twee weken ge vangenisstraf was geëist, kreeg een maaand gevangenisstraf voorwaar delijk. Een gevangenisstraf van zes maan den, waarvan drie maanden voor waardelijk met een proeftijd van drie jaar, kregen de tuinder H. A. J. Aarntzen en de landbouwer T. R. Meeuwsen, beiden uit Doornenburg, De eis luidde tegen beiden 8 maan den gevangenisstraf, waarvan drie maanden voorwaardelijk. Zij had den na afloop van een schuttersfeest ruzie; toen een agent tussen beide kwam werd deze aangevallen door verdachten, op de grond gegooid, ge slagen en gestompt. Hij werd ook in de ogen gestoken. Door middel van zijn vuurwapen kon hij zich bevrij den. ZIERIKZEE Carillonconcert Donderdagmiddag a.s. hoopt de heir W, L. Harthoorn uit Goea alhier eeu carillonconcert to geven. KERKWERVE Burgemeester benoemd Bij Koninklijk Besluit van 25 Aug. Jmx. 4 is biet ingang van 16 September a.8. benoemd tot burgemeester dezer gemeente, de heer S. Francke, thanS eerste ambtenaar ter secretarie te Sint Laurens. De heer Francke werd op 16 April 1921 te Oostkapello geboren. In 1939 behaalde hij het einddiploma HBS. Vso 1 September 19391 Manrt 1940 wal hij werkzaam als volontair tor secre tarie te Arncmuidon. Van laatstgenoem de datum tot 15 Augustus 1941 wal hij admlniitratour en oontrolour van do werkverschaffing en steunverlening aldAar. Met ingang van 15 Augsutus 1941 werd hij benoemd tot 2de amb tenaar tor iccrotarlo to SohoondIJko. Als zodanig bleef hij in funotlo tot 1 April 1944. Toen word hij benoemd tot le ambtenaar tor soorotarlo te Sint Laurens, waar hij thana nog in funo- tio is. Von 1 Juli 1944 tot 1 NoV. 1945 is hij opgotroden nis waarnemend gemeentesecretaris von Sint Laurenl. Vnn 1 Februari 1945 tot 1 April 1945 was hij tevens secrotaris-ontvan- g«r der gemeente 8erooikerke (W.) Met ingang van 1 Januari 1946 werd hij tot ontvangor dier gemeente b<H noemd. De heer Ft«noVo is |.h bezit van h«t diplom; GeoocaU-admluierra^ tie en Gemeenufioanclên. Hij is ga- huwd en heeft twee kinderen. HU be hoort tot de Geref. Kerk en is lid van de A.R. Partij. Naast het ambt vatf burgemeester aal hij dat vao eecretari» bekleden. HAAMSTEDE RODE KRUIS-ACTIE Verkoop oliebollen en Welfare artikelen en verloting Op Zaterdag 30 Auguetoa a.s. v r- ganüeert do aid. Schouwen (Westhoek) van het Ned. Rode Krula oen Wal- fare-dag to Haamstode. Dea tyimlddags 2 uur begint de ver koop van oliebollen In de garage van hotel Bom, die daartoe welwillend tl afgeataan. Ieder kan zich daaraan te goed doen onder het genot van een kopje thee. Ook komt er een tent, waar Wel fare-artikelen worden verkocht, o.a* gebreide wollen babypakjes, daaeen, pltriotwerk, leerwerk, touwtossen (waar van de meeste gemaakt door do Aro- bonnezen) en vele audero artikelen. Bovendien wordt eon groot gedeelte dezer artikelen verloot. Deze ataan reeds uitgestald ln do étalage yan de heer CL Dijkman. Do harruonievcreniging „Witte van Haenistedo", die bij geen enkel feest gemist kan worden, zal ook hier voor een vrolijke noot zorgen en avonds een muzikale wandeling maken van Burgh naar Haamstede. Velen werken dus reeds tnede aan dezo actie. Niet te vergeten do dames, die het Wclfarewerk steeds geheel vrij willig en belangeloos doen. Een ieder wordt dan ook opgewekt deze act',* ten volle te steunen. Erg moeilijk is dat niet, wel prettig en 6makclijk. De opbrengst van do verkoop van docr mensen van ons eiland gemaakte hand- werkon, alsmede von de loterij, komt geheel ten goede aan hot Welfarewerk van de afdeling Schouwen-Westhoeic NOORDGOUWE Openluchtbazar „Con Amore" De muziekvereniging „Con Amore" organiseert Vrijdagavond 29 en Zater dag 30 Augustus a.s. bij gunstig weer een openluchtbazar in do kom der ge meente. In deze dure tijden is het voor een muziekvereniging bij voort during een grcot probleem om met do linanclfln uit te komen. Deze ba zar heeft ten dool om hierin tegemoet te komen. VcrschUlendo aantrekkelijke stands zullen worden ingericht, ter wijl er bovendien een verloting aan zal worden verbonden. Daar de muziekvereniging in hot dorpsleven van Noordgouwe do sym pathie dor ingezetenen geniet, is het wel te verwachten dat dezo bazar znl slagen. BRUINISSE Kermisgast mishandelde chauffeur Door do Rijkspolitie alhier is pro cesverbaal opgemaakt togen do kermis exploitant A. von den A., wegon9 een voudige mishandeling von de chauf feur M. Klcppe. Bij een handgemeen tijdens de kermis was Kleppe door v. d» A. met een scherp voorwerp in de hals gestoken, waardoor een bloedende doch niet ernstige wondo ontstond. In de week van 18 tot 23 Augustus werden door Bruinisser kwe kers afgeleverd to Tholcn eu Iersoke 775 tonnen mossels. In dezelfde week van 1951 was dit cijfer 3710 tonnen. Modernisering scheepswerf De firma D. van Duivendijk en Zo- Den, die reeds enige generaties loog hier een scheepswerf exploiteert, soha- kelde enkele jaren geleden haar be drijf om, zodat lnplants van alleen houten schepen ook ijzeren schepen gerepareerd kunnen worden. Naast de vissersvaartuigen, die voorheep bijna uitsluitend op de werf kwamen, ziet men er de laatsto tijd ook andere binnenvaartuigen. Thans is de houten slcephelling gesloopt om plaats te ma ken voor een betonnen wagenhelllng. Dcor deze modernisering van het be drijf, zal een aanmerkelijke vooruit gang in de cutillage worden geboekt, terwijl straks de reparatie van neg gretere schepen mogelijk zal zijn. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Sleeuwijk: cand. H. Brons, Scherpenzeel. Geref. Kerk Beroepen te IJlat: cand. A. Reen, Huizum (Fr.); te Zaamslag: R. A. Hoogkamp, Holten; te Oldemarkt: cand. R. van Reenen, Soestdijk. Geref. Gemeente Bedankt voor 's-Gravcnhage: W. C. Lomain, Grand Rapids (V.S.); voor Paterson (V.S.): M. Blok, Rottor- dam-C. Baptisten Gemeenten Aangenomen naar Zandbulten: J. van Dam, Tor Apel, Chr. Geref. Kerk Kerkelijke kwestie In Bussum Evenals ln Huizen heeft ook ln Ryesum een aantel personen zich los gemaakt van da Christelijk Gerefor meerde Kerk en een Christelijk Ge reformeerde Gemeente gesticht. De ze telt thans 68 leden, die bereids een beroep uitbrachten op ds. G. Sa- lomons, te Arnhem. Ook in het dorpje Nieuw Leusen bij Zwolle hebben de afgescheiden lidmaten van do Chr. Gereformeerde Kerk thans een eigen Christelijk Gereformeerde Gemeente gesticht; ln Eindhoven wordt dit nog overwogen. Zowel Hulzen, Bussum als Nieuw Leusen hebben zich gevoegd bij het inmiddels gevormde Genootschap van Christelijk Gereformeerde Ge meenten in Nederland. De Christelijk Gereformeerde Ge meente van Huizen beeft thans 70 leden. Ned. Herv. Kerk Dr. W. H. Weed* 80 jaar. Op Maandag 1 Sept. a.s. hoopt dr. W. H. Weeda, emeritus-predikant te Bussum, 80 Jaar te worden. Dr. Weeda werd 1 September 1872 te Heinenoord geboren en studeerde aan de Rijksuniversiteit te Utrecht. In 1899 werd hij door het Provinciaal Kerkbestuur van Groningen tot do Evangeliebediening toegelaten en op 4 Februari 1900 verbond hij zich aan de gemeente van Cadzand. Op 28 Juni 1008 deed hij zijn Intrede to Ooster- land, waar wijlen ds. C. Waarden burg van Bruinisse hem bevestigde. Tot 20 December 1943 stond dr. Wee da te Oosterland, toen hem na 43 dienstjaren eervol emeritaat werd verleend. Tot eind Februari 1944 was hg nog als hulpprediker te Ooster land werkzaam, waarna hg zich te Bussum vestigde. Dr. Weeda was in kerkelijke krin gen een bekende persoonigkheid. Vele Jaren was hij lid van de Alge mene Synode, secretaris van het Pro vinciaal Kerkbestuur van Zeeland en praetor van de ring Zierikzee. Hij had voorts een werkzaam aandeel in de Nieuwe Bg bel vertaling en publi ceerde artikelen in verscheidene tyd- schriften. Door zgn initiatief kwam te Oosterland het Ned. Herv. Ver enigingsgebouw tot stand en werd een Christ. Historische kiesvereni ging opgericht. Generale Synode der Ger. Kerken geopend Maandagavond is in de Nieuwe Oosterkerk te Rotterdam de Generale Synode der Ger. Kerken ingeleid met een byzondere bidstond, waarin dr. J. Hoek uit 's-Gravenhage-West praeses van de vorige Synode, voor ging, die sprak over Openbaring 1 17c „Vrees niet, Ik ben de Eerste en de Laatste". Tot slot werd gezongen Gez. 5 3 en 9. Na de bidstond bood de ontvangende kerk van Rotterdam de leden der Synode en hun gasthe ren een begroetingssamenkomst aan. Dinsdagmorgen werd de Synode geopend door ds. F. C. Meyster, de oudste plaatseigke Ger. predikant Deze hield een openingsrede .waarin hg uitging van de Paulinische ver maning en zegenwens, dat men vast zou staan en het hart zou laten troos ten, sterk zgnde in alle goed woord en werk, door God de Vader en de Here Jezus Christus. Spr. trok een vergelijking tussen de Rotterdamse Synode van 1917 en deze en stond vervolgens stil by de kerkscheuring, die de gemeente maar betrekkelyk geschaad heeft. Velen kwamen terug maar de pogingen tot hereniging met allen die heengingen, zyn niet ge slaagd. Ds. Meyster wees er op dat de Synode de moed zal moeten heb ben neen te zeggen als waarheid, vrede en liefde geen ja gedogen. Het bidden om de vrede van Jeruzalem zal ook moeten dringen tot het zoe ken van gemeenschap met hen, die van hetzelfde huis zyn, maar geschei den optrekken. Hierna werd een commissie benoemd om de geloofs brieven na te zien. Gehoord haar rapport werd de vergadering gecon stitueerd en werd overgegaan" tot de verkiezing van een moderamen. Na 2 vrye stemmingen koos de Synode by herstemming tot voorzitter ds. P. N. Kruiswyk te Ouderkerk aan de Amstel, die 29 stemmen verkreeg te gen ds. F. C. Meyster 20. Tot asses sor werd gekozen ds. Meyster met 28 stemmen, tot eerst escriba ds. Y. K. Vellenga te Meppel en tot 2e scri ba ds. C. v. d. Woude te Leeuwarden. Met moderamen nam vervolgens zit ting, waarna de voorzitter de ver gadering schorste tot nader beraad over de gang der werkzaamheden. MARKTBERICHTEN Coöp. Tuinbouwveiling dor Z.H.E., afdeling Zierikzee. Volling van 26 Augustus Eigenheimers f 9; Andyvie f 13- 16; Augurken (fUn) f 37; Rode kool f 8-11; Sav. kool f 7; Spinazie f 15- 16; Postelein f 10-15; Princ.bonen f 69-67; Kroten f 5; Tomaten f 10- 20; Meloenen f 10-42; Bloemkool f 4- 31; Komkommers f 8-16; Kropsla f 2 -8; Bospoen f 12-15; Clnpps Fav. f5- 16; B. do Mérode f 3-5; Juttenpeer f 11; Précose f 8; Zigeunerin f 8-17; Perzik-rodo f 6-7; Reine Victoria f3- 23; R. Cl. Verte f 22; R. Cl. d' Althim f 12-23; Tonneboers f 11; per 100 kg. stuks of bos. Aardbeien per doosje 80 cent; Bra men per doosje 13-15 cent. Als de school begint en et 1» een nieuwe nodig komt u dan eens bij ons kijken, u kunt kiezen uit 25 soorten RUNDLEDER SCHOOLTAS solide afwerking, prima slot, ln verschillende kleuren 12,00 - 11,75 - 11,25 RUNDLEDER TAS speciale kindermaat f 9,75, met staafslultlng f 8,45 ACTETAS RUNDLEDER met 2 voortasjes, prima laddersloten 19,50 - 18,90 17,50 in blank tuigleder met voortasjes en extra riemsluiting 29,75 - 26,90 - 24,90 SCHOOLETUI'S in diverse kleuren, goad gevuld enkel f 1.60 - 2-dellg f 2.45 - 3-delig f 3,45 HAVENPLEIN - TELEFOON 231 ADVERTENTIES Met dankbaarheid en blijd schap geven wij U kennis van dc geboorte van ons zoontje en broertje CORNEL1S MAARTEN L. KLOET P. KLOET-LEGEMATE MARINUS MARTIN US Burgh, 26 Augustus 1952 Wceldeweg B 93 Tijdelijk Ziekenh. Noordgouwe J. E. VAN DEN HOEK en M. J. DE VRIEZE hebben de eer U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen uwelijk, waarvan de voltrek king zal plaats hebben op Vrij dag 5 Sept. a.s. des namiddags 3 uur. Ellemeet, 22 Augustus 1952 Schelpwegl26 Schelpweg 125 Gelegenheid tot felicteren van 5-6 uur in Café van der Have Ellemeet Heden overleed plotseling, zacbt eu kalm in het Zieken huis te Noordgouwe, onze geliefde vrouw, moeder, be huwd- en grootmoeder, GEERTRUIJD DE JONGE, in de ouderdom van 74 Jaar. Brouwershaven. Chr. Duinhouwer Santpoort, S Duinhouwer Brouwershaven. C. Jonker en kinderen Zierikzee. G. H. Verloo-Dulnhouwer J. Verloo Brouwershaven. 25 Aug. '52 Voor de vele blijken van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze zuster, behuwdzuster en tante. Mej. P. C. J. BUIJZE, danken wij U hartelijk. Namens de Familie, C. J. L. BUIJZE Coupeuse vraagt NA ATWERK AAN HUIS. - Coba Heiboer, Scheepstlmmerdijk A 480, Zzee SPOED 1 Mevrouw Vogelaar vraagt voor dadelijk Oude Haven 407, Zierikzee Gevraagd voor direct Bekwaam smidsknecht Smederij Serooskerke, Telef. 7 Door bejaarde dame te huur gevraagd een flinke ongemeubil. kamer in of nabij Haamstede of Burgh. Brieven letter L, aan Boekh. Fa Plet Ochtman, Zierikzee. (14 regels) f 1,por stuk Te koop: Een kanten muts. Te bevragen agent Gioenlccr, Burgh-Haam- stcde. I.g.s.z. kleine zuinige auto. An- glia 47. Havenstraat 16, Burgh- sluis. Gebruikte trap- cn handnaai machines in prima staat. B. J. de Jonge, Havenpark, Zierikzee To koop gevraagd: Een wanmolen, A. de Ruiter, Scharendijkseweg, Noordwelle LOPERS KLEDEN VILT MATTEN GORDIJNEN TAP'JTEN RINGEN RAILS ENZ Naast de Beurs, Zjerjkzee Ontvangen de eerste belegen heerlijk van smaak 35 ct per 100 gram Gelegenheid tot het en andere prothesen Donderdag 28 Augustus 1952, 10.30 uur te Noordgouwe, 8 uur te Zie rikzee. Chirurg en vrouwenarts Geen getob bij het lezen Pracht sortering brillen voor kinderen en volwassenen. Zeer voordelige prijzen. Loupen, Leesglazen Verrekijkers Uw adres voor een bril op advies van de oogarts t Telef. 418 - Zierikzee te Haamstede op Zaterdag 30 Augustus a.s., aanvang 2 uur. Verkoop en verloting Welfare- artikelen. en verkoop oliebollen bij de muziektent. Prijzen ver loting bij C. Dijkman. Voorziet U tijdig van een lot f 0,50. Hiermede steunt U het mooie werk van het Roode Kruis. Zie verder artikel van dit blad. Woensdag en Donderdag thuis. Kapcllestraat D 28, Zierikzee TOT 30 AUGUSTUS 10 PCT. KORTING I Bezoekt ook aan huis L. J. Korstanje Hcilpt/mnnsf-mnsseur AFWEZIG tot 1 Sept. NET KOSTHUIS aangeboden. Br. letter A, bur. dezer courant Hofmeester tramboot Zijpe- Numansdorp-havcn vraagt nette aank. Bediende of Leerling

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1952 | | pagina 4