Stad en Provincie Brandweercorps beproefde de fonkelnieuwe brandweer-auto Keuring voorde Dienstplicht Laatste nieuws Een woning RADIO-PROGRAMMA Woensdag 30 Juli 1832 HILVERSUM L <02 M. 7 nieuws. 7.18 gram. 7.30 idem. 8.00 nieuws- en weerberichten. 8.18 gr. 8.50 voor de hulsvrouw. 0 gram. 9.35-9.40 waterstanden. 10 boekbe spreking. 10.05 morgenwijding 10.20 voor de vrouw. 11 gram. 12 accor- deonmuziek. 12.30 land- en tuin bouw. 12.33 voor het platteland. 12.38 gram. 12.45 Olympische Spelen 1 nieuws. 1.15 gram. 1.30 voor de kinderen. 1.45 gram. 2 gesproken portret. 2.15 gram. 3 idem. 3.20 pi anorecital. 3.30 voor de zieken. 4.00 voor de jeugd, 5.15 amusementsmu ziek. 5.50 „Nieuw-Guinea's paradijs vogels". 6 Olympische Spelen. 6.30 nieuws. 6.40 varia. 6.45 pianoduo. 7 militaire causerie. 7.10 Roemeens orkest. 7.30 voor de jeugd. 8 nieuws 8.05 politiek commentaar. 8.15 dans muziek 8.50 „De brug van Estaban". dansmuziek. 10.25 viool en piano. 10.45 „Over de gedragingen der die ren". 11 nieuws. 11.15-12 gram, HILVERSUM II. 298 m. 7 nieuws. 7.15 gymn. 7.30 gram. 7.45 Een woord voor d'e dag. 8 nieuws. 8.18 gewijde muziek. 8.45 gram. 9.00 voor de zieken. 9.30 voor de huis vrouw. 9.35 gram. 10.15 idem. 10.30 morgendienst. 11 gram. 11.15 „Wiek wint". 12 pianorecital. 12.30 land- en tuinbouwmededelingen. 12.33 Stich ting Alle Dag Kerk. 12.59 klokgelui 1 nieuws. 1.15 Prot. Interkerkelijk Thuisfront. 1.20 MarinierskapeL 2 gram. 2.20 gevarieerde muziek. 2.45 voor de meisjes. 3 viool en piano. 3.35 gram. 4 voor de jeugd. 5.20 or gelspel 5.50 militaire causerie. 6.00 nieuws. 6.15 pianoduo. 6.30 kamer koor. 7 Chr. Organisatie- en Vereni gingsleven. 7.15 boekbespreking. 7.30 gram. 7.40 radiokrant 8 nieuws. 8.10 „Vijf minuten". 8.15 Radio Phil- harmonisch Orkest. „Zeebanket in miniatuur". 9.30 volksliederen. 9.50 gram. 10 clavecimbelrecitaL 10.30 Internationaal Evangelisch commentaar. 10.40 gram. 10.45 gram. 10.45 avondoverdenking. 11 nieuws. 11.15-12 gram. ZIERIKZEE Chr, Middenstandscursus Zierikzee Geslaagd voor het Middenstandsdi ploma mej. E. v. Vessem en do he ren C. Simmers en J. Tuinman te Zierikzee. Zierikzee door de camera-lens Filmoperateurs maakten hun opnamen voor de stadsfilm Burger en stad komen aan hun filmieke trek. Ondanks het weinig fraaie film weer zijn de operateurs gisteren in Zie rikzee aangekomen, om de door „Kunst en Eer" te lanceren film over het stadsleven samen te stellen T.z.t. zal de film hier worden ver toond en het publiek is dan in de gelegenheid zichzelf geprojecteerd op het witte doek, aan een al of niet critische blik te onderwerpen. De eerste opnamen' werden ge maakt van de burgemeester in zijn werkkamer, waarna ook het perso neel van de secretarie een) beurt kreeg. Na deze officiële „gemeente lijke" start kreeg de jeugd een kans om voor d'e lens te komen. De O JL.- school, de Bijzondere school in 't Vrije en de Chr. Kleuterschool in de Manhuisstraat werden operatie gebied voor d'e cameramannen, die heel wat meters celiuloidband door hun apparaat lieten snorren. Zierik zee is een dankbare stad voor en thousiaste filmmensen. De torens, poorten en oude gebouwen kregen een beurt en) ook werden» verschil lende snapshots genomen in de oude straatjes. Om een typisch locaal ac cent aan de film te geven werden daarna enkele oude mannen „opge nomen" op de hoek bij garage An ker. Zeer serieus werd tewerk ge gaan en het zal straks zeker de moeite lonen- de eigen stad* eens te zien door dte sponningen van het lin nen venster. BURGH Voor het Middenstandsdiploma slaag den te Bergen op Zoom, mevr. J. v. d. Klccster-Slagcr, mej. J. v. d. Klooster, mevr. J. Bolkenbaas-Parret, mej. W. Overbekc te Burgh, de heer J. Quank, Haamstede cn mevr. de Grcot, Ellemeet, allen opgeleid door de heer A. J. do Buijter te Burgh. ELLEMEET Afrekening Muziekfeest Donderdag j.l. werd de eindverga- dering gehouden van het Comité van Voorbereiding van het Muziekfeest De voorzitter, dc heer A. J. Gox- acns, dankte allen die aan de totstand koming van het feeat hadden meege werkt, inzonderheid do heren I. Geel-' heed cn J. van Tiggclo voor het be schikbaar stellen \nn het terrein. Cu - gcmccstor A. J. de Bruijn dankte het Camité voor de dcgslijko voorberei ding en febciteerdo het bestuur van „Kunst na Arbeid" met het resul taat. Hcewcl het weer op 14 Ju'i niet helemaal meewerkte, kon dc pen ningmeester toch een bedrag van f 778.29 oan het geselschap overdra gen. „Kunst na Arbeid" uitte, bij tnende van de heer B. P. de Graaf, daarvoor haar tevredenheid ©o deelde mee, dat dit batige alct aan de ver betering van do instrumenten zal wor den beat eed. NOORDWELLE Ouden van dagen maakten prettige autotocht Zaterdag maakten de ouden van dagen alhier een autotocht over ons schone eiland. Via Ellemeet en tue- sengelegen plaatsen ging het naar Brui- nisse, waar van een zwemwedstrijd werd genotea. Door de met rijp koren zwaar beladen velden werd het eerst weer „getankt" op het terras van Ccncordia in Zierikzee, vanwaar over de Scheldedijk naar de uitkijktoren bij het pompstation van de waterleiding werd getuft. Zelfs zeer krasse oudjes van meer dan 80 jaar beklommen het hoogste punt om van een weergaloos schitterend panaroma te genieten. Langs prachtige wegen en door de ötatige eikenlaan von het slot Moer- rnend te Kcnesse, werd ongeveer half acht Noordwelle weer bereikt, waar in café De Jonge de, niet alleen roet iilcemen versierde koffietafel reeds atond te wachten. De heer Viergever sprak namens het comité zijn grote waardering uit tot de autorijders voor hun spontane medewerking, dankte zus ter Gersom voor haar veilig geleide, de gasten van deze middag voor hun deelname, hierbij de wens uitsprekend dat een volgende keer nog meerderen hieraan zullen deelnemen en tenslotte allen die op finanjcieel of anderq wijze voor dit mooio dool hebbcu bij gedragen. Do heer M. Moermond dank te, namens alle deelnemers, het comité voor hun moeite cn goede zorgen aan dit uitstapje gewijd. Het was een prach tige dag. BRUINISSE Geslaagde Zwemwedstrijd De zwemwedstrijd, georganiseerd door jhet Comité Jeugdzorg alhier, lokte veel publiek naar de Spuikcm en de wedstrijd gaf dan cok tai van aardigo en spannende momenten te zien. De uitslag was als vclgt: Jongens van 17 jaar en ouder: 1 Auton Hcogerheiijde; 2 Wc ut Jume let; 3 Tec uw Kik; 4 P. vap der Velde; 5 S. Jumelet Hz. Jongens van 1215 jaar: 1 Henk Kik; 2 Bob Mcermoad; 3 Dick Moermond; 4 Dirk Capelle. Meisjes van 1215 jaar: 1 'Adrie Jumelet; 2 Marictje Bal; 3 Dirkje Bal; 4 Jattuy Geluk; 5 Paula Griep. Tholcn Filmsfad Woensdag 30 Juli zal onze gemeen te in het teken staan van de Waf. Uitgaande van het muziekgezelschap „Concordia" zal Woensdag a.s. een opname-wagen in Tholen komen, die de gehele dag opnamen zal nemen Yin de ir.icst belangrijke dinger, alhier». Reeds vanaf 9.30 uur fe morg'.ns zal de wagen door de straten rijden voor opnamen. Te 5 uur volgt oen grote optccht, waar alle plaatselijke ver enigingen aan zullen deelnemen. Ook zullen verschillende verenigingen hun oefeningen houden. Speciaal de sport zal worden verfilmd. Een commissie uit het Araori- kaanse Congres zal een studiereis door Europa gaan maken en een onderzoek instellen naar do problemen, die ver band houden met do hulpverlening aan uit de communistische landen af komstige vluchtelingen. De commissi a val de reis in twee groepen maken Nd een bezoek aan Oslo op 7 Sep tember komt do groep naar Don Haag. ZIERIKZEE WATERSTRALEN OVER DE OUDE HAVEN Kansen van de rode haan minder geworden Zes forso stralen rezen Zaterdag middag als fonteinen omhoog boven de Oude Haven en verstoven door de lichte wind in millioeneu drup peltjes, die schitterden in het zon licht. Het stedelijk brandweercorps beproefde de nieuwe brandweer auto op haar capaciteiten en stelde meteen vast dat deze prachtige nieuwe aanwinst heel wat meer kan presteren dan de oude bellenwagen, die nu wat zielig op de ruimte bij de Noordhavenpoort stond gedrukt De brandweer heeft nu een hyper moderne uitrusting en dat geeft een veilig gevoel in een stad die zovele gebouwen van grote kunstwaarde heeft In een kort toespraakje vóór het stadhuis, had bij de overdracht van de auto aan het corps, burgemees ter Schuurbeque Boeije reeds de op merking gemaakt, dat door deze aanwinst de veiligheid van de stad! aanmerkelijk zal worden verhoogd. De brandweercommandant, de heer O. Berrevoets, was danig in zijn nopjes met de prachtige auto en hij bracht de dank over van het corps voor de aanschaf van deze wagen. „Wij zullen bij brand ons beste beentje voorzetten", aldus de heer Berrevoets. Brandweerlieden en gemeente raadsleden namen daarop plaats in de royale zitruimte in het midden van de wagen, op weg naar de Oude Haven, tot bijwoning van de demon stratie. Ruim is de nieuwe brand weerauto inderdaad. Zij is gebouwd op een breed chassis en maakt in haar geheel een stoere en solide in druk. Om ruimte te winnen zijn de zitbanken opklapbaar; verder zijn aangebracht een slangenbergplaats en treeplankkasten en een tweetal zij kasten, waarin de koperen straal- pijpen in worden opgeborgen. Bij" opening van deze kasten gaat auto matisch licht branden. de motorkap, wat lastig manoeu vreren op het terrein van d'e brand overbodig maakt. Boven op de auto wordeni de ladder en de aanzuig- slangen geborgen. Een ingebouwde tank van 500 liter maakt het moge lijk onmiddellijk water te geven in afwachting van de zes stralen die de pomp voeden kan. Een groot gemak is ook de centrale bediening van de pompinstallatie, waartoe het instru mentarium vóór de motorkap op een wat vooruitstekend gedeelte is aan gebracht. De demonstratie toonde duidelijk aan, dat flinke watermassa's met dit brandweermateriaal kunnen wor den verwerkt. Deze auto in handen van bekwaam personeel, maakt de kansen voor de rode haan aanzien lijk minder. Dat is een voordeel voor Zierikzee en stellig ook voor het ge hele eiland, want de Zierikzeese 'brandweer kan in alle gevallen een respect afdwingende assisentie ver lenen. ONDERWIJS Openbare ULO-school te Zierikzee Bevorderd vaa de 1© naar ds 2c klas: A. Anker, J. A. Areas, M. I. j. Arens (voorw.), J. Berman, M. C. Bolijn, P. A. Boone, J. Boot, L. G. Boslcoper, J. C. Fejjen, C. Fiere, H. v. Geesbcrgen, M. J. Gudde, M. Hage, M. J. L. Heule, L. J. G. v. d. HoeJc, J. C. I. Hoogmoed, H. N. de J.ongh (voorw.), M. Kouijzer, E. N. Krakeel, J. H M. Kwaak (voorw.), P. L. v. d. Linde, M. v. d. Maas, E. W. v. 'd. Meer, A. W. Moelker, G. Prum- mel, J. G. Quartcl, A. de Rijke, G. Schraver, J. A. Socters, M. J. v. Velthovcn, Th. F. J. P. Vermcirs- 6en, I. Verton, K. M. Vis, M. Vis, J. v Vossen, G. E, Wansink, M. V. C. Wansink (voorw.) Van do 2e naar do 3e klas: H. Brrendrecht, M. A. Berrevoet*, A. G E. Berrevoets, A. M. Bolijn, M. A. Bclijn, NL A. v. d. Bos, B. E. K. Bouwer (voorw.), J. Dalebout, A. J. Deist, N. A. Deist, W. A. v. Dienst, A. v. Dijke, M. Th. v. Dongen, W, C. Holm, M. J. v. I waarden, W.' Jurgen, M. J. Kloote, W. K. de Kok, M. J. Kcle, J. Laudm&n, P. de La ter, J. W. Oosthoek (voorw.), J. D. M Smits, W. C. Steenland, A. G. Tromper, J. M. v. Veldhoren, G, Verseput (vcorw.), J. C. Vijverberg, P. M. v. d. Werf, H. J. v. «L Zande, H. A. de Zeeuw. Van de 3e naar de 4e Idas: H. Bakker, P. J. v. d. Berge, D. v. Bevereu, J. J. de Bie, U. J. Boot, A M Buijsse, W. L. Dorst, J. Fiere, Th. G Bart, M. J. Koopman, M. L. Legemaate (voorw.), C. M. Leijdek- ker, G. C. v. Malland. A., G. Quist, 11. A. de Spirt, J. F. B. r. Vehho- ven, J. J. A. v. Velthoven, A. J. Verkaart, H. M. A. Verspeek, F. M. M. v. d. Wal, L. M. Wisse. Landbouw-Huishoudschool „Prinses Juliana" te Zierikzee Bevorderd van do le naar do 2e klasse primaire opleiding: S. v. Mau- rik, Capelle; G van Strien, D. Kuy- pcr, Ouwerkcrk; 11. van do Weyde, A. do Groen, W. Sies, J. Brnatn, N. Fiikweert, R. Dorst, J. van Nieuwen- huyze, E. van Nieuwcnhuyze, E. Ben- tier, L. Hogerland, P. Peute Nieu- werkerk; E. Stonten, J. de Rijke, Oos- terland; NL Knop,E. Abrahamse, W. Zwijnenburg, Bruinisso; Tr. Kroon, D. v. d. Schelde, L. Jopker, A. Male- paard, Brouwershaven; J. do Wit, E. Boot, C. Ringelberg, M. Stouten, M. Rijnberg, J. van Wcsteubruggc, J. Hen- drikso, Kerkwervo; L. Thcuntsse, W. Zorgo, Sirjansland; M. van Leeuwen, Noordgonwe; C. van Schelven, J. vad Langeraad, E. Bolkenboaa, R. Stranijer, Dreischor; G. Lcgemate, E. Schot, NL van der Sluis, W. Lakké, L. van Dijke, J. Bastiaanso, E. den Boor, A. van Droffelaar, J.. Gilden, E. Hack, W. do Jonge, G. de Kuypcr, M. Lokker, Z. van dor Maas, A. van Uijswijok, I. do Vin, J. Verkaart, J. v. d. Zande, Zierikzee; A. Noya, J. van Room, Brij- dorpe; H. Singadji, A. Pattipawacj, Noordwelle; J. van dor Wcol, Weston- scbouwon; Pie Kurvinkj Corrie Kur- vink, A. van Tiggelen, D. van den Hoek, D. v. d. Kastelo, Noordgouwoj Riet ICurvink, G. Bil, W. van As, Schuddebeurs; E, Dalebout, M. v. cL Hoek, M. Meganck, Ronesse; M. v. d. Weeïe, J. Schilperoort, Zonnemairo; R. bij de Vaate, Duivendijke; M. Tuiten, Eikerzee. Niet bevorderd: 11 leerlin gen. Toegelaten per 1 September '52 tot de le klasse der primaire opleiding 94 leerlingen; tot de naaisters, cos- tumière, coupeuse opleiding 21 leer lingen. Tot de dagnaaicursussen 92 leeiiingen; tot de kook- en naaicur sussen 138 leerlingen. Aan de R.K. Nijverheidsschool te Roosendaal (afd. Typografie) zijn be vorderd naar het derde leerjaarp de leerlingen J, don Broeder cn L. de Oude, zetterslecrlingen bij Drükkerij Lakentnan Oohtmau to Ziorikzeo. Lichting 1953 Dc Burgemeester van Zierikzee maakt bekend, dat alle oproepingen voor de keuring voor de lichting 1953 zijn verzonden. Zijn er in 1933 geboren mannelijke personen, die de Nederlandse nationaliteit bezit ten en in een der Nederlandse be volkingsregisters zjjn opgenomen of daarin opgenomen hadden moe ten worden en de oproeping voor de keuring dan wel een bericht van niet -insc hr ij vin g nog niet hebben ontvangen, dan moeten zij zich vóór 1 September 1952 ter gemeentesec retarie aanmelden. Zierikzee, 29 Juli 1952. De burgemeester voornoemd, SCHUURBEQUE BOEIJE SPORT OLYMPISCHE SPELEN Athleteu van Jamaica naar Amsterdam De organisatoren van die revan ches der Olympische Spelen, welke op 10 Augustus te Amsterdam wor den gehouden, zijn er in geslaagd, behalve de reeds vermelde sterke bezetting van Amerikaanse, Engelse, Belgische en Australische athleten ook een vijftal athleten van Jamai ca te engageren. Georges Rhoden, McKenley, Arthur Wint, de sterren op de 490 meter en verder Labeach en Laing hebben toegezegd deel te nemen aan de wedstrijden in het Olympisch stadion. Nog nimmer in de geschiedenis van de Nederlandse athletiek is een programma samengesteld dat inter- Aanzienlijke capaciteit De Amerikaan Dillard werd Olympisch kampioen op de 110 meter horden in 13.7 sec. Hij vestigde tevens een nieuw wereldrecord. Van ®en °pvoerhoogte van 80 m. rechts Weinberg (Australië, vijfde), Barnard (Ver. Staten, heeft de pomp een capaciteit van ca. 2800 1, De pompmatallatie is voor derde), Dillard (Ver. Staten, ecrste)Doubtcday (Australië, zesde), Boo- Ianchik (Rusland, vierde) en Davis (Ver. Staten, tweede). nationaal zo sterk bezet zal zijn als dat van 10 Augustus, De mogelijkheid is groot dat ook Jean Barthel, de Luxemburger en Olympisch kampioen 1952 op de 1600 meter, naar de hoofdstad zal komen. WANDELSPORT DE VIERDAAGSE Drie eilandbewoner* hebben de vier daagse van Nijmegeu met succes vol bracht: Dr. J. C. Röbncr te Zie rikzee (14e uianl), moj. L. de Witte te Nxeuwerkerk (4e maal) en de heer Overbceke, van de Rijkspolitie te Oosterland. KORFBAL S.D.K.B. be kl.; Burgh I-Velocitas I 8-2'; DSS I-Die Gouwe I 5-3. 2e kli.: Zwaluwen I-Stormvogels I 3-0. Res. 2e kl. A: Burgh Ill-Zee- meeuwen II 5-3; Velocitas H-Burgh IV 3-4. Res. 2e kl. B: DSS H-NOAD14-2; Unitas m-NOAD H 4-5. Junioren A: Velocitas-Burgh 1-1. Junioren B: Die Gouwe B-Brou wershaven B 0-0; Brouwershaven A-DSS 2-0; DSS-Die Gouwe A 8-0. Het programma voor deze week luidt: Dinsdag 29 Juli le kl.: OWK I-Unitas I. Res. 2e kl. A: Zeemeeuwen II- Str andvogels II. Donderdag 31 Juli Res. 2e kl. A: DOSKO H-Burgh IV Res. 2e kl. B: Unitas U-Brouwers haven H; NOAD I-Die Gouwe II. Vrijdag 1 Augustus Res. 2e kl. A: Velocitas II-Burgh IH; Res. 2e kl. B: DSS H-Unitas HL VOETBAL Vriendschappelijk MEVO IZonnemairo I 42. MEVO IIIZonnemairo II: 132. DUIVENSPORT Concourscombinatie „Schouwen en Duivelnnd" Uitslag van do wedvlucht St. Kat., Waver met jonge duiven. De eerste 20.j>rqzen: G N. Botting, Schuddebeurs 1; A. J, IJzelenberg, Bruini&se 2 cn 20; J» v. d» Berge, Brui nisso 3; J.. Pankow, Zierikzee 4, 17 en 19; C. J. Maas, Zijpc 5; P. FlohU, Brouwershaven 6 en 7; P. Fiikweert, Zierikzee 8 en 10; N. Ringelberg, Zie- rikzeo 9; W. Slagboom, Zierikzee 11 en 18; I. Deurloo, Bruinisso 12 en 13; H. Bcssers, Bruinisse 14; H. Slagboom, Zierikzee 15; J. M. Kloet, Brouwers haven 16. Uitslag met oude duiven van de zelfde vlucht: P. v. Maanen, Dret- schor 1; J. Pannekock, Schuddebeurs 2; J-. M. Kloet, Brouwershaven 3, „De Trouwe Duif", Tholen De P.V. „Do Trouwe Duif" te Tho len hield ccn wedvlucht van Ghatcao- rcux. In concours waren 49 duiven die een afstond van 556 km. moeatea vlie gen. Met een N.W. wind werden de duiven te 5,30 aur gelost. De eerste duif kwam finnen te 13.46.06 uur en dc laatste te 14.53.55 uur. Dc snelheid van de eer6te duif bedroog pltn. 1122 meter per .minuut. Do uitslagen luiden: 1, 6, 8 A. Wa- gemaker; 2, 3, 4, 7, 9, 10, 13 R. do Grcot 5; L. Laban 11; Joh. Baaij 12. P.V. „Gevleugelde Vrienden" Zierikzee Uitslag prijsvlucht uit Duffel, Zon dag 27 Juli. Declnamo 193 duiven. L. Simmers 1; A. Bakker 2; G. Bar revoets 3; W. Heijboer 4; L. Kostor 5 cn 6; H. Kostor 7 en 8; Fr. Maijs 9 en 10; J. Wiltenburg 11; W. y. Sluijs 12; J. W. Rcnshof 13 en 14; J. C. Berrevoets 15; J. A. ten Haaf 16; H. Merle 17; C. M. van Wcsten- bruggo 18 on 20; H. P. Maijs 19. Snelheid eerste duif 892.4 meter por minuut. NYLON FLUWEEL Kopers van overzee, die kortge leden. de Londense „Fashion Fort night" bezochten, hebben- voor de eerste keer enkele van de nieuwe 'stoffen gezien die fabrikanten ge durende het laatste jaar in Groot- Brittannie hebben vervaardigd, zo als een wasbaar en onkreukbaar nylon fluweel, waarvan een avond japon. was gemaakt. ZIERIKZEE Engels gezelschap bezocht de stad Met de Prins Willem I van de Prov. Stoomboot-Mij. kwam giste renmiddag een gezelschap Engelseni vnl. uit Folkestone, van Middelburg hier aan, waar zij, voorafgegaan door een band van een zestal doe delzakspelers voor het stadhuis werden welkom geheten door onze burgemeester, die hen een korte schets gaf van de stad die zie be zochten, herinnerend aan de histori citeit van de stad, die in 1949 haar 1100 jarig bestaan herdacht. Het ge zelschap was te groot om allen op het stadhuis te ontvangen. De loco- burgemeester van Folkestone, de heer Cark, dankte namens zijn ge-, zeischap voor de prettige ontvangst, waarop de Engelsen „three cheers" voor de burgemeester aanhieven. Natuurlijk werd de ontvangst foto grafisch vastgelegd. De kledij van de band, vnl. uit jonge meisjes be staand, trok zeer de aandacht van de velen die zich voor het stadhuis hadden verzameld. MARKTBERICHTEN Veemarkt ROTTERDAM, 28 Juli. Aange voerd 1483 dieren, n.l. 967 vette koeien en ossen, 516 varkens. Prijzen per kilogram: vette koeien en ossen f 2.70-2.85, f! 2.50-2.70, f 2.20-2.40. Varkens (levend gew.): t 2.18-2.16-2.14. Vette koeien en os sen: aanvoer als vorige week, han del lcalm, prijzen als vorige week. Varkens: aanvoer iets ruimer, han del kalm1, prijzen even lager, zware slechter te plaatsen. ADVERTENTIES Met grote vreugde geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje eni zusje MARIA ANNA CATHERINA IRMA (Marianne) H. E. S. SINCK A. R. I. C. SINCK-DEERICKX ANNYTJE Zierikzee, 25 Juli 1952. Nieuwe Bogerdstraat C 172 Met grote blijdschap geven wij U kennis van de geboorte Van ons zoontje en broertje JAN JOB GILLES (Jan) J. H. VAN DE ZANDE B. VAN DE ZANDE- VAN DER BUL CÖRRY Nieuwerkerk (Ziet.), 27 Juli 1952 „Buitenzorg". Geboren: KORNELIS BARTEL (Kees) Zoon van M. J. BIJ DE VAATE J. BIJ DE VAATE- ECKIIARDT Zierikzee, 28 Juli 1952 VERMIST uit de weide te Sirjansland zwart-bonte 1H-jarige Vaars Inlichtingen gaarne aan J. G. Brouwer, OosterliancL Te koop: 2 Keetwagens zeer goed als zomerverblijf te gebruiken. Staande bij het ge maal Schouwen te F1 a au were Aanbiedingen worden inge wacht t/m. Zaterdag a.s. op 's Lands Kamer te Zierikzee. Te koop: To aanvaarden eind Sept. V. Dongen, 31a, Scharendijke

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1952 | | pagina 3