Ir. Smeenk sprak voor de gewestelijke C.B.T.B-Afdeling Stad en Provincie Ihuis- Bekendmaking Publieke verkoping Uitvoering ZITTING Publieke Verkoping Publieke verkoping Woon- en Winkelhuis Landbouwproblemen en Regeringslandbouwpolitiek Internationale samenwerking met vrije markt noodzakelijk Dinsdagavond trad in bet Ned. Herv. Verenigingsgebouw te Zienk-. zee ais spreker voor de Gew. aid. „Scbouwcn-Duiveiand" van de CJB. TJB. in openbare vergadering op, Ir 11. H. Smeenk, secr. van de hoofd- aideling „Akkerbouw" van de Stich ting voor de Landbouw te 'b Gra- venhage, met ais onderwerp „De huicuge en toekomstige landbouw problemen, aismeae de huidige land bouwpolitiek. onzer regering". De voorzitter van de afdeling, de heer A. M. den Boer Wzn., opende de vergadering met het lezen van Deuteronomium 8 7-11 en gebed, zomeae met een woord van welkom tot spreker en aanwezigen. Ir Smeenk gai op vlotte wijze een overzicht van de tegenwoordige vraagstukken op landbouwgebied en schetste de ontwikkeling van de landbouwpolitiek oer regering, die voor de laatste wereldoorlog was gebaseerd op een productie-over schot over de gehele wereld, met als gevolg daarvan afhraakpryzen, o.a. uoor guedkope invoer, zooat de Nederlandse boer o.m. moest wor den beschermd tegen buitenlandse concurrentie. In tegenstelling oaar- mede staan de jaren na de laatste oonog in het bijzonder onaer ïn- vxoea van de voedselschaarste en de sterke stijging der kosten van le- vensonaernoua, die kunstmatig laag woraen gehouden door van rege ringswege een subsidie te verlenen op net levensmiddelenpakket. De prijsstelling 1952 De nieuwe pryssstelling voor 1952 wil de regering doen geschieden naar bearyisgroepen. In de le groep vaxien producten cue van algemeen beiang woraen geacht, zoais suiker bieten, tarwe en consumptiemeik. De prys daarvan zal woraen vast- /.ifeftlAZEE Concert Zierikzeese Oracoriumvereniying De Zieruczeeoe Uraiorium Vereniging heelt hot voornemen een Kerstliedezea- prugramma uil te voeren in de urote Kerk to Zierikzeo op Maandag 17 December a^>. Uit zorgvuldig voorbe reide concert heeft tea doel vooral ook mot concert-bezoekers in verbeid met de Adventstijd te laton genieten vao een eenvoudig, t^aar toch zeer mooi programma. De entreeprijs voor dit concert is buitengewoon laag ge houden, zodat een massale opaomsi wordt verwacht. Het koor staat o,l.v. de heer J. M. Luykenaar, terwijl de heer J. Baas het orgel zal bespelen, iu het bijzonder wordt gehoopt, dat het kerkelijk deel van de bevolking de waardo en de betekenis van een derbeiijk Kerstheuerenprogramma zal begrijpen eu meuewericen om dit con cert tot een êucccs te maken. BURGH/HAAMSTEDE Afscheidsbezoek St.-Nicolaas Naar wij vernemen zal vanmiddag St. Nicolaas nog een afscheidsbezoek brengen aan beide gemeenten, zulks op verdook van de Midaenstanuivereniging* Hij zal dan persoonlijk de trekking ver richten van de wiokelweekhoanen, die gedurende de winkelweek uitgereikt zijn. Ook zal de Harmonie zijn mede werking verlenen, zodat bij goed weer, dit wel enige drukte op do heide dorpen zal tewoog brengen. Zoal* be kend mag wordeu verondersteld, heeft de trekking plaats op do muziektent en bij onguustig weor in hótel Bom en hotel „Het wapen van Burgh". St.-Nlcolaas bij de schooljeugd Bracht St. Nicolaas Woensdagmid dag vorgezold van zijn knecht een be zoek oun de Kleuterschool, Donder dagmiddag waren de leerlingen van de O.L. school in „Tavenu" verza meld om Zijn Eerwaarde te ontvan gen. Voor beide bezoeken bestond ook van de zijde dcc moeders veel be langstelling, terwijl ook de beide wet houders Donderdagmiddag aanwezig waren. In de Kleuterschool werden verschillende toepasselijke liedjes ge zongen on werden de kinderen getrac- teord, terwijl do Sint voor ieder kind ook nog eon geschenk had meege bracht. De leerlingen van de O.L. school werden ook ruimschoot# op cholademelk eu speculaas getracteerd, alsmede de traditionele pepernoten. Afgewisseld door het zingen vso Sinterklaasliedjes werd ook oog een toneelstukje opgevoerd door de leer lingen. Beide middagen zijn uitstekend ge slaagd cn een woord van dank aan allen, die aan het welslagen van deze, voor de kinderen steeds weer span nende middagen hebben meegewerkt, in het bijzonder aan het onderwijzend personeel, dat naast de oudercommis- eie toch het belangrijkste aandeel heeft to de organisatie van dit feast. gesteld op baai* van kale kostprijs mot een ondememersloon van pLm. 20 De 2e groep omvat de pro ducten die baaia zyn voor de be- dry favoering van de boer. Van deze producten, w.o. vieea, induatriemeik, voedergranen en aardappelen, atelt de overheid zich aüeen garant voor de kostprijs. De 3e groep heelt be trekking op hanaelsgewassen enz. en zal niet aan prijzen worden ge bonden. De Stichting van de Landbouw heeft dit systeem afgewezen, omdat zij de mening is toegedaan, dat door deze regeling een rendabele productie van de diverse bedrjjis- typen niet meer is gewaarborgd. Spr. weer er tenslotte op dat moet worden gestreefd naar internatio nale samenwerking op landbouwge bied met een vrije markt. Medewer king aan het verkrijgen van meer internationale welvaart is o.a. ook de taak van de landbouworganisa ties. Verschillende aanwezigen maak ten gebruik van de gelegenheid tot het stellen van vragen. Na de beant woording door Ir Smeenk dankte de voorzitter deze voor het gesprokene en de aanwezigen voor hun op komst, waarna de heer W. van Hoeve met dankgebed eindigde. BROUWERSHAVEN Sint op de kleuterschool Woensdagmiddag bracht Sint Nico laas in hel grote lokaal der Openbare Lagere schooi met zijn knecht een be- zoeic aan do leerlingea van do Kleu terschool. Voor alle kinderen had de Sint een cadeautje, terwijl zij wcrdei getracteerd op lekkers. Als dank wer den door de kinderen enige Sinter klaasliedjes gezongen, die zeer. aaruig klonken. Naar do blijde gezichtjes te oordelen geloven wij wel dat de kin deren een zeer gozellige Sint Nicolaos- midoag gehad heohen. Opmerkelijk was het, dat de kleuters zich gedurende de gehele middag keurig netjes ge droegen, dank zij de vakkundige lei ding. Een woord van waardering voor het werk van mej. Wondergem is hiir dan ook zeker op zijn plaat#. ZONNEMAJRE Gezworene C. J. de Vlieger nam afscheid van de polder „Zonnemaire" Op Maaodag 3 dezor werd een ver- gadoring van ingolanden van de pcl- der „Zcunemsiro" gehouden, waarin officieel afscheid werd genomen van do wegens het bereiken van de 70-ja- rige leeftijd afgetreden gezworene G. J. do Vlieger. De heer de Vlieger heeft meer dan 40 jaar deel uitgemaakt van het pol derbestuur en werd achtereenvolgens toegesproken door de dijkgraaf door het oudste lid der vergadering dc.or do ontvanger-griffier en de water bouwkundig ambtenaar. Deze toespraken getuigden van op rechte waardering en dankbaarheid rcor het vele dat de heer de Vlieger jn het belang van de polder heeft verricht en van de achting die meu hem toedraagt. Als afscheidsgeschenk werd hem een pendule aangebeden. De heer de Vliagor heoft elk der sprekers afzonderlijk en tenslotte de vergadering aJe geheel dank gezegd. NOORDGOUWE De Conyershuisjes 300 jaar B.A. keert giften van f 20 uit In verband met het driehonderdjarig gestaan van de Conyershuisjes hoeft h«t Burgerlijk Armbestuur dozer ge meente besloten, ann da door hom in verzorging zijnde mensen, een bedrag van f 10 extra per gozin uit te keren. Ongetwijfeld zal deze geste door bo- trokkenen op hoge prijs worden ge steld. Zoal» bekend zijn de Conyers huisjes gesticht volgens de laatste wenf van Mariu de Pottere (overleden 1650) door haar echtgenoot John Confers, eea Engels officier. Aanvankelijk ge sticht ten behoeve van officiers- en doktersweduwen kregen de huisje# la ter eea meer algemene bestemming. DREISCHOR De door het Bode Kruia georgani seerde collecte ten bate van de slacht offers der overstroming in Noord-Itilid heeft in deze gemeente f 118,80 op gebracht. Restauratie gemeentehuis De verbouwing en restauratie van het gemeentehuis is thans zover gevor derd dat de secretarie thans weer is verplaatst van de oude Bewaarschool naar bet gemeentehuis. NIEUWERKERK Winkelweek werd een doorslaand succes Als laatste attractie van de winkel week was er Woansdagavood de rondrit van de vermomde ruiter. Vergezeld door ten grote meoetnmeua en opge luisterd met muziek deed hij zijn traditionele tocht door het dorp. Vele namen werden gegist, totdat teoslotto cp de muziektent do vermomming werd afgelegd eu velen tot de ontdekking kwamen, dat zij eea verkeerde pcr- accn oadden verdacht. In totaal waren 143 briefje# iugelevcrd. Paard en rui ter wogeu 790 kg. De prijzen weide i toegekend aan de drie dichtst bijko mende, nl. met 791 kg., 7861/, kg 7«y, kg Vanaf de muziektent dankte de vcor» sitter, de heer A. 8. WJcweeit, het publiek en allen die hebben medege werkt om deze winkelweek tot een eucoes te deen werden, want dat is zij inderdaad geweest. Hij beveelt bij voortduring de middenstand in de gunst van het publiek aan, terwijl zij van haar zijde alles zal deen om de kepers zo goed mogelijk te bedienen. De gehele avond waa er een gezellige drukto cp het dorp. Mej. van Klinken aam afscheid van de kleuterschool Woensdagmiddag bracht het bestuur van do Kleuterschool een bezoek aan deze school, waar de kinderen werden getracteerd op enig snoep en een stukje speelgoed. Officieel nam de voorzit ter namens het bestuur afscheid van mej. van Klinken, die zich binnenkort eldera gaat vestigen, haar dank bren gende vcor het voortreffelijk werk, dat zij ala hoofd der school heeft verricht. Daarna verwelkomde hij het nieuwe hoofd, mej. Boogert, bij de aan vang van haar functie #la zodanig, daarbij de wens uitsprekende dit zij er in mag slagen de school toft nog groter bloei te brengen tot genoegen van het be«tuur en van de ouders. Beiden dankten vcor de tot hen ge spreken woorden, waarna de helpster mej. S. Slootmaker, als blijk van dank vcor do prettige samenwerking het scheidende hoofd een fruitschaal aan bood. BRUINISSE Bij bet te Haarlem gehouden examen ter verkrijging van het Krui- deniorsdiploma slaagde o.a. de heer B. A. Hirdcs alhier. Kosteloze koepok-inenting en her-inenting De burgemeester van Zierikzee maakt bekend, dat de gemeente-ge neeskundige, belast met de vaccina tie, op Dinsdag 11 December 1951, des namiodags van 3 tot 4 uur, in het Groene Kruis Wykgebouw al hier gelegenheid zal geven tot kos teloze koepokinenting en herinen ting. Deze inenting geldt voor de eerste maal voor kinderen by voor keur beneden het jaar of tot ten hoogste 2 jaren. De aandacht wordt er op geves tigd, dat kinderen, die niet op het consultatiebureau voor kinderen be handeld worden, eveneens voor in enting in aanmerking komen. De gemeente-geneeskundige zal op bovenvermelde dag en uren mede gelegenheid geven tot her-inenting van volwassenen. Zierikzee, 7 December 1951. De burgemeester voornoemd, SCHUURBEQUE BOEIJE. PREDIKBEURTEN Zondag 9 December Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote Kerk: 10 en 7 uur Ds. v. Koon; Verenigingsgebouw: 10 uur Ds. Pijnacker Hordijk. Kerk- werve: 2.30 uur Ds. v. d. Grift. Se- rooskerke: 10 uur Ds. v. d. Grift. Burgh: 10 uur Ds. Swaak. Haam stede; 10.45 uur Ds. v. Vliet (H J).). Renesse 7 uur Ds. v. Wijck; Evan gelisatie: 10 uur dhr Bolijn. Noord- welle: 9.30 uur Ds. v. Vliet. Eiker zee: 10 uur Ds. Nauta. Brouwers haven: 10 uur Dr. Sperna Weiland. Zonnemaire: 10 uur Ds. v. Wijck. Noordgouwe: 10 uur Ds. Bar emir echt Dreischor: 10 uur Ds. Huizing. Ouwerkerk: 10 uur Vicaris Kuin. Nieuwerkerk: 11 uur Ds. Eadstake. Oosterland: 9.30 en 6 uur Ds. Ead stake. Sirjansland: 10 uur Ds. Moer man. Bruinisse: 9.30 uur Ds. v. d. Brink, 2.30 uur idem (H.D.). St. Philipsland: 10 en 2.30 uur Ds. de Lint. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur Mej. Da. M. E. Monsees uit Amersfoort. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 uur Ds. Tiemers- ma. Haamstede: 10 en 3 uur Ds. Joh. Booy, ziekenhuispred. te Utrecht. Scharendijke: 10 en 2.30 uur Ds. Kuitert. Brouwershaven: 11.15 en 3.15 uur cand. H. Wiersinga uit Baarn, ber. pred. te Lewedorp. Zon nemaire: 10 en 2.30 uur Ds. Aal- bersberg. Nieuwerkerk: 9.30 en 8 uur dhr. A. Vreugdenhil. Ooster land: 10 uur leesdienst, 2.30 uur Dl. Bremmer. Bruinlsso: 11 en 5 uur Ds. Bremmer (voorber. H.A.). An- na-Jocobapolder: 10 en 2.30 uur Ds. Arntzen. Geref. Kerk (Art SI K.O.) Brouwershaven: 9.30 en 1.30 uur Ds. H. Strating, em.-pred. te Gra- venhage. Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 6 uur Ds. v. d. Klis. Kerkwerve: 3 uur Ds. v. d. Klis. Haamstede: 10 en 3 uur Ds. Mete ring, Geref. Gemeente Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst Haamstede: 10 en 2.30 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Bruinissc: 10 en 5 uur leesdienst. St. Philipsland: 9.30 2.30 en 6 uur leesdienst. Oud-Geref. Kerk Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 9.30 en 2.30 uur leesdienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur Ds. van Leeuwen. Leger des HciJs Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 3.30 uur openluchtsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Dinsdag 2 uur gezinsbond, alles o.l.v. le lte. C. H. C. Kotten en lte. C. Ebbing SPORT VOETBAL Zierikzee I-De Schutters I Vcor do thuiswedstrijd tegen de Schutter# is het eerzte elftal van Zie rikzeo al# vclgt samengesteld: N. Indeubcsch d,j A. Koster eu J. Bc###u (aonv.) a.j G Kreilo, H. Schaap en A. Kramer m.; Tonny Sim- mora, i. J. Haverbock, A. Volkeri, F. v. d. Weatau en G M. ran Aken veer. Nu do eituatio zich in de kopgroep cpnieuiv gewijzigd heeft, wordt deze wedstrijd wederom een strijd tussen nummer een en tweo van de rang lijst. Dit wordt Yoor Zierikzeo wel een van do moeilijkste opgaven van het eeizccn, temeer daar de Schutters de laatste tijd uitstekend op dreef zijn. Vooral do rood-zwartc voorhoede zal het tegen do zeer sterke stopper spe lende verdediging zeer zwaar krijgen' en de doelpunten zullen don ook niet goedkoop zijn, terwijl de Zierikzee- verdediging op zijn hoede zal dienen to zijn voor do gevaarlijke uitvallen der blauw-gelen. Zierikzee kan dan ook Zondig al leen succes hebben, wanneer alle spe lers zich ten veile geven en het aan- valsspel gced open wordt gehouden. Wanneer er aan deze voorwaarden werdt voldaan, dan kan deze wedstrijd door Zierikzee gewonnen worden. De zender twijfel talrijke toeschouwers zullen dan ook bij goed weer van een boeiende en mooie wedstrijd getuige kunnen zijn. DUIVENSPORT Tentoonstelling PJXV. „De Gevleugelde Vrienden" te Zierikzee Zaterdag 8- en Zondag 9 dezer organiseert de Postduivenvereniging „De Gevleugelde Vrienden" een grote duivententconstelling in Hotel „Sirixe" te Zierikzee. Deze vereniging, de grootste van Schcuwen-Duiveland, is aangesloten bij de Zuid-Nederlandse Bond van Post- Guivcnht uders, welke jaarlijks grote vliegccncoursen organiseert, o.a. de be kende vluchten uit Dax en St. Vincent, waarmede schitterende prijzen zijn te winnen als ante's en televisietoestel len. Op deze tentoonstelling, waarop pl.m. 250 duiven aanwezig zullen zijn, zullen cok exemplaren to bezichtigen zijn, die aan deze grote vluchten dccl- uamen, doch ook duiven, die op de, onlangs to Rotterdam gehouden grote Nationale tentoonstelling prijzen wis- ton te behalen. Hieruit blijkt wel dat Ide loden van „De Gevleugelde Vrien den", zich de laatste jaren hebben toegelegd cp het verbeteren van ras en kwaliteit hunner vogels. Vcor de duivenliefhebber# zal er dus cok op deze tentoonstelling veol te gonieton zijn en een opwekking tot oeu bezoek lijkt hoa«t overbodig. De duiven zullen beoordeold worden door oen bokendo Brabantse keurmeester 0n vcor de oigenoara van do bekroonden {lijn mooie prijzen beschikbaar. Ook wordt aan de tentoonstelling een at tractie verbendon. ADVERTENTIES J Go de dankbaar hopen j£ wij met onze kinderen c <j 11 December ons 50-ja- rig huwelyk te geden- k ken D. IIONDSIIIERK T. HONDSMERK- VAN DRIEL f Zierikzee, Nieuwe Boo- <J gerdstraat C 154 Gelegenheid tot geluk- jb a wensen van 4-6 uur aan Hartelijk dank aan allen voor de vele felicitaties, die wy ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest op 11 Nov. j.l. mochten ontvangen. Dreischor, 6 December 1951 C. v. FELIUS-VAN BLOOIS D. v. FEUUS Verlaagde wolprgzen Jaegerwol f 1.60 Gekleurde wol f 1,79 Zwarte brei wol f 1.82 en f 1.75 Nylon sokkenwol f 2.18 Ne veda Sirene f 2.95 Diverse kleuren Fa. J. LABZOWSKI Telefoon 65 - Zierikzee WINKELWEEK NIEUWERKERK Winkelweekbonnen inzenden bij de deelnemers tot uiterlijk Dinsdag 11 December 1951. Verloting op Donderdag 13 December, 's avonds 7 uur, in Hótel „De Meebaal". Het comité De Burgemeester van Ooster land maakt bekend, dat gele genheid bestaat tot kosteloze inenting tegen pokken in het Wijkgebouw te Oos terland voor linderen van Oos- ter- en Slrjansland tot de leef tijd van 2 jaar, op Dinsdag 11 December 1951, des nam, tussen 4 en 5 uur* Oosterland, 8 December 1951 De Burgemeester. A. C. v. d. HAVE Het Dagelijks Bestuur van het Waterschap SCHOUWEN doet te weten: dat ingevolge de wettelijke be palingen op 15 December 1951 en volgende dagen zal worden gedreven de najaarsschouw op de Peilsloten, Zijlen en an dere Kunstwerken, waarbij in het bijzonder zal worden on derzocht of zij behoorlijk zijn gezuiverd van oor, sek, riet, planten, sintels en speciën of ondiepten, of stukken grond in de sloten en voor de zijlen aanwezig zyn; bevelen mitsdien aan alle onderhouds plichtigen om te zorgen, dat op genoemde dag door hen voldaan is aan de wettelijke voorschriften ten opzichte van het schoonhouden en behoor lijk onderhouden van de Peil sloten, Zijlen en andere Kunstwerken. Het slootvuil moet van kanten ca wegen worden verwijderd. Tegen de nalatigen zal proces-verbaal worden opgemaakt. Op inundatieslib zal niet wor den gelet. Zierikzee, 22 November 1951 Het Dagelijks Bestuur voornoemd, J. KLOMPE, Voorzitter A. C. HARTOG Dz., Ontvanger-Griffier Notaris KLAASSEN te Zierik zee zal Zaterdag 22 December 1951, om 10 uur, in Hotel Storm te Bruinisse, voor de fam. VAN RHEE, publiek verkopen: BRUINISSE: a. Het woonhuis met erf en tuin aan de Kerkstraat no. 9, groot 2.70 aren. Direct ontruimd te aan vaarden behoudens vesti gingsvergunning. b. Twee woningen op erf- pachtsgrond aan de Molen straat. Zea woningen aan en ach- ter de Kerkstraat. Woning met erf en tuin aan de Verlengde Beurs straat. Woning aan de Korte Ring. Pakhuis en drie woningen aan en by de Steinstraat. Alles per week verhuurd. c. Bouwterrein aan en by de Lange Ring, groot 4,50 aren, w.o. 54 c.a. erfpachta- grond. d. Bouwland bij de Molen weg, groot 33.20 aren, in pacht bij Johs. de Jonge. e. Bouwland by de Molen weg, groot 22.90 aren, in pacht bij D. Hoogerwert f. Negen tuinen groot samen 54 aren. g. Drie percelen boomgaard, groot samen 16.65 aren. ZONNEMAIRE: Hpt woonhuis en erf wijk A no. 8, groot 1.05 are. Bewoond geweest door wed. Voshol. Direct ontruimd te aanvaar den behoudens vestigingsver gunning. Veilingsnotities en kaartjes verkrijgbaar ten notariskan- tore. Oude Haven D 481. GYMNASTIEK VEREN. JONG DREISCHOR op VRIJDAG 14 DEC. 1951 la café „Centrum" Aanvang 7.30 u. (precies) Entrée f 1.25 plus bel. Kaartverkoop en plaatsbespr. 9 December van 3-5 uur aan de zaal. BAL NA De Burgemeester-Strandvonder der gemeente Renesse roept voor de eerste maal recht hebbenden op voor het na volgende strandgoed: 2 boeitonnetjes. 1 roeiriem. 5 teerballen (linnen). 11 planken, 8 ribben. 12 kolders. 34 lui ken. 2 battings, 2 drijvers. 1 schrootje, 2 peilstokken, 1 plaat. 2 spoorbiels. Alle goederen zijn ongemerkt Renesse, 6 December 1951. De Burgemeester-Strandvonder voornoemd, LUNSINGH TONCKENS Notaris P. HEERING te Zie rikzee zal, op Woensdag 12 December a.s., des namiddags 2 uur, ten huize en ten ver zoeke van de Heer B. A. Kloet A 52 te Noordgouwe, wegens vertrek naar elders, publiek en tegen contante betaling verkopen t Een schrijfbureau, mahoniehou ten kast, 2 ladders en trap. 2 kleerkisten, stoelen, groot vloer kleed, kruiwagen, kachel, kel- derwind, sleepkettingen, scha ven, lange boren, kuikenren, weckflessen, waskuipen en wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. Bezichtiging op de dag van verkoop vanaf des middags 12 uur. DENKT U ER AAN 7 Dinsdag 11 December van 2-5 uur houdt Dr. Scholl, voetdeskundige, bij A. SMALLEGANGE. Pedicure, Meelstraat 78 Consult en advies gratis zonder verplichtingen. Zie onze advertentie van Donderdag j.l. Notaris KLAASSEN te Zie rikzee zal Dinsdag 11 Decem ber 1951, 's morgens 10 uur, in „Concordia" te Zierikzee, publiek verkopen: a. Voor de erven van de heer I. Hanse: 1. Het woonhuis met schuur erf en tuin aan de Lange Blokweg A 512 te Zierik zee, groot 6.95 Aren. Direct ontruimd te aan vaarden behoudens goed keuring van B. en W. Te bezichtigen Donderdag 6 December 1951 van 1-5 uur. 2. Het bouwland kad. bekend gem. Zierikzee sectie E no. 449 groot 1.02.80 A (niet verpacht). b. Voor zyn principalen: 1. Het woon- en winkelhuis met erf aan de Appelmarkt B 5 te Zierikzee. 2. Het woonhuis met erf aan de Lange Nobelstraat A 14 te Zierikzee. Alles direct ontruimd te aanvaarden behoudens goedkeuring van B. en W. Nadere inlichtingen ten no- tariskantore, Oude Haven D 481. Notaris KLAASSEN te Zierik zee zal Woensdag 19 Decem ber 1951, 's middags 2 uur, in „Het Veerhuis" te Bruinisse, voor „Het Groene Kruis" te Bruinisse, publiek verkopen: Het gunstig gelegen met kantoor, werkplaats, erf en tuin aan de Nieuwstraat te Bruinisse, groot 4.09 aren, waarin destijds was gevestigd de drukkerij van J. van der Wal, met Rijksbijdrage groot f 1451,—. Ged. verhuurd aan dhr. J. A. van 't Leven voor t 5,per week incl. watexl.; overigens direct in eigen gebruik te aan vaarden, behoudens vesti gingsvergunning. Te bezichtigen in overleg met dhr. J. D. de Korte, Oudestr. 14 te Bruinisse. Nadere inlichtingen ten no- tariskantore, Oude Haven D 481.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1951 | | pagina 3