DEKENS Fa J. LABZOWSKI Gebr. THIEN Overdenking Stad en Provincie f 30,90 SUCCESJES Het meest gelezen blad Zierikzeesche Nieuwsbode Rubber- Kaplaarzen P. Bezuijen Dames Kinder v. Muuster's Orgelbedrijf LEZING Een vraag en een antwoord „Achab sprak tot Naboth zeg gende: geef mij Uwen wijn gaard. Maar Naboth zeide tot Achab: dat late de Heere verre van mij zijn". 1 Kon. 212 en 3. In bovengenoemde, gedeeltelijk weergegeven, teksten zijn twee mannen aan het woord. De een vraagt, de ander antwoordt. De man, die vraagt, is Achab, de ko ning van Israël. In zijn vraag schijnt niets te zijn, dat de koning ver raadt. Hij begeert blijkbaar niets meer dan er wat grond bij te krij gen. Hij heeft een wijngaard. Vlak daartegen ligt een andere wijn gaard, die van zijn buurman Na both. Achab overweegt: „als ik beide wijngaarden bh elkaar trekken kan, heb ik een mooi geheel". Om dat te bereiken gaat hij praten, „zo maar" praten, met Naboth. Hij be veelt niets. Hij onderhandelt slechts. Heel gemoedelijk. „Naboth, wij moesten het „eens" worden. Ik wil jou wijngaard hebben. Natuurlijk, jij moet er niet minder van worden. Je hebt het maar voor het zeggen. Wil je een betere wijngaard heb ben? Goed!.... Wil je klinkende munt?ook goed!" Nietwaar? een vraag waarin niets is af te keu ren! Of toch.... wèl? De man, die antwoordt, is de on derdaan Naboth. Hij denkt er blijk baar geheel anders over. Zijn ant woord schijnt alleen scherp te zijn. „Ik denk er niet aan". Is dat nu een goed antwoord? Naboth spreekt toch tegen zijn koning? Pas op, oor deel niet te haastig. Naboth zegt: „Dat late de Heere verre van mij zijn". Natuurlijk, hij wil zijn koning graag ter wille zijn, maar boven al les wenst hij de Koning der konin gen te dienen. Naboth's bezit is een „erve" der vaderen. Daarvan had de Heere, de Koning van Israël ge zegd: „de kinderen Israels zullen erfelijk bezitten een ieder de erfe nis zijner vaderen" (Num. 36:8). Naboth's wijngaard mag niet „uit de familie" gaan. Dat wil de Heere niet! Nu bekijken wij vraag en ant woord anders. De koning had deze vraag niet mogen stellen en de on derdaan mocht dit antwoord niet ontwijken. De ordeningen van den God van Israël zijn hier in het spel. Het blijkt dat de Koning, (die toch het voorbeeld geven moest!) hier voor geen belangstelling heeft. Van daar zijn vraag. Maar de onderdaan wil en kan niet anders dan Gods in zettingen getrouw bewaren. Van daar zijn antwoord. Daarom, een gepast antwoord op een ongepaste vraag. Voor dit ge paste antwoord moet Naboth straks met zijn leven betalen. Maar ont vangt h'et loon van een getrouwe dienstknecht. Zegt Christus niet. „mijn dienaar ga in, in de vreugde Uws Heeren?" Kunt gij óók, op ongepaste, on gelovige vragen, gepaste, gelovige! antwoorden geven? A. V. RECHTZAKEN Friese boerenknecht beging doodslag om een meisje De 30-jarige boerenknecht Ewo Poe der te Fox wol de, die van zijn eerste vrouw gescheiden is, kreeg in Septem ber van hot vorige jaar verkering met de toen 15-jarige Froakje, dochter va<i Tjeertje Oosting, die sinds een vijftal jaren getrouwd is met Anne Stokroos. Aanvankelijk werd die omgang door de ouders aangemoedigd, maar enkele weken voor zich een drama zou af-, 6pelen, opperde de stiefvader bezwa ren fv nwego het verschil in leeftijd en het feit, dat Ewo getrouwd was ge weest. In de late avond van 30 De cember jl., toen een ontmoeting tussen Ewe en Froukjo in do Leek \vas mis gelopen, kwam do jongen naar de ouderlijke woning van Froukje, waar zich toen ook ccn proer van de stief vader bevond. Aan dozo Ietso Stok roos vroeg Ewo wat hij op hem tegen hod. Het antwoord luidde, „nidta", maar toen vloog, volgens de verklaring van Ewc plotseling Anne op hem of. Omdat hij gewaarschuwd was, dat men hem wel eens zou krijgen, trok hij zijn mes en zwaaide daarmee als een dolle_ man in het rond. Anne en Ietse gin gen tegen de grond. De eerste over leed al spoedig tengevolge van inwen dige bloeding, maar de andere wist men in het ziekenhuis in hot leven te honden. Woensdag diende deze zaak in apphl voor het Hof te Leeuwarden, waar de procureur-generaal mr. Rosier het beroep op noodweer afwees. De procureur-generaal eiste beves tiging van het vonnis van de Groning se rechtbank, die verdachte 12 jaar gevangenisstraf had opgelegd. Burgerlijke stand van Zierikzee Geboren: 12 Nov. Olga Wiilcmina,' d. v. Willem Kristalijn en Olga Woscht- schcnko; 13. Nelis Picter, z. v. Cor nells J. Krijger en Johanna M. van der Wccle. Gehnwd: 11 Nov. Gerard Mannêl Engelbcrt, 2? j. en Johanna Petronella Scheuerman, 26 j. ZIERIKZEE Jubileum De heer J. L. Legemaate hoopt op Dinsdag 20 November a.s. veertig jaren in het bankbedrijf werkzaam te zijn. Op jeugdige leeftijd trad hij in dienst bij de N.V. Bank voor Schouwen en Duivelend. Thans is hij, zcali bekend, als algemeen procuratiehouder verbon den aan het kantoor Zierikzee van de Rctterdamsche Bank. De heer Legemaate zal zijn jobileom in de huiselijke kring vieren en de 20e November dus niet op de Bank zijn. Niettemin zal het hem op die dag aan hartelijke belangstelling wel niet ontbreken. St.-Nicolaas komt l Het bestaar van de Middenstands- centrale alhier heeft bericht ontvangen dat Sint Nicolaas voornemens is dit jaar wederom een bezoek aan onze stad te brengen. Zaterdag 24 November a.s. bcopt de Sint, vergezeld van twee Zwarte Pieten met de Provinciale Boot van 13 uur 20 aan het Laitjè te arriveren. Per auto zal de goedheiiig- man dan een rit door do stad maken en verschillende buurtverenigingen be zoeken. Voor Donderdag 29 November staaf weer een rit door de stad op het programma, maar dan worden ver schillende winkels bezocht. Ook Za terdagmiddag 1 December wordt een tocht door do stad gemaakt. Tamboers en hoornblazers zullen bij al deze gelegenheden hun medewerking ver lenen. Ongetwijfeld zal een cn ander bij gunstig weer, grote belangstelling wekken. NOORDGOUWE De collecte t.b.v. hot Oorlogsgra- vcn-comité (Klaproos) bracht alhisr f 22,25 op. DRE1SCHOR Bij hot te Doetinchem gehouden czH amen ter verkrijging van het diplo-i ma Kennis van Tractoren en Tractor- werktuigen slaagde onzo dorpsgenoot,' de Jicor P. G. Kloet; OOSTERLAND Vergadering Christelijke Vrouwenvereniging „Martha" Op de vergadering van do Chr. vrouwenvereniging „Martba", die Don^ derdagavond in do consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk werd gehouden, hield mevrouw W. do Kramer-Averi ak uit Zicrikzeo een causerie ovor het kerkework in de arbeiderswijken der grote steden. In het bijzonder sprak zij over het werk van de Rotterdamse predikant ds. van Veldhuizen in de Crooswijkbuurt, waarbij zij wees op het nuttige en nodige van dit werk onder do bewoners der huurkazerne^ De woningnood werkt hier de zo on-j gewenste samenwoning in de hand, hetn geen in do practijk leidt tot toestan-j den, die nauwelijks te beschrijven zijn; Spr. legde er de nadruk op, dat het evangelie van Christus in do vaak zo sombere levens vreugde brengen ka.jJ Dit liefdewerk maakt goede voortgang en vooral onder de jeugd zijn er eympn tomen, die er op wijzen, dat dit werk vruchten begint af te werpen. Spr; deed een beroep op de medewerking van de vereniging bij hot vervaardig gen van kledingstukken, ook de groten stadswijken te gedenken. Na een dank-i woord van do presidente, mevrouw Hadstake, voor de opbouwende lering,' werd de vergadcriug voortgezet. SIRJANSLAND Het puntje van het staartje van het koffermuisje Naar ons is gebleken is de toedracht van do kofferkwestie to Sirjansland een andere, dan wij in ons nummer van Donderdag publicoordoo. Wolia-, waar heeft uiteindelijk do toxtielkoopH man een vergoeding van f 5 ontvan-, gen, maar dit geschiedde mot wedor-j zijds goedvinden en op grond van con omstandigheid, dio in bodocld stukje niet werd weergegeven. Do chauffeur toch, eenmaal op de hoogte gesteld van do vergissing, bogaf zioh niet rechtstreeks naar Sirjansland om do koffer aan do eigenaar te overhan digen, maar toefde vrijwel een gehele middag te Zierikzee, zodat de koop-: man tcvorgcefs op zijn koffer met koopwaar zat to wachten. Eenmaal Ie Oosterland in contact met de chauf feur, merkte de koopman op, dat hij eventueel wel eens bij de politie wilde informeren in hoeverre de chauffeur recht had deze koffer zolang op te houden cn haar n.b. mede te govcn aan een molenaar, dio hij toevallig ontmoette, mot het verzoek do koffer op do bownsto boerderij af te leveren. Na wat been cn weer gepraat werden koopman en chauffeur hot eens over een vergoedingsbedrag van f 5. Van chantage in welke vorm ook, zoals wij snggereerdoD, is dos geen sprake. ST. -P EHLIP SL AND Bij het te Goes gehouden vakexomen ter verkrijging van het Kruidcniers- diplcma sloagden o.a. mej. Westbroek en de heer J. M. Neele alhier en de heer P. v. d. Heest te Anno Jscobo- pcldor. Corsettenahow» vna dt firma Kohachulte Een zeer groot aantal dames zowel te Haamstede als Zierikzee hebben ge hoor gegeven aan de uitnodiging tot het bijwonen van de corsetteosbow*. die de firma Kohschulte Woensdag en Donderdag organiseerde in samenwer king met de bekende Wala-fabriekeo. Do dames hebben heel veel nuttige wenken practisch geïllustreerd door een keur van corsetten en Beha-ma teriaal, te horen gekregen. Het mate riaal werd getoond door een viertal figuren, representatief voor de diverse figuurtypen van de Nederlandse vrouw. Het deskundig commentaar van de er varen instructrice, mevrouw Peters, gaf de dames een duidelijk inzicht in de fouten, die vaak worden gemaakt bij het kopen en dragen van corset en beha. In ieder geval is duidelijk aanw getoond, dat iedere vrouw, hoe on prettig zij haar figuur ook vindt, hier in altijd verbetering kan aanbrengen, zonder zich al teveel geweld aan to doen. De kosten voor oen dergelijko verzorging moeten in vergelijking met het resultaat laag worden genoemd. Vooral werd de nadruk gelegd op het belang van het passen, zodat elke fi guur het meest passende model krijgt. Leger dee Hells Zierikzee: 10 uur heiligingsdienit, 3.30 uur openluchtsamenkomst, 7.30 uur verlossingssamenkomst. Dinsdag 2 uur gezinsbond, alles o.l.v. Ie lte. C. H. C. Kotten en lte. C. Ebbing Geen strafvervolging in ver band met de „scholierenstaking" Op vragen van het Tweede Kamer lid de heer Stokvis (CPN) betreffende het niet vervolgen van de ouders van leerplichtige kinderen op West-Schou wen wegens overtreding van de leer-, plicht wet, heeft de minister van Jus titie, de heer Mnlderije, schriftelijk het v olgende geantwoord: Het is do minister bekend, dat go- durende omstreeks een week, va a 0 October jl. af, ongeveer negentig leer_ lingen uit West-Schouwen, waarvan een gedeelte nog leerplichtig was, de scholen te Zierikzee niet hebben be zocht, daar de ouders zich met de nieuwe vervoersregeling van de R.T.M. niet konden verenigen. Ter zake van dit schoolverzuim znl-( len geen strafvervolgingen tegen de betrokken ouders worden ingesteld. Processen-verbaal zijn dienaangaande ook niet opgemaakt. N PREDIKBEURTEN Zondag 18 November Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote Kerk: 10 en 7 uur Ds. v. Roon; Verenigingsgebouw: 10 uur Ds. Pynacker Hordijk. Kerk- werve: 10 uur Ds. v. d. Grift. Se- rooskerke: 2.30 uur Ds. v. d. Grift. Burgh: 10 uur Ds. Swaak. Haam stede: 10 en 6.30 uur Ds. v. Vliet. Renesse: 10 uur Dr. Sperna Weiland (oogstdienst); Evangelisatie: 10 en 7 uur dhr. C. Bolijn. Noordwelle: 7 uur Ds. Barendrecht. Eikerzee: 10 uur Ds. Nauta (H.A.). Brouwers haven: 2.30 uur Dr. Sperna Weiland Zonnemaire: 10 uur Ds. v. Wijck. Noordgouwe: 10 uur Ds. Baren drecht. Dreischor: 7 uur Ds. Huizing. Ouwerkerk: 10 uur Ds. Huizing. Nieuwerkerk: 11 uur Ds. Westerhof (H.A.), 6 uur (in „Rehoboth") idem. Oosterland: 10 uur Ds. Radstake (H.D.), 6 uur idem. Sirjansland: 10 uur Ds. Moerman (H.A.), 6.30 uur idem (dankz. H.A.). Bruinisse: 11 en 5 uur Ds. v. d. Brink. St, Philips- land: 10 uur Ds. de Lint (H.D.), 2.30 uur idem. Lutherse Kerk Zierikzee: geen dienst. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 uur Ds. Tiemers- ma. Haamstede: 10 en 3 uur Ds. H. Fokkens, em.-pred. te Gouda. Scha- rendijke: 10 en 2.30 uur Ds. Kuitert. Brouwershaven: 9.30 uur leesdienst, 1.30 uur Ds. Tiemersma. Zonne maire: 10 en 2.30 uur Ds. Aalbers- berg. Nieuwerkerk: 9.30 en 6 uur dhr. A. Vreugdenhil. Oosterland: 10 en 2.30 uur Ds. K. v. Anken, em.- pred. te Delft (H.A. en nabetr.). Bruinisse: 9.30 en 3 uur Ds. Brem- mer. Anna-Jacobapolder: 10 en. 2.30 uur Ds. Arntzen. Geref. Kerk (Art 31 K.O.) Brouwershaven: 11.15 en 3 uur Ds. H. Strating, em.-pred. te Den Haag. Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 uur Ds. L. Kleisen, legerpred. te Weert, 6 uur Ds. v. d. Klis; Dinsdag 20 Nov., 7.30 uur Ds. W. F. Lamain uit Rotterdam-West. Kerkwerve: 3 uur Ds. v. d. Klis. Haamstede: 10 uur Ds. v. d. Klis, 3 uur Ds. L. Kleisen. Geref. Gemeente Zierikzee: 10, 2 en 6 uur student Hage uit Den Haag. Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwer kerk: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur Ds. Mallan. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst Oud-Geref. Kerk Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst; Maandag 19 Nov., 7 uur Ds. W. H. Blaak, em.-pred. te Gelder- malsen. Bruinisse: 10 en 4.30 Ds. W. H. Blaak, em.-pred. te Geldermal- sen. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur Ds. v. Leeuwen. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Elburg: R. W. Steur, Ouddorp; te Hoog Blokland: cand. J. Plomp, Meerkerk; te Morra-Lioes- sens (toez.): cand. J. Monteban, Oegstgeest; te Buurse (toez.): A. Pynacker Hordijk, vicaris, Voorst. Aangenomen naar Hontenisse (toez.): cand. K. Verbeek, Ophemert Geref. Kerk Beroepen te Vriezenveen: G. S. Oegema, Zutphen. Geref. Kerk (Art 31 K-O.) Beroepen te Alblasserdam: A. J. Moggré, Zevenbergen; te Zwijn- drecht-Grote Lindt: H. Eenhoorn, Rozenburg. Chr. Geref. Kerk Beroepen te Doesburg: D. Hen stra, Broek op Langendyk. Remonstrantse Broederschap Aangenomen naar Nijmegen: P. den Broeder, legerpred., Bussum. Winterlezing ZIERIKZEE. De Ver. van Rechtz. Herv. te Zierikzee hoopt Dinsdag a.s. haar serie winterlezingen te openen. Als eerste spreker is uitge nodigd Ds. J. H. Mulder uit Rotter- dam-Charlois, die tot onderwerp zal hebben „Het Boek met de zeven ze gelen". Allen, die Ds. Mulder reeds op vorige lezingen mochten beluis teren, zullen ongetwijfeld de gele genheid aangrijpen om deze emi nente spreker opnieuw te horen, zo dat de grote zaal van het Vereni gingsgebouw wel geheel gevuld zal zijn. Notaris Quaedvlieg vaart nog steeds De President Robert" met zestieD bemanningsleden aan boord en acht tien passagiers, onder wie de twee Nederlanders Qiacdvlieg uit Maastricht en Lcmbert uit Den Haag, die van dc- viezenovertredingen worden beschul digd, is in de haven van Lissaboi aangekomen. L. is vergezeld van neger gozinsleden. Het jacht, dat van Porto komt, waai hot een motorreparatie heeft ondergaan, zal tien dagen te Lissabon blijven er dan de Spaanse havens aandoen. ADVERTENTIES C. M. A. DE VRIES en D. J. E. DE VLIEGER hebben de eer U hierbij ken nis te geven van hun voor genomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vin den op Vrijdag 30 November a.s., des n.m. 1.30 uur ten ge meentehuize te Kerkwerve. Kerkelijke inzegening te 2.30 uur in de Ned. Hervormde kerk te Zonnemaire door de Weleerw. Heer Ds. M. J. van Wijck. Kerkwerve, 15 November 1951 Dordrecht, Stooplaan 1 Zonnemaire, Bogerdweg A110 5 Heden Zaterdag 17 Nov. hopen onze geliefde ouders, behuwd- en fo grootouders: H. J. v. DONGEN en B. P. v. DONGEN- HAGE hun 30-jarige echtver eniging te herdenken. Hun dankbare kinderen behuwd- en klein kinderen Zierikzee, Meet A 392 Wi'Wï'WfWWW&fWWQPflê Op 15 November j.l. heeft op de Algemene Begraaf plaats te Zierikzee de her begrafenis plaats gehad van onze innig geliefde zoon en. broeder MARINUS JOHAN JOPSE, die op 4 September 1945 te Geest- hacht (Duitsland) is over leden. Familie J. J. JOPSE Middelburg, Punt 7 J. J. C. DE KEIJZER en M. K. DE KEIJZER- FIERENS zeggen, ook namens weder zijdse ouders, hartelijk dank voor de vele blyken van be langstelling voor en hy hun huwelijk ondervonden. Schuddebeurs „Dijkzicht" B 76 November 1951 Hlermedt betuigen wij onre hartelijke dank voor de bui ten gewoon vele blijken van belangstelling en medeleven ons betoond na het overlijden van onze onvergetelijke va der, behuwd- en grootvader, P1ETER CORNELIS DE KEIJZER. Uit aller naam, P. M. DE KEIJZER. Schuddebeurs, 17 Nov. 1951 ONTVANGEN gebloemde wollen 170 x 220 thans ZIERIKZEE - TEL. 65 (14 regels) f 1,per stuk Te koop gevraagd: Kreukels, elke hoeveelheid. Vishandel W. K. Schot tel. 514, Zierikzee. 3 p.k. benzinemotor. A. den Boer, Lagezoom, Haamstede. Tc koop: Een pracht eiken carrierbak (zeer gesch. voor melk-bak- fiets)4-wielige veerwagen m. patentassen. - Hage's Zuivel bedrijf, teL 288, Zierikzee. 150 kg Blauwput pootgoed. M. de Bruine, Langedreef A 14 Oosterland. Eén-vierde in een vet varken. Bevragen: Boek. Volkeri, Biggen. C. Padmos, Eikerzee. Pracht Duitse Herder, 8 mnd. oud. E. W. Cashoek, Rijksweg, Zierikzee. Bietenblad bij J. Romeyn, teL 8, Nieuwerkerk. Z.g.an. keukenkachel. Te be vragen L. C. Hoogerhuis, Re- Te koop: Woning met garage staande aan de Blokweg. Al leen met woningruil te aan vaarden. Te bevr. REMIJN v. d. ZANDE, Zierikzee. Te koop ook per stuk, van'inlichting: 7 mooie inbraakvrije merk- BRANDKASTEN, variërend 65, 75, 85 en 95 cm hoog. Br. No. 614, Bur. v. d. blad. Ie HYPOTHEEK gevraagd op huizen, groot f 4.000, Ruime overwaarde. Brieven onder letter L, Bu.r v. d. blad Notaris P. HEERING te Zie- rikzee, zal op Dinsdag 27 No vember a^s., des namiddags 2 uur, ten verzoeke van de heer L. v. d. VEER te diens huize aan het Kerkplein te Ooster land, publiek verkopen: diens NETTE INBOEDEL, on der meer bestaande uit: ameublement (tafel, 2 cra- pauds, 4 stoelen), dressoir, pendule, rooktafel met rook stel, bloementafels, koperen bloempotten, schilderyen, spiegels, kookhaard, electr. hanglamp, vloerkleed, veren- bed met toebehoren, houten en ijzeren ledikant, electr. kookplaat met bijbehorende pannen, kapstokken, sjoelbak, keukenstoelen en tafel, glas- en aardewerk, was- en keu- kengerief, partij kolen en wat verder ten verkoop zal wor den aangeboden. Bezichtiging vanaf des na middags 12 uur. Betaling contant. Notaris P. HEERING te Zie rikzee zal op Woensdag 28 November as., des voormid dags 11 uur, in „Concordia" te Zierikzee publiek verkopen: Het goed onderhouden HUIS en ERF te Zierikzee aan de Nieuwe Boogerdstraat C 195, groot 2.02 are. Verhuurd voor f 424,per jaar. Totale lasten (inclusief water) per jaar f 120,28. Bezichtiging Dinsdags en Don derdags van 24 uur. Nadere inlichtingen ten kan tore van genoemde Notaris. op Schouwen-Duiveland is de Hier Uw adres voor voor dames en kinderen In alle maten Beslist de beste, dus altijd voordeliger Op de Hoek - Telef. 98 Ja Piet, ga maar om zo'n goedkoop kleurboek van 10 ct en breng dan ook een doos kleurkrijt mee, Gimborn, van 34 ct. Een doos waterverf met 51 stukjes en vier tuben van f 2,35 krijg je als je rapport goed is. Boekh. W. DE VRIES Bz. Zierikzee VOOR GEBREIDE Heren Handschoenen Handschoenen en Wanten Handschoenen en Wanten Grote sortering bij: ZIERIKZEE Uit voorraad; Alpha A B Furore A B en C M. J. BODEWIJK Nieuwerkerk - Tel. 54 Wenst U Uw ORGEL nog te laten stemmen schoonmaken of repareren VOOR KERSTMIS, schrijf dan even een kaartje aan Adres voor Zeeland: Zuidhoek 571 - Zierikzee VERENIGING VAN RECHTZINNIG HERV. door de Weleerw. Heer Ds. J. H. Mulder, In het Ned. Herv. Ver. gebouw 't Vrije, aanvang 8 uur. Onderwerp „Het boek met de zeven zegelen" Leden vrije toegang, nlet-leden 25 cent. Met Mei een KNECHT en een ARBEIDER gevraagd C. PADMOS, Eikerzee. Voor direct gevraagd: Een halfwas SMIDSKNECHT of leerling Smederij LOKKER, Ellemeet Terstond gevraagd: Een nette DIENSTBODE P. D. VERSTRATE, teL 161, „Bierhal". Gevraagd ter lezen: ERWTEN en BONEN P. H. v. d. WERVE, Renesse

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1951 | | pagina 3