Stad en Provincie „Van top tot teen"ESDERS! Bekendmaking JOJft- Laatste nieuws C. G. de Oude RADIO-PROGRAMMA Zaterdag 27 October HILVERSUM I. 402 M. 7 nieuws. 7.15 gewade muziek. 7.43 morgengebed en Missiegedachten. 8 nieuws en weerberichten. 8.15 gram, 9 voor de huisvrouw. 9.30 water standen. 9.35 gram. 10 voor de kleu ters. 10.15 gram. 11 voor de zieken. 11.45 gram. 11.50 „Als de ziele luis tert". 12 Angelus. 12.03 gram. (12.30- 12.33 land- en tuinbouw). 12.55 zon newijzer. 1 nieuws. 1.20 amuse mentsmuziek. 2 „Theo Casion in misdaad en antiek", hoorspel. 2.20 Engelse les. 2.40 gemengd koor. 3.05 Kroniek van letteren en kunsten. 3.50 mandoline-orkest. 4.05 gram. 4.30 De schoonheid van het Grego riaans. 5 voor de jeugd. 6 nieuws. 6.15 buitenlands weekoverzicht. 6.25 orgel en zang. 6.45 buitenlandse cor respondenties. 7 filmprogramma. 7.20 Parlementsoverzicht. 7.30 gram. 7.52 actualiteiten. 8 nieuws. 8.08 De gewone man. 8.15 „Lichtbaken". 8.40 „Steek eens op, heren!" 9 gevarieerd programma. 9.53 amusementsmuziek 10.30 „Wij luiden de Zondag in!" 11 nieuws. 11.15 nieuws in Esperanto. 11.25-12 Maastrichts Stedelijk or kest. HILVERSUM II. 298 M. 7 nieuws. 7.15 gymn. 7.30 gram. 8 nieuws en weerberichten. 8.18 or gelspel. 8.45 voor de huisvrouw. 8.55 gram. 10 „Tijdelijk uitgeschakeld", causerie. 10.05 morgenwijding. 10.20 voor de continubedrijven. 11.35 ba riton en piano. 12 gram. 12.30 land en tuinbouw. 12.33 Metropole-or- kest. 1 nieuws. 1.15 „Kleine zon den", hoorspel. 1.30 dansmuziek. 2.10 filmprogramma. 2.30 Gronings pro gramma. 2.55 arbeidersmuziekver eniging. 3.20 reportage voetbalwed strijd Nederland-Finland. 5.20 voor de jeugd. 6 nieuws. 6.15 varia. 6.20 lichte muziek. 6.40 regeringsuitzen ding: Zoeklicht op de Westerse de fensie. 7 artistieke staalkaart. 7.30 „Passepartout", causerie. 7.40 „Het O.T. in deze tyd", causerie. 7.55 „Deze week". 8 nieuws. 8.05 actu aliteiten. 8.15 gevarieerd program ma. 9.15 Weense muziek. 9.45 com mentaar. 10 fanfare-orkesten. 10.30 „Onder de pannen", hoorspel. 10.50 gram. 11 nieuws. 11.15-12 gram. Minister van den Brink naar Zeeland Op Dinsdag 20- en Woensdag 21 November hoopt de minister van Economische Zaken, Mr Dr R. J. M. van den Brink, een officieel bezoek aan de provincie Zeeland te bren gen. Z1EK1KZEE Departement Zierikzee van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen „Dieren van nabij" De heer J. M. Moerkerk uit Benne- brceic, ae eer6te spreker, die het Nuts- seizoeu Woeusdagavond opende met een inceressaute lezing, wist zelf geen ver- \erklrriug veer het feit, „dat een zinnig mens tien jaar lang, eerst da gelijks en dan later nog in de beschik bare vrije tijd een bezoek brengt aan een dierentuin." Dat was erg beschei den van de heer Moerkerk, want in de loop van zijn gezellige causerie, die hij kruidde met een lichte ironie ia het duidelijk gewerden, dat de spreker in Diergaarde Blijdorp geenszins vliegen heeft gevangen. Hij keek er goed uit zijn cgen en observeerde met grote liefde de grote verscheidenheid von dieren. Hij sloot vriendschap met ver tegenwoordigers uit het rijk der exoti sche fauna, die men nu niet direct als schoothondjes gaat accepteren. De heer Moerkerk zag ook het publiek in haar vreemde reacties en vaak ook in hoor wreedheid en trok langs zijn neus weg conclusies, die nog al eens in het voordeel van het dier uitvallen. Spr. was ook kind in huis bij de direc tie en oppassers van „Blijdorp" en zo is hij achter allerlei snufjes en bijzon derheden gekomen, die een toevallige bezoeker nu eenmaal ontgaan. De tal rijke bijzonderheden over de bewoners van de Diergaarde zouden een krant vullen. Dc olifanten, de apen, de „wil de" dieren, de bisons, de flamingo's, de kangaroe'», de neushoorns en de ma- robots passeerden de revue; ieder dier met zijn gewoonten, zijn vriendelijk heden en hebbelijkheden, met zijn trouw son de mens die hem met vertrouwen tegemoet treedt en met zijn onderlinge syinpathicn en antipathicn, welk laat ste nogal eens via een koude oorlog, in gevechten ontaarden. De serie lan taarnplaatjes na de pauze, bewees de kundigheden von de spreker als foto graaf. Zo mooi hebben we het in werkelijkheid niet gezien. Do heer R. Gerritsen leidde bij ont stentenis van de voorzitter, de heer D. C. A. Lugt, de spreker in en dankte hem hartelijk aan het slot voor de in teressante uren, die hij het publiek thad weten te bezorgen. BURGH/HAAMSTEDE 25-jarig jubileum Nutsdepartemeat Het Nutsdepartement Haamateda- Burgh herdacht Dinsdagavond in Ta- venu van hótel Bout zijn 25-jarig be staan, waarvoor vao do zijde der le den een flinke belangstelling bestond. De voorzitter, Jhr. H. Böell, gewaag de in zijn openingswoord van een fscst- dag voor bestuur en leden, want ge durende 25 jaar heeft bet Departeroeat getracht sociaal en cultureel verant woorde avondea te organiseren, waarin men vrij goed geslaagd is gezien het grote aantal leden. Hij bracht daik aan de leden voor de ondervonden steun, waardoor de doelstelling van het Departement verwezenlijkt kon wor den. Hij sprak de hoop uit, dat nog meerderen zich zullen aansluiten. De tijd is voorbij, dat men zich om over wegingen van „stand" of om kerke lijke of staatkundige redenen afzijlig zou moeten houden van ons Departe ment, neen iedereen is welkom. Ten slotte sprak hij woorden van dank aan zijn medebestuursleden, in het bij zonder tot de secretaris, de heer Har- tog en de penningmeester do heer de Ruijter, voor hetgeen zij belangeloos voor het Departement deden. Vervol gens deelde de voorzitter mee, dat be richt van verhindering was ontvan gen van de adj.-secretaris van het hoofdbestuur, de heer Beumer. Ook was bericht van verhindering ingeko men van het Departement Zierikzee, alsmede van het bestuur van de Nuts- spuarbank. Wel was een telegrafische gelukwens ontvangen van het Depar tement Zierikzee. Na voorlezing der notulen volgde rekening en verant woording van de penningmeester, waar uit bleek, dat de ontvangsten in to taal haddon bedrogen f 508,05, de uit gaven f 476, goed slot f 112,05. De rekening werd in de pauze nagezien door de heren M. Slager en B. Th. Boot Jr., die daarna werd goedgekeurd. Tot leden van de financiële commissie werden aangewezen de heren Joli. Beije en W. Blok. Het jaarverslag van do secretaris vermeldde 5 Nutsavonden, die uitstekend bezocht waren. Het le dental bedroeg op het eind van het verenigingsjaar 116. Vervolgens las de secretaris een overzicht van de 25 jaar dat het Departement bestaat, waarvoor hij de dank der vergadering verkreeg. Hierna was de bespreking van het win- terprogramma aan de orde, dat reeds in grote lijnen door het bestuur was vastgesteld. Wol werden verschillende suggesties gedaan voor een volgend seizoen. Bij de rondvraag verkreeg bur gemeester van Citters van Burgh het woord, die gaarne van de gelegenheid gebruik maakte het bestuur te compli menteren met dit jubileum en die er zijn voldoening over uitsprak, dat de Nutsavonden steeds zo goed slaagden, waarvoor hij het bestuur dank zei. De aftredende bestuursleden H. J. A. Blom en C. A. Hartog werden bij acclamatie herkozen. Tenslotte deelde de voorzit ter mee, dat hij om persoonlijke rede nen het voorzitterschap moet neerleg gen. Als feestprogramma werd daarna voor dc leden een gratis filmvoorstel ling gegeven, waarbij na de pauze de film „Francis, de sprekende ezel", werd vertoond. OUWERKERK Reizende bibliotheek Ook voor onze gemeente is wederom gearriveerd dc jaarlijkse kist boeken van de vereniging voor Reizende Bi bliotheken te Amsterdam. Deze kist bevat een honderdtal boeken van grote verscheidenheid: jeugdlectuur, romans, populair wetenschappelijke werken, vakliteratuur enz. Het leesgrage pu bliek kan dus deze winter weer zijn hart ophalen. Boekbeheerder is dhr. M. M. Slager en uitlening zal geschieden elke Donderdagnamiddag op de bekende plaats. Spuiboezem voltooid Do spuiboezem voor het nieuwe ge maal, die zal uitmonden op de Schelde- sluis, is gereed. Dc bemalingsinrichting zal worden geplaatst halverwege de Wildersweg. OOSTERLAND Mond- cn klauwzeer Op een viertal landbouwbedrijven in onze gemeente werd mond- en klauw zeer bij het vee geconstateerd. BRUINISSE De ontvangst van de nieuwe burgemeester De onderscheidene buurtverenigingen hebben alleu een grote activiteit aan dc dag gelegd, om burgemeester Micna- ëlis bij zijn installatie en zijn komst in de gemeente een feestelijke ontvangst te bereiden. Voor de mooist versier de straten heeft het feestcomité prij zen uitgeloofd. Daar de nieuwe burge meester een liefhebber is van de rui tersport, zal hij te Zijpo worden afge haald door ruiters. Het comité Jeugd zorg organiseert na afloop van de lara- pionoptocht een filmvoorstelling in het Ned. Herv. Verenigingsgebouw. Haan op dc toren Do kerkvoogd S. G. de Grnaff zetto Dinsdagmiddag dc haan op de toren van de in aanbouw zijnde Ned. Herv. Kerk. Deze haan is geheel te Brui- ni»»« vervaardigd, door de firma J. G Keeteloo en Zoon alhier, die ook de ijzeren vereiering op de dakruiter aangebracht, vervaardigde. De hoogte is 28 ineter en op elk der drie dak ruiter» van de onderscheidene kerken prijkt nu Chantecler al» gebruikelijk symbool De hoogte van het haantje van de toren op de verwoeete Ned. Herv. Kerk wa* 32 meter. AANBESTEDINGEN ZIERIKZEE, 25 October. Namens het gemeentebestuur heeft de Cen trale Dienst „Noord-Zeeland" heden in het openbaar aanbesteed het ver bouwen van het pand Grachtweg A 508 alhier tot school (Beatrix- school). Raming t 17.500. Inschrijvers waren: F. J. v. Aken, Zierikzee f 22.485; Fa. S. Capelle, Bruinisse f 21.500; Fa. C. A. v. Velthoven, Zierikzee f 21.500; C. A. Prince, Haamstede f 20.285; J. Rog geband' Zn., Zierikzee f 19.595; P. B. v. Velthoven en Zn., Zierikzee f 19.380; Fa. M. Berrevoets Zonen, Zierikzee f 18.678; Fa. J. Kloote, Zierikzee f 18.510; S. de Vlieger, Zierikzee f 18.250; C. J. Schot, Zie rikzee f 17.127; S. P. Wijsman, Zie rikzee f 17.099. SPORT VOETBAL K.N.V.B. Wijziging le klasse-programma In verband met de interlandwed strijd Nederland-Finland op Zater dag 27 October a.s., zijn de volgende voor Zondag 28 October vastgestelde le klasse wedstrijden, uitgesteld: Haarlem-DWS; Vitesse-RCH; ADO- Eindhoven; Feijenoord-BVV; DHC- SVV; LONGA-Sparta; Limburgia- PSV en Chèvremont-HBS. Zaterdagmiddagcompetitie In verband met de interlandwed strijd Nederland-Finland zijn geen wedstrijden vastgesteld voor Zater dag 27 October. Grenswachters I-Zierikzee I Vccr de uitwedstrijd tegen de Grens wachters is het elftal van Zierikzee Ms volgt samengesteld: N. Indenbosch d.; A. Koster en J. Ingezonden mededeling Enorme keuze in Dames- en Herenmodeartikelen tegen fantastisch lage prijzen. Hossen (sauv.) a.j C. Krello, H. Schaap en A. Krsuier m.{ T. bltnuiers, 1. Ha- verhoek, A. VolkeriJ F. v. d. Westen eu K. li it uit-ij er v. Zoal» uit de opstelling blijkt zal Haverbock Zcudag weer vau de partij zijn, terwijl v»n Aken wordt vervaugcu door Hmueijer. Zierikzee gaat opnieuw een moeilijke wedstrijd tegemoet, temeer doar Zondag j.l. de rocd-zwarten onverwachts met een gelijk spel tegen het zwakke H.S.C. genoegen meest nemen. Doorslaggevend zal zijn of Zierikzee deze onverwachte tegenslag reeds te boven zal zijn. Bovendien hekben de Grenswachters een elftal waarmee iedere ploeg geducht rekening moet houden. Wanneer echter Zierikzee zijn gewone spel speelt eu alle spelers zich ten volle geven dan kan deze wedstrijd wel gewonnen worden. Zierikzee II-Hieronymus II Zondag ontvangt Zierikzee II de reserves van Hieronymus uit Tilburg en brengt het volgende elftal in het veld: J. Stoel d.; J. Schoouen en C. Douw a.; C. v. d. Westen, J. Dogger en J. von Tiggelhoven m.; P. M. Hoek, A. v. d. Hoek, C. v. d. Maas, A. Verton en J. Hagesteijn v. Zierikzee krijgt Zondag de koploper van haar afdeling te bekampen eu zal zijn uiterste best dienen te doen om niet onder de voet te worden gelopen. Hieronymus beschikt over een prim9 ploeg die vooral een zeer gevaarlijke en 6chotvoardige voorhoede bezit. Zierikzee zal dan ook het zwaarte punt in de verdediging dienen te leg gen en alleen met een enorm enthou siasme en wilskracht het technische tekort kunnen compenseren. Bij gunstig weer zullen de toeschou wers van een levendige, snelle wed strijd getuige kunnen zijn. Wollen DAMES HANDSCHOENEN ruime sortering in diverse kleuren 3.95 Wollen IAMESSHAWLS grote keuze, vanaf 1.65 HEREN INTERLOCK iniCRLUV.I\ /SS. Singlets 3.15 \f/ Soortpantalon^ PYAMA'S 12.95 STATENWEG 184 „WINKELSTAD.BLIJDORP' PLEINWEG h. WOLPHAERTSBOCHT „Winkelcentrum Wereldhaven-Zuid" GEMEENTERAAD OOSTERLAND Weg^ en straatverbetering onderhands aanbesteed Prijzen uitgifte gronden Wederopbouwplan Benoeming leden Woonruimtecommissie Dinsdagavond vergaderde do gemeen teraad onder voorzitterschap van bur gemeester van der Have. Het ontwerp besluit van Ged. Staten, bevattende een overgangsbepaling, waarin met dc z.g. „knikverbotering" ten aanzien van dc joprwedden van do secretarissen cn ontvangers wordt rekening gehouden, ontmoette geen bedenkingen. Vastge steld werd een gemeenschappelijke re geling inzake dc luchtbescherming. Wegen en straten Aon de ordo werd gesteld do on derhandse aanbesteding van straatwerk Ingeschreven werd door do heren Joc. Stouten en Zoon, aannemers alhier, voor het vernieuwen von de Nieuwe Weg, het uitbreken cn herlcgging van de Kerkstraat van W. Mol tot C. Knuist cn een gedeelte von de Sint Jcostdijk van J. Kestoloo tot M. Meer man. Besloten werd deze werken aan do firma Stouten te gunnen. Met vol doening nam de raad kennis van dc activiteit van B. en W. in deze. Even eens hechtte de raad zijn goedkeuring aan het voorstel van B. en W. om mot do keien uit de Nieuwe Weg oen verbinding tot stond te brengen, aansluitend aan do Burgemeester van der Hovcstrnat cn de nieuwe aan te »cggen straat in het vervnngingsgebied, hetgeen dc woningbouw daar zal stimu leren. De raad verenigde zich met de prij zen voor do uitgifte van gronden in het wederopbouwplan, zoals deze zijn oongegeven op dc prijzcnknnrt cn aan vaardde het voorstel van B. cn W. ofrn doze prijzen ook vast te stellen voor do uit te geven grond aan particulieren, geen hcrbouwplichtigcn zijnde. Benoemingen Tct leden \an de commissie von ad vies ingevolge de Woonruimtewet wcr- don herbenoemd de aftredende leden Joo. do Rijke Fz., Joh. Hoge en J. Kwaak, plaatsvervangend lid Fr. v. d. lievo Lz. Inplaats vau de heer Kloet die de gemeente metterwoon verliet, werd benoemd de heer Fr, Schuling eD in do plaats van do heer Fondsc, welke niet moer in aanmerking wenste te komen, do heer L. Klink. Door hot vertrok van do hoer M. Kloet is een vooature ontstaan in de herverkove- lingscommissio. Hierin werd met al gemene stemmen benoemd do hccr F. Schuiling. Hierop werd het presentie geld voor de leden van de commissie van advies ingovolgc do Woonruimte- wet vastgesteld met ingang van 1 Januari 1951 op f 2,50 per lid per bijgewoonde vergadering. Vervolgens word voor de komende drie jaren vast gesteld een besluit tot het instand houden van de Openbare Lagere School te Sirjnnsland. Daarna vond aanbieding plaats von do gemcentcrckcning 1949 en die van •het woningbedrijf 1949. Zij werden in handen gesteld van een commissie van onderzoek, bestaande uit de heren Zoijlcr, van der Mans cn Stoutjcsdijk. Tenslotte werd vastgesteld een be sluit, waarin mot dc N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten wordt overeen gekomen dot het crcdiet in rekening- (icurnnt voor het jaar1952 andermaal worJt bepaald op f 50.000. Nadat bij do rondvraag do heer Volle nog had geïnformeerd naar dc be planting op dc begraafplaats te Oos- tcrlond, word do vergadering gesloten MARKTBERICHTEN Coöp. Veilingsvereniging Zierikzee Veiling van 24 October Princessebonen f 55-61, witlof f 51- 54, kroten f 7, rode kool f 6-8, witte kool f 7, sav. kool f 5-14, putjes kool f 16, spruiten f 54, tomaten f 17-35, wijnpeen II f 6, prei f 23- 27, knolselderij f 5-6, andijvie f 5-6, bloemkool f 20-75. Appels: Goud- reinette f 14-26, Sterappel f 39, Zoete Ribbeling f 21-33, Groninger Kroon f 15-35, Bouwman Reinette f 30-35, Zoete Campagne f 22-23. Peren: „Legipont f 21, B. A. Lucas f 23, Conférence f 17-31, Nouveau Poiteau f 18-21, Maagdepeer f 14, Zwijndrechtse Wijnpeer f 36, Soldat Laboureur f 42. Druiven I f 70-90, idem II f 35. Alles per 100 kg, stuks of bos. Veemarkt 's HERTOGENBOSCH, 24 October Aangevoerd: 5.738 stuks vee, zijnde: 2.530 runderen, 173 lopers, 353 vette kalveren, 1.744 biggen, 414 nuchtere kalveren, 327 schapen, 178 zeugen, 19 geiten. Prijzen per stuk: melk- en kalf- koeien f 700-950, guiste koeien f 500- 700, extra zware soorten boven no tering, kalfvaarzen f 650-925, klam- vaarzen f 500-625, guiste vaarzen f 500-575, pinken f 350-470, gras kalveren f 190-290, fokkalveren f 90- 135, drachtige zeugen f 270-335, lo pers f 70-85 exportvarkens f 1,80-2 (per kg lev. gew.), biggen f 36-52, schapen f 70-85, vette schapen lie pen op tot f 125, weilammeren f 65- 75, zuiglammeren f 90-112. Aanvoer slachtvee 910 stuks. Prij zen: le kw. f 2,55-2,65, 2e f 2,40-2,50, 3e f 2,20-2,35, stieren f 2,15-2,45, worstkoeien, f 1,90^2,10!, alles per kg geslacht gewicht. Vette kalveren f 1,90-2,60 per kg lev. gew., extra boven notering. Nuchtere kalveren f 1,35-1,45 per kg lev. gew. Slacht- zeugen f 1,85-2 per kg lev. gew. met 4 kg tarra, prima boven notering. De burgemeester der gemeente Zierikzee maakt bekend, dat op Dinsdag 30 October 1951, des na middags te 7.30 uur, ten stadhuire van Zierikzee een openbare verga dering van de raad der gemeente zal worden gehouden. Zierikzee, 25 October 1951. De burgemeester voornoemd, SCHUURBEQUE BOEIJE. De Britse militaire woordvoerder heeft verklaard, dat „geëigende maatregelen worden getroffen om de toestand het hoofd te bieden en hy verwacht niet, dat de scheep vaart ernstig vertraagd zal woraen". Op last van de Egyptische minis ter van Binnenlandse Zaken zijn alle regeringsscholen in de Kanaal- zóne met ingang van heden geslo ten. Het aantal arbeiders, dat in de zóne het werk neerlegt, neemt toe. Tn de haven van Suez hebben de arbeiders het werk neergelegd; in de nabijgelegen haven van Adabijah hebben Britse soldaten het werk overgenomen. Volgens het Egyptische blad „Al Ahram' is het Egyptische Ministerie van Buitenlandse Zaken van plan alle buitenlandse vertegenwoordi gers, die in Egypte zijn geaccredi teerd, nieuwe geloofsbrieven te vra gen. In ambtelijke kringen hecht men grote waarde aan een derge lijke maatregel, die de erkenning van de opzegging van het verdrag van 1936 en dat van 1699 zou in houden. De Egyptische koningin heeft als eerste gift voor een' inzameling voor de slachtoffers van de incidenten in de Kanaalzone acht duizend gulden beschikbaar gesteld; Koning Faroek en de beide prinsessen gaven ieder vijf duizend gulden. Binnenkort zullen in Egypte nieuwe postzegels worden uitgege ven, waarop de nieuwe titel van Ko ning Faroek, „Koning van Egypte en de Soedan", staat. ADVERTENTIES De toestand in Egypte Staking van arbeiders in de Kanaal-zóne Donderdag heeft een Britse mili taire woordvoerder te Fayid mede gedeeld, dat de algemene toestand met betrekking tot de Britse sche pen, die gebruik maken van het Suez-kanaal, „kennelijk slechter is geworden". De douane te Port Said weigert nog steeds schepen voor de Britse militaire autoriteiten te behandelen. Volgens Britse militaire autoritei ten wijzen tekenen er op, dat niet slechts Britse schepen doch mogelijk ook andere schepen bij de huidige tegenwerking van de Egyptenaren zullen worden betrokken. Egyptische arbeiders, die helpen by het meren van schepen, zyn in Port Said en Suez in staking ge gaan. Te Port Said weigeren zij alle schepen te meren, te Suez geldt de weigering slechts de onder Britse vlag varende schepen, CORSETTEN Zonder baleinen Steungevend voor elk figuur Bijzonder aanbevolen door H.H doktoren Bukken en buigen zonder dat baleinenprikken Prijzen vanaf f 16,50 Een half jaar garantie Demonstratie s zonder ver plichting tot kopen. Verkoop uitsluitend na passen. Fa J- LABZOWSKI ZIERIKZEE St. Domusstraat D 258/59 RECLAME Jonge kaas 100 gr. 26 ct. Belegen kaas 100 gr. 34 ct. Leidse kaas 100 gr. 28 ct. Zwitserse kaas 30 ct. Gemalen Zwitserse kaas 52 ct. Ruime snoepsortering Figuurschuim 100 gr. 25 ct. Kindersnoepjes 100 gr. 18 ct. Verkade's toffee's, o.a. Advocaat, vanille, mocca, drop 100 gr. 30 ct. Verkade fondant 100 gr. 32 ct. Bonbons 100 gr. 30 ct. Dropsoorten, o.a.: Zoute drop( reclame) 100 gr. 25 ct. Katjesdrop 100 gr. 35 ct. Knopendrop 100 gr. 35 ct. Zoute schuintjes 100 gr. 35 ct. Groentjes 100 gr. 35 ct. Zoute jujubes 100 gr. 35 ct. VERKADE Tast-toe 100 gr. 24 ct. Elsa 100 gr. 26 ct. Knappertje 250 gr. 49 ct. Croquette 250 gr. 55 ct. Parijse wafels 100 gr. 50 ct. Boudoir 100 gr. 48 ct. RECLAME Biscuits 250 gr. 45 ct. Vanille oublies 200 gr. 45 ct. Kinderbiscuits 250 gr. 50 ct. NIEUWERKERK Wegens huwelijk wordt ge vraagd, met ingang van 1 De cember a.s. een HOOFD aan de Kleuterschool Sollicitaties tot 3 November a.s. aan de secretaris: J. L. VAN DER HAVE.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1951 | | pagina 3