Toneelavonden linthorst Ds H. W. Bloemhoff Straofeest en Dansen BEZOEKT Sportvereniging „D. S. S." UITVOERING Uitvoering Boerenleenbank Ouwerkerk SUCCESJES GEMEENTERAAD ELLEMEET De gemeente draagt bi] in de kosten uitbreiding waterleiding Gcca woaiagcontingent toegewezen Beplantingen „Het Groene Krui»" krijgt meer subsidie Gem.-rekening 1949 voorlopig vastgesteld Woensdag kwam de gemeente raad in voltallige vergadering bij een onder voorzitterschap van bur gemeester de Bruijn. N-a.v. een versoek van da Ned, Centr. Ver. tot beetrivdlTig van de lb.c„ besluit de raad het telfort van het bevolkingsonderzoek ad f'29 voor rekening van de gemeente te nemen. God. Staten hebben voor de Jamt 1951 t.m. 1953 gjeen woningeciaiIn- gen t aan de gemeente toegewezen- Ben verzoek van de Nod. Ver. van Suikerzieken om financiële me dewerking bij uitzending vara kin deren wordt voorlopig voer ken nisgeving aangek men, daar der#*- lijke kinderen niet In de gemeente HJh. Op verzfcek van de Comm* Over leg Larudsoha p&herstel werden de finitief voor fceplan.lng ar.o^ewtözian de Ellemeetseweg van het dorp tot de tramhalte en het verdere ge deelte op de daarvoor geschikte plaatsen. Tegen het voornemen van Ged' Staten om het Toelagebisluit van toepassing te verklaren voor bur gemeester. secretaris, cuntvanger en ambtenaar Burgerl. Stenl heeft de raad geen bezwaar. Aan H. de Jonga zal. Ingaande 1 Januari 1951 |aen toeslag vairt 5 pet, werden gege ven vcior het ophalen van de vuilnis De raad gaat acroiord met het ontwerp ener nieuwe Jaarwedde- regeling voor de wethouders. Verhoging subsidie Doordat de afvoer van de mod der uit de Wuisse stagnatie heeft ondervonden door de weersomstan digheden zal zij voorlopig worden stopgezet. Afvoer zal Ln het a.s. najaar plaats vinden. Ged. Staten hebben de gemeente begroting 1951 zonder opmerkingen goedgekeurd. De gemeenschappelijke regeling vopr de regionale Brandweer is nu getekend, nu de verzekering is verkregen, dat o-ok het nieuwe brendweerma Ier laai van Ellemeet tegen kostende prijs wordt overge nomen. Op verzoek van de plaatselijke afdeling van „Het Groen3 Kruis" om de subsidie voor de wijkver pleging van f 150 tot f 334 per jaar te verhogen, wordt gunstig beschikt- Uitbreiding waterleiding De voorzitter deelt mede. dat na nader overleg met Ged. Staten goedkeuring is verleend aan de uit breiding der waterleiding aan di* Moolweg en de Kerkweg. Daar het gemeentebelang slechts zijdelings bij de uitbreiding betrokken zou zijn. dienen de kosten uit de algemene reserve te worden bestreden. Door het verstrijken van tijd zijn de klosten pLm. f700, mogelijk f900 hoger dan de prijsopgave van de N.V. Waterleiding-Mij. aangaf. Na bespreking met belanghebbende*! is echter een financiële oplossing go- vonden. zodat opdracht is gegeven aan de Waterleiding-Mij» om tot uitbreiding over te gaan. Door be langhebbenden in deze niet made- en bijdrage der gemeente te mogen ontvangen in de meerdere kosten- Ofschoon hij de moeilijkheden wel aanvoelt is de heer Gast tegen een hogere bijdrage, nu alle La llan gbéb'ben'ien in deze niet ntete- •werken. Hij acht het niet juist dat de gemeente de meerdere kosten moet betalen. De heren Hart en Du- lefcout bepleiten *n bijdrage der ge meente, er op wijzende, lat de meeste inwoners geen bijdrage la de aanlegkosten heboen betaald- Op voorspel van 'weth. Dalebout 'besljit de raad z.h.s. im de meenttere kos ten van f900 vopr f200 tegemoet te Women. In verband met de jongste wij ziging der Drankwet worden nieu we verordeningen vastgesteld op de heffing van vergunoings- en v9r- Lofsrojht. De rekening 1949 N.a.v, eert circulaire van de Min. van Binnenlandse Zaken worden op het gemeenteperson-el van toepas sing verklaard: het Uitkertngabe- sluLt 1950, het Verhogingsbesluit 1950 en het Toelagebesluit 1951. Gok de geldende Kinderbijslagrege- liing zai worden aangepast. Aan Ged. Staten zal Worden voorgesteld de presentiegelden der raadsleden nvi.v. 1 Januari 1951 te bepalen op f3,— per lid per vergadering» Namens de commissie tot nazien van de gemeent ereken lag 1949 •ibrengt de heer bij da Vaate verslag uit. De commissie adviseert deze goed te keuren voorlopig met de volgende cijfers: Gewone Dienst; inkomsten f 44,724 82, uitg. f 37 114 71 batig slot f7.610.11. Ka pi taaldienst: inkomsten f41.616.17, uitg. f43.612 53 nadelig slot f 1996,36. Het batig slot van de gewone dienst geeft dn,or administratieve boekingen geeltt reëel beeld. De raad stelt de 'reke ning voorlopig vast met de voorge stelde cijfers. Rondvraag Bij de rondvraag dringt do heer Hart aan op verdere beplanting van de oude begraafplaats en het aan- Ibrengen van grint op de dreef. De voorzitter deelt mede. dat. in ver band met de aanleg van een nieu we begraafplaats het beplantings- plan slechts gedeeltelijk is uitge voerd. B. en W'. zullen deze zaak echter nader bezien. De heerGo:os- sens informeert naar beplanting rond, de muziektent, waarover d3 voorzitter toezegt met de districts- opzichter te zullen, spreken» Hierna sluiting, HOOGWATER TE ZIERIKZEE Week van 1117 Maart 11. 5.33 v.m. 17.56 n.m. 12. 6.06 v.m. 18.24 n.m. 13. 6.34 v.m. 18.56 n.m. 14. 7.06 v.m. 19.27 n.m. 15. 7.43 v.m. 20.11 n.m. 16. 8.35 v.m. 21.12 n.m. 17. 9.54 v.m. 22.39 n.m. Laag water ±5% uur later. Dood tij 17 Maart. Springtij 25 Maart. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Driesum: W. Kranen donk, Hagestein; te IJsbrechtum (toez.): cand. J. G. Brink, Wirdum. Aangenomen naar Muiden: cand. L. Roetman, Genemuiden. Bedankt voor Benthuizen (toez.): G. H. v. Kooten, Brandwijk; voor Hoog-Blokland, Jaarsveld,' Stad aan 't Haringvliet, Gouderak, Reeuwjjk en Hei- en Boeicop: cand. L. Roet man, Genemuiden. Geref. Kerk Beroepen te Herwynen: cand. M. Th. Minnema, Rotterdam. Aangenomen naar Enschedé (vac.- Volten): D. J. Ras, Bennekom. Geref. Kerk (Art. 31 K.O.) Beroepen te Driebergen-Doorn: H. Amelink Jr., Langerak. Bedankt voor Meppel: H. Ame link Jr., Langerak. Chr. Geref. Kerk Beroepen te Nieuw-Vennep: L. Floor, Amsterdam-Noord, Geref. Gemeente Beroepen te Goes: J. Hagestein, IJsselmonde. Generale Synode der Ned. Herv. Kerk Uit het verslag van de Raad voor Kerk en Ziekenzorg, toegelicht door Ds. H. J. Dijckmeester, voorzitter van die Raad, bleek dat het inzicht in de functie van ziekenzorg in de Kerk groeiende is. De fihancieel- economische situatie is een handicap voor de uitbreiding. De verslagen van de Alg. Diaco nale'Raad wezen op een grote uit breiding van het werk, vooral dat van bijzondere gezinszorg. Er zijn thans 140 sociale werksters en 600 gediplomeerde gezinsverzorgsters aan het werk. Tenslotte behandelde de Synode de verslagen van de commissie van toezicht op de gezangbundel en de Herv. Emigratie Commissie. Alle in deze zitting behandelde verslagen werden zonder hoofde lijke stemming goedgekeurd. De scriba, Dr. E. Emmen, deelde mede, bericht te hebben ontvangen van Ds. A. Wisgerhof (Oldebroek), een van de groep van 31 lidmaten die de Herv. Kerk voor de burger lijke rechter hebben gedaagd, dat hij zijn handtekening onder de dag vaarding heeft teruggenomen. Hij was onnauwkeurig op de hoogte ge bracht van deze actie, zo deelde hij mee. Hij acht het, nu de juiste toe dracht bekend geworden is, onjuist dat de belijdenis der Kerk in deze dagvaarding ter sprake is gebracht. De Synode behandelde Donderdag het verslag van de Raad voor Kerk en Israël. Aanwezig was de secr., Ds. J. H. Grolle, Uit de uitvoerige discussie kwam naar voren, dat de ontmoeting .met Israël steeds meer uit de sfeer van het vroegere zen dingsmotief komt. De aandacht dient vooral gericht te worden op de staat Israël, waar waarlijk niet zoals van bepaalde Amerikaanse zijde ge suggereerd wordt een staat zon der God bezig is te ontstaan. Het blijkt, dat thans 250 gemeenten het werk van Kerk en Israël ondersteu nen. Vervolgens werd behandeld het verslag van de Raad voor de uit wendige zending, dat na korte dis cussie in dank werd aanvaard. Dit was eveneens het geval met de ver slagen van de filmdeskundige, van de Raad voor Kerk en School en Kerk en Eredienst. Bij de bespreking van het verslag over de werkgroep „Kerk en Sa menleving" waren de voorzitters, Mr. Dr. A. A. van Rhijn en de secr. Dr. J. J. C. Rupp aanwezig. De punten, die hierbij ter sprake kwa men waren: de verhouding tot het C.N.V. en het N.V.V., de plannen over het derde Christeiijk-sociaal congres, de emigratie, de beroeps» keuze-bureaux, de problemen van industrialisatie en de contacten met de werkgeverswereld. De gebrek kige sociale belangstelling der Kerk werd geconstateerd, wat vooral bleek uit de geringe weerklank die uit de Kerk op de verklaring over het Communisme is gevolgd. De fi lantropische arbeid wordt vaak be ter gezien dan de sociale. Het is de uitdrukkelijke wens van de Synode dat voortaan veel meer tijd wordt vrijgemaakt door de Synode om juist deze uiterst belangrijke vragen in haar midden te behandelen. Het verslag werd onder grote dank aanvaard. AANBESTEDINGEN ZIERIKZEE. 8 Maart. Voor do heden door het Dagelijks Bestuur van het Waterschap „Schouwen" gehouden aanbesteding voor dever- ieou;vvtnigswerken aan het gemaal „Ossesluis", volgens bestek no. 793, werd ingeschreven door: A. J. BiijiCvens te Breda f36000; C» van de Klippe te Vlissiaysen f34500; l. van de Klippe en J. la Gasse te Vlissingen f32939; Chr» Slager en K. Manni te Haamstede f30628; J. M. Dekker te Brouwers haven f29800; M. de Oude en K,. T. de Jonge te Zierikzee f29250; M» K. Dane en Zoon te Haamstede stede f29000; M. v. d. Velde te Bruinisse f28750; J. Ie Gomte te Sommelsdijk f 27330. De gunning wordt later bekend gemaakt. OOSTRrlAND. De onder Ned. Herv. ambachtslieden alhier ge houden aanbesteding voor de ver bouwing van het Chr. Verenigings gebouw alhier diet de volgenJde cij fers zien: Metselwerk: W. Caped'le f 3500> Joh. Boogert f 3119, J. Stou ten en Zn. f 3025. Timmerwerk: W. Boogert f 4000, Gébr. C» en J» Z. Meerman f 3895,10- Schilder werk: w'ad'. J. K» Deurloo f 1408» M. Dane f 1185. Sanitair en water leiding: P. Kesteü'oo. f 1340, J. M* Kesteiooi f 1207,50. Smids-werkP,» Kesteloio f 846. In de massa waren 2 biljetten ingeleverd, nl.: Joh» Boogert f 10.6ol,60 en J. Stouten dn Zn. f 10.481,75. Gegund aan fa» Stouten en Zn., tdc laagste inschrij ver, Predikbeurten Zondag 11 Maart Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote Kerk: 10 uur Ds. v. Roon (bidstond v/h gewas), 7 uur Ds. v. d. Brink; Verenigingsgebouw: 10 uur Ds. Pijnacker Hordijk. Kerk- werve: 10 uur Ds. v. d. Grift. Se- rooskerke: 2 uur Ds. v. d. Grift. Burgh: 7 uur Ds. v. Vliet. Haam stede; 10 uur Ds. v. Vliet. Renesse: 10 uur Ds. Cramer; Evangelisatie: 10 uur dhr. C. Bolijn (bidstond v/h gewas), 7 uur idem. Noordwelle: 7 uur Ds. Cramer. Eikerzee: 10 uur dhr. M. C. Malipaard. Brouwersha ven: 10 uur cand. C. Beukman. Zon- nemaire: 10 uur Ds. v. Wijck (voor- ber. H.A.). -Noordgouwe: 10 uur Ds. Barendrecht. Dreischor: 10 uur Ds. Westerhof. Ouwerkerk: 9.30 uur Ds. Huizing. Nieuwerkerk: 11 uur Ds. Huizing, 4.30 uur Ds. Westerhof. Oosterland: 10 en 3 uur Ds. Rad- stake. Sirjansland: 10 uur Ds. Moer man, 6 uur idem (bidstond v/h ge was). Bruinisse: 9.30 uur Ds. v. d. Brink, 2.30 uur Ds. v. Roon. St, Fhi- lipsland: 10 uur Ds. de Lint, 2.30 uur leesdienst. Lutherse Kerk Zlerlkxee: 10 uur Ds. H. W. Bloem- hoff uit Heilo. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 5 uur Ds. F. D. Kraan uit Borne (Ov.). Haamstede: 10 en 3 uur Drs. v. Swigchem. Scha- rendijke: 10 en 2.30 uur cand. Klap wijk uit Den Haag. Brouwershaven; 11.15 en 3.15 uur Ds. Aalbersberg. Zonnemaire: 9.30 uur Ds. Aalbers berg, 2.30 uur dhr. A. Vreugdenhil. Nieuwerkerk: 9.30 uur Ds. Brem- mer, 6 uur dhr. A. Vreugdenhil. Oosterland: 10 en 2.30 uur Ds. Kui- tert. Bruinisse: 11 u. dhr. A. Vreug denhil, 5 uur Ds. Bremmer (voor- ber. H.A.). Anna-Jacobapolder: 10 uur Ds. Arntzen, 2.30 uur Ds. Brem mer. Geref. Kerk (Art. SI K.O.) Brouwershaven: 9.30 uur Ds. Kou- wenhoven (bev. nieuwe lidmaten), 1.30 uur idem. Chr. Geref. Kerk Zierikzee: 10 en 6 uur Ds. v. d. Klis. Kerkwerve: 3 uur Ds. v. d. Klis. Haamstede: 10 en 3 uur Ds. J. P. Meijering. Geref. Gemeente Zierikzee: 9.30, 2 en 6 uur leesdienst. Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst, Nieuwerkerk: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Bruinisse: 10 en 5 uur Ds. Mallan. St. Phillpsland: 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst. Oud-Geref. Kerk Zierikzee: 10, 2 en 6 uur leesdienst. Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 9.30 en 2 uur lees dienst. St. Philipsland: 9.30, 2.30 en 6 uur Ds. v. Leeuwen. Leger des Heils Zierikzee: Zaterdag 7.30 uur bid stond. Zondag: 10 uur heiligings- dienst, 3.30 openluchtsamenkomst Nieuwe Haven, 7.30 uur verlossings samenkomst. Dinsdag: 2 uur gezins. bond. Alle o.l.v. Ie Lte. C. H. C. Kotten en Lte. H. C. M. v. d. Laan MARKTBERICHTEN Pluimvee en eieren BARNEVELD, 8 Maart. Pluimvee- markt: redelijke handi&l. Totale aan voer ca. 29.000 stuks. Ofschoon de aanvoer buitengewoon groot was» viel de handel niet tegen, dank zij de export van oudje kippen naar Italië en Engeland. De aanvoer vain, N.H. blauwe kuikens Was gering, •de hamd'21 in dit pluimvee Was goed. Pe handel in oude eenden was traag, hoewel er slechts een klein aantal aangevoerd werd. Prijzen: oude kippen f 1,50— 6,50 (per kilo f 1,852,40), ,ou<de hanen f 2,50—4,50, oude eenjden f 1,25 2,50, N. H. blauwe kuikens f 2,70 —3 per kilo, ganzen f 4—7, kalkoe nen f 2,503 per kilo, tamme ko nijnen f 2—6,50, wilde konijmen f 1 1,50, wilde duiven f 0,400,55.i Eieren: redelijke handel. Totale aanvoer ca. 1-800j000 stuks. Prijzen f 12,7513,75 per 100 stuks. Kilo prijs f 2,15. SPORT VOETBAL ILN.VJB. Het programma voor Zondag 11 Maart a~s. luidt: Afdeling Zeeland le kl. C: Zierikzee IH-Renesse I (half 12, scheidsr. C. J. Boot); Zon nemaire I-Dreischor I (half 3, scheidsr. P. C. W. v .d. Ende). 2e kl. D: SVOWK I-Renesse II (half 3, scheidsr. A. Th. J. Jacobs). Oefenwedstrijd jeugdelftallen Op Woensdag 14 Maart wordt te Rotterdam een wedstrijd gespeeld tussen twee jeugdelftallen, bedoeld als oefening voor het F.I.F.A.-jeugd- tournooi, dat omstreeks de Paasda gen aan de JFtivièra wordt gespeeld en voor de jeugdwedstrijd tussen Nederland en België, welke in April a.s. op het programma staat. De beide ploegen zien er als volgt uit: El/tal X. Doel: van der Stokker (P.S.V.). Achter: van der Hoek (Feijen- oord) en van der Brink (R.C.H.). Midden: van der Hurk (Eindho ven), Brusselers (A.G.O.V.V.) en van Lier (P.S.V.). Voor: Hol (Feijenoord), de Wit (De Valk), Blaauw (Heerenveen), van der Kuyl (V.S.V.) en Rijnvis (B.M.T.). Elftal Y. Doel: van der Lee (H.F.C.). Achter: Smits (Volendam) en v. Mourik (Ajax). Midden: Wagtenveld (Enschedé), Smeets (Juliana) en van Oerden (Feijenoord). Voor: Vermunt (R.B.C.), Maltha (S.V.V.), Bleyenburg (Veenendaal), Bennaers (D.O.S.K.O.) en Snoek (Stormvogels). DAMMEN Kampioenschap van Zeeland Donderdag werd de partij tussen Brandenburg en v. d. Kreeke ge speeld, welke, hoewel Brandenburg goede winstkansen had, in remise eindigde. Zondag a.s. vindt in „De Landbouw" te Zierikzee de ontmoe ting tussen Brandenburg en Stroo- band Jr. plaats, waarin het niet aan spanning zal ontbreken. Wint Stroo- band, dan maakt hij een mooie kans op de bovenste plaats, die hij thans met Anderson deelt. Vedere uitslagen luiden: Blom- Anderson 0-2; Bisschop-Rijkse 0-2. Burgerlijke stand van Zierikzee ,Geboren: 3 Mrt. Josina, d. v. A* D. Constandse en T. E« L. Beun; 2 Mrt, Jan Cornells Aruoildus, z» v. J. Luijendijk en W» L. Kloet; 6 Mrt. Marinas Leendert, z. v. C. M» Klink en N. F. Thijsfce; 6 Mrt. Cor nelia Adriana, d. v. M» C. de Smidt en E. Faasse. Overleden: 3 Mrt. Ids ter Poor ten, 77 j., ejhtgenoiot van A. S* Bethe; 3 Mrt. Stoffel Rentier, 71 J., echtgenoot van J. P. de Rijke; 3 Mrt. Leendert Scherpenisse, 54 j., overleden te Noondgouwe; 5 Mrt. Wilhelmina M. de Graaf, 46 j-, echt genote van J. J. van der Wielen; 6 Mrt. Neeltje Elscot, 74 j., wedu we van H. van Wijk. ADVERTENTIES Zo de Heere wil en zij fj leven hopen onze ge- p liefde ouders: P. MAASKANT en P. EU SER op Zondag 18 Maart hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang ge spaard mogen blijven is de wens van hun kin deren: ANNIE en RIENUS PIET AART Bruinisse, 10 Maart 1951 IE Dijkstraat 5 Naar aanleiding van de her denking van onze 25-jarige echtvereniging op Zondag 18 Maart a.s., geven wij gelegen heid tot feliciteren op Maan dag 19 Maart, van 10 tot 1 uur. P. MAASKANT P. MAASKANT-EUSER Bruinisse, 10 Maart 1951 Dijkstraat 5 Zondag 18 Maart a.s. ho- pen onze patroon en zijn echtgenote: P. MAASKANT en P. EUSER hun 25-jarige echtver eniging te herdenken. Dat zij nog lang met el kaar verenigd mogen blijven is de wens van het personeel van de Machinefabriek 9 „Welgelegen" Bruinisse SNrfWtrwvv^'VYW--fWYV1fV-|i Voor de zeer vele blijken van deelneming welke wij moch ten ontvangen na het plotse ling overlijden van onze lieve man, vader, behuwd- en groot vader, de Heer IZAK VERTON betuigen wty U langs deze weg Ionze oprechte dank. Uit aller naam, E. VERTON-v. d. HOUTEN Zierikzee, 10 Maart 1951 Voor de bewijzen van deelne ming, ontvangen na het over lijden van onze lieve vader, behuwd- en grootvader PIETER HANSE betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, J. C. HANSE-DE ROO Eikerzee, Maart 1951 LUTH. KERK ZONDAG 11 MAART 10 uur v.m. van Heilo. Voor de vele blijken van be langstelling, ondervonden na het overlijden van onze beste moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder ADRIAANTJE STOEL geboren v. Malland betuigen wij U onze hartelijke dank. Uit aller naam, Familie STOEL Eikerzee, 9 Maart 1951 HEDEN Café Scharendijke de Gymnastiek uitvoering der S.V. .Zeemeeuwen" op Donderdagavond 15 Maart in „Tavenu" te Haamstede Aanvang 7 u. 45 precies Zaal open 7 u. 30 Entrée f 1.— bel. inbegrepen Plaatsbespreking 10 cent op de dag der uitvoering van 2-3 u. Sportliefhebbers I Deze avond moet U niet voorbij laten gaan Uitgebreid programma als brug-, rek- en rlDgturnen, vrije oefeningen, enz. BRAADJUS Verbetert elke jus Coöp, Landbouwvcr. „DREISCHOR" t© Dreischor JAARVERGADERING op Dinsdag 13 Maart 1951, des avonds half acht bij Slager. Spreker: Mr. SCHLINGEMAN Secr. der Z.L.M. TOELICHTINGSFILM Komt allen op HET BESTUUR ALGEMENE VERGADERING van de VERENIGING HET GROENE KRUIS te Zierikzee op Vrijdag 16 Maart 1951, des avonds te 8 uur, in Hotel „Van Oppen" te Zierikzee. Agenda: Opening Lezing notulen Jaarverslag Verslag penningmeester Verslag fin.-commissie Verslag mat.-commissie Begroting Periodieke aftreding de heer F. Schell Vacature door het bedanken van de secretaresse Verkiezing afgevaardigden Prov. Zeeuwse vereniging Aanwijzing fin.-commissie Aanwijzing mat.-commissie Rondvraag Sluiting HET BESTUUR op 15- en 17 Maart a.s. in Hötel „Jacob Cats te BROUWERSHAVEN Opgevoerd wordt: „Mensen in Algiers" Entrée f 1,25. Plaatsbe- bespreking op beide data van 16-17 uur aan de zaal fc 10 ct. pe* pextooa. T«L 1 NIEUWERKERK. op Dinsdag 13 Maart en Vrijdag 16 Maart a.s., in café De Later, aanvang beide avonden 7.30 uur. Opgevoerd wordt: ,Een halsbrekend huwelijk'' Na afloop BAL Gymnastiekvereniging „JONG DREISCHOR" te Dreischor op 16 Maart '51 ,in café „Cen trum". Aanvang half 8 precies. Entree f 1,50 (bel. inbegr.) Plaatsbespreking bij de heer A. VERJAAL, tel. 11 Na afloop BAL ALGEMENE VERGADERING Dinsdag 20 Maart, 7.30 uur, bij Mej. Slager. De agenda met de voordrach ten voor de te houden verkie zing ligt ten kantore der Bank ter inzage. HET BESTUUR VERMIST: Een paar leren HANDSCHOENEN. - Gelieve terug te bezorgen bij J. C. v. d. SANDE, Straatweg 148, Ouwerkerk, Notaris M. C. VAN DEN BOUT te Renesse zal op Zaterdag 17 Maart 1951, 10 /j uur, in het „Huis van Nassau" te Zierikzee, ten verzoeke van de Erfgen. van wijlen Mw. de Wed. J. J. DEURLOO-Bakker in het openbaar verkopen Gemeente Zierikzee t aan de Blok weg Een woonhuis met erf en tuin wijk A no, 511b, groot 4 a 90 ca Te aanvaarden na betaling, doch niet vóór 1 April, 1951 behou dens de vereiste vergunning. Te bezichtigen iedere Dinsdag en Donderdag vóór de ver koping tussen 9-12 en 2-5 uur. (14 regels) f 1,per stuk Te koop: Gebruikte 1-paards wentelploeg J. v. d. Kasteele. Smederij, Noordgouwe. Rolluiken van een drlellchts- raam, vooroorlogs. Jac. Land man .Breedsteweg 5. Haamstede Zaallijnzaad, bij J. J. v. d. Linde, Langeweg,, Dreiscbor, tel. 58 Een prima cultlvatot, 9-tands Flohil, Scharendijke. Smyth zaaimachlnes. ook ge schikt voor 1 paard. Flohil Scharendijke. 1 prima Smyth zaalmacblne met autostuur, 1,80 m., 10 xljen Flohil ScharendOk».

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1951 | | pagina 3