Radioprogramma Zondag 11 October HILVERSUM I. 415.5 M. 7.30 Gevarieerd Zondagmorgenconcert; 8.15 Gram.; 8.30 De zin van het boer zijn; 8.45 Friesche liederen; 9 BNO: Nieuwsberichten; 9.15 Bij 't opgean fen 'esircne, lezing; 9.30 Zondagmorgen zon der zorgen; 10.30 Deutsche Stunde; 11-30 De stem der S.S.; 11.45 Neerlands stem van het Oostfront; 12 BNO: Nieuwsbe richten en populair actueel praatje; 12.15 Het Nederlandsch Kamerkoor; 12.40 Uit Berlijn: „Het Duitsche Volksconcert"; 14 Omroep-Symphonie orkest; 15 Europee- .sche schrijvers in dezen tijd; 15.20 Om roep-Symphonie orkest; 16 Omroeporkest en solist; 17 Zondagmiddagcabaret; 17.45 BNO: Sportuitslagen en Oostlandpraatje; 18 Sport van den dag; 18.30 Gerard van Krevelen; 19.30 BNO: Nieuwsberichten; 19.50 Cello en piano; Van 20.15 alleen voor de radio-centrales, die over een lijnverbinding met de studio beschikken; 20.15 Wat de onsterfelijke meesters der toonkunst onze jeugd te zeggen hebben; 20.45 Kamermuziek; 21.15 Composities van Peter Kreuder; 21.45 BNO: Nieuwsberich ten; 22 Van stad tot stad; 23—24 BNO: Avondmelodieën. HILVERSUM II. 301.5 M. 7.30—9.15 Zie Hilversum I; 9.15 Als de bladeren vallen, luisterspel voor da jeugd; 9.45 Voordracht; 10.30 Studio- dienst; 11.30 Gewijde muziek; 11.45 De kerk in zonde en heerlijkheid; 12 BNO: Nieuwsberichten en populair actueel praatje; 12.15 Programma overzicht; 12.20 Bioscooporgel; 12.30 Toespraak door den heer H. J. Woudenberg; 12.45 Bioscoop orgel; 13 Wie en wat waren onze voor ouders?; 13.15 Opera fragmenten; 13.30 Woestijn-bries, muzikaal programma; 14 Op de vleugelen.' der fantasie, luisterspel 14.45 Parade der prominenten; 15.45 Die Perle von Tokay; 17 Nederlandsche Boe kenschouw; 17.20 Septet concert; 18 Theo Uden Masman en zijn dansorkest; 18.30 BNO: Nieuwsberichten; 18.40 Spiegel van den dag; 18.50 BNO: Militair weekover zicht; 19 Nederlandsche taalclub; 19.30 Cabaret Camel on; 20 BNO: Engelsche uitzending: „Dutch News Reel"; voor de radio-centrales: Gram.; Van 20.15 alleen voor de radio-centrales, 'die over een lijnverbinding met de studio beschikken; 20.15 Symphonie van Schubert; 21.45 BNO: Nieuwsberichten; 22 BNO: Militair overzicht; 22,10 Avondwijding22.20—24 Zie Hilversum I. Maandag 12 October HILVERSUM I. 415.5 M. 7.15 Lichte gram.; 7.30 BNO: Nieuws berichten; 7.40 Wordt wakker; 8.30 BNO: Nieuwsberichten; 8.40 Het liefdeleven in de natuur; 8.50 Symphonie orkest; 9,00 Ochtendvaria9.30 Spiegel van den dag; 9.40 Ochtendvaria; 10 Musiquette; 10.30 Voordracht; 10.45 Helmut Zacharias en zijn orkest; 11.30 Zang en piano; 12 Al manak; 12.05 Klaas van Beeck en zijn orkest; 12.45 BNO: Nieuws- en zakelijke berichten; 13 Gerard van Krevelen en zijn orkest; 14 Elck wat wils, gevarieerd programma; 15 „Over de vrijage der dieren"; 15.15 Elck wat wils, gevarieerd programma; 16.45 BNO: Nieuws-, zake lijke en beursberichten; 17 Orgelconcert; 17.30 Vandaag 450 jaar geleden, luister spel; 18 Otto Hendriks en zijn orkest; 19 Politiek weekpraatje; 19.15 Valfee mu sette; 19.30 BNO: Nieuwsberichten; 19-40 BNO: Internationaal zakelijk praatje; 19.50 Gerard van Krevelen en zijn orkest; Van 20.15 alleen voor de radio-centrales, die over een lijnverbinding met de stu dio beschikken'; 20.15 Concertgebouwor kest; 21.30 Zigeunerlieder; 21.45 BNO: Nieuwsberichten; 22 Will Glahé en zijn musette orkest en het orkest van Edu- ardo Bianco en solisten; 23—24 Met muziek den nacht in. HILVERSUM II. 301.5 M. 7.15-7.40 Zie Hilversum I; 7.40 Och tendgymnastiek; 7.50 Sportnieuws; 8,00 Actueel nieuws voor boer en tuinder; 8.15 Lichte gram.; 8.30 BNO: Nieuwsbe richten; 8.40 Pianosoli; 9 Omroeporkest; 9.15 Voor de huisvrouw; 9.20 Omroepor kest; 10 Godsdienstige uitzending; 10.30 Kamermuziek; 11 Voor de kleuters; 11.20 Kinderkoor „Del Canto"; 11.30 Sylvestre TTio; 12.30 Programma overzicht; 12.35 Berlijnsch Opera orkest; 12.45 BNO: Nieuws- en zakelijke berichten; 13 Op bezoek bij de familie de Boer; 13.15 Orkestconcert; 14 Godsdienstige uitzen ding; 14.30 Orkestconcert; gr.pl.; 15.30 Voor de vrouw; 15.45 Tito Schipa zingt; 16 Viool en piano; 16.45 BNO: Nieuws-, zakelijke- en beursberichten; 17 Alles op zijn plaats, luisterspel voor de jeugd; 17.30 Zang en piano; 18 Van heinde en verre klinkt het nieuws; 18.30 BNO: Nieuwsberichten; 18.40 Spiegel van den dag; 18.50 BNO: Friesch praatje; 19.00 Marschmuziek; 19.15 Eenheid en verschei denheid; 19.30 Pianovoordracht; Van 20.15 Alleen voor de radio-centrales, die over een lijnverbinding met de studio beschikken; 20.15 Promonade; 21.45 BNO: Nieuwsberichten; 22 BNO: Politiek praatje 22.10 Avopdwijding; 22.20—24 Zie Hil versum I. VERSCHILLENDE BERICHTEN Knaapje at staalpillen In den loop van Woensdag heeft het driejarig zoontje van den heer V., wo nende in de Steenstraat te Utrecht, een groote hoeveelheid staalpillen, on geveer dertig stuks, gegete/i, in de mee ning dat het drop was. Nadat men tot deze ontdekking gekomen was, is het knaapje naar het Stads- en Academisch Ziekenhuis vervoerd. Gisterennacht is het echter overleden. Geheime distilleerderij In een perceel aan de Stadsgraven- straat te Enschede, bewoond door Van L., hebben kommiezen in samen werking met de gemeentepolitie een ge heime distilleerderij ontdekt. Een com pleet distilleertoestel en pl.m. 150 L. gistende grondstoffen werden in beslag genomen. Van L„ die ter beschikking van de Justitie is gesteld, wordt ook nog van andere duistere praktijken ver dacht. Beruchte Ossecaren gearresteerd De gemeentepolitie te Oss is er in geslaagd zes personen te arresteeren', onder wie enkele van de destijds ge ruchtmakende affaire. De voorgesohiede- hiervan is geweest, dat tal van land bouwers aangifte hebben gedaan, dat in hun weiden koeien, schapen enz. waren geslacht. Door een toeval kreeg de po litie een spoor in handen van het nu gearresteerde zestal. Deze mannen leid den een vroolijk leventje, zonder dat zij arbeid verrichtten. Hun gangen werden nagegaan en toen kwam aan het licht, dat zij er des nachts op uittrokken om hun bedrijf uit te oefenen. De gestolen beesten werden op wreede wijze geslacht, vleesch en vet werd in zakken vervoerd en des morgens aan bekende adressen tegen hooge prijzen verkocht. Lijk van vermist meisje gevonden Na een diepgaand deskundig onderzoek heeft men tenslotte de identiteit van het lijk, dat kortgeleden nabij de spoor lijn te Naarden werd aangetroffen, kunnen vaststellen. Met zekerheid kan worden aangenomen, dat het stoffelijk overschot afkomstig is van de sinds vo rig jaar verdwenen Mieptje Bakker te Bussum. I Op 13 September 1941 trok het 14- j jarige meisje er op uit, om vlierbessen J te gaan verzamelen. Daarna begaf het kind zich naar een sigarenwinkel te j Naarden en vervolgens naar een snoep- j winkel te Bussum, te zamen met een j and# meisje, dat zich tót op heden niet heeft gemeld. j j Sindsdien ontbrak van Mientje Bak ker elk spoor. Wel werd enkele weken na haar verdwijning haar fiets gevonden op de heide, ten Zuiden van Bussum, nabij de grens van Hilversum. Omtrent de identiteit van den dader van dit afschuwelijke misdrijf tast men nog volkomen in het duister. Uitkosriüg bij gedeeltelijko'warklocshn De Centrale Persdienst van het Ne derlandsche Arbeidsfront meldt: De werkloozenkas van het Nederland sche Arbedsifront Zal voortaan ook bïj gedeeltelijke werkloosheid uitkeeringen verstrekken aan hen, die werkzaam zijn als diamantbewerker, kleermaker, meu belmaker, metaalbewerker, arbeider in een voedings- of genotmiddelenbedrijf, sigarenmaker, textielarbeider, technicus, werkmeester of opzicht!ho,uder, dan wel als fabrieksarbeider in een ander beroep of bedrijf dan de hier genoemden. Bedoelde personen Zullen voor uitkee ring in aanmerking komen, wanneer bij inkrimping van den normalen wekelijk- schen werktijd, het aantal werkuren in een werkweek met tenminste een vierde wordt verkort. Met inkrimping zullen voor het verkrijgen van uitkeering de volgende gevallen worden gelijkgesteld: Ten eerste het geval, dat een tot bo venstaande groep arbeiders behoorend lid van het Nederlandsche Arbeidsfront zonder te zijn ontslagen, door zijn werk gever voor onbepaalden tijd is weg gezonden. Ten tweede het g€Val, dat een lid, zonder te zijh ontslagen door zijn werk gever, voor onbepaalden tijd is weg gezonden, doch zijn werkloosheid bin nen het tijdvak van een werkweek valt en in totaal niet langer dan 5 dagen duurt. De hoogte van de uitkeering is af hankelijk van het aantal uren, waar mede de normale werkweek is verkort. Een verkorting van den werktijd, welke een vierde van den normalen wekelijk- schen werktijd bedraagt, zal hierbij met een halven dag gelijk worden gesteld, terwijl voor elke* verdere verkorting1, welke ten volle een vierentwintigste deel van den normalen wekelijkschen werktijd bedraagt, een uitkeering ver strekt wordt gelijk aan die van een kwart dag werkloosheid. Uitreiking van diBtributie-bescheiden De plaatselijke distributiediensten zul len op nader te bepalen tijdstippen ge durende het tijdvak van 11 tot en met 31 October 1942 tegen overlegging van de distributiestamkaart en tegen in ont- j vangstneming'vah een bon van het inleg vel, bonkaarten „Voedingsmiddelen 12e periode 1942", alsmede nieuwe aardap- pelkaarten uitreiken. Ook dit maal zal weer onderscheid gemaakt worden tus- schen stad en landkaarten. I De diensten zullen uitreiken: aan houders van een inlegvel KI of LI een bonkaart K109 en twee aardappel- 1 kaarten N109; aan houders van een inlegvel K2 of L2 een bonkaart K 209 en drie aardappel- i kaarten N 109; aan houders van een inlegvel K3 of L3 een bonkaart K309 en twee aardappel- kaarten N109; aan houders van een inlegvel K4 of L4 een bonkaart K 409 en één aardappel- kaart N109; I Houders van L-inlegvellen ontvangen bovendien een toeslagkaart voor aard appelen N 209. Bij de vorige uitreiking moest het publiek in een aantal gemeenten een for mulier MD 32 invullen ter verkrijging van een aardappelkaart. De aandacht wordt er op gevestigd, dat men een der gelijke verklaring betreffende de hoe veelheid aardappelen, welke men in voor raad heeft, ditmaal niet behoeft af te leggen. Van volkstuinders zullen de dien sten in verband hiermede ook in het productiegebied geen aardappelbonnen meer inhouden. Voor zelfverzorgers, d.z. in de eerste plaats al diegenen, die meer dan 5 are kleigrond of 10 are zand- of veengrond met aardappelen bebou wen, geldt deze regeling uiteraard .niet De distributiediensten zullen derhalve van zelfverzorgers voor aardappelen de verschuldigde aardappelbonnen en van zelfverzorgers voor brood en vleesch on derscheidenlijk de brood- of de vleeseh- bonnen inhouden. Van melkveehouders zullen- de bonnen voor taptemelk en van kinderen van melkveehouders de bonnen voor melk worden ingehouden. Zij, die geboren zijn tusscheln 5 October ten 1 November van de jaren 192i, 1928 en 1938, moeten hun inlegvellen ruilen al vorens hun bonkaarten in ontvangst te nemen. i i' Voorts wordt er op gewezen, vdat bij uitreiking van de bonkaarten het .vakje K5 van de distributiestamkaart zal wor den afgekruist, terwijl van het inlegvel die bon zal worden verwijderd, waarvan het nummer overeenstemt met het num mer der uitgereikte bonkaart voor voe dingsmiddelen. Het verdient aanbeveling, dat tnen ter stond bij het in ontvangst nemen dei- kaarten nagaat, of men alle bescheiden, waarop men recht heeft, heeft ontvangen, aangezien latere reclames uiteraard niet in behandeling kunnen worden genomen. RECHTZAKEN Zware straffen voor plunderaars Na een aanval van Engelsche vliegers werden leden van den Nederianidschen luchtbeschermingsdienst gebruikt voor opruimingswerkzaamheden. Hoewel hun door den leider van 'den troep met na druk er op gewezen was, dat plundering streng gestraft zou worden, ontvreemd den twee hunner uit de getroffen huizen verschillende voorwerpen, welke het eigendom waren van de getroffen be woners. 1 Het Deutsche Obergericht heeft beide daders met het oog op de bijzondere verwerpelijkheid van hun handelwijze door zich te vergrijpen aan de eigen dommen van de door den aanval reeds zwaar genoeg getroffen volksgenooten, elk tot 5 jaar tuchthuisstraf' veroordeeld. Een ieder, die zich op soortgelijke wijze aan een andermans eigendom ver grijpt en plundert, kan een soortgelijke straf verwachten. Beleedigisg der NSB zwaar gestraft In de zitting, welke den vrederechter. Woensdag te Alkmaar hield, moest de landarbeider K. G. uit Anna Paulowna terechtstaan. G. had op 5 Juli in een café te Wieringen zich afkeurend over de NSB uitgelaten en had gezegd, dat in de oorlogsdagen leden van deze be weging op Nederlandsche soldaten had den geschoten. In het café waren twee leden van de_ NSB aanwezig en deze vroegen G. of hij, wat hij' zei, kon bewijzen. „Ja"y had G. gezegd, „dat kan ik". De beide anderen waren toen de Duit sche politie gaan halen, doch toen ze met deze terugkwamen was G. reeds vertrokken. Verdachte gaf het gevoerde gesprek, toe, maar ontkende te hebben gezegd, dat NSB-ers op Nederlandsche soldaten hadden geschoten. Hij had dat in zijn diensttijd ook niet ervaren. De beide overige café-bezoekers hiel den als getuigen vol, dat G. den beleedi- genden zin wel had uitgesproken. De officier, die het ten laste gelegde voldoende bewezen achtte, zeide het noo- dig te achten, dat met kracht tegen der gelijke praatjes, als voordachte had ver kocht, wordt opgetreden. Spreker vor derde tegen G. een gevangenisstraf voor den tijd van twee maanden. De vrederechter vond, hetgeen G. had gezegd over de NSB een gemeene leu gen:, die, ook om de algemeens preventie, streng diende te worden gestraft. Hij veroordeelde verdachte conform den eisch. De groenteboer en de prijzen Er blijken bij elke controle opnieuw groentenhandelaren te zijn, die meenen onbemerkt en ongestraft de klanten of, indien het grossers betreft: de klein handelaren prijzen te kunnen bereke nen, welke de toegestane vaak verre overschrijden. Het gevolg van deze wijze van hande len is, dat het niet-kapitaalkrachtige deel van de bevolking de winkel of kar voor bij moet gaan of slechts een kleinere hoe veelheid kan koopen dan in verband met de algemeene voedselpositie mogelijk ware. Dat do,or de Prijsbeheersching hiertegen OHicleele Landbouwmededeelingen voor de Provincie Zeeland REGELING VEEVOEDER AARDAPPELEN OOGST 1942 Vrijgave aardappelen voor veevoeder De afname van aardappelen voor men- schelijke Consumptie geschiedt evenals vo rig seizoen vanaf maat 28 m.m. op waarts. Aardappelen b eneden 28 m.m. kunnen dus voor veevoeder bestemd wor den, mits hiervi een veevoeder- verklaring is afgegeven. Aanvragen om veevoederverklaringen moeten ge richt worden tot den PBH waaronder de teler ressorteert. Vrijgave van aardappelen boven 28 m.m. kan alleen plaats vinden, indien deze voor menschelijke consumptie on geschikt zijn. In een circulaire van 26 Sept. 1.1., gericht aan alle „telers van aardappelen, 0S onder B, punt 1, 2 en 3a en b een en ander uitvoerig toe gelicht. II. Misoogst of sltchte opbrengst Bij misoogst of wanneer de opbrengst beneden het algemeene gemiddelde blijft is de teler verplicht hiervan onmiddel lijk aan den PHB kennis te geven. Na een ingesteld onderzoek ontvangt de te ler een verklaring, inhoudende het re sultaat van het onderzoek. III. Waardelooze aardappelen Indien aardappelen door ziekte, ver rotting of andere oorzaken, waardeloos 2ijn geworden, moet ook hiervan door den teler aan den PBH mededeeling wor den gedaan. De waardelooze aardappelen mogen eerst na een ingesteld onderzoek ven het bedrijf verwijderd worden. Ook hier van ontvangt de teler een verklaring. IV. Voorraadsverminderivgen Uit het bovenstaande blijkt, dat elke voorraadsvermindering door den teler moet kunnen worden verantwoord; van elke vermindering ontvangt hij een be wijsstuk. Dit is bij: a. Levering aan PB v. d. VBNA een afleveringsbrief. b. Levering aan consument een af schrift v. d. aankoopvergunning. c. Levering pootgoed aan erkende han delaar een afleveringsbrief pootgoed d. Levering pootgoed ami BEA II een afl. briefje export. e. Bestemming veevoeder een af schrift van de vee voeder verklaring. f. Misoogst een verklaring van opzichter. g. Verloren gaan door verrotting enz. een verklaring van opzichter. De onder f en g genoemde verklaring is een v e e v o e d e r verklaring. Verder wordt den teler er met na druk op gewezen, dat ingevolge een besluit van 14 September 1942, no. 27659 van den Secretaris-Generaal van Land bouw en Visscherij bet in voorraad heb ben van veevoederaardappelen gedekt moet zijn door een veevoederverklaring, afgegeven door of namens den Provin cialen Voedselcommissaris. EUNDVEELEVEBING Veehouders neemt goed nota van de volgende punten, welke uitsluitend gel dig zijn voor Zeeland. 1. Degenen die voor een gewijzigde (veelal verlaagde) aanslag in aanmer king kwamen zullen inmiddels bericht ontvangen hebben. Onder alle omstan digheden dient aan den aanslag 1942 vóór 1 December 1942 te zijn vol daan. Bedenk echter dat regelmatige aanvoer moet plaats hebben, temeer om- dal in de laatste 2 weken van Novem ber niet alles „verwerkt" kan worden. 2. Veehouders, die thans nog meer vee boven 1 jaar hebben dan het aan tal dat zij zullen mogen aanhouden (be- drijfsmaximum) plus het aantal dat nog op den aanslag 1942 geleverd moet worden, handelen in eigen belang door: a. Indien zij een bedrijfsmaximum heb ben lager dan de toewijzing van 1941 en geen verhooging hebben aangevraagd of meenen daarop geen recht te heb ben, het overtollige vee vóór 18 Oct. a.s. op te ruimen of te contracteeren en de copie I (t= geldige bon) op een anders, naam te laten stellen. Heeft geen contracteering plaats dan krijgt men een extra aanslag van 375 k.g. per overtollig rund. b. Indien Zij een bedrijfsmaximum hebben aangevraagd dat evenhoog of hooger is dan de toewijzing December 1941 en meenen daarop ook recht te hebben de toewijzing af te wachten. Vanaf 1 Pectemfcer mag echter niet meer vee in voorraad gehouden worden dan het al dan niet verhoogde bedrijfsmaxi mum aangeeft. 3. Tot 1 December en wellicht ook in de week van 1—5 December zal niet op den aanslag 1943 geleverd mogen worden. Het aantal kilogrammen dat ge leverd wordt, komt alleen in minde ring' op 1942. Is aan den aanslag reeds voldaan dan is het teveel geleverde „verloren". 4. Voor vrouwelijk jongvee beneden 1 jaar geldt het voorschrift dat men zonder aanslag slechts 20 pet. van het aantal runderen b'oven 1 jaar (bedrijfs maximum mag aanhouden zonder aan slag. Heeft men geen verhoogin'gl aan gevraagd dan moeten de overige kal veren vóór 18 October zijn geruimd. Heeft men wel een gemotiveerde ver hooging aangevraajg|d dan doet men het beste de toewijzing af te wachten. B- denk wel dat bij afwijzing een extra aanslag van 220 k.g. volgt voor elk kalf dat op 18 October teveel aanwe zig is eif niet vóór 1 December 1942 aan het Bedrijfschap wordt geleverd. Bij extra toewijzing volgt toch een aanslag van 100 k.g. per kalf. VAEEENSTOEWIJZINGEN Het ligt in de bedoeling om met in gang van 11 October a.s. geen nieuwe of verhoogde varkenstcewijzingen op ruwvoeder meer. te verstrekken. DE PLV. VOEDSELCOM|MIS|SARIS VOOR ZEELAND. krachtig wordt opgetreden is wel geble ken. Talloos zijn de vonnissen, die tegen prijsovertredende handelaren zijn gewe zen. In verschillende gevallen hebben de veroordeelden leering uit' de straf ge trokken en nadien de prijsvoorschriften stipt nageleefd'. Soms echter is zelfs een tweede veroordeeling niet in staat hen het onjuiste van hun handelwijze te doen inzien. Dat dan tot de strengste maat regelen wordt overgegaan moesten eeni- ge Rotterdamsche groentenhandelaren on dervinden. Drie zaken moesten sluiten. Den han delaren werd verboden gedurende den tijd van 3 tojt 6 maanden het beroep van groentenboer uit te oefenen. Eén kan nog blijven doorwerken, doch kreeg f500 boete. Tenslotte veroordeelde de Inspecteur nog een 7-tal groentenhandelaren te te Rotterdam tot boete varieerende van f 75 tot f200. Uit Stad en Provincie ZIERIKZEE. Benoemd tot onderwijzeres j aan de o.l.school te Waterlandkerkje, waar zij reeds tijdelijk werkzaam was, mej. E. C, Serlé, alhier. ZONNEMAIRE. Aan het Kerkplein st^at een niet onbelangrijke trapgevel, van gele steen met banden van roode steen, waterlijsten van zandsteen en toogjes boven de ramen. Bovendien is dit huis, dat in de vorige eeuw pastorie was, van belang als geboortehuis van den vermaarden natuurkundige prof. P. Zee man. De tegenwoordige eigenaar wil ten nadeel© van den gevel hierin deuren breken voor zijn vrachtautobedrijf. Door de provinciale Zeeuwsche Archaeologi- sche Commissie is den burgemeester op het belang van het behoud van dit huisje gewezen. Ook Monumentenzorg wijdt er aandacht aan. (PZC). THOLEN. Bij besluit van heeren Com missarissen der Provincie Zeeland en N. Brabant, zijn de thans geldende tarie ven voor de Thoolsche brug, met in gang van 10 October p.s. weer voor drie jaren vastgesteld. De zeevaartschool Abel Tasmanis uit Délf zijl ovtrgeplaatst naar Enk- huizen De leerlingen tijdens een les in de kompasafpeiling {Polygoon Van Bilsen Pax Holland s) Aan de Universiteit te Utrecht slaagde voor het Prop. examen genees kunde, onze stadgenoote mej. Willy, Bronts. In verband met een overtreding der distributievoorschriften zijh deze week twee personen uit deze gemeente en een landbbouwer uit Oud-Vossemeer in arrest gesteld. Verschillende andere personen zijn in verband met deze kwes tie gehoord. STAVENISSE. Burgerlijken Stand over September. Geboren: Hubrecht, z. van W. A. Smits en A. D. Rijnberg; Jan, z. van G. Dorst en J. ,H. Moerland 3 Eliza, z. van C. Priem en C. van Iwaar den; Levenloos aangegeven een zoon van M. A. Hoek en P. G. van Oeveren* Gehuwd: A. J. Leune, 33 j. en C. de

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1942 | | pagina 2