OE GOUDEN VALLEI Neen,'» AKKERTJE De eerste aanleiding tot het vergrooten en verbouwen van de stad vormde de geldkoorts epidemie van 1927, die voor al voor de blanke bevolking rampzalige gevolgen had. Na afloop begon men met het bouwen van de Inboorlingenwijk Me dina om de blanke bevolking zooveel mo gelijk tegen besmetting te beschermen. De snelle toename van de bevolking maakte nog andere maatregelen noodiig- De met modern ingerichte, rijdende klinieken uit geruste gezondheidsdienst .doorkruist re gelmatig de kolonie en roeit besmettings haarden uit x Radioprogramma Wuentdag 16 September g HILVERSUM L 415.5 M. 7.15 Volksliedjes (gr.pl.); 7.30 BNO: Nieuwsberichten; 7.40 Ochtendmelodie (gr. pi.); 8.30 BNO: Nieuwsberichten; 8.40 Halfweg; 8.50 Groninger Orkest Vereeni- .ging (opn.)9 Solo- en koorzang ((gr.pl.) 9.30 Spiegel van den dag (opn.); 9.40 Solo en koorzang (gr.pl.); 10 Solistenplaatjes; 10.30 Het Millioenenlijntje"; 10 45 Gerard van Krevelen en zijn orkest; 11.30 Cello en piano; 12 Almanak; 12.05 Klaas van Be eek en zijn orkest; 12.45 BNO: Nieuws- en zakelijke berichten; 13 Amusementsor kest; 14 Halfweg, gevarieerd programma; 15 Een eeuw mode, luisterspel; 15.20 Halfweg, gevarieerd programma; 16 Zang, cello en olavecimbel; 16.30 Kamermuziek (gr.pl.); 16 45 BNO: Nieuws-, zakelijke- en beursberichten; 17 Orgelconcert; 17.30 Op zoek naar de ziel van den visscher; 18 Ensemble Willy Kok en solist; 18.15 Orkest Grigoras Dinicu (gr.pl.); 18 30 En semble Willy Kok en solist; 19 Wat niet in de krant staat; 19.15 Beniamino Gigli zingt (gr.pl.); 19 30 BNO: Nieuwsberichten 19.40 BNO: zakelijk praatje over den landbouw; 19.55 „De zwarte handel lokt"; Van 20.15 Alleen voor de Radio-Centrales die over een-lijnverbinding met de studio beschikken; 20.15 Omroep-Symphonie Or kest; 20.45 Groote Nederlandsehe voca listen; 21.25 Pianovoordracht (gr.pl.)21.45 BNO: Nieuwsberichten; 22.00 Weenen op op z'n best (gr.pl.); 23 Frauenliebe und -Leben (gr.pl.); 23.30—24 Dansmuziek (gr.pl.) HILVERSUM II. 301.5 M. 7.15—7 40 Zie Hilversum I. 7 40 Ochtend gymnastiek; 7.50 Sportnieuws; 8 Voor de rijpere jeugd van het platteland; 8.40 Orkestconcert (gr. pi.)9 Viool- en piano- soli (gr.pl.); 9.15 Voor de huisvrouw; 9 30 Een lied, een lach (gr.pl.); 10 Godsdien stige uitzending; 10.30 Piano-voordracht; 11 Voor de kleuters; 11.20 Symphonie-Or- kest (gr.pl.); 11.30 Ensemble Joan Lancé; 12.30 Programma-overzicht; 12.35 Sympho- nie-orkest; (gr.pl.)"; 12.45 BNO: Nieuws- en zakelijke berichten; 13Landbouw-re- portage; 13.15 Orkest van de Nederland sehe Kameropera; 14 Godsdienstige uit- ding; 14.30 „Vier eeuwen Nederlandseh Muziekleven"; 15.15 Piano èn orkest (gr. pl.)15.30 Voor Tie vrouw; 15.45 Piano voordracht (gr.pl.); 16 Revida-sextet; 15.45 BNO: Nieuws-, zakelijke- en beursberich ten; 17 Voor de jeugd; 18.30 BNO: Nieuwsberichten18.40 Spiegel van den dag; 18.50 BNO; Brabantsch praatje; 19 Musette-orkest van Erich Söhneidewind (gr.pl.); 19.15 Wij socialisten; 19 30 Vreug de en arbeid; 21.45 BNO: Nieuwsberich ten; 22 Politiek praatje; 22.10 Avondwij ding; 22.10—24 Zie Hilversum I.v RADTONIEUW8 Woensdag 16 September Ernstige muziek. Het Utrechtsch Stedelijk Orchest con certeert om 15 uur over den zender Hilversum I. Uitgevoerd worden wer ken va-« J. B. van Bree, Johan Kolvers, W. K d Vries—Robbé en Dr. Alphons D:eptnbrock ss ss se se Valsche bescheidenheid is de meesï ge slepen verm van ijdelheid. Feuilleton 14 door Emma Hoogwerf En nu van Francine? O, die is allerliefst! Ik mag haar heel graag. Ze is zoo onzelfzuchtig en weinig wereldsch. Ze leeft voor haar muziek, haar boeken, haar boeken, haar bloemen en haar lievelingsdieren. Maar gaat het leven daar altijd zoo'n eentonig gangetje? Hebben ze noo t eens eenige verandering? Af en toe eens een diner; maar grootvader, nóch tante Maria houden van •drukte. Ook is er nooit haast op „Schoon zicht". Een kalme rust heerscht er :'n allen en alters! Dat zou niets voor mij zijn! Ik zou het er niet kunnen uithouden! O, het is er heerlijk, om eens u't te rusten. Ik héb daar kamers en Max brengt er een groot gedeelte van #jn tijd met mij door. Ik stel levendig belang in „Schoon zicht". en Zijn bewoners. Kunt u de reden daarvan niet gissen, mijnheer Kor te weg? Hoe zou ik dat nu kunnen? Heeft Max dan gisteren niet ver- Lichte muziek. Om 17.30 uur hoort U over den zen der Hilversum U het dqnsorkest o.l.v. Theo" Uden Masman. Godsdienstige uitzendingen. 10 uur morgenwijding; 10.15 uur Ge wijde muziek; 14 uur Eerste lezing uit den cyclus „Johannes de Deeper" door ds. A. J. van Rennes te Strijen; 22.10 uur Avondwijding; de2e uitzendingen zijn over den zender Hilversum II te beluis teren. Land en Volk. In de serie „De directie van den Land bouw" houdt Ir. Mesu om 13 uur (Hil versum II) een causerie onder den ti el „Meer grond voor onze jonge boeren". Om 18 uur hoort u in de uitzending „Landmans Lyust", een luisterspel van A. Koers, getiteld „Rond de oude Dorps linde". Voor de z ie ken. De uitzending „Zonnestralen in zieken zalen", door Frans Verlaan, kunt u om 15.30 uur over den zender Hilversum II beluisteren. VIER EEUWEN MUZIEKLEVEN Tentoonstelling in liet Rijksmnsenm Ter gelegenheid van het Tweede Ne derlandsehe Radiomuziekfeest, dat Zater dag is begonnen, heeft het departement van Volksvoorlichting en Kunsten, in sa menwerking met den Nederlandschen Om roep, in het Rijksmuseum een belang wekkende tentoonstelling „Vier eeuwen Nedëriandsch Muziekleven" ingericht. Na een kort inleidingswoord van den direc teur van den Ned. Omroep, dr. ir. W. A. Herweijer, heeft de inrichter der ex positie, de heer Dirk Balfoort, waarne mend directeur van het Haagsdhe Gem.- museum, in een kort© causerie iets ver teld over opzet en streven dezer mu- ziektentoonstelling. Vier zalen geven elk een indruk van een eeuw muziek, met als middelpunt de figuur van den mu sicus, die als representatief mag gel den voor die eeuw: Orlando di Lassa voor de 16e eeuw, Sweelinek voor de 17e, Hurlebusch voor de 18é, Zweers voor de 19e en Badings voor de 20e eeuw. De heer Balfoort dankte al zijn medewerkers voor hun hulp1. Vervolgens was het woord aan prof. dr. T. Goedewaagen, secretaris-generaal van het departement van Volksvoorlich ting en Kunsten, die nog eens onder streepte, dat de tentoonstelling getuige nis aflegt, dat de Nederlandsehe mensdh slechts na moeizaam werk en volharding, in de muziek geworden is wat hijLis. Er is één grondthema voor alle Neder landsehe muziek. Dit te ontdekken en propageeren is de taak der Nederland sehe musici. De historie van het speel tuig en al de middelen van geestelijken aard, die de muziek ten dienste staan, bewijst hier goede -diensten. Met den wensch, dat deze blik op het verleden het uitzicht op de toekomst zou verhel deren, verklaarde prof. Goedewaagen de expositie voor geopend. Prestaties der binnenvloot moeten opgevoerd worden De tegenwoordige buitengewone om standigheden doen hun invloed ook gel den op ide binnenscheepvaart. Om de prestaties van de binnenvloot zoo groot mogelijk te maken, moet er "op gelet worden, dat ieder schip zijn reis vlug volbrengt, en dat allen, die bij het vervoer te water betrokken zijn, voor zoover het peil van het water en andere van invloed zijnde factoren dit toestaan, al hun krachten hiervoor inspannen. Niet alleen is het in het belang van den schipper zelf, dat de reizen zoo snel als mogelijk is, worden uitgevoerd, ook voor de gemeenschap is een groote omloopsnelheid van zeer veel beteekenis De laadr en lostijden in de binnenscheep vaart zijn dan ook reeds belangrijk be perkt. Aangezien het algemeen belang het zwaarst moet wegen, zal de schipper in teld dat hij mij gevraagd heeft, de zijne te worden? Neen; hij heeft mij wel gezegd, dat hij je bewonderde; méér niet. En welken raad hebt u hem toen gegeven? Hebt u hem verteld, dat ik ongeschikt was door afkomst en opvoe- diing om de Zijne te worden? Albert antwoordde niet. Zij wachtte een oogenblik; toen legde ze zacht de hand over de zijne en dwong met onweerstaanbaren glimlach: Neen, vertelt u mij dit eens precies? Ja, ik heb dit alles gezegd en nog meer. En hoe luidde Zijn antwoord? Neen, dat zeg ik je niet. Dat was een beleediging voor ons beiden. Hij sprong van de bank en keek som ber in de rivier. Na enkele minuten kwam hij tot haar terug en vroeg: Neem mij mijn onbeleefdheid niet kwalijk Nan en laten wij over wat an ders spreken. Jij en Max bent beiden oud genoeg, om buiten mijn raad te kunnen. Maar ik heb juist den raad van een vriend zoo zeer noodig! sprak ze op innig-droeven toon. Toe, help mij nu. Dat heeft u mij immers beloofd? Er is niets, wat ik niet voor ie zou willei. doen, Nan! Ik zou dan wel de ondankbaarste sterveling ter wereld vele gevallen van zijn voorkeur voor be paalde vervoeren en zijn eigen voordeel moeten afzien, en zal hij de minder loo- nende transporten eveneens moeten uit voeren. Wie de noodzakelijkheid daar van niet inziet, stelt zilch er aan bloot, dat hij, door van overheidswege le nemen maatregelen, voor bepaalde ver voeren aangewezen wordt. Van den kant van den verlader en den ontvanger moet er toe meegewerkt wor den, de schepen zoo snel mogelijk te laden en te lossen, opdat bereikt wordt, dat de schepen weer spoedig voor andere vervoeren ter beschikking staan. Zeer in het bijzonder geldt de nood zaak van groote omloopsnelheid voor stoomsleepbooten, waarvan meer ge vraagd moet worden dan van de vracht schepen. Terstond na het beëindigen van een reis moeten de kapiteins hun maat regelen nemen, opdat motorbrandstof en smeeroliën ingenomen worden, om zoo spoedig mogelijk weer voor de vaart klaar te zijn. Van de afdeéling vervoerwezen van het departement van Waterstaat gaan de richtlijnen uit voor "de bevrachtings- en sleep vaartcomm issarissen, die belast zijn met de zorg voor de dagelijksche leiding van 'de binnenscheepvaart en sleepvaart in hun district. Voorschriften van deze instanties en functionarissen moeten dan ook onder alle omstandig heden nagekomen worden. VERSCHILLENDE BERICHTEN Spiritusvat uit slkaar gesprongen Voor het magazijn van een grossier den; aan de Nijverheidssingel te Breda lag aan de singelzijde een leeg spiritusvat met een inhoud van 600 liter, te wachten op terugzending haar de fabriek. Twee jongens zijn met "het vat gaan spelen en daarbij heeft een der jongens de on voorzichtigheid gehad een brandende lu cifer in het sponninggat te steken. Met een geweldige klap vloog het vat uit elkaar. De -eene zijde werd afgescheurd en een tiental meters verder door het bovenvenster van een deur van een naast gelegen huis geslingerd. Een'der jongens, de 9-jarige van Gastel, werd door den' luchtdruk opgenomen en kwam, zwaar' gewond, acht meter vérder neer. Hij is naar het ziekenhuis vervoerd. De an dere jongen, de 7-jarige de Leeuwi kreeg brandwonden aan borst en armen. Aanstelling bij de Ned. Politie en de beroepsbrandweer Van officieele 'Zijde wordt de aandacht er op gevestigd, dat wederom d© gele- lt-genheid is opengesteld tof dienstne ming bi; de Nederlandsehe politie en de beroepsbrandweer. Na de aanneming van gegaJ'gden voor de politie, ontvangen deze hun eercfr opleiding in een politie- opleidings-batalj on. Na deze scholing, die ongeveer 6 mal den duurt, wordën Zij bij een der Neder landsehe "politiecorpsen te werk gesteld. Mot lucifer bij een granaat Zaterdag hebben drie jongemannen te Te géien in het Belféldsche Broek een granaat gevonden, welke nog niet ont ploft was. Zij probeerden het projec tiel met een lucifer tot ontploffing te brengen. De gevolgen waren ontzettend. Het projectiel sprong met een geweldi gen knal uiteen en de drie jongeman nen werden allen zwaar gewond. Zij werden naar het ziekenhuis te Tegelen overgebracht, waar twee van hen ter stond na aankomst Zijn overleden. De derde jongeman verkeert in levensge vaar. (ANP). Bedrijfsvergadering N.A.F. Vrijdag heeft vpor het personeel, werk zaam op hét vliegveld te Souburg, een bedrijfsvergadering plaats gehad. De daartoe ingerichte cantine was ge heel met belangstellenden gevuld. De ver gadering werd geopend door Belriebsob- man Friedrichs, die een kort overzicht gaf over de vraagstukken van dezen tijd. p— Zijn, als ik je hulp weigerde; na èl wat je voor ons gedaan hebt! Stil! Daar niets van zeggen! Maar deze éérte vraag moet u geheel naar waarheid beantwoorden. Belooft u mij dat? Ja, ik beloof het je. Maar maak het niet moeilijker voor mij, Nan, dan het toch al is! Neen, ik zal ook niet verder aan dringen. Waarom ook eigenlijk, als ik toch het antwoord even goed weet, als u! U heeft gelijk: ik ben geen geschikte vrouw van Max. Ik weet dat, als ik met hem trouwde en hij nam mij' m^e naar Holland. Ik zou zijn familie daar voortdurend aanstoot geven. Ik zal niet ontkennen, dat Zijn aanzoek mij zeer verleidelijk voorkwam. U weet iets van mijn leven hier, maar u weet niet alles! U hèbt er alleen de lichtzijde van gezien. Maar er is nog een don kerder kant, die veel verschrikkelijker is en waarmee u, hoop ik, nooit zult hoeven kennis maken: Toen Max mij gisteren met zijn aanzoek te voorschijn kwam, was ik maar al te zeer geneigd, dit aan te nemen; ondanks mijn on geschiktheid...., Och, zoo dikwijls toch zijn huwe lijken tusschen menschen van ongelijken stand heel gelukkig geworden. Laten wij aannemen, dat je op het oogenblik nog niet Zoo geschikt zoudt wezen, om de plaats aan zijn zijde in te nemen dit Hierna nam referent Korte het woord, die er c.a. op wees, dat wij niet strijden voor Duitschland, maar voor een nieuw Europa Vervolgens sprak de heer de Jonge Baas Provinciaal Frontleider van het N.A.F. in Zeeland, over het werk van het N.A F. Spreker zette in korte trekken uiteen het groote principieele verschil tusschen de vrcegere vakorganisaties en het N.A.F. Eenerzijds het niet tot werkelijkheid kun nen brengen van de sociale wenschen en verlangens door het groote aantal ver schillend getenteerde belangengroepen en anderzijds het Arbeidsfront, dat niet bepaalde groepen wil omvatten, maar hei geheele Nederlandsehe Volk. In de toe komst zal er meer gewerkt moeten wor den, omdat de productie veel grooter zal zijn. Ds bon voor vermicelli Op bon 386 van de bonkaart algemeen is voor de toepende distributieperiode alleen vermicelli, maccaroni of spaghetti "verkrijgbaar gesteld. Dit is geschied om de voorraden in evenwicht met het ver bruik te brengen. Inderdaad is de wijzi ging van het systeem tot verstrekking van de keuzeartikelen maizena, sago, aardappelmeel, puddingpoeder, vermicelli maccaroni of spaghetti in overweging genomen, doch, naar men van bevoegde zijde mededeelt, staat nog niet vast, dat na September beurtelings een bon voot vermicelli en een bon voor maizena zal worden aangewezen. LANDBOUW EN VISSCHERIJ Verbruik uit eigen boomgaard toegestaan Het is gebleken, dat het bericht, waar in onder meer werd bekend gemaakt, dat in boomgaarden of f ruit teel tbedrij- ven de eetgelegenheid vari fruit niet meer zijn toegestaan, alsmede .dat de verkoop van-, fruit door telers rechtstreefis-^aan consumenten thans in het geheel© land is verboden, tot misverstand heeft aan leiding gegeven. De meening heeft name lijk post. gevat, dat het den ^telers nu niet meer is toegestaan van hun oogst een deel voor eigen gebruik te bestem- voor de voedselvoorziening in oorlogs- men. Uitdrukkelijk wijst het rijksbureau tijd er ,op, dat dit onjuist is, de telers kunnen over dat gedeelte van hun oogst, dat zij voor eigen gebruik noodig hebben, vrijelijk beschikken. NjjVËRHEID EN TECHNIEK Binnenbanden van brandnetels Heel Europa, voor Zoover het zich fietsend voortbeweegt, zoekt sedert en kele jaren naar den -idealen vervanger van den fietsband, Zonder bepaald suc ces overigens. Intusschen presteerde men op1 dit gebied, vooral in fietsenrijke lan den: Denemarken en Nederland, al heel aardige resultaten, en winnen de surro gaatbanden door de steeds grootere er varing welke men er mee doet, kennelijk aan kwaliteit. Denemarken heeft nu, Zoo meldt het NPB," weer groote verwachtingen van een nieuw vervangingsmiddel voor bin nenbanden. Een Deensche rubberfabriek is op het denkbeeld gekomen brandne tels tot stof te verwerken. De nieuwe, daaruit ontstane brandnetelbanden moe- ten vrij goede elastische banden hebben. Uit Stad en Provincie ZIERIKZEE. Nu de veelgevraagde ta bak slechts op de bon verkrijgbaar wordt gesteld, tracht men het toegewezen kwan tum aar. te vullen met nicotiaansch kruid van eigen bodem. Velen hébben in hun tuin tabaksplanten gekweekt en thans is de oogst aan den gang. Het drogen der bladeren is het moeilijkste. Toch behalen sommige kweekers aardige re sultaten. Zoo verzeilde een puntzak ta bak van eigen teelt op ons bureau, ge kweekt en gedroogd door dhr, Jac. Ge luk Pz. te Noordgouwe. Het product is goed rookbaar en tamelijk pittig. zou je toch kunnen aanleeren: Niets is onmogelijk voor de vrouw, die haar man waarlijk liefheeft! Ja.... als zij waarlijk liefheeft! Hun blikken ontmoetten'elkaar en Al- bert ontroerde: Als er ooit liefde sprak uit een paar donkere oogen, dan was het uit die van Nan; Maar of het liefde was voor hém, of vóór Max, of voor eenigen anderen man; dit wist Albert niet. Een moment bleven ze elkaar aankij ken; toen wendde zij zich af met diepen zucht: Neen. Toch helpt mij dit alles niets. Hoe zeer ik hem ook liefheb; er is een scheidingsmuur tusschen ons, waar zelfs de liefde niet overheen kan ko men. Ik ben ongeschikt, om de zijne te worden; niet alleen door geboorte en opvoeding, maar door iets veel er- gers: door een zonde, een misdaad..., Onzin! meende Albert. Neen, dat is geen onzin! Het is de waarheid! riep zij onstuimig, sprong op van de bank en ijlde voort; hem daar alleen achterlatend. 'iK= - HOOFDSTUK VII. Dien volgenden morgen was Nan aan het nakijken van haar voorraad textiel- goederen. Ze was alleen en verwachtte ook alleen te blijven, tot den avond, want Albert was met een gezelschap Rillerig? Huiverig? Laat AKKERTJES zorgen dat 't Kou-tje geen Kou wordt. Neem ze dadelijk want een kou kan gevaarlijk worden. De Nederlandsehe PünstWe^ BOEKEN EN BROCHURES „WERKEND VOLK", van vorige week opent met een reportage van Jan van Ek „De Noord-Oostpol der groeit", verlucht met suggestieve foto's van het nieuwe land, dat op de zee ver overd wordt. J. Hoekstra-Klumper be spreekt in „Leiding gevend volk", dat waar de No.ordras-mensch komt, hij de leiding neemt, en de kuituur beïnvloedt. In de nieuwe sociale' ordening is een groote taak weggelegd voor de sociale voormannen, wier taak niet gemakkelijk is, volgens dr. Wienbelt. Baaggermolens verkondigen overal den lof van Slie- dreeht, den lof van Holland. Ze zullen er na den oorlog weer op uit trekken, want overal ligt werk te wachten, schrijft W. J. Meijer. Amerika zooals het is heeft maar één leerschool, vertelt H. Lindt, in een artikel, met sprekende foto's en dat is: Europa! P. van Gaste) vertelt van de films .van Willy Forst, in het algemeen en over „Wiener Blut" in het bizonder. Max Wolters verzorgt de kriti sche kroniek. Gewijzigde Buslichtingen Zierikzee 5 uur 15 rich ting Duiveland; 9 uur 45 Schouwen; 13 uur Holland; 15 uur 35 (Nachtposttreinen) 21 uur 10 Schouwen. SPORT VOETBAL. - N.V.B. 13 September. District I. De Volewijckers—HBS Hermes DVSStormvogels DFC—EDO ADiODWS District II. Blauw Wit—Emma Haarlem—DiHC RFC—Feijenoord 't Gooi—VUC VSV-Ajax District III. AGO VV—Quick Tubantia—Enschede PECGo Ahead NEC—Heracles Ensch. Boys—Wageningen District IV. Spekholzerheide—Mauri ts MVV—Roermond Longa—BW Willem II—Picus Eindhoven—PSV NA C—NO AD' District V. GVAV—HSC Velocitas—LSC Sneek—Be Quick HeerenveenAchilles Leeuw ard en—Veendam Opening Spirtpark Eenesse Kenesse IZcnnemaire I 13 Eenesse II—Zonnemaire II 71 Het sportterrein te Renesse is Zondag- middag wel officieus, doch nog niet of ficieel geopend. Zoo was de oorspronke lijke ingang afgesloten en bovendien viel goudzoekers een paar mijlen verder het land ingetrokken en Max die pas vriend schap had gesloten met eèn jongen boer daar uit den omtrek, zou den dag door brengen op diens hoeve en zou dan tegen zonsondergang met het gezelschap goudzoekers terug keeren. Nau kon haar gedachten niet bepalen bij de goederen, die Zij onderhanden had, want telkens dwaalden ze terug naar het onderhoud met Albert van den vorigen avond. Ze wist dat ze, in zekeren zin, zich- Zelve verraden had tegenover hem en dus schaamde Zij zich over haar zwak heid. Wat zou hij wel van haar dénken? O, wat was zij toch dwaas geweest! Een troost was het althans, dat ze weldra de Gouden Vallei zouden ver laten, want de bewuste toelage uit Dur ban zou nu met de volgende post wel kOmen en dan zouden ze gaan. Terwijl ze zoo dacht reed de post wagen, die tweemaal in de week in de Gouden Vallei kwam, vóór. Het waren huis was tegelijk postkantoor en Nan Het haar werk in den steek, om de brieven en pakjes in ontvangst te nemen. Een groote, zware man, met een lit- leeken over den eenen wenkbrauw, sprong ook uit den wagen en Nan keek naar hem met een gemengde gewaarwor ding van verrassing en vrees. j fWoridf vervolgd) 4-2 (2-1) 2-0 1-2 (0-1) 3—1 (0-0) 3-2 (1-D 2-3 0—5 (0-1) 3—3 <0-D 1—0 (0-0) 1—3 (1-1) 0-1 (0-0) 2—5 (1-3) 1—0 (0 Oi 2—5 (1-1) 3—1 (1-1) 0—2 gestaakt 2-1 (1-1) 4-0 (2-0) 2—1 (2-0) 3—1 (O-O) 3-2 (2-1) 0—4 (0-1) 1—3 (1-1) 3-1 (2-0) 1—3 (0-2)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1942 | | pagina 2