Lotion Malwida 31 „LAWN TENNIS" -1 RADIO-PROGRAMMA Woensdag 27 Mei HILVERSUM I. 415.5 M. 6.45 Gram.; 6.50 Ochtendgymnastiek; 7 Gram.; 7.45 Ochtendgymnastiek; 7.55 Gr.; 8 BNO: Nieuwsberichten; 8.15 Gram.;9.15 Voor de huisvrouw; 9.20 Gram.; 10 Frans Wouters en zijn orkest (opn.) en Gram.; 11 Voor de kleuters; 11.20 Ensemble Jack der Kinderen; 12 Orgel en viool; 12.40 Almanak; 12.45 BNO: Nieuws- en eco nomische berichten; 13 Reportage; 13.15 Zang met clavecimbel; 14 orkest Malan- do; 15 Reportage; 15.20 Rotterdamsch Philharmonisch orkest; 16 Bijbellezing; 16.20 Voor de jeugd; 17 Gram.; 17.15 BNO: Nieuws-, economische- en beurs- berichten; 17.30 Nationale Jeugdstorm kwartier; 17.45 Gram.; 18 Een werkzoe kende vraagt inlichtingen18.15 Cello en piano; 18.50 BNO: Nieuwsberichten; 19.01 BNO: Economisch praatje over den landbouw; 19,10 Gram.; 19.15 De familie de Boer; 19.30 Melodie en Poezie; 20.15 Theo Uden Masman en zijn dansorkest; 20.45 Gram.; 21 Bert van Dinteren en zijn orkest; 21.40 BNO: Nieuwsberichten; 22 BNO: Politiek praatje; Van 22.10 Alleen voor de Radio-Centrales die over een lijnverbinding met de studio beschik ken; 22.10—24 Gram. HILVERSUM II. 301.5 M. 6.45—8.15 Zie Hilversum I (7.30—7.40 Boksles); 8.15 Amusementsorkest en het Kleine Omroep-Manoenkoor (opn.); 9.15 Gram.; 10 Morgenwijding; 10.15 Piano voordracht; 10.40 Voordracht; 11 Zang met pianobegeleiding; 12 Ensemble Rent meester; 12.45 BNO: Nieuws- en economi sche berichten; 13 Gerard van Krevelen en zijn orkest; 14 Gram.; 14.15 Uit Neerlands Gouwen; 14.30 Omroep-Ope- rette-Koor; 15.15 Ensemble Joan Lancé; 16 Gram.; 16.15 Rotterdamsch Philhar monisch orkest; 17 Voor de jeugd; 17.15 BNO: Nieuws-, economische- en beursbe richten; 17.30 Ernst van 't Hoff en zijn orkest; 18.15 Gram.; 18.30 Van huis tot huis; 18.45 Gram.; 19 Zang en piano; 19.30 BNO: Nieuwsberichten; 19.40 Spie gel van den dag; 19.50 BNO: Brabantsch praatje; 20 Gram.; 20.05 Inleiding Bruck ner-cyclus; 20.15 Concertgebouworkest; 21.30 Als je verre reizen doet, -dan kan je veel verhalen; 21.45 BNO: Nieuwsbe richten; 22 Gram.; 22.05 Avondwijding; 22.10—24 Zie Hilversum I. RADIONIEUW 8 Woensdag 27 Mei Ernstige muziek. Het Rotterdamsch Philharmonisch Or kest o.l.v. Ed. Flipse breng|t m.m.vt; Ma- rinus Flipse om 16.15 uur over Hilversum II een Nederlandsch programma mét j werken van W. Landré, R. Mengelberg en J. Waglenaar ten gehoore. j Om 20.15 uur voert het Concertgebou^w Orkest o.o.v. Ed. van Beinum over Hil versum II de achtste Symphonie in C. kl. t. van Anton Bruckner uit. Land en Volk. Over Hilversum: I kugt u om 13 uur luisteren naar een uiteenzetting) over de ingewikkelde weg, dien het vlas moet afleggen om lint te worden. Een voordracht „Macht der Zee" kunt u via Hilversum' I om 14.15 uur in de rubriek ,,Uit Neerlands Gouwen" beluisr teren. O.a. wordt een fragment uit „Kruistocht om het eiland" van Age Seheffer en een gedicht van Mar tien Beversluis „De Redders" voorgedragen. Om 19.15 uur zetten we de microf- foon te luisteren bij de familie De Boer,. Via Hilversum' I kunnen we de uitzen ding hiervan beluisteren. M M W W W W W Vv In \den strijd met ons lot kunnen wij, door anderen geholpen worden, den strijd met ons zeiven moeten wij alleen uitvechten. v" Feuilleton 6 Roman van Else Wernecke Het is een vrij zonderlinge geschie denis. Ze kent meneer Koekoek, idiie kaal hoofdige electriseeTmaChine, zoo te zeg gen heelemaal niet. En nu zit ze naast hem in eeni zeer behaaglijke omgeving met wit gedekte tafeltjes, champagne- koelers en kleine vaasjes met bloemen. Eerst drinkt u iets pittigs, beslist "meneer Koekoek, ergens op een kaart wijzend, die een gedienstige kelner haar voorhoudt. En dan eet u wat behoorlijks. U hebt vandaag natuurlijk nog niets ge geten. Nou dan. Juf frouw Faust drinkt gehoorzaam het vocht, dat kleurloos en onschuldig in het :glas hangt en schier levensgevaarlijk in haar keel brandt. Ze heeft echter een vaag gevoel, dat men beter doet elec- triseermachines niet te irriteeren. Maar als ik nu nog Zuurkool met een varkens- kluif moet eten, denkt ze in een plot-? seling opkomenden angst, dan de hemel sta mij bij! Maar neen, er komt een zeer delicate kalfsoester en Margarete Faust heeft een NEEMT NU EEN ABONNEMENT OP Neerland's vooraanstaande Sportblad MET FRAAIE FOTO'S DEZE MAAND BEGON DE21eJAARG. ABONNEMENTSPRIJS FL. 5.25 PER JAAR IN 2 HALFJ. TERM. GEEFT U HEDEN OP AAN DE ADMINISTRATIE N. ACHTERGRACHT 104 - A'DAM C - GIRO 28767 T NV. N.V. ,,'T KOGGESCHIP" Gesproken woord. Een praatje over de taak van het Gewestelijk Arbeidsbureau kunnen we om 18 uur via Hilversum I beluisteren. De titel van deze uitzending luidt: „Een werkzoekende vraagt inlichtingen". „Een lentesprookje" uit „De Gezegfen- den" van Aart v. d. Leeuw, (uitg. Nijgh en van Ditmar, Rotterdam) Zal om 10.40» uur via Hilversum II worden voorge dragen door Lien de Jong. Voor de jeugd. „De tuin in", een uitzending gewijd aan de 'bewerking van de schoolwerk- tuinen wordt om 17 uur via Hilversum II uitgezonden. Spor t. Een reportage over de beteekenis en het doel van de heilgymnastiek door Karei Nort wordt om' 15 uur over Hil versum' I uitgezonden. De prijsfceheersching in 'Zeeland Een frappeerend geval was dat van een veehandelaar, die van alles opkocht als rijwielen, kachels, andere ijzerwaren, emaille, tot spijkers en steenen borden toe. Hij slopg dit op verschillende plaat sen op, na alles voor normale prijzen! te hebben iglekoeht. Toen hij, nu er ge brek aan deze artikelen komt, aan het verkoopen ging, js alles in beslag ge nomen en werd de handelaar in ven- zekering gesteld, omdat hij voor hoogere prijzen verkocht dan ide gangbare. Uit andere voorbeelden bleek, dat men soms goederen achterhoudt, wat ook strafbaar is, terwijl het zich ongerech tigd inschakelen in den handel als tus- schenpersoon de waren ook duurder maakt, wat eveneens ontoelaatbaar is. Er worden allerlei trucks toegepast om goederen aan den geregelden'handel te onttrekken. Zoo komt het voor dat' grossiers b.v. een artikel afleveren, maar het direct, met een flinke winst weer terug koopen, om het dan in den zwarten handel ,te brengen. Een andere mededeeling over het vi siteeren van een koffer, die vol pakjes koffie bleek te zitten, deed ons veri- memen van het op het spoor komën van een groote hoeveelheid koffie, thee, zeep, enz. enz. De thee werd .verkocht van f 75 tot f 100 per kg, de koffijei van f 40 tot f 50. Ten slotte Werd vrij uitvoerig stil gestaan bij de zaak van den verkoop; van zaaizaden, die naar België worden uitgevoerd. Het bleek, dat deze zaden uit Holland naar Zeeuwsch-Vlaanderen werden vervoerd en wiel een 8000 kg minstens door A.T.O. en beurtschippers. Er worden daarmede gfcroote winsten gemaakt, o.a. alleen f 1000 die iemand kreeg door zijn naam te leenen bij1 een transactie. Een ander kreeg 50 cent per kg voor het plaatsen van zijn hand- teekeninig op een vrachtbrief. Onder het aangehouden zaad was er ook zonder kiemkracht, maar het goede wordt langs dezen weg aan de voedselvoorziening van ons land onttrokken en dat is «.tv deze tijden zeer ernstig. Het onderzoek in deze zaak leidde tot niet minder; dan een 30-tal verdachten. De heeren van de prijsbeheersohing wezen er nog eens met klem op, dat het publiek in deze krachtig dient mede te werken en gevallen van prijsover- treding en prijsopdrijving moét tet ken nis brengen, waarbij de aanbrengers des;- iglewenscht onbekend kunnen blijven. Ano nieme aan'giften kunnen niet tot onder zoek lijden. De dienst moet weten wie' het mededeelt. Nolg werd gewezen op de moeilijk heden, die ook voor de klompenindustrie zullen ontstaan, omdat geen boomen meer te koop zijn. Er wordt toegezien dat ook hier geen prijsverhooging ont staat. Wél zijn er thans nolg veel op^ geslagen bij de fabrikanten. Dat het gaat nijpen is o.a. een gevolg van het hamsteren van klompen, i Alles bij alles bleek ons, dat de dienst van de prijsbeheerschirtg blijft werken aan de bescherming der consumenten tegen de practijken van hen, die het met de wijze van geld verdienen niet te nauw nemen. Uit Stad en Provincie THOLEN. Dank zij het gunstige weer, waren de vangsten van bot vorige week iets beter. Ofschoon men nog niet aan het aantal tobben van vorig jaar komt, was de uitkomst zoodanig, dat een goede boterham kon worden verdiend. De vraag overtreft echter de aanvoer. Van alle kanten komt men bij de visschers en leurders om bot. Gelukkig wordt door leurders en visschers, .^aan de Thoolsche menschen voorrang verleend. De omzet van oesters was zeer gering. Bij verschil lende kweekers zijn weer duizenden pan nen gekalkt voor de uitzet van broed. De vangsten der weervisscherij waren ook nu gering. Mossels werden er niet meer aangevoerd. Burgeri. Stand. Geboren: Wilhel- mina, d. van H. G. van Poppel en J. D. Perestam; Maria, d. van J. Jansen, en J. P. Quist. Gehuwd: J. Praat, 29 j- en K. W. Franke. Woensdag 27 Mei des n.rn. 8 uur, zal voor de Geref. Gemeente alhier, op- 1 treden Ds. Ligtenberg van Kampen. Het was Zaterdag j.l. een groote drukte aan ons stadhuis, daar de ver deeling plaats had van de bij mej. E. v. R. alhier in beslag) genomen alco holica. Dioor zoo goed als alle gezinnen werd van deze gelegenheid gebruik ge maakt om aan ©en goed slokje voor de Pinksterdagen te komen. Tegen de geldige prijzen zijn de zeer goede dran ken, waarbij er waren' die van 1880 dateerden, verkocht; voor gezinnen 2 flesschen en voor personen alleen één flesch. Naar wij vernemen is door mej. v. R. hooger beroep aangeteekend in deze strafzaak. Wegens het te duur verkoopen van vleesch en vleeschwaren is C. SI. ver oordeeld tot een boete van f250 en openbaarmaking van het vonnis. Donderdagavond schrokken velen aan de Hoogstraat alhier op, van een zeer zworen slag. Bij onderzoek bleek, dat door het verbuigen van een haak, het zware gewicht van ongeveer 900 kg, waarmede het carillon wordt opge wonden naar beneden was gestort van een hoogte van ongeveer 20 M., daarbij een zware balk en een gedeeltg van het gestucadoorde plafond verbrijzelend. zeer gezonden eetlust. Meneer Koekoek laat proevend iden wijn ,ult den hoogen kelk over zijn tong rollen en knikt goed keurend. Zeer behoorlijk; dien kunt u gerust drinken! Dan komt de kelner om af te ruimen ©n meneer Koekoek zeigft: Ziezoo, laat u me nu maar eens hooren! Pardon? vraagt juffrouw Faust, wel- opgevoed. Nou komaan, komaan, vertelt u eens wat! Hoe bent u bij mevrouw dr. Scheele iglekomen? Wat hebt u vroeger gedaan? Waar komt u vandaan? Ouders? Verdere familie? Verloofd? Toe maar, toe maar... Juffrouw Faust haalt eens diep adem en geeft dan in opstelvorm een overzicht. van haar antecedenten geboren, ge doopt scholen 'bezocht, eindexamen, Han- delsschool, cursus op de academie voor lichaamscultuur en jgjezondheidsleer en nu- i ja, nu bij mevrouw dr. Scheele. 1 De informaties naar haar familie en wat daarmee verband houdt, laat juf frouw Faust onbeantwoord. Meneer Koekoek knikt toestemmend en schijnt tevreden. Vandaag voor het eerst? Aha. En die beide glanzen hebben zich schandelijk tegenover u gedragen? 1 Och, zegt juffrouw Faust op vergoe- 1 lijkenden toon en zoekt tevergeefs naar een collegiaal antwoord. Dus toch, natuurlijk? Prachtig. Heel goed. Hoe dwazer die twee zich aanstel- LANDBOUW EN VISSCHER1J Het vee in de weide Tot nog toe was het geen „grasweer". Wel waren de lage graslanden behoor lijk opgedroogd, doch de koude wind en de nachtvorsten belemmerden een flinke groei der grassen. Daarbij kwam de langdurige droogte. Koude en droogte waren oorzaak, dat de toegevoegde mest stoffen niet konden werken. In hoofd zaak werden stalmest en gier gegeven. De stikstof, die daarin voorkomt, is in dien vorm minder goed opneembaar en moet eerst door bacteriën worden omge zet. Voor een goede ontwikkeling en werking van deze bacteriën is vocht noodig en bovenal een bepaalde warm tegraad. Die warmtegraad werd in April en .in de eerste dagen van Mei niet bereikt. We zagen de graslanden waarin I len, des te grooter zal uw eerzucht w;or- i den. Hoezoo? Hoe bedoeld u dat? I M'n beste kind, antwoordt meneer I Koekoek, meer oprecht dan beleefd, een vrouw, die zoo fèëlijk is. moet nu eenmaal flink zijn; dat is eeen natuur- wet! f'il. Hi I ilii MIS I Margarete Faust is niet in het minst j beleedigd. Integendeel. Voor het eerst in den loop van dezen dag schijnt een zekere starre krampachtigheid van haar weg te vallen. Met een gevoel van bevrij ding legt ze haar handen op het witte tafellaken naast het wijnglas en kijkt meneer Koekoek dankbaar aan. Ja, zegt ze uit den grond van haar hart, ja; u toont dat te begrijpen. Ja, zoo is het, precies zoo. Ik voel den onweerstaanbaren drang in me iets te presteeren en ik zal het ook tot stand weten te brengen, j Allicht, knikt meneer Koekoek met groote overtuiging, natuurlijk zult u iets tot stand weten te brengen. Dat heb I ik toch op het eerste gezicht gezien. Maar dat u daarvoor nu juist een schoon heidssalon uitzoekt ziet u, dat impo neert we! Dat imponeert me werkelijk! En daarom op uw welslagen! i Margarete Faust is rood geworden en nipt aan haar glas. Dank u, zegt ze I dan zacht. Meneer Koekoek schuift zijn stoel wat dichter bij de tafel. En nu moet u eens TELEGKAMMEK MAATQOP Zuinig op Uw kunstgebit! Een dagelgksch Prokudent-bad voor kunstgebitten en platen is noodzakelijk voor de hygiëne. Door de zuiverende en bacteriëndoodende werking, reinigt en'steriliseert Prokudent het zoo kost bare kunstgebit op de meest practische, afdoende en voordeeligè wijze. Aanbevolen door H.H. Tandartsen. Lever bij aankoop van een nieuwen flacon a°75 ct. Uw ledigen met maatdop in! N.V. PRODENTA - AMERSFOORT het vee graasde steeds minder worden, terwijl bij gunstig weer de beesten het gras „in den mond groeit", zooals men dat wel eens zegt. Wanneer we het vee in de verschil lende weilanden eens bekijken, dan zien we groote verschillen'. Hier loopt vee, dat ondanks de schaarsehte aan krachtvoer in .een goeden voedingstoestand verkeert terwijl in een ander grasland de dieren er dor en schraal uitzien. Het is de die ren aan te zien, hoe ze 't dezen winter op stal gehad hebben. Sommige veehou ders beschikken over goed hooi, kunst matig gedroogd gras, Finsch kuilvoer en bieten. Hun vee kwam in goede con ditie in de weide. Anderen echter hadden hooi van minder kwaliteit, geen kunst matig gedroogd gras en geen goed kuil voer. De dieren van deze veehouders zullen - eersttrachten door het voedzkme gras het lichamelijk evenwicht te her stellen en daarna pas wat kunnen pro- duceeren. Het is een betreurenswaardig feit, dat er nog tal van veehouders zijn, die het groote belang van kunstmatig gedroogd gras en van Finsch kuilvoer niet inzien. Het eerste vinden ze .te duur, het tweede te omslachtig, wat de bewerking betreft. Ze meenen, dat goed gewonnen hooi ongeveer dezelfde waarde heeft als kunst matig gedroogd gras. Nu is goed hoo,i in den winder een onmisbare voedingsstof voor ons vee. Maar 't is geen krachtvoer en dit is kunstmatig gedroogd gras wel. Wanneer men kuilvoer ziet en ruikt, dat bereid is volgens de warme methode, dus ponder zuur, dan is er een groet verschil met kuilvoer, dat men \erkre- gen heeft met behulp van zuren. Het laatste ziet er veel smakelijker uit heeft een aangename geur en bevat heel wat meer eiwit. De dieren lusten het graag. BOEKEN EN BROCHURES WEEKBLAD „WIJ", wijdt haar openingsartikel deze week aan Finland's kracht: De boeren, dat, met typische illustraties verlucht, het Finsohe boerenvolk en zijn fraaie cultuur imm.mmn.,. ■ni.^a. -g!3 luisteren. U snapt dus nu. waarom ik u hierheen heb gesleept? Mooi. Wat is nu uw meening over de zaaK? U zult mis schien zeggen, dat u op dezen eersten dag nog geen overzicht hebt gekregen. Een overzicht natuurlijk niet, maar wel een eersten indruk en die is beslissend. U moet niet al Ie verlegen zijn. Het leven is maar zoo kort. Ik zal u zeg gen, wat ik van de zaak denk: het is een janboeel! Ziet u, het denkbeeld een instituut op te richten, waarin de vrouw van tegenwoordig op gezonde en natuurlijke grondslagen haar jeugd en schoonheid bevorderen en in de stand kan houden ach, dat is eenvoudig het ei van Columbus! Is het ongetwijfeld. U hebt met eigen oogen kunnen zien, hoe de zaak loopt. En gjoedkoop zijn we niet, dat kan ik u wel zeggen. Maar, jeugd en schoonheid is in onzen tijd nu eenmaal het parool, zooals vroeger igëld en succes. Au fond is het natuurlijk zelfde; men heeft de film alleen maar wat teruggedraaid en begint een beetje eerder: door jeugld en schoonheid, dus igézondheid, naar rijkdom en macht! Men moest eigenlijk tijdig de vraag onder de ooigén zien, of men niet nog Wat- verder zou kunnen teruggrijpen, begrijpt u wel, want ook dat zal mettertijd wel) weer oude kost zijn.... Enfin, dat kunnen we op het oogenblik gevoegelijk laten rusten. Wat zegt u van mevrouw Scheele? LUCHTGEVECHTEN BOVEN MALTA. De speciale correspondent van het Ita- liaansche Agentschap „Stefani" meldt, dat acht Britsche vliegtuigen van 'het type Spitfire Maandag zijn neergescho ten tijdens luchtgevechten boven het eiland Malta. uitbeeldt. Een.aardige fotoreportage ver telt van bet opbloeiende jonge leven in dezen tijd van het jaar. Van de projectie van decors wordt reeds in vele groote schouwburgen in het buitenland gebruik gemaakt en dit zal waarschijnlijk ook spoedig in Nederland het geval zijn. In een duidelijk geïllusteerd artikel worJt hierover een en ander verteld. Verder de gewone rubrieken en vele foto's uit bin- nen- en buitenland. Uit de Nieuwsbode van vóór vijfentwintig jaar Van 25—31 Mei 1917. De heer P. J. Aarnoudse te S t.-P h i 1 i p s 1 a n d werd tot wethouder gekozen. Tot dijk'baas van den Gouweveer- en Zelkepolder werd benoemd de heel s'. M. Vijverberg. Dr. Th. Langle te Renesse vroeg tegen Juli wegens vertrek uit die ge meente, ontslag! als lid van den Raad;. Tot vaandrig van het Clovenierst- igilde te Sch er p en isse werd 'be noemd de heer W. L. Klos. Op het Zendingfefeest te H a a m- stede werden niet minder dan 1100 betalende bezoekers toegelaten. SPORT VOETBAL. - N.V.B. Onderafdeeling Zeeland. 24 Mei. Ie klasse E. Schouwen 1—Buirgh II 1—1 2e klasse E. Schouwen II—Zierikzee III 2—0 Schouwen IIINoordgouwe IV (gestaakt wegens gebrek aan materiaal) Burgh III—Noordgouwe II 0—2 (Scheidsrechter niet opgekomen)» .Schouwen I—Bnrgh II 11 Schouwen verschijnt met 5 invallers, daar Jac. Stoutjesdijk, Beije, Rossen, Saaman en Kouwenberg ontbreken, zoo- dat verschillende spelers twee wedstrij den achter elkaar moeten spelen. De Looze wint den toss en laat zijn man nen het eerst tegen zon en den schuin- staanden wind inspelen. Desondanks tneemt de thuisclub spoedig de leiding, als doelman Oosse een zacht schot van rechtsbuiten Jac. de Looze langs zich heeil laat gaan (1—0). Er volgen dan eeriige wederzijdsche aanvallen, waarbij slecht rekening, wordt gehouden met den wind. Een mooie schuiver van invaller Stoutjesdijk gaat net naast. De Burgh- aanval loopt nogal eens in de buiten - spelval. Jac. de Looze is niet gelukkig met een schot tegen de paal en aan de andere kant kan v. d. Werve een hooge bal nog net vangen. Als hij bij een vol gende Burgh-aanval misgrijpt, moet hij toór uittrappen redden. Vasseur, nog steeds de zeer actieve middenvoor van Burgh breekt enkele malen door, doch hij schiet niet zuiver genoeg. Met stand 1—0 breekt de rust aan. Na de rust is de stand al spoedig gelijk, als bij een Burgh-aanval de rechtsbuiten zijn kans ziet en met een mooi schot doelpunt (1—1). Een buitenspelluchtje zat er ove rigens aan dit doelpunt wel. De gasten blijven dan geruimen tijd in den aan val. Enkele hoekschoppen komen goed voor het' doel, maar "leveren niets op, mede door goed ingrijpen van v. d. Werve. De rechtsbuiten der gasten krijgt „Een buitengewoon aardige, vriendelij ke en handige vrouw", antwoordde Mar garete Faust voorzichtig. Een honderd procent vrouw helaas! Een vrouw met een zoo, gaaf vrouwelijk instinct als Eva in het paradijs. Een vrouw, die zich een verschoten lampen kap kan omhangen en men zal haar nieuwe Weensche modeljapon bewonde ren! Een vrouw, die dezen zekeren tref fer met het instituut heeft gemaakt. Ze is begonnen met een hoogtezon en een transformator uit de practijk van haar overleden echtgenoot. Een vrouw, die elke andere vrouw maar tersluiks be hoeft aan te kijken, om te weten: dat en dat type moet er zoo en zoo uitzien, dat en dat ontbreekt haar klaar! Schitteren Ja, schitteren! Maar daarbij een vrouw, die geen .onderscheid kent tus- schen links en rechts in het kasboek, die niet weet, waar een bankbiljet van honderd mark blijft, die alles vergeet, geen idéé heeft van tijd en als een kind haar handen in elkaar slaat: wat gaat die zaak toch goed!.Maar wat een zaak eigen lijk is, dat zal ze nooit, maar dan ook nooit in haar heele leven leeren begrij pen 1 U kunt me gerust gelooven: m'n haren zijn eerst grijs geworden en daar na uitgevallen, geen haar meer op m'n hoofd! Zóó is deze vrouw! Is dat niet schitteren? (W)Ordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1942 | | pagina 2