ABDIJSIROOP ASTHMA. BÓRST- BENAUWDHEID. wummwsirmxm.wm I Een 4 I wraakneming Uit Stad én Provincie V RADIO-PROGRAMMA Vrjjdag 24 April HILVERSUM I. 415.5 M. 6.45 Gram.; 6.50 Ochtendgymnastiek 7 Gram.; 7.45 Ochtendgymnastiek; 7.55 Gram.; 8 BNO: Nieuwsberichten; 8.15 Gram.; 9.15 Voor de huisvrouw; 9.20 Gram.; 10.20 Omroeporkest (opn.); 11-00 Voor de kleuters; 11.20 Ensemble Francis Keth; 12 Klaas van Beeck en zijn, orkest'; 12.40 Almanak; 12.45 BNO: Nieuws- en economische berichten; 13 Productieslag; 13.15 Gerard van Krevelen en zijn or kest; 14 Kamerorkest „Ars Nova et An- tiqua", solist en gram.; 16 Cyclus „Vier groote zendelingen"; 16.20 Gram.; 16.35 Pianovoordracht; 16.55 Gram.; 17.15 BNO: Nieuws-, economische- en beursberichten; 17.80, Voor de jeugd; 17.45 Gram.; 18.00 Sportwetenswaardigheden; 18.20 Gram.; 18.35 Neerlands stem van het Oostfront; 18.50 BNO: -Nieuwsberichten; 19 BNO: Binnenlandsch economisch praatje; 19.10 Salonorkest een zang; Van 20.15 alleen voor de Radio-Centrales, die over een lijnverbinding met de Studio beschikken; 20.15 Musette-orkest en soliste; 20.45 Luisterspel; 21 Matrozenkoor en marscn- muziek (gr.pl.); 21.45 BNO: Nieuwsberich ten; 22 BNO: Leidende staatslieden schre ven; 22.10 Gram.; 23.30—24 Dansmuziek (gr.pl.) HILVERSUM II. 301.5 M. 6.45—8.15 Zie Hilversum I; 8.15 Gr.; 8.45 Amusementsorkest en het Vroolijke Klaverblad (opn.); 9.10 Gram.; 10 Morgen wijding; 10.15 Pianovoordracht; 10.40_ „Holland Bollenland"; 11 Gram.; 12 Amabile-sextet; 12.45 BNO: Nieuws- en economische berichten; 13 „Tusschen de bedrijven"; 15 Voor de vrouw; 15.45 Roe- meensch orkest Gregor Serban; 16.30 Gram.; 16.45 Voor de jeugd; 17.15 BNO: Nieuws-, economische- en beursberichten; 17.30 Orgel en zang; 18 Gram.; 18.15 Zakenlieden aan het woord; 18.30 Repor tage; 18.45 Otto Hendriks en zijn orkest; 19.30 BNO: Nieuwsberichten; 19.40 Spie gel van den dag; 19.50 'BNO: De Jordaner vertelt over sociale nooden; 20 BNO: Engelsche uitzending: „Holland's politi cal aspects"; Voor de Radio-Centrales: Gram.; Van 20.15 alleen voor de Radio- Centrales, die over een lijnverbinding met de studio beschikken; 20.15 Stedelijk or kest van*Maastricht; 21 Boekbespreking; 21.15 Stedelijk orkest van Maastricht; 21.45 BNO Nieuwsberichten; 22 Psalmen (opn.); 22.05—22.10 Avondwijding. In de voornaamste alcoholdistilleer derij van Cuba .is een brand uitge broken, die veroorzaakt werd dodr de ontploffing van een tank met 50.000 liter alcohol. Cuba is. naar men weet, de voornaamste leverancier van alcohol vppr de bewapeningsindustrie der V-S. 1 Mei valt dit jaar op een Vrijdag. Hitlèr heeft derhalve bepaald, dat dit jaar niet Vrijdag 1 Mei, doch Zaterdag 2 Mei nationale feestdag zal zijn. Den werknemers moet op dezen dag zoo vroeg mogelijk vrij gegeven worden. Met het oog op de noodzakelijke ontspan ning van alle arbeiders wordt van feest vieren afgezien. waarbij slijm op de borst vast zit, zal Abdijsiroop de slijm doen loskomen en borst en keel verzachten. Vanouds beproefd b\j hoest, griep, bronchitis, asthma. AKKER'S <V> M wV M De vrijheid heeft een wteèder vijand dan ide losbandigheid. FEUILLETON O, maar, vader ie zijn geschrok ken van het springen van den band van een auto, die ons rakelingis pas seerde. Het zijn anders de liefste, han delbaarste dieren die je ooit op stal kunt hebben! Dick had wel degelijk begrepen, wie die twee waren.... Nu, beter introduc tie kon hij wel niet verlangen, dap dat hij zich dadelijk zoo verdienstelijk had kunnen maken. Hij stelde zich nu voor en de heer Werner riep: Dirk Witsen?.... Maar, beste jongen, ik was al van plan^ je hartelijk wiel>- kom te heeten in mijn huis, maar je begrijpt''hoe dubbel welkom je mij nu bent! Je vader en ik waren dikke vrien den in onzen studententijd. En je bent precies zijn evenbeeld Vader heeft dikwijls van u igespro- ken, mijnheer. Ik kan nu dubbel wen- schen, dat hij nog in leven was leri piee naar Holland was gjegaan! TEN WAARSCHUWINC In zijn jongste- radiopraatje „aan den vooravond van het offensief"' heeft de heer Max Blokzijl zijn twijfel uit gesproken aan de mogelijkheid van mi litaire acties van qynige beteekenis van Engelsch-Amerikaansche zijde tegen de kust van de bezette gebieden. „Duitschland kan op elk punt van de Noordkaap tot aan de Spaansche grens onmiddellijk zóó sterke afdeelingen in beweging zetten, dat het grootste deel der aanvallers niet eens kans heeft, om op dé vlucht te slaan. Strategisch heb ben j>ulke bravourstukjes dan ook geen enkele, tactisch slechts een hoogst on beduidende beteekenis." Maar, zoo liet hij er op volgen, heele- maal ongevaarlijk, van politiek oogpunt gezien, komen ze mij toch ook niet voor. Ik denk n.l. aan de mogelijkheid, dat onverantwoordelijke elementen in de bezette gebieden, die van zulke plaatse lijke Engelsche demonstraties zonder strategische waarde, misbruik zouden willen maken, om in die omgeving wo nende anti-Duitsch gezinde deelen der bevolking van-bezet gebied op te hitsen tot onverantwoordelijke daden, waarvan ik in September 1939, bij het begin van de Duitsch—Poolsche gewapende uiteen, zetting, met eigen oogen -de treurige gevolgen heb gezien. Ik houd het persoonlijk voor uitge sloten, dat opgehitste Nederlanders z'ch tot zulke excessen zouden laten ver leiden, als toen door de Polen ten na- deele der medebevolking van Duitséhen bloede zijn uitgevoerd. Maar ik acht het eveneens uitgesloten, dat de bezet tende macht geen rekening zou hebben gehouden met de mogelijkheid van ook maar geringe pogingen in die richting. Dit zij' gezegd aan het adres van op hitsers, zoowel als van voor ophitsing vatbare elementen. En wel in het be lang vooral van hèn, die de onmiddel lijk-onschuldige slachtoffers .van onver mijdelijk scherpe reacties zouden.zijn! Het Neder!andsehe volk neemt geen., deel meer aan dezen oorlog, sinds de wapenen rijn neergelegd. Actieve Ne- derlandsche deelnemers zijn alleen de vrijwilligers der bekende «corpsen, pas sieve de werkers in ons volk, wier plicht op grorid van het internationale oorlogsrecht met zich brengt, dat hun productie den overwinnaars ten dienste staat. Wie daarbuiten opzettelijk den bezetter nadeel toebrengt, doet dat op eigen risico en met 'onmiddellijk, col lectief levensgevaar! Doet dat in het door mij beschreven geval bovendien bij1 voorbaat ten na- deele van de eigen volksgemeenschap zonder eenige schade van beteekenis voor den eenen, of eenig voordeel voor den anderen oorlogvoerende. Als het een eeuwige waarheid blijft, dat een gewaarschuwd mensch er twee waard is, dan moge deze waarschuwing met den vollen ernst ter kennis geno men worden, waarmee ze hier is uitge sproken! VERSGHILLENDE BERICHTEN Brutale inbraak In den vroegen 'morgen hebben een paar .inbrekers Dinsdag hun slag gesla gen in het gebouw van de Eerste Haar- lemsche Coöperatieve In- en Verkoop- centrale van tabakswinkeliers te Haar lem. Zij troffen het al zeer bijzonder, want in het magazijn stonden de pakken rookgerei, die dien dag zouden worden afgeleverd aan de winkeliers, gereed. Niet minder dan 12.250 sigaren en eenige tienduizenden sigaretten werden meege nomen. Ook van het kantoor wisten de indringers nog een partij van 15.000 North States sigaretten te bemachtigen. Tenslotte hebben zij zich over de brand kast ontfermd, die weggesleept werd en in den auto w^rd geladen, waarmede zij gekomen waren. Een bedrag van ongeveer f 1300 aan contanten bevond zich hierin. De inbrekers zijn zeer bru taal te werk gegaan, want, ófschoion het reeds dag was, hebben zij1 zich niet ontzien het slot van de buitendeur met De heer Werner had Dick's vader als een edel mensch Jeeren kennen en nu zijn zoon/van uiterlijk zoo veel op hem leek, hield hij het er voor, dat idie ook het innerlijk evenbeeld van zijn vader zou rijn. Ik twijfel er geen oogenblik aan, ,of we zullen ook groote vrienden wor gden, sprak hij overtuigd. Maar nu mag ik je niet langer staande houden. Je hebt je schouder immers bezeerd? Zoo, dadelijk zal de auto hier zijn. Ga je met ons mee naar „De Olmen"? Onder weg komen wij voorbij een dokter. Dick lachte helder-op bij de gedachte aan een dokter! Dien dag zou hij echter liever no® niet meegaan naar het huis van den heer Werner. Maar als hij mocht, dan zou hij dien volgenden morgen eens komen vragen, hoe juffrouw Werner het maakte. Zij had zich nu wel heel moedig gehouden, maar hij vreesde, dat ze toch nog wel eenige minder-aan gename gevolgen van de schrik zou kun nen ondervinden. terwijl hij toen een blik op Dora wierp, had hij de voldoening, deze jonge dame lieflijk te zien blozen. - Mijn Hemel, die mijnheer Witeen wordt tot een held gemaakt, riep Vera, een tikje geïrriteerd, terwijl ze met den arm om Dora heengeslagen, zat te luiste ren naar het verslag van haar echtgenoot een breekijzer te (orceeren. Omwonen den, die den auto hebben gezien, konden een vrij nauwkeurig signalement van den wagen geven, zoodat het de politie zeker wel gelukken zal de, daders te vinden. Tnti'ssehen -zijn tal van' .winkeliers in Haarlem en omstreken gedupeerd, want zij zullen deze week hun rantsoen niet ontvangen.* De coöperatie is tegen in braak verzekerd. Geheimzinnige moord Maandag j.l., des avonds ongeveer half tien, is een bewoner van een bovenwo ning aan de Hanenburglaan te 's-Gra- v e n h a g e, door middiel van revolver schoten van het leven beroofd. Volgens verklaringen van buren stopte dien avond een auto voor het portiek van het bedoelde perceel. In de auto zaten drie of vier mannen. Door middel van een dommekracht werd de deur van de woning geforceerd, waar na de mannen binnendrongen. Hieruit wordt opgemaakt, dat de indringers nie mand thuis verwachtten. De drijfveer tot de misdaad ,is niet bekend. De daders moeten met de gewoonten der bewo ners van het huiis op de hoogte zijn geweest. 1 I De postkoets keert terug I De geschiedenis herhaalt zich! Ook ten aanzien van de lang verouderde post- j koets. Dezer dagen heeft de postkoets haar iintrede gedaan in. het Zuidoosten van Friesland. Men kan het vehikel met paard bespannen nu dagelijks zien rijden langs het traject Drachten—Duurswoude Batokeveen. Daar aangekomen, worden de postzakken voor het miniatuurkani- toortje afgeladen *en het paard wordt gevoederd op den ouden brink tusschen 't postkantoortje en de herberg. Distributie van brandstoffen De Secretaris-Generaal van het Depar tement van Handel, Nijverheid en Scheep vaart maakt bekend, dat tegen inleve ring van met „Brandstoffen één eenheid" gemerkte bonnen wederom brandstoffen mogen worden afgeleverd. RADIONIEUW 8 Vrydag 24 April Ernstige muziek. Aan het concert van het Stedelijk Or kest van Maastricht o.l.v. Henri Her mans verleent Piet Lentz rijn medewer king! met het celloconcert van M. G. Monn, terwijl nog o.m, de Symphonie van J. van Ginneken ten gehoore wordt gebracht. Over den zender Hilversum I kunt u deze. uitzending om 20.15 uur beluisteren. Voor de vrouw Een belangrijke lering oyer den Moer derdienst, zooals deze ook in ons land zal komen, wordt v.a. Hilversum II van 15—15.20 uur uitgezonden. Dat nu ein delijk de tijd zal aanbreken, waarin ook de huisvrouwen, die een rustige vacan- tie verdienen, deze ook zullen kunnen genieten, zal hierin worden duidelijk ge maakt. Over denzelfden zender hoort U"om 15.30 uur een uitzending, bestemd voor alle luisteraarsters, die de cursus van mevr. Olff—van Boven volgden. Verschil lende vragen van dames over allerlei moeilijkheden, die zij bij hun werk te genkwamen, zullen worden besproken. De hoofdcommissie voor het bis schopsjubileum van den Paus, heeft tot dusver uit de geheele wereld een millioen lire ontvangen, bestemd voor den bouw van de San Eugeniokerk, die ter gedachtenis hieraan zal' worden gebouwd. Ter gelegenheid van dit jubi leum zal de Vaticaanstad waarschijnlijk 14 Mei eeri ser,ie bijzondere postzegels uitgeven. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ Trekking van 22 April. f25000: 11424. f2000: 17043. f100: 15715 van het kranige optreden van den jongen man! Wil je wel gelooven, Dora, dat ik haast jaloersch zou worden op dien neet van Betsy? Maar, neen, laten we er liever niet meer van spreken'Want verbeeld je eens, dat hij daar niet ge- loopen had? Het spijt mij nog zoo, dat Vader, nu getuige moest zijn van dit schrikaan jagend tooneeltje, het enkele oogenblik dat hij zich buiten nu eens wat ver- poozing 'gunt. Ja, maar nu ga ik dan ook weer gauw den verloren tijd inhalen! God dank, dat'je er zoo heelhuids afgekomen bent. Toen de dames dus weer allen waren zei mevrouw Werner: Ik wilde wel, dat die neef van Betsy niet Dick heette! Ik 'kan dien naam niet uitstaan! Waarom niet moeder? Ik vind het juist zoo'n geschikte naam voor een flin- ken sterken man! Ja, kijkt: ik heb eens een Dick ge kend met een slecht, wreedaardig karak ter en sinds dien 'heb ik den naa|m hartgrondig gehaat! Bescheiden als altijd, deed' Dora geen verdere vragen. HOOFDSTUK III. Dien volgenden morgen was Dich toch DE VERBODEN KUSTSTROOK De badgasten zullen niet al te veel nadeel ondervinden De bekendmaking' van den eommissa- ris-,generaal voor de veiligheid over het verbod van het betreden van het strand en de duinen in de kuststrook tusschen den Helder en Hoek van Holland doet de vraag rijzen of, en zöo ja, in ^velke mate de badplaatsen van dit verbod na deel zullen ondervinden. Het oordeel van den burgemeester -van Zandvoort, den heer H. van Alphen, was niet pessimis tisch. Natuurlijk zal de badplaats van de genomen maatregelen eenigen hinder ondervinden, doch er blijft een vrij be hoorlijke strook van het zeestrand ter beschikking van het publiek. De werke lijke badgasten Zullen niet al te zeen worden gedupeerd. Er zijn maatregelen gienomen, opdat het publiek niet onbe wust op verboden terrein kan komen. ZiERIKZEE. Voor de laatste Nutslezing in dit seizoen, gisteravond in de koffie kamer der Concertzaal gehouden, bestond wederom groote belangstelling toen de voorzitter, mr. W. Nieuwenhuijse," de bij eenkomst met een hartelijk woord van welkom opende, speciaal tot de spreek ster, mej. A. C. G. Ouderitans, welke een lezing zou houden over: „Astrologie". Mej. Oudemans bé§|on met een uiteen zetting, te geven over het verschil tus schen sterrewichelarij en sterrekunde. Astrologie of leer der sterren beteeu kent de kunst om uit den loop Ider planeten en maan en uit rden stand' der planeten ten opzichte van de vaste sterren de toekomst en het levenslot van menschen te voorspellen. De baker mat dezer voorspellingskunst schijnt in de vroegste oudheid Babylonië te zijn geweest, die door de Chaldeeërs naar Europa is (gebracht. Bij de Romeinen vond de astrologie vele aanhangers; het Christendom stond er in den aanvang vijandig tegenover. De bloeiperiode van de astrologie valt in de 14e—15e eeuw. In de 18e en 19e eeuw geraakte de beoefening! in discrediet, door de meer en meer doorbrekende materialistische wereldbeschouwing. In de 20e eeuw ont stond hernieuwde belangstelling, ö.a. on der de astronomen Kepïer en Tycho Brahe. Ook in* ons land Wordt tegenwoor dig de astrologie vrij veel beoefend. Uit voerig stond spr. stil bij verschillende uitspraken van mannen van naam op het gebied van de astrologie, waarna zij een gedetailleerde üitleg gaf wat men onder de voorspelkunst verstaat. Zoo is de mensch een heelal in zakformaat, een weerspiegeling van het groote heelal. In verband hiermede gaf spr. tevens een uitvoerige beschouwing over de horos coop; het (punt van de ecliptica (resp. het beeld in de Dierenriem) dat bij de geboorte van den mensch opkomt, boven den horizon verschijnt en van invloed zou rijn op het leven en het karakter van dien mensch. Voorts heeft men de progressieve ho roscoop, die voor ieder levensjaar 's men schen kansen en lot tracht te voorspel len. Teneinde het gesprokene zooveel mogelijk te" verduidelijken werd op een bord uitleg gegeven over de 12 Zodiak- te ekens alsmede de symbolen der pla neten. Mét groote aandacht werd deze belangwekkende en interessante uiteen zetting gevolgd en na de pauze niet minder toen spr. de horoscoop van Na poleon verklaarde. De voorzitter dankte haar aan hét ein de namens alle aanwezigen voor de in teressante voordracht en overhandigde haar namens het departementsbes tuur een souvenir. Ook de heeren dr. J. J. Westendorp Boerma en dr. J. 'Boer, welke dit voor jaar een lezing voor het Departement hadden gehouden, ontvingen, als blijk van waardeering, een blijvend aandenken SCHERPENISSE. Door het college van notabelen is ,tot kerkvoogd bij de Ned. Herv. Kerk benoemd de heer A. Potappel. niet in-staat het beloofde, bezoek te brengenZijn schouder was zóó ge zwollen en pijnlijk, dat juffrouw Witsen onmiddellijk den dokter liet komen en digi schreef Dick volkomen" rust voo' Op den middag kwam ide heer We* ner een bezoek brengen en dit bood een heilzame afleiding aan Tante en neef Den middag daarop mocht de patiënt al weer op de sofa liggen en 'toert kwam Dora met haar vader mee. Dit werd een onvergetelijk uur vaor juffrouw Witsen; Dick, die van te voren bijzonder lastig en prikkelbaar van hu meur. was geweest, werd nu ineens een heel ander mensch. Ze praatten over Indië en Dick scheen een diepgaande studie te hebben ge maakt van de gewoonten en gebruiken' van de inboorlingen. 't Is een ware verkwikking, sprak de heer Werner tenslotte, om eindelijk eens ken jongen man te ontmoeten, die ge voel heeft voor nog wat anders dan enkel sport! Ik hoop in alle oprichten Witsen, dat we je gauw eens op „De' Olmen" zien! Hoe jammer, dat je geen Sanskriet kent. Dick zei,, dat hij ér vroeger wel wat voor had gevoeld, om zich in die taal te verdiepen, maar dat hij daar nu al te oud voor was. Te oud?... Over twintig jaar ben Voel U weer krachtiger - méér'it en vrij van Pijnen. Rheuinatiek is 'n sluipende, sloopende kwaal, die ge onder de leden hebt, vóór U hel weet. Dat doen kou of tocht, maar ook vocht of een kil huis. - De een krijgt deze be zoeking al jong, de ander op rijperen leeftijd, maar de oorsprong is altijd onzuiver bloed. - Kruschen is door zijn samenstelling het bloedzuiverende versierkings-middeI bij uit nemendheid. De zes minerale zouten waaruit Kruschen is samengesteld werken als een tonicum, ze oefenen een actieve, aan sporende werking uit op lever, nieren en in gewanden. - Bij Apothekers en Drogisten 1.47, 0.76, 0.41Kruschen wordt uitsluitend verkocht in de bekende gele «/^roakking. ST.-MAARTENSDIJK. Tot notaris bin nen het- arrondissement Middelburg, t^r standplaats de gemeente St.-Maartenjs- dijk. is benoemd W. L. Blindenbach, candidaat-notaris te Tiel. I TC Wij hadden een goede maand Wij haddon -een goede maand, zoo schreef ons de firma van D. te U. ert daarom heeft de directie besloten de maandelijksche bijdrage voor de Neder- landsche ambulancedit keer te verdub belen.... Dat is een voorbeeld om na te voegen. De firma van D. te U. behoort onder de „vaste klanten" van de ambulance. Zij stort iedere maand een vast bedrag op de girorekening van deze hulpexpe ditie aan het Oostfront. Zoo zijn er talloos vele in den 'lande, groote en kleine firma's, die iedere maand hun plicht doen. U kent toch het 'gironummer 87600? Ned. Ambulance, Koninginnegracht 22, 's-Gravenhage. RECHTZAKEN Politierechter te Middelburg D. J. G., 22 jaar, werkman te Burgh, wegens diefstal van eenige pakjes mar garine, toebehoorende aan een ander dan hein verdachte, gepleegd op 10 Maart te Burgh- Eisch: 1 maand gevangenisstraf. Uitspraak: 14 dag,en gevangenisstraf. KERKNIEUWS Chr. Geref. Kerk. Beroepen te Sneek: Ds P. M. Jonker te Almelo. AANBESTEDINGEN Op Dinsdag- 21 April werd in het Ge meentehuis te Burgh aanbesteed het her- stel-, de vernieuwing ep het onderhoud der aarde-, kram-, rijs- en steenglooings- werken,, aan de Waterkeerimg van den Calamiteuzen Polder Burgh en Westland, Raming f8220. L. v. d. Klippe te Zierikzee en J. la Gasse te Koudekerke f9415; Fa. J. M. Dekker Zoon, Papendrecht f8990; L. van Popering, Bruinisse f8950; D. Ornée, Scharendijke 8860; N. v. d. Linde, Scha- rendijke 8700; M. v. d. Velde, Bruinisse .8498; P. van Dongen, Haamstede f8473; M. P. Verjaal, Puttershoek f8188. Eén biljet werd ongeldig verklaard. Behoudens nadere goedkeuring van den Heer Commissaris der Provincie Zee land, gegund aan den laagsten inschrijver FINANTIEEL NIEUWS E. Roole Boon's Bans n.v. In de gisteren gehouden Algemeene vergadering van Aandeelhouders werden de Balans en Winst- en Verliesrekening per 31 December 1941- goedgekeurd, ter wijl het dividend werd vastgesteld op 4 pet. Dientengevolge is van af heden, ten kantore der Bank, dividendbewijs No. 15 der aandeelen, betaalbaar met f 8. De aftredende commissaris, de heer M. H. Krepel, werd herkozen. je nog jong, kerel!.... Hij ziet er veel jonger uit dan Gerard, hé, Doortje? Nie mand die je meer dan dertig zou geven; óp mijn woord, man! Dick had eenmaal het hart gewonnen van den ouden heer, die hem bij het afscheid nemen beloofde, dat hij hem een Sanskriet-dictionnaire zou stüren, ter wijl hij dringend rijn uitnoodiging her haalde, dat de jongeman ipch zoo gauw mogelijk op „De Olmen" zou komen lunchen en dan liefst zoo vroeg mo- gelijk, dat de heeren eerst nog eens een uur samen op de studeerkamer hadden. Dick keek het tweetal na en barstte» toen in lachen uit: Denkt die oude droogtpruim nu waar lijk, dat ik naar „De Olmen" zou g'aan, om stoffige manuscripten te lezen? Maar zijn dochter ziet er goed uitl Dèt moet ik zeggen, tante Bets! Wat is die Gerard er voor een? Hij kan géén liefde voor haar voelen; anders zou hij niet zoo lang] op dat congres! blijven hangen! Ik heb nooit gehoord, dat er eenige betrekking bestaat tusschen die twee, ant-, woordde juffrouw, Witsen. Het zou an-4 ders wèl een verstandige schikking zijn* (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1942 | | pagina 2