§pefe horst? Menschen vS,n karakter Inzending advertenties RADIO-PROGRAMMA Zondag 19 April HILVERSUM I. 415.5 M. 8 Gram.; 8.15 De zim van het boer zijn? 8.30 Gram.; 9 BNO: Nieuwsberich ten9.15 Nederlandsche orkesten; 10.15 Zondagmorgen zonder zorgen; 11.30 De stem der S.S.; 11.45 Neerlands stem van het Oostfront; .12 BNO: Nieuwsberichten; 12.15 Wognum's Zangkoor (opn.); 12.40 Uifc Berlijn: Het Duitsdie Volksconcert; 14 Gerard van Krevelen en zijn orkest; 15 Luisterspel; 15.45 Gram.; 15.55 Lehór- potpourri; 17,00 Zondagmiddagcabaret 17.45 BNO: Sportuitslagen en Oostlamd- praatje; 18 Gram.; 18.15 Sport van den dag; 18.45 Gram.; 18.50 §NO: Nieuwsbe richten; 19.10 Viool, cello en piano; 20.05 Gram.; Van 20.15 alleen voor de Radio- Centrales, die over een lijnverbinding met de studio beschikken; 20.25 Zang met pianobegeleiding; 21 Gram.; 21.45 BNO: Nieuwsberichten; 22 BNO: Militair overzicht; 22.10 Gram.; 23—24 Dansmu ziek (gr.pl.) j HILVERSUM II. 301.5 M. 8 Gewijde muziek (opn. en gr.pl.); 8.30 Gram.; 9 BNO: Nieuwsberichten; 9,15 Voor de jeugd; 9.45 Pianospel (gr.pl.); 10 Gewijde muziek; 10.30 Studiedienst; 11.45 Psalmen en geestelijke liederen; 12 BNO: Nieuwsberichten; 12.15 Theo Uden Masman en zijn dansorkest (opn.); 12.45 Een soldaat spreekt tot de jeugd; 13 Gr.; 13,05 „Wie en wat waren onze voor ouders?"; 13,20 Schrammelkwartet13.45 Gram.; 14 Nederlandsche schrijvers spre ken over eigen werk; 14,20 Omroep-Sym- phonie-orkest16 Germanen aan de Wolga 16.15 Jeugdconcert; 17 Duitsche taalcur sus; 17.25 Gram.; 17.30 Romantische dichtkunst; 17.45 De Melodisten; 18.30 Een arbeider oordeelt het verleden, klank beeld; 19 Gevraagde platen; 19,30 BNO: Nieuwsberichten; 19,40 Spiegel van den dag; 19.50 BNO: Militair weekoverzicht; 20' BNÓ: Engelsche uitzending: „Dutch News Reel"; Voor de Radio-Centrales: Gram.; Van 20.15 alleen voor de Radio- Centrales, die over een lijnverbinding met de studio beschikken; 20.15 Gevarieerde avondprogramma; 21.45 BNO: Nieuwsbe richten; 22—22.15 Gram. Maandag 20 April HILVERSUM I. 415.5 M. 6.45 Gram.; 6.50 Ochtendgymnastiek; 7 Gram.; 7.45 Ochtendgymnastiek; 8 BNO: Nieuwsberichten8.15 Gram.; 9.15 Voor de huisvrouw; 9.20 Gram.; 10.15 Salon- orkest (opn.); 11 Voor de kleuters; 11.20 Ensemble Francis Keth; 12 Zang met pianobegeleiding; 12.40 Almanak; 12.45 BNO: Nieuws- en economische berichten; 13 Practische wenken aan' boer en tuin der; 13.15 Pianovoordracht; 13.40 Gram.; 14 Omroeporkest; 15 Voor de. vrouw; 15.45 Gram.; 16 Bijbellezing; 16.20 Zang met pianobegeleiding; 16.45 Voor de jeugd; 17.15 BNO: Nieuws-, economische- en beursberichten; 17.30 Theo Uden Mas- De oorzaak is meestal dat veel verouderde slijm vast zit, welke moet loskomen. Neem dan direct de zacht slijmoplossende Abdijsiroop. Vanouds beproefd hij'hoest, griep, bronchitis, asthma. <A> VV W VV vv w Het zijn juist de eenvoudigste^ waar heden, waar een mensch altijd het laatst op komt. j I Feuilleton 21 man en zijn dansorkest; 18 Landmans Lust; 18.30 Orgelspel; 18.50 BNO: Nieuws berichten; 19 BNO: .Internationaal eco nomisch praatje] 19.10 Gram.; 19.30 Her denking van den Geboortedag van den Führer van het Groot-Duitsche Rijk Adolf Hitler; (vanaf 20.15 alleen voor de Radio- Centrales, die over een lijnverbinding met de studio beschikken)20.15 ftet Rotterdamsch Philharmonisch Orkest en soliste; 21.35 Gram.; 21.45 BNO: Nieuws berichten; 22 BNO: Politiek praatje; 22.10 U raadt wat wij draaien; 23—24 Gram. HILVERSUM II. 301.5 M. 6.45 8.15 Zie Hilversum I; 8.15 Gram.; 10 Morgenwijding; 10.15 Gram.; 10:40 Aan de bron; 10.50 Orgelconcert; 11-30 Reportage; 11.40 Zang met pianobege leiding; 12 Klaas van Beeck en zijn orkest; 12.45 BNO: Nieuws- en econo mische berichten; 13 Gerard van- pre velen en zijn orkest; 13.45 Gram.; 14 Fluit en clavecimbel; 14. Gram.; 15.45 Luisterflits16 Otto Hendriks en zijn orkest; 17.15 BNO: Nieuws-, economische- en beursberichten; 17.30 Viool en piano; 18 Het Groote Omroeporkest; 18.30 Het nieuwe Socialisme; 18.45 Het Groote Om roeporkest; 19.15 Politiek weekpraatje; 19.30 BNO: Nieuwsberichten; 19.40 Spie gel van den dag; 19.50 Friesch praatje over actueele. vragen; 20 Gram.; van 20.15 alleen voor de Radio-Centrales, die over een lijnverbinding met de studio beschikken; 20.15 Otto Hendriks en zijn orkest; 20.45 Muzikale actualiteiten van de week; 21 Ensemble Joan Lancé; 21.45 BNO: Nieuwsberichten; 22 Gewijde zang (gr.pl.)22.05—22.10 Avondwijding. KADIONIEUWS Zondag 19 April Ernstige muziek. Om 14,20 wordt over Hilversum II een eerste uitvoering gegeven van het con cert voor viool en orkest in E igr. t. van Daniël Ruyneman door het Omroep Symphonie Orkest o.l.v. Pierre Reinards m.m.v. Jeanine Andrade. De bariton-zanger L. Combé, aan den vleugel begeleid door Pierre Palla brengt om 20.05 uur over Hilversum I eeh in teressant programma van Bretonsche Fransche Italiaansche - en oud-Neder- landsche liederen. Lichte muziek. Ans Heidendaal, Wim Sonneveldt, Go- vert van Oest, Gregor Serban met zijn Roemeensch Orkest en het Amusements orkest o.l.v. Elzard Kuhlman werken om ,10.15 uur over Hilversum I mede aam het programma „Zondagmorgen zonder zorgen". LandenVolk. In de bekende serie „De zin van het boer zijn" spreekt Dirk van de Bos-4 poort om 8.15 uur over Hilversum I over „Werkers onder open hemer. Sport. M 1 Om 18.15 uur brengt Gerard Oberink over Hilversum I de nieuwtjes uit de sportwereld, luisterspel. De luisterspelers brengten om 15 uur over Hilversum I „Het kleine reisopont- houd", dat door Hans .Hannema geschre ven werd naar een novelle van E. MÖ-i rike „Mozart auf der Reise nach Praag". Vacantie-problemen Het valt te verwachten, dat de reis- en treklust van de vacantiegangers dit jaar niet minder groot zal zijn dan het vorig jaar, hoewel wij rekening moeten houden met de talrijke moeilijkheden, welke een vacaijtie in oorlogs- en dus in distributietijd met zich meebrengt. Nu het vervoer van grondstoffen, levens middelen en andere zaken veel meer materiaal opeischt dan gewoonlijk, ko men de Spoorwegen voor schier onop losbare problemen te staan. Daarmede (Slot). Is Jan je opzettelijk daarvoor na gereisd Ja. En niet alleen daóryoor; maar ook, om mij te vertellen, dat je nog! voor mij voelde, dat er nog hoop wa9 voor mij. Die trouwe, edele Wessels! Heeft hij juist gezien? Maar hoe kan ik nu aannemen,, dat je mij tot vrouw zoudt willen heb ben?.... Ik, die je je fortuin ontnomen; heb! Toch is het zoo. En hoe luidt je antwoord hierop Let legde haar hand in de zijne en met ondeugende tinteling in de oogen keek ze naar hem op, terwijl ze zei: Misschien, dat het nog de beste oplossing is! Ik zie er tenminste geen anderen weg op, om je het fortuini terug te geven, dat jou behoort.' En daarmee dan nog een veel, grooter fortuin: jezèlve, je liefde! Hand in hand bleven ze een tijd stil naast elkaar zitten, tot Let eindelijk 'sprak: Liefste, je moet niet denken, dat Jf het mij ooit zal kunnen vergeven, dat ik dingen heb gezegd, die ik niet kan herroepen! Had mevrpuw Klein er maar geen geloof aan geslagen en had. zij liever de zaak grondig onderzocht! Maar dat heeft zij niet gedaan en nu is zij gestorven, in den waan dat je haar misleid had! Daar valt nu eenmaal niets aan te j veranderen, kindje! Maar vertel nu eens even: je bent toch niet enkel bereid om met mij te trouwen, omdat Zij daar „de eenige oplossing" in ziet? i Ik wilde de jouwe worden, Otto*, omdat ikje zoo innig liefheb- Hij vergezelde haar tot aan de deur van „Het Nest"; zij wilde niet, dat hij mee binnenging, maar noodde met groo- ten nadruk: Vanmiddag moet je bij ons dinee- ren, Otto! I Hij zag Wessels in den tuin iloopeai en zei: Die goede Jan heeft er toch wel allereerst recht op, dat hij het nieuws hoort! Ga jij het hem verteHen, Let! Dit deed zij ook en onderwijl Jan haar geluk wenschte, bracht ze zijn hand aan de lippen, vol innige dankbaarheid. Dit was zijn belooning. HOOFDSTUK XVII. (Besluit). Er was weer een jaar verloopen en de heerlijke maand Mei. was in het land. De streek, waar Aletta zooveel van hield, heeft de vacantieganger rekening te hou- 'den en bovendien moet hij in het oog houden, dat de -moeilijkheden nog groo ter worden wanneer alle menschen den voorkeur geven aan een bepaalde streek. Het opeenhoopen van menschen in be paalde centra brengt voor de hoteliers immers bijzondere moeilijkheden mee ten aanzien van de bevoorrading enz. Indien door. de bedrijven, instellingen en onderwijsinrichtingen een zekere va- cantieverspreiding tot stand kan wor-_ den gebracht, zullen reeds de ergste moeilijkheden van het transport opgelost- kunnen worden. Daarom raden wij onze lezers aan Woensdag 22 April om 18 uur te luisteren naar het luisterspel „Vacantieproblemen", dat voor vele va cantiegangers waardevolle tips bevat. Godsdienstige uitzendingen in de week van 19 t/m. 25 April Zondag 19 April: 10—10.30 uur Hilversum II Gewijde mu- ziek. 10.30—U.45 uur Hilversum II Studio- dienst geleid door ds. J. H. Kluiveri te Colijnsplaat. 11.45—12 uur Hilversum II Gewijde muziek. Maandag 20 April: 10—10.15 uur Hilversum II Morgen wijding. 16—16.20 uur Hilversum I Bijbellezing door ds. T. O. Hylkema te Amsterdam1. 22.10v-22.15 uur Hilversum II Avond wijding. i Dinsdag 21 April: 10—10.15 uur Hilversum II Morgen wijding. 16—16.20 uur Hilversum I „Zieken troost" döor den heer 'J. J. Stoltenhof te Den Haag. 22.10—22.15 uur Hilversum II Avond wijding. Woensdag 22 April: 10—10.15 uur Hilversum II Morgen wijding. 16—16.20 uur Hilversum I Bijbellezing door ds. H. Stolk te 's-Gravenhage. 22.05—22.10 uur Hilversum II Avond wijding. Donderdag 23 April: 10—10.15 uur Hilversum II Morgen wijding. 16—16.20 uur Hilversum I Zondag, 9 van den Heidelbergschen Catechismus, door ds. J. H. Kluiver te Colijnsplaat. 22.10—22.15 uur Hilversum II Avond wijding. Vrijdag |24 April: 10—10.15 uur Hilversum II Morgen wijding. 16—16.20 uur Hilversum I Godsdien stige lezing. Cyclus: „Vier groote zendelingen" III door Dr. K. A. Schipper te Etersheim.. 22-05—22.10 uur Hilversum II Avond wijding. Zaterdag 25 April: 10—10.15 uur Hilversum II Morgen wijding. 1616.20 uur Hilversum I Bijbellezing door ds. J. Gronloh te Deventer. 22.05—22.10 uur Hilversum II Avond wijding. BECHTZAKEK Economische Kechter te Middelburg K. de Ronde, 65 jaar, landbouwer te S i r j a n s 1 a n d, wegens het feit dat hij .op 21 November. 1941 te Oosterland 125 K.G. vleesch, afkomstig van in huisslach ting geslachte varkens, heeft voorhanden gehad. (Overtr. Huisslachtingsbeshrft), Eisch: f500 b. s. 3 m. h. Uitspraak conform eisch. P. J. Beuzennbengi, 44 jaar, schilder te Zierikzee, wegens rfet feit dat hij in October 1940 te Zierikzee niet heeft voldaan aan de hem krachtens was schooner dan ooit, in lenitetooi; maar toch was zij naar den Haag gegaan, want daar wachtte haar een verrassing. Zelden zal temend in zoo'n spanning op iets hebben uitgeken! Aletta Moor voelde rechtmatiigen1 trots, toen zij Pulchri betrad op iden dag van de tentoonstelling. Ze droeg een toilet, idat een wonder- van artistieke uitvoering imocht heeten, maar, als Otto's vrouw, voelde ze zich dit aan hem verplicht: hij was nu een groot man en al wat hij om zich heen had, moest hem waardig zijn. j De schilderijen, die hij had hangen op de tentoonstelling, had zij niet eens mo gen zien. Ze waren haar een verassing gebleven, tot ze er in eens voor zouden staan. De stukken hoorden bij elkaar; het j een stelde voor een man, die alleen zat op een barre rotsige vlakte onder de Oostersche zon. Zijn kin rustte op zijn handen en ui:t iederen trek van zijn ge laat en van heel zijn houding sprak wan hoop. Het heette dén ook: „de Smart". Het ander had tot titel „Vreugde" en stelde dezelfde figuur voor, die in een drukken bazaar zóó verdiept was in het lezen Van een brief, dat hij totaal niets scheen te merken van alle drukte en het gewoel om zich heen. Zijn gelaat was verlicht door een schitterenden glans en geluk straalde uit ieder van zfyn trek ken. Dat lijkt wel waar gebeurdhoorde Aletta een van de toeschouwers zeggen de Wet „medewerking oorlogsvoorberei ding! 1939" gedane vordering om aan het. Rijksbureau voor Chemische producten opgave te verstrekken van de hoeveel heid lijnolie welke hij op 1 October 1940 voorhanden of in voorraad had, hebbende hij alstoen 100 L. lijnolie, van de 225 L., welke hij op dien dag m voorraad had, niet opgegeven. (Overtr. Wet méde werking, verdedigings voorberei ding). Eisch: f125 b». s. 10 d. h. met verbeurd verklaring. Uitspraak conform eisch. M. Deurloo, 40 jaar, schilder te Zie rikzee, wegens het feit dat hij. in| October 1940 te Zierikzee niet'heeft vol daan aan de hem krachtens de Wet „medewerking oorlogsvoorbereiding 1939" gedane vordering om aan het Rijksbureau voor Chemische producten opg'ave te ver- strekkén van de hoeveelheid lijnolie wel- ke hij xop 1- October 1940 voorhanden1 of in voorraad had, hebbende hij als- toen 100 L. lijnolie, van de 300 LC, I welke hij op dien dag in voorraad had, niet opgegeven. (Overtr. als voren). Eisch: f50 b. s. 20 d. h. met ver-| beurd verklaring. Uitspraak conform eisch. A. W. Dorst, 41 jaar, vrachtrijder te Oosterland, wegens het feit dat hij op 25. September 1941 te Zierikzee 300 K.G. tarwe heeft vervoerd. (Overtreding Voedselvoorzieningsbefcluit). Eisch: f30 b. s. 10 d. h. Uitspraak conform eisch. J. W. Capelle, 33 jaar, brood en ban ketbakker te Zierikzee, wegens het feit dat hij op 25 September 1941 te Zierikzee 300 'K.G. tarwe heeft doen ver voeren door A. W. Dorst. (Overtreding als voren). Eisch: f75 b. s. 30 d. h. met ve^ beurdverklaring. Uitspraak: f75 b. s. 25 d. h. met ver-« beurdverklaring. Fietsen als geldtebgging De groenten- en fruithandelaar B., aan de Loosduinschekade te Den Haag, had gedurende den la&tsten tijd een zoo zoete yvinst gemaakt, dat hij' in Maart j.l. als geldbelegging ruim 100 fietsen kocht en deze gedeeltelijk gedemon teerd in zijn opslagplaats liet de- poneeren. „Ik had het voornemen ze weer te verkoopen", verklaarde B. ,o.m. tegenover prijsbeheerschingsambtenaren, die dezer dagen bij hem óp zoek naar frau duleus gekochten voorraden tot deze verrassende ontdekking kwamen. B.'s po ging om aan de nu gedistribueerde fiet sen ook nog eens een flinke winst te maken kón tijdig verijdeld worden. De fietsen werden iribeslaggenomen en B. kreeg een proces-verbaal. Hij zal zich binnenkort voor den Inspecteur voor de Prijsbeheersching hebben te verantwoor den. Voor de bplasting bleek B. te zijn aangeslagen naar een inkomen van f1600 'sjaars; bovengenoemde belegging ech ter alleen reeds kostte hem een kleine 7 mille, zoodat de Prijsbeheersching hier-, aan een interessante puzzle zal hebben. Tegen B.'s fietsenleverancier en diens grossier werd o.m. wegens prijsopdrij ving eveneens proces-verbaal opgemaakt Burgerlijke Stand van Zierikzee Geboren: 11 April. Elizabeth, d. van J. Schot en L. v. d. Houten; 12. Wille- mina, d. van P. Schults en A. J. v. d. Welle; 13. Marinus, z. van A. M. de Rijke en C. Constandse; 14. Marinus Cor nells, z. van W. de Looze en J. Heij- boer; 16. Martina Cornelia, d* van J. van Dongen en M. C. Muste. Gehuwd: 17 April. D. bij de Vaate, 25 j., j.m. erf A. Muste, 24 j., j.d« Overleden: 11 April. E. J. Kort, 66 j., echtg. van L. A. de Vos; 11. F. J. Klink, '44 j., ongehuwd; 16. J. van de Stolpe 66 j., echtg. vanJ. P. Goemans. Ja, dat is ook waar gebeurd, Idacht zij, en voelde zich ineens vervuld van; zulk een zaligheid, als zij niet wisH, dat men op aarde ooit genieten kon! Nu begreep zij, waarom haar echtge noot de schilderijen voor haar verbor- gien had gehouden; dit was een stuk: levensgeschiedenis; can stuk levensi- geschiedenis van hen beiden. Hij had hier plastisch voorgtesteld de vreugde, die rfem vervulde, toen hij haar weer gevonden had Ze kon den blik niet afwenden van beide schilderijen, maar keerde zich ein delijk om, toen zij' bekende stemmen hoorde. Het waren de van Winsums met Jan Wessels. Ze moest hun allen de hand drukken èn ze waren het er over eens, dat dit waarschijnlijk de gelukkigste dag haars levens mocht heeten. Nadat ze alle zalen doorgeloopen wa ren, gingen ze ergens zitten en praatten met elkaar. Nog nooit was Aletta zoo opgewekt geweest. Ineens bleef ze half in een zin steken, want daar tradhaar echtgenoot binnen. Otto Torn was een knappe, in het oog vallende verschijning door zijn ge bruind gelaat, met het blonde, lokkige haar en de helder-blauwg oogten. Zoodra maar één in de zaal hem her kende, werd hij aan alle kanten geluk gewenscht met zijp succes, zoowel door kunstbroeders als door leeken. Otto igenoot er ten volle van; of lie ver, één ding ontbrak er nog aan fcijn) Herhaafdeljjk wordeu ons nk 9 uur 's morgens nog advertenties aan geboden. Wjj herinneren er nog maals aan dat na 9 uur geen enkele advertentie meer kin worden aangenomen. Tjjdige inzending is derhalve ge wenscht. Groote of bewerke lijke advertenties moeten daags te voren worden ingeleverd. Wij moeten ons te allen tijde het recht voorbehouden den datum van plaatsing der adver tenties te verschuiven naar gelang van de plaatsruimte waarover wij zullen hebben te beschikken. De Directeur H.B S.-avond Geheel gevuld- was de Concertzaal gis teravond met autoriteiten, ieeraressen, leeraren, igénoodigden en ouders van leerlingen, toen, ter inleiding van het HBS-avóndje, een ider leerlingten uit de hoogste klasse, allen het welkom toe- iriep, er aan herinnerend dat het vorig het -avondje niet gehouden kon worden en tenslotte de clementie inriep voor de dilettanten, die slechts korj konden re- peteeren. Als eerste tooneelistukje ging voor de pauze: „Voor de derde maal", een detectivestukje van P. J. Dorrenboom, dat de heer J. M. T. Hefting had ingestu deerd. Dergelijke tooneelstukjes doen-het altijd, omdat „men'' steeds zit te puz zelen: wie is nu de dader? En dam meestal .verkeerd oordeelt, totdait de ont knooping komt en het stuk uit is. De: jeugdige dilettanten hebben, naar de mate hunner krachten, een heel behoor lijke vertolking gegeven van dit aardige detectivestukje. De butler en de detec tive blonken uit! Ingestudeerd door <den heer W. L. H. Pieters zong een club leerlingen 'n Koor uit Haydn's „Die Jahreszeiten", met pia nobegeleiding door mej. Prosman. Met veel genoegen is naar dit uitste kende clubje zangers en zangeressen ge luisterd. Er zijn opmerkelijk goede stem men bij, die de heer Pieters bijeen heeft weten te brengien tot een goed zang koortje. Voor de pauze droeg een der meisjes leerlingen „De Doodendans" voor welk vers door dr. J. J. Boer was inge studeerd. Staring's gedicht heeft de jeugdige deelamatrice heel goed over het voetlicht gebracht. Na de rust kwam een kluchtspel van P. Langendijk voor 't voetlicht, n.l. „De Wiskunstenaars", welk leuk tooneelstukje door dr. J. C. Röhner was ingestu deerd en een sterke tegenstelling vorm-- de met het detectivespel van voor «de pauze. De opvoering was fraai gecostumeerd en ,het decor sober, maar in .stijl. Dit kluchtspel was heel wat lastiger te ver tolken dan zijn voorganger, door de taal èn de rijm-dialogen, doch zulks be lette niet dat een vrij behoorlijke op voering kon worden gegeven. De waard, de knecht en „het gevlugte juffertje", alsmede de beide raaskallende doktoren vielen op. Veel applaus viel den dilettanten na elk programmanummer ten deel. Aan het slot sprak een der leerlingen een al gemeen «dankwoord voor de belangstel ling en medewerking, die tot het slagen van dit avondje bijdroegen. Sondagartsendienst Zierikzee Zondag 19 April: Dr. Boogerd en Dr. Verspyck. geluk, namelijk de tegenwoordigheid van zijn vrouw, die hij overal met de oogen zocht. Je moet zorgten, dat hij weet, Idat je hier bent. Let, waarschuwde Wessels anders zal hij je nog, ten aanhoore van heel de zaal, met luider stemme roepen. Nu, dan zal ik maar opstaan. Ze trad hem tegemoet en op dit oogerfw blil$ was Otto's triomf nóg intenser. Dien avond bood Torn zijn gasten een diner aan in een hotel en Aletta presideerde. Ze dronken allen op hun beider ge zondheid en zelfs «dokter van Winsum^ die verklaarde dat uit een medisch stand punt, champagne niet goed voor hem was, week Voor deze speciale gelegen heid van zijn stelregel af en bracht een allerhartelijksten toast uit op den artist en zijn vrouw. Otto deed later zijn gasten uitgeleide en daarna vergezelde hij Wessels naar zijn hotel. Daar namen de vrienden afscheid zonder veel woorden, maar elkaar toch volkomen begrijpend. Toen hij terugkeerde, sloot hij' zijn vrouwtje in de armen en innigHdank- baar sprak zij Er is er geen tweede, zooals Jan. Dit was Otto volkomen met haar eens; want, niet idikwijls zal het voorkomen, dat eèn man zulk een zelf-opofferende liefde toont! EINDE.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1942 | | pagina 2