RADIO-PROGRAMMA Donderdag 22 Januari HILVERSUM I. 415.5 'M. 7.15 Gram.; 7.45 Ochtendgymnastiek; 7.55 Gram.; 8.20 Ochtendgymnastiek; 8.30 BNO: Nieuwsberichten; 8.45 Gram.;.9.15 Voor de huisvrouw; 9 25 Gram.; 11 Voor de kleuters; 11.20 Gram.; 12 Amabile- Sextet; 12.40 Almanak; 12.45 BNO: Nieuws- en economische berichten; 13.00 Een schoone schors, een schoone vrucht; 13.15 Musette orkest; 14 zang met piano begeleiding; 14.30 Gram.; 15.30 Voor de zieken; 16 Cyclus: Godsopenbaring" III; 16.20 Omroeporkest; 17.15 B£IO: Nieuws-, economische- en beursberichten; 17 30 Roemeensch orkest Gregor Serban; 18.30 Sociale zorg; 18.45 Gram.; 19 Actueel halfuur; 19.30 *Uit de werkplaatsen van onze beeldende kunstenaars; 19.45 Con certgebouw-orkest; 20.05 Gram.; Van 20.15 alleen voor de Radio-centrales die over een lijnverbinding met de studio beschik ken; 20.15 Gram.; 20.40 Concertgebouw orkest; 2125 Gram.; 21.45 BNO: Nieuws berichten; 22 BNO: Engelsche uitzending „National features of the Netherlands'" of gram.; 22.15—24 Gram: HILVERSUM II. 301,5 M. 7.15—8.45 Zie Hilversum I. 8.45 Koor zang (opn.); 9.10 Gram.; 10 Morgenwij ding; 10.15 Planovoordracht; 10.40 Voor de plattelandsvrouw11 Orgelconcert; 12 Melodisten; 12.45 BNO: Nieuws- en eco nomische^ berichten13.05 Otto Hendriks orkest; 13.45 Gram.; 14.00 Romancers; 15 Voor de vrouw; 15 30 Zang met piano begeleiding; 16 Ensemble De Kwintslag1; 16.45 Voor de jeugd; 17.15 BNO: Nieuws- economische- en beursberichten; 17.30 4-handige pianovoordracht; 17 55 Gram.; 1S.15 Sport en lichamelijke opvoeding; 18.30 Orgelconcert en zang; 19 BNO: Wat Nederland schrijft; 19.10 BNO: Nieuwsberichten; 19.20 Gram.; 19.45Bran dende kwesties; 20.CO Gram.; 20.15 alleen voor de Radio-centrales die' over een lijnverbinding met de studio beschik ken; 20.15 Ramblers; 20.40 Radiotooneel 21 Salonorkest; 21.45 BNO: Nieuwsberich ten; 22 BNO: Toelichting op het weer- machlsbericht; 22.10—22.15 Avondwijding VERSCHILLENDE BERICHTEN W'nlc*l</oo<raad ir» b®9l&o oenoman De politie te Amersfoort heeft bij een sigarenwinkelier een groote hoeveel heid koopwaren in beslag genomen, op grond van prijsopdrijving. Deze winke lier verkocht stukjes zeep voor f 1,80, sigaren van 10 cent voor 40 cent, koffie voor f 22 per pond, peper voor f 15 per kilo. Er zijn ruim 30.000 sigaren en 5000 sigaretten in beslaggenomen, waaronder ook de hoeveelheid welke dien dag aan de klanten verkocht zou worden. Onder den inbeslaggenomen voorraad is ook nog een groote hoeveelheid shag. Een belangrijk geldbedrag is eveneens door de politie meegenomen, op grond van de overweging, dat het afkomstig is van den zwarten handel. Inb'sak in pastori* In de r.k.-pastorie aan den Postjes weg te Amsterdam is ingebroken, waarbij voor een bedrag van f 400 a f 500, in hoofdzaak geld, is gestolen. Tegen vijf uur 's morgens hoorde een der dienstboden gestommel in de keu ken. Onraad vermoedende, wekte zij haar collega en samen gingen zij kijken wat er aan de hand was. Inmiddels hadden de inbrekers het moeten er twéé geweest zijn, want men heeft hen met elkaar hooren praten door een raam aan de tuinzijde de vlucht genomen. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ Trekking van 20 Januari, f 25.000:' 15314. f15000: 12014 f lOOo: 4291. f 2oO9987. 11934. f 100: 1517, 2989, 13508, 17017, 19522, 21316. Feuilleton Roman van Christel Broehl-Delhaes 47 Nadruk verboden Zijn onrustige oogen vermochten slechts met moeite weerstand te bieden aan haar vorscbenden blik; hetf waren geen gelukkige oogen, die haar aankeken. Of heb je haar misschien niet lief? vroeg ze, hoewel ze dit niet had willen zeggen. 'Dat was te veel voor zijn trots. Boven dien schaamde hij zich voor haar te laten, blijken, welk een onzinnige neiging hem naar Gitta had gedreven. Natuurlijk houd ik van haar, verze kerde hij met een aplomb, dat nochtans riiet bijster overtuigend klonk. Daarop wist Johanne geen antwoord en even heerschte er een drukkend zwij gen. Johanne trachtte het pijnlijke ge sprek een andere wending te geven: „En hoe bevielen je de reproducties? Deze onschuldige vraag herinnerde hem aan dien noodlottigen middag, waarin hij Jo verraden had. En toch schaam ik me, Jo, bekende hij uit den grond van zijn hart. Jlet klonk des te zonderlinger, omdat het geen antwoord op Jo's vraag was, doch De radio als middel tot volksvoorlichting De Nederlandsche omroep heeft dc perschefs van de verschillende departe menten en andere staatsinstellingen ont vangen voor het houden van een be spreking omtrent de wijze waarop de Nederlandsche omroep van dienst zou kunnen zijn bij de voor Lichtende taak voor het Nederlandsche volk. Na een rondleiding door de gebouwen van de voormalige AVRO-studio, heeft heit hoofd van de af deciding interdepar tementale voorlichting van het departe ment van volksvoorlichting èn kunsten, de heer Ingerman, een toespraak ge houden, waarin hij o.a. zeide, dat het gezelschap door deze rondleiding een in druk had gekregen vart de groote moge- j lijkheden, welke de radio biedt als voor- lichtlngsapparaat. De radio toch leent zich bij uitstek voor het bereiken van j het geheele Nederlandsche volk. Spreker herinnerde aan de woorden, die prol Goedewaagen, kort na zijn benoeming sprak, waar'deze zeide, „dat de'volks- voorlichting thans een onderdeel van de staatszaak is. Dit bèteekerit niet dat het volk een bepaalde meening moet worden opgedrongen, doch wel, dat ook aan in de samenleving opkomende mee- ndngen en opvattingen vorm en richting moet worden gegeven". Eeniigen tijd geleden heeft men de mee ning geuit, dat het Nederlandsche volk meer een volk van schrijvers dan van sprekers zou zijn en dat het derhalve/ mqer een lezend dan wel een luisterend volk zou zijn. Spr. betwistte, deze stel ling en zeide overtuigd te zijn, dat in dien de Nederlander is bezield met eerif ideaal hij ook in staat zou blijken dit in gloedvolle woorden en boeiende taal aan zijn volksgenooten kenbaar te maken. Dit wordt ook door de pr act ijk bewezen en de Nederlandsche omroep' kan honderden bewijzen naar voren brengen waaruit blijkt dat het Nederlandsche volk wel degelijk en ernstig luistert naar datgene wat door de radio wordt gezegd. Een -van de vele bewijzen is wel, dat de heer M. Blokzijl gemiddeld per dag een 3300- tal brieven ontvangt als antwoord op zijn radiopraatjes. Spr. waarschuwde zijn hoorders, dat zij wel moesten bedenken, dat elke voor lichtende ambtenaar er diep van door drongen moet zijn, dat er een groots verantwoordelijkheid op zijn schouders rust. Slechts wanneer hij zelf is voortge komen uit het volk, kan hij een waar-^ achtig volksvoorlichter zijn, die zelf mid den in dit volk staat en zoowel zijinj ziel als zijn behoefte kent en begrijpt. .Hij was dan ook van meening, dat waar het gaat om regeeringsmaatregelen, deze niet op „populaire wijze" door de radio moeten worden behandeld. Uit Stad en Provincie ZIERIKZEE. De stuurman M. Beije van den Prov. Stoombootdienst op de Oos- terschelde is bevorderd tot kapitein met ingang van 1 Januari j.l. en zulks bij besluit van den waarnemenden Commis saris der Provincie. i De dameskapsalon van den heer A. Phernambucq is, zooals reeds per advertentie is bekend gemaakt, verplaatst van de Poststraat naar de Fontijne, op den hoek van Peterseliestraat en Witte Eijestraat. Het nieuwe pand kwam den ondernemer zeer van pas, omdat hij zijn nieuwe zaak daardoor een uitstekende outillage kon geven, die bij een mo derne kapsalon onmisbaar is. De dames cliënten vinden allereerst een knus, goed verwarmd, wachtkamertje, waarinsde ra dio wat lang wachten, aangenaam kan verkorten vooraleer men het salon bin nentreedt voor permanentwave, ondula tie etc. In deze salon vindt men de modernste toestellen die het dameskap- persbedrijf vraagt. In drie keurige ca bines, door matglazen ,van elkaar ge scheiden, wachten moderne stalen fau teuils op klanten, die daar hygiënisch en met zorg kunnen en zullen worden behandeld. Voor dames, die „onder dc kap" moeten voor hun haartooi, staan vernuftig uitgedachte instrumenten, die electrisch in beweging worden gezet, ge reed, terwijl één instrument zeer de aandacht trekt, n.l. de machine voor gegolfde haren, die de dames zoo graag bezitten. Dit ingenieuze toestel voldoet aan de hoogste eischen van haarbehan- deling! De nieuwe dameskapsalon vol doet laan hooge eischen van inrichting, verlichting en toestellen, die hun nuttig effect wel zullen sorteeren. OOSTERLAND. De ijsclub „Winterle ven" alhier heeft haar banen geopend op de z.g. Geul. Van het ijs, dat dit jaar in uitstekende conditie verkeert, js reeds door velen geprofiteerd, teTwijl ook de ongelukken niet achterwege ble ven. Van een tweetal vrouwelijke rij ders vernamen wij, dat zij, door aan rijding of een val op het ijs getroffen werden. Zaterdagmiddag organiseerde „Winterleven" een wedstrijd in het ring steken, waarbij door een 49-tal jongens en een 15-tal meisjes werd deèlgenomen. De volgende jongens verwierven een prijs Jan Viergever le prijs, Piet van Dijke Mz. 2e pr., L. Nikerk 3e, A. *v. d. Zande Wz. 4e pr., H. Verhoek Kz. 5e pr., C. IJzelenberg 6e prv en Jan Zwager Cz. 7e pr., terwijl van de vrouwelijke deel neemsters de volgenden een prijs be haalden: Rachel v. d. Have ie vpr., Jo v. d. Werf 2e en Janna Rotte 3e pr. D'REISCHOR. Loop der bevolking over 1941. Per 1 Jain. 1941 bedroeg het aantal in deze gemeente 547 m., 510 vr., sa men 1057. Geboren werden 11 m. en 7 vr., samen 18, terwijl 19 m. en 26 vr., samen 45 personen, zich hier vestigden. In 1941 overleden 7 m. en 14 vr„ samen 21, terwijl 23 m. en 22 vr., samen 45, naar elders vertrokken. Op 1 Jan. 1942 telde deze gemeente 547 m. en 507 vr., samen 1054 inwoners. Er werden 11 hu welijken geslotem ST.-MAARTENSDIJK. Dank zij de aam- houdende vorst wordt de ijssport alhier flink beoefend. Toch valt op te merken dait de animo niiet zoo groot is als het vorige jaar en twee jaar geleden. In hoofdzaak wordt er hier gereden op de watergang, die. belangloos in orde werd gemaakt Voor de liefhebbers van de uitsluitend een voortzetting van zijn eigen gedachten. Ik voel me gebonden, ik heb je lief Jo, nog altijd. Maar „die ander.... Ik weet zelf niet, hoe dat plot seling zoo sterk kon worden. En in een onzinnige beschuldiging tegen haar: Misschien heb je mij nooit echt lief ge had, Jo. Moest ze nu zeggen: Ik heb harts tochtelijk veel van je gehouden, maar ik .was bang voor je jeugd en je onervaren heid. Ik was bang voor een huwelijk, waarvan ik datgene voorzag, wat nu reeds zooveel eerder is uitgekomen. Neen, ze moest daar nu niet meer over spreken. Zijn verloving met iemand als Gitta Menschlin zou hij nooit kunnen verbre- ken. En bovendien met deze verloving wes immers de vurigste wensch van zijn moeder in vervulling gegaan.... We hebben elkaar zeer veel gegeven, zei ze, aldus ongemerkt zijn dwaze vraag ontwijkend. Jij, jij bent altijd en overal degeen geweest, die gaf! antwoordde hij, de waardeering die in haar woorden lag, verwerpend. Voor alles, wat mooi en goed was heb je m'n belangstelling weten op te wekkén. Je was de beste en edelste vrouw, die ik ooit gekend heb, Jo misschien was je wel al te goed en al te edel Ik ben niet zoo edel en zoo goed, als jij denkt, protesteerde Johanne. Je bent nu eenmaal een dweeper, die De baan ligt in de kom van de ge meente, en bovendien tusschen vrij hooge wallen, zoodat de rijders, behalve dat ze niiiet ver behoeven te loopen, ook' geen last van den wind hébben. Dit zelfde geldt ook voor de kijklustigen, welke altijd aanwezig zijn. Zaterdagmid dag jl. was er op de baain"alsook op de wal een levendige drukte waar te nemen. De meestal ook aanwezige sleetjes..op de baan, zijn nogai eens hinderlijk voor de schaatsrijders, doch daar het een vrije baan is, kan men deze [moeilijki weren. In onze gemeente bestaat ook een ijs- club; doch door de oliieschaarschte schijnt het bestuur niet in staat te zijn huni baan onder water te zetten. De ijsclub is dit seizoen alzoo niet actief, zoodait het zich laat aanzien, dat ook geen wed strijden zullen plaats hebben. Gedurende het tijdvak van 1 Jan. 1941 tot 31 December 1941 zijn de weeg brug „Landbouwbelang" alhier, gepas seerd Aardappelen ö^.öOT5' kg; Uien 638.150 kg; Suikerbieten 6.381.292 kg; Pulp 1.017.559 kg; Vlas 286.521 kg; Hooi en Stroo 468.412 kg; Wijn- en Voerpeeëm 1.673.613 kg; Mest 16.121. kg; Kolen 374.696 kg; Grint en Zand 436.913 kgj Slippers en Schelpen 4.598 kg; Rapen 24.558 kg IJzer en Hout 3.489 kg; Witte Kool 1.027 kg; Sloffen 8.29 kg. 'Totaal gewicht 16.599.755 kg. Vee 94 en Auto's 2 stuks. KERKNIEUWS ST.-MAARTENSDJJK. Hedenavonid 8 u. in „Rehoboth" ds. W. J. J. Bakker van Meliskerke. veel meer in me zag dan in kerkelijk heid het geval was. Ik héb nooit genoeg in je gezien, verdedigde Erich, zijn „-.gevoelens. En als ik je nu zeg, Erich, dat ik na de afwijzing van mijn voorlaatste werk de wanhoop nabij was, dat ik nooit meer wilde schrijven en den heelen rommel in 't vuur wilde gooienwan neer ik je zeg, dat jouw bloemen, die dienzelfden avond kwamen, mij weer hielden aan dat laffe voornemen gevolg te geven... als ik je nu vertel, dat het jouw brief, waarin je van je op rechte bewondering voor mijn werk blijk gaf, was die mij het vertrouwen in me zelf deed terugvinden en me den moed gaf om door te zetten geloof je dan nog, dat ik de eenige ben geweest, die gaf? Hij staarde haar ongeloovig aan. Ik heb dus wel degelijk iets voor je beteekend, Jo? Het was dus niet zoo, dat je alleen maar gevolg gaf aan mijn aandringen, toen je je in 't geheim met me verloofde? Heb je me werkelijk lief gehad? En nu moest Johanne eerlijk zijn^ als ze haar zelfrespect niet wilde verliezen- Dacht je dan, Erich, dat ik een man zou kunnen kussen, dien ik niet lief had? Zou ik dan jouw Johanne Gahl zijn? Hij zweeg, als om haar woorden in zich te kunnen opnemen. Ik ben een ezel geweest, een echte OUD-VOSSEMEER. In de plaats van dhr. A. Beije, die wegens benoeming elders ontslag heeft gevraagd als ge meente-opzichter, is als zoodanig be noemd dhr. v. d. Werff alhier. De ijs vorming in de Eendracht heeft thans zoodanige vormen aangenomen, dat het overzetveer Oud- en Nieuw-Vosmeer gestremd is. Het ijs is nog niet sterk* genoeg om er over te loopen. j SCHERPENISSE. Naar we vernemen is onze vroegere dorpsgenoot dhr. J. N. Oudesluijs bevorderd tot opzichter 2e klasse bij den Rijkswaterstaat (stand plaats Arnhem). LAND. EN TUINBOUW De bet*ok«»ig v?r» d»n productieslag Aardappelverbouw in afgeloopen jaar met rond 30.000 ha uitge breid. In twee jaar 120XK)0 ha grasland gescheurd. In een vergadering van alle functiona rissen van de ,,Commissie-dr. Posthuma" in Friesland heeft een dezer idagen Ir. W. T. Gerhardt, secretaris van deze com missie, een rede gehouden, waarin hij allereerst een antwoord gaf op de vraag, waarom de productieslag werd uitgeroe pen'. Zooals in het eerste manifest, dat eind Februari 1941 als bijlage van de Agrarische Post, verscheen, werd uiteen gezet, was de bedoeling door inspanning van alle krachten een zoo hoog moge lijke opbrengst van de gewenschte pro ducten te verkrijgen, in verband met d:e groote behoefte aan broodgraan en zoo het Nederlandsche volk 'in de toekomst voor honger te bewaren. De leuze „Nederland voedt zichzelf" was niet alleen een aanwijzing, dat alleen een volk dat zichzelf kan voeden, een vrij volk is, maar was harde noodzaak geworden, welke berust op de werke lijkheid, dat de boer de voeder is van zijn volk en' dat het welzijn van dit; volk voor een zeer belangrijk deel van den boer afhankelijk is. Ten einde een voldoende opbrengst van de meest noodzakelijke levensmiddelen te verkrijgen, diende in de eerste plaats de aardappelverbouw bij behoud van ten minste dezelfde oppervlakte brood graan uitgebreid te worden. Het re sultaat was, dat de beteelde oppervlakte aardappelen van 129.000 ha tot 160.000 ha of met rond 24 pet. werd uitgebreid. Behalve de aardappelverbouw diende vooral ook de teelt van koolzaad bevor derd te worden'. In het loopende seizoen is de uitbreiding reeds belangrijk, maar in xhet komende zal er alles op gezet} moeten worden om deze teelt nog meer uit te breiden, hetgeen bij gunstige weers omstandigheden ongetwijfeld zal geluk ken. De uitbreiding van den akkerbouw door middel van het scheuren van grasland had tot resultaat, dat voor het jaar 1911 reeds 22.000 ha grasland in bouwland werd omgezet, terwijl hieraan in deze herfst- en wintermaanden nog ongeveer 100.000 ha zijn toegevoegd. Deze rond 120.000 ha nieuw akkerland beteekenteen versteviging van onze voedselpositie, hoewel hel is gegaan ten koste van la oppervlakte grasland. Inmiddels blijft het weidebedrijf toch een zeer belangrijke plaats in den Neder- landschen landbouw innemen en ook op dikt gebied is nog veel te verbeteren. Ir. Gerhardt wees er nadrukkelijk op, dat uiteraard ook door verbetering van de gezondheid en het productievermogen van den veestapel zeer veel te berei-1 ken is. Voorts legde spreker er den nadruk op, dat aan de oprichting van bedrijfs- voorlöichtingsvereenigingen en bedrijfsst-i- diegroepen groote waarde moet worden toegekend. Ten slotte zeide ir. Gerhardt, dat het slagen van den productieslag alleen mo gelijk iis, wanneer de boer er zich van bewust is, dat hem een zeèr bijzondere en eervolle taak ds opgedragen, waarvan het welzijn van het geheele volk af hangt en hij sprak de hoop uit, dat de bereidheid tot dienen en eensgezindheid meer en meer ingang in het Nederlanl- sche boerendom zou mogen vinden tot. heil van het geheele Nederlandsche volk. Loodglans zi®ktebe*t' ijding De Loodglansziektecommissie Westelijk Schouwen hield Zaterdagmiddag in de Tuinbouwschool een vergadering. Mede gedeeld werden door de controleurs de resultaten van de laatste controle. Hierbij bleek, dat in de bedrijven reeds veel meer was opgeruimd dan het vorig jaar, waaruit blijkt, dat de fruittelers door drongen zijn van het groote belang van de bestrijding van deze ziekte. Bij de particulieren was er evenwel nog niet veel opgeruimd, wat wel heel jammer is, omdat daardoor de bestrijding van de kweekers niet voldoende tot zijn recht kan komen. Wij doen daarom een beroep op de medewerking van de burgei's om zooveel mogelijk het aangetaste mate riaal op te ruimen, omdat zij daardoor meewerken aan de bestrijding van een ziekte in de fruitteelt, die zulke ern stige gevolgen heeft. Tevens dienen zij daarmee ook hun MIJNHEER PIMPELMANS HEEFT ALWEER PECH door Q. Th. Rotman (Nadruk verboden 87. De sigarenwinkelier, cjie optimis tisch aangelegd was en vast overtuigd was, dat er spoedig betere tijden zouden aanbreken, had meteen een stevige brand kast gekocht. Hij liet hem zoolang maar op zolder zetten, en dus waren twee stevige mannen bezig, -het zware ding op te hijschen... 88. Zzzz! Daar kwam de auto van me neer Pimpelmans aangevlogen; hif nam met een bocht het trottoir en de twee mannen lieten vol schrik het hijschtoaw los, net op het oogenblik, dat de brand kast de dakgoot bereikt had, en gin gen aan de haal, waarbij de een leelijk op zijn neus viel. Suizend schoot de loodzware kast omlaag domme kwajongen, Jo, steunde hij en je had gelijk, dat je je niet openlijk met me wilde verloven. Ik was te oud voor je, zei ze hard, dat. was het eenige bezwaar Ach Jo, Jo, waarom ben je zooveel jaren vóór mij geboren? Waarom moest je zooveel verstandiger en rijper zijn# I dan ik? Als je even dom was geweest' als ik, dan zouden we waarschijnlijk - een verrukkelijke dwaasheid hebben begaan en dan waren we nu tenminste minder problematiek gelukkig. Ze vermocht weer te glimlachen. Zeo zie je, zei ze, ik ben te oud voor je. Laten wft het daar maar op houden We zullen steeds goede vrien den blijven, Erichl Steeds! beloofde hij en hij hield haar hand vast, tot zij deze aan zijn greep onttrok. De uitgave van het boek „Uit het rijk vait Johanne Gahl", met reproducties ip kleurendruk naar schilderijen van Erich Kyber, werd een eclatant succes. De ge heele pers gaf schitterende recensies. Wederom stond Johanne in het middel punt der belangstelling en naast haar verrees Erich Kyber. Gitta Menschlfh stelde en zeer veel prijs op, overal als zijn verloofde aan zijn arm te worden gezien. Ze stond echter maar klein en onbeteekenend naast hem en deelde nauwelijks in het aureool, dat hem omgaf. Johanne voelde zich vooral in deze dagen zeer eenzaam. Ze vermeed welis waar „zich minder met Erich Kyber in het openbaar te laten zien dan noodig was om de goe-gemeente aanleiding te geven tot praatjes, maar zij ontweek hem toch zooveel mogelijk. Het deed hsar pijn, het jonge, blonde meisje met haar impertinent gezicht aan zijn arm te zien als meesteres over zijn ziel. Maar moest hij tenslotte zelf niet het beste weten, wat hij verlangde en voor zijn leven noodig diad? Braubach gaf, ter eere van Johanne. een soiree. Het motief voor dit ^eest ontleende hij aan de verschijning van het nieuwe werk, dat in zoo breeden kring de aandacht had getrokken. Des ondanks echter zei zijn vrouw: - Denk je zelf niet, dat het in de stad nogal wat opzien zal baren, wanneer je, ter eere van een vrouw, een soiree geeft? Het gaat niet om de vrouw, maar om de gevierde kunstenares, Helga! trachtte hij haar bij te brengen. Dat blijft hetzelfde, vond zijn vrouw ter\vijl ze haar koel, onbewogen gezicht afwendde. Laten we daar maar niet over twisten, Helga, zei Braubach beheerschl, in dat opzicht zullen we elkaar toch wel nooit loeren begrijpen. (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1942 | | pagina 2