Uit Stad ere Provincie OFFICIEELS PUBLICATIE VAN DEN GEMACHTIGDE VOOR DE PRIJZEN. VASTGESTELDE MAXIMUMPRIJZEN Bericht no. 31. De volgende prijzen 1 Boter prijsklasse I togen ten hoogste aan het publiek in rekening worden gebracht B. II f 2,60 per kg - 2,54 C. prijsklasse III f 2,50 per kg D. IV - 2,40 Op de verpakking staat de prijsklasse aangegeven. Het kan nog voorkomen, dat er boter van de prijsklasse I in den handel is, waarbij de aanduiding van de prijsklasse op de verpakking ontbreekt. In dit geval moeten naast het Rijksbotermerk de letters Z.K.B. zijn aangegeven. Houders van vetkaarten hebben recht op de békende reductie. Raast A. B. C. E. G. H. I. volvette boerenkaas met^Rijksoontrdlemerk u u condor u alle soorten 40 -j- kaas, behalve 40 -}- Friesehe nagelkaas en 40 -f- Friesehe kanterkaas 40 -|- Friesehe nagelkaas en 40 Friesohe kanterkaas (beide soorten hebben een oylindrisoh model met rechte hoeken en vlakke sijkanten en sija bereid resp. met en xonder kruidnagels en/of komijn) alle soorten 20 kaas, behalve 20 -}- fabrieks Leidsohe kaas (met opsohrift //Leidsohe kaas"), 20 -j~ Friesohe nagelkaas en 20 -f- kanterkaas 20 -{- fabrieks Leidsohe kaas (met opsohrift //Leidsohe kaas"), 20 -f- Friesohe nagelkaas en 20 -f- kauterkaas (de twee laatste soorten hebben een oylindrisoh model met reohte hoeken en vlakke zij kanten en zijn bereid resp. met en zonder kruidnagels en/of komijn) boeren Leidsohe en Delftsohe kaas met opsohrift //Boeren Leidsohe kaas" resp. //Boeren Delftsohe kaas" magere kaas gesmolten kaas 40 -j~ korstlooce kaas (blokkaas) 20 -f* a 40 -f- smeerkaas 20 v f 1,70 per kg -1,65 -'1,55 - 1,70 1,30 - 1,45 - 1,65 - 0,95 - 1,75 - 1,60 - 1,60 - 1,50 Deze prijien gelden zoowel vóór jonge marktrijpe kaas als voor belegen en oude kaas. De prijzen bij aankoop van kleinere hoeveelheden dan 1 kg moeten evenredig aan de hierboven vermelde prijien worden vastgesteld. HET VRAGEN VAN HOOGERE PRIJZEN IS STRAFBAAR. BEWAAR DEZE OPGAVE EN GEBRUIK HAAR. Nieuwe opgaven kunnen de vroegere ongeldig maken. 1 September 1941. HAAMSTED(E. De t.b.c.-collecte heeft in de gemeente Burgh f 43 en in Haam stede f 88.75 opgebracht, dus in totaal het mooie bedrag van f131.75, Een woord van dank aan de geefsters en gevers en aan de dames-collectanten voor het mooie doel waarvoor deze collecte bestemd is. Met ingang van 1 September j.l. is aan den heer C. de Kogel ontslag veri- leend als agent van de /distributie en zijn de werkzaamheden van het agent schap overgegdaan naar den Distributie kring, zoodat men zich daar voor alle distributiebelangen dient te vervoegen. RENESSE. De verleden week gehouden collecte voor de t.b.c.-bestrijding heeft in deze gemeente 9pgebracht de som van ruim f 59. De collectrices waren Nell'a, Westhóeve, Jaantje van Splunter, Jo Boot en Dick Blom, ELLEMEET. Na gehouden examen is bevorderd tot de 2e klasse der M.T. school te Dordrecht, dhr. W. Vlaander, vroeger alhier. ZONNEMAIRE. Burgerl. Stand over Aug. Overleden: Krina van Es, 76 j., wed. van L. Verseput. De T.B.C.-collecte, door een paar jonge dames verzorgd, bracht f60,54 op. NOORDGOUWE Burgerlijke Stand over Augustus. Geboren: 9. Adriaantje Maria Fransina, d. van Jan Plaating en Joppa van der Linde (van Zonnemaire); 25. Ja cob, z. van Cornelis Haeck en Boudewiha! Spruit (van Bruinisse); 27, Marinus Leen- dert, z. van Boudewijn Heijboer en Cor nelia Siese (van Zierikzee). Gehuwd: 22. Anthonie Marinus Kiaasse, 23 j„ en Neel- tje Maria den Haan, 21 j. Overleden: 3. Klaas de Jonge, 73 j., echtg. van Joppa van der Linde (van Kerkwè'rve); 31. Lie ven Jonker, 59 j., echtg. van Pieternella Geertruida Bij de Vate. Loop der bevolking. Vertrokken: 9. T. J. de Moor naar VÜssingen. Ingekomen 1. E. van Burgh van Dien Haag; D>. Pad mos van Nieuwerkerk. NIEUWERK'ERK. Burgerl. Stand over Aug. Geboren: 2. Johannes, z. van L. A. v. d Berg en P. J. van der Schelde; 12. Jakob, z. van L. D. Rentier en A. Stout- jesdijk; 25. Cornelia Sara, d. van Jan Heijboer en P. W. Boogerd. Overleden: 31. Cornelis Pieter Clarisse, 56 j., echtg. van Neeltje Paape. Levenloos aangege ven: 7. Een zoon van \V. de Jonge en C. van Kooten. De collecte voor de t.b.c.-bestrijding gehouden op Zaterdag 30 Augustus, heeft alhier een bedrag van f 63.69 opgebracht. BRUINISSE. De vorige week werder hier aangevoerd uit de Waddenzee on geveer 2500 ton mosselzaad, meest 2e en 3e soort, tegen een prijs van f 1.55 em f 1.30 per ton. Nog geen verzending van mosselen. Burgerlijke Stand over Augustus. Ge boren: 19. Pieternella Cornelia, d. van S. Beekman en J. van den Berge; 28.' Leen- dert, z. van P. Bal en jM. A. IJzelen- berg. Gehuwd: 15. JU. van der Weele', 59 wedn. van T. A. van Beveren en C. J. van Veen, 23 j. j.d. Overleden:-4. J. |M'. C. Elenbaas, 76 j., echtg .e van; C. Hoogerheijde; 26. D'. van der Werft, 16 j., (overleden te 's-Gravenhage). De collecte ten bate der t.b.c.-be strijding heeft hier Zaterdag de som van f47.07 opgebracht. Door de firma gebroeders De Ronde Dz. zal hier, wanneer de verzending van TELEGRAMMEN mosselen begint, een mosselkokerij en -inmakerij geopend worden, die aan 10 tot 20 personen werlc zal geven. De mosselen zijn bestemd voor export naar Duitschland. Met ingang van 1 September j.l. heeft de Rijksveldwachter [Mi. van Engelen alhier den dienst met pensioen verlaten. [Met den heer van Engelen veijaat een persoon den dienst, die door een tactvol, en rechtvaardig optreden zich steeds heeft onderscheidene STAVENISSE. Aan de Kook-, Huishóud- en Industrieschool te Breda is benoemd tot assistent-huishoudkundige mej. A. C van Oost alhier. Dhr. C. J. Leune, kwee^eling met acte alhier, is als tijdelijk onderwijzer benoemd aan de openbare lagere school te Rilland-Bath. Door het bestuur van de Veilingsver- eeniging werd in de bestaande vacature van administrateur voorzien door de be noeming van dhr. A. Luijk, Stavenisseweg alhier. Op het bedrijf van dhr. J. C. Dr. alhier, heeft een brutale diefstal plaats gehad. Uit een bewaarplaats, welke voor bergplaats van rijwielen werd gebruikt, werden van drie zooi goed als nieuwe rijwielen, alle buiten- en binnenbanden ontvreemd. THOLEN. Bij de Herv. Kerk zijn Zon dag bijzondere giften ingekomen van f25 jen 2 imaal f 10. GROOTE FINSCHE SUCCESSEN IN KARELIË. Om één uur Woensdagnacht is officieel bekend gemaakt: Uit het Finsche hoofd kwartier wordt gemeld: De vijand, die zich taai verdedigde is op de Karelische landengte volkomen verslagen. De oude Rijksgrens is over de geheelé lengte be reikt. De in onze handen gevallen oor logsbuit is aanzienlijk. Tot dusverre zijn bij de laatste operaties geteld vele hon derden auto's, bijna 2000 paarden, vele dozijnen gevechtswagens, ongeveer 300 stuks geschut van verschillende kaliber, ontelbare hoeveelheden lichte en infan- teriewapenen. Het aantal gevangenen neemt van dag tot dag toe en bedraagt reeds tegen de 10,000. De zuivering van de Westelijke Karelische landengte van, vijandelijke afdeelingen wordt voortgezet NIJVERHEID EN TECHNIEK Gasontladings-bufzlampan Op de a.s. Utrechtsche jaarbeurs zal door de N.V. Philips' Gloeilampenfabrie ken de meest moderne verlichting gede monstreerd worden, die tot op het oogen- blik bekend is, n.l. de verlichting met gasontladingsbu'slampen. Alle stands van Philips zullen met deze moderne buis lampen verlicht zijn. Om echter het publiek reeds thans na der kennis te laten maken met deze ver lichting van de toekomst, heeft de N.V. Philips een minitatuur, volledig ingericht: landhuis (schaal 1 7) laten maken, dat zoowel met gloeilampen als met gasont- ladingsbuislampen (die alle voor dit doel speciaal gemaakt zijn) verlicht kan wor den. Bovendien is ook het effect van het zonlicht nagebootst, teoodat de be zoeker zich gemakkelijk van de verschil len der diverse lichtbronnen kan over tuigen, j GEMEENTERAAD OOSTERLAND Werkverschaffing Spuikom stopgezet Verkabeling etectrisch net Een woord van afscheid Vergadering van Woensdag 27 Aug.; Voorzitter de burgemeester. Tegenwoor dig 9lle leden. Naar aanleiding der no tulen deelt de voorzitter medé, dat de werkveischaffing in de Spuikom is stopgezet, omdat werkgelegenheid zich voordeed in Dreischor, welke door de betrokken personen is aanvaard. Thans een onderwijzeres te benoemen voor de school te Sirjansland uit de wachtgelders- lijst, vanwege het betreffende Departe ment verstrekt, is niet aan te bevelen, daai de ikeuze hieruit beperkt is. Beter is te wachten met een benoemingper 1 Januari a.s., daar dan een vrije op roeping kan plaats hebben. Een verzoek van het bestuur der Chr. bewaarschool tot het verleenen van een subsidie wordt aangehouden tot de behandeling der be grooting voor het volgend jaar. Op ver zoeken van Joh. Hoogerhuis en JE. C. van 'tHoff worden de abonnementen van, schoonhouder der haven en schoonhou den der schoollokalen nader bepaald. Toegekend wordt aan de Tuinbouwver. „Oosterland en Omstreken" een bijdrage in de kosten, gemaakt ter bestrijding van de loodglansziekte. Ontheffingen worden verleend voor het betalen van schoolgeld, belastingjaar 1941, aan M. M. Beije, Jan de Bruine en C. A. Gooseni. Vastgesteld wordt een verordening, be treffende het bewaren en ter beschikking stellen van beenderen, bedoeld in de Af- vallenbesluiten 194Ö I en II. Ingevolge verzoek van den secretaris-generaal van het Departëment van Binnenlandsche Za ken wordt vastgesteld een arbeidsover- eenkomstenbesluit voor het personeel van de vaste kern van den Luchtbescher-' mingsdienst. Voor 't geval deze gemeente wordt aangewezen- voor het inenten der bevolkffig tegen typhus en paratyphus, wordt een verordening vastgesteld', rége lende de heffing van rechten als bij drage in of vergoeding van de kosten' dezer inenting. Het primitief kohier van de woonforen- senbelasting, belastingjaar '41 wordt vast gesteld op f120, betaling in 2 gelijke» termijnen, vervullende 30 September en 31 December 1941. Verder worldt vasti gesteld de begrooting der inkomsten en uitgaven van den keuringsdienst van vee en vleesch voor den dienst 1942, zoowel in inkomsten als in uitgaven op f 3000, Vervolgens worden aan het openbaar ver keer onttrokken de voetpaden Saamtjes- padje, en Moolpadje van Graafjes weg tot Slikweg. Overgegaan wordt tot het opheffen derzekerheidstelling van den ontvanger van facet haven- en kadegeld en van het opslaggeld. i In verband met een schrijven van Ged< Staten, waarin op het belang van het sluiten eener molestverzekering1 van gemeente-eigendommen wordt gewe zen, vindt andermaal een bespreking over deze aangelegenheid- plaats, waarna wordt j besloten zulks te doen* bij de we'dérkee- rige waarborgmaatschappij „Molest-risi- co voor Gemeenten en andere publiek rechtelijke lichamen", gevestigd te Am sterdam. Ter bestrijding der kosten voor v e r k a b e 1 i n g in de gemeente van het j elect'risch net zal een geldleening worden aangegaan. I I Instemming vindt de door B,. en W. voorgestelde regeling voor vergoeding j van hulp ter secretarie. De jaarwedden en pensioensgrondslagen van eenige 1 ambtenaren van den burgerlijken stand worden per 1 Jan. 1941 nader geregeld. I Vaststelling vindt plaats van een wijzi ging der begrooting 1941. De termijnV, waarin de administrateur voor de werk- f loozenzorg als zoodanig zal werkzaam zijn, wordt verlengd toft 1 Augustus 1942 of tot een vroeger tijdstip, indien de omstandigheden daartoe aanleiding 'geven Aanbieding vindt plaats van de reke- ning over 1940. Eenige daarbij behoon rende staten van oninbare posten wor- den op de vermelde bedragen vastge- steld. j Tenslotte geeft de voorzitter een uit- zetting van verordening 152-1941, betref fende bijzondere maatregelen op admini- stratief-rechtelijk gebied. Daar volgens deze verordening de werkzaamheden van de gemeenteraden en van de colleges van B. en W. met ingangvan 1 Sept. blijven rusten, spreekt de voorzitter een woord van afscheid, dankt heeren raadsleden en in het bijzonder heeren wethouders voor de ondervonden steun en medewerking en doet een beroep opi allen, wanneer in de toekomst hun dien sten worden verzocht. De -heer Zeijler dankt als wethouder en als oudste der j zitting hebbende leden voor de prettige samenwerking en hoopt, dat deze in 't vervolg zal kunnen worden bestendigd. De heer Fluijt sluit zich als oudste raads lid bij de woorden van den heer Zeijler, aan. Tenslotte dankt dhr. van der Have voor de samenwerking, zoowel van den voorzitter als van de leden ondervonden. 1 De voorzitter sloot hierop de verga- I dering. GEMEENTERAAD BROUWERSHAVEN Kaai- «n liggalden Mol»«lv»r- zakaring voor gem.-algandomman Openbare vergadering van den Raad van Brouwershaven op Woensdag 27 Aug. J.l. Voorzitter C. Gast, burgemeester. Af wezig met kennisgeving de heer J.' P. Priem. Ingekomen is een verzoek van W. J. Boot om uitbreiding van zijn recht van tusschenbeplanting in perken in het Slingerbosch. De raad overweegt dat tegen de inwilliging van het verzoek geen bezwaar bestaat, omdat de perken daar door worden schoongehouden en ver fraaid. B. en W. worden gemachtigd deze zaak met adressant verder te regelen. De voorzitter doet voorlezing van het rapport van de Raadscommissie ad hoe, inzake de nieuwe verordening op de hef fing van haven - en kaaigeld, waar in „wordt geadviseerd de tarieven in de bestaande verordening ongewijzigd te handhaven en het bepaalde ia artikel 3 te wijzigen in dien zin, dat een alge meen tarief voor halfjaarlijksche abon neering wordt ingevoerd op basis van het 10-voudige van het bedrag voor één maal verschuldigd. De raad gevoelt niet voor verlaging van het kaai- en liggeld, zoodat met het rapport van de raads commissie wordt aecoord gegaan en be sloten de verordening dienovereenkom stig vast te stellen. De voorzitter deelt mede dat B. en W. de kwestie van de molestverzekering nader hebben onderzocht. Er zijn 4 ver schillende offerten die in aanmerking komen, waarvan spr. den inhoud mede deelt. Het is een kansrekening. Na eenige discussie wordt besloten een molest-ver- zekering voor alle gemeente-eigendommen aan te gaan bij de Molest-Risico voor gemeenten en andere publiekrech terlijke lichamen. Goedgekeurd wordt de rekening van de inkomsten en uitgaven van het Ge sticht van Huisvesting m.w.d., over het dienstjaar 1940. De inkomsten bedroegen f 1031,11 en de uitgaven f582,15, zoodat resteert een batig saldo van f448,96 (v.j. f 543,68). Eveneens wordt goedgekeurd de begrooting dier instelling voor 't dienst jaar 1941. De inkomsten en uitgaven zijn geraamd'op f 940,49, met een post voor onvoorziene uitgaven van f461,31. Vast gesteld wordt ide rekening en verant woording van de inkomsten en uitgaven van den Keuringsdienst voor vee en vleesch van den keuringskring Brouwers haven over het jaar 1940. De inkomsten bedroegen f 3907,19 en de uitg. f 3007,26, zoodat resteert een batig saldo van f899,93 (v.j. f67,94). Eveneens wordt vastgesteld de begroo ting van dien dienst voor het jaar 1942. De inkomsten en uitgaven zijn geraamd op f4000, beiden met inbegrip van een batig saldo van f800. Vervolgens wordt z.h.s. vastgesteld een arbeidsovereenkom- stenbesluit voor het personeel van de vaste kern van den luchtbeschermings dienst. Het loon voor deze vaste kern wordt betaald door het Rijk. De sociale lasten zijn voor rekening der gemeente; Tenslotte wordt nog vastgesteld een ver ordening betreffende het bewaren en ter beschikking stellen van beenderen, be doeld in het Afvallenbesluit 1940 IenlI. Alvorens de vergadering te sluiten zegt de voorzitter dat verordening no. 152 van den Rijkscommissaris met ingang van 1 September 1941 verandering heeft ge bracht in de structeur der gemeenten. O.a. is daarin bepaald idiart de raad in ruste gaat, zoodat dit de laatste verga dering is. Spr. dankt daarom den leden voor de wijze waarop zij hun taak heb ben opgevat en hebben medegewerkt aan de behartiging van de belangen dezer gemeente. Met velen heeft spr. velen jaren samengewerkt; zelfs reeds vanaf 1919, zoodat hij behoefte heeft dank te brengen voor de aangename wijze van samenwerking. In de Gemeentestem over de nieuwe gemeente wordt deze als volgt ge tee kend „Trekken wij in groote lijnen het beeld der nieuwe gemeente, dan zien wij ontstaan de figuur van een locale gez a gsc orp or a tie, bestuurd door den bur gemeester, die, bij het behartigen van de plaatselijke belangen, het algemeen be lang van het Rijk md&t bevorderen en bij zijn beleid moet inachtnemen wat- hem door den Commissaris der provincie of den Secretaris-Generaal van het De partement van Binnenlandsche Zaken (resp. Waterstaat) wordt voorgeschreven" Finesses zijn nog niet bekend, verdere richtlijnen moeten nog komen. Raadslie den moeten nog worden benoemd, de Wethouders blijven. We moeten het nieuwe aanvaarden. Spr. hoopt dat niet tegenstaande deze veranderingen de ge meentebelangen worden behartigd, het geen hij zelf zooveel mogelijk zal doen. Wethouder den Boer zegt 21 jaren als lid van den raad met den burge meester te hebben samengewerkt. Hij dankt voor de vriendschappelijke en aan gename wijze van samenwerking en hoopt dat het den burgemeester gegeven moge zijn het scheepje der gemeente met vaste hand te besturen. De heer Ringelberg dankt als oudste der raadsleden den voorzitter, namens den raad, voor de gewaardeerde woorden door hem gesproken. Als geboren Brou- wenaar was het hem een genoegen in het belang der gemeente als raadslid werA- zaam te hebben mogen zijn. Spr. hoopt dat het den voorzitter verder gegeven moge zijn de taak, die hem thans is opgelegd,, tot een goed einde te brengen. Daarna sluiting der- vergadering. In de* Californische haven PoYt Costa is door een reusachtigen brand een scha de veroorzaakt, die voorloopig wordt ge schat op anderhalf millioen dolllar. Asso ciated Press meldt, dat o.m. tarwe voor raden der regeerjng, tot een waarde van 850.000 dollar vernietigd zijn. Twee ha venarbeiders worden vermist. (DNB) President Roosevelt heeft een decreet geteekend, waardoor de regeering wordt gemachtigd beslag te leggen op alle in Amerikaansche havens opgelegde buiten- landsche scheppen. Dit decreet blijft van kracht tot 30 Juni 1942. De regeering kan thans ook beslag leggen op net Fransche schip „Normandie". (DNB) Naar de correspondent van de „New York Times" te Washington verneemt, zal de Amerikaansche regeering binnen kort een leening van 50 tot 100 millioen dollar aan Mexico verstrekken op voor waarde, dat Mexico in economisch en militair opzicht met de Vereenigde Sta ten samenwerkt voor de verdediging van het westelijk halfrond. Bovendien zou Mexico de Amerikaansche ondernemin gen, welker Mexicaansch petroleumbezit in 1938 in beslag werd genomen, in con tanten moeten schadeloosstellen. (DNB) LUCHTVAART Nieuwe Trenioilertische vliegdienst Een snellere luchtverbinding lusschen' Portugal'en de Vereenigde Staten is ge opend. Deze transatlantische vliegdienst, die in tegenstelling tot de reeds in be drijf zijnde luchtvaart-maatschappijen, geen tusschenlanding zal doen op de Azo- ren en de Bermuda-eilanden, wordt on derhouden door de American Export Air lines met vier-motorige Sikorsky-machi nes, die plaats bieden aan 16 passagiers en twee ton post. (SPT). VOETBAL S«ri«-wedstrijden v.v. «Zonnemaire» Zondag 7 September a.s. vinden de finales plaats der door de v.v. „Zonne maire" uitgeschreven seriewedstrijden, waarvan de eerste ronde j.l. Zondag is gespeeld. Het programma voor deze fi nales luidt: 12 uur Noórdgouwe II— IVQi II (A). 1 uur Zonnemaire I—IVO» I (Bi). 2 uur Zierikzee I—Renessé I (C). 3 uur Winnaar A—Zierikzee III. 4 uur Verliezer BVerliezer Q 5 uu-r Winnaar Br—Winnaar C. Daar er in af deeling II slechts 3 elftallen overbleven komt Zie rikzee III, dat de grootste overwinning' (3—0) behaalde, direct in de finale. Zooals uit het programma blijkt, kun nen weer verschillende spannende wed strijden verwacht worden en is het moei lijk te zeggen wie voor de prijfzen in1 aanmerking zullen komen. Als het weer; medewerkt, mag dén ook zeker wel opf flinke belangstelliing gerekend worden. De prijsuitreiking vindt des avonds om S uur plaats in het clublokaal der ver-, eeniging café Flohil. Gaarne spreken we den wensch uit, dat ook dezen sportdag een succes zal' worden en dat zich geen ongelukken^ zullen voordoen. W.H.S. I—ZWALUWEN I Zaterdag a.s. speelt Zwaluwen I een uitwedstrijd tegen WHS te St.-Annaland, Organiseerde vorig jaay Zwaluwen op Zaterdagmiddag met de Zierikzeesche kermis enkele wedstrijden te Ouwerkerk, dit jaar gaat ze zelf op bezoek. Dit is de eerste maal dat Zwaluwen „over wa ter" gaat spelen. Daar WHS een geduchte tegenstander is, zal Zwaluwen een flinke paftij moeten geven, wil ze een behoor lijk resultaat behalen. 0 Jammer is het dat eenige spelers ver stek moeten laten gaan. De opstelling is nu als volglt: L. Meerman d.; C. Bolijni en A. Remeeu» a.; C. Beije, W. Vijver berg en C. Hendrikse m.; S. v. d. Bergé, L. Raamsdonk, JM'. Hage, W. Remeeus en M. Goudzwaard v. Reserves P. Dekker, P. Hendrikse, M. de Rijke, C. de Valk', en A. Boogerd. Zoowel bij de leden als niet-leden be staat er veel belangstelling voor dezen; tocht. Ongetwijfeld zal het een aardige uitstapje zijn, als het weer tenminste wat mede wil werken. KORFBAL. Dinsdagavond ontving het schooltwaalf- tal der O.L. School te Bruinisse op de weide bij den heer Krepel dat van Sir- jansland. Er werd een aangename wedstrijd ge speeld, maar door langere oefening van de Sirjanslanders, kon Bruinisse nog geen overwinning uit' het vuur sleepen. De, stand bij de rust was 0—1 en aan het einde 1—3. Vergeleken bij vorige uitsla gen (verliezen met 0—3 en 1—4) valt voor Bruinisse een geleidelijke vooruit gang te constateeren, i BUSLICHTINGEN DER STADSBUSSEN Bus KraaJipIeïn: 6,24 (Ma 4,64)', Fd 7.6. Zo 8,69, 11,49, 18,24, 22.39 (Za niet)'. Bus Nieuwstraat: 6,19 (Ma 4,49), FA. 7.29, Zo 8.64, 11,44, 17,19, 22 34 (Za niet) Bus 't Vrije: 6,29, (Ma 4,69), Fd 7,39 Zo 9,04, 11.64, 17.29. 22,44 (Za niet). (Fd. feestdagen. Zo. Zondagen). Beurs van Amsterdam ran Woensdag 3 September. STAATSLEENINGEN NEDERLAND V.K. L.C. Obi. I 100 1940 I 4 100»/,, 100»/u Obl. f 500 1940 I 4 100»/lt 100%, Obl. f 1000 1940 I 4 100% 100"/,» Reeep. f 100 1941 4 99%. 99'/, Reeep. f 500 1941 4 100% 100»/,, Reeep. I 1000 1941 4 100'/,gl 100'/,,gl

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 2