noodlanding 29 I in de woestijn Uil Stad en Provincie fccho volk. Dit is het hoogste wat wij hebben en hieruit komen alle woorden, welke wij kennen, voort, zooals familie, vrienden, kameraadschap, trouw en eer. I Dit alles schaart zich om de eene ge- j dachte, welke de grondslag is voor ons leven: de bloedgebondenheid, de gemeen schap van ons volk. De eer van den arbeid is de grondslag van het natio- naal-socialisme en daarom, zoo zeide de Rijkscommissaris, zeg ik volkomen be wust en duidelijk: een arbeidsdienst kan slechts nationaal-socialistisch zijn. Hij kan alleen volgens deze grondslagen opge bouwd zijn en zijn taak vervullen, ge grond op de bloedgemeenschap en de eer van den arbeid. Wij allen zijn geplaatst in dezen tijd en misschien komt hier of daar iemand, die zegt: „met welk recht staat gij daar, waarom wilt gij nationaal-socialisten op eens hier bevelen?" Het antwoord is dan zeer eenvoudig, omdat het gaat om het bestaan van Europa. De 'oorlog heeft zijn hoogtepunt bereikt o,p het oogenblik, waarop het bolsjewisme staat aangetreden voor den oorlog. Allen, die thans als vijanden te genover ons staan, zijn thans ontmaskerd als de helpers van het nihilisme, die alle krachten van het avondland, zooals eer, trouw en cultuur, willen vernielen. i Om h*t b*staan van Europa Kameraden, de beslissing is thans dui delijk. Wie de beslissing niet ziet is niet in staat deze te zien en men kan zich niet verontschuldigen, nu, terwijl Churchill arm in arm gaat met het bolsje wisme tegen Europa, met te zeggen; „Ik doe mee, maar...." en blijven toezien., Op het oogenblik geldt talleen de daad. Nu millioenen soldaten naar het Oosten marcheeren, geldt nog slechts: aantreden en vechten! Op het oogenblik is het duidelijk, dat wat nu komt, de nationaal-socialistische. orde op te bouwen en de toekomst van -het vasteland voor alle tijden te beveili gen, wordt Europa nationaal-socialistisch opgebouwd, in samenwerking met de fas cistische strijdmakkers en wanneer iemand nog vragen wil: waar neemt gij het recht vandaan, dan is het antwoord: „Het recht, dat is het bloed van onze vaders, broeders en zonen, dat thans in het Oosten vloeit. Een hooger recht is er niet". Wie zich hiertegen wil verzetten, hij' plaatst zich tegenover onze pantserwa gens en kanonnen. Wij hooren hem niet meer, want wij voltrekken het lot en daarom, kameraden van den Arbeids dienst en meisjes, al is de dienst zwaar, wordt hard, want ook gij voltrektmede het lot. i DE SOVJET-REGEERING REEDS UIT MOSKOU Het ANP meldt uit Berlijn: Volgens de meening in politieke krin gen alhier, zoo vernemen wij van welin gelichte berichten, volgens welke de bolsjewistische zijde, schijnen de in het buitenland verspreide machthebbers in 't Kremlin Moskou reeds verlaten hebben of op het punt staan Moskou te verlaten, bevestigd worden. Evenzoo acht men het hier mogelijk, dat intusschèn ook de in Moskou geac crediteerde vertegenwoordigers van bui- tehlandsehe mogendheden van het Krem lin het verzoek hebben gekregen, de hoofdstad der Sowjetuniie ie verlaten. FEUILLETON door Hans Hirthammer Hij plaatste zich met zijn rug tegen den muur en vlocht zijn handen ineen. Vooruit, Francisl Houd je taai! Professor Floyd zette zijn voet op Coo- kerel's handen en belandde na eenige acrobatische evenwichtstoeren veilig en wel op de breede schouders van zijn vriend. Nu kwam Vischwa aan de beurt, maar zij was zoo licht en lenig, dat zij als een kat langs de beide mannen omhoog klauterde en in een paar minuten haar plaats op Floyd's schouders bereikte. Het eene eind van het touw, waarin een lus was geknoopt, hing om haar hals. Jammer, dat we niet door schijn werpers belicht en door een enthousiaste menigte gadegeslagen worden. Ik geloof, dat we een geweldilg succes zouden heb ben. Opgepast, daar gaan we lang zaam aan! Ook Floyd bleek zijn gevoel voor hu mor nog niet te hebben verloren. We TEGEN DE BUNKERS DER SOVJET-LINIE Ho« er in ««n vermeUlen overval werden vermeeiterd De commandant van een Duitsch regi ment infanterie, dat na drie dagen van hevigen strijd een pantsarwerk met vijf bunkers veroverde en daarna opnieuw voor een nieuwe linie stond, die niet minder dan vijftien bunkers telde, geeft zijn indrukken weer. De Sow jets doen eerst alsof ze ons niet zien. Ze liggen op de koepels en nemen een zonnebad. Toen wij een paar keer over hen heen schoten vlogen zij met een katachtige snelheid in hun holen. Tien minuten lang vuren de 10 cm ka nonnen van onze zware wapens op het gewapend beton. Vervolgens rukt in een frontalen aanval het tweede bataljon op, terwijl het eerste naar rectils een om trekkende bewegingmaakt. Plotseling komt uit alle schietgaten) van de vijf bunkers een wild afweervuur. Onmiddellijk ligt iedereen plat op den grond, doch de twee bataljons zijn reeds dreigend dicht bij de vijandelijke stelling. Nadat de artillerie de bunkers opnieuw onder vuur heeft genomen wordt de eer ste schietopening van den voor uitgescho ven bunker tot zwijgen gebracht. Hier door gelukt het het tweede bataljon in de breede gracht rondom het pantser- werk te springen1. Van tevoren hadden onze stoottroepen op verscheidene plaat sen de prikkeldraadversperringen door geknipt I Daar springt plotseling een afdeeMng van de vijfde compagnie op den twee den bunker toe en gaat onmiddellijkop den' koepel van den bunker zitten'. Voor zichtig schuiven de mannen' naar den rand van den koepel en probeeren ont ploffingsmiddelen voor de schietgaten te brengen. Zoodra zij naar voren kruipen geven de andere bunkers een imoorddadig vuur. Verscheidene malen moeten ze van den koepel af, doch >even dikwijls krui pen ze er weer op. Wij vragen om een compagnie pionniers. Met vlammenwerpers stormen de pion niers naar de vuurspuwenden vesting. De eerste ladingen dynamiet ontploffen. Als de rookwolken zijn opgetrokken zien' wij, dat het dak van den bunker is ingedrukt. Bij een tweede lading gelukt het den pionniers een ongeveer twee meter groot gat in het beton te slaan. Thans ziet men wat een staal in het cement zit. Terwijl een tweede compagnie pionniers komt helpen zijn de stoottroepen weer naar den beschadigden bunker geslopen. Ditmaal lukt het hun een dynamietlading- te plaatsen, die ook de zwaarste pant sering moet vernielen. Onder een gewel dig geraasscheurt de gepantserde koe pel open. De pionniers klimmen onmiddellijk in den bunker. Ze nemen verscheiden Sow- jetsoldaten gevangen. Tot him verbazing zien ze nu, dat hij wanden heeft van vier meter dik en verscheidene verdie pingen telt, die door middel van val-. deuren met elkaar zijn verbonden'. Nog een lading dynamiet -en de deur van de tweede verdieping springt open. Een gevangene wordt naar benedien gestuurd om den commandant tot overgave te be wegen. Hij komt wiet terug. Uit de diepte klinkt dof een schot, .de commandant heeft zijn eigen man doodgeschoten. De pionniers halen zaklantaarns. Een .onzer kameraden klimt zonder aarzelen omlaag Plotseling ziet hij het pistool van den commandant op zich gericht. Zonder te overleggen werpt hij zijn handgranaten. Vervolgens loopt hij een stukje vooruit en gaat plat op zijn buik liggen. AIs de handgranaat is ontploft lukt het hem te ontkomen. De kogels fluiten hem om de ooren. Bunker no(. 1 is veroverd. De comman dant ligt met een schot door het hoofd op den grond. Ook de rechter bunker wordt kapot geschoten. Opnieuw komen de pionniers naar voren en „rooken" de bemanning uit. Nadat de sleutelpo- kuimen daar later misschien nog een dikke boterham mee verdienen. Dat lijkt me wat, James! De drie CookerelLens! Internationale Balance act! Nu geen -grapjes meer! wees Cocke rel hem terecht. Laat Vischwa vooral goed opletten en direct alarm slaan, als ze een geschikt punt gevonden meent te hebben. Het heele succes van onze onderneming hangt tenslotte van haar oplettenheid af. Voetje voor voetje schoof Cookerel, di'e onder den dubbelen last hoorbaar hijg de, langs den voet van den rotswand. De hoogte van de levende zuil bedroeg ongeveer Vijf meter en binnen dezen af stand ontging geen spleet en geen voor uitspringende .gedeelte aan de tastende handen. 'Het scheen .echter, dat het noodlot zich tegen de drie dappere menschen had gekeerd. Reeds tweemaal had men op Cookerel's dringend verzoek, de pyra- mide moeten afbreken om hem eenige rust te gunnen. Zijn stemming daalde met elke minuut Zoo enthousiast hij zich aanvankelijk had getoond, zoo weinig vertrouwen had hij nu in het welslagen van1 de onderneming, gullen wij het maar niet liever op geven? vroeg hij voor de zooveelste maal Die miserabele muur schijnt toch niet te beklimmen te zijn! Floyd liet een krachtig protest hooren Opgeven? Wat denk je wel? We sitie is vernietigd, vallen in enkele uren de drie andere bunkers Van de uit hon derd koppen bestaande bemanning wor den 42 Sowjetsoldaten, jongens van 18 tot 20 jaar, gevangen genomen, de an deren liggen dood naast de schietgaten NA DEN STRIJD IN SYRIË Voor Frankrijk de eer gered United Press meldt uit Vichy: Officieel ia bekend gemaakt, dat de Fransche regeering de voorwaarden voor den wapenstilstand goedgekeurd heeft en dat daarmede een einde is ge komen aan den strijd in Syrië. In kringen te Vichy vernam men gister middag, aldus het D,N,B., dat generaal Wilson gistermiddag een overeenkomst over de bijlegging van het Syrische con flict heeft onderteekend. Men ver wacht, dat de tekst van deze overeen komst in den loop van den dag gepubli ceerd zal worden. Reeds thans echter wordt erop gewezen, dat de overeen komst een zuiver militair entechnisch, karakter draagt en geen politieke clau sules behelst. In politieke kringen te Vichy verklaarde men verder, dat in de boodschap van generaal Wilson, die naar aanleiding yan^de opstelling der voor waarden voor "het neerleggen van de wapens werd gepubliceerd, is erkend, dat de Engelschen in Syrië nergens op an dere dan Fransche troepen zijn gestooten. Het officieuze agentschap Ofi deelde gisteren mede: Zooals bekend, heeft de Fransche re- geering, toen Zij' 'de onaanvaardbare En- gelscho voorwaarden voor een wapen stilstand in Syrië ontving, deze eenstem mig van de hand gewezen. In het docu ment, dat 2fij bij deze gelegeheid publi ceerde, heeft zij haar wil tot uitdrukking gebracht haar volledig vertrouwen te stel len in generaal Dentz, opdat deze „de feitelijke consequenties" uit ,de militaire gebeurtenissen zou trekken. Zij' heeft hem tegelijkertijd nauwkeurige instructies doen toekomen over den aard der interpre taties van haar beslissing. Zij heeft hem aangeraden slechts in verbinding te tre den met den Britsehen generaien staf, iedere onderhandeling met Gaullisten, die hun .land hebben verraden te weigeren, geen politieke onderhandelingen te be ginnen en zich te beperken tot zuiver militair terrein en tot besprekingen van technischer, aard. Generaal Dentz heeft 'deze instructies nauwkeurig in acht geno men. Hierdoor was Frankrijk in staat op initiatief van zijïn regeering, een brutaal politiek ultimatum, dat het nooit had kunnen .ondertekenen zonder zich teónt- ee^en, in een fatsoenlijke militaire con ventie te veranderen. VERSCHILLENDE BERICHTEN Geen thee meer A anus taande bon geeft uit sluit eimd recht bp kbopein vainj k (o ff i es iu r ir g a a t. De secretaris-generaal van biet depar tement van Landbouw en Visscherij' maakt bekend, dat de blon, welkte, ini aanslui ting van den. thans geldiigten bon voor, tooffiesumogaat of thee, |niader zal wor den aangewezen;, slechts recht zal gte. vaini op' het koopen van. Itóoffiesurrogaiat. De detaillisten dienen dus bij' herb6-1 vboïiradiwg er rekening mede te' houden/ dat valh 21 Juni laws, af voorloopig :géénj thee aain Consumenten mag worden ver kocht. Over deZeini maatregel mtelJdt het ANP:' Aam alles komt ©enm'aial een leimd ook aan den grootsten vooraad. Dat wij; voorloopig geen thee meer zullen krij gen', is ongetwijfeld eeni teleurstelling, waarbij' men' zich slechts troosten 'kan, met de gedachte, dat wij' toch langen tijd vap onzen voorraad' genoten hebben. Dit bewijst tevelns hoeveel sprookjes) er met betrekking tot onze voedsel voor ziening in) omlpop zijn. In het begin van hebben op zijn hoogst pas een vierde deel van. den muur onderzocht. Hoe kan je nu zoo gquw den moed verliezen? Hij bedacht >lijkhaar met, dat Cooke rel's positie heel wat minder plezierig was dan de zijne. Cookerel berustte met een zucht in zijn lot, maar zijn uithou dingsvermogen werd tenslotte beloond, want nog hadden ze de helft van de op zich 'genomen taak niet volbracht, toen eindelijk uit Vischwa's mond het zoo vurig verlangde „balt!" klonk. Ik geloof dat wij' hebben gevonden, wat wij' zoeken! riep zij naar beneden en direct daarop onttrok zij haar voeten aan hun steunpunt. Floyd greep het touw. Hij voelde, hoe het tusschen zijn handen langzaam naar boven gleed. Geduld Sahlib! Ongeveer een half uur, dat den* beiden mannen een eeuw leek, verliep. Toen klonk opnieuw, maar ditmaal van vrij groote hoogte de stem van het meisje: Het touw is vastgebonden! Cookerel Slaakte een zucht van ver lichting, toen hij zijn schouders plotse ling van Floyd's voeten bevrijd voelde. Hallo, Francis! Ik wacht tot je heel huids boven bent aangeland; dan kom ik na! Hij' pakte het einde van het touw, bond het met een lossen knoop om zijn arm en maalde het zich daarna gemak kelijk op den grond. Voorloopig was er voor hem niets meer te doen. Hij vouwde den vorlgen zJomer waren' er niet vCel (menschen in Nederland, die den direc teur-generaal van de voedselvoorziening, Ir. Louwes, geloofden, toen deze ver klaarde, dat er voor ruim een jaar thee was. Het gerucht ging rond, dat na; enkele wdken de tb&everkoop zou moe ten worden stopgezet, aangezien alle» voorraden waren weggevoerd. Tegen spraak baiatte <oe(n niet, mia(ar het is goed dit addertje inu eens bij de staart te nemen. Dank zij een goede distribu tie en een groote spaarzaamheid heb ben wij ruim een jaar thee kunnen drinken. i Nu is het afgeloopen, of liever: zoo goed als afgelióopeaii. Er is nog een. kleine hoeveelheid thjee, doch die wordt bewaard om latter bij wfijze van ver-; rassimg op de normale wijze onder| het publiek gedistribueerd te. worden, waardoor men dan n|og eens in dein huiselijker Ikring van een kopje thete zal kunnen/ genieten. In het dagelij'kseh lieven Zullen wij omis echter meer op koffiesurrogaat moe ten1 instellen;. Wolkbreuk Zondagavond om zes uur heeft zich boven Coevoriden en omgeving een soort wolkbreuk ontlast. Op tal van plaat sen in de stad. waren de straten in een ommezien in een zee herschapen en rees het water zoo hoog, idat het in de huizen stroomde en kelders en woonkamers on der water zette. De dakgoten konden deze geweldige watermassa's niet ver werken en veroorzaakten lekkages in hui zen, magazijnen en winkels. Het water stroomde onder deuren en vensters door en noodzaakte de huisvrouwen in allerijl de gordijnen' te verwijderen, karpetten op te nemen en het beddegoed op de slaapkamers in veiligheid te brengen. De hevige wind, welke dezen water val vergezelde, wierp boomen omver en scheurde groote takken af. Het electri- ci'teitsnet werd gestoord en men durfde eerst laat op den avond de stroom weer in te schakelen, omdat er veel vocht in de transformatiehuisjes was gedron gen. De door dezen waterval veroor zaakte schade is bij vele ingezetenen be langrijk. Doodelijk* v«rk«»riong»vallen In de kom der gemeente Borne is Maandagmiddag een verkeersongeval ge beurd met doödelijken afloop, waarvan de 52-jarige ongehuwde mej. S. 't slacht offer is geworden. Mej. S. fietste in de Nieuwe Kerkstraat, waar aan- de lin kerzijde van den weg een auto gepar keerd stond. Uit de richting van de Bleek naderde een groote zeswielige vrachtauto welke zwaar beladen' was. Op het mo ment dat deze den geparkeerden wagen wilde passeeren, bevond mej. S. zich naast (den vrachtauto. De weg is hier ter plaatse betrekkelijk^ smal, zoodat er voor de wiel rijdster slechts een klein gedeelte overbleef. Hierdoor blijkbaar angstig ge worden, greep zij zich vast aan den vrachtauto, waarbij zij kwam te vallen en onder de achterwielen-van het voer tuig geraakte, waardoor de dood onmid dellijk moet zijn ingetreden. Maandagavond stapte de 20-jarige fabrieksarbeidster A. A. uit Winters- wij k, die per autobus van haar werk te Bocholt huiswaarts keerde, in de Dijk- straat te A al ten uit den wagen. Toen zij voor de bus langs de straat wilde oversteken, naar haar verloofde, werd zij- door een volgende autobus gegrepen en op slag gedood. Eng«lcch« luchtaanvallen Iini het afgeloop^n weekeindt vlogen; eém aantal Britscbe vliegtuigen bover» o|ns gebied. Vrij veel brisant- en brand bommen' werden neergeworpen. Een aan tal woonhuizen en boerderijen wieid vrij erinstig beschadigd. Ook jkrégen vrij veel woningen glasschade. Ben kind werd zwaar gekwetst »ejrn 28 personen 'klrieg^n lichte verwondingen'. zijn armen onder het hoofd en trachtte zich den tijd, die hem in de eenzaam- héid nog zwaarder viel, te verdrijven door zachtjes voor zich heen te neuriën Francis Floyd volgde intusschèn het touw. Nadat hij zich eenige meters had opgetrokken, vonden zijn voeten al spoe dig een steunpunt. De muur, die aanvan kelijk loodrecht omhoog had geloop en, begon hier schuin achterover te hellen en vertoonde sporen van verwering. Nochtans bood hij' zelfs een geoefenden bergbeklimmer heel wat moeilijkheden en zonder touw zou deze klimpartij in de duisternis dan ook stellig met een po ging tot zelfmoord gelijk hebben gestaan. Floyd's bewondering voor Vischwa's sportieve prestatie bereikte haar hoogte punt, toen een gedeelte steile rotswand, zij het dan slechts over een betrekkelijk korten afstand, hem dwong uitsluitend van het touw gebruik te maken. Daarna volgde weer een schuine hel ling vol spleten, welke ongeveer tien meter hooger in een breed platvorm eindigde. Daar vond hij Vischwa, die hij, bij zijn behouden aankomst, enthousiast de hand drukte. Dat heb jé uitstekend gedaan, Ik zou het je niet hebben verbeterd'. Zijn Ioftuiging scheen haar goed te doen, want zij verborg met een schuch ter gebaar haar hoofd aan zijn schouder Daarbij raakte zijn hand haar arm en bij dit toevallige contact voelde hij op Brandweerauto's gekanteld Maandagmiddag is op (den Aalsterweg te Eindhoven een .ongeluk gebeurd, dat misschien drie slachtoffers zal kosten Er reed een colonne brandweerauto's ter uitvoering van een oefening, in groote vaart over genoemden weg in de richting van het centrum der stad. Bij het kruis punt Aalsterweg—Leenderweg trachtte'n wielrijder, nadat hij den eersten brand weerwagen had laten passeeren, vóór den tweeden wagen den weg over te steken. De chauffeur van de brandweerauto het betrof hier een boschbrandweerwagen met daarachter een babyspuitje, probeer de naar rechts den fietser te ontwijken, doch door deze manoeuvre, en vermoede-' lijk wegens den last van de opzittenden, kantelde de wagen en sloeg met een geweldigen smak tegen een llchtpaal, welke afbrak. Op de brandweerauto zaten veertien brandweerlieden, die allen min of meer zware wonden opliepen. Zij zijn allen naar de ziekenhuizen te Eindhoven over gebracht. De meesten haden gebroken ar men of beenen en wonden aaii het hoofd. Drie van hen zijn er echter zoo erg aan toe, dat voor hun leven wordt ge vreesd. Bij alle drie zijn een schedelfrac tuur, benevens inwendige kneuzingen ge constateerd. Óe fietser, 'die door dert wagen opzij werd geslingerd, is eveneens in het ziekenhuis opgenomen; zijn toe stand is niet zorgelijk. De wagen is groo- tendeels vernield. Terwijl Zaterdagavond ongeveer zes uur een der brandweerauto's onderweg 'was naar een onbeduidend brandje in de schuur van den groentenhandelaar .G M. aan den Soeterweg, te Amersfoort is de auto op het Smallepad door nog onverklaarbare oorzaak finaal omgedraaid en door den schok tegen het trottoir om gekanteld. Achterop zaten twee brand weerlieden die beiden van den wagen vielen. Èen hunner, de ongeveer 50-jarige V., werd door den val ernstig aan het hoofd gewond. Bovendiqp constateerde de behandelende geneesheer zware hersen schudding. Per ziekenauto is V. naar het St.-Elisabeths Ziekenhuis vervoerd. SCHUD'DEBEURS. De vainweg© den Bond van Muziek- en Zanggezelschappesn op Zaterdag belegde muzikale samen komst werd door dhr. C. A. Swenne als voorzitter van den Bond geopend. Dhr. Swe'nne zeide, dat het hem verheugde een zevental vereienigingen te kuminiemi verwelkomen, waardoor dezen blijk ga- Ven* het streven van het Bondsböstuur, tot behoud en verlevendiging van het onderling ctontact te waardeeren en' aan te moedigen*. Hij deelde miede dat iedjer. (gezelschap een' drietal nummers naar eigen keuze ten géhoore zou bren gen. Achtereenvolgens betraden „Oefe- fning en Uitspanning" te Nieuwerkerk', „Oosterlainds fanfare", ,,Gon Amore" te Noordgouwe, „Tot Nut en Uitspanning" te Zomnemaire, „Nieuw Leven" te Ouwer- kerk: en „Crescendo" van Dreischor het onder lommerrijk geboomte geplaatste podium, en vergastten het talrijke pu bliek op goede muziek;. De gezelschap pen ontvingen als bewijs dat men- deze ontspanning zeer op prijs stelde e&nj verdiend applaus. Ter afwisseling wierd Imidden' in het programma door „Stre ven* naar Beter" te Dreischor, drie zang-, aufmtmers ten beste gegeven, die. ver dienstelijk uitgevoerd, aandachtig werden, beluisterd. De zangers dedein het bestj naar veler oordeel. Het lag in' de bedoeling nla .afloop* door alille gezelschappen tezamen nog! ©en paar nummers te laten hooren, doch het dreigende onweer had sommige van de verst wenenden genoopt iserder huis waarts te gaan. De nog aanwezige mu- zikarVfcen stelden/ zich in den tuin op; eni brachten onder de pittige leiding van de oudste der aanwezige directeuren, dhr. Joh. F. A. Theeuwis, de „Feest- marsch" tea gehoore. Ook dit nummer, met élan] uitgevoerd, viel1 in goedei aard'6; haar huid tusschen den elleboog en den pols een lauw kleverig vocht. Maar Vischwa,zei hij verschrikt, je bloedt! Dat is niet erg, Sahib. Waarschijn lijk heb ik mij aan een puntige rots gestooten. De wond moet gereinigd en verbonden worden en daar wij' over het bereikte resultaat tevreden kunnen zijn, zullen wij het hierbij' laten en naar ons hol terug- keeren. l Weet u, waar wij ons bevinden? Geen idéé van! Op de galerij1'. Ik zag het direct, toen ik het platvorm bereikte. Het wordt naar achter steeds smaller en eindigt in een nauwe tunnel, die naar het eigenlijke Siddhab voert. Prachtig! riep Floyd enthousiast. Des te meer reden om niet overhaast te werk te gaan. Onze joyeuze entrée in Siddhab behoort grondig te worden voor bereid. Floyd overtuigde zich, dat het touw stevig bevestigd was en daarop be£on de afdaling. Cookerel werd door het slingeren van het touw op hun terugkeer voorbereid. Hij ontving hen met een reeks nieuws gierige vragen. (Wordt vwvolgdl

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 2