Koopt 't bij de Midza f De regelmatige MIDZA V 1 premie-uitkering3is|f)voor ieder een attractie. iedereen doet het. I H. BPoststraat Adverteert in dit Blad. Bekendmaking SUCCESJES GevraagdMEISJE Een woning met schuurtje en erf Ham Plockworst Boterhamworst Firma W. Merle J. VOLKERI Keukenuitzetten H. J. BAX Afgifte Kolen Volgt het voorbeeld van de velen, die de voorkeur geven aan MIDZA-ZAKEN. 'De MIDZA geeft U winst aan alle kanten. Guldensbonnen Mej. N. B., Soheepstimmerdijk Zzee f 20, Mej. N. H.. Soheepst.dijk Zzee f 15, D. fl., Nieuwstraat - 10, H. B., Poststraat - 8, D. J. C. de V., Bogerdweg Zonnemaire - 7,50 M. B., Poststraat Zzee - 7,50 A. J. Tin D., Achterweg - 7,50 Mej. H. G., Varremarkt n - 6, H. P., Dim - 6, HIER ZIJN DE PREMIE-WINNAARS: 50 cents bonnen J. B., Prov. Stnatweg Zzee - 6,— L. de V.R., St. JooBtdijk Oosterlind - 5, M. S., St. Joostmeet Zzee - 5, J. V., Nieuwstraat - 5, Mej. W.—F., Venkelstraat - 5,— E. J. P. B., Poststraat Serooskerke - 3,50 J. C. 8., Jannewekken Zzee - 3,50 Mej. J. S., Achterweg - 3,50 D. van E., Wevershoek - 2,50 Mej. A. B THoofdpoortstr. - 2,50 I. O., Haven Brouwershaven - 2,50 L. Q., Zeedijk Haamstede - 2,50 J. L. van D., P 36 Dreisohor - 2, W. W., Venkelstraat Zierikzee - 2, 25 cents bonnen M. B., Poststraat Zzee f 3,50 Mej. N. B., Soheepstimmerdijk Zzee f 2,50 J. O. S., Jannewekken - 1,- J. V., Nieuwstraat - 1- H. P., Dam - 1 Mej. A. B.-T., Hoofdpoortatraat ff - J- A. J. v. D., Achterweg - 1 Zzee f 3,50 Mej. N. B., Soheepstimmerdijk Zsee f 2,50 H. P., Dam 1,— A. J. v. D,, Achterweg ii - 1- J. V., Nieuwstraat n 1 Mej. A. B.-T., Hoofdpoortatraat i - 1 Mej. W.-F.,Venkelstraat ii - 1,— R. P. Hogerheijde, Kaas en Comestibles Fa. Borst, Handwerken - Damesstoffen W. Merle, Comestibles - Dranken S. P. Wijsman, Luxe artikelen - Lederwaren Fa. J. Labzowski, Manufacturen en Confectie Joh. de Vries, Galanterieën - Huishoudelijke artikelen D. M. Riek8«, Manufacturen en Confectie H. J. Landman, Bato-r ij wielen MIDZA-DEELNEMERS Fa. E. Kohsohulte, Damesoonfeotie, Manufacturen J. Hogerheijde, Visoh- en Kaashandel Fa. P. Klok, Manufacturen - Hoeren Mode-artikelen Fa. M. F. de Vos, Kruideniers- en Grutterswaren H, van der Wolf, Lederwaren en Luxe artikelen Fa. J. H. Knaap, Dames- en Heerensohoenen Fa. A. E. Holty, Heeren confectie - Mode-artikelen N.V. Risoh, Manufacturen - Damesmodes Fa. C. v. Tilburg-den Boer, Goud- en Zilverwerken Gebrs. de Jonge, Rijwielen en Naaimachines Gebr. Wiebols, Damesoonfeotie, Tafelgoederen J. Viergever, Tapijten, Dekens Fa. D. Padmos, Huishoudelijke Artikelen, Gereedschappen L. J. Reynhoudt, Schoenen, Pantoffels Magazijn //De Nijverheid", Damesmantels, Japonnen J. J. Smallegange, Schoenen, Lederwaren Officieele publicatie van het Departement van Landbouw en Visscherjj Distributie van vleeschwaren en van boter, margarine en vet. D© Secretaris-Generaal van het Departement van Landbouw en Visscherij maakt het volgende be kend inzake de distributie van vleeschwaren en de distributie van boter, margarine en vet. Detaillisten, die uitsluitend gedu rende de wintermaanden vleeschwa ren verkoopen en in verband daar mede van de in hün bezit zijnde toewijzingen van vleeschwaren geen gebruik maken voor herbevoorra ding, dienen deze toewijzingen ook na het verloopen van den geldig heidsduur zorgvuldig te bewaren, aangezien z.ij t.z.t. in de gelegenheid; zullen worden gesteld, zich met behulp van deze toewijzingen als nog den noodigen voorraad te verschaffen om opnieuw met d'eir verkoop van vleeschwaren aan te vangen. De verjoopen toewijzingen, zullen te dien einde over «enigen tijd wederom geldig woaden. ver klaard. Uiteraard is het echter ver boden om op deze toewijzingen na den daarop vermelden laatsten da tum van geldigheid tot aan het tijds stip, waarop zij weder geldig wor den verklaard, vleeschwaren teikoo- pen, te verkoopen en af te leveren. Het bovenstaande is van overeen komstige toepassing op detaillisten,, die uitsluitend in margarine en vet, doch niet in boter handelen en dientengevolge, nu dn verkoop? van margarine en vet tijdelijk is, stop gezet, in het bezit zjjn vare. toewij zingen, welke zij niet voor het koopen van margarine ©f vet kun nen gebruiken. Ook deze; toewijzin gen dienen derhalve zorgvuldig te worden bewaard, totdat zij alsnog opnieuw geldig zufrenj worden ver klaard, terwijl het na den daarop vermelden laatsten datum van geli digheid tot aan het tijdstip, waar op zij weder geldig worden ver» klaard, verboden is daarvan gebruik te maken. Vanzelfsprekend zullen uitsluitend! toewijzingen, waarop het codenum> mer van den betrokken handelbar is vermeld, t.z.t. voor herbevoorrading; m aanmerking komen. 30 Juni 1941. Burgemeester en Wethouders van Zierikzee maken bekend, dat de aan gifte voor toelating met 1 September 1941 van leerlingen tot de openbare school voor U.L.O. in deze gemeente kan gesohieden vddr 22 Juli a.s. hij het hoofd dier school, in het schoolgebouw aan de Lange St.-Janstraat en wel eiken werkdag van 12.00—12.30 uur. Toegelaten kunnen worden leer lingen, die het zesde leerjaar van een school voor gewoon lager onder wijs met goeden uitslag hebben door- loopen en wier ontwikkeling en aanleg naar het oordeel van het hoofd der U.L.O.-sohool zoodanig zijn, dat met grond mag worden verwacht, dat zij het onderwijs der sohool voor U.L.O. zonder bezwaar zullen kunnen volgen. Zierikzee, den 3 Juli 1941. Burgemeester en Wethouders voornoemd, SCHUURBEQUE BOEIJE, Burgemeester, F. NAEREBOUT, lo. secretaris. Openbare Verkooping. Notnria J. J. VAN DEN ENDE te Zierikzee is voornemens op VRIJDAG 4 JULI A.S.; des namiddags te 3 uur in het hótef Storm te Bruinisse, ten verzoeke van eigenaren, in het OPENBAAR TE VERKOOPEN Gemeente Bruinisse. Drie Huizen en Erven un de Steinstr.at, kad. Beolie nos. 1795, 1796 en 1797, samen groot 2 are 51 o.a. Respectievelijk verhuurd aan de koeren Kik, Stontjesdijk en Bal. Bouwland aan den Molenweg, kad, C 2155. groot 57 are 90 o.a. (1 G. 130' R.) Verpacht tot r.o. 1947 Yoor f66,66 per jaar aan don heer H. Hooeer- worf O». Tuin bij do Padjes, kad. O. 1883, groot 4 are 74 o.a. (35 R.) Paohter de heer J, de Jong tot 1 Januari 1942. Twee Tuinen bij den Kruisweg, elk groot 4 are 55 o.a. (33s R.) kad, D 389 en 392. Paohter de heer Joost Haak tot 1 Januari 1942. Nótitiën verkrijgbaar. Van 1-4 regels f 0,70 Veerdienst Stavenisse-Ouwerkerk v.v. Vertrek Stavenisse 9.40-1-5.40. Vertrek Ouwerkerk 10-1.20-6. Zondags geen dienst. Aanbevelend, M. BOOMSLUITER. Te huur op netten stand Kamer met slaapk. en gebruik van keuken. - Brieven letter W, Bureau van dit blad. Heden ontvangen Groote voorraad ELECTRISCHE EXPRESSE-KOKERS. A. Slager, Installateur, Dreisohor. Wegens ongesteldheid der tegen- woordigp: Een Dienstbode ge vraagd, bij O. S T E E N D IJ K, //Ruimzicht", Nieuwerkerk. Eenvoudig burgermeisje, 44 jaar, Ned. Herv., z. k. m. persoon uit nette werkende stand. - Brieven letter E, Bureau van dit blad. voor de morgenuren. Adres t Bureau van dit blad. Domeinveiling no 1098 De Ontvanger der Registratie en Domeinen te Zierikzee zal op 4 Au gustus, n.m. 4 uur te zijnen kantore in hel openbaar by inschryving verkoopen gelegen aan de Kerkstraat te Nieuwer kerk, kadastraal bekend aldaar sectie M no 1226, groot 2,71 are, met in de nabijheid gelegen afzonderlijke tuin aldaar, sectie M no 1611, groot 4 are.- Grondlasten f 27,62, waterschaps lasten f 8.41. Verhuurd aan Mej, de Wed. L, OOSTERLING-Vaane voor f 17,— per maand. Insohrijvingsbiljetten (zegelvrij), op den omslag waarvan vermeld moet zijn //Domeinveiiing no 1098», moeten worden ingeleverd ten kantore van voornoemden Ontvanger uiterlijk op 4 Augustus 1941 om 4 uur n.m. De voorwaarden liggen ter inzage ten kantore van voornoemden Ont vanger, alwaar ook verdere inlich tingen zijn te bekomen. Psrsonen, die extra toeslagkaarten ontvangen hebben wegens het verrichten van zware of zeer zware arbeid, worden er op gewezen, dat zij, ingevolge de Distributiebeschikking 1941, verplicht zijn, deze extra kaarten bij de Distributiediensten in te leveren zoodra zij geen zware of zeer zware arbeid meer verrichten. Bij nalatigheid hiervan kan proces-verbaal worden opgemaakt Distributiekringen Zierikzee en Haamstede OFFICIEELE PUBLICATIE VAN HET DEPARTEMENT VAN LANDBOUW EN VISSCHERIJ. Handel in hooi en stroo. Het Rijksbureau voor de Voedsel voorziening in Oorlogstijd maakt het volgende bekend. Het ligt in de bedoeling een rege ling te treffen dat de handel in hooi en alle soorten stroo voortaan alleen zal zijn toegestaan aan han delaren, die als zoodanig zijn aan gesloten bij de Stichting Neder- landsche Inkoopcentrale van Akker bouwproducten (N.I.CA.), Bezuiden- hout 15 te 's-Gravenhage. Daarbij zal voorloopig ondeischeid worden gemaakt tusschen 4 groe pen,. t.w.: a. landhandelaren, d.wz. handela ren, die koopen van telers, al of niet met inschakeling van commis- sionnairs, en verkoopen aan groot handelaren. b. groothandelaren, d.wz. hande laren, die koopen van den land- handel en verkoopen aan den de tailhandel. c. detailhandelaren, d.w.z. hand©» laren, die koopen van den groot handel en verkoopen aan den ver bruiker. d. exporteurs, d.wz. handelaren, voorkomende in een der groepen a, b of c en welke als exporteur door de N.I.C A. worden erkend. Daartoe heeft de N.I.CA. aan ver scheidene adressen een aanvraag formulier voor aansluiting toegezon den. Degenen, die dit formulier niet hebben ontvangen, gelieven zoo spoedig mogelijk een dergelijk for mulier bij de N.I.CA., Afd. Erken ningen, aan te vragen. Er wordt de aandacht op geves tigd, dat alleen zij die zich regel matig bezig houden met den handel in hooi en stroo voor aansluiting als bovengenoemd bij de N.I.C A. in aanmerking zullen komen. Zij dienen daarbij te vermelden, in welke groep zij naar hun meening behooren te worden ingedeeld. 1 juli 1941. Laatste week I Maandag 7 Juli trekt Lotisioo. Vso f2,50. Bel. aanbev., P. Duson, Hoofdpoortstr. O 296, Zsee Die niet waagt, die wint niet. In de advertentie F. Verkaart stond2 gaats en 1 gaats Kook- fornuisjes, het is de bedoeling mei 1 en 2 gaats. Vacantiebons Burgh-Haamstede Restant Vacantiebons 1940-41 in te leveren op Zaterdagavond 5 Juli, om 8 uur in Hotel de Koster te Bnrgb. Na dezen datum worden geen bons meer aangenomen. Namens het Bestuur: M. HOGEN8TEIN, Penningm. Zoolang de voorraad strekt op Uwe vleeschbonnen Aanbevelend Naast de Beurs In Hechtmachlentjes hebben wij een pracht sor- teering. Onmisbaar voor kan toor en magazijn. Bij elk ap paraat bijpassende nietjes. „DE NIEUWE BOEKWINKEL" Telefoon 168 Zaterdag a.s. ontvangen wy merk EDTin alle kleuren Beperkte voorraad Haast U I Nieuwstraat, telefoon 193 Zaterdag 5 Juli 3.30 uur aan de Stoof Landbouwvereeniging Noordgouwe

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 4