Of U nu voor één of voor twintig gulden koopt FOTO-ATELIER DE FEIJTER gazonmaaiers FOTOWERK in een Midzazaak, steeds blijft de2l bediening gelijk n.l. voortreffelijk. Midzazaken waardeeren hun klanten voor 100 pet. Geen aankoop te klein, geen moeite te groot. Ook'fin deze tijden met hun goederenschaarschte en distributie-moeilijkheden, doen de Midzawinkeliers hun uiterste best. En met de regelmaat van de klok komt de Midza met haar 14-daagsche premies I I Timmerman Verbeek, Zieirikzee Cebuco's Couranten.Catalogus Alle soorten K00LPLANTEN HALLO! HALLO! Hier zijn we weer CONCERTZAAL-BIOSCOOP Paul Hörbiger Hans Moser Theo Lingen, e.a. Timmerman Verbeek, Zlerikzee Guldensbonnen M. D. de V., Bethlehem Eikerzee f 20,— C. den B., Prov. weg Zzee f 15, W. C. D., St-Domussfcraat - 10, A. L. K-y. d. H., Rijkestraatweg - 7,50 Mej. B-M, Pieterseliestraat - 5, J. J. G., Dorpsstraat Elkeriee - 5, Mej. 8., Nieuwstraat Zzee 5, Mej, O. O., Nieuwe Haven - 3,50 I. B., Venkelstraat - 3,50 Mej. M. B.-v, E, Melkmarkt - 3,50 J. T., Groeneweg Kerkwerve f 3,50 J. J., Welland Noordwelle - 3,50 Mej. J. de B., Nieuwe weg Oosterland - 2,50 W. V., St-Domusstraat Zzee - 2,50 T. P. Soharendijke - 2,50 W. M. B .D., Hoogezoom Renesse - 2,50 W. MBosohblokdreef Oosterland - 2,50 O. J. D., Blooisohendijk Zonnemaire - 2, Mej. A. M., Ring Ouwerkerk - 2,— J. A. v. A., Soheep8timmerdijk Zzee - 2, J. P.-y. d. L., Stoofdijk Zonnemaire - 2, Mej. D., Pieterseliestraat Zzee - 2, J. J. M.-y. E., Achterweg - 2, M. v. d. W., Kloosterweg Noordgouwe - 2, 50 cents bonnen 25 cents bonnen Mej. Wed. A. R., Mosselstr. Zzee f 3,50 Mej. Wed. A. R., Mosselstr. Zzee f 3,50 B. K,-v. d. H., Rijksstraatweg Zzee f 2,50 O. den B., Prov. weg n - 1,— C. J. D., Blooisohendijk Zonnemaire - 1, Mej. M. B., WeYershoek Zzee - 1,— Mej. O. O., Nieuwe Haven - 1, J. J. M.-v. E Achterweg - 1, W. O. D., Sfc.-Domusstraat 1, B. K.-v. d. H., Rijksstraatweg Zzee f 2,50 O. den B., Prov. straatweg - 2,50 W. O. D., St-Domusstraat - 1, Mej A. M., Ring Ouwerkerk J, Mej. O. O., Nieuwe Haren Zzee - 1, 0. J. D., Blooisohendijk Zonnemaire - 1, 1. B., Venkelstraat Zzee - 1, MIDZA DEELNEMERS N.V. Risoh, Manufacturen - Damesmodes Fa. O. v. Til burg-den Boer, Goud- en Zilrenreï&etf Gebrs. de Jonge, Rijwielen en Naaimachines Gebr. Wiebols, Damesconfeefeie, Tafelgoederen J. Viergever, Tapijten, Dekens Fa. D Padmos, Huishoudelijke Artikelen, Gereedschappen L. J. Reynhoudt, Schoenen, Pantoffels Magazijn „De Nijverheid'/, Damesmantels, Japonnen J. J. Snaallegange, Schoenen, Lederwaren Iz. Hage, Meubelen, Tapijten Fa. E. Kohsohulte, Damesoonfeotie, Manufacturen J. Hogerheijde, Visoh- en ^Kaashandel Fa. P. Klok, Manufacturen - Heeren Mode-artikelen Fa. M. F. de Vos, Kruideniers- en Grutterswaren H. van der Wolf, Lederwaren en Luxe artikelen^ Fa. J. H. Knaap, Dames- en Heerensohoenen Fa. A. E. Holty, Heeren-confectie - Mode-artikelen R. P. Hogerheijde, Kaas en Comestibles Fa. Borst, Handwerken - Damesstoffan W. Merle, Comestibles - Dranken 8. P. Wijsman, Luxe artikelen - Lederwaren Fa. J. Labzowski, Manufacturen en Confectie Joh. de Vries, Galanterieën - Huishoudelijke artikelen D. M. Riekse, Manufacturen en Confectie H. J. Landman, Bato-rijwielen Nog uit voorraad) leverbaar: Beering hooiharken i1/, voet Deering tractor graanmaaiers 8 voet, en Doering Onder deden voor gras-, graanmaaiers, enz. Uitgave April 1941 Ben losbladige catalo-gus van de vol ledige advertentie-tarieven en contract voorwaarden van de geheele Keder- landscke Dagbladpers uiterst overzichtelijk door uniforme rangschikking van tarieven en andere blijvend van waarde, ook bjj verande ring van tarieven. Verkrijgbaar ad f 4.25 (storting op postrekening No. 1589 van den penningmeester der Neder- landsche Dagbladpers - Amsterdam) Eiken Woensdag eo Zaterdag, 1 uur n.m., vertrekt de Koophandel van de Aelbreohtskade 92 te Rotterdam naar Zierikzee. Maandag 7 Juli trekt Lotisico Vso a f 2,50. Prijzen f 100.000, 150.000, f 25.000 enz., bij P. DUS0N, Hoofdpoortstr., Zzee. Waagt een kans. Ook W.H, loten a 50 ct. verkrijgbaar. Tuinderij „Oudesluis//, Ouwerkerk. Te koop Een beste Melkgeit, bij G. M. Klompe, [Post Noordwelle Veerdienst Stavenisse-Ouwerkerk v.v. Vertrek Stavenisse 9.40-1-5.40. Vertrek Ouwerkerk 10-1.20-6. Zondags geen dienst. Aanbevelend, M. BOOMSLUITER. Stuurt uw rywiel naar C. MOERMOND. Eet adres voor modern lak- en bieswerk. Uw adres voor prima Atelier alle dagen geopend tot 8 uur 's Zondags gesloten Zaterdag 7 Juni, 8 uur Zondag 8 Juni, 3 uur en 8 uur Operabal met Meesleepende wals-melodieën, jubelende violen, de onweerstaanbare charme van bet oude Weenen Grjjpt de gelegenheid aan om eens hartelijk te kunnen lachen! Zulke gelegenheden zjjn tegenwoordig zeldzaam Toegang 18 jaar Parkside met 5 messen, loopen op kogels Billijke prijs bij

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 4