BONS, DIE GELDIG ZIJN- BOTER, MARGARINE en VET. - Gedurende het tijdvak van Maandag 21 April tot en met Woensdag] 7 Mei gevon de met 13 en 14 genummerde bonnen van de boterkaart elk recht op het koo- pen van 250 grain boter. De iwet 13 genummerde bon van de vetkaart geeft gedurende het tijdvak van Maandag 21 April tot en met Woensdag 7 Mei recht op het koopen van 250 gram boter of margarine of 200 gram spijsvet. Gedurende bovengenoemd tijdvak geeft de met 14 genummerde bon van de vet kaart recht op het koopen van 250 gram boter of margarine. (Ook geldig tot 10 Mei). BROOD. Van Zondag 11 Mei tot en met Za^rdag 17 Mei a-s. geeft elke, der iiuet „19" genummerde bonman vain de broodkaart recht op het koopen van ongeveer 100 gram brood. (Ook geldig tot 21 Mei). Tot en met Zaterdag 24 Mei geven de met „18" genummerde bonnen van de broodkaart elk recht op een extra rantsoen van 100 gram brood of 1 rantsoen gebakt. Het koopen op dezen bon is geoorloofd tot en met Woensdag 28 Mei. Voorts geeft de met „7" genummerde bon van de bloemkaart t/m. Zondag 18 Mei a.s. elk recht op het koopen van 50 gram brood. AARDAPPELEN. De m^t „01" genum merde bonnen' van de aa-rdappelkaart. geven tezamen recht op het koopen van 11/2 kg aardappelen. De verbruiksperiode van deze bonnen loopt vanaf Maandag 12 Mei tot en met Zondag 18 Mei as. en het koopen op deze bonnen is geoor loofd vanaf Zaterdag 10 Mei tot eru met Woensdag 21 Mei a.s. BLOEM. Bon „07" van de bloemkaart geeft tot en met Zondag 18 Mei a.s. recht op het koopen van 35 gram tarwemeel of tarwebloem of roggemeel of roggebloem of zelfrijzend bakmeel GEBAK. Bon „16" van de broodkaart een rantsoen gebak van 4 Mei tot en met 9 Mei (ook geldig tot 11 Mei). Van -„07" van de bloenikaairt een half rantsoen gebak. EIEREN. De met „86" genummerde bon van de „bonkaart algemeen" geeft recht op het koopen van één ei. De verbruiks periode van den bon loopt vanaf Maan dag 12 Mei tot en met Zondag 18 Mei (ook geldig bot en met 21 Mei). SUIKER De met 31 genummerde bon der bonkaart algemeen, geeft recht op het koopen van 1 hg. suiker van Maan dag 12 Mei tot en met Zondag 8 Juni- Op deze bon mag reeds Zaterdag 10 Mei worden gekocht. VLEESCH EN VLEESCHWAREN. Gedurende het tijdvak van Woensdag 7 Mei tot en met Woensdag 14 Mei a.s. geeft elk der. vier met „14 Vleesch" gemerkte bonnen van de vleeschkaart recht op het koopen van een hailf rant soen (50 gram) vleesch, been inbegrepen, of één half rantsoen vleeschwaren. De met „14 Worst, Vleeschwaren" ge merkte bon geeft uitsluitend recht op het koopen van een half rantsoen vleesch waren. Het koopen op deze bonnen is voorts nog toegestaan tot en met Zaterdag 17 Meia.s. MELK. De met „16" genummerde bon van de melkkaart geeft recht op het koopen van 13/4 Liter melk. De verbruiks periode van deze bon loopt vanaf Maan dag 12 Mei tot en met Zondag 18 Mei KAAS. De imet „65" e?n „75" geiniummerde bommen vajn de bonkaart „algemeen" g2-* ven recht op het koopen van 100 gram kaas. De verbruiksperiode dezer bonnen Loopt vanaf Maandag 5 Mei tot en met Zondag 18 Mei a.s. Het koopen dezer Zondag 18 Mei a.s. Het koopen- op deze bonnen is geoorloofd van Zaterdag 3 Mei tot en met Zondag 1 Juni a.s. ZEEP. Bon „29". 150 gram toiletzeep m' de nieuwe samenstelling, of 120 gram huishoudzeep, of 150 gram zachte zeep, of 250 gram zeeppoeder, of 300 gram zachte zeep paste. 125 gram zeepvlokken, 250 gram wasChmiddelen of 200 gram vloeibare zeep van 28 April tot en met 31 Mei. De bon geldt ook voor gezins- wasch per 20 kilogram droog wasch- goed. De wasseherij moet dezen boni innemen. VASra: BRANDSTOFFEN. Gedurende het tijdvaa van 1 Mei tot en met 31 Mei geven de met het woord brandstoffen en 01 k.f. gemerkte bonnen van de bon kaarten M. en N., welke aan verbruikers zijn, uitgereikt, die voor kookdoeleinden op het uitsluitend gebruik van vaste brandstoffen al dan niet in combinatie met petroleum zijn aangewezen, recht op het koopen van een eenheid vaste brandstoffen. TELEGRAMMEN BOMMEN OP ONS LAND. lm den 'afgeloopen nacht vlogen een aantal Britsche vliegtuigen boven ons land. Daar dit op groote hoogte geschied de en de uitgeworpen bommen dus niet gericht konden worden, vielen deze zeer willekeurig neer. De meeste op het vrije veld zonder eenige noemenswaardige schade aan te richten. In een dorp in het Noorden van het land werd. helaas een dubbel woonhuis getroffen en ge heel vernield. Hierbij zijn drie dooden en twee lichtgewonden te betreuren. Ook geraakte een woning door een brandbom in brand." Het brandde geheel uit. DUITSCHE LUCHTAANVALLEN OP, ENGELAND. Zeer sterke formaties van h©t Duit sche luchtwapen hebben Donderdagnacht in opeenvolgende golven m£t goed effect verscheidene voor den oorlog belangrijke doelen in Midden-Engeland aangevallen. Groote branden en ontploffingen werden waargenomen. Volgens de eerste mtededeelingfen van den Engelsdhen berichtendienst waren de aanvallen van het Duitsche luchtwapen Donderdagnacht gericht op gebieden in Noord-Oost Engeland, het Noorden en Oosten van de Midlands en Bast Anglia. Ook in het 'Louudensche gebied is het hier en daar tot het (neerwerpen vain bommen gekomen'. LUCHTAANVALLEN OP HAMBURG EN BREMEN. Donderdagnacht vloog de vijand met vrij sterke strijdkrachten naar Noord west en Noord-Duitschland. Er werden brisant- ien brandbommen' geworpen op verscheidene plaatsen, onder meer Ham burg en Bremen. Volgens de tot dusver ontvangen berichten is het den Diuit- schen afweer gelukt de vijandelijke for maties uiteen te drijveo -en op die wifzie het effect van de aanvallen met succes te verzwakken. Noemenswaardige schade is tot dusver re niet gemeld. Vijf vijandelijke vliegtui gen zijn in den loop van den nacht neer geschoten. LAND- EN TUINBOUW Da; vermogenstoestand van de landbouwers Naar aanleiding van de toepassing van- het besluit inzake het vervreemden van landbouwgronden, heeft de directie van den landbouw, met medewerking van de gewestelijke bureaux van de landbouw boekhouding, een onderzoek ingesteld naar den vermogenstoestand van de landbouwers op 1 April 1940. Gegevens zijn verzameld met betrekking tot 7195 landbouwbedrijven met een totale opper vlakte van 163,540 ha. Een vroeger on derzoek heeft plaatsgevonden in 1932. Dat onderzoek omvatte toen 3743 land bouwbedrijven met 90,465 ha. Naar het Ned. Landbouwweekblad me dedeelt bedroeg de vermogenstoestan van het landbouwkapitaal, dat in de 7195 landbouwbedrijven stak, bijna f 181 mill., tegen f903/4 mill, in 1932 of gemiddeld resp. f25,429 en f24,233 per bedrijf. In deze bedragen zijn inbegrepen de waarde van den geëxploiteerden grond, van den dooden en levenden inventaris, van de voorraden en van de overige bedrijfsac tiva als vorderingen en geldmiddelen. De bedrijfsschulden, zijinde hypothecaire e-a.. geleende gelden en schulden bedroe gen in totaal f 64.037.426 tegen f 52.129.393 in 1932, of gemiddeld f8900 en f13.908 per bedrijf. Het eigen landbouwkapitaal bedroeg dus in 1940 en 1932 voor 7195 en 3748 bedrijven resp. f 116.927.247 en f 38.660.100 of gem. f16.223 en f 10.315 per bedrijf,. Het zuivere particuliere vermogen be droeg resp. in totaal f 60.807.549 en f28.405.692 of gem. f8465 en f7602 per bedrijf. Het totale vermbgen bedroeg dus resp. f 177.734.796 en f67.065.792 of resp. f 24.702 ,en f 17.894 per persoon1, die aa;n het hoofd van het bedrijf stond. Vervanging van benzine, petroleum •n gazolie door elactriciteit of lichtgas De toenemende schaarschte aan motor brandstoffen (benzine, petroleum, gas- olie) maakt het noodzakelijk, dat alle mogelijkheden onder het oog worden ge zien om voor de voedselvoorziening nood zakelijke werkzaamheden, waaronder in de eerste plaats het dorschen op de landbouwbedrijven met andere drijf kracht te doen plaats hebben. Hierbij is in de eerste plaats gedacht aan land bouwbedrijven, welke reeds electrische krachtaansluitingen hebben, of waar krachtleidingen zich in de onmiddellijke nabijheid bevinden, zoodat aansluiting met het verbruik van zeer weinig materiaal kan plaats vinden. Verder bestaat voor bedrijven, die aan gesloten zijn op het lichtgasnet of ge makkelijke aansluiting op dit net kun nen verkrijgen, de mogelijkheid om ben zine- of petroleummotoren, die de dorsch- machine drijven, te laten ombouwen op lichtgas. Voor dieselmotoren is ombouw onder bijzondere omstandigheden moge lijk, doch hierbij zal elk geval op zich zelf moeten worden bezien. Eigenaars of beheerders van landbouw bedrijven, die meenen voor beide of een der beide bovengenoemde gevallen in aanmerking te komen, gelieven zich on verwijld schriftelijk te wenden tot het bureau grondstoffen van het Rijksbureau voor de Voedselvoorziening te 's Gra- venhage, Lange Voorhout 10, onder dui delijke vermelding van bijzonderheden, zooals motormerk en capaciteit, juiste adrés van het bedrijf en het aantal uren, dat de motor voor dorschen in een seizoen moet draaien. Als eerste deel van deze reeks, waar in, werken worden opgenomen van groot formaat in een uitvoering vain 25 bij 32 cjn. verschijnt omstreeks Pinksteren het plaatwerk „Klein-Beeldhouwwerk". Het is samengesteld en van ee>n inleiding voor zien door Dr. Wiegersma, die een groot aantal voorwerpen' uit zijn verzameling curiosa op dit gebied der volkskunst. In dit werk liet afbeelden. Niet minder dan 350 illustraties zijn erin. opgenomen, alle nader door den auteur omschreven in een uitvoerig register. De verzorging van deze boekonreeks is ter hand genomen dooi1" ,/t Getouw" te Helmond. De Braziliaansche katoenoogst zal waarschijnlijk alle vroegere aanzienlijk overtreffen. In dit verband wijst men er in bevoegde kringen op, dat de bebouwde oppervlakte zich in de laatste 10 jaren alleen in den staat Sao Paulo vervijfvou digd heeft, hoewel deze staat ook in de koffieproductie reeds op de eerste pla stond De katoenproductie in Sao Paulo steeg van 21.000 ton in 1931—1932 tot 360000 ton in 1940—1941. De Braziliaan sche bladen zijn van meening, dat de grenzen van de katoenteelt in Brazilië nog lang niet in zicht zijn, terwijl Egypte, Indië en de Ver. Staten niet meer aan een verdere uitbreiding van' het areaal kunnen denken. In verband met de arrestatie van Duit sche zeelieden wijst het Amerikaansche ministerie van justitie er op, dat de Standard Oil Comp., nadat zij haar tank schepen onder de Panameesche vlag ge registreerd had,' zich bereid verklaard had voor het onderhoud van de Duitsche matrozen te zorgen en over hun verblijf in de Vereenigde Staten te waken In den laatsten tijd is het voor de immi gratie-autoriteiten moeilijk geworden, meldt U.P., een doeltreffende bewaking in te stellen. Op grond hiervan heeft men besloten deze zeelieden te arres teeren, om naar hun activiteit in de Vereenigde Staten een onderzoek in te stellen. Uit Manilla aam het Zwits. Tel'. Ag.: De aanneming yam de verdedigingswiet. die een crediet vaini 50 millio&n dollars voor de weermacht goedkeurt, wordt be schouwd als het hijschje-n vaini het storrn- seim voor Oost-Azië. Aam president Quezon zijn bijzondere volmachten voor de Philippijnen toegekend, die tot 1941 loopen. De boodschap van president Quezon aan het parlement, waarin werd gezegd, dat de loop der gebeurtenissen op het intredem der Ver. Staten in den oorlog duiden heeft diepen indruk gemaakt. In dat geval worden de Phillippijmen hcogst waarschijnlijk onmiddellijk bij de oorlogs handelingen betrokken. ONDERWIJS Schoolmuseum Middelburg Het bestuur der Vereeniging „School museum Middelburg", welke vereeniging over geheel Zeeland werkt, heeft na rijp beraad besloten dit jaar geen Alge- meene vergadering te beleggen in ver band met de tijdsomstandigheden, de slechte reisgelegenheid en de moeilijk heid om sprekers te krijgen. De door het bestuur goedgekeurde ver slagen van den secretaris-penningmees ter zijn nu schriftelijk uitgebracht. Uit het eerste blijkt, dat de heer C,. Reisinger in 1940 zijn werk als admini strateur heeft neergelegd en dat dit nu wordt waargenomen door den secretaris penningmeester, den heer C. Roelands. Het schoolmuseum is nog steeds door gebrek aan ruimte ondergebracht in de Openbare School C op de Bree te Mid delburg. Aanwezig is de methodiek der leervakken, die in een 21-tal kastjes is geëtaleerd. Om verdere zaken, als pla ten, kaarten, instrumenten en school- meubelen te étaleeren, is geen ruimte, zoodat dit moet wachten tot gunstiger tijden. Een tijdje heeft de toezending van nieuwe leermiddelen op verzoek van het» bestuur stil gestaan. Nu is het weer aan de gang. Het aantal leden be draagt 342, tegen het vorige jaar 364. Het aantal gemeenten, dat subsidie ver leent, bleef 19, het aantal schoolbesturen 24 en het aantal vereenigingen 5. De achteruitgang van het lédental, die het bestuur in hoofdzaak aan de tijdsom standigheden wijdt, betreurt het. Het financiëel verslag over 1939—1940 geeft in ontvang en uitgaaf aan f632,93 met een batig saldo van f 214,08. Samen met vorige saldi wordt dat f855,01. Het fonds voor verloren gegane boeken heeft een tekort opgeleverd van f 98,32, zoodat het geldelijk bezit bedraagt f756,69. Ds Noord-Afrikaansche kust wordt op het ©ogenblik door hevige hitte geteis terd Op vele plaatsen is de temperatuur aldus SPT uit Kaïro, reeds veel hooger dan het maximum gedurende de warmste zomermaanden. Zondagart«endienst Zierikzee ZONDAG 11 MEI: Dr. Boogerd en Dr. Verspyck. BOEKEN EN BROCHURES VOLKSKUNST IN DE NEDERLAN DEN. Een boek van Dr. H. Wie gersma. De verschijning werd ons aangekon digd van een nieuwe reeks boeken, on der den titel „Volkskunst in de Neder landen.'", gewijd aan hetgeen aan geheel of bijna geheel vergeten kunstuitingen, onder oins volk levend is gebleven. Het betreft hier een uitgave, zoowel vaini kunstzinnig als van geschiedkundig oog punt uiterst belangwekkend te noemen. Immers bezitten wij in deze kunstuitin gen een niet te schatten rijkdom aan cultureel goed ,en het herl'even der be langstelling ervoor kan niet genoeg ge. waardeerd worden. VOOR DE HUISVROUW GECONDENSEERDE MELKI In vele winkels prijken blikjes gecon denseerde taptemelk en menige huisvrouw sal wel eens zoo'o blikje mee naar huis hebben genomen, om te probeeren, hoe deze ,/Dieuwigheid" smaakt, die voor den oorlog immers vrijwel uitsluitend werd gebruikt door de bewoners van streken, waar weinig of geen rersohe melk te krijgen iB. Over bet algemeen kan de inhoud van deze blikjes sterker verdund worden, dan daarop staat aangegeven gesuikerde ge condenseerde'taptemelk of vdó>* den oorlog ingeslagen gecondenseerde volle melk met sniker kan verdund worden met 3 4 maal zooveel watergecondenseerde onge suikerde volle melk met 3 maal zooveel water. Men kan deze voor alle gevallen, waarin men anders versehe melk met suiker neemt, verwerken, dus vooral iD puddihgfn en andere nagerechten, pappen en pannekoeken. Het voordeel is dan, dat op deze wijze niet alleen het melk-, dooh tevens het snikerrantsoen voor andere doeleinden beschikbaar blijft. Huisvrouwen, die moeite hebben, om met het snikerrantsoen nit te komen, zullen dus stellig van zoo'n blikje gecondenseerde taptemelk met suiker veel gemak kunnen hebben. Evenals versehe taptemelk, taptemelk- poe'der en karnemelk, bevat ook gecon denseerde taptemelk vele der noodzakelijke voedingsstoff-n, behalve het vet en de daaraan gebonden vitamines, welke eraan onttrokken zija. Het is dus onjuist te denken, dat deze producten weinig waarde hebben voor onze voeding, want vooral als bron van eiwitten, koolhydraten en mineralen (o.a. de kalk en de fosfor) ver dienen zij ODze volle aandacht Voor de huisvrouw, die het macaroni- rantsoen eeDS op èadere wijze wil be nutten, nu kaas gerantsoeneerd en ham moeilijk te krijgen is, is het volgende recept geschikt: MACARONIPAP. Benoodigdheden71/, dl. water, 2 2% dl. gecondenseerde-melk met suiker, 125 gr. macaroni, eventueel 50 gr. krenten of rozijnen. Meng de gecondenseerde melk aan met het water en breng het aan de kook Strooi er de in stukjes gebroken macaroni in. Laat de macaroni zachtjes gaar koken (circa 30 min.). Laat naar verkiezing de laatste 10 minuten de goedgewassohen krenten of rozijoen meekoken. (4 pers.) SPORT VOETBAL. - Schouwsche competitie. I.V.O. I afdeelingskampioen Doordat Zierikzee II Zondag de beide punten op Burgh moest laten ia 'I.V.O. I kampioen geworden van Afdeeling II en tot heden toe ongeslagen. Ongetwijfeld mag dit een mooie prestatie van de jooge ver eeniging genoemd worden welke znker e^n gelukwent-oh waard is. Jammer is h«*t dat Zierikzee II het niet tot een beslissings wedstrijd heelt kunnen brengen, daar dit de spanning nog aanzienlijk verhoogd zou hebben. Over het algemeen evenwel was I.V.O. te sterk voor haar tegen-tanders en waren Zierikzee II en D.O S &.O. I feitelijk haar ergste rivalen. Nu afwachten wat de promotiewedstrijden opleveren I.V.O. In verband met het behalen van het kampioenschap organiseert I.V.O. met Pink storen eenige mooie wedstrijden, waarover te zijner tijd nadere mededeelingen zullen volgen. Uitgestelde wedstrijden Op verzoek van Zierikzee is de voor Zondag a.s. vastgestelde wedstrijd Zierik zee IZonnemaire I uitgesteld, terwij wegens terreinsomstandigheden de wedstrijd Noordgouwe IIZwaluwen I ook niet kan doorgaan. In het Sportpark speelt nu Zondagmid dag Zierikzee III (meerendeels veteranen) vriendschappelijk tegen Noordgouwe I. PREDIKBEURTEN Zondag 11 Mei. Kerkwerve. 11 ure, ds. Veen. Serooskerke. 3.30 ure, ds. Veen. Burgh. 11 ure, ds. Pijoaoker Hordijk van Zierikzee (Extra-ooll. kerk). Renesse. 3 30 ure, ds. r. Griethuijsen van Noordgonwe. Noordwelle. 11 ure, ds. Faber (Liturg, dienst, Doopsbed. en extra-ooll. Byoode), Haamstede. 11 ure, ds den Hollander. Geref. kerk. 10.30 en 3.30 ure, ds. Voor- eveld. Geref. gem. 11 en 3.30 ure, Leendienst. Eikerzee. 11 ure, ds. Bosohloo. Geref. kerk. 11.10 en 3.40 are, ds. v. d. Berg. Brouwershaven. 3.30 ure, ds. Niook Blok. toeref. kerk. 11 en 4 ure, ds. Meester. Zonnemaire. 11 ure, ds. Tonsbeek. ®eref. kerk. 11 en 3.30 ure, ds. v. d. Linde. Noordgonwe. 10.30 ure, ds. r. Griet huijsen. Dreischor. 11 ore, ds. Biezen. Ouwerkerk. 3.30 ure, ds. Biezen van Dreischor. Nieuwerkerk. 11, ds. Westerhof en 7 ure, dhr. v. d Bande, godsd -ooderwijzer. In beide dir-DSten exira-oolleote. Geref. kerk. 11, 3 30 en 7 ure, Leesdienst. Geref. gem. 11, 3 en 7 nre, ds. Barth. Oosterland. 11 en 3 30 ure, dr. Weeda. Geref kerk. 11, d«. Venema (Bed. H. Av.) en 3 30 ure, idem' (Nabetr.) Geref. gem. 11, 3 30 en 7 ore, dhr. Bel van Rotterdam. Sirjansland. 3 nre, ds. Aalbers (Ooops- beoieoiog en collecte geestelijke noodge- tcisterde gemeenten). Bruinisse. 10, ds. Aalbers van Sir- janslaod en 2 30 ure, ds. Westerhof van Nieuwerkerk. Geref. kerk. 10 en 5 nre, ds. Unger. Geref. gem. 10, 2 en 6 ure, Lee>kerk. Ond-geref. kerk. 10, 2.30 en 6 ure, Leeskerk. A.-J.-Polder. Geref. kerk. 11 en 3.30 ure, ds. Bpoelstra. Bt.-PUlpsland. 11, ds. Verschoor en 3 30 are, Leesdienst. Geref. gem. 11, 3.30 en 7 ure, Leesdienst. Ond-geref. kerk. 10.30, 3.30 en 7 ure, ds. Blaak. Tholen. 10, ds. Batelaan en 2 30 ure, ds. Verschoor van St.-Philipsland. Geref. kerk. 10 en 2.30 are, eaod. Ba«rends van Zutphen. Geref. gen. 10, 2 30 en 6 30 ure, Leesdienst Vrije geref. gem. 10, 2 30 en 6.30 ure, Leesdienst. Oud-Vossemeer. 11 en 3 30 nre, ds. v. Klet. Geref kerk. 11 en 3 30 ure, ds Vreug- denhil. Oud-geref. kerk. 11, 3.30 en 7 ure, Leesdienst, Poortvliet. 11 en 3.30 ure, ds. v. d. Heuvel. Geref. kerk. 11, Leesdienst en 3.30 nre, ds. Vreugdenhil (Bev. lidmaten), Geref gem. 11, 3.30 en 7 ure, Leesdienst. Scherpenisse. 11 en 3 30 ure, ds. de Haau treref. gem. 11, 3.30 en 7 ure, Leendienst. Stavenisse. 11, ds. v. Griethny*en van St.-Anaaland en 7.10 ure, Leeskerk Oud- geref. kerk. 11.10, 3,40 en 7.10 nre, Leeskerk. St.-Annaland. 11, Leeskerk en 3.30 ure, ds. v. trriethuysen. Geref. gem. 11.10, 3.4Ó en 7 10 ure, Leeskerk. Beurs van Amsterdam van Donderdag 8 Mei. STAATSLEENINGEN NEDERLAND V.K, L.K, Obl. 1 100 1940 I 4 997, 99'/, Obl. f 500 1940 I 4 99'/, 99'/, Obl. f 1000 1940 I 4 S 9'h, 99»/, Reoep. f 100 1941 4 97»/, 97 7/„ Reoep. f 500 1941 4 97'/, 977, Reoep. 1 1000 1941 4 98>/8gl 987sgl Grootboek f 1000 37, 88 90'/, Certif. rau Insohr. 3 82>/s 827i. Grootboek 1000 3 82 82'/, Obl. f 100 1936 3 92V, Obl. f 500 1936 3 91 Obl. f 1000 1936 3 94'/, Obl. f 100 1937 3 83'Vis 84'/, Obl. 1 500 1937 3 85'/, 84'/, Obl. i 1000 1937 3 84'/, 84'/, Obl.f 100 (37,) 1938 3 87'/, 87'/, Obl.l 500(3'/,) 1938 3 88'/, 88'/, Obl.f 1000(3'/,) 1938 3 89 89»/,gl Certifioeten 1000 27, 70'/, 701/, Grootboek f 1000 27, 70'/, 70'/i, HYPOTHEEKBANKEN Dordtsohe Hypbk. 31/, 94% Insulaire R 3 v, 3 v, 4 37. 37, .88»/, 887, 99 93V,gb 937, 9*7,«1 89 89 997, gb 94 94 Insulaire S Utreohtsohe Zeeuwsohe Zuid Holl. (tu) PETROLEUM Bataaisch. P.tr. Obl. 4'/, 96«/,gb 977,gb PREMIELEENINGEN Amstardaas '74 f 100 3 Amsterdam '74 f 1000 3 129 A mst.rdam '25 f 100 3 101»/,gb Amsterdam '33 f 100 3 102'/, 103gl Witte Kruis 1888 70 INDUSTRIEELEN r. d. Bergh k J. 200 A 112 r. d. Bergh k J. 200 B Da Gruytar A. p. A. 136 Da Gruytar B. p. w. A. 1451/, Le.er Bros k Unil. o.A, 1171/, Nedert. Ford Autom. A. 305 Nederl. Kabelfabr. o. A. 384 Philip. Gam, Beait e. A. 224 SCHEEPVAART Jara-China-Japan L.c.A. 144 Nad, Sohaapr. Unia o.A. 182'/, SUIKER Handel.rer, A'dam o.A. 427 Jara Cultuur Mg. o.A. 256 1377, 143'/, 119'/, 300 381 179 422»/, 256'/,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 4