schol GEBR. LOKKER 6 R. V. d. BIJL cassettes R. v. d. BIJL kinderwagens Pasfoto's Lederen Kleeding „Mutsaerts" Kinderwagens L. Verhage Eysink Rijwielen A. S. Flikweert En dat in deze tijd! 6 lepels en vorken in étui Kinder couverts 95 cent messen In étui complete étui's doozen J. Hogerheijde L. Verhage Gebruikte Vlas-Braakmachines M. van Dongen, Telefoon 20, Dreischor Gratis lezen! gratis P. Bezuijen Inkoop van oud Goud en Zilver R. v. d. BIJL electrische windgeneratoren De tijd eischt P. de Vogel Boekhandel firma Piet Ochtman de nieuwste modellen 1941 Lotisico horloges R. v. d. BIJL P. Bezuijen Oorlogstijd A. L. BAKKER - BURGH Een ruime keuze Electr. Artffcêfë. M. ELENBAAS, Bruinisse. Autobusdienst Burgh-Haamstede-Zierikzee Schoolbus vertrekt dagelijks met ingang van Maandag 3 Maart a.s. als volgt: Pracht salon garnituren salontafels ligstoelen met kussens eiken linnenkasten divans met verstelbare kop kinderstoelen, kinderledikanten kinderboxen, wiegen Bij Appelmarkt - Zierikzee uit voorraad leverbaar complete no nog oode kwaliteit inhoud 6 lepels en vorken, soep-, saus-, groente- en aard appel-lepel. Prijzen vanaf 17,50 en doorder Sola massive 5,50,6.00,6.75 enz Lepel, vork en mes in étoi 1.95. 12 theelepels in étoi 4.50. Thee- en suikerschep 75 ot. Zout8trooiers 95 ot. Vleesoh- vorkjes 85 ot. Ruime sorteering 6 tafelmessen met hoornen heft, roestvrij staal vanaf 3.50,4.00, 4.50, 5.00, 6.00, 7.00, enz. inhoud 6 tafel-, 6 dessertmessen, broodzaag, voorsnijmes en vork, aanzetstaal Aanbevelend, Zierikzee Jute boodsohaptassohen Zeildoek Pansponsen en panlappen Koffie- en theeülterzakjes (tante Betje) Citroenpersen Reos theezeefjes Kleerhangers met lat Goud- en zilverbrons Kastrandzeil Vaatk wasten Nootmnsoaatraspen Theemutsen vanaf 98 oent enz. enz. Fa. Wed. R. de Vries Zn. Melkmarkt - telefoon 304 Visohhandel Mol, telefoon 157 Vanaf Maandagmorgen mooie versohe Nog zeer voordelig aan te bieden: model 1940 met kogelwielen en patentvering Ziet eens ons magazyn Galanterie- en Speelgoedhuis St-Domusstraat, telefoon 292 Te koop Alle soorten Klem- en Veiling- kisten, Canada-, Essen- en Iepen Plaatbont. - Houtzagerij M. VAN GAANS, Nieuw-Vosmeer. Heer en Vlassers en Landbouwers Te koop Ook worden door ons Nieuwe Braakmachines vervaardigd, geheel van staal, reeds vele van deze machines tot volle tevredenheid in gebruik. Door haar bjjzonderen lichten gang en breken munten zij uit boven andere gelijksoortige machines. Ook worden door ons complete Zwingelinstallaties geleverd. Door meer dan 20-jarige ervaring op dit gebied, kunt U verzekerd zijn van een volle tevredenheid en goede werking. BROUWERSHAVEN Laatste gelegenheid tot het laten maken van op Maandag 3 Maart a.s., in het Waaggebouw vanaf 10y, uur. Zij, die sioh vanaf heden op ons blad abonneeren, ontvangen de tot 1 April ver schijnende nummers Buime keuze Nog prima kwaliteit bjj op den Hoek, Tel. 98 tegen de hoogste waarde Zierikzee. Petroleum kunnen we U niet aan helpen! Wij kunnen U tegen billijken prijs, uit voorraad leveren, voor huisverliohting W. A. Lievense, Nieuwerkerk, Telefoon 36 door de verzwaarde be lastingdruk een goede boekhouding en deskundige voorlichting, Gaarne belaBt zioh hiermede: Julianaweg 137 - Meiissant Boekhouder en Belastingconsulent, Thermoflessohen Tandenborstels Scheerkwasten Soheerzeep op bon 117 Eau de oologoe Boldoot Brillantine Klokken met en zonder slag Wekkers in soorten Horloges voor dames en heeren Horlogekasten Horlogekettingen Tornmesjes Knipmessen Sohedemessen Scheermesjes, enz. enz. enz. Fa. Wed. R. de Vries Zn. Melkmarkt - telefoon 304 Op een welvarend dorp in BohouwënDuiveland Een Hotel-Café-Restaurant te koop. Vele vergaderingen en uit voeringen worden door verschillende vereenigingen hierin gehouden. Brieven No. 29, Papierhandel C. G. SCHOONAKKER, Zierikzee. Lange Nobelstraat. Deelnemer: levert uit voorraad of omgaand op bestelling tegen origineele uitgeversprigzen i School- en studieboeken Boeken op elk gebied, Romans Jeugdlectuur voor lederen leeftijd Bijbels en Kerkboeken in verschillende uitvoering en bindwijze Wjj ontvingen deze week van de Zeer modern in stijl en uitvoering chique modellen én alle met de welbekende patentvering en kogelwielen Laten wjj U eens zonder verplichting deze wagens tonen Ziet daarvoor ons magazyn Tel. 292 Gal.-Speelgoedhuis St.Domusstraat 242-243 Kalfsvleesoh oroquetten Vleesohbroodjes Roomsoezen Fijne botersptits Prima boteroake Weespermoppen - enz. VERRENIEUWSTRAAT ZIERIKZEE U wilt een prijs winnen trekt 10 Maart a.s. Voorziet CJ tijdig! Prijs f 2,50 per polis Overal verkrijgbaar bij de be kende Lotisico en Toekomst- Agentsohappen. HUISHOUDSTER. In dorp op het eiland Tholen een eenvoudige Huishoudster ge vraagd P. G., tegen kost en inwoning en kleino vergoeding, bij oude man met klein burger woonhuis. Br. met opg. ouderdom, verlangd loon en refer, onder No. 1000, Bureau van dit Blad. U slaagt bjj R. v. d. BIJL voor uw Ontvangen de nieuwste modellen Dames Polshorloges Heeren Pols- en Zakhorloges Ruime keuze metalen Banden Leeren Horlogebanden Voor dames gevlochten leeren bandjes gekleurd, vanaf 35-, 40-, 45-, 55-, 65-, 75-, enz. Aanbevelend, APPELMARKT, ZIERIKZEE le klas merk rjjwielen maar nog lage prjjzen op den Hoek, Tel. 98 Kolen, kolen, die heb ik niet te koop, maar wel Kachelblokken, Blokkeel- hout, droge Mutserd, Spaanders, wilgen R$shout, wilgen Palen, enz. W. v. ZALM, Houlh., Tel. 42, Haamslede Ook in is sohoonheid en gezondheid voor een vrouw belangrijk. Wie rugpijn heeft, maakt het haar huisgenooteu moeilijk voor niets. Neem een goed OORSET, als het oude te weinig steun biedt. Denk er aan, hoe langer U er mee waoht, hoe duurder U het betaalt. Huidige pry zen t Model 992 Corsetband Speciaal gemaakt voor zware figuren. Van onder en boven steunbanden, combinatie van elastieken buikband en achter stuk van zware satinstof. Aan bevolen door bekende vrouwen artsen. Maten 80 tot 110 f 7,35 Model 990 Het model met rondgevormde binnenband, draagt de buik spieren en geeft steun in den rug. Voorsluiting f 6,00 Zijsluiting f 6,60 Maakt sl.ok TELEFOON 50 POSTGIRO 233909 uit voorraad leverbaar, o. a.Wasehmachines, 1-, en 3-plaats Comforen en complete Fornuizen, Straal kachels, Waterkokers, Dompelaars, Strijkijzers, Thee lichtjes en een ruime keuze Kookpannen voor dt Electrische platen. Beleefd, aanbevelend, Ook voorradig nog enkele Keukenkachels. Corsetten, Lastex-insteps Alles Bustehouders zonder pu ten Jarretelgordels Verbandgordels Jarretels en Corsetveters Nieuwerkerk - Telefoon 55 Ondernemer: C. H. v. Oeveren, tel. 77, Zierikzee Vertrek Burgh v.m. 8. Aankomst Zierikzee. v.m. 8.45 Vertrek Zierikzee n.m. 16.15 Aankomst Burgh. n.m. 17. Op Zaterdagen: vertrek Zierikzee 13.— Met schoolbus kunnen ook passagiers worden opgenomen Beleefd aanbevelend Nog ruime voorraad in de navolgende artikelen met prima wollen moquette Pracht collectie Alles vrij van vergunningen of punten NIEUWSTRAAT Met een Succesje heeft men succes

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 4