BONS, DIE GELDIG ZIJN BLOEM. Bon „5" van de 'Wloemkaart geeft tot en met Zondag 23 Maart a.s. recht op het koopen van 85 gram tarwemeel of tarwebloem of roggemeel of roggebloem of zelfrijzend bakmeel Hij geeft derhalve geen recht op het koopen van Woekweitmeel. BOTER, MARGARINE en VET. - Van 24 Februari tot en met 2 Maart geeft de met 5 genuftipwda !b!on van de boterkaart en van de vetkaart recht op het koopen van een half pond boter, of een half pond margarine, of twee ons vet naar keuze. BROOD. "Van Maandag 24 Féb'ruari tot en met Zoindag 2 Maart a.s. geeft elke der met „05" genumimerde Wonnen van de broodkaart recht op het koopen van ongeveer 100 gram brood. Voorts geven de met „5" genumimierde bonnen van de bloemkaart gedurende het tijdvak van Maandag 24 Februari tot en met Zondag 23 Maart a.s. elk 'recht op het koopen van 50 gram IWnood. GEBAK. Bon „05" van de broodkaart een rantsoen gebak. Bon „5" van de blocm- kaart een half rantsoen gebak. EIEREN. Van 24 Februari tot en met 2 Maart Iblon 12 (algemeen) één ei (ook geldig tot en mot 9 Maart). SUIKER. Van 17 Febr. tot en met 16 Maart bon 06 (algemeen) (1 k.g.) KOFFIE en THEE. Gedurende het tiid. vak van Maandag 3 Februari tot en met Zondag 16 Maart a.s. geeft de met „02" genummerde b(on van de nieulwl uitgereikte „bonkaart algeméén" recht op het koopen van 125 gram koffie of 50 gram thee. VLEESCH en VLEESCHWAREN. Van 17 Febr. tot en met 26 Febr. (ook geldig tot en met 2 Maart) bonnen 02 vleesch voor 100 gram vleesch (been inbegrepen) of een rantsoen vleeschwaren. Bonnen „02 worst vleeschvvaren" zelfde periode voor een rantsoen vleeschwaren. KAAS. Van Maandag 24 Féb'ruari tot. en met Zondag 9 Maart a.s. geven de met „13" en „14'p genummerde bonnen van de „bonkaart algemeen" elk recht op het kooper. van 100 gram kaas. De bonnen, welke op 9 Maart nog niet gébruikt zijn blijven voorts nog geldig tot en met Zondag 23 Maart. (De bonnen, die na afloop van een veertiendaagsehe periode nog niet ge bruikt zijn blijven daarna nog 2 weken geldig. Hierdoor blijft de mogelijkheid bestaan om voor vier bonnen tegelijk kaas te koopen). RIJST. Van Maandag 24 Februari tot en met Zondag 23 Maart ,a.s. geeft de met „11" genummerde bon van de „bonkaart algemeen" recht op het koopen van 250 gram rijst of rijisteimieel of rijstebloem of rijstgries of gruttemeel (gemiengd meel) HAVERMOUT. Van Maandag 24 Februari tot en met Zondag 20 April a.s. geeft de met „07" genumimerde (blom van de „bonkaart algemeen" recht op het koo pen van 250 gram havermout of haver vlokken of haverbüoem of aardappetoeel- vlokken of gort of gortmout of grutten. GORT. De met „08" genuimlmerde blon van de „bonkaart algemeen" geeft van Maandag- 24 Februari tot en met Zon dag 20 April a.s. recht op het koopen van 250 gram gort of gotrtatout of grutten. VERMICELLI. Van Maandag 24 Febr. tot en met Zondag 20 Apiril a.s. geeft voorts de met „09" genummerde bon van de „bonkaart algemeen" recht op het koopen van 100 gram vermicelli of macaroni of spaghetti. MAÏZENA EN STIJFSEL. De met „10" genummerde lb|on van de „bonkaart al gemeen" geeft van Maandag 24 Pöblr. tot en met Zondag 20 April a.s. recht op het koopen van 100 gram maizenai of griesmeel of sago of aardappelmeel of rijststijfsel of kookstijïsel of gDansstijf- sel, dan wel een hoeveelheid pudding poeder of puddingsauspoeder, welke 100 gram zetmeel bevat. PEULVRUCHTEN. Van Maandag 24 Fe bruari tot en met Zondag 30 Maart a.s. geeft de met „15" genummerde bon van de „bonkaart algemeen" redht op het koo pen van 500 gram peulvruchten. PETROLEUM. Van Maandag 24 Februari tot en met Maandag 31 Maart a.s., geeft de met periode „e" gemerkte petroleum- zegel recht op het koopen van twee liter petroleum. Van Maandag 24 Februari tot en met Zondag 20 April a.s. geeft de met pe riode „9" gemerkte petroleumzegel recht op het koopen van twee liter petroleum voor kookdoeleinden. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de met, „04" genummerde bonnen van de broodkaart en van de boter- en vetkaart zijn vervallen en derhalve kunnen worden vernietigd. KERKNIEUWS Bijbeluitgaven voor blinden Over den arbeid in het Ned. Bijbel genootschap den bijbel in Brailleschrift voor blinde lezers toegankelijk te ma ken, schrijft het jongste Maandbericht van het "Genootschap o.a.: Reeds zeer spoedig hebben de bijbelgenootschappen er zich op toegelegd om den bijbel ook voor blinden toegankelijk te maken. In 1833 zocht het Amerikaansche bijbelge nootschap al naar wegen om een nieuw testament voor blinden uit te geven. Thans is het zoover, dat reeds in 5 5 ver- schillende talen bijbelgedeelten in blin- denschrift zijn uitgegeven. Twee en twintig van deze talen worden in Europa gesproken en drie en twintig in Azië. Zes van deze uitgaven omvatten den geheelen bijbel en zes andere het nieuwe testament en gedeelten van het oude testament, terwijl in de overige talen meestal de evangeliën gegeven worden i met sommige andere boeken of bloem- j lezingen. In het Nederlandsch zijn alleen de boeken Leviticus, Numeri, Kronieken, Ez ra, Nehemia en Esther nog niet uitge geven. Overigens is de geheele bijbel in brailleschrift in het Bijbelhuis verkrijg baar. Deze braillebijbel bestaat uit vijf en dertig deelen. Gedurende de laatste vijf jaar werden er gemiddeld per jaar door het Ned. Bijbelgenootschap onge veer honderdzestig deelen in 'brailledruk afgeleverd. In sommige andere landen wordt ten behoeve van de blinden naast het braille schrift de bijbel ook uitgegeven als „ge sproken boek", opgenomen op gramo- ioonplaten. Merkwaardig is, dat de groote afleveringen van gesproken boeken geen vermindering van het aantal afgeleverde brailleboeken ten gevolge hadden. maatschappelijk gebied. Spr. wensehte dhr. v. Brummelen en zijn huisgezin het welzijn toe. De Kolenvereeniging „Algemeen Be lang" hield Vrijdag een algemeene ver gadering, in de zaal van dhr. W. J. Gunter. De voorzitter, de heer E. Noom, opende de vergadering met een hartelijk woord van welkom. Aan het financieel verslag van den boekhouder, den heer Herms. Uijl, ontleenen wij - dat de ontvangsten 'in 1940 bedroegen f 13941,16 en de uit gaven f 11992,17, zoodat he£ kassaldo per 1 Januari 1941 f 1948,99 bedroeg. De waar de der aanwezige brandstoffen bedroeg f 294, die van het pakhuis f 700 en van het materiaal f40, zoodat het zuiver be zit der vereeniging totaal f2982,99 be draagt. Voor brandstoffen werd in het afgeloopen jaar f 12173,11 ontvangen. In 1940 zijn totaal aangekocht 6451 i/o H.L. of 516,120 kg brandstoffen. Op 31 Dec. 1940 telde de vereeniging 326 leden. Aan inleggeld van nieuwe leden werd f 24 ontvangen. De heer B. den Boer bracht namens de kascontrólecommissie rapport uit en deelde mede, dat alles in orde was bevonden. Bi] de nu volgende bestuursverkiezing werd het aftredende bestuurslid, de heer C. N. Krijger,, met 43 van de 53 uitge brachte stemmen herkozen. De heer G. Mosselman had wegens vergevorderden leeftijd als bestuurslid bedankt. Na twee vrije stemmingen moest een herstemming plaats vinden tuisschen de heeren P. J. van Houdt en E. van de Vate. Laatstge noemde werd met 36 stemmen gekozen en aanvaardde onder dankzegging zijn benoeming. Tot plaatsvervangende be stuursleden werden de heeren P. J. van Houdt en P. J. Heijboer bij acclamatie herbenoemd. De heer B. den Boer moest als lid van de controlecommissie aftre den. In zijn plaats werd benoemd de heer J. I. Monteau. Daar de boekhouder, de heer Uijl, dit jaar 20 jaar in functie zal zijn stelde het bestuur voor hem een blijvend souvenir aan te bieden, waarmede alle leden zich vereenigden. Na rondvraag volgde sluiting der ver gadering. THOLEN. Woensdag 5 Maart zal iri alle kerken in deze gemeente de Biddag voor het gewas gehouden worden. Als bijzondere giften zijn in de Herv. Kerk door ds. Batelaan ontvangen een bedrag van f2,— en een van f25.—. Precies zooals hij geleefd had, werd in allen eenvoud, doch onder zeer groote belangstelling grafwaarts gedragen, nadat van te voren in de kerk door ds. van Neerbos van Rilland Bath een rouwdienst was gehouden, het stoffelijk overschot van een arm man naar de wereld, doch rijk in zijn God, een koningskind, die het leven niet bij zich zelf kon vinden, doch die als een arme zondaar verzoe ning gevonden heeft in het bloed des Lams, de ouderling en voorganger bij de leesdiensten in de geref. gemeente alhier, de heer Corn. Schot. Aan het graf legde ds. van Neerbos getuigenis af van het leven en sterven van den overledene, die in bet bijzonder zoo medeleefde met de jeugd en welke hen zoo vaak op heeft gedragen aan den troon der genade. Even tevoren was een ander konings kind, de moeder van ds. Baay, ter aarde besteld. Ook hiervoor was veel belang stelling, waarbij wij opmerkten ds. Bate laan, Hervormd predikant. Aan het graf spraken ds. v. d. Poel en een vriend uit Harderwijk, waarna ds. Baay een dankwoord sprak voor de groote belang stelling. mm==ssss in i.ii lip Toekenning bijdragen Wegenvar betering in 1939 Ged. Staten hebben ingevolge art. 38 der Motorrijtuigenbelastingwet en op de Wegenbelastingwet voor wegsverbetering uitgevoerd in 1939 toegekend: Aan de Provincie: voor beplanting van wegen op Schouwen en Duive- land, Noord- en Zuid-Beveland, Walche ren en in Zeeuwsch Vlaanderen f6271,03. Voor den weg Zierikzee—Brouwershaven f 6573,54. Verder aan het Waterschap „Schouwen voor den weg Zierikzee— Haamstede f 15.005,78; Polder Westeren Ban van Schouwen voor den weg Burgh- Westen-Schouwen f83,26; gem. Haam stede voor den weg Haamstede—Vlieg veld f7465,10; Waterschap St.-Maartens- dijk voor den weg St.-MaartensdijkSta- venisse f2344,45; Waterschap St.-Anna- iand c.s. voor den weg Oud-Vossemeer St.-Annaland f491,63. De politie te Westcheston in Penn sylvania (V.S.) heeft een chemicus ge arresteerd, dae ervan wordt beschuldigd uit een laboratorium aanteekeningen en chemische formules en vertrouwelijke in lichtingen gestolen te hebben, waar van de politie aanneemt, dat zij belang rijk waren voor de nationale verdediging. De president van het Concern, waar de man drie jaren assistent was, verklaarde dat zich onder de gestolen aanteekenin gen ook gegevens bevonden over een geheim procédé, dat in de toekomst voor de staalindustrie groot belang kan krijgen. Het gestolen materiaal werd aan getroffen bij de echtgenoote van den chemicus, die gescheiden van haar man leeft. f*!*! r mm* rPjTj Officieel wordt volgens een SPT-be- richt uit Londen medegedeeld, dat de Britsche regeering besloten heeft Men- zies, den Australischen premier, voor den duur van zijn verblijf te Londen toestemming te geven de zittingen van het Britsche oorlogskabinet bij te wonen. Dit geschiedt om de Australische regee ring in de gelegenheid te stellen zich tot in bijzonderheden te vergewissen van de plannen der Britsche regeering. UIT VROEGER DAGEN BOEIJE'S BOSCH Wanneer men de kom van de gemeente Burgh doorwandelt, ziet men op een hek de volgende woorden geschilderd: Fruitkweekerij Boeije's Bosch. Dit hek geeft toegang tot een prachtige boomgaard, thans eigendom van den heer W. G. Boot Jz. In het voorjaar, wanneer de boomen in vollen bloei staan, is het een lust voor het oog in Boeije's Bosch te mogen toeven; in het najaar ziet men er een keur van prachtig fruit. Waar de naam „Boeije's Bosch" duide lijk herinnert aan 't vroeger bezit van de bekende Zierikzeesche familie Schuur beque Boeije, loonde het de moeite daar naar een onderzoek in te stellen. Boeije's Bosch, ofschoon het toen dien naami mo-g miet droeg, komt in het Véldi- boek van den Polder Burgh en Westland voor onder de „Vrije Gemeten van Burgh" Het lag in het bevang „aan de Noordzijde van het dorp Burgh en de weg". Het bestond uit zes verschillende pereeelen „Elze Bosch", welke pereeelen te zamen vereenigd, grensden ten Oosten aan 't Wekken thans het Duinwegje naar „Schouiwen-Burgh", de woning van den Burgemeester van Burgh), .ten Noorden aan „Den Duine", ten1 Westen aan 't Wek ken (thans het Duinwegje naar de woning van nu wijlen mej. Wed- v. d. Werf), ten Zuiden aan „Ambachtsheeren Erve". In drie van dlie zes pereeelen is sprake van „De Spinbaan" te Burgh; één per ceel lag tusschen 't Oostelijke Wekken en de Spinbaan; een ander perceel be- lendde Oost het Wekken, West de Spin baan; een derde perceel belendde West het Westelijke Wekken en Oost de Spin baan. Het is dus duidelijk, dat de Spin baan van Burgh gelegen moet hebben in het midden van Boeije's Bosch. Waar de ligging ongeveer is geweest, is thans niet meer na te gaan. We mogen aannemen, dat met „Spin baan" een „Lijnbaan" of een „Touwbaan" is Ib'edoelld. Bijl de uitvoering van het kadaster vindt men het bosch in één perceel vereenigd, als B No. 19 groot 7.4090 H.A. Cornel-is de Vos, bouwman, staat als eigenaar bekend. Weldra kwam het perceel ten name van Johan Schuurbeque Boeije, 's Rijks Kassier te Zierikzee. Vermoedelijk staat van dien tijd af het perceel als Boeije's Bosch bekend. Bij overlijden van dezen wordt het Bosch ten name gesteld van Samuel Schuurbeque Boeije en verdere erfgenamen van Johan Schuurbeque Boeije en Anna P. v. d. Wolff. Nog ge- ruimen tijd bleef het Bosch eigendom van de familie Boeije, want later staat als eigenaar bekend Jan Marinus Schuur beque Boéijle, Lid van de Arrondissemients Rechtbank te Zierikzee. Vermoedelijk in 1875 ging het perceel door verkoop in eigendom over ten name van Mr. Cornells van der Lek de Clercq, notaris en advocaat, en consorten te Zie rikzee. In dien tijd wordt het Bosch gesplitst in de verschillende pereeelen, waarin het nu nog is verdeeld. Later ging het over op den héér Th', id J. J. van ider Lek de Clercq Amlbachts- heer van Haamstede. Het perceel1 Was toen nog géheéli „Elzfe Bosch". Ik meen in 1902, wierd Boeijie's Bosch door verkoop eigendom- van de heeren Johannes van der Giessen te Haiamstede en Jam Groot te Delft. Toen wierd het Bosch gerooid 'en werd het voor tuinblouwi m bUoemlbollentoelt Iblestemd. In dat jaar werd in het mid-! den van het Wosch een bescheiden wo ning met bloembollensciiuur gebouwd. De heer van der Giessen was de eer ste tblioembollénkWeéker in Westelijk Schouwen; inzake de bloembollenteelt in Westelijk Schouw'en ging van Boeije's Bosch de Victorie uit. Later stond alileen Jan Groot als eige naar bekenddeze heer verkocht het perceel weder aan den heer W, J. Bijle- velid te Haamstede- Velen zullen zich w'ij'lten den heer Bijleveld nog wel her inneren; hij! vertrok naar Naaldwijk, waar wé dezen Ibiekenden blioembollenkweeker nog wed' eens hebben ontmoet. In 1910 wérd in Boeije's Bosch aan het Oostelijke Duinwiegje een arbeiders- woning gebouwd. De heer Bijlleveld verkocht Boéijé's Bosch aan de kweekerij Haamstede te Lisse, toen werd het geheele perceel' in een Wlloembollentuin aangelegd. Daarna giing het over in eigendoml aan den heer Hugo Bekker te Burgh, In 1926 wierd de heer W. G. Boot Jz. te Haamstede eigenaar van Boéijé's Bosch. De heer Boot heeft Boéijle's Bosch aan gelegd tot een prachtige boomgaard. Schitterend gellegen aan den voet der duinen, Ibegrensd door twee lommerrijke duinwegjes is Boeüjfe's Boseh vooral' in den zomer een sieraad van jhet dorp Burgh. Mogen de heerien Boot Zomen nog véle j aren iin de gelegenheid ziijln mét zoo bekwame hand Boedjle's Bosch te exploifceerem. Voor velen geeft het werk en brood. B. W. G. B, KORT EN BONDIG In een voorstad van New York op Long Island zijn, volgens S.P.T., de eer ste Amerikaansche schuilkelders gebouwd. Een aantal journalisten en auto riteiten zijn voor de officièele opening uitgenoodigd. In politieke kringen te Ankaria Wordt vernomen, dat de Engelsehie minister van ibkiitenlandsdhe zaken, Anthony Eden van plan is dezer dagen een bezoek aan de Turksche hoofdstad te brengen. De Amerikaansche minister van marine, Kjnox, heeft verklaard dat voor het ble- maminen van de „twee oiceamietn- vloiiot" 461.000 minderen en 35.000 of ficieren moodig Zijn. Dez-e vloot, waar van het Nettie deel in den Stillen Oceaan en het andere in den Atlantiséh-en Oceaan' dienst moet doen, zal uit 650 oorlogsi- schepénj en 15.000 vliegtuigen Iblestaan. Verder verklaarde Khox, dat men op, het io,ogenblik bezig is de re cru tea ring vonri de marine te bespoedigen. Van nu af zullen ongeveer 6500 man per maand worden opgeroepen. SPORT WIELRENNEN D» Antwerpiche Vierdsagiche De Vierdaagsche van Antwerpen, die Dinsdag is geëindigd, heeft een over winning opgeleverd voor het Neder!!, koppel Schulte—-Boeyen, dat 7 punten behaalde. Tweede werd het koppel Wals—Pellenaars met 11 punten. DAMRUBRIEK CorrespondentieBureau van dit blad onder motto „Da'mrubriek". Oplossingen: Vr. 12 (A) van Louis Dassen, Bussium. Wit speel't: 24—20, 48-43, 46—41, 34— 30, 41—37, 47x7 en wint. Vr. 12 (B) van H. G. v. d. Berg Jr!., Rotterdam. Wit speel't: 32—27, 34—29!, 39—33, 48x 30, 30—24, 25x14 en wint. j (Uit: „Diverse damproMeinen"). 1 Goede oplossingen ontvingen we van beide vraagstukken van: W. Heuseveldt (en 11B), F. Brandenburg, A. J. Fl'ik- weert en A. B., allen te Zierikzee. j Van 12 (A) a'lileen door G. Leijdekkérs, i Zierikzee en A. M; Geluk te Thalen. 1 Enkele inzenders zijln aan het verslap- pen of worden de vraagstukken te möei- j Éjk? Hoewel we ons bij het bégin van i het seizoen door geen enkélle belofte I gebonden hebben. 'bétoekeint dat niet, dat j er in het gehéél! geen prijtejes worden I uitgereikt. De behaalde punten van nu j kunnen zbl'fs een volgend seizoen nog S van bellang zijn. Hierover later meer! Vraagstuk 14 (A). 1 2 3 4 5 Zjwiart: 9, 10, 16, 20, 29, 82. Wit: 18, 22, 28, 26, 34, 43, 44. Wit speelt en wint. TELEGRAMMEN ENGELSCHE VLIEGTUIGEN BOVEN WEST-DUITSCHLAND. Eenige Britsche gevechtsvliegtuigen Zijn Dinsdagavond Haait naar West-Duitséhland gevlogen en hebben daar Wijl laagWewolk- te Ducht zonder ©enig zicht. Ibirysant- én brandbommen neergeworpen. Het eenige toestel', dat door de zware wolkenlaag neerdaalde, werd terstond door het lucht afweergeschut neergehaald. Het stortte 'brandend neer. Toevallig werden een kléin houten gebouwtje en 'een zolder door brandbommen geraakt De branden, die ontstonden, konden echter terstond met eigen materiaal' worden gebluscht. De biysantbomlmen kwamen alle op het open veld neer en richtten in geen enkel geval schade aan. DE DUITSCHE LUCHTAANVALLEN OP. ENGELAND. De Lomdemséhe berichtendienst miaakt bekend, dat Dinsdagnacht Duitsche vlieg, tuigen bleven verschillende deelen des lands zijln verschenen en Womimen heb ben neergeworpen. Dahrbij1 is op verschil lende plaatsen schade veroorzaakt. DE GEZONDHEIDSTOESTAND. VAN EX-KONING ALFONSO. Omtrent den toestand van ex-koning Alfonso van Spanje is Dinsdag te midder nacht het volgende bulletin der genees- heereït uitgegeven: In de afgeiiopem 24 uur hébbén zich Zware en met tusschenpoozen optredende eirculatiestoringen voorgedaan, die op het ■oogënlbllJk voortduren. INGEZONDEN STUKKEN (Van ingezonden stukken, geplaatst of ongeplaatst, wordt de copy niet terug gegeven. Op anoniem of zonder duide lijk geschreven handteekening toegezon den stukken wordt geen acht geslagen. De redactie behoudt zich het recht voor ingezonden stukken te verkorten, of te veranderen op een wijze, die naar haar meening ze geschikt maakt voor opne ming, zonder dat de bedoeling gewij zigd wordt). BUSLICHTINGEN DER STADSBUSSEN Bus Kraanplein: 5,24 (Ma 4,54), Fd 7.3V Zo 8,59, 11,49, 18,24, 22.39 (Za niet). Bus Nieuwstraat: 5,19 (Ma 4,49), Fd. 7.29, Zo 8.54, 11,44, 17.19, 22 34 (Za niet) Bus 't Vrije: 5,29, (Ma 4,59), Fd 7,39 Zo 9,04, 11.54, 17.29. 22,44 (Za niet). (Fd. feestdagen. Zo. Zondagen). Beurs van Amsterdam STAATSLEENINGEN NEDERLAND V.K. L.K. Obl. 1 100 1940 I 4 99%, 99 Obl. f 500 1940 I 4 Obl. f 1000 1 940 I 4 981/, 98% Reoep. f 100 1941 4 96'3/la 96% Reoep. f 500 1941 4 96i»/l6 96% Reoep. i 1000 1941 4 96»/4Ïb-7gl Grootboek f 1000 31/, 83'/a Oortif. T»n Insohr, 3 71% 711/, Grootboek 1000 3 72y, 71% Obl. f 100 1936 3 89% Obl. f 500 1936 3 89% Obl. f 1000 1936 3 89»/s 90 Obl. f 100 1937 3 79 79% Obl. 1 500 1937 3 80% 80% gb Obl. 1 1000 1937 3 77% 77%,gb Obl. f 100 (31/,) 1938 3 83 82'/, Obl. 1 500(31/,) 1938 3 83V, 83 Obl. f 1000 (31/,) 1938 3 83"/„u/„ 841/,-% Gertifiofcten f 1000 2% 62% 62% Grootboek f 1000 2% 62% 621/, HYPOTHEEKBANKEN Dordteohe Bypbk. Insulaire Hypbk. 8 3811/.80% Utreohtsobe E Zeeurreohe 3% °/o 851/,851/, Zuid Holl. v.u. PREMIELEENINGEN Amsterdam '74 f 100 3 Amsterdam '74 f 1000 3 Amsterdam '25 f 100 3 102'/, Amsterdam '33 f 100 3 98%gl Witte Krui» 1888 69% INDUSTRIEELEN r. d. Bergh J. 200 A 106 r. d. Bergh J. 200 B De Gruyter A. p. A. 1341/,gl De Gruyter B. p. w. A. 146 145 Lerer Bros A Unll. O.A. 1041/, Nederl. Ford Autom. A. 315 312 Nederl. Kabelfabr. o.A. 386 389 Philips Gem. Beiit o.A. 1951/, I95gb PETROLEUM Bataahohe Petr. Obl. 4'/, 95 95%, SCHEEPVAART Jara-Chlna-Japan L. o.A. 142 Ned. Boheepr. Unie o.A. 160-3 161 SUIKER Handelsrer. A'dam o.A. 393 393% Jara Guituur Mij. o.A. 237

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 3