Uit Stad en Provincie Kou - Griep - Pijn. BONS, DIE GELDIG ZIJN BLOEM. Bon „4" van de bloemkaart geeft tot en met Zondag 23 Februari a.s. recht op het koopen van 35 gram tarwemeel of tarwebloem of roggemeel of roggebloem of zelfrijzend bakmeel of boekweitmeel. BOTER, MARGARINE en VET. Van 10 Februari tot en met 16 Februari geeft de met 03 genummerde blom van de boterkaart en van de vetkaart recht op het koopen van een half pond boter, of een half pond margarine, of twee ons vet naar keuze. BROOD. Van 10 Febr. tot en metlGFebr. broodbon 02 (geldig tot en met 23 Februari). Bon 4 van de bloemkaart tot en met 23 Februari geldig voor het koo pen van 50 gram brood, 35 gram meel of bloem of 1/2 rantsoen gebak. GEBAK. Bon 02 van de broodkaart en bon 4 van de bloemkaart voor gebak. EIEREN. Van 10 tot en met 16 Febr. bon 04 (algemeen) een ei (ook geldig tot en met 23 Februari). SUIKER. Van 18 Jan. tot en met 14 Februari foton 91 (algemeen) (1 k.g.) KOFFIE en THEE Gedurende het tiid- vak van Maandag 3 Februari tot en !m!et Zondag 16 Maart a.s. geeft de met „02" genummerde b|on van de mieujw! uitgereikte „bonkaart algemeen" recht op het koopen van 125 gram koffie of 50 granï thee. VLEESCH en VLEESCHWAREN. Van 6 Febr. tot en miet 16 Febr. (ook geldig tot en mlet 19 Febr.) bonnen 01 vleesch voor 100 gram vleesch (been inbegrepen) of een rantsoen vleeschwaren. Bonnen „01 Iwiorst vleeschwaren" zeilde periode voor een rantsoen vleeschwaren. De nog resteerende bonnen 17, 18, 19 en 20 van de „oude" vleeschkaarten ko men te vervallen. KAAS. Tot en met Zondag 23 Februari a.s. geeft elke der met „19", „32", „45". en „58" genummerde bonnen van het algemeen distributiebonboekje recht op het koopen van 100 gram kaas. RIJST of rijstemeel, rijstgries of rijste bloem of gruttenmeel van 25 Januari tot en met 21 Februari, 1/2 P°nd op bon 92. Bon 44: uitsluitend ,1/2 pond Gort of gortmout of grutten, van 28 December tot en met 21 Februari. PEULVRUCHTEN. Van 27 Januari- 16 Februari a.s. geeft de met „102" ge nummerde bon van het algemeen distri butiebonboekje recht op het koppen van 1/2 kg peulvruchten. VERMICELLI of macaroni of spaghetti, van 28 December tot en met 21 Februari, 1 ons op bon 31. MAÏZENA of sago of aardappelmeel, dan wel een hoeveelheid puddingpoeder of puddingsauspoeder, welke 100 gram zet meel bevat. Van 28 December tot en met 21 Februari, 1 ons op bon 87. BRANDSTOFFEN. Van Zaterdag 1 Febr. tot en met Vrijdag 28 Febr. geven de met „brandstoffen, een eenheid, vierde periode" en de met „cokes, een eenheid, vierde periode" gemerkte bonnen recht op het koopen van een eenheid vaste brandstoffen. PETROLEUM. Tot en met Zondag 23 Februari geeft het met „periode D" gemerkte petroleumzegel recht op het koopen van twee liter petroleum. ZEEP. Tot en met 28 Februari geeft de met „01" genummerde foton van het algemeen distributiebonboekje recht op het koopen van 150 gram. toiletzeep (nieuwe samenstelling) of 120 gram huis houdzeep of 150 gram zachte zeep, of 300 gram zeeppasta of 250 gram zeep poeder ol 600 gram waschpoeder. SCHEERZEEP. Tot en met Woens dag 30 April a.s. geeft de met „117" genummerde bon, welke tegelijk met de textielkaart is uitgereikt, recht op het koopen van 50 gram scheerzeep. Engalicha bommen op om land Het Engelsche luchtwapen heeft in den nacht van Maandag op Dinsdag eenige groote acties tegen Nederlandsche plaat sen ondernomen. Talrijke brisant- en brandbommen zijn in verschillende ge- deelten van het land uitgeworpen, waar- bij een belangrijk deel op open terrein terecht kwam. Bij de slordige wijze van bombardeeren kon het niet uitblijven, dat ook talrijke woonhuizen in verschillende plaatsen zijn getroffen en dat ook een groot aantal slachtoffers onder de bur gerbevolking moest vallen. In totaal zijn in dezen nacht acht dooden en 25 ge wonden, onder wie acht zwaar gewon- den, te betreuren. Ongeveer 50 woningen J zijn min of meer zwaar beschadigd. Aan- talrijke andere woonhuizen en gebouwen en aan broeikassen is glasschade aange richt. Verder is een school vernield. Brandbommen veroorzaakten een groot aantal brandhaarden, welke meerendeels tamelijk snel werden gebluscht. Eon droevig gevolg Zondagmiddag ging 't 12-jarig zoontje van dhr. G. v. d. Heuvel te Berghem met eenige vriendjes naar een voetbalwed strijd. Tijdens het spel kwam de bal tusschen het publiek terecht en trof het jongetje v. d. H. tegen het hoofd. Of schoon de knaap wel over hoofdpijn klaagde bleef hij op het voetbalveld, totdat de wedstrijd was geëindigd:. Thuis vertelde hij aanvankelijk niets over het gebeurde. Maandag verergerde plotseling zijn toestand en verloor hij het bewust zijn. Ofschoon toen dadelijk een dokter werd ontboden, mocht geneeskundige hulp niet meer baten. Zonder tot bewust zijn te zijn gekomen, is de knaap Dins dagmorgen overleden. Da O 22 varloren gegaan Nadat de Britsche admiraliteit eenige dagen geleden had medegedeeld, dat een Nederlandsche onderzeeboot tijdens oor logsoperaties was verloren gegaan, is thans uit mededeelingen van het Inter nationale Ronde Kruis aan de familie leden van de slachtoffers gebleken, dat deze onderzeeboot de O 22 is geweest, welke onder commando stond van luit-t.- zee le klasse Ort; chef van de machine kamer was de officier van den M. S. D. Tours; voorts waren aan boord de luit- t.-zee 2e klasse Kwast en eenige marine reserve-officieren. Te voren is reeds de kleinere onderzeeboot O 13 verforen ge gaan. De O 22 was een van onze nieuwste onderzeebooten, welke eerst op 20 Jan. 1940 van stapel is geloopen bij de werf „De Schelde" te Vlissingen en, toen de oorlog uitbrak, met spoed voor den dienst gereedgemaakt. De bemanning bestond uit veertig koppen, voor een deel uit Zee land afkomstig. secte en belangeloos op aandrang van den evangelist de bonnen wegnam, zon der er eenige vergoeding voor te krij gen. Een tweetal andere leden van de secte bleken eveneens in dezen zwendel betrokken te zijn. De Haagsche recherche slaagde er na een langdurig onderzoek in deze geheele zaak aan het licht te brengen, welke met de arrestatie van de twee hoofd schuldigen, den evangelist en den tij de ken ambtenaar, werd besloten, hoewel tegen vele grossiers In den lande, die eveneens groote partijen van deze bon nen hadden opgekocht, vermoedelijk nog tuchtrechterlijke maatregelen zullen wor den getroffen. Dit onderzoek is nog in j vollen gang. VERSCHILLENDE BERICHTEN Militaire en politievoorschriften In het Verordeningenblad is opgenomen een verordening vam den Rijkscommissaris voor het bezette Nederlandsche gebied betreffende de strafbaarheid van hande lingen in strijd met militaire of politie voorschriften. Hierin wordt het volgende bepaald: Handelingen in strijd met algemeene instructies, bevelen en officieele aankon digingen,- welke gedurende den oorlog in militair of politiebelang door den weermachtsbevelhebber in Nederland of door den commissaris-generaal voor de Openbare Veiligheid bij den Rijkscommis saris voor het bezette Nederlandsche ge bied onder verwijzing naar deze veror dening worden uitgevaardigd en welke door middel van aanplakkingde pers of de radio worden bekendgemaakt, zijn overtredingen en worden met hechtenis van ten hoogste zes maanden en met boete van ten hoogste duizend gulden of met een dezer straffen bestraft, voor zoover niet op grond van andere bepa lingen een zwaardere straf Is verbeurd, Graandievcn ontmaskerd Na een langdurig en zeer veel moeite kostend opsporingswerk is de Rotter- damsche politie er in geslaagd twee com plotten van graandieven te ontmaskeren, waarbij een aantal arrestaties van dieven en helers is verricht. Schippersknechts bleken min of meer geregeld graan te stelen uit schepen, die in de Maashaven liggen en langs allerlei kanalen vond dit graan, in totaal 25 ton, zijn weg naar koopers. Meisj* verdronken Gistermiddag werd de 18-jarige M. Kalshoven uit Teraar, die als dienstbode bij een winkelierster te A1 f en a. d. R ij n werkzaam is, plotseling vermist. Haar werkgeefster dacht niet anders dan dat het meisje op de bovenverdieping aan het werk was, maar toen zij op her haald roepen geen antwoord kreeg en het meisje nergens te vinden bleek, rees het vermoeden, dat zij in den achter de woning gelegen Ouden Rijn was geraakt. Na vier uur dreggen werd haar lijk door de politie uit het water opgehaald. Men vermoedt dat het meisje op de gladde cementen stoep achter de woning is uit gegleden en dientengevolge te water is geraakt, Ambtenaren en politieke partijen Herhaalde aanvragen uit de kringen dei* Nederlandsche ambtenaren en ander personeel in overheidsdienst hebbenden commissaris-generaal voor bestuur en justitie dr. Wimmer aanleiding gegeven j in een omzendbrief aan de secretarissen- generaal der Nederlandsche departemen- ten het volgende vast te stellen: 1 Het ligt niet in de bedoeling van de Nederlandsche ambtenaren en van het personeel in overheidsdienst verklaringen over hun betrekkingen tot de N.S.B. te eischen. De Duitsche autoriteiten laten het onverminderd hun instelling tegen- over de verschillende politieke partijen j iederen ambtenaar en iederen arbeider in overheidsdienst over, of hij zich bij een van de toegelaten politieke partijen wil aansluiten. Kaasbonnan ontvraamd Een enorme verduistering van kaas- j rantsoenbonnen, namelijk 1 millioen 94300 toewijzingen, voldoende om geheel Ne- J derland een dag van een rantsoen kaas te voorzien, is aan het licht gekomen, waarbij gebleken is, dat de baten ten goede kwamen aan een 42-jarigen evan gelist J. B., leider van een godsdienstige secte te Soest. De verduisteringen zijn op zijn insti gatie gepleegd door een 27-jarigen tijde- lijken ambtenaar van de Ned. Zuivel- centrale, die Ud was van de Soester ZIERIKZEE. Bij besluit van den secre taris-generaal van het departement van financiën is gerekend te zijn ingegaan 1 Febr. 1941, benoemd tot landmeter van het kadaster, de heer G. Smit alhier. Zoio,als uit een advertentie in oins nummer- van gisteren Ibïijkt, /worden het kantoor van den distrifoiutiedienst en het fo'randstoffenbureau miet ingaing van mor gen (Donderdag) van het perceel Mioil! A 306. overgeplaatst naar het ge!b|ou!wi in de Meelstr.aat. iwaarin vroeger het postkantoor tw'as gevestigd. Hoe'w'el dit perceel wel! iets ml^er uit het centru'm! van de stad is gelegen, kan -er hier toch zeker van ©en goede vooruitgang worden gesproken, wantzoo. Iw'el de diensten zelf als het puhïliek iWorden door deze verplaatsing ten zeer ste gediend. Hat nieuwe gefobuw1 bi©dt veel mieer ruimte dan het vorige, iwat niet anders dan een smtoUie afwikkeling der zaken kan folevordere-n. Allleen d1© 'mieerdere bergruimte van materiaal 'On (bescheiden reeds maakt allies veel meer overzichtelijk, terwijl mien thans ook over een goede kluisinrichting voor het opr blergen van Iwaardepapierbn gaat beschik ken. Ook Maakt het nieulwe gefobuw meer splitsing van den distritoütiedjienst moge lijk! Zoo komit er een apart loket voor de Iwinkeliers iem een apart Ho-ket voor inlichtingen. Ook de BrandstoffenooMmis- sie beschikt nog over twie© loketten!. Eoor deze verplaatsing heeft ons oule postkantoor, dat geheel met gas ver warmd en verlicht wordt, thans weer een nuttige bestemming gekregen, terwijl 't ook in de Meelstraat, weer wel wat drukker zal worden dan den laatsten tijd het geval was. BURGH. Burgerl. Stand over Jan. Gehuwd: Adriaan Slager, 31 j. en Eli zabeth Cornelia Visser, 23 j. Overleden: Andries van der Klooster,'83 j.; Cornells van der Klooster, 72 j.Johannes Marinus van -der Have, 60 j. Ingekomen: Johannes C. Willemse van Zierikzee; Cornelia J. Boot van Zierik- zee. Vertrokken: P. J. M, van Kleffens naar Schoonebeek. BRUINISSE. Mist en ijs belemmerden in de week van 2 ttot 8 Febr. den mos- selexport, doch zij waren niet in staat déze geheel stil te leggen. Van Brui- nisse uit werden rechtstreeks aan Hol- landsche consumenten ongeveer 400 ton nen verzonden, terwijl via de losplaat sen te Tholen, Yerseke en Belhoek on geveer 750 tonnen verzonden werden. Prijs f 1.70 a f 1,95 per ton, afgezien van de later te verwachten uitkeeringen. Voor industriedoeleinden gingen naar Arne- muiden ongeveer 350 tonnen. Prijs f2}— per ton, zonder kans o-p latere uitkee ringen. Naar België geen verzending. Geen - aanvoer van mosselzaad. j Door het Centraal Verkoopkantoor voor mosselen te Bergen-op-Zoom zijn indertijd vergoedingen vastgesteld voor het visschen van mosselen door mossel kweekers in het bezit van een eigen vaartuig, voor personen wier vaartuig door de Duitsche Wehrmacht tijdelijk is gevorderd. Daarbij werd gerekend, dat normaal een vaartuig voor het uitvoeren van een order voor een collega twee dagen in gebruik was. Waar het tegen woordig meermalen voorkomt, dat deze termijn meer dan twee dagen bedraagt, is de vergoeding voor slijtage enz. ook voor de meerdere dagen vastgesteld. ST.-PHILIPSLAND. In de Ned. Herv. kerk zijn herkozen als Notabelen de heeren J. v. d. Velde, L. C. Clarisse en J. van Elsacker, I SCHERPENISSE. De in de Ned. Herv kerk gehouden collecte voor het zieken fonds heeft ruim f20 opgebracht, waar onder een gift van f 10. POORTVLIET. In de Ned. Herv. kerk alhier is door het kerkbestuur besloten geen collecte voor de centrale verwar ming meer te houden. Zaterdag werden drie boomen staande in de Stoofstraat alhier, behoo- rende aan de gemeente, verkocht voor de som van f67. Vrlijdagavoind iwierd door de leden v;an de Ch.rf. School haar al'gem'. ja air- vergadering gehouden. De voorzitter G. K;. J. Krlijlger opende deze vergadering! Imjet gelb'ed, Iwfaarina hij! een welkomst!-» Ivvfoord tot de aanwezigen sprakj. Die, penningmeester, dhr. J. Loofijbnga, deed rekening en verantlwtoordiingl Deze rei- kening leverde e&n goed sliot op. Dhir. G. Sakko Ibtodankte Iwiegens hon- gen leeftijd. Tev©ns bedankte, ook G. K. J. Krlijlger als voorzitter en C. N. Krij gen, P. J. Heijfoloer als 'bestuursleden} (waarop tot een stemlming moest worden overgegaan Uitgebracht werden 14 stem tonen Gekozen werden H. Overbtoeke, C. M. UI. C. A. Sakko en C. M. Geuze Met trespi. 10, 9, 8 en 12 stammen. Voorts! twiand de te houden ouderavond vastge steld op Vndag 7 Maart ajs., mits toe stemming viOiotr vergaderen /wordt verkre gen; zoo niet. dan zal een dag gesteld iwtomden. waarop allto ouders die het wen- schen. naar school kunnen komen, om! het iwierk van de kinderen te foezidhti gen. Tot voorzitter (werd voor onfoie- paalden tijd gekozen dhr. C. MuUie. Daarna sluiting met dankzegging door dhir. J. Looijtonga. ST.-MAARTENSDIJK. Bij het Agent schap der Arbeidsbemiddeling stonden per 10 Februari jl. nog 184 werkloozen ingeschreven. Voor het examen stenografie (Groote) is te Eindhoven o.m. geslaagd mej. J. E. de Bres alhier. De heer A. W. Kloet heeft voor zijn benoeming tot ouderling in de Ned. Herv. kerk bedankt. Het klokluiden in deze gemeente is door de bevoegde instanties tot nadere aankondiging verboden. De voor de lucht bescherming bestemde sirene is n.l. nog niet goedgekeurd. Zoodra zulks het ge val zal zijn wordt het verbod opgeheven ST.-ANNALAND, Burgerl. Stand over Januari. Geboren: 3, Jacob, z. van G. J. Vroegop en W. van Vossen; 9, Marinus Cornells, z. van G. M. Heijboer en M. Goos; 21, Maria Adriana, d. van M. Quist en P. M. Swigtman; 22, Dina Maatje, d. van L. J. van Dijke -en J. L. van 't Hof 31, Pieter Cornelis, z. van S. Overbeeke, Overleden: 4, Leendert Hage, 76 j., on gehuwd; 6, Johannis Kaashoek, 66 j., echtgen. van A. de Jonge; 10, Pieternella van Poortvliet, 21 j., d. van J. van Poort vliet en E. den Engelsman; 20, Marinus Rijnberg, 57 j. (te Bergen op Zoom), echtgen. van J. Goedegebuure. Ingekomen: Leentje Anna Pleune van Wageningen; Sara de Wilde van 's-Gra- venha-ge; Dingena Leentje Moelker, geb. van der Male, van Nieuw-Vossemeer. Vertrokken: Willem Adriaan de Groen en gezin naar- Nieuwerkerk (Z.); Pieter nella Wessels naar St.-Maartensdijk. Tot dijkgraaf van het Waterschap St.-Annaland is herbenoemd de heer C. M. P. W. Ha-nssens alhier, eveneens tot dijkgraaf van de Joanna Maria Polder. ST.-ANNALAND. Algemeene jaarverga dering van het muziekgezelschap „Ac celerando"; voorzitter-directeur de heer M. P. LanooSj'. De vereeniging telt mo menteel nog 24 iwierkende leden, 2 dor nateurs 10 eene-l©dem <en 36 honoraire leden. De rekening over 1940 stoot met een tekent van f 41,88, daar 'die ont vangsten slechts f 227,33 hadden bedra gen tegen die uitgaven f 269,21. De pe riodiek aftredende bestuursleden, d© heeren M. P. Lanooijl en A. Gunst, tover den herkozen. Het salaris van den bode (werd wederom bepaald op f 10, ter- Iwfijl hem een gratificatie van f 5 werd gegeven, na. als vergoeding voor het derven van inkomsten omdat er g©en uitvoering fwiordt gegeven. Tot bode Iwierd herblenoieimd de heer M. Over beeke. Wegens de buiten ga wtone omstandig heden zal geen uitvoering gegeven wor den. maar de voorzitter hoopte, dat het mogelijk zal zijn om in September van dit jaar het 60-jarig bestaan te vieren, zoo als tmfen dat hier gewoon is. Verder tovekte Wijl den leden op om in hun omgeving zooveel mogelijk leerlin gen te wierven, daar de voorraad op het oogenlblik uitgeput is. Door han kon, koorts en pijnuit- drij vende werking helpen hierbij altijd veilig en ving een poeder of oaohet van Mijnhardi te Zeist. Mijnhardt's Poeders per stuk 8 ot. Doos 45 ot. CaohetB, genaamd „Mijn hard! j es" Doos 10 en 50 ot. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 11 Februari. Aanvoer 2447 stuks, w.o. 900 stuks gebruiksvee, 29 bokken of geiten, 568 vette koeien, 23 schapen, 879 nuchtere kalveren en 30 graskalveren. Prijzen per stuk: kalfkoeien f 550—430—330; melkkoeien f 545430 330vare koeien f 345—375—225vaarzen f 310285200; pinken f 290—210—165; de aanvoer van melk- en kalfkoeien was rui mer; handel kalm en ruim prijshoudend; vare koeien, aanvoer iets grooter, han del redelijk, prijzen stabiel; vaarzen en pinken aanvoer als vorige week; handel stroef en niet hooger in prijs. TELEGRAMMEN ENGELSCHE LUCHTAANVALLEN OP DUITSCH GEBIED Wederom hebben Engelsohe luohtstrijd krachten gepoogd in den nacht van 11 op 12 Februari, naar het D.N.B. verneemt, het Duitsche Rijksgebied aan te vallen. Krachtig, welgericht afweervuur verhin derde den Engelsohen machines hun bom men bij het neerwerpen te riohten en dwong hen voor het bereiken van hun doelen van koers te veranderen. Militaire of voor den oorlog economisch belangrijke sohade is nergens veroorzaakt. In een stad in Noord- Duitsohland werd sohade van gering belang aangerioht aan gebonwen en op het land ontstonden kleine bradden. Ook pogingen van den tegenstan der tot een aanval op industrieele instal laties in Noordwest-Dailsohland over te gaan hadden geen suooes. Alleen zijn er versoheidene dooden en gewonden onder de burgerbevolking te betreuren. CREDIET VOOR DIESCOMMISSIE TOEGESTAAN Het Amerikaansohe Huis van Afgevaar digden heeft goedkeuring geheoht aan een orediet ten bedrage van 150.000 dollar voorde voortzetting van de werkzaam heden der Diesoommissie tot onderzoek naar de Amerikaansohe activiteit voor nog 15 maanden. MAARSCHALK PÉTAIN MET VACANTIE Naar uit Viohy wordt gemeld heeft Maareohalk Pétain zich Dinsdagavond met zijn vrouw voor enkele dagen Daar zijn buiten te Villeneuve aan de Cóte 'dAzure begeven. Vrijdag, niteriijk Zaterdag, wordt hij weer te Vioby terag verwacht. EXTRA-WINTERSTEUN Verdeeling der termijnen In een schrijven aan de gemeentebesturen heeft de secretaris generaal van 't departe ment van Sociale Zaken medegedeeld, dat de extra-winteruitkeeriDg aan de onder steunde werkloozen in drie termijnen moet worden gegeven. De eerste nitkeering, welke als bekend, gelijk zal zijn aan 40 pCt. van de in één week te ontvangen cetto-steunuitkeering, dient zoo spoedig mogelijk te worden verBtrekt. De tweede uitkeering, welke eveneens 40pCt. van het netto-steunbedrag mig bedragen, kan over de eerste steun- uitkeering in de maand Maart worden verstrekt en de derde uitkeering ten be drage van 20 pCt., over de eerste steun- uitkeering in de maand April. In de netto-stennuitkeering is de brand- «toffenbij8lag en de 5 pCt. duurtetoeslag begrepen. Over den extra-bijslag aan inwonende gezinsleden mag cohter geen toeslag worden berekend. Voor de kastrekkers is voorts bepaald, dat dezen over bedoelde weken, waarover de extra-uitkeeriDg wordt toegekend, nimmer in een nadeeliger positie moeten komen te verkeeren dan wanneer zij steuntrekkers zouden zijn. Het verschil kan in dergelijke gevallen als extra- uitkeering worden verstrekt. Beurs van Amsterdam STAATSLEENINGEN NEDERLAND V.K. L.K. Obl. f 100 1940 I 4 981/. 08=/ia Obl. f 500 1940 I 4 98>/4 98[/16 Obl. f 1000 1940 I 4 981/. 08\ Reoep. f 100 1941 4 96»/u 98ls/i« Reoep. f 500 1941 4 96'/agb 97Vugb Reoep. t 1000 1941 4 97V8 gb 978/sgb Grootboek f 1000 31/, 83 Oertif. r»n Insobr. 3 73'/. Grootboek 1000 3 74 Obl. f 100 1936 3 89»/16 Obl. f 500 1936 3 89»/, Obl. f 1000 1936 3 90 901/, Obl. f 100 1937 3 79 81 Obl. 1 500 1937 3 781/, 81 Obl. i 1000 1937 3 77Vsgb 78gb Obl. f 100 (31/,) 1938 3 831/, 83y, Obl. 1 500(31/,) 1938 3 831/, 84gb Obl. f 1000(31/,) 1938 3 83'/B 84gb Certificaten f 1000 21/, 63% 63% Grootboek f 1000 2% 63%, 83% HYPOTHEEKBANKEN Oordtsohe Hjpbk. 86%85% Otreohteohe E 3% 86%86% Zeeuwsche n 3% 85%86 Insulaire i A 4 8281% PREMIELEENINGEN Amsterdam '74 f 100 3 Amsterdam '74 f 1000 3 Amsterdam '25 f 100 3 101%, Amsterdam *33 f 100 3 99gl 98% Witte Kruis 1888 67 INDUSTRIEELEN r. d. Bergh fc J. 200 A 109 109% gi r. d. Bergh J. 200 B 110 De Gruyter A. p. A. 140gl 139% De Gruyter B. p. w. A. 1441/, 145s/, Lever Bros UnJI. o.A. 114% 113% Nederl. Ford Autom. A. 325 324 Nederl. Kabelfabr. o.A. 384 387 Philips Gem. Bezit o.A. 196 PETROLEUM Bataalsohe Petr. Obl. 495% 951%, SCHEEPVAART Jara-Ohioa-Japan L. o.A. 145 144 Ned. Soheepr. Unie o.A. 173 169% SUIKER Handelsrer. A'dam o.A. 410 409% Jara Cultuur Mij. o.A. 258 S HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ Trekking van 11 Februari, f 10.000 3167. (1000: 1406, 3660. 5970, 12666, 13167, 17242. f400: 9300, 10803, 11725, 11792, 18137, 21686. f200: 2766 8116, 8209, 18891, flOO: 1194. 1287, 2844, 3286, 3671, 3898, 6038, 6562, 10524, 11757, 14908, 15051, 15387,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 3