ADVERTENTIES BONS, DIE GELDIG ZIJN BLOEM. De met „3" gen. bonnen van de bloemkaart geven gedurende het tijdvak van Maandag 30 December tot en met Zondag 26 Januari a.s. recht op het koopen van 35 gram tarwemeel of tar webloem of roggemeel of roggebloem of zelfrijzend bakmeel of boekweitmeel. BOTER. MARGARINE en VET. Ge durende het tijdvak van Zaterdag 18 Januari tot en iniet Vrijdag 24 Januari geeft de met 26 genummerd© bon van de boterkaart en van de vetkaart recht op het koopen van een half pond boter, of een half pond margarine, of twee ons vet naar keuze. BROOD. Van 20 tot en toet 26 Januari broodbonnen 24 (geldig tot en met 2 Februari). Bon 3 van de bloemkaart tot en met 26 Januari geldig voor het koo pen van 50 gram brood, 35 gram meel of bloem of rantsoen gebak, GEBAK. Bon 24 van de broodkaart en bon 3 van de bloemkaart voor gebak. EIEREN. Van 20 tot en met 26 Januari bon 46 een ei (ook geldig tot en met 2 Februari). SUIKER. Van 18 Jan. tot en toet 14 Februari bon 91 (algemeen) (1 k.g.) THEE EN KOFFIE. Van 21 Dec. t/m. 31 Jan. bon 18 (algemeen) 75 g. thee of t/a pond koffie. VLEESCH en VEESCHWAREN. Van 16 tot en met 26 Januari (ook geldig tot en met 19 Januari) bonnen „15 vleesch" voor 100 gram vleesch (been inbegrepen) of een rantsoen vleesch waren. Bonnen „15 wioirst. vleeschwaren" zieüïde periode voor een rantsoen vleeschwaren. RIJST of rijstemeel, rijstgries of rijste bloem of gruttenmeel v.an 28 December tot en met 24 Januari, t/2 pond op bon 108. 1 HAVERMOUT of havervlokken of haver- bloem of aardappelmeelvlokken of gort of gortmout of grutten, van 28 Decem ber tot en met 21 Februari, l/g pond op bon 57. Bon 44: uitsluitend i/2 pond Gort of gortmout of grutten, van 28 December tot en met 21 Februari. VERMICELLI of macaroni of spaghetti, van 28 December tot en met 21 Februari, 1 ons op bon 31. MAÏZENA of sago of aardappelmeel, dan wel een hoeveelheid puddingpoeder of puddingsauspoeder, welke 100 gram zet meel bevat. Van 28 December tot en met 21 Februari, 1 ons op bon 87. ZEEP. Gedurende het tijdvak van Woens dag 1 Januari tot en met Vrijdag 31 Jan. geeft de met „113" genummerde bon van het algemeen distributiebonboekje recht op het koopen van 150 gram. toiletzeep (nieuwe samenstelling) of 120 gram huis houdzeep of 150 gram zachte zeep, of 300 gram zeeppasta of 250 gram zeep poeder of 600 gram waschpoeder. SCHEERZEEP. Gedurende het tijdvak van Woensdag 1 Januari tot en met Woensdag 30 April a.s. geeft de met „117" genummerde bon, welke tegelijk met de textielkaart is uitgereikt, recht op het koopen van 50 gram. scheerzeep, of een tube, dan wel een pot scheer- crême. PETROLEUM. Gedurende het tijdvak van Maandag 20 Januari tot en niet Zon dag 23 Februari geeft het met „periode D" gemerkte petroleumzegöl redht op het koopen van twee liter petroleum. RADIOPROGRAMMA Zondag 19 Januari HILVERSUM I. 415 M. Nederlandsch programma. 8 KRO, 1 10,15 AVRO 8 Wij beginnen den dag; 8,30 nieuwsberichten en praatje voor den boer (ANP); 8,45 gram.; 10 Hoogmis; 11,45 gram.; 12 declamatie; 12,15 Rotter- damsch Philharmonisch orkest; 12,30 „De jeugd en de vrije tijd"; 12,45 nieuws- en economische berichten ANP; 1 orgelspel; 1,15 Braim Kwist's tokkelorkest; 1,45 „Wie en wat waren onze voorouders?"; 2,00 „Nederlandsche dichters en prozaschrij vers uit vroegere eeuwen en wij"; 2,15 Concertgebouw-orkest; 3,30 Uit Berlijn: 57e verzoekconcert voor de Duitsche Weermacht; 6 AVRO-Amusementsorkest; 6,45 Een plaatje en een praatje van Guus Weitzel; 7 Nieuw-Hollandsch strijk kwartet; 7 berichten Engelsch; 7,45 gr.; 8 nieuwsberichten ANP; 8,15 graan.; 8,30 berichten Engelsch; 8,45 „La dame blanche"; 9,50 gram.; 1010,15 nieuws berichten ANP, sluiting. HILVERSUM II. 301.5 ML 8 NCRV, 2 VARA, 4 VPRO, 5,15—7,15 VARA 8 orgelconcert; 8,30 nieuws berichten en praatje voor den boer ANP; 8,45 morgenwijding; 9,45 gewijde muziek (opn.); 10 gram.; 11,25 gewijde muziek (opn.); 12 zang met orgelbegeleiding; 12,25 „Kent Gij Uw Bijbel? (opn.); 12,45 nieuws- en economische berichten ANP; 1 gram.; 1,40 „Eens Christen's reize naar de Eeuwigheid in dezen tijd" (opn.); 2 Esmeralda; 2,30 Gem. Zangver. „Kunst en Strijd"; 3,55 gram.; 4 boekenpraatje; 4,15 Studiodienst; 5,15 wekelijksche ge- dachtenwisaeüng ANP; 5,30 voor de kin deren; 6 De Ramblers; 8,30 VARA-Alma nak; 6,32 orgelspel; 6,45 Een plaatje en een praatje van Guus Weitzel; 7—7,15 orgelspel, sluiting. Maandag 20 Januari HILVERSUM I. 415 M. Nederlandsch programma. VARA. 8 gram.; 8,30 nieuwsberichten ANP, gr.; 10 VPRO: morgenwijding; 10,20 decla matie; 10,40 pianovoordracht; 11,10 de clamatie; 11,30 gram.; 12 orgelspel; c.a. 12,30 VARA-Almanak-; 12,45 nieuws- en economische berichten ANP; 1 VAR A-or kest; 2 voor de vrouwen; 3 Oost-Neder- landsch strijkkwartet; 3,45 declamatie;4 gram. (mettoelichting)4,30 gram.; 4,45 voor de kinderen; 5,15 nieuws-, econo mische- en beursberichten ANP; 5,30 Ha- waiian-opnamen; 5,45 VARA-orkest en soliste; 6,42 VARA-Almanak; 6,45 actu- eele reportage; 7 economische vragen van den dag (ANP); 7,15 reportage; 7,30 be richten Engelsch; 7,45 orgelspel; 8,00 nieuwsberichten ANP; 8,15 orgelspel;9 8,30 berichten Engelsch; 8,45 De Ram blers; 9,15 Esmeralda en solisten; 10— 10,15 nieuwsberichten ANP, sluiting. HILVERSUM II. 301.5 M. NCRV 8 schriftlezing en meditatie; 8,15 gewijde muziek (opn.); 8,30 nieuws berichten ANP; 8,45 gram.; 10,30 mor gendienst; 11 Hollandsch Kamermuziek- ensemble; 12 berichten; 12,15 reportage of muziek; 12,45 nieuws- en economische berichten ANP; 1 Jac. Staffer's sextet; 2 voor de scholen; 2,35 gram.; 2,50 viool met pianobegeleiding; 3,30 gram.; 3,45 bijbellezing; 4,15 voor de kinderen; 4,45 gram.; 5 VPRO: „Het gezin in onzen tijd"; 5,15 nieuws-, economische- en beurs berichten ANP; 5,30 berichten; 5,35 zang met pianobegeleiding; 6,05 gram.; 6,15 Lyrisch Mandoline-ensemble; 6,45 actu- eele reportage of gram.; 7—7,15 Friesch praatje (ANP), sluiting. Zeeuwsche Landbouw-Mij Kort verslag van de vergadering van het Dag. Bestuur der Zeeuwsche Land- bouw-Maatschappij, gehouden op Maan dag 13 Januari. Voorzitter Mr. P. Dieleman. Nederlamlsche Algemeene Keuringsdienst. Het Dag. Bestuur heeft zich vereenig i met de aan de ontwerp-statuten toe te voegen artikelen in verband met de re organisatie van de N.A.K.'de" Stichtings vorm voor de toekomstige organisatie zal worden aanvaard. Emeltenb estrijding. Waar momenteel het gebruik van ze melen voor de bestrijding van emelten verboden is, heeft een der aangesloten organisaties aan het Landbouw-Comité verzocht, bij de bevoegde autoriteiten er op aan te dringen, dat aan de Prov. Voedselcommissaris gelegenheid wordt ge geven een bepaalde hoeveelheid zemelen voor de emelten-bestrijding vrij te ge ven op advies van den Prov. Productie commissaris. Het Dag. Bestuur heeft dit verzoek ondersteund. Ook wat de andere bestrijdingsmid delen, zooals b.v. van derrispoeder. Voor zichtigheid met de teelt van zekere pro ducten o.a. vlas is naar de meening van het Dag. Bestuur dan ook zeer gewenscht K 'in stm estvaorzien in g. Het Dag. Bestuur heeft nogmaals de wenschelijkheid betoogd dat de kunst- mesttoewijzing zal geschieden naar de behoefte van elk bedrijf afzonderlijk, aangezien de productie eenige stagnatie heeft ondervonden en het huidige distri butiestelsel van kunstmest in zijn alge meenheid te ruim is en te weinig reke ning houdt met de behoeften van elk bedrijf. Brandstoffenuoorziening ten plattelande. Doordat het platteland verstoken is van gas en veelal ook van electriciteit is de brandstoffenvoorziening van het plat teland met de huidige toewijzing on voldoende. Alhoewel er in sommige stre ken eenige aanvulling mogelijk is door het stoken van hout, dient de toewijzing van brandstoffen op het platteland hoo- ger te zijn dan in de stad. Ook dient de toewijzing speciaal voor de menschen met minder dan 4 kamers te veranderen in dien zin, dat juist in de koudste maanden een grooter aantal bonnen gel dig dient te zijn. Aanvulling' steunmaatregelen kleine boeren. De Geld. Over.-Mij. van Landbouw wenscht de steunmaatregelen voor de kleine boeren aangevuld te zien met de verplichting, tot op zekeren leeftijd een landbouwwintercursus te volgen en deze I verplichting tevens te doen gelden voor alle zoons van kleine boeren, die werk- i zaam zijn in het landbouwbedrijf. Het Dag. Bestuur achtte de idee als zoodanig goed, doch de uitvoering kan op verschillende plaatsen moeilijkheden opleveren door gebrek aan voldoende landbouw onderwijzers. Richtprijzen Landbouwproducten. Bij herhaling is reeds aangedrongen op een spoedige bekendmaking van de prijzen der landbouwproducten. Vooral in verband met den tijdigen aankoop van het zaaizaad en het pootgoed en de te verwachten stijging der productiekosten in verband met de mogelijkheid van een geringe opbrengst dient men te weten waar men aan toe is. Wanneer de toe komstige prijzen van dien aard zijn dat zij een stimulans inhouden voor de ver bouw van het massa-product, dan dient dit naar de meening van het Dagelijksch Bestuur thans door de overheid bekend te werden gemaakt. Winterhulp. De Stichting Winterhulp Nederland ver zocht een bijdrage beschikbaar te stellen voor de behoeftige landgenooten. Het Dag. Bestuur besloot een bedrag van f 60 ter beschikking te stellen. Bewaarloon uien. Enkele weken geleden is voor de uien een maximum prijs van f 4 per 100 k.g. vastgesteld. Daar de kosten van bewaring van uien zeer aanzienlijk zijn," heeft het Dag. Bestuur te bevoegder plaatse aan gedrongen op toekenning van een be waarloon voor de telers van de partijen welke van af '1 Januari 1941 zijn afge leverd. Verplichte levering van rundvee. In verband met de verplichte levering van rundvee is een aanvulling van den veestapel ten zeerste gewenscht. Deze aanvulling dient te geschieden door in voer van gebruiksvee voor fokkerij en mesterij in Zeeland eenerzijds en door het doorhouden van stierkalveren ander zijds, Te bevoegder plaatse is hierop de aandacht gevestigd. Samenwerking met „Agiyarlsch Front". Dr. Posthuma verzocht te willen over wegen, in hoeverre en op welke wijze de Z.L.M. kan samenwerken met het Agrarisch Frant van de N.S.B. Het Dag. Bestuur besloot overleg te plegen met het Landbouw-Comité en te handelen naar de te dezen zake in ge noemd Comité te nemen besluiten. SPOBT WEDSTRJDEN AFGELAST Alle competitiewedstrijden van den Ne rf erf andschen VoeMIbtoind en den Niedi. Karfbalbtoind, Iwleltke voor Zondag wa ren vastgesteld, zijd in verband toet de vorst DE VERDUISTERING Heden (Zaterdag) gaat de zon om 18 uur 1 onder. Morgen (Zpndag) komt zij om 9 uur 40 op en gaat zij om 18 uur 2 onder. Maandag komt zij om 9 uur 39 op en gaat zij om 18 uur 4 onder. Tusschen zonsondergang en zonsopgang moet worden verduisterd. De maan gaat onder om 11 uur 52 en komt op om 1 uur 40. Zondag gaat de maan onder om 12 uur 19 en komt op om* 1 uur 58. Laatste kwartier Maan dag 20 Januari. Nieuwe Maan Maandag 27 Januari. Eerste Kwartier Dinsdag 4 Februari. f^| 11; Provinciale Staten van Zeeland j De Zegam Het voorstel van Ged. Staten om hun mededeeling intake de reorganisatie van de N.V. Zegam" in een organisatie met privaatreohtelijken vorm, voor kennisgeving aan te nemen heeft in de afdeelingen'van de Provinciale Staten aaaleidiDg gegeven tot verschillende bezwaren tegen dezen bedrijfsvorm en de kapitaalafsohrijving. In het antwoord op het algemeen ver slag deelen Ged. Staten mede, dat 't van meet af aan de bedoeling is geweest door centralisatie te komen tot een goedkoopere productie en een aaeer nationeele distri butie van gas. In de Statuten der Zegam is wel zeer duidelijk vermeld, dat het de bedoeling is haar zorgen verder nit te strekken, dan tot het huidige voorzieningsgebied. Men kan zelfs stellen, dat er voor Ged Staten geen aanleiding zou zijn geweest in het aanvankelijk door de gemeente Vlissingen met de N.IG.M, opgestelde project, de plaats der gemeente voor de Provinoie te begeeren, wanneer niet het doel voorzat het huidige voorzieniDg-gebied te over schrijden. Juist omdat het mogelijk is dat niet langs anderen weg dan samrnwerking met gemeenten het go-telde doel kan worden bereikt, zijn Ged. Staten van meening,dat de privaatrechterlijke be drijfsvorm de voorkeur verdieot. Er is geen sprake van bet moeten verdwijnen van thans bestaande bed ij ven,, maar van productie-apparaten. Of het tot samen werking zal komen hangt af van de voor waarden welke dé bij de gas*oorzieniDg betrokken partijen in de toekomst zullen overeenkomen. Juist om dat alleen de privaatrechtelijke bedrijfsvorm hier alle mogelijkheden biedt, dient zij te worden aanvaard. Hat vrija van Sluis Het voorstel tot vereeniging van polders en waterschappen in westelijk Zeeuweoh- Vlaanderen tot ééa waterschap genaamd Het Vrije van Sluis", heeft ook nu weer in de afdeelingen tot uitvoerige disoussies aanleiding gegeven en tal van op en aan merkingen zijn door leden der Staten en nog meer door de leden van Ged. Staten in de sectievergadering, die alle leden bijeen bracht, beantwoord. In hun slot woord over d^ze kwesties zeggen Ged. Staten met voldoeoing er kennis van te hebben genomen, dat in de a deeling ver- soheidene leden instemming met de gewij zigde voorstellen hebben betuigd. O a. meenen zij, dat de beswaren, die gemaakt zij a tegen den aanslag der gebouwde eigendommen in het dijkgesohot bezwaar lijk als een argument tegen de billijkheid van zoodanigeo aanslag kan worden be- 8 houwd. Dat deze ook groot belang hebben bij een behoorlijk wegennet, een goede afwatering en b(j de instandhouding der zeewering, heeft ook b(j den polder Wal- oheren en het watersohap 8ohouwen en daarna in het Algemeen Reglement - hier alleen faoul'atief - tot invoering ran deze belastmgh'ffl >g geleld. Verschillende opmerkingen die gemaakt zijn in de afdeelingevergaderiDg ten op zichte van bepaalde artikelen, hebben Ged. Staten aanleiding gegeven om io een a'zonderiijk voorstel versohillende wijzi gingen voor te stellen. Polderambt*nari»nr«glem«r)t Zealand 1931 Het voorstel tot wijziging van het Polder- ambtenarenreglement Zeeland 1931, heeft in de afdeelingen aanleiding gegeven tot versohilleDde opmerkingen, waarop Ged. 8taten o.a. antwoorden, dat voor de a.s. Zomerzitting voorstellen ter zake van de positieregeling van op arbeidscontract werkzaam zijnde polderarbeiders kunnen worden tegemoet gezien en zij stellen naar aanleiding van de gemaakte op merkingen nog enkele wijzigingen in ver sohillende artikelen voor. RagUment voor do calamiteuza polders Ook bij het voorstel tot wijziging van het Reglement voor de oalamiteuze polders of waterschappen in Zeeland werden op merkingen gemaakt en ook ten opziohte van het lot der losse arbeiders, die meer dan 30 jaren aan de waterkeering werk zaam zijn geweest zeggen zij maatregelen toe als voor de op arbeidscontract werk zaam zijnde polderarbeiders. Subsidi* T.B.C. bestrijding Algemeen kon men zioh in de afdee lingen vereenigen met het voorstel tot verleening van subsidie aan de Provinciale Zeeuwsche Vereeniging tot bestrijding der T.8 0. in de koBten voor verpleging van lijders aan open T.B.O. Op een bezwaar tegen het blanco orediet, werd van de zijde van Ged. Staten geantwoord, dat een raming niet te maken ie, omdat men niet weet hoeveel patiënten er worden gebracht. De kosten zijn geraamd op f 1.50- f 1.75 per dag en de Provinoie en het Rijk zullen daarvan ieder 50 °/0 betalen. Ged. Staten verklaarden'zioh bereid er bij het Rijk op aan te dringen, dat dit de kosten van verpleging van lijders aan open T.B.C. welke lijders zioh tengevolge van de buiten gewone omstandigheden nit hunDe woon plaatsen naar elders hebben begeven, ten volle voor zijn tekening te nemen. Bagrooting 1941 Naar aanleiding van opmerkingen en besprekingen in de afdeeÜDgen over het ontwerp begrooting voor de Prorinoie en die voor bootdieDsten cdz. deelen Ged. Staten o.a. mede, dat zij meenen in den geest der Prov. Staten te handelen, wan neer zij zioh bij het beoordeelen van aan vragen om snbsidie en het uitkeeren van bedragen inzake de t.b.o. bestrijding, niet al te zeer blind staren op de daarvoor thans op de begrooiing voor 1941 uitge trokken bedragen. In de e.v. zitting zal kunnen worden nagegaan of en in hoe verre de bedoelde uitgaven geheel of ten deele ten laste van het Rijk behooren te worden genomen. Wat de eleotrioiteitsvoorziening te plattelande betreft zijn Ged. Staten be reid de grootst mogelijke medewerking j te verleenen. De nadruk dient te vallen op //mogelijke". Wil men de eleotrioiteit brengen ook daar, waar zij thans nog j slechts uit nood wordt aangewend, doordat een ter plaatste thuisbehorend verliohtiogs- middel tijdelijk ontbreekt, dan beseffe men dat dit niet behoort té geschieden ten koste van de overige afnemers, die hunner zijds het volle pond betalen, dooh dat hieruit voortspuitende lasten gedragen be hooren te worden door de g-meensohap. En de PZEM is niet de belichaming dier gemeenschap. Naar aanleiding van vragen en opmerkingen over de salarisregeling stellen Ged Staten voor aan de ambte naren in vasten en tijdrlijken dienst der Provincie alsmede aan hen, die arbeids- oootraot werkzaam zijn, een daarte- toeslag toe te kennen tot e«»n bedrag van 10 van de eerste f 2000,der wedde. I Het veer over de Zandkreek is verpacht tot aan het tijdstip van in ge bruikneming van de te bouwen brug. Na deze bouw voorshands geen voortgang kan vindeD, zullen Ged. 8taten zioh te zijuer tijd moeten beradeD, hoe verder dient te worden gehandeld. Men moet echter af wachten of na het sluiten van den vrede binnen afzieDbaren tijd tot bouw van een I brug zal kunnen worden overgegaan. RECHTZAKEN Balaadiging van den Führer Het Deutsohe Landesgerioht heeft Woens dag te Zutphen een zitting gehouden. 1 Een 24 jarige slager nit Aalten had zioh te verantwoorden wegens bnleed<ging van den Führer. Hij was in de plaats zijner inwoning in een oafé geweest, had daar veel spiritualiën gedronken en ging al zingende naar hais. Op straat liet bij zioh beleedigend uit over den leider van het Duit«ohe volk. Een voorbijganger, die den man waarschuwde, dat hij gevaarlijk spel speelde, kreeg als dank daarvoor een klap, welke hem tegen den grond deed slaan. Dientengevolge kon de man twee dagen zijn werk niet verriohteo. De 8taatsanwalt, aohtte de beleedigiog een ernstig delict, dat hij wensohte gestraft te zien met een gevangenisstraf van aeht maanden, terwijl hij voor de mishandeling vier maanden gevangenisstraf eisohte. De reohter veroor deelde den man tot een gezamenlijke straf van zereu maanden gevangenis, met aftrek der preventieve hechtenis. Gouden tientjes niet aangegeven Voor de eerste maal werden voor de Haagsohe reohibank eenige overtred ngen van de devirz^nbe^ohikking behandeld. Deze beschikking bepaalt o a., dat gouden munten met zooder vergunning van het Devieseninstiluut worden verhandeld. Niettemia hadden enkele inwoners van Wassenaar, van wie er een in het bezit was van 200 gonden tientjes en een ander in hét bezit van Belgische bankbiljetten (laatstbedoelde ter waarde van 350 belgisohe franken) onderhandeld over ve koop van deze munten, zonder de vereisohte toe stemming. Twee dezer personen stoodeo terecht. Tegen een van heD, die de gouden tientjes had overgenomen en de Belgisohe bank biljetten Diet aan de Nederlandsche Bank bad aaDgebodeD, eisohte de t'ffiüer van Justitie 50 gulden boete subs. 50 dagen en tegen den ander, die alleen aan de verpliohtiDg tot aangifte niet had voldaan, 10 gulden subs. 10 dagen met verbeurd verklaring vsn de gouden tientjes. Uitspraak 30 Januari. Drama berecht In den naoht van 12 op 13 October jl. werd aan den Berghemnoheweg te Oss het lijk gevonden van zekeren J. den Krok, een lid van het beruchte Ossohe milieu. Het lijk vertoonde een dirpe ste-kwonde in de borst en het was duidelijk, dat misdaad in het spel moest zijn. Een onder zoek braoht spoedig aan het lioht, dat de 22-jarige arbeider A. v. E. de dader moest zijn. Hij werd gearresteerd en stond voor de Bossohe reohtbank tereoht. Wegens doodslag eisohte de officier van justitie, een gevangenisstraf van zes jaren. Beurs van Amsterdam STAATSLEENINGEN NEDERLAND Obl. f 100 1940 I Obl. f 500 1940 I Obl. f 1000 1940 I Grootboek f 1000 Gertif. vaa Ineohr. Grootboek 1000 Obl. f 100 1936 Obl. f 500 Obl. f 1000 Obl. f 100 Obl. i 500 Obl. f 1000 Obl. f 100(3%)1938 Obl. t 500(31/,) 1938 Obl. f 1000(31/,) 1938 Certificaten f 1000 Grootboek f 1000 V.K. L.K. 4 lOOm/ia 100V, 4 101 s/18 101»% 4 10'101 3V, 88V, 1936 1936 1937 1937 1937 80s/a 80»/, 93 931/, 94% 83»/,. 79% 80 83 85i%s 84 8'% 82% 87 86% 88 87"% 3 88%-% 8713%-8%6 21/, 69% 6H 21/, 69%- 691% HYPOTHEEKBANKEN Dordtsohe Eypbk. 31/, 9090 Dtreohtsohe n 31/, 92%—92% Zeenwsche n 3% 8988 Rotterdamsohe v 4 !J,u 93%—93% PREMIELEENINGEN Amsterdam '74 1 100 3 Amsterdam '74 f 1000 3 135 Am-terdam '25 f 100 3 102% 100% Amsterdam '33 f 100 3 99% 99% Witte Kruis 1888 67 67 INDUSTRIEELEN t. d. Bergh J. 200 A 115 v. d. Bergh J. 200 B 114% De Gruyter A. p. A. 1491/, 147% De Gruyter B. p. w. A. 155 1561/, Lever Bros Onil. O.A, 127 126 Nederl. Ford Antom. A. 3391/, 335% Neder). Kaiielf.br, o.A. 411% 413 Philips Gem. Bezit o.A. 205 PETROLEUM Bataalsohe Petr. Obl. 4% 999% 99'%, SCHEEPVAART Java-China-.lap.il L. o.A. 154 156% Ned. Soheepr. Onie o.A. 185 183 SUIKER Bandelsver. A'dam o.A. 450 440% Java Cultuur Mij. o.A. 286 19 Januari hopen onze geliefde Ouders WILLEM VERTON en f> JOHANNA WILHEL.a VERTON—Folmer hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hnn dankbare kinderen Woensdag a 8. gelegenheid tot feliciteren Dnivendijke, 18 Januari 1941 Heden overleed, onze lieve Broeder, Behuwdbroeder en Oom, HENDRIK HACK, in den onderdom van 55 jaar Zierikzee, 17 Jan. 1941. Uit aller naam, J. HACK.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 3