Uit Stad en Provincie BONS. DIE GELDIG ZIJN BLOEM. De met „3" geil. bonnen van de bloemkaart geven gedurende het tijdvak "an Maandag 30 December tot en met Zondag 26 Januari a.s. recht op het. kóopen van 36 gram tarwemeel of tar webloem of roggemeel of roggebloem of zelfrijzend bakmeel of boekweitmeel. BOTER, MARGARINE en VET. Geduren de het tijdvak van Zaterdag 28 December tot en met Vrijdag) 3 Januari a.s. geeft de met „23" genummerde bon van de boter- kaart en van de vetkaart recht op het koopen van een half pond béter of een half pond margarine of twee ons vet naar keuze, vöorzoover voorradig. De met „23" genummerde bonnen, die op .Vrijdag 3 Januari nog niet gebruikt zijn blijven voorts nog geldig tot en met Vrijdag 10 Januari a s. BROOD. Van 30 Dec. t/m. 5 Jan. brood bomen 21 (geldig tot en met 12 Jan.) Bon 2 van de bloemkaart geeft tot en met 29 Dec. bovendien recht op 60 a 66 gram roggebrood of 50 gram ander brood en bonnen van de bloemkaart gedurende het tijdvak van Maandag 30 December tot en met Zondag 26 Januari a.s. op het koopen van 50 gram brood of een half rantsoen „gebak". GEBAK. Bon 21 van de broodkaart en bon 3 van de bloemkaart voor rgebak. EIEREN. Van 30 Dec. t/m. 5 Jan. bon 34 één ei (ook geldig tot en met 12 Jan.) SUIKER. Van 21 December 1940 tot en met Vrijdag 17 Januari 1941 bon 86 (al gemeen) (1 kg.) THEE EN KOFFIE. Van 21 Dec. t/m. 31 Jan. bon 18 (algemeen) 75 g. thee of 1/2 pond koffie. VLEESCH en VLEESCHWAREN. Van 26 Dec. tot en mlet 5 Jan. 1941 (ook geldig t/lna. 8 Jan.) Vleesdhkaart bonnen „13 vleesch voor Vleesch of vléeschwaren", „13 WOiTSt". PEULVRUCHTEN. Gedurende het tijdvak van Dinsdag 17 December tot en miet» Zondag 12 Januari 1941 geeft de met „103" genummerde bon van het algemeen distributiebonboekje recht op het koopen van 1/2 k.g. peulvruchten. RIJST of rijstemeel, rijstgries of rijste bloem of gruttenmeel van 28 December tot en met 24 Januarf, 1/2 pond op bon 108. HAVERMOUT of havervlokken of haver- bloem of aardappelmeelvlokken of gort of gortmout of grutten, van 28 Decem ber tot en met 21 Februari, 1/2 pond op bon 57. Bon 44: uitsluitend 1/2 pond Gort of gortmout of grutten, van 28 December tot en met 21 Februari. VERMICELLI of macaroni of spaghetti, van 28 December tot en met 21 Februari, 1 ons op bon 31. MAÏZENA of sago of aardappelmeel, dan wel een hoeveelheid puddingpoeder of puddingsauspoeder, welke 100 gram zet meel bevat. Van 28 December tot en met 21 Februari, 1 ons op bon 87. ZEEP. Gedurende het tijdvak van Woens dag 1 Januari tot en met Vrijdag 31 Jan. geeft de met „113" genummerde bon van het algemeen distributiebonboekje recht op het koopen van 150 gram. toiletzeep (nieuwe samenstelling) of 120 gram huis houdzeep of 150 gram zachte zeep, of 300 gram zeeppasta of 250 gram zeep poeder of 600 gram waschpoeder. SCHEERZEEP. Gedurende het tijdvak van Woensdag 1 Januari tot en met Woensdag 30 April a.s. geeft de met „117" genummerde bon, welke tegelijk met de textielkaart is uitgereikt, recht op het koopen van 50 gram. scheerzeep, of een tube, dan wel een pot scheer- crème; ZIERIKZEE. De derde collecte voor de Winterhulp Nederland zal op straat en langs de huizen ook op twee dagen ge- sehiedeo, en wiel op 31 Januari en 1 Februari. I BURGH. De burgemeester heeft bij de luchtmacht als vast aangesteld, de heerren I. C. G. Bo'oit. C. v. d. Klooster, El v. d. Linde en C. Zijta. HAAMSTEDE. Benoemd t)o|t Rijksveld 'wachter met standplaats onze gemeente, de heer H. v. Nunen. ELKERZEE. Burg. Stand over Dec. Ge- boren: 5. Paulus, z. v. Jan Johannis Quist en van Jozina Verseput. Gehuwd: 11. Marinus Adrian us Jonker, 31 j. (van Brouwershaven) en Wilhelmina Pieternel- la van Bloois, 30 jaar. Overleden: 29. Ja cob Bouterse, 44 j., echtgenoot van Hen- drina de Oude. Loop der bevolking in 1940. Op 1 Januari bedroeg de bevolking 282 m. en 289 vr. Deze vermeerderde door geboor te meit 6 jm. en 1 vr.; door vestiging met 19 m. en 12 vr.; totale vermeerdering 25 m. en 13' vr. Door overlijden vermin derde de bevolking met 6 m. en 2 vr., door vertrek met 16 m. en 22 vr.; totale vermindering 22 m. en 24 vr. Het aantal mannen vermeerderde met 3, het aantal vrouwen verminderde met 11, zoodat op 31 December 1940 de bevolking telde 285 m. en 278 vr.; een totale vermindering over 1940 van; 8 personen. Er werden in 1940 3 huwelijken voltrokken, DUIVENDJJKE. Burg. Stand over Dec Geboren: 8 Dec.: Cornelia Wilhelmina, d. v. J. van der Wekken en K. van der Wekken. Overleden: 1. Pieter Marinus van 't Noordeinde, 76 j., echtgenoot van W. de Voogd; 9. Neeltje van der Werf, 63 jaar, echtgenoote van M. Ringelberg; 26. Teunis van der Schelde, 25 j., on gehuwd. Loop der bevolking in 1940. Op 1 Januari 1940 telde de bevolking 275 m. en 244 vr. Door geboorte vermeerderde deze met 3 m. en 4 vr.; door vestiging met 17 m. en 19 vr., totaal 20 m. en 23 vi*. Door overlijden verminderde ze met 4 m. en 3 vr., door vertrek met 15 m en 17 vr., totaal 19 m. en 20 vr. Het aantal mannen vermeerderde met 1, dat der vrouwen met 3, zoodat op 31 Dec. 1940 de bevolking telde 276 m. en 247 vr. NOORDWELLE. Loiop der bevolking over 1940: 10p 1 Januari 1940 bedroeg het aantal inlwomers dezer gem'eente 447 n.l. 227 m;. >en 220 vr. In den llotap van het jaar iwierden. géboren 2 vr. en 7 !m!. personen, terwijl zich hier 15 vrou welijke en 15 manlijke personen vestig- den. De vermeerdering bedroeg dus 22 lm. en 17 vr., totaal 39 personen. Door overlijden verminderde de bievojlking even 'wiel imfët 3 vr. en: 2 lm|., totaal 5 inwo ners, en 'door vertrek im'et 18 vr. eni 14 nt, totaal 32 inwoners. Totaal' dus een vermindering van 21 vr. en 16 m. of 37 inwoners. Op 1 Jan,. 1941 bedroeg het aantal inwoners dus 233 im'. en 216 vrouWien. totaal 449, wat een venmeer- dering van 2 personen beteekent. OOSTERLAND. Op 1 Januari 1940 be stond deze gemeente uit 1870 inwoners,, n.l. 985 mannen en 885 vrouwen. Dit aantal vermeerderde resp. door geboor ten en gevestigden met 12 m. en 21 vr. en 36 m. en 39 vr., totaal 48 m. en60vr. en verminderde resp. door overlijden en vertrokkenen 13 m., 10 vr. en 22 m., 25 vr., totaal 35 m. en 35 vr. Op 1 Jan. 1941 was het zielental groot 1908 per sonen, n.l. 998 m. en 910 vr., een ver meerdering van 38 personen. Er werden 15 huwelijken voltrokken en 3 leven- looze kinderen geboren. I De molenaarsknecht de V., die Dinsdag j.l. bezig was zakken graah van de pakhuiszolder te dragen, kwam, met een zak met graan op z'n schouder op den trap staande te vallen. Hij kwam met z'n kin op een der treden terecht, waardoor hij aan z'n bovenlip een groote scheurwond bekwam. De man moest zich onmiddellijk onder geneeskundige behandeling stellen. s Burgerlijke Stand over December. Geboren: 7, Neeltje Pieternella, d. van W. Mol en T. Braai; 24, Hendrika Hu- brina, <L- van L. M. Bolle Jacsz. en J. -W. Deurloo. Gehuwd: 4, D. P. van Es, 27 j. (van Steenbergen) en A. K. Klompe, 22 j. Overleden: 1, Pieter Marinus Pi- storius, 76 j., echtgen. van P. Verboom; 11, Levenloos kind van C. Bal en M. C. Zondervan. Ingekomen: 13, Adriana P. J. Beije van Zierikzee; 21, Jb. Deurloo Anthz. van Bergen op Zoom; 27, A. Heuzen en i gezin van Rotterdam Vertrokken: 4, Adri K. Klompe naar Steenbergen; 12, Jan Stouten Jbz. naar Bruinisse; 13, Adri M. Zwager naar Hillegersberg31, Dan. M. de Jonge Bz. naar Bruinisse. I ST.-PHILIPSAND. Aan den heer J. P. I Rioiozemond, hoofd der O.L. Sdhotol te J Rilland Bath, voioirdien onderwij'zer alhier is imet ingaing van 1 Januari j.l. eervol ontslag als zjenodanig verleend. POORTVLIET. Zondagavond is het mo- lorschip van den beurtvaart van Kam perland op Bergen-op-Zoom, schipper Jan de Loos alhier te Strienham op stroom komen te liggen met een defect aan de motor, zoodat hij voor anker moest. Door het ongunstige weer is het anker losge slagen met het gevolg, dat het schip het hard te verduren kreeg. Het roer met de schroef was het spoedig kwijt, waardoor het schip op den dijk werd geslingerd. De opvarenden werden op- I genomen door de aldaar wonende beurt schipper. In den ouderd(o|ml van 60 jaar is te Honselersdijk plloitseling overleden de Iheer Jac. van Alten, hoiotfd der Chr. schoioil aldaar en oud-lid van de Provl. Staten van Zeeland. De heer van Alten, die zijln loopbaan bij' het Chr. onderwijl te Hlotek aanving, Was var. 1913—1921 hio)ofd van de Chr. soboiotl alhier. Hij' hééft zich in die ja ren imJet name beijverd vofoir de A.Ri. partijl en de kieskring Tholen vaardigde hem' af naar de Staten. Sinds 1921 Iwas hij1, hofofd te Honse lersdijk. GEMEENTERAAD TE OUD-VOSMEER Gymnaitisklokaal voor 3 icholan Verzoek ontilag onderwijzer aan gehouden Ingekoimlein is een verzfaek van het Be- stuur van de School imet den Bijbel om gelden ex-art. 72 der Lager Onderwijs wet 1920 vcior een gymnastieklokaal en oefenterrein vtoior lichaonieliijlke oefe ning. De voorzitter licht toe dat vrij stelling voloir het vak lichamelijke oefe ning niet (meer Wordt verleend; per 1 Januari is dit vak verplichtend- Een plan is opgemaakt voor een gymnastieklokaal met oefenterrein ten behoeve van de drie scholen. Dit plan is aan Ged. Sta ten gezonden, die het nader zullen, be kijken in overleg aniet den Inspecteur,, In verband hiermede kan het verzoek van het schoolbestuur Worden aangehou den. waartoe besloten wordt. Voorlezing geschiedt van een brief aan Ged. Staten inzake Wijziging van de Bouwverordening roet het oog op de schaarste van sommige bouwmaterialen. B. en W. bieden een concept-besluit aan tot aanvulling van art. 92 der Bouw verordening, welk dojnoept wórdt vastge steld. Door den heer M. Rijnberg wordt ontslag verzocht alis onderwijzer aan de Openbare Lagere S^ho'Qi en te vens ontheffing van dé verplichting het verzoek 2 maanden vioor het ontslag in te dienen. B. en W, stellen voloir dit* ontslag ingang 1 Jan. te verleenen. De vo'oirzitter licht toe dat overleg gepleegd is invet' den Inspecteur op het Lager On- der'wiijB, het bericht van den Inspecteur is echter niet ingekoimen. Daarom 1® zoioj juist per telefoon roet den Inspec teur gesproken, deze geeft echter in overweging met het betrokken Departe ment overleg te plegen. Nu die zakem zoo staan (nemen B. en W. hun voor stel tetrug en stellen voOir dit punt aan te houden. Hiert'oe wordt besloten. B. en W. deelen mede dat de stiéf- zoofn van A. Rijstenbil ter verpleging in een inrichting kon wiorden opgenomen'. Het betreft hier geen geval van krank zinnigheid, maar meer een geval van ar menzorg. Aan de Diaconie van de Ned. Herv. Kerk is gevraagd in de oindersteu- ningskosten bij' te dragen. De geldmid delen laten dit echter niet toe. Nu dit punt in zoover is afgehandeld zou het naar het Algemeen Armbestuur verwie- zen kunnen Worden. De heer Van Dijke ziet hét nut hiervan niet in; handelt de gemeente het af dan moet déze beta len. handelt het Algemeen Armbestuur het punt verder af, dan moet de ge meente Ook betalen. De heer Daane zegt de gedragslijn evenmin te begrijpen. Nu B. en W. de zaak zoover afgewikkeld hébben, acht hij' het goed dat ze hjetl Overige ook doen. De voorz. verklaart dat daartegen geen bezwaar is. De heer Capelle zou gaarne iets verders vernemen over de 23 personen, aan wie op 3 December werk naar Duitschland is aangeboden. De voorzitter deelt mede, dat alls men Weigert, men van allé overheidszorg uit gesloten wordt, Dit 'bericht is dan ook van het Departement gekomen. De voorzitter verklaart verdér, dat het noodige is gedaan; nogmaals zat getracht 'worden met het betrokken Departement nader overleg te plegen om de opge legde straf te verlichten. Na nog eenige discussie 'wordt de vergadering gesloten. Ter gelegenheid der aankomst van en kele afdeelingen van het Duitsche luchtleger in Italië, heeft generaal Pricolo, de chef van den Italiaanschen luchtstaf, een dagorder uitgevaardigd, waarin hij zegt, dat het Duitsche lucht- korps zal deelnemen aan den strijd in de lucht en ter zee in de Middellandsche Zee, waar de vijand zijn krachten con centreert en dat dit korps als een groote Italiaansche eenheid beschouwd moet worden* Volgens berichten komende van per sonen, die onlangs Noord-Frank rijk bezochten, is de toestand te Duin kerken en omstreken, waar in Mei en Juni j.l. groote oorlogsschade werd aangericht, nog niet veel verbeterd. Vóór den opmarsch der Duitsche troepen door België en het beleg van Duinkerken, telde deze stad 33,900 inwoners. Thans nog maar 12,020. De statistieken betreffende de werk loosheid in België bleven ook voor de maand November op een flinke ver- betering van den toestand van de ar beidsmarkt wijzen. Volgens een officleele opgave van den dienst voor werkver- 1 schaffing is het aantal voor steunverlee- ning in aanmerking komende werkloozen van 26 October tot 30 November met niet minder dan 80,840 gedaald. Het viel namelijk van 311,310 op 280,470. Deze verbetering was nog heel wat aanzien lijker dan voor de maand October, toen zij slechts 23,126 bedroeg. Tengevolge van de verordening van Pétain, volgens welke alle niet in Frank- l rijk als zonen van Fransche vaders ge- boren staatsambtenaren ontslagen moe ten worden, is ook een van de preten denten naar de Franschen troon, Charles Louis de Bourbon-Naundorff werkloos geworden. Charles Louis moest reeds eerder de Fransche militaire medische academie verlaten, daar volgens de Fran sche wetten geen troonpretendenten in het leger mogen dienen. Tenslotte was hij als opzichter bij wegenaanleg werk zaam. Maar ook deze arbeid heeft hij thans op moeten geven. Welter. de nieuwe Zwitserschfe bonds president., heeft Donderdagmorgen Zijln ambt aanvaard. In een tot het land ge richte boodschap liet hijl de waar schuwing hooiren, dat de toekomst ook aan Zwitserland nog veel zwaardere ont beringen dan die van het oogenhflik kan bezorgen. De jongste gëbeurtenissen heb ben getoond, dat hoewel Zwitserland nauwgezet z'ijln neutraliteit in acht heeft genomen, rechtstreeksche oorlogsschade het land niet gespaard is gebléven. Maar Zwitserland zal Zijh plicht blijven ver vullen. Tenslotte betoogde de president, dat ernaar gestreefd dient te Worden oim op elk gebied de productie op te voeren. DAMRUBRIEK Correspondentie: Bureau van dit blad onder motto „Damrubriek". Oploesingen 4 (A) van M. C. Visser, Rotterdam. Wit speelt 44-40, 40 34, 48-43, 38 33, 33x22! en wint. 4 (B) van L. Tévan, Lille. Wit speelt 37-31, 42 38, 38-32, 39-34, 24x4, 4x26! en wint. Goede oplossingen ontvangen van: Nico Flik weert, Caoelle; W. Heuseveldt, D. Kardol, A. J Fiikweert, G. Leij dekkers, F. Brandenburg te Zierikzee. Verder 3B en 48 van A. M. Geluk, Tholen en 48 van L. Beije, Oosterland. Déze laatste zond ook de goede oplossingen van de serie eindspelen en F. Brandenburg van alle, behalve no. 8. Vraagstuk 6 (A) 12 3 4 Zwart: 1, 3, 4, 14, 31, 43. Wit: 7, 12, 15, 17, 18, 42. Wit speelt en wint. MARKTBERICHTEN ST..-ANNALAND Maandag 6 Jam. 1941, des raam. 7..40 uuir, hoioipt in de béwaar- schofoil op te treden ds. W. Baaij' van, Tholen. I Donderdag 9 Jatm., des nam'. 3.40 en 7.40 uur hoiopt voor de Ger. Gém|. op! te treden ds. van den Berg van Kra'b- bendijko. STAVENISSE. Door den wnd. burgem. werd in dank ontvangen voor destich- ting „Winterhulp" van de Coöp. Boeren leenbank alhieir een bedrag van f50.—. ONDERWIJS Benoemd tot hoofd aan de O.L. School te Epe, de heer J. van Brummelen, hoofd der O.L. School te Poortvliet P1ETRO MASCAGNI, de Italiaansche componist, die een halve eeuw geleden de opera ,/Caval leria Rusticana" componeerde, is door den minister van volksopvoeding ge huldigd en een gouden medaille over handigd. P.I.B De vlaimarkt ta Kortr ijk Over het algemeen is er deze Week wat minder bedrijvigheid dan de vorige weken; dit waarschijnlijk door de nabij- beid van de Kerst- en Nieuwjaarsdagen. I De vraag in de lage Witte vlassen en 1 veld ten blijft toch goed aanhouden; voor de middensoorten neemt deze mog wat af en Wat de allerbeste vlassen betreft, deze Worden zooveel niet meer aange- I boden, daar ze nog zelden gevraagd worden. i De prijzen in de verschillende catego- rieën blijven nog iop peili, doch er is soms wat verschil naar gelang1 de kwa liteiten beter of slechter Zijln. J Voor Duitschland Iworden er steeds nog leveringen gedaan in goede mïddensoor- j ten. De inoteeringen zijln de volgende veldten van 1300 fr. a 1500 fr. turbine volgens de lengte: de lage Witte vlassen van 1600 frf. a 2000 fr.. slappe en kloeke i soorten; middensoorten van 2000 fr. 2500 fr. Iwel gevraagd; beter nog van 1 2600 fr. a 3000 fr., en de allerbeste vlassen van 3000 frl a 3600 fr., doch ter m'arkt niet aangeboden. j De bedrijvigheid pp de kloddenm'ark't 1 blijft aanhouden; in alle soorten is er veel vraag; het ruW werk voor de lége I soort vani 6 fr|. 7 fin.; voor het beste 1 van 7.50 fr. 9.50 fr.; het fijn werk van 11 fr. 15 fr.; vlas der Lele van 1.80 fr. 2.75 fr.; het geroot vlas op, het land van 1.75 fr. 3.25 fr. Voortdurend blijven de Zwingeliarijen in vollen gang. DE VERDUISTERING Heden (Vrijdag) gaat de zon om 17 uur 38 onder. Zaterdag komt zij weer op om 9 uur 50. Voor tijden Maansop- en ondergang Zie Nieuwsbode van gisteren (Donder dag), evenals voor Eerste Kwartier enz. RECHTZAKEN Kind verwaarloosd De rechtbank te Leeuwarden heeft Antje B., 28 jaar, eohtgenoote van J. V., thans te Zwaagwesttiode woonachtig, tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld. Verdachte zou te Oudega in Bmallinger- land haar kiod opzettelijk zoo weinig voedsel hebben gegeven en bovendien sou zij geen geneeskundige hulp hebben inge roepen, toen het kind deze noodig had. Het gevolg was, dat het knaapje overleed. De reohtbank en de Voogdijraad te Leeuwarden hebben de verdaohte het on derlijk gezag over zes kinderen ontnomen. De procureur-generaal bad bevestiging van het vonnis gevorderd. Het hof veroordeelde verdaohte tpt een jaar en zes maanden gevangenisstraf. Haar kinderen verlaten Een 34 jarige vroaw te Rotterdam heeft van de verwarring in Mei misbruik willen maken om zioh van haar vier kinderen te ontdoen. Terwijl haar man een pogiog tot doodslag op zijn vrouw met een ge vangenisstraf van vijf jaar boette, had zij zioh een vriend aangesoha't, die baar ge regeld in haar woning aan den Goudsohe- singel bezooht. Op 14 Mei was zij met dezen man haar steungeld gaan innen en daarbij werd zij door het bombardement overvallen. Toeo zij tegen den avond weer tot den Goud8ohesiugel kon doordriogen, zag zij dat haar woning in vlammen op ging. Met haar vriend nam zij toen haar 'ntrek op een zolderkamertje. Intussoheh waren de vier kinderen, die thois gebleven waren, in een naburige papieropslagplaats voor het bombardt-ment gaan sobuilen en toen dit afgeloopen was, met het gezin van een buurvrouw mee gegaan. Later zijn de kinderen naar hnn groot vader gebraoht en toen deze hen niet langer kon hooden, werden ze naar Doorn aan de zorgen van de voogdijraad toever trouwd. Gisteren stond de vrouw voor de reoht bank terecht. De o'fioier vaD justitie eisohte tegen haar 8 maanden gevangenisstraf. PREDIKBEURTEN Zondag 5 Januari. Kerkwerve. 3.30 ure, ds. v. Griethuij- sen van Noordgouwe. Serooskerke. 3.30 ure, ds. Saraber van Burgh. Renesse. 3.30 ure, oand. v. Drimmelen, hnlpprrdikster. Noordwelle. 11 ure, caud. v. Drimmelen, hnlppredikster. Haamstede. 11 ure, ds. den Hollander. Geret. kerk. 11 en 3 30 ure, ds. Voorneveld. Geref. gem. 11 en 3.30 ure, Leesdienst. Eikerzee. 11.10 ure, ds. Bosohloo (8ev. ouderl. en diaken). Geref. keik. 11.10 en 3 40 ure, ds. v. d. Berg. Brouwershaven. 11 ure, ds.Ninok Blok (Bev. kerkeraadnleden). Geref. kerk. 11 en 3.30 ure, ds. MeeBter. Zonnemaire. 3.30 are, ds. den Hollander van Haamstede. Geref. kerk. 11, ds. Leene van Zierikzee en 3.30 are, oand. W. P. C. den Boer, hulppr. te Bodegraven. Ouwerkerk. 11 ure, ds. Heijboer. Nieuwerkerk. 3.30 ure, ds. Siezeu van Dreisbor. Geref. kerk. 11 en 3 30 ure, Leesdienst. Geref. gem. 11, 3 en 7 ure, Leesdienst. Oosterland. 11 en 3.30 ure, onbekend. Geref. kerk. 11, ds. Venema en 3.30 ure, Leesdienst. Geref. Gem. 11, 3.30 en 7 are, Leesdienst. Sirjansland. 11 ure, ds. Aalbers. Bruinisse. 10 «n 2.30 ure, ds. Marsman. Geref. kerk. 10.30 en 3 are, ds. Unger. Geref. gem. 10.30 en 3 are, ds. Bartb van Nieuwerkerk. Oud-geref. kerk. 10 30 en 3 ure, ds. Blaak uit 8t.-Philips!aad. A.-J.-Polder. Geref. kerk. 11 en 3.30 ure, ds. Öpoelstra. Öt.-Flllpsland. 11, Leesdienst en 3.30 ure, ds. Versohoor. Geref. gem. 11, 3 30 en 7 ure, Leesdienst. Oud-geref. kerk. 10.30, 3 30 en 7 ure, Leesdienst. Tholen. 10.30, ds. Verschoor van Sint- Filipsland en 3 ure, ds. de Haan van 8oherpeDisBe. Geref. kerk. 10 30 en 3 ure, waarschijnlijk ds v. Egmond van Ierseke. Geret. gena. 10.30, 3 en 6.30 ure, Lees dienst. Vrije geref. gem. 10.30, 3 en 6 ure, ds. Baaij. Prot. Bond. Geen dienst. Oud-Vossemeer. 11 en 3.30 are, onbe kend. Geref. kerk. 11 en 3.30 are. ds. Vreugdenhil. Oud-geref. kerk. 11, 3.30 en 7 ure, Leesdienst. Poortvliet. 11 en 3.30 are, ds. v. d. Heuvel. Geref. kerk. 11 en 3 30 ure, ds. Steenblok van Rotterdam. Geref. gem. 11 en 3 30 ure, Leesdienst. Stavenisse. 11 en 4 ure, ds. Ratolaan. Oad-geref. kerk. 11.10, 3.40 en 7.10 are, Leeskork. St.-Annaland. 11, ds. v. Griethnysen en 3.30 ure, idem (Bed. H. Doop). Gere'. gem. 11.10, 3.40 en 7.10 ure, Leeskerk,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1941 | | pagina 3