I Uit Stad en Provincie landbouw en veeteelt marktberichten" telegrammen rechtzaken onderwijs BONS, DIE GELDIG ZIJN BROOD: Van 23 t/m 29 Sept. geven de met „7" genummerde bonnen van het broodbonboekje recht op het koopen van 2500 gram roggebrood of 2000 gram an der brood. Deze bonnen zijn voorts tot en met Dinsdag 1 October geldig. THEE OF KOFFIE: Bon 73 (algemeen distributieboekje). Geldig van 31 Aug. tot en met 27 Sept., recht gevende op pond koffie of tya ons thee. VLEESCH: Van 23 t/m. 29 September elke der vier met 01 vl©esch gemerkte bonnen geeft deze week recht op het koopen van 1 ons vleesch (bee^ inbe grepen), de met 01 worst, vleeschwaren, geeft recht op een rantsoen vleeschwaren BLOEM OF BAKMEEL: Bon 71 (alge meen distributieboekje). Geldig tot en met 4 October, recht gevende op 21/2 ons tarwebloem, of tarwemeel, of rog gebloem, of roggemeel, of zelfrijzend bakmeel of boekweitmeel. SUIKER: Bon 72 (algemeen distributie boekje). Geldig van 31 Aug. t/m. 27 Sept. recht gevende op één kg. suiker. PETROLEUM: Petroleumzegel „Periode 6", voor hen, die over geen andere kook gelegenheid beschikken, dan met petro leum. Geldig van 9 September tot en met 3 November, recht gevende op 2 liter petroleum. BOTER, MARGARINE EN VET: Van 24 Augustus t/m. 18 October geeft elke van de met 05 t/m. 12 genummerde bonnen van de boterlsaart recht op het koopen van 250 gram boter. De met 05, 06 en 07 genummerde bonnen van de vetkaart geven elk recht op het koopen van een half pond margarine of een half pond boter. De met 08 genummerde bon geeft recht op het koopen van een half pond ge smolten spijsvet of een half pond boter. De met 09, 10, 11 en 12 genummerde bonnen der vetkaart geven gedurende het genoemde tijdvak elk recht op het koopen van 250 gram boter, op den prijs waarvan een reductie van 10 cent per 250 gram zal worden verleend door de win keliers. GRUTTERSWAREN: Bon 41 (algemeen distributieboekje.) Geldig van 7 Sept. tot en met 4 October, recht gevende op 250 gram rijst of rijstemeel of rijste bloem. Bon 54 (algemeen distributieboekje). Gel dig van 7 September tot en met 4 Oct., recht gevende op 250 gram havermout, havervlokken, gort of grutten. Bon 28 (algemeen distributieboekje). Gel dig van 9 September t/m. 1 November recht gevende op 100 gram maizena, griesmeel of puddingpoeder, of pudding- sauspoeder. Op 2 bonnen 105 kan men tot nader te bepalen dag een pakje maizena met een inhoud van 225 gram verkrijgen (speciale fabrieksverpakking). Bon 15 (algemeen distributieboekje). Gel dig van 9 Sept. tot en met 1 November, elk recht gevende op 100 gram macaroni, vermicelli of spaghetti. ZEEP: Van 25 September t/m. 18 October bon 104 van het algemeen distributie boekje voor 150 gram toiletzeep (nieuwe samenstelling) of 120 gram huishoudzeep, of 200 gram zachte zeep of 250 gram zeeppoeder of 125 gram zeepvlokken of 250 gram zelfwerkende waschmiddelen of 200 gram vloeibare zeep. Bommen op Vlissingen Nadat de Vlissingsche bevolking, voor zoover ziij! den nacht nog in de stad doorbrengt, weer eenige rustige nach ten had gehad, werd zij Donderdagmor gen tegen zeven uur opnieuw opgeschrikt door enkele zware slagen van vallende bommen. Onmiddellijk daarop werd het signaal „luchtalarm" gegeven. Ditmaal bleken de bommen in "het hartje van de stad te zijn neergekomen, n.l. in de Walstraat. De gevolgen waren weer ontzettend. Vele huizen werden zwaar beschadigd en onbewoonbaar ge maakt. Daar het meerendeel der huizen in deze straat uit winkels bestaat, heeft de Vlissingsche middenstand ter plaatje zwaar geleden. Voorts viel o.m. een bom in de nabij heid van den ijzerhandel N.V. Althy. Door de wegspringende scherven en den lucht druk werden in wijde omgeving alle rui ten vernield, gaten in de muren geslagen en dakpannen weggevaagd. In geen enkele van deze huizen hebben zich ern stige ongelukken voorgedaan. Erger is het gesteld met drie perso nen die zich op straat bevonden en bij den luchtaanval juist tusschen de Scher- minkelstraat en de z.g. „Erve van Bok" waren gekomen. Allen werden vrij ern stig gewond en naar het ziekenhuis „Bethesda" overgebracht. Een 46-jarige steenvoeger is inmiddels aan de beko men verwondingen overleden. (P.Z.C.) Voilingivoroon. «Da Eendracht» ThoUn Veiling van 25 September. Fruitveiling: Bonne Louise f0.43—-2; Coinferance f 0.47—0.90; Durandeaiu f0.31 —0.50; Beurré Hardy f 0.87Soldat La- tbloureur f 0.41—0.50; Peren (val) f 0.28-- 0.30; Appels (val) f 0.48—0.51; per 10 kilogram, Uienveiling: Rijtn^bbrger Uiejm Bonken f 2.80; Gewone f3.99—4.08; Driel. f 2.72; Picklers f2.92; per IOO kilogram). ZIERIKZEE. In de toekomst moeten aanvragen om uitzonderingsvergunningen tot het betreden van de geëvacueerde eilanden uitsluitend aan de burgemeesters van die gemeenten worden gericht, waar voor de uitzondering svergun- ning zal moeten gelden. Na onderzoek van de aanvragen worden deze dan door gezonden aan den voor de betrokken pro vincie bevoegden stafofficier van deOrd- nungspolizei bij den gevolmachtigde van den rijkscommissaris, die de uitzonde ringsvergunning zal verleenen. Aanvragen die aan andere instanties worden ge zonden, kunnen niet in behandeling komen In verband met de kolendistributie- regeling is bepaald, dat men vóór 1 October 20 pet. van de hoeveelheid kolen, waarover men den vorigen winter heeft beschikt, kan inkoopen. In afwachting van een nader te ont werpen regeling, inzake de verstrekking van een brandstoffenbijslag in de ko mende wintermaanden, heeft het hoofd van het afwikkelingsbureau van het de partement van defensie aan de burge meesters medegedeeld, dat voor kost winners bijzondere voorzieningen moeten worden getroffen. NIEUWERKERK. In verschillende ge meenten wordt reeds verscheidene jaren in de Herfst een zoogenaamde aardappel collecte gehouden voor Kinderzorg te Middelburg. Personen, die aardappelen verbouwen staan dan een of meer hecto liter aardappelen af voor de wintervoor raad van genoemde stichting, waar ruim honderd kinderen (bijna alle uit Zeeland) worden verpleegd. Ook in onze gemeente wil men pogen, dit jaar zoo'n aardappelcollecte te-houden Degenen, die bereid zijn voor dit doel aardappelen af te staan, worden vriende lijk verzocht dit dezer dagen even mee te deelen aan Ds. Westerhof, met op gave van de hoeveelheid. Over het ver voer volgt later nog een mededeeling. In elk geval zorgt de stichting er voor, dat er zakken komen. Door ijverige damescollectanten is alhier voor de Ned. Reclasseering een bedrag van f 19,22 gecollecteerd. POORTVLIET. B. en W. alhier hebben bij opbod verkocht 3 perc. mestfaalt. Van het le perceel werd kooper A. Punt, voor f 36; van het 2e en 3e perc. werd kooper M. Murre, voor tezamen f 44. STAVENISSE. Bij voldoende deelname zal te dezèr plaatse in het a.s. winter halfjaar een algemeene landbouwcursus gegeven worden. Waar de praktische be handeling onzer bouwgronden steeds weer opnieuw 'n breederen theoretischen grond slag vraagt, daar zal zich ongetwijfeld wel een voldoend aantal cursisten aan melden. 1 i Provinciale Staten van Zeeland In een kort onderhoud dat de P.Z.C. met de heer van Bommel van Vloten had, deelde deze naar aanleiding van diens ontslag als lid van Prov. Staten en als Gedeputeerde, mede, dat zijn toenemende werkzaamheden hem noopten, uit de po litiek te gaan. Van 1931 tot nu had hij zitting in de Staten, terwijl- hij onmiddel lijk tot Gedeputeerde werd gekozen. De heer Van Vloten wees er op dat hij, van wijlen zijn oom Walter Kake- beeke, niet alleen nog verschillende ad ministraties overgenomen had, maar in- tusschen ook directeur van de suikerfa- briek „D int el oord" geworden was. I Voorts brengen ook zijn correspondent schap van de Nederlandsche Bank en de J verschillende administraties die hij reeds 1 verzorgde, den noodigen arbeid mede, I zoodat er niet voldoende tijd rest om de provinciale kwesties goed te beharti gen. En in gewone omstandigheden, aldus de heer Van Vloten, moet men als Ge deputeerde voor de provincie zeker een halve week reserveeren. Tenslotte vertelde de heer Van Vloten ook nog, dat zijn opvolger op de lijst, de heer C. G. Hage, te St.- M'a a r t e n s- dijk is en dat, naar zijn meening, zijn opvolger in Gedeputeerde Staten op de gewone wijze door de Provinciale Staten benoemd zal worden. POST-TELEGRAAF-TELEFOON Nieuwe postzegels Bijl beschikking van dein secretaris-ge neraal van het departement vajn; binnen- landsche zaken, betreffende de uitgifte van nieuwe postzegels, gepubliceerd in het gisteren verschemen verordeinangent- (b'lad, is bepaald, dat ter vervanging van de thans geldige gewone postzegels in de waarden vian 5 cent ej® hooger nieu we Zegels zullen Worden uitgegeven, waarop alleen de tw|aarde.aanduiding zal voorkomen. Van bevoegde zijlde maakt mien er ons op opmerkzaam; dat in alle andere door Duitsche troepen bezette gebieden de postzegels vervangen Zijb door andere, met den opdruk „BeZetZtes Geblet". Hier in Nederland heeft men echter een eigen Nedertandschen postzegel laten bestaan;, die echter in zooverre van dein vroege- ren afWijtkt, dat voortaan alleen de Waar. de wordt aangegeven. Dit is een uit zonderlijke regeling, pok waninieer men een vergelijking treft met hetgeen in. den vorigen wereldoorlog in dit opzicht placht te geschieden. In dit geval is ten aanzien van Nederlajnld bijlzondere tege- ipqetkoimer.dheid ibetopmd, Keuring van dekhengsten De vereeniging „Het Niederl. Trekpaard" te 's-Gravenhage zal op hieronder ver melde dagen en plaatsen keuringen hou den van tot dekking bestemde hengsten, welke in het stamboek der vereeniging zijn ingeschreven. Prov. Zeeland te T h olem op Woens dag 22 Januari; Zier ik zee Donderdag 23 Januari; Goes, Vrijdag 24 Januari;i Middelburg, Zaterdag 25 JanuariHulst, Dinsdag 28 Januari; Axel, Woensdag 29 Januari; Oostburg, Donderdag 30 Januari Oostburg, Vrijldag 31 Januari. Da toepassing van da ontslagverordening De ondervinding, opgedaan met de ontslagverordening in de agrarische be drijven, is voor het Centraal secretariaat voor land- en tuinbouw aanleiding ge weest naar een regeling te zoeken, welke eenerzijds voor de landbouwers de vele en groote moeilijkheden tot een minimum terugbrengt en anderzijds voor vele land arbeiders het voordeel beteekent van een vergroote en langere tewerkstelling en wel door vergrooting van de kern vaste en losvaste arbeiders, niet alleen in de wintermaanden. Na vele besprekingen, ook met de ver tegenwoordigers van landbouw-organisa- ties.en landarbeidersbonden in alle deelen i des lands is het secretariaat thans, aldus het Landbouwweekblad, met een rege- ling gereedgekomen. I De normen, welke de landbouwers bij de tewerkstelling van het aantal werk krachten in acht moeten nemen, willen zij voor het overige personeel vallen bui- 1 ten de ontslagverordening, zijn de vol- gende: I I. I 1. voor het weidebedrijf gedurende het geheele jaar één arbeider per 10 ha; 2. voor het akkerbedrijf gedurende de zomerperiode één arbeider per 8 ha; uitgezonderd de Wieringermeer en de Veenkoloniën, waarvoor zal gelden één arbeider per 10 ha; 3. voor het akkerbouwbedrijf geduren de de winterperiode één arbeider per 12 ha; 'MIMI j 4. voor gemengde bedrijven vinden de normen voor weide- en akkerbouwbedrij- ven verhoudingsgewijze toepassing. 1 Voor het geheele land, zoowel voor weide- als akkerbouwbedrijven van alle grootten, wordt voor den arbeid van den ondernemer een aftrek toegepast van 10 ha. Van de meewerkende inwonende zoons geldt een zoon van 21 jaar als een vol ledige arbeidskracht en bedraagt de af trek eveneens 10 ha. Voor jongere zoons is de aftrek van 20 jaar 9 ha; 19 jaar 8 ha enz. tot een leeftijd van 14 jaar 3 ha. De winterperiode is gesteld op 4, de zomerperiode op 8 maanden. Aangeno- men wordt, dat de zomer als regel begint half Maart en eindigt half November. Van deze indeeling kan ook worden af geweken, in dien zin, dat de landbou- wers vergunning kunnen vragen om de zomerperiode twee weken later te doen aanvangen en twee weken langer te laten voortduren. 1 AFDEELING ZEELAND C.B.T.B. De Tuinbouwcommissie der Afdeeling Zeeland van den Christelijken Boeren- en Tuindersbond vergaderde Maandag. De voorzitter, de heer B. Koole van Souburg opende de vergadering op de gebruikelijke wijze. De volgende mededee- lingen werden gedaan naar aanleiding van een bijeenkomst der Permanente Com- missie voor den Tuinbouw uit het Hoofd bestuur. T eeltregeling 1941. I De teeltregeling voor het jaar 1941 zal in hoofdtrekken gelijk zijn aan die van dit jaar. Uitbreiding zal er dus aan de j tuinbouw niet gegeven worden. Een klei ne vergrooting van de teeltoppervlakte 1 aan kleine tuinders door de commissie j voorgestaan, zal wellicht mogelijk zijn uit de reserve van de L.C.O.'s. Steunmaatregelen. Er zal steun worden verleend ap#, pro ducten die te weinig opgebracht hebben, dus ook die geleverd zijn vóór het uit breken van den oorlog. De afkondiging en uitkeering van deze steun kan binnen niet al le langen tijd worden tegemoet gezien. Door de commissie zal er nog eens op J worden aangedrongen, dat voor streken die in de maanden Mei en Juni tenge volge van de oorlogsomstandigheden niet konden exporteeren een extra regeling getroffen wordt. Aardappelteelt. Uitbreiding van de vroege aardappel teelt zal waarschijnlijk niet mogelijk zijn, al zal hier nogmaals op aangedrongen worden. Door groote beperking van de uienteelt zal de tuinbouw waarschijnlijk nog iets af moeten staan ten bate van de uien- telers. Er werd nog eens met nadruk op het onbillijke hiervan gewezen, daar de uien in Zeeland zeker voor 95 pet. tot de landbouwproducten gerekend moeten wor den; Organisatie in de tuinbouw. Opnieuw werd van gedachten gewis seld over een plan, thans meer uitgebreid, dat bedoelt te komen tot een provinciale samenwerking vooral in technische aan gelegenheden op tuinbouwgebied. Een federatieve samenwerking tusschen de Z.L.M., de R.K. organisaties en de C.B.T.B. zou zeer veel vrucht kunnen afwerpen voor de Zeeuwsche tuinbouw. Een zoo groot mogelijke medewerking zal hieraan verleend moeten worden. KNOX, de Amerikaansche minister van marine, die bij de vlootmanoeuvres aan wezig was, heeft verklaard, dat de Ame rikaansche vloot de sterkste en grootste der wereld is. DE DUITSCHE AANVALLEN VAN DONDERDAG. Donderdag strekten de aanvallen van het Duitsche luchtwapen, naar het D.N.B. verneemt, zich uit over het geheele Brit- sche eiland. Bommen vielen in het Noord oosten des lands, in de Midlands, even als in het geheele Zuiden. Nadat des middags de vliegtuigfabriek Filton bij Bristol door Duitsche vliegers was aan gevallen, werd Donderdag een zeer bij zonder succes behaald bij een bombar- dement op de bekende Spitfirefabrieken bij Southampton. Geweldige branden en ontploffingen, benevens beschadiging aan hangars en spoorweginstallaties werden veroorzaakt door verscheidene inslaan de bommen van zwaar kaliber. In- den loop van deze actie schoten Duitsche jagers 19 Britsche vliegtuigen boven En geland en Het Kanaal neer. Drie Duit sche toestellen worden vermist. ARRESTATIES IN NOORD-JERLAND. Uit Belfast Iwiordt gemeld, dat d© N.- lersche politie Iwicderom razzia's heeft ondernomen tegqru leden van het Iiersche RepuMikeinsche leger. Zij heeft heele blokken' huizien -omsingeld en dertig per sonen gearresteerd, die vervolgens ver voerd Iwierden naar het lersdhe gevan genenschip, dat een onderkomen biedt voor den duur van den oorlog aan 200 Iersche nationalisten, die van hun vrij heid zSjh beroofd. BOMMENWERPER VERNIETIGT SCHEPEN. Naar eerst thains blekend Iwiordt, heeft een Duitsche duiktobmiruenJwierpier van bet tyipe Ju. 88 in het Noiorderkanaai ten Zuidwesten van Port Patrick een in con- vooi varend Engelsch koopvaairdijlschip van 10.000 blruto xegisterton en ©en tank schip van 8000 bruto, registerton tot zin ken gebracht. DE SCHADE AAN DE ENGELSCHE VLIEGTUIGFABRIEKEN. Bij de aanvallen der Duitsche lucht macht op de Bristolmotorenfabrieken en de fabriek Filton is wederom een der belangrijkste Britsche vliegtuigfabrieken vernietigd door rechtstreeksche treffers. De talrijke branden zijn van zoo grooten omvang dat de schade in geen maanden te herstellen zal zijn. Op dezelfde wijze zijn reeds de vliegtuigfabrieken Popjoy, Air Motors en Airoraft Ltd. en Ford Walton Ltd. te Rochester, Vickers Avia tion Ltd. te Wey bridge en Hawker Air craft Ltd. te Kingston aangevallen en vernield. Uit neutrale buitenlandsche kringen wordt in dit verband gemeld dat den laatsten tijd duidelijke teekenen van een verzwakten t egenstand der Britsche lucht macht waargenomen konden worden, het geen er zeker op wijst dat de Britsche vliegtuigproductie zeer groote schade heeft geleden. DRIEMOGENDHEDENPACT. Tusschen Duitschland, Italië en Japan is heden te Berlijn in de groote zaal van de nieuwe rijkskanselarij een drie- mogendhedenpact onderteekent. In aan wezigheid van den Führer werd in aan sluiting van de onderteekening een plech tige bijeenkomst gehouden. De ondertee kening van het pact geschiedde door von Ribbentrop, graaf Ciano en den Ja- panschen gezant te Berlijn Kurusu. De regeeringen van Duitschland, Italië en Japan beschouwen het, aldus de tekst, als een voorwaarde voor een duur- zamen vrede, dat iedere natie der we reld haar toekomende ruimte krijgt. Zij hebben daarom besloten bij hun streven in de groote O.-Aziatische ruimte en in de Europeesche gebiedep zij aan zij te staan en samen te werken, waarbij het hen voornaamste doel is een nieuwe orde van zaken in het leven te roepen en in stand te houden, welke in staat is te gedijen en de welvaart der daar wonende volken te bevorderen. Het DNB verneemt, dat de Fransche minister van Oorlog, generaal Hunt- ziger tot opperbevelhebber van de Fransche strijdkrachten te land is be noemd. (Generaal Huntziger is in den laatsten tijd bijzonder op den voorgrond getre den, vooral toen hij door de Fransche regeering werd afgevaardigd om met de Duitschers en Italianen over de wapen stilstandsvoorwaarden te onderhandelen). Schietpartij te Geertruidenberg De 23-jarige J. A. B. uit Geertruiden- blerg had op 22 April bij' een drexnke-. mansruzie, om zijtn. vechtende*» vader te helpen, uit een revolver vijf schoten ge lost, waardoior de sleepboot-kapitein M. v. d. Strien uit Geertruid©nberg zoo danig werd gejwond, dat hijl kort dlaar- na overleed. De officier van justitie (bij! de Bre- dasch rechtbank eischte vijf jaar gev. straf, door te fotrengen in een bijlzondere strafgevangenis, en ter beschikkiingfstteï- ling van de regeering. ggg—1 a BOEKEN EN BROCHURES WEEKREVU(E DE PRINS. Een suggestieve plaat en het kernach tige opschrift „Praat toich geen onzin!" luiden een artikel van Dick Sehiferli iin het jongste nummer van de Weekrevus De Prins in, waarin de schrijver terecht wljlst op de „epidemische kjwiaal" van het babbelen over den ;oorlog en „dam toestand", waarmee geen enkel belang wordt gediend en de meest dwaze ge ruchten zulk een gereed© versprieidig vin den. Een interessainlte en zeer uitvoerige fotoJPep ortage in het hoofdstedelijke Leeu- WenhoekLhuis gemaakt, laat den strijd onzer Nederl. medische wetenschap tegen, den kanker zien ©n brengt o,m. het .'on derzoek en het behandelen van de ver. maande witte imuizen van de instelling op bloeiende wijze in beeld. In zijn filmkro,- niek bespreekt Bob Lens de figuur van den Duitschen acteur Hans Albers en Mr. W. P. Zij'lmams zet zijn houtsnede)nj.reeks over de kennis voort. „Nederland pakt aan" is de titel v,an een rijk geïllustreerd artikel over de noodwoningen1 in ons( land; een andere pagina is aan het „jour nalisten .stuk" Het Hart van Roterdaml gewijlde Landbouwhuishoudschool «Primes Juliana» te Zierikzee Bevorderd van de le naar de 2e klasse E. Breetvelt, J. Eokhardt, J. Gast, O. Hoogendoorn, N. Koopman, N. Naerebout, J. Paasse, J. Cashoek, Zierikzee J. Capelle, P. Wesdorp, BruinisseT. Deist, A. van Dongen, L. Moerland, J. Beinhond, G. Bies, Nieuwerkerk J. Gast, A. van Wouwe, B. Besema, L. Pleune, Brouwershaven; fl. Lou worse, Duivendijke; D. de Vlieger, J. Deïst, Zonnemaire,E. Beije, Bnrgh M. Boot, DreisohorKr. Hendrikse, Kerk- werveH. Jonker, .BorghslnisL. Kluit, C. Steenland, EllemeetKr. de Oude, L. Henle, OuwerkerkC. van Zijp, Kerk- werve. Onderstaande leerlingen hebben een diploma van den 3-jarigen onrsns verkregen: J. Besema, M Sohilperoord, Brouwershaven A. Bos, Duivendijke; P. Akkerdaas, Noord- gouwe; C. van den Berg, Brninisse; A. van Sluis, Renesse; O. Hage, Ouwerkerk; A. van de Linde, E. Roskam, Dreisohor; L. Quant, Zierikzee; M. Sutherland, J, Soeters, Nieuwerkerk; E. Schoof, J. de Vin, K. de Weze, W. Swenne, Oosterland; J. van 81ui8, Eikerzee; H. van Wingen, Noordwelle. Onderstaande leerlingen verkregen een diploma van den 2 jarigen cursus J. Akkerdaas, A. Guequièrre, A. Giljamse, W. Telle, Renesse; E. Beije Serooskerke; P. de BruiD, W. Landman, L. Vlinker- vleugel, D. Westenbrugge, M. Sohell, Zie rikzee, E. Deïst, Eikerzee; J. van der Dus8en; M. de Ruijter, G. van Dijke, P. van Dijke, St.-Pbilipsland; G. Heijboer, J. van Oeveren, P. Óohrier, Nieuwerkerk; J. van den Hoek, K. van Burg. Kerkwerve T. Kole, C. Kole, ColijnsplaatB. bij de Vaate, D. v. d. Panne, SoharendijkeW. Vijverberg, A. Meerman, Ouwerkerk; J. Boot, J. Verhulst, Zonnemaire; M. Hanse, L. Kloote, A. Otte, N. Stoel, Bruinisse; J. Jonker, Zijpe; T. Moelker, Nieuw-Vos- meer; A. Onderdijk, Sir-JanslandM. de Visser, Oosterland; E. Slager, Haamstede. Toegelaten tot de nieuwe oursus der dagsohool 56 leerlingen. SPORT VOETBAL Zonnemaire I-D.N.B.-combinatie De roodgelen hebben a.s. Zondag 29 September weer eens een thuiswedstrijd en wel tegen de Dreisohor-Noordgouwe- Brouwershaven-oombinatie. Dit elftal, dat spelers als Klaasse, van Felius, Mol, van Dijke, Moeliker en het duo de Vin bevat, mag ongetwijfeld heel sterk genoemd wor den en de gastheeren zullen dan ook hun handen vol hebben. Daar het hier eohter een revanche wedstrijd betreft, zullen zij

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1940 | | pagina 3