MES en HEEREN EEDINGMAGAZIJNEN Firma A. E. HOLTY, Oxford costuums meisjes gevraagd Sn Fa A. E. HOLTY, Oude Haven Magazijn „De Nijverheid" Voorjaarsboden in onze etalages Mantelcostuums Mantels en Japonnen Joh. de Vries MOURER Dam B 360 Telefoon 203 Oude Haven D 376 Telefoon 23 Mantel met bijpassend hoedje. Magazijn „DE NIJVERHEID Beter in kwaliteit I Goedkoper in prijs I 1 U vraagt kwaliteit? Moderne blauwe gestreepte costuums Wat heeft Uw jongen noodig? Een pak dat er tegen kan! Lezing Kaasreclame Abonneert U op dit Blad Zilverwit Eenige nette Wasscherij S. D., Zierikzee Voor uw behang Een geschenk Pruimen 2 Tabletten Chocolade n 30 voor samen van r<£,iL Haka Monta Holtap T karpetten R. Appels Az. Mevrouw Nu moet U in Magazijn „DE NIJVERHEID" komen kijken I Zooveel nieuwe, zulke aparte, flatteuse modellen in onze magazijnen, en nog zo voordelig geprijsddat moet U zeker gaan zien. Onze tailleur-costuums zijn elegant en keurig van pasvorm. Wij zijn het aangewezen adres voor speciale grote maten, zowel in Ook voor Uw dochtertje hebben wij een mooie collectie Dit voorjaar dus naar Het adres voor DAMESCONFECTIE Natuurlijkin dezen tijd is dat nog noodzakelijker dan vroeger. Immers, wie kan vooruit zeggen hoe duur de costuums over eenigen tijd zullen zijn? Wat men NU koopt, moet goed zjjn, moet lang mee kunnen en laDg mooi blijven. Koopt nu en U hebt kwaliteit I Mogen wij U nog heden een ziohtzending sturen? Deze week nog ontvangen'. Aparte sportcostuums van prima Bngelsohe stoffen prima kamgaren, reclame-aanbieding f 19,50 Welke eehte jongen is zuinig? Koopt z'n pak bij ons. U slaagt goed en voordeelig en hjj is lang netjes, ook al is het geen brave Hendrik. Wij zijn steeds aan huis te ontbieden en bezoeken U dan met een volledige collectie. Door grootere inkoopen kunnen wij U steeds de voordeeligste prijzen aanbieden. Op de beste werkmanskleeding staat BEVA van Mevr. M. H. Mayer-Willing Psychologe op Vrijdag 19 April, om 8.15 uur, in het Vereeniging8gebouw Onderwerp Karaktertypen Entree f 0,50 Kolenbond „Algemeen Belang" Stavenisse Als bestuursleden worden ten zeerste aanbevolen, de heeren Marinus Moerland Cz. en Corn.s van Putte Vele kiezers. Coöperatieve Boerenleenbank te Zonnemaire. Algemeene Vergadering op Dinsdag 23 April 1910, des avonds 7.30 uur, in Café van Splunter. J Het Bestuur. Publieke verkooping Notaris B1ERMA8Z te Zierikzee zal Vrijdag 19 April 1940 publiek verkoopen: I. des namiddags half twee ure, in het hotel De Later te Nieu werker k Een woonhuis, schuurtje en erf te Nieuwerkerk aan de Weststraat, groot 1 Are 33 oentiaren. Bewoond geweest door nu wijlen J. Lindhout en eohtgenoote. II. dee namiddags twee are aan ge meld woonhuis, om contant geld diverse meubilaire goederen Nog enkele dagen Beste Komijne Kaas 15 ot. p. pond, gesneden naar keuze „De Dageraad" met Gero garantie Populaire cassettes 6 lepels, 6 vorken, soep-, groenten-, saus- en aardappel- lepel 12,50,11,25 Meer uitgebreide cassettes 29,40, 21,75, 16,05 Populaire geschenken in Garo Zilmetn, verpakt in keurig étui 6 lepels en 6 vorken met gladde of geh. steel 5.70,5,10 12 theelepels in étui 2,75 Theezeefje in étui 1,95 Lepel en vork in étui 1,10,1 ,- Saladecouvert in étui 1,95 Kaasschaaf in étui 1,65 6 theelepels in étui 1,45 Voor de mooiste sorteering, dan Havenplein Telefoon 231 Met een Succesje heeft men altijd succes liefst spoedig, hoog loon Komkommers 16 ct. Sla 8 ot., Andijvie 20 ot., Bloem kool 30 ot., Peentjes 10 ot. p. pond C. V. d. Hoek, D 272 Groote rijpe roode Tomaten 30 ot. p. pond, gele Bananen 35 ot., Band en beste Moesappelen 25 ot p. k.g., Eieren en Boter. aanbevelend. kastpapier, kastranden, pu naises, goud- en zilverbrons, enz. enz., naar „De Nieuwe Boekwinkel" Het goedkope adres J. VOLKERI TEL. 168 voor uw leven is zoo'n moderne Schoorsteenklok Keukenklok 0f Barometer Havenplein, Telefoon 255 Laat U de nieuwste modellen toonen Overal aan huis te ontbieden I Boekh. Fa. Piel Ochtman Schrijfmachines Cyclostyles en Benoodigdheden Verzorging van alle cyclostyle werk in prima uitvoering zijn nu erg goedkoop en kunnen de groente by de middagpot vervangen Beste Pruimen dezo week nog 30 cent per 2 pond „De Dageraad" Aangeboden: Een gebruikte aard appel-sorteerder „Federkraft" no 2, een gebruikte wendplopg, een ge bruikte wiedmaokine met vele toe- behooren, een l-paards wagen op luchtbanden. W. Gilijamse, telefoon 8, Renesse Restanten 6 kisten Z. blauwe A, 25 28, Furore B 35-4560 kg Org. Zelka-sehokkers. Nog eenige H.L. goedgek. Ie nab. Ceka bruine boonen. D. KIK, Oosterland, Telefoon 27. u-s (100 aanjtooP M pond Kotfie de Margarine uit een betere kwaliteitsklasse en tooh maar 28 cent per pakje „De Dageraad" Boekh. Fa. Piet Ochtman VoorbandenEiken Loketkastjes voor kantoorgebrulk Houten Cartotheeks met alfa bet en 100 systeemkaarten in verschillende maten leveren wij U thans nog zeer voordeelig. 2x3, 2i/z x 31/,, 3x4 en 3V3 x 4i/s Artistieke dessins, prijzen nog ver beneden de hui dige noteeringen 21,50 23,75 26,75 29,50 Telefoon 296 3x4 12,50

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1940 | | pagina 4