WEERBERICHT Verwachting geldig van Vrijdagavond tot Zaterdagavond omstreeks 19 uur. Voor het Noorden en Midden van het land: matige tot zwakke Oostelijke wind, betrokken tot zwaarbewolkt, met kans op eenige lichte sneeuw, strenge tot ma tige vorst. Voor het Zuiden van het land: zwak ke wind uit uiteenloopende richtingen nevelig tot betrokken of zwaarbewolkt, met nu en dan lichte regen of sneeuw, lichte tot matige vorst. De plaatsvervangende keurmeesters werden herbenoemd. Verder deelde de voorzitter nog mede, dat te Renesse een vergadering was gehouden van de ver schillende Varkenshoudersvereenigingen op Schouwen. Tot een Federatie was het nog niet gekomen. Wel was besloten gezamenlijk te trachten meer voer voor de varkens van de Voedselvoorziening los te krijgen. De kosten daaraan verbonden zullen per lid omgeslagen worden. Namens den bur gemeester en mevr. de Bruijn werd den leden hartelijk dank gebracht voor de bloemenhulde op 15 Mei. Bij de rondvraag werd er aan her innerd, dat op de vorige jaarvergadering besloten was het inenten door de Ver. te laten betalen. De leden moesten de kosten aan den penningmeester vergoe den. Dit is niet gebeurd. Na bespreking van deze kwestie wordt besloten, dat dit jaar de hand aan deze regeling zal worden gehouden en dat de leden de inentingskosten voor September aan den penningmeester moeten betalen. De voor zitter dankt daarna de leden, die weer en wegen hebben getrotseerd, voor hun aanwezigheid en sluit de vergadering. DUIVENDIJKE. Burgerlijke Stand over Jan. Geboren: 27. Geertrui, d. van J. Bezuijen en J. van Bodegoffn. Overleden: 22. Adriana van den Hoek, 80 j., wed. van W. de Kok. ELKERZEE. Burgerlijke Stand over Jan. Géboren: 10. Pieter, z. van A. van Dijk en A. van der Ende. Gehuwd: 17. Hendrik Pieter Everwijn, 25 j., en Lena Gentiina van den Bout, 23 j. Overleden: 8. Oor(- nelia van den Bout, 81 j., echtgl.e van A. Bezuijen; 22. Cornells Tomis Vlaander. 69 j., ongehuwd. ZONNEMAIRE. Woensdagmiddag is me juffrouw Breas, die wegens het bereiken van den pensioengerechtigden leeftijid ontslag als (Oinderwij'zeres aan de O.L. Schoei heeft gevraagd en verkregen, of ficieel gehuldigd. Dat gebeurde in te genwoordigheid van het gemeentebestuur, vele ouders en belangstellenden al de schoolkinderen in een der lokalen. Nadat burgemeester Roelvink allen heeft; begroet, zingen de kinderen haar een toepasselijk lied toe. Twee der leerlin gen. J. A. van Nieuwenhuij!ze en Jo. Vis 'bieden de scheidende onderwijzeres dan een geschenk aan, waarvan de kosten door de school zijfn bijeengebracht. Het is een zilveren dessert-stel» dat ontnoerd aanvaard wordt. Er vjodgen nog meer geschenken: bij monde van den burge meester wordt haar vaniwege het gemeen tebestuur een fraaie stoel aangeboden mej. C. van der Bijl heeft namens det vele oud-leerlingen een prachtig wand tapijt te overhandigen; de beer J. Vijver berg van Noord gouwe komt uit naam van de Afdeeling Oost-Schouwen van het NOG met een motode fruitschaal. Met dezen laatste was mede afgevaardigd mej. Verbost. Vanzelfsprekend wiorden de verschillende cadeaux met toepasselijke woorden en Wenschen overhandigd. Daarna worden de schoolkinderen door mej. Breas getracteerd en wordt aan de ouderen een glas warme wijn aange boden. Het hoofd der school schetst dan de verdiensten van mej. Breas in de school. Waar hij sedert 1931 met haar samen werkte en steeds kon vaststellen, dat haar zaakjes altijd in orde waren. Daar in vindt hij aanleiding te over, torn haar hartelijk dank te zeggen vo>or al datgene. wat zij voior het openbaar lager onder wijs. dat zotofzeer haar liefde had, pres teerde. Zichtbaar aangedaan neemt dain de scheidende onderwijzeres het iwloiord om haar innigen dank uit te spreken voor al het goede en mooie, dat haar van daag wedervaart. Zij zal dit afscheid van Zon,nemaire en zijn bewoners steeds in herinnering houden en wenschle de aan wezigen het allerbeste toe, zoioals dat haar deze middag op velerlei wijzen en door verschillende monden is toegedacht en toegesproken. Met een woord van dank door burge meester Roelvink wordt dan de bijeen komst gesloten. ST.-ANNALAND. Maandag 29 Januari hield de Bond van Varkenshouders „On derlinge Hulp" zijn algemeene jaarver gadering in hótel De Gouden Leeuw, onder voorzitterschap van den heer J. Verhoole. De rekening over 1939 gaf aanontvangsten f 559,87, uitgaven f 487,79 goed slot f 72,08. Dit saldo werd ge voegd bij de reserve, die thans f2697,93 bedraagt. Uit het jaarverslag bleek o.a., dat het aantal leden is gestegen van 85 tot 90 Het aantal donateurs is onveranderd (14). In den loop van het jaar verloor de vereeniging 9 varkens met een geschatte waarde van f258. Hiervan werd 80 pet. of f206,40 uitbetaald. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren Jos. Ridderhof, A. A. Goedege- buure en J. C. Moerland. In de plaats van den heer W. A. Boogaard, die zich niet meer herkiesbaar stelde, werd be noemd de heer H. Overbeeke. Besloten werd over 1940 weer een contributie van 5 cent per week en per - varken te heffen, met inachtneming van een biggengeld ad f 6 en ook weer 80 pet. van een te lijden verlies uit te betalen. Hierbij werd aangedrongen op het ge-, regelder, minstens een keer per maand, betalen van premiegelden. Het salaris van den bode werd be paald op f 50, terwijl tot bode werd be noemd de heer J. van der Male. Aan den penningmeester werd een gratifi catie van f 10 toegekend. Goedgevonden werd om veearts van der Sonde de inenting van de varkens op te dragen. Algemeene jaarvergadering van de Schcrpsehuttersvereeniging- „Prinses Juli ana" ten huize van den heer M. Boo gaard, onder voorzitterschap van den heer W. Goedegebuure. Het jaarverslag wees o.a. uit, dat het aantal leden is gedaald van 42 op 39. Onveranderd bleven9 begunstigers, 1 donateur en *3 eereleden. In het afge- loopen jaar werden 12 oefeningen ge houden. De gebruikelijke huishoudelijke, wedstrijd kon niet doorgaan vanwege de mobilisatie. In 1940 werden aan ver- eenigingsprijzen behaald: te Tholen een tweede prijs scherp met 187 punten en een eerste prijs K.S.O. met 188 punten. Dat de vereeniging met recht scherp- schuttersvereeniging genoemd mag wor den, blijkt wel uit het feit, dat van de 36 schutters niet minder dan 24 met een gemiddelde van meer dan 40 pun ten schoten. De beste schutter was dit jaar de heer J. C. Goedegebuure, met een algemeen gemiddelde van ruim 48 punten. Hierdoor werd deze winnaar van de wisselmedaille. De ontvangsten hadden bedragen f 400,99 (inclusief de reserve) en de uit gaven f 258,97, zoodat. het batig saldo f 142,02 bedroeg. Tot bestuurslid werd herkozen de heer M. C. van der Weele. *Daar wegens de tijdsomstandigheden niet geoefend kan worden (de geweren zijn immers ingenomen), wordt na eenige bespreking besloten om te trachten een buks te koopen, om daarmee de schiet vaardigheid te onderhouden. THOLEN. Bij het Groene Kruis alhier bestaat het plan, indien er voldoende deelname is, een moedercursus te organi- seeren. Toegelaten worden allen die be lang stellen in de verzorging van den zuigeling en niet jonger dan 18 jaar zijn. Men kan zich opgeven bij Zuster Vier gever, die ook inlichtingen verstrekt. Wegens het in beslag nemen voor andere doeleinden, zijn de leerlingen van alle klassen der O.L. school onderge bracht in hetgymnastieklokaal aan de ULO en in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk. DE ZUID HOLLANDSCHE EILANDEN Dinsdagavond hield bovenstaande ver eeniging in hötel Bom te Haamstede haar jaarvergadering, die gezien de weersomstandigheden vrij goed bezocht was. De voorzitter, de heer v. Toledo, schetste in zijn openingswoord de zeer bizondere tijdsomstandigheden. Sedert het bestaan van de afd. is het met de tuin bouw bergafwaarts gegaan. Met cijfers wordt aangetoond, dat onze export, waarvan onze tuinbouw het toch in hoofdzaak moei hebben, enorm is verminderd. De afdeeling verkeert in goeden doen; het aantal leden is ongeveer gelijk ge bleven en de financieele toestand is gun stig. De omzet is vooral door de over vloedige fruitoogst, flink gestegen, als mede door de gestadige uitbreiding van de fruitteelt in onze omgeving. Er zijn ongeveer 100.000 kisten en pootbakken, 2000 eierkisten, een flink aantal chips en een groote hoeveelheid verpakkings materiaal afgegeven. Voor het vervoer van het ledige fust had de R.T.M. 300 wagons noodig, terwijl met 400 wagons het volle weer terug naar de veiling ging. Dc loods ojp| het tramstation is nu eigendom van de veiling, waarvoor aan dezé door de afd. jaarlijks f50 huur moet worden betaald. Wat de veiling zelf betreft, deze is ondanks de moei lijke tijden steeds gegroeid, hetgeen voor al tot uitdrukking komt, omdat dit jaar het 3e veilingsgebouw tot stand kwam. Dit is van groote beteekenis, want onze bedrijven moeten niet alleen tech nisch in orde zijn, doch ook de veiling, die eigenlijk ook een onderdeel van ons bedrijf vormt, moet zoo goed mogelijk functioneeren. In Zeeland is een vooruitgang van 60 pet. in de veilingsomzetten, wat komt door de fruitteelt. Hij sprak de hoop uit, dat de fruitteelt nog rendabel zal blij\en De regeering heeft maatregelen genomen, om een te groote uitbreiding van de fruitteelt tegen te gaan. De rekening, die nu volgde, wees aan in ontvang en uitgaaf f824,23 en f 100.30 alzoo een goed slot van f723,93. Hierna verwelkomde de voorzitter, den heer Hoogeweg, directeur van de veiling, die door de slechte verbindingen zoo laat ter vergadering kwam. Als bestuursleden werden herkozen M. A. Beije en J. W. de Vrieze. De to- malensorteerder en bascule werden ver kocht resp. aan den heer v. Toledo; en M. C. Geleijnse. Bij de rondvraag uit ten verschillende aanwezigen bezwaren omtrent het verstrekken van kisten. Uit voerig werd deze zaak door den voor zitter en den directeur toegelicht Vervolgens deed de directeur enkele mededeelingen o.a. dat bij doordraaien van een goedgekeurd product, meer zal vergoed worden, dan voor een afgekeurd product, waarom hij den raad gaf de producten zoo goed mogelijk te verzor gen. Verder deelde hij mee, dat de vracht door de RtT.M. vecjtoogd is van 4 op 5 cent per kist en voor de halve kisten en pootbakken op 31/2 cent is -gebracht, terwijl voor chips en ander fust geen verhooging plaats had, In verband met hel duurder worden der kisten, zal het statiegeld verhoogd worden van 40 op 70 cent per kist. Per 1 April zullen de göedkoope kisten inge ruild worden tegen duurdere, die van een bepaald merk worden voorzien. Later zal voor kisten, die dit merk niet hebben, geen enkele vergoeding gegeven worden, waaron hij allen op het hart drukte, ervoor te zorgen, dat de kisten alle omgeruild worden, daar men anders scha de zal lijden. Uitvoerig lichtte hij dit laatste punt toe. Na rondvraag volgde sluiting. INGEZONDEN STUKKEN (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Copie wordt niet teruggezonden Zierikzee, 2 Febr. 1940. Geachte Redactie. Ondergeteeken.de verzoekt u beleefd zo,a mogelijk onderstaand stukje nog de zen avond te willen plaatsen iim uw veel gelezen blad. Bij voorbaat onzen dank. Op veler verzoek is een Gptmité ge vormd ;oim hier ter plaatse een IJs- feestje te organiseeren voior de arm gezininen onzer gemeente, dit met het O eg op de droevige tijdsomstandigheden. B. en W., benevens de Z.IJ.V., verleen den bereids hun medewerking (en winïd en weder dienende) zal dit D.V. Maan dag a.s. doorgaan. Daartoe is financieele hulp dringend no.oidig. Daar hier alleen practische steun-zal worden verleend, mogen wij een verzpek doen op aller mlide medewerking. Bij voorbaat onzen dank. N.B. Indien de gaven mild vloeien is het misschien nog mogelijk morgen (Za terdag) dit „festijn" te organiseeren en is daarom aller steun noodzakelijk. Namenshet Comité, J. P.- BROUWER, Mandenmaker, Lange Nobelstraat. We blijven varen. Nu we weer eens' een ouderwetschen winter beleven, een winter zoo streng als sedert 189i niet meer is voorgekomen, voelen vele eilandbewoners heel spoedig de ellende van hun isolement. Niettegen staande de gevaren aan ijsgang verbon den, gevaren, die niet denkbeeldig zijn zorgt de Rottérdamsche Tramweg- Maatschappij toch voor een vrij geregelde verbinding van Schouwen-Duiveland met Holland, al meemt de overvaart Zijpe- Anna-Jacoba, welke normaal 10 minuten duurt, tengevolge van het vele drijfijs soms 2 uren in beslag. Het is dit verheugende feit, 't welk den heer S. Hage via een ingezonden in Uw nummer van 27- Januari aanleiding gaf de doortastendheid van de maat schappij te prijzen'. Het spijt mij, dat ik dc strekking van genoemd schrijven niet kan waardeereii. Alleen zijn woorden van hulde aan de bemanning, die niette genstaande ijs en storm, dag en nacht gereed staat, om trouw hun plichten te vervullen, hebben mijn warme instem ming Ja, we blijven varen, maar wie weet, hoe het personeel der R.T.M., na jaren- langen trouwen dienst, naar huis wordt gezonden met een schamele „ondersteu ning" va.n: 3 a 5 gulden per week, vraagt zich af, of Rijk, Provincie en Gemeenten, die jaarlijks een ruime subsidie verleenen, niet in hun taak te kort schieten en er niet meer aandrang op de directie mocht worden uitgeoefend om hierin verbete ring te brengen. Mannen van 20 jaar, in de kracht van hun leven, tredenvaak in dienst der maatschappij en aiaf'40-jarigen trouwen dienst, wanneer de winter van hun le ven is gekomen, worden zij als niet nieer bruikbaar op zij geschoven. Spreek eens met de mannen van de R.T.M. en hoor dan hoe de maatschappij met de pensioenbelangen van haar per soneel heeft gesold. Jarenlang hebben ze in goed vertrouwen hun penningen geofferd voor een klein pensioen, tot ze op een kwaden dag hun gestorte pen ningen moesten opvragen, want het in uitzicht gestelde pensioen was van de baan. Zoolang de directie dat schreeuwend onrecht niet herstelt, valt het mij moei lijk in te stemmen met woorden van lof, toegezwaaid aan "zulk een directie Ja, de mannen blijven varen, tot ze niet meer kunnen. En als ze aan het einde van hun krachten zijn gekomen, zegt de maatschappij: Blijven varen jon gens. De poolnacht nadert voor jullie, dus varen om niet in ellende om te komen. Bruinisse, 30 Januari. N. J. G. A. ELENBAAS. Zondagartiondlentt Zierikzee 4 Februari: Dr. Boogerd en Dr. Ver- spyek. TELEGRAMMEN Termijn brandstoffentoesleg verlengd De Minister van Sociale Zaken heeft aan de Gemeentebesturen medegedeeld, dat de termijn gedurende welke de extra- brandstoffentoeslag aan gesteunden wordt verstrekt met een week wordt ver lengd. Drukte op SehTpho) Vanochtend zijn van de Amsterdamsche luchthaven Schiphol zes machines van de K.L.M. met 100 passagiers naar En geland, Noorwegen en Zweden ver trokken. Goederentrein ontspoord Donderdagnacht is nabij Utrecht, ter hoogte van de vroegere halteplaats Blauwkapel, bij den overweg aan den Hilversumschen straatweg, een goederen trein ontspoord. Het treinverkeer in de richting Amersfoort en Hilversum onder vindt hierdoor belangrijke vertraging. De oude lijn Blauwkapel-Nijnatten zal nu weer even dienst moeten doen. De ont sporing is gepaard gegaan met een ge weldigen slag. De assen en wielen van den ontspoorden wagon, die totaal ver nield is, lagen in het rond verspreid. Tramverkeer in Noord-Holland Het tramverkeer in Waterland is nog steeds gestremd. De dienst wordt met autobussen onderhouden. Het Noordzee kanaal wordt voortdurend met ijsbrekers open gehouden. Het groot-scheepvaart- verkeer kan ongehinderd doorgang vin den. Pogingen in den vroegen morgen on dernomen, om den ingesneeuwden trein te bevrijden zijn mislukt. De twee uit gezonden hulp treinen bleven ook in de sneeuw steken. Thans is een vierde trein met militairen ter assistentie onderweg. Hek verkeer in Noord-Brabant Naar het ANP heden (Vrijdag)morgen uit Breda vernam, zijn de wegen in West en Midden Noord-Brabant, door den dich ten sneeuwval, welke hen minder glad heeft gemaakt, beter te berijden dan Donderdag. De bussen zijn heden (Vrij dagmorgen weer normaal vertrokken en de chauffeurs hebben hun wagens vrij goed op tijd binnengebracht. Ook de be richten, welke in den vroegen Vrijdag morgen bij de BBA zijn binnengekomen, zijn van gelijken aard. Alleen de wegen in de buurt van Steenbergen en de lijn Tilburg—Dongen zijn nog niet vrij. Wan neer het verkeer de sneeuwlaag heeft vastgeieden, vreest men echter dat nog grootere moeilijkheden te verwachten zijn. Het particuliere autoverkeer zal ook heden op tal van wegen in West-Noord- Brabant npg onmogelijk zijn. Trailer bolst tegen huis Van de sterke helling van den Utrecht- schen weg is vanochtend te Amers foort een zware trailer van de Zuid- Hollandsche Bierbrouwerij te Den Haag, na eerst 100 meter te voren een kolen- auto te hebben aangereden, tengevolge van de gladheid tegen een dubbel woon huis gebotst, waardoor de gevel ge deeltelijk instortte. De bestuurder van de trailer, zoowel als de bewoners der huizen kwamen met den schrik vrij. De trailer werd vrijwel in elkaar gedrukt. Mijnstaking fn België D onder d agmioirgen is een staking afge kondigd in de steenkoolmijn van Beer ringen, zulks in verband met de toe:-' passing van de nieuwe arbeidswetten in de mijnen. Circa 900 van de 1000 mijn werkers, die bij deze onderneming in dienst zijn, legden het werk neer. Braad bij de B.B.C Heden (Vrijdag)morgen is brand uit gebroken in de kantoren van de B.B.C. tc Biistol. De brand was evenwel spoe dig gebluscht. Het Russische lager bericht Het Russische legerbericht van heden luidt als volgt: De Sovjet-Russische vlieg tuigen hebben verkenningsvluchten onder nomen en militaire doeleinden gebom bardeerd. 0 Groot Russisch olFe**lel mislukt De correspondent van het Zweedsche blad „Stockholm Tidningen" aan het front in Karelië deelt mede, dat het Russische offensief hetwelk men verwachtte aan dit deel van het front is ingezet. De aanval werd met een onverwachte snel heid ondernomen. 170 bombardements vliegtuigen en jagers vielen de Finsche linies aan. Van het begin van den aan val af concentreerden de Russen hun geschut vooral op de omgeving van Sum ma. De Finnen zonden in allerijl de onontbeerlijke versterkingen daarheen. Het nieuwe offensief is zeker het he vigste dat tot dusver op het front in Karelië ten uitvoer is gelegd. Zelfs ge durende den nacht duurden de gevech ten voort. Ondanks de groote krachts inspanning der Russen mislukte het of fensief. Zij bereikten de Finsche Unies niet en de strijd werd in het niemands land gevoerd. De Finsche artillerie kon een Russische colonne vernietigen. TOONEEL EN FILM •ERGENS IN NEDERLAND» Filmex n.v. heeft de opnemingen doen aanvangen voor haar nieuwe Nederland- sche film: „Ergens in Nederland", welke film vervaardigd zal worden onder regie van dr. Ludwig Berger.. Dit is de twee de film, die dr. Berger ten onzent regis seert. De eerste was Pygmalion". Het draaiboek voor „Ergens in Neder land" werd ontworpen en geschreven door dr. Berger in samenwerking met Jan de Hartog. De hoofdrollen worden vertolkt door Lily Bouwmeester, Cruys Voorberg, Jan de Hartog, Fie Carelsen, Eduard Verkade, Max Croiset, Matthieu van Eysden, Rini Otte. Verder werken nog mee Guus Oster, Martie Verdenius, Chris Baay, Piet Kohier en vele anderen. De technische staf is vrijwel gelijk aan die van Pygmalion. De productieleiding is eveneens weer in handen van Rudolf Meyer. Men hoopt nog voor einde Febr. met de opnemingen van deze film gereed te zijn. DAMCLUB „ZIERIKZEE" De eind-nitBlag van de competitie-wedstrijd van de le en 2e klasse lnidt als volgt gesp. gew. gel. verl. aaQt.p. F. Brandenburg 16 14 1 1 29 M. C. Deurloo -r 16 10 3 3 23 F. Roggeband 16 9 2 5 20 R. de Waal 16 5 5 6 15 L. J. Roggeband 16 6 3 7 15 D. Kardol. 16 6 2 8 14 H. van Doorn 16 5 2 9 12 L. J. Schults 16 3 3 10 9 I. Hage 16 2 3 11 1 2de klasse J. van As 12 10 1 1 21 G. Leijdekkers 12 8 2 3 18 C. J. Klinke. 12 5 2 5 12 E. Oudenaarden 12 6 6 12 J. Steur 12 6 - 6 12 C. Barrevoets 12 4 8 8 S. Zoeter 12 3 1 8 7 PREDIKBEURTEN Zandag 4 Februari, Kerkwerve. 2 ure, ds. v. Griethuysen van Noordgouwe, in de oonsistorie. Serooskerke. 9.30 ure, ds. Veen. Burgh. 9.30 ure, dhr. Foeken. Renesse. Geen dienst. Evangelisatie. 6 30 ure, de. den Hol lander van Haamstede, Noordwelle. 9 30 ure, ds. Faber. Haamstede. 9 30 ure, d«. den Hollander. Ver. v. Vrijz. 7 ure, ds. Faber van Rene-se, in het olut>iokaa(. Geref kerk. 9 30 en 2.30 ure, ds. den Boer te Oudesohoot (Bed. H. Av. en DankzGeref. gem. 9.30 en 2 ure, Leendienst. Eikerzee. 9.30 ure, ds. Bosohlno Geref. kers. 9.^0 en 2 ure, oand. SAly, halppr. te Eindhoven. Brouwershaven. 10 ure, ds. Siooama. Ger»«J k«r». 9.30 en 2 ure, ds. Meester, Zonnemaire. 2 ure, d«. Veen van Kerkwerve Geref kerk 9.30 en 2 ure, oand Srijker van Schiedam. Noordgouwe. 9 30 ure, ds. v. Griet- huijsen Dreischor. 2 ure, ds. Valeton van Zierikzee in de consistoriekamer. Ouwerkerk. 9.30 ure, ds. Heijboer. Nieuwerkerk. 9 30 en 6 ure, ds. Wes- terhot' (OrgelooltGeref. kerk. 9.30 en 2, Leesdienst; 6 ure, ds Venema. Geref. gem, 9, 2 en 5.30 ure. Leesdienst. Oosterland. 9.30, ds. Aalbers van 8ir- j*n-lao<l en '2 ure, geen dienst. Geref kerk. 9 30, Leesdien«t en 2 ure, ds. Venema. Geref. g- m. 9.30 2 en 5 30 ure. Leesdienst. Sirjansland. 2 ure, ds. Aalbers. Bruinisse. 9 30 ea 2 ure, ds. Marsman. Geref. kera. 9.30 en 2 ore, ds. ÜDger. Geref. gem. 9.30, 2 en 5 30 ure, Leeskerk. Oud g«ref. kerk. 9, 2 en 5.30 ure, de heer Nieras uit Axel. A.?J.-Polder. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Öpoelstra St.-Filtpsland. 9.30 2 ure, ds. Ver schoor. Geref. gem, 9 30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Oud-geref. kerk. 9, 2 en 5.30 ure, Leesdienst. Tholen. 9.30, d«. Batelaan van 8tav«- ni8se en 2 ure, d«. Wolfensberger. Geref. kerk. 9 30 en 2 30 ure, dr. Veltenaar. Gerei. gem. 9 30, 2 en 6 ure, Leesdienst Vrij» geref. gem. 9 30, 2 eu 6 ure, ds. Baaij. Prot. Bond Geen dienst. St.-Maartensdyk. Geen opgaaf ontvangen. Oud-Vossemeer. 9.30 en 2 ure, ds. v. Eist. we-ef. «e k 9.30 en 2 ure. ds Vreug- denhil. Oud geref. kerk. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Poortvliet. 9.30 en 2 ure, ds. v. d. Heuvel. Geref. kerk. 9.30, 2 en 6 u^e, Leeskerk. Geref. gom. 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. Scherpenisse. 930 en 2 ure, ds. do Haan (i>oop*bed. en Coll. ziekeof.) Ge-ef. eem. 9.30, 2 en 6 ure, ds. v. d. Berg van Krabbenuijke. Stavenisse. 930, Leeskerk en 6 ure, ds. Katelaau. Oud-geret. kerk. 9.30, 2 en 5 30 ure, Leesdienst, St-Annaland. 9 30, ds. v. Griethuysen (Bed. H. Av.) en 2 ure, idem (Nabetr.) Geref. gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, de heer v. d. Woesteijne van Rotterdam.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1940 | | pagina 3