WEEKBERICHT Verwachting geldig van hedenavond tot morgenavond ongeveer 19 uur: Voor het kustgebied: Zwakke tot matige naar West om- loopende wind. Gedeeltelijk bewolkt. Kans op eenige sneeuwbuien. Tempera tuur om het vriespunt. Voor het binnenland: Zwakke tot matige Zuidelijke tot Wes telijke wind. Mistig of nevelig tot be- trokken of zwaar bewolkt weer. Geen neerslag van beteekenis. Lichte tot matige vorst. wijzigd overeenkomstig de daarin ge noemde bepalingen. De voorzitter legt uit dat het hier o.a. gaat om het ver richten van persoonlijke diensten voor hulp bij militaire werkzaamheden enz. en dat eventueele opmerkingen ter kennis kunnen worden gebracht. B. en W. stellen voor de verordening aldus vast te stel len. Daar er hier geen werkverschaffing is zuilen hier eventueel wel de geldende loonen worden uitbetaald. De raad gaat z.h.s. met het voorstel accoord. Nog is ingekomen een schrijven van den Commissaris der Koningin, naar aan leiding van een tot dezen gericht schrij ven van den Minister van Binnenlandscne Zaken, waarin wordt gevraagd of in de algemeene politieverordening een bepa ling is opgenomen t.a.v. van het door middel van radioinstrumenten e.d. ver spreiden van uitzendingen, zóó dat het op den openbaren weg hoorbaar is. Zoo niet, dan wordt verzocht, zulks met het oog op de veiligstelling van de neutraliteit van den staat, de Politiever ordening met een dergelijke bepaling aan te vullen. De voorzitter stelt voor dat B. en W. deze kwestie eens onder het oog zullen zien en vraagt machtiging, indien noodig, de bepaling op te nemen. De raad gaat hiermede accoord. De rond vraag levert niets op, doch daar het hoogstwaarschijnlijk de laatste vergade ring in dit jaar zal zijn, wenscht de voor zitter de raadsleden en hun gezinnen een gezegend Oude jaar en een voor spoedig Nieuwjaar. Hierna volgt sluiting. GEMEENTERAAD TE THOLEN j Weinig animo voor vervolgonderwijs Restauraties stadhuis en secretarie j 1V2 ton voor verkeersweg Dr. t Veitenaar wordt archivaris De actie tegen den nieuwen weg Donderdag 21 dezer kwam de raad dezer gemeente in spoedeischende zitting bijeen. Na opening met gebed, door den voorz., mr. v. d. Hoeven, wordt afge wezen een verzoek van de schietvereenï- ging „Koningin Wilhelmina F', voor resti tutie huur schoollokaal (gebruik 1939) en gratis gebruik voor 1940. Na overlegging der exploitatierekening, worden B en W. gemachtigd voor 1940 te beslissen. Een wijziging heeft plaats van het ambtenarenreglement. Na artikelsgewijze stemming, wordt de beheerverordening voor de brug aangenomen. De heer Wol- fensberger stemde tegen. Spr. voerde aan, dat de raad meer zeggingschap moest hebben inzake beheer-verantwoor- ding boekhouder-statistiek, benoeming brugpersoneel enz. en pleitte voor het instellen van een brugcommissie, in den vorm als die voor de gasfabriek. Verder voerden nog het woord de voorz., de heeren Bogert en Dijkslag. Medegedeeld wordt, dat geen vervolgonderwijs zal plaats hebben, daar slechts 3 leerlingen zich aanmeldden. B. en W. wordt een crediet verleend voor restauratie stadhuis en secretarie van f 3000. De vergoedingen aan de scholen voor 1936 worden defi nitief vastgesteld en wel: Chr. School Doelweg f932 en School met den Bijbel f 92,18. Voor 1938 v.l. vastgesteld op Ó.L. school f 1386,68. U.L.O. f 1279,90. School Doelwegf 932 en School met den Bijbel f290,44. De heer Dijkslag vraagt, of de vergoeding voor verplicht vakonderwijs hieronder begrepen is, daar art. 101 der Onderwijswet dit verplichtend stelt. De voorzitter kan hierop geen afdoend ant woord geven, doch zal een en ander onderzoeken en dan later zoo noodig met een nieuw voorstel komen. B. en W. wordt een crediet verleend van 1' 350—f 400 ter voorziening behoeften werkloozen. De heer Bogert ziet dit gaarne in zoo ruim mogelijken zin toe gepast. Tot leden sociale aangelegenheden wordt benoemd de geheele raad en tot die der gascommissie de heeren Klompe, van Vessem en Dijkslag. B. en W. wor den gemachtigd tot aangaan eener geld- leening, groot f150.000, voor aanleg nieu we verkeersweg. Hierover voeren het woord de heer Wolfensberger en de voorzitter. f Tot archivaris wordt benoemd met 5 stemmen tegen 1 blanco en 1 tegen, dr. Veitenaar. De heer van Vessem zegt, dat het amb tenarenreglement een leeftijd voorschrijft 1 van 65 maximum en keuring. De voorz. antwoordt, dat hiervan kan worden af geweken en dat het salaris slechts f 150 bedraagt. De heer Bogert meent, dat dit niet de taak is van een evangeliedienaar. Deze heeft werk genoeg de diepten der Schrift na te speuren. De heer Wolfens berger zegt, dat dr. Veitenaar de juiste man op de juiste plaats is voor dit ambt. Inlusschen begrijpt hij niet, waar om B. en W. nu ineens een andere mee ning hebben dan voor eenige jaren. De heer Klompe zegt, in verband met den aanval van weth. v. d. Berge in vorige zitting, hierop zijn zienswijze te willen mededeelen en zegt: Ik zou gaarne over het verslag dat de heer v. d. Berge gegeven heeft over ons gemeenschappelijk bezoekbij Ged. St. vanwege onze actie tegen den aanleg van den nieuwen weg over de Singel, eenige opmerkingen rnaken, eenige za ken recht zetten en wat vergeten was door dhr. v. d. Berge, kenbaar maken. Nadat ons schema, waarvoor Ged. St. wel belangstelling toonden, ook vanwege het groot verschil in kosten met het plan van de gemeente bezien was, verklaarde de commissaris dat het hee- lemaal niet erg was als ér een bocht in den weg lag, als die maar niet te scherp was. De Comm. vroeg ons waar om wij in die bewuste vergadering niet geageerd hadden tegen het groote be drag, dat door de gemeente was aange geven. Daarop antwoordde de heerMoel- ker, dat dit een noodeloos gebaar was geweest. Het was toch al in kannen en kruiken. Nadat de heer Moelker onze belangen uiteen had gezet, kreeg de heer v. d. Berge het woord, welke onze plan nen met kracht bestreed, terwijl de heer Laban zoo tusschendoor insinueerde, dat de heer M. ten tijde van de voorbereiding tot het leggen van de brug, met een lijst was rondgegaan om te teekenen, 'om het verkeer door de gemeente te laten blij ven, zooals het was, waarop de heer M. zei, dat dat gelogen was en hij dat maar eens moest bewijzen, waarbij de heer Laban natuurlijk in gebreke bleef. Tenslotte kreeg de hoofd-ingenieur het woord. Deze begon met te zeggen, dat het plan van.de gemeente toch erg royaal en breed van opzet was en meende, dat hierop wel bezuinigd kon worden, om vervolgens het schema, dat door ons was naar voren gebracht, heelemaal af te keuren. Er deugde niets van. Van zijn standpunt begrijpelijk. De commissaris vroeg of wij op onze kosten een begrooting wilden laten maken door bekwame deskundigen, waarop wij ant woordden, dat ons dat teveel zou kosten (wij hebben niet geroepen ik betaal er geen cent aan). Dat vond ik hatelijk van van den Berge. Vervolgens werd den hoofdingenieur gevraagd of hij kans zag in het bestaande plan bezuiniging aan te brengen, waarin deze dadelijk toestemde en eenige veranderingen aangaf, die ze- j ker tot bezuiniging zullen leiden. Onze actie is dus niet vruchteloos ge- weest. i Weth. v. d. Berge dient hierna van repliek. Aangevallen zijnde, zal hij hierop l van antwoord dienen. De heer Klompe kan nooit ontkennen, dat hetgeen hij heeft gezegd onwaar is geweest. Dat hij en de heer Moelker te Middelburg een fiasco hebben geleden, staat als een paal boven water. Wat zij meenen be reikt te hebben, is niet geweest in het belang van de gemeente. Meerdere on- waarheden zijn gezegd bij het aanbie- den der lijsten, om de inwoners maar te laten teekenen. De oppositie, die ge- voerd is, zal de gemeente veel geld j kosten, want door den oorlog is het materiaal veel duurder geworden, j Met stemverheffing riep vervolgens j weth. v. d. Berge: Klompe je liegt door te zeggen, dat je niet hebben gezegd, dat je niels betaalden. De voorzitter hamert: Ged. St. en de secretaris kan ik tot getuigen roepen, dat jullie dit wel hebben gezegd. Direct had je moeten zeggen, dat dit onwaar is geweest. Je hebt toch niet staan slapen. De heer Klompe zegt, door dien onverwachten aanval uit het veld te zijn geslagen. Weth. v. d. Berge: „Zoo gauw?" De voorzitter merkt op, dat men moet bedenken in een openbare zitting bijeen te zijn en dat men het beter onder ling kan uitvechten, indien de heer Moelker er bij is. Weth. v. d. Berge ver heft nogmaals verontwaardigd zijn stem. Ze moeten de waarheid willen weten en hun leugens erkennen, het is een schandaal zoo ze bij Ged. Staten hebben gezeten. De voorzitter sluit de discussie, waar na de heer Dijkslag nog informeert over het al of niet aanbesteden van de uit te voeren werken voor werkverschaffing, voorzitter merkt op, dat voor lage bedra gen onderhands wordt aanbesteed en groot sr publiek. Hierna sluiting. VOOR DE HUISVROUW Engelsche ziekte Het is merkwaardig, dat omtrent een van ouds bekend artikel als levertraan nog zooveel misverstand blijkt te be staan. De Levertraan, die wij ken(ni2jn', komt van een bepaalde sioiort kabeljau wen en is de traan valn de levers dezer dieren, die veel voedingswaarde en, ook dqoir de vitaminen, veel geneeskracht aam de levertraan geven, doordat deze vis- schen, met den warmen golfstroom meegekomen naar de kusten van RADIO-PROGRAMMA Vrijdag 29 December HILVERSUM I. 1875 en 414.4 m. NCRV-uitzending. 6.30—7 Onderwijs- i fonds vloer de scheepvaart. 8 berich- ten ANP; 8.05 schriftlezing en meditatie; 8.20 gram,; 9.30—9.45 gelukwenschen 10.30 morgendienst; 11 gram.; 11.25 zang piano; 12 berichten; 12.15 gram.; bm 12.30 berichten ANP; 12.45 AU Round Sextet; 2.15—2.55 gram!.; 3 Rotterdamsch pianokwartet; 4,10 gram.; 4.30 Meliodia 6 land- en tuinbouwcauserie; 67.30 taal les en technisch onderricht; 7 berich- ten; 7.15 Onder de Karo-Bataks (Oost- kust van Sumatra); 7,45 gram.; 8 berich- ten ANP; 8.15 causerie: „Een terugblik, Zon en Schaduw in 1939"; 9.15 Jaarover zicht; 9.35 gram.; 9.45 Jaaroverzicht; 10-05 berichten ANP, actueel halfuur 10.30 Alter Refrain-sextet; 11.30 gram.; circa 11.50—12 schriftlezing. HILVERSUM II. 301.5 m. 8 VARA, 10 VPRO, 10,20 VARA, 12 AVRO, 4 VARA, 7,30 VPRO, 9 VARA, 10,40 VPRO, 11—12 VARA. 8 berichten ANP, gram.; 10 morgen wijding; 10.20 gram.; 10.30 pianovmor- dracht; 11 declamatie; 11.15 VARA-or kest; 12 AVRO-dansorkest; 12.30 (orgel spel; 12.45 berichten ANP; gram.; 1 AVRO-amusememtsorkest; 2 vioior de vrouw; 2.10 gram.; 2.25 Het Lyra-triio; 3.10 „De Sneeuwkoningiln"; 4 gram. met toelichting; 4.30 zang met pianobegelei ding; 5 voor de kinderen; 5.30 gram.; 6 —6.30 orgelspel; 6.35 letterkundig ©ver zicht; 6.55 Rosian-ioirkest; 7.18 berichten ANP; 7.30 berichten; 7.35 Een jaar ligt achter ons, een jaar ligt vioior ons; 8 Leden van het Concertgebouworkest; 8.30 „Nederland in 1939"; 8 Radiotpioneel; 9.20 Schaaknieuws; 9.25 De Ramblers; 9.50Het duo White and W|0iod; 10-05 VARA-or kest; lo.4o Avondwijding; 11 berichten ANP; 11.10 Schaaknieuws; 11.15 Jazz muziek. gram.; 11.40—12, Zang en orgel. Nqoirwegen. daar het vitaminerijke plank ton, vol „zonnekracht", tot zich nemen en deze „zon" dan met toame aan de levers wordt toegevoerd. Men spreekt in Engeland etni i[n Amerika dan ook vaak van levertraan als v,an „bottled sunshine". Een tweede verwarring is vol gens de Firma Draisma van Valkenburg de heerschende gedachte, dat de Engel sche ziekte zich het eerst of bij' vonr- keur in Engeland zou hebbeinj geopen baard. Dit is allerminst het geval! De oplossing is even eenvoudig als in teressant: de Engelsche ziekte is in het algemeen gesproken een ziekte valn het beenweefsel, die ach meestal in het bij zonder openbaart in de enkels; zoo doende heeft de spraakmakende gemeen te. die vqoir deze ziekte van de enkels het woord lenkelziekte of enkelsziekte had uitgevonden, daarna vafni ebkelsche en 1 ater van Engelsche ziekte gesproken, en deze naam is gebleven. ERWTENSOEP. 11/2 liter water, 500 g. (1 pond) groene erwten, 500 g. (1 pond) aardappelen, 200 g. (2 ons) bladselderij, 200 g. (2 ons) prei, desgewenscht 100 g. (1 ons) knolselderij, 3/^ liter melk, 200 g. (2 ons) vet rookspek, wat zout. Laat de gewasschen erwten een nacht in het water weeken, kook ze den vol genden dag met het spek in hetzelfde water gaar (ongeveer 11/2 uur), giet voor- loopig het water af, neem het spek uit de pan en stamp de erwten goed fijn. Verdun de op deze wijze gevormde erwtenpuréc geleidelijk met het afge goten kooknat, schenk ér ook de melk in en breng de soep opnieuw aan de kook. Voeg er de in blokjes gesnedm aardappelen bij, de fijngesnipperde prei, de fijngesneden bladselderij, het stuk spek en misschien de in blokjes ver deelde knolselderij. Laat alles samen nog een klein half uur koken, af en toe roerende. Niet alleen de toevoeging van melk, maar ook de korte kooktijd van de aardappelen en de groente wijst op een toepassing van de nieuwe voedingsleer inzichten: immers, door een kooktijd van niet langer dan i/2 uur blijft de vita mine-waarde van groente en aardappelen onaangetast. Het afgieten van een gedeelte van het kooknat met de mogelijkheid, dat daar- een stevige erwtenpurée wordt gevormd als uitgangspunt voor de verdere be reiding, maakt, dat in zeer korten tijd (V> uur) de soep reeds een gelijkmatig gebonden geheel vormt, een effect, dat zonder deze herziening van de gebrui kelijke bereidingswijze slechts na een paar uur koken wordt bereikt. MARKTBERICHTEN Coöp. Veiling Zierikzee Kipeieren f4—4,80; kleine dito f3,70—4; boter 79—86 cent. Boterprijs Commissie 85 cent per pond. ZIERIKZEE, 28 December. Geen notee ring wegens vorst. ROTTERDAM, 27 December. Eierenvei- ling1 Rotterdam Warmiojezierstr. Kippen eieren f 3.305.1o per 100 stuks. Aan gevoerd 100-000 stuks. GOES, 27 Dec. Eierveiling VVZB. Aanvoer 45000 stuks. Kippeneieren, gr. f 4,05-4,75; kl. f 3,44-3,75; Eenden eieren f 3,80. Handelsnoteering: Boerenboter 80 ct.; Kippeneieren f4; Poelje-eieren fS; Een deneieren f3,50. Noteering ZLM-commissiefabrieks- boter 971/2 ct.; boerenboter 871/2 ct.; 2e kw. 821/2 ct.; afw. kw. 60 ct. AMSTERDAM, 27 December. Marktbe richt van Jac. Knoop, Makelaar in aard appelen, Admiraal de Ruijterwieg 196, telefoon 81431. Heden werden de volgende prijzefa ge maakt: Zeeuwsche Bonten f3—3.20; id, Blauwen f3—3.20; id. Eigenh. f2.30—2.50 id. Bintjes f2.20—2.3o; id. Industrie f2.10 2.20; id. Bonten en Blauwe piqters f2— 2.10 per 70 kilogram. KORTRIJK, 23 Dec. Cichorei. De vastheid van de vlas- en graanmarkten, doet zich look gevoelen op de cichorei, markt. De stijging van de prijzen, ver leden week begonnetm, is inlog verscherpt en spoedig steeg de njoteering vo„r dis ponibele koopwaar tot 115 frank met zeer gereserveerde verkojopCrs. Het drogen is bijtna gedaan. Over het algemeen is de oogst zeer goed gelukt en de cichorei is van de beste kwali teit. ,y TELEGRAMMEN Ons Prinselijk Paar naar Soesldijk Van officieele zijde meldt men ons dat het Prinselijk Paar met de beide Prinsesjes, zich dezer dagen voor een verblijf van enkele dagen, tot na Nieuw jaar naar Soestdijk zal begeven, waar ook Prinses Armgard wordt verwacht. Houd«r van loterijkantoor veroordeeld Het Gerechtshof te Amsterdam heeft heden den houder van een loterijkantoor te Soest wegens bedriegelijke bank breuk tot 11/2 jaar gevangenisstraf ver oordeeld, met aftrek van 6 maanden Voorloopige hechtenis. Tankschip aan den grond Het inkomende Nederlandsche motor- tankschip „Murena" van de N.V. Petro- leummaatschappij „La Corona" te den Haag is, komende van de Noordzee, met bestemming Pernis, bij Hoek van Hol land, bij ducdalf wit 2, aan den grond geloopen. Sleepbooten zijn uitgevaren om assistentie te verleenen. Her schip is vanmiddag vlot gesleept. Het tankschip is thans op weg naar Femis. j Reconstructie vanuhet Belgisch» kabinet In welingelichte kringen te Brussel heeft men den indruk, dat in de eerste dagen van 1940, het Belgische kabinet-Pierlot eenige wijzigingen zal ondergaan en dat het van 18 tot 12 Ministers zal worden teruggebracht. Algemeen verwacht men, dat wanneer dit het geval zou zijn de Ministers Marck en Delfosse (Katholiek), Deman en Wauters (Socialist) en Jaspar en Janson (Liberaal) uit het kabinet zul len treden. Een vljfling geboren In de kraaminrichting valni Havajnba, de hoofdstad van Cuba, heeft een boerin het leven geschonken aan een vijfling. Moeder en kinderen maken het goed. Dullsch schip vergaan Het Duitsche schip „Glucksburg" is voor de Spaansche kust, bij Cadiz vergaan. De bemanning is door een Spaansch schip opgenomen en naar een haven ge bracht. Italiaansch schip vargaan Het Italiaansche zeilschip „Michele Padre" is, volgens een bericht uit Tirana tengevolge van het slechte weer voor de monding van de Vojussarivier vergaan. Men vreest dat de geheele bemanning om het leven is gekomen. Z H. da Paus naar hek Quirinaal Heden (Donderdag)morgen heeft Paus Pius XII het Vaticaan verlaten om een tegenbezoek te brengen aan de Italiaan sche Koninklijke Familie. Gedurende zijh bezoek aan het Quiri naal heeft de Paus een zeer hartelijke en zeer belangrijke rede uitgiesproken, waarop de koining-keizer onder dalokble- tuiging heeft geantwoord. Finsche aanval afgaslagrn Het Noorsche Telegraaf agentschap ver neemt dat de Finsche troepen Woensdag de Russische stellingen ten Oosten van Jordanfor Jordeguoikka hebben aange vallen. De aanval werd met gering ver lies aan beide zijden afgeslagen en de Finnen" moesten naar hun punt van uit gang terugtrekken. De Russen brachten tanks in actie. t Hek Argenkljnsche ankwoord aan Dulkschland Woensdagavond heeft de Argentijn- sche regeering een lang memorandum ge publiceerd, waarin zij het request van Duitschland, tegen de interneering der bemanning van het vestzakslagschip „Admiral Graf von Spee", van de hand wijst. Deze weigering wordt in het memo randum gerechtvaardigd op grond van artikel 13 van de Haagsche Conventie van 1907. Ill Da aardbeving In den Balkan Volgens niet-officiëele berichten uit Ankara zijn tengevolge van de aardbeving meer dan 6000 personen om het leven gekomen. KERKNIEUW 8 Ger. Kerk. Aangenomen tiaar Biodegravetn (als hulpprediker), cand. W. C. P. den Boer te Zierikzee. PREDIKBEURTEN Zondag 31 Dec. en Maandag 1 Jan. (1Oudejaar en Nieuwjaar). Kerkwerve. Oudejaar 6 ure, ds. Veen (Coll. emer.-pred. en wed.) Serooskerke. Oudejaar 7.30 ure, ds. Veen (Coll. emer.-pred. en wed.) Burgh. Oudejaar 9 30 en 7.30 ure, ds. 8araber (Coll. emer.-pred. en wedNieuw jaar 9.30 ure, ds. Saraber. Renesse. Oudejaar 7 ure, ds. Faber (Coll. voor pred.- en wed.-fonds). Nieuw jaar geen dienst. Evangelisatie. Oudejaar 6.30 ure, dhr. v. d. 8acde van Nieuwerkerk. Noordwelle. Oudejaar 5 ure, ds. Faber (Goll. voor pred.- en wed.-fonds). Nieuw jaar geen dienst. Haamstede. Oudejaar 9.30 en 6 30 ure, ds. den Hollander. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Geref. kerk. Oudejaar 9.30, ds. Voge laar en 6.30 ure, oand. J. B. Welmers van 81iedreoht. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Oeref. gem. Oudejaar 9.30 en 2 are, Leesdienst. Eikerzee. Oudejaar 9 30 en 6.30 ure, ds, Bo8ohloo (Coll. v. emer.-pred., wed en weezen). Nieuwjaar 9.30 ure, ds. Bosohloo Oeref. kerk. Oudejaar 9.30, oand. J. B. Welmers, hulppr. te 81iedreoht en 6 30 ure, ds. Vogelaar. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Brouwershaven. Oudejaar 7 ure, ds. Siooama (Zang van het Kerkkoor en Extra- ooll. v. emer.-pred pred.-wed. en weezen). Nieuwjaar 10 ure, ds. Siooama (Bevest. kerkeraadsleden) Oeref. kerk. Oudejaar 9.30 en 6.30 ure, ds. Meester. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Zonnemaire. Oudejaar 5.30 ure, ds. Siooama van Brouwershaven. Nieuwjaar geen opgaaf ontvangen. Oeref kerk Oude jaar 9 30 en 6 30 ure, oand. Sollie, hulppr. te Eindhoven. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Noordgouwe. Oudejaar 9.30 en 6.30 ure, ds. v. Onethuijsen. Dreischor. Oeen opgaaf ontvangen. Ouwerkerk. Oudejaar 7 ure, ds. Heij- boer (Extra-oolleote). Nieuwerkerk. Oudejaar 9.30 en 6 ure, ds. Weeterhof (Coll. emer-pred. en wed) Nieuwjaar 10 ure, idem. Oeref. kerk. Oudejaar 9.30 en 2, Leesdienst; 6 ure, ds, Venema. Nieuwjaar 9 ure, idem. Gerei, gem. Oudejaar 9, 2 en 5.30 ure, Leesdienst. Nieuwjaar 9.30 uré, idem. Oosterland. Oadejaar 9.30 en 6 ure, dr. Weeda. Nieawjaar 9.30 ure, idem. Oeref. kerk. Oudejaar 9.30, Leesdienst en 2 ure, ds. Venema (Oudejaarspredikatie). Nieuwjaar 10 30 ure, ds. Venema. Oeref. gem. Oudejaar 9.30, 2 en 5.30 ure, Lees dienst. Sirjansland. Oudejaar 9.30, ds. Aalbers (H. Doop) en 6 ure, idem (Coll. emer -pred. en wed.) Nieuwjaar 9.30 ure, ds. AalberB. Bruinisse. Oudejaar 9 30, ds. Valeton van Zierikzee en 5.30 nre, ds. Marsman. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Oeref kerk. Oudejaar 9.30 en 5 ure, ds. Unger. Nieuw jaar 9.30 ure, idem. Oeref. gem. Oudejaar B 30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Ond g*ref. berk. Vrijdag 29 Deo. 6 ure, ds. Blaak uit 8t -Philips- land. Oudejaar 9, 2 en 5 ure, Leeskerk. Nieuwjaar 9 ure, idem. A.-J.-Polder. Oeref. kerk. Oudejaar 9 30 en 6 ure, ds. Spoelstra. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. St.-Vilipsland» Oudejaar 9 30 en 2 ure, ds. Verschoor. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Oeref. gem. Oadejaar 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Oud-geref. kerk. Oudejaar 9, 2 en 5.30 ure, ds. Blaak. Nieuwjaar 9 ure, idem. Tholen. Oudejaar 9.30, ds. Batelaan van Stavenissa en 6 30 ure, ds. Wolfens berger. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Ooref. kerk. Oudejaar 9.30 en 6 30 ure, dr. Veitenaar. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Gerei, gem. Oudejaar 9 30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Vrije gerei. gem. Oudejaar 9 30, 2 en 6 ure, ds. Baaij. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Prot. Bond. Geen dienst. St.-Maartensdjjk. Oudejaar 9.30, Lees dienst; 2 en 6 ure, ds. de Bres. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Ned geref. gem. Oudejaar 9 30, 3 en 6 ure, Leesdieost. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Oud-geref. gem. Oudejaar 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Oud-Vossemeer. Oudejaar 9.30 en 2 ure, ds. v. Eist. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Oeref. kerk. Oudejaar 9.30 en 2 ure, ds. Vrengdenhil. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Oud geref. kerk. Oudejaar 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Poortvliet. Oeen opgaaf ontvangen. Sclierpenisse. Oudejaar 9.?0 en 6 ure, ds. de Haan. Nieuwjaar 9.30 ure, idem. Oeref. gem. Oudejaar 9.30, 2 en 6 nre, Leesdienst. Nieawjaar 9 30 ure, idem. Dinsdag 2 Jan. 6 ure, ds. v. d. Berg, Stavenisse. Oudejaar 9.30, Leeskerk en 6 ure, ds. Batelaan. Nieuwjaar 9.30 ure. idem. Oud-geret. kerk. Oudejaar 9.30, 2 en 5 30 ure, Leeskerk. Nieawjaar 9.30 ure, idem. St.-Annaland. Oudejaar 9 30 en 6 ure, ds v. Grietbuysen. Nieuwjaar 9 30 ure, idem. Oeref. gem. Oudejaar 9 30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Nieuwjaar 9.30 ure, idem

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1939 | | pagina 3