AKKCRTJIS m op ffiHMAïlEK Ruwe, schrale huid Fa. W. J. WELTEVREDEN de van Een "AKKERTJE" zal zorgen, dat de pijn direct verdwijnt. Neem er zoo noodig, voor't naar bed gaan nóg een en Ge kunt er zeker van zijn vannacht rustig te slapen. Maar... laat Uw gebit nazien. Vlugge, zekere werking bij alle* pijnen, dat is 't geheim der "AKKERTJES", die door geen enkele imitatie worden geëvenaard, nóch in hun bii- \zondere samenstelling, nóch yin hun doeltreffende werking. Op elk "AKKERTJE" staat 't AKKER-merk: Uw garantie! tegen pijnen, hoofdpijn, koorts, kou. Doos: 13 stuks - 12stuivers; 2stuks - 2stuivers. KORT EN BONDIG Een vertegenwoordiger van de United States Lines is te V i g o (Spanje) aan gekomen om te onderhandelen over net vestigen van een basis voor een trans- atlantischen dienst tusschen New York en Vigo. De Amerikaansche scheep vaartmaatschappijen pogen zooveel mo gelijk bases te leggen in de Noord-Spaan- sche havens, teneinde hun passagiers en vracht zoo dicht mogelijk bij Frankrijk en Engeland aan land te kunnen zetten. Ter gelegenheid van den 60sten ver jaardag van Stalin wijzen de Duitsche avondbladen op diens verdiensten van de Duitsch-Russische toenadering. De bladen vermelden in het bijzonder, dat door deze verandering in de Duitsch- Russische betrekkingen, de omsingelings plannen van Engeland en Frankrijk mis lukt zijn. Tijdens een ontvangst van afgevaardigden van groote gezinnen, heeft Mussolini nieuwe maatregelen ten behoeve van deze gezinnen aange kondigd, met name een verdere verlich ting van de belastingen. Mussolini wees er op, dat alle maatregelen, zoowel van moreelen als van materieelen aard, welk ten gunste van de groote gezinnen wor den genomen, deel uitmaken van de wet ten, die een kwantitatieve en kwalita tieve verbetering van het Italiaansche ras beoogen. Uit Londen wordt ge meld dat volgens bericht van de Zwit- sersche grenzen de Siegfried linie langs de geheele breedte van de grens tot aan het meer van Konstanz, dus over een lengte van ruim 160 km, wordt uitgebreid. Duizenden soldaten en leden van het arbeidsfront zijn met de werk zaamheden begonnen. Gistermorgen is het eerste contingent Zweedsche v r ij- willigers naar Finland vertrok ken. Op het station werden Zweedsche en Finsche volksliederen gezongen en ook godsdienstig gezang. De vertrekken- den riepen in koor uit de spoorwegrij tuigen: „Finland roept, volgt ons". Gisteren is het stoffelijk overschot van kapitein Langsdorff te Buenos Aires ter aarde besteld. Het personeel der Duitsche legatie te Buenos Aires en de geheele bemanning van de Graf Spee waren aanwezig. Commandant Langs- dorff had zich voor hij zelfmoord pleeg de zich in de Duitsche vlag gewikkeld. Donderdagavond werd in Engeland een hevige aardschok waargenomen. Men veronderstelt dat de haard van de beving op pl.m. 10.000 K.M. van de Britsche eilanden ligt. De beving moet zeer hevig zijn geweest. Anthonie Fokker, de wereldbekende Nederland- sche vliegtuigbouwer, ligt zeer zwaar ziek in een ziekenhuis te New York. Dr. Robert Cushing, de specialist onder wiens behandeling Fokker is, verklaarde dat de vliegtuigbouwer lijdende is aan hersenvliesontsteking. De specialist ziet j den toestand van zijn patient zeer duis ter in. Dè Minister van Staat, Mi nister van Financiën, maakt bekend, dat de inschrijvingen op de 4 pet. Ne- derlandsche Staatsleening 1940 ten volle worden toegewezen en dat het reeds bij de Rijksfondsen geplaatste deel dezer leening met het ongeplaatst ge bleven bedrag wordt verhoogd. Uil Stad en Provincie ZIERIKZEE, Wij verwijzen naar. een in dit nummer voorkomende advertentie waarin de Kinderkerk aankondigt dat zij haar jaarlijksche Kerstspel a.s. Zondag in het Vereenigingsgebouw opvoert. Dit maal echter draagt de opvoering een bij zonder karakter, ten eerste omdat een kamerorkestje, onder leiding van dhr. Jac. Luijkenaar zijn medewerking er aan verleent en ten tweede omdat eenige leden van de V.C.J.B.-afdeeling vooraf een opvoering zullen geven van een kort wij- dingsspel getiteld „Maria's Droom". Gisteravond vergaderde de Commis sie van het Bureau tot voorlichting bij Beroepskeus voor Schouwen en Duive- land in het Stadhuis. De voorzitter, dr.' J. J. Westendorp Bjoerma, sprak er z'n voldoening over uit, dat alle leden aaini- wezig waren. Eén van de pmn/ten van de agenda vermeldde: verkiezing van een secretaris-penningmeester. De heer G. van Duin, die 11 jaar lang met liefde en toewijding deze functie heeft ver vuld. zag zich gedwongen een eini amidar neer te leggen. Hem werd in sympa thieke bewoordingen dank gebracht voor al hetgeen hij voor het Bureau en de Commissie heeft gedaan. Daarna werden benoemd resp. tot penningmeester en secretaris de heeren T. C. Schipper en P. Beekman, zoodat na 1 Jan. a.s. het secretariaat zal gevestigd zijn Touwbaan A 27od. Vastgesteld werd, dat het Bu reau op dit adres geopend zal zijn elke derde Zaterdag van de maand, van 3—4 uur des middags. Bij de te Amsterdam gehouden examens slaagde onze vroegere stadge noot A. T. van Tooren voor het diploma Verzekerings-wiskunde. BURGH. In de Donderdagavond gehou den bestuursvergadering van de Kolemi- bond EMM is tot administrateur benoemd de heer L. v. d. Klooster Cz., terwijl als secretaris de heer C. A. Hartog werd aangewezen. RENESSE. Als eerste in dit wintersei zoen trad de zangvereeniging V.Z.O.S. jonder leiding van haar directeur dhr. Jos. Berenbroek, in hotel Prummel, Maan dag voor haar donateurs voor het voet licht. Na een kort openingswoord door den vice-voorzitter, dhr. A. G. de Ruiter, werd met de zangnummers een aanvang gemaakt. Niettegenstaande diverse leden verstek hadden moeten laten gaan, heb ben wij met genoegen kunnen consta- teeren, dat de diverse nummers zeer naar behooren werden uitgevoerd, het geen wel na elk nummer duidelijk uit kwam, te oordeelen naar het applaus. De ingelaschto tooneelstukjes brachten ver schillende nieuwe jonge krachten op de planken, hetgeen wel merkbaar was, wat niet wegneemt, dat ze het er goed af brachten. In het bijzonder het eerste stukje „Pietje", een tooneelstukje in een bedrijf van René Bosch werd zeer ver dienstelijk gespeeld. Ook de twee andere tooneelstukjes, namelijk „De waarzegster" van Nono en „De kostschool van juffrouw Prikkelroos" waren heel aardig. Na afloop richtte de eere-voorzitter, burgem. Scholder, het woord tot het bestuur en de leden, waarbij hij hulde aan de uitvoerenden bracht, daarbïji de hoop uitsprekend, dat niet alleen de zangvereeniging, maar alle zustervereni gingen binnenkort in staat gesteld zou den worden voortaan hun repetities niet meer in het schoollokaal, maar in een eigen te stichten vereenigingsgebouw zou den kunnen gebeuren. Nadat de vice-voor zitter den spreker geantwoord had, sloot hij deze zeer geslaagde avond, terwijl de danslustigen nog langen tijd bijeen bleven. SEROOSKERKE. Dinsdag 19 Dec. ver gaderde de raad dezer gemeente. Voor zitter de burgemeester, dhr. W. H. Schol der. Alle leden waren tegenwoordig. Ten aanzien van de oorlogsverordening stel len B. en W. voor aan den opperbevel hebber van land -en zeemacht te berich ten, dat het billijker geacht wordt, als loon voor de te vorderen diensten te betalen een bedrag dat gelijk is aan het gederfde loon. Naar aanleiding van een brief van den Inspecteur voor de werk verruiming, wordt besloten goedkeuring te verleenen aan een regeling, volgens welke ten hoogste 35 pet. subsidie wordt toegekend voor werkobjecten. Ter behandeling komt een voorstel van B. en W., om met ingang van 1 Januari a.s. wegens daling van het aantal leer lingen de betrekking van de 2e leer kracht op te heffen en eervol ontslag te verleenen aan mej. Wagemaker, als onderwijzeres, onder dankbetuiging voor de in die betrekking bewezen diensten. Dit voorstel wordt z.h.st. aangenomen. De voorzitter deelt verder mede, dat mej. Wagemaker bereid is voorloopig de les sen aan de school belangeloos te blijven gevën, welk aanbod dankbaar wordt aan vaard. Op voorstel van B. en W. wordt besloten 12 iepen op de begraafplaats te rooien en te verkoopen. Na rond vraag volgde sluiting. ZONNEMAIRE. De raad benoemde in zijn vergadering van Dinsdag tot oinder- wijzeres aan de O.L. SchoiOil mej. A. J. van de Velde te Sirjamsland; mej. vaini der Velde kreeg 4 stemmen, tegen mej. C. J. Meijler van Kamperland 3 st. NOORDGOUWE. In de Maandag bij Cannoo te Schuddebeurs matig bezochte vergadering van den Chr. Landarb.bond trad als spr. op dhr. Vingeling, Hoofd bestuurslid. De spreker zette in zijln be toog uiteen, welke moeilijkheden er voor arbeiders en bedrijven zijn oinitstaain ten gevolge der Mobilisatie. De werknemers zien tengevolge der strijging van de kos ten voor levensonderhoud, hetgeejn in feite neerkomt 'op loondaling, wat hun positie nioig zwakker maakt, terwijl de stijging van het loon, hoewel daartoe hier en daar wel wordt overgegaan, geen ge lijken tred hiermede houdt. De bedrijven worden door belemme ringen bij in- e)rt uitvoer evenzeer bemoei lijkt. Bovendien zal, naarmate de oorlog langer duurt, de bodempmoiductie niet al leen meer zal worden ingesteld om er uit te halen wat mogelijk is, doch ook gericht moeten zfljin op den verbouw vajn die producten, die als voedsel voor menseh en dier noodig zijn. Het is daarom ze ker in de eerste plaats het belang der arbeiders, zich aaneen te sluiten, mid dels de organisatie, doch tenslotte wordt daardoor mede het gemeenschapsbelang De heelé wereld kunt U met Kerstmis beluisteren, wanneer U ons tijdig om proef plaatsing van een Philipstoestel vraagt. I Staatsinrichting, thans chef afd. Soc. Zaken ter secretarie te Soest, j Door de Dorcasvereeniging alhier, uitgaande van de Geref. gemeente alhier, zijn voor de behoeftig«n 98 stuks klee- I ren gemaakt en uitgedeeld. I KORTGENE. Donderdag is de land- b'ouwhuishoudschool officieel geopend door den voorzitter van de ZLM, im'r. P. Dieleman. De opening werd ;o.a. bij- i gewoond door de burgemeesters en wet- houders van Kjortgene, Wissekerke en Colijnsplaat. alsmede dpor vele bekende I personen lop landbouw- en- opderwijsge- j bied. Gesprongen handen en ruwe Ql lp Al lippen genezen snel met lUlxUL Prijzen van af f 92,50 Erkende Philips Radio Service. gediend volgens spr., waarom deze dan ook! de aanwezigen opwekte1, niet ter zijlde te blijven staan, doch Zich bij hen die voorgingen, te voegen, alzop, geza menlijk strevend naar het ideaal, nut de moreele ien materieel© verheffing, ook van die groep werkers in het landbouw bedrijf, van wier arbeid onder Hooger Zegen ook in deze dagen zoo- veel af hangt. Na het stellen van vragepj werd de bijeenkomst gesloten. NIEUWERKERK. Bij de Maandag ge houden verkiezing ter voorziening in de vacature van het college van Notabelen in de Ned. Herv. Kerk alhier, werd met algemeene stemmen gekozen de heer W. M. Kesteloo. SIRJANSLAND. Tot Kerkeraadsleden der Ned. Herv. Kerk zijn herkozen de ouderling A. Hanse en de diaken A. van der Maas. ST.-PHILIPSLAND. Bij de jl. gehouden vergadering van het Kiescollege der Ned. Herv. Kerk zijn herkozen de aftr. heeren A. W. Beurkens, als ouderling en A. Quaak, als diakep, die beiden deze be noeming hebben aangenomen. SCHERPENISSE. Onze vroegere dorps- genoote, mej. C. A. Kerpestein, slaagde dezer dagen te Utrecht voor semi-arts. ST.-ANNALAND. Met ingang van 1 Jan. a.s., is tot ambtenaar ter Secretarie be noemd de heer J. F. Kaashoek, thans volontair. Tot ouderling en diaken der Ned. Herv. Kerk zijn herkozen de heeren I. Quist en W. Fase. De in de Ned. Herv. Kerk gehouden collecte ten behoeve van de Zending heeft opgebracht f36,60. OUDi-VOSSEMEER. De heer J. L. van Gorsel benoemd tot Kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk heeft vqor zijn benoeming' bedankt. Bij een aantal varkens ipi deze ge meente is pest geconstateerd, Reeds en kele dieren zijn aan deze ziekte be zweken. POORTVLIET. Op de konijnententoon stelling te Bergen op Zoom behaalde M. van Beveren alhier met twee haas- kleur Vlaamsche reuzen (voedsters, oud) een 2e en 3e prijs; met twee haaskleur Vlaamsche reuzen (rammen, jong) een 2e en 4e prijs en met een haaskleur Vlaamsche reus (voedster, jong) een 4e prijs, alsmede de eere-prijs voor mooiste collectie haaskleur. Burgerlijftfbrt Stand. Geboren Maarten Arie, z. van Jacob. Uijl en Maatje van Driel. i I LI IftliS Op de haven te Strienham alhier is voor rekening der Kolenbojnd aange komen: 2000 H.L. steen- en eierkolein,., Het lossen uit het schip iop den wal is aangenomen djoor C. Geuze Dz. voor f4.87 per 100 H.L., het vervoer van! Strienham naar Poortvliet door C. L. v. d. Klooster voor onbepaalden prijs; het lossen van de autoi bij de leden thuis door M. P. Geuze Jzl voor f 2 per 100 mud. Benoemd tot jachtopziener te Din- teloord dhr. C. M. Uijl Mz. alhier, zulks met ingang van 25 December a.s. STAVENISSE. Bij den klein-landbouwer W. Q. is, op klaarlichten dag, naar men verneemt, inbraak met diefstal gepleegd, waarbij' een aanzienlijk bedrag aainwe- zig was van geleverde veldvruchten. Deze stipt eerlijke ménschen zien 'Zich met hun talrijk gezin, door zulk een sjnioode daad zeer gedupeerd. Laat ons hopen dat de dader(s) de gerechte straf niet zal ontkomen. THOLEN. Te 's Gravenhage slaagde voor het examen M.O. Staathuishoud kunde en Statistiek onze oud-stadgenoot de heer P. W. Blaas Pz., leeraar M.O. KERKNIEUWS BURGH. Men verzoekt ions alsnog mee te deelen, dat in de Zondagmorgen! te houden godsdienstoefening1 een collecte zal gehouden wiorden ten behoeve va'n: het vervoer van militaire kerkgangers. ELKERZEE. Ned. Herv. Kerk. Zondag Dec., 9.30 ure ds. Boschljoo. Ger. Kerk. Maandag 25 Dec. 9.30 ds. Vogelaar, 2 uur id.. Ned. Herv. Kerk. 9.30 ds. Boschlioo; 7 uur Kerstfeest. Dinsdag 26 December geen dienst. SEROOSKERKE. Ned. Herv. Kerk. Ie Kerstdag 2 uur. ds. den Hollander van Haamstede. ST.-MAARTENSDIJK. Zondag 24 Dec. 9.30 en 2 ure, ds. De Bres. Ned. Ger, Gem. 9.30, 2 en 6 ure, de heer Weststraate uit Rotterdam. Oud-Ger. Kerk. 9.30, 2 em 6 ure, lees- dienst. Ger. Kerk. Ds. R. BROUWER Zaterdag 23 December a.s. viert ds. R. Brouwer, Geref. emeritus predikant te Laren (N.H.) zijn 45-jarig ambtsjubi leum. Renger Brouwer werd 2 April 1867 te Nieuwe Pekela geboren, bezocht het Chr. Gymnasium te Zetten en studeerde aan de Theol. Hoogeschool te Kampen theo logie, om in 1894 candidaat te worden. In 1913 werd hij predikant te Haam stede, om van daar in 1918 naar Baar land te vertrekken. Ds. Brouwer heeft te Haamstede mede de Chr. school in het leven geroepen. AANBESTEDINGEN De Ged. Staten van Zeeland hebben Woensdag aanbesteed: Het onderhouden, enz. van de Provinciale wegen en aanleg plaatsen in Zeeland, gedurende de jaren 1940, 1941 en 1942, ingaande 1 Januari 1940. Ie bestek: de prov. wegen op Schou wen—Duiveland, Tholen, Zuid Beveland en Noord Beveland, in 4 perceelen. Ie perc. J. Bevelander, Burgh en J. Muste, Zierikzee f 34557; J. de Oude, Biervliet en W. v. d. Berg, Bruinisse f20300; W. en A. W. Wandel, Nieuwer- kerk f20210; A. W. Knuist, Goes en J. Knuist, 's-Heer Arendskerke f20200; P. van Dongen, Scharendijke f20100; J. H. v. d. Ven, Vlissingen f19980; A. J. Ver- jaal, Dreischor f19892. 2e perc. J. H. v. d. Ven, Vlissingen f5870; J. Knuist, St.-Maartensdijk f5175; M. Andriessen, Scherpenisse f 4956J. en W. van Vossen en K. J. Moerland, St.- Annaland f4888; J. Moerland Czn., St.- Annaland f4674; D. L. op den Brouw, Stavenisse f810. 3e bestek: de provinciale aanlegplaat sen op Schouwen, te Stavenisse, op Zuid Beveland, op Noord Beveland, te Vlissin gen en te Walsoorden, in zes perceelen. Ie perc.: a. M. Krijger, Bruinisse f572; M. v. d. Velde, Bruinisse f538; b. S. P. Wijsman, Zierikzee f1870; S. de Vlieger, Zierikzee f1825; A. v. d. Berg, Zierikzee f1750; a. en b. gecombineerd: S. P. Wijsman, f2420; M. v. d. Velde f2398; S. de Vlieger f2325. 2 e perc.: M. v. d. Velde, Bruinisse f720; D. L. op den Brouw, Stavenisse f668; Gebrs. Heijboer, Stavenisse f665; M. Andriessen, Scherpenisse f 654L. Moerland, Stavenisse f650. 3e perc.: P. J. de Bourgraaf, Wemel- dinge f6740; W. v. d. Linde, Kattendijke f6623; A. v. d. Straaten Jr., Aann. Bedr. Hansweert f6540; M. Hoogesteger, We- meldinge f5990. Donderdag werd ten gemeentehuize te Poortvliet aanbesteed het verbouwen van de gemeente-secretarie met het voor malige woonhuis en daarbij het bouwen van een kluis. Inschrijvers waren: J. K. Krijger f 898; A. van Oost f 862; H. Overbeeke voor f 856W. J. Gunter f 683,50; B. A. Reeders voor timmer werk f 100. De gunning werd gegeven aan W. J. Gunter alhier. MARKTBERICHTEN ST.-MAARTENSDIJK. Uienveiling. Groo te f2.76—2.86; Bonken f2.86; Drielingen f 1.04; Picklers f3; Stek fO-60; alles per 100 k.g. Aanvoer 30.000 kilogram. V«ilingsver*an. «Da Eendracht» Tholen Roomboter f 0.87Boereboter fo.82; p. pond. Eieren f 5 per 100 stuks. GEMEENTERAAD TE ST.-ANNALAND Keritgave voor de werkloozen Regeling ambachtslieden gehandhaafd Nachtwaker vraagt loomverhooging Vergadering op Dinsdag 19 December. Van den Min. vajn Sociale Zaken is be richt ingekomen, dat hij geen vrijiheid kan vinden de lao|n|njormen te verhoo- gen. Gelezen wordt een verzoek van den Chr. Landarbeidersbond, torn ook voor dezen winter een extra toelage bo ven steun of kasuitkeering te verstrek ken. Daartoe was reeds het vorig jaar besloten. Voor kennisgeving wordt aan genomen de mededeeling van den Min. van Sociale Zaken betreffende de Kerst- gave ad 25 pet. van de steunuitkeering. Ingekomen is een verzoek van het be stuur van de Bijz. School om te mogen overgaan tot het aanbrengen van een opschrift boven den ingang der school (school met den bijbel). Deze vergunning is noodig, omdat de vereeniging het ge bouw slechts in bruikleen heeft. Geen bezwaar wordt gemaakt, daar de uit gave uit de gewone vergoeding bestre den wordt. Van het raadslid, den heer J. v. d. Klooster, is een verzoek ingekomen om het*, "to e rflc van de ambachtsli e- den, die voor de gemeente werken, ad ders te regelen, n.l. naar eem gemid delde en niet meer voor een volgemtd jaar volgens rooster, als totnutoe. Na bestrijding dooi* den Minister wordt de oude toestand gehandhaafd. Vastgesteld wordt de vergoeding aan de Bijz. School over 1938. Als voorschot was ontvangen f 1482.28, gereke|n|d (naar 1991/2I leerlingen ad f7.43. Het aantal leerlingen over 1938 was 195, zoodat werkelijk ontvangen moest wordem 195 maal f7.43 is f 1448.85. Het teveel ont- vangane ad f33.43 moet dus worden te rugbetaald. Benoemd voor 1940 tot ge neeskundige belast met de W.A.-prac- tijk, wordt dhr. H. R. M. J. van Es- Al vorens het volgende punt im bespre king te brengen wordt ;oip voorstel van den voorzitter overgegaan in beslotewi zitting. Na heropening wordt gelezen 'n verzoek van den nachtwaker om zijn salaris van f400 op f700 te bren gen. In verband met het besprokene in de geheime zitting wordt besloten het verzoek tijdelijk aan te houden. Bij de rondvraag wordt een voorstel van dhr. Stols |0W1 den b e h o e f t e n o r m met 10 pet. te verhoogen met 5 tegen 2 stemmen (Stols en v. d. Boogaard) verworpen. Op verdoek van dhr. Stols zal de keet bij de werkverschaffing wor den verwarmd. Aangezien het de laat ste vergadering in dit jaar is, brengt1 de voorzitter d en leden dank voor de verrichte werkzaamheden en wenschte al len >een voorspoedig 1940 toe, de hoop uitsprekende dat dit jaar tevens een spoedig èinde van den oorlog moge brengen. POST-TELEGR A AF - TELEFOON Pakjes voor de soldaten Het aantal door de veldpostkantoren op St.-Nicolaasdag bestelde postpakketten tegen half tarief voor de te velde staande militairen beneden den rang van officier heeft 48.740 bedragen. Daarbij is geen rekening gehouden met de brief pakjes, die, volgens de raming der directeuren ver boven het aantal postpaketten uitgin gen, zoodat het totale aantal door de veldpost verwerkte extra-pakjes en extra- postpaketten op ruim 100.000 kan worden gesteld. Er is eenv;}. in de maand Rheumatiek is een sluipende kwaal, die een mensch zich op de hals haalt, zon der dat hij er aanvankelijk iets van merkt De een krijgt hen van kou of tocht, de ander van vocht iof regenweer. Maar het resultaat is bij allen hetzelfde: on dragelijke pdjinen in gewrichteim ein lede maten, op den duur: hulpbehoevendheid en smart voor het slachtoffer en zijn omgeving. Daarom wacht niet tot het te laat is. Neem Uw maatregelen bij de allereerste aanwijzing neem Kruscheni Salts. Dit wereldberoemde middel heeft zopi'n wonderbaarlijke werking, omdat het aan lever, nieren em, ingewanden verhoog de energie toevoert. Ze worden aange spoord tot krachtiger werking, het bloed gaat weer sneller strqomen en alle over tollige schadelijke zuren warden wegge- filterd. Daarin zit het groote geheim van Kruschen, want die schadelijke zuren ver oorzaken Uw pijn, vooral als ze zich gaan ophoopen in weefsels em gewrichten. 'n Kruschen kuur is dan ook met recht een bloedzuiverende kuur. Begin er da delijk! mee: met morgen te beginnen', iederen ochtend bij het opstaan de kleine dagelijksche dosis Kruschen Salts zoo veel als er op een cent gaat. 'tZal U goed doen! Kruschen Salts, verkrijgb. bijl apoth. en drog. a /b.4o, ƒ0.75 em J' 1.60 (extra groot pak). Fabr. E. Griffiths Hughes Ltd., Manchester (Engeland), Opgericht 1756.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1939 | | pagina 2