WEK UW LEVER-GALOP MARION'S GROOTE AVONTUUR RADIO-PROGRAMMA Derde programma Z. R. 0. Zondag 25 Juni. 8.30 Brussel VI.; 9.20 Brussel Frans; 10.20 Brussel Vlaams; 2.05 Luxemburg; 2.40 Droitwich; 3.40 Di versen 4.20 London Regional; 4.50 Droit wich; 5.40 Brussel Frans; 6.20 Diversen; 6.30 London Regional; 7.50 Brussel VL Maandag 26 Juni. 8 Brussel VI. 9.20 Normandië; 11.20 Droitwich; 11.50 London Regional; 12.20 Brussel Vlaamis; 2.20 London Regional; 2.55 Droitwich; 3.20 London Regional; 4.45 Keulen', 6.20 London Regiona;l 7 Eigeel» gram.-uitzen- ding; 7.50 Brussel Vlaams; 10.30 Droit wich. ■Zondag 25 Juni: HILVERSUM I. 1875 en 415.5 nu. 6.30 NCRV, 9.30 KRO', 5 NCRV, 7.45— 11.15 KRO 8.30 morgenwijding; 9.30 gr; 10.30 Hoogmis; 11.45 gram.; 12.15 KRO orkest; 1 bloékbesp-rekinjgi; 2 vrage-nbeant- W'Oiording; 2.45 gram'.; 2.55 Uitzending voor Oost en West; 3.10 gram1.; 4.30 „Ra- dio-Wereldapiostolaat"; 4.55 gram.; 5.00 gewijde muziek; 5.50 Nederlands Herv. Kerkdienst; 7.45 berichten7.50 gram.; 8 berichten ANP; 8.15 KROMelodisten; Jodel-Trlio Scharlig; 9 luisterwedstrijd; 9.45 KRO-orkest; 10.25 Dankwoord10.30 'berichten ANP; 10.40 Epiloog; 11—11.15 Esp er autonieuws. 1 HILVERSUM II. 301.5 ml. 8.55 VARA, 12 AVRO, 5 VARA, 6.30 VPRO', 8—12 AVRO 8 55 graim.; 9 berichten; 9.05 tuinbouwhalfulur9.35 gr; 9.45 „Van Staat en Maatschappij"; 9.59 berichten; 10 Sextetconcert; 10.35 gram.; 10.40 declamatie; 11 Esmeralda.; 11.30 Mannenkoor „Door en voor het Volk;"; 12 OmToepiorkest; om 12.15 berichten; 12.30 schiiderijbsspreking; 12.45 Omroep orkest; 1.30-„Indië als toieristenland"1.50 gra:m'.; 2 boekbespreking; 2.30 orgelspel; 3 Residentie-orkest; 4,35 repjojrtage; 5.00 Jack de Vries' Internationals; 5.30 gr.; 6 sportpraatje; 6.15 spioptnieu'wS ANP, gram1.; 6.30 Imuziek; 6.40 Toespraak „Tot de Doopsgezinden"; 6.05 Imjuziek; 7 Neid. Hervormde Kerkdienst; 8 berichten ANP, radiojournaal; 8.20 Residentie-o.rkest; 9.15 gram.; 9.20 „En dan vraag ik..."; 9,25 radiotoaneel; 10 AVRO^ Amusementsor kest; 11 berichten ANP, gram.; 11,30— 12 AVRODande Band. Maandag 26 Juni t HILVERSUM I. 1875 en 415.5 ara. NCRV-uitzending. 8 schriftlezing, medi tatie; 8.15 berichten, gram.; 9.30 ge'uk- wenschen; 10.30 morgendienst; 11 Chr. lectuur; 11.30 gram.; 12 berichten; 12.30 orgelconcert; 1.30 Dames-ensemble van Eden; 3 „Wat de pot schaft"; 3.30 gr.; 3.45 bijbellezing; 4.45 gram.; 5.15 kinder- uur; 6.15 gram., berichten; 6.30 vragen- uur; 7 berichten; 7.35 gram.; 7.407.55 Generaal-appèl o|pj 3 Aug.; 8 berichten ANP; 8.15 Ned. Herv. Zangver. „Hosanna" 9 Binnenschiparchitectuur; 9.30 Marcan- do-ensembie; 10 berichten ANP, actueel halfuur; 10.30 Vervolg concert; 10.45 gym- nastiekles; 11.30 gram.; ca. 11.50—12.00 schriftlezing. I HILVERSUM II. 301.5 ml. Algemeen programma, verzjorgd door de AVRO. 8 gram.; 8.15 berichten; 10 morgenwijding; 10.15 Igrem.; 10.30 vioor de virouw; 10.50 uit Kopenhagen: Repor tage en concert; 12 AVRO-Aeolianorkest; 12.15 berichten; 12.45 Ensemble Jetty Can- tor; 1.30 orgelspel; 1.50 ensemble Jetty Cantor; 2.30 oproejpiorkest; 4.30 Muzi kale causerie; 5.30 AVRO-amusements-or- kest; kelst; 6.20 gram.; 6.25 berichten; 7 fluit, hobo en piano.; 7.35 De Haagsche Academie; 8 berichten ANP; 8.15 con certgebouw-orkest; 9.25 interview; 9.35 De Twilight Serenaders; 10.15 orgelspel; 10.30 Karolyi Arpad's ensemble; 11 berichten ANP; hierna, A'VRO-danSorkest; 11.45— 12 gram. i en u zult 's morgens uit bed springen, gereed om bergen te verzetten. lederen dag moet uw fever een liter lever- gal in uw ingewanden doen vloeien. Wanneer deze stroom van lever-gal onvoldoende is, ver teert uw voedsel niet, het bederft. U voelt u opgeblazen, u raakt verstopt. Uw lichaam Is vergiftigd, u voelt u beroerd en ellendig, u ziet alles zwart. De meeste laxeermiddelen zijn slechts lap middelen. U moet CARTER'S LEVER-PIL LETJES nemen om deze liter lever-gal vrij te doen vloeien en u zult u een geheel ander mensch voelen. Onschadelijk, plantaardig, zacht, on overtroffen om de lever-gal te doen vloeien. Eischt Carter's Lever-Pilletjes by apothekers en drogisten, f. 0.75. RECHTZAKEN Het is onmogelijk tol ven Zegepi te zijn en zich niet gezegend te voelen. FEUILLETON 37 Roman van I. J. F. Oroothedde Het zij'n ook mijn zaken., antwoord de ze, -en daarom schaam ik me heele- maal niet. integendeel, ik be<n, er trotsch op, dat ik een onschuldige geholpen heb bij zijn vlucht. Een onschuldige vlucht niet, scham perde Blutecorn, juist door zijn vlucht bewijst hij zijn schuld. Dat zei hij' zelf ook. Maar ik heb hem overgehaald om niet hier te blijven. Wel nu nog mooier! barstte Blue- corn los en sloeg mjet zijn. vuist op dc tafel, zoodat Marion verschrikt opsprong en tamelijk heftig zei: Hij moést gaan. De schijn is tegen hem. Hij zou veroordeeld worden op deze bewijzen. En ik wilde niet, dat hij veroordeeld werd. Hoort u dat, ik wilde niet, omdat hij onschuldig is én... ieni .i. omdat ik van hem houd. Ze liep plotseling naar het venster en begon zacht te snikken.. Een beetje hulpeloos keek Bluecorn toe. Het gezicht van zijn schreiende dochter maakte hem week, maar hij liiet het niet merk-en en gromde: Rechtbank te Middelburg Ja. V., 59 j., huisvr. van M. T„ wonende te Zoniiemair e, was in hooger beroep gekomen tegen het vonnis v.an den Kaïn- tonrechter te Zierikzee van 3 Mei 1939, waarbij zij (wegens het op 20 Janiari 1939 te Zomnemaire, zonder de daartoe vereisehte vergunning, krachtens art. 59 le der Drankwet 1931, verkoopen van een hoeveelheid brandewijn aan Adriana Snoep) is veroordeeld tot ee.ne geldboete van f 150 o|f 1 maand hechtenis. Eisch: Bevestiging van ;het vonnis van den Kantonrechter. J. W. K., 28 jaar, landbouwer te Re- ness e, was verdacht van meineed in de strafzaak tegen J. C. de B., ver dacht van Jachtwetovertreding. Verdachte was verschenen en werd rechtskundig bijgestaan door Mr. F. W. Adriaanse, advocaat te Middelburg. De getuige Horst, jachtopziener te Re- nesse, blijft bij zijln proces-verbaal. Ter gelegenheid van een uitvoering te Re- nesse heeft verdachte aan getuige ge vraagd: „Weet je al wie de tweede is geweest in dien nacht?" Getuige ant woordde. bevestigend, ofschoon hij het niet zeker wist. Verdachte zeide daarop „dat was ik". De getuige de Bruijne, ar beider te Renesse (destijds verdachte)', verklaarde thans de verdachte Koeman den bewusten avond mi i e t te hebben ge sproken. De volgende getuige Koopman te Renesse. die destijds op de uitvoering bij het gesprek is geweest, ontkent thans iets van het besprokene te weteni. Vervolgens wordt de majoor der Rijks- veldwacht de Jonge, te Haamstede, ge hoord, die bij' zijn verklaringen blijft in het proces-verbaal afgelegd. Hij heeft de getuigen een dezer dagen er nog op gewezen om voor de Rechtbank de ge heel e waarheid te zeggen. Na deze verklaring worden beide ge tuigen opnieuw gehoord, doch blijven vol houden te ontkennen een gesprek met H. te hebben gehad. De getuige de Bruijne wordt, nadat de Rechtbank in raadkamier is geweest, nogmaals gevraagd of hij bij zijln. ver klaringen blijft. Hij antwoordt daarop be vestigend. De president dicteert thans een verkla ring, die door den getuige de B. zal worden geteekend. Nadat een, eini andier is geschied, komt getuige de B. o.p zijn verklaring terug en erkent den be wusten avond met d p in verdach te K. te hebben gestroopt en te hebben gelicht bakt. Verdachte ondervraagd, ontkent in het jachtveld te zijn geweest en houdt vol destijds voor den Kantonrechter de waarheid te hebben gezegd. De get. Verton wederom gehoord, geeft thans toe, dat wat hij' aan den majoor der Rijksveldwacht heeft verklaard, waar is. De Officier van Justitie aan het woord komende, is van oordeel, dat de meineed vast staat. In jachtzaken wordt, aldus de Officier, ontzettend gelogen. Verdachte houdt stijf en strak vol niet te hebben gelogen voor den Kantonrechter. De Off. brengt ter sprake het circuleeren van een lijst te Renesse. waarop de onderteeke naars te 'kennen, geven dat verdachte zoo'n braaf mensch is, doch achteraf is ge bleken, dat meerdere der onderteekenaars, zich heelemaal niet realiseerden wat zij teekenden. De Officier eischt zes maanden gevangenisstraf. Is het zoo met je gesteld? Ja, dan begrijp ik alles. Marion antwoordde niet, maar bleef snikkend baar buiten staren. Dat maakte hem kregel en hij snauwde: Maar dit zeg ik je, hoe jij ook over hem denkt, als ik hem te pakken krijg, zal hij zijh straf niet omtgaaim. Toen lachte Marion door haar tranen, heen en zei U krijgt hem niet te pakken. Hall is geen man, die zich zoo maar pakken laat. Dat zullen we zien, dat zullen we zien, drejgdie hij met opgeheven vuist, stapte de kamer uit en sloeg de deun met een klap achter zich dicht. Nog denzelfdien dag maakte Bluecorn zich voor den derden keer kwaad. Het was, toen de inspecteur vain; de Brand- waarborgmaatschappij hem in uitgelezen termen met de meest mogelijke beleefd heid, met buigingen, strijkages én ver ontschuldigingen, maar toch met duide lijke woorden te verstaan gaf, dat de maatschappij de verzekeringssom niet kon uitbetalen, omdat .er brandstichting in, het spel was. Bluecorn wond zich op eni barstte los: Klets niet, man, bazel niet, maar zeg ronduit, dat je blij bent om dit voor deeltje en hoepel op of ik bega een ongeluk aan je. De inspecteur waagde nog lets van,: U kunt het op den brandstichter De verdediger van verdachte verzoekt de Rechtbank zich ernstig te overwegen cn dat veroordeeling dan alleen zal kun nen volgen als 100 pet. zeker is, dat vas^ staat dat meineed is gepleegd. Het in gekomen proces-verbaal van den gemeen te-veldwachter, betreffende circuleering van de lijst, noemt de verdediger onzim GEMEENTERAAD ST.-MAARTENSDIJK Werkverschaffing en steunverleening stopgezet - Bloemen rond de muziek tent Cursus voor dienstboden In de Woensdag gehouden (gemeente raadsvergadering waren alle leden te genwoordig. Nadat de notulen met algemeene stem men waren goedgekeurd, merkte de heer op den Brouw op, dat de bedoeling be- trelfende de aanwij'zing van een ge- meentewonlng wel juist in de Notulen; was opgenomen, maar door Burgemeester wethouders niet juist was uitgevoerd. Hij meent dat de woning aan v'an 't Hof bï toegewezen had moeten worden of zoo deze de woning niet wenschl^ te betrekken, de opvolgende van de lijst huurder had moeten worden. De voor zitter merkt op, dat deze aangelegenheid in de vergadering van B. en W. is 'besproken en dST 'men geen 'bez'waar had waar bijzondere omstandigheden ten op'zichte van het gezin van 't Hof zich voordeden dat van Akkeren en van *t Hof van pilaats op. de lijst ver wisselden. De meerderheid staat achter B. en W. Ged. Staten nebben het werk, betref fende verbetering van de havenbeschoei- ïng goedgekeurd, alsmede de geld[eening hiervOior en de overeenkomst met de weduwe Fermie. Een eo ander heeft ech'ter lang geduurd voior alles in kan nen én kruiken was, zpodat éérst ov'er eenige weken met de uitvoering k'ah Worden begonnen. B. en W. hebben zien 'afgevraagd o'f het dit jaar nojgj wel kon geschieden met het oog o;p die aan voer van keien en zand voor den nieuweln weg. De geheelè Raad is echter v'an meening, 'dat het 'werk nu alsnog met den meesten spjoed moet worden uitgevoerd. Met 'betrekking tot de extra-hulp aan werkloozen in 1939 werd met algemeene stemmen besloten dat beschikbaar ge steld kan worden ten behoeve van 76 werk'looze ten laste van de gemeente persoon. V.am dit bedrag komt f2 'pér werklooz'e ten laste van der gemeente en f 3.78 voor rekening van het betrokken Departement. Voor de B-boieren stelt het rijk f 1.89 per B-boer 'beschikbaar; door de gemeente moet dan f 1 per B-bber worden bijgedragen. In tegenstelling, met vorige jaren kun nen de B-boeren over 1939 niet meer mede-beschikken yover het bedrag van f 5.78 per wérklooze. De Rij'ksïand'bb.uwconsu lent te Goes deelt mede, dat bet reglement toit tewerkstelling op eigen be drijf voor kleine grondgebruikers niet 'toelaat de uitreiking v'an de bons voor goederen in natura met 2 maanden te vervroegen. Het voorstel van den heer Nelisse in de vorige vergadering) 'blijkt dus niet uitvoerbaar. Voorts bericht de Rijkslandbouw'consulent, dat hij zeer be twijfelt of in sommige gëmieenten in plaats van 'kunstmeststoffen geld is uit gekeerd. De voorzitter merkt op), dat het door den heer o)p! den Brouw in de vbrige vergadering medegedeelde; dat zufks wel ton, dus opi een misver stand moet berusten. De heer opi den Brouw erkent dat de door hem bedoelde circulaire betrekking had op', tuinders en dat die 'bepaling bijl uitziondering düS' niet op kleine boeren vain toepassing was. Na .eenige bespreking wordt met 4 tegen 3 stemmen (Bout, op den Brouw, Koopman en Hage) 'besloten deel te doen nemen aan een cursus voor dienst- boden voor werklooze meisjes. De ge meente zal in de kosten moeten bijdra gen naar naar evenredigheid van de deel name. De gemeente ontvangt van het Rijk' weder terug ,het percentage dat verhalen, maar een verdachte beweging van den ranicher deed hem ijlings het hazenpad kiezen. Bluecorn. stikte zoowat in zijn woede, dronk schielijk een, glas water, verslikte zich en vervloekte de heele wereld. Weer tot bedaren gekomen, sprong hij ineens op, holde naar buiten, bulderde om zijn paard en stoof het erf af, mompelend Honderd mijl Noordwaarts in de rechte lij'n, het kan niet missein,. Degenie, die dit gezegd had, stak nu zijn hoofd boven de doornige cactushaag uit wipte het erf op, floot- een paar, keer op een eigenaardige manier, gaf Marion, 'die ijlings naar buiten kwam', den brief van Hall Penin.ock en zei: Als we zijn adres wieten, kun je hem wel teens terugschrijven. Maak je verder maar geen zorgen over hem. Hall is een gladde jongen, hem nemen ze zoo maar niet te grazen. Marion dankte den ruwen., maar toch goedhartigen Boy. Deze wuifde haar vriendschappelijk toe en klepperde flui tend den ouden Bluecorn achterna, ter wijl Marion met den brief een stil plekje opzocht, waar ze ongestoord kon lezen, en droomen. Den volgenden dag kwam Jioie Black burn naar buiten lo;open, keek verbaasd naar de agenten, die zijn erf bevolkten dan naar Blueciorn, die als een razende Roland kwam' aangestoven, onmiddellijk de gemeente ontvangt als subsidie uit het werkloosheidsfonds bij jsteunverlee- nimg. Het hoofd der school bericht, dat hij de eenige huurder van .een gemeen te woning is, die zelf de kosten van de waterleiding moet betalen, terwijl de huishuur toch reeds hoog is. B. en W. stellen voor met 'ingang van het 2e kwartaal 1939 overeenkomstig het verzoek de kosten van de waterleiding voor rekening der gemeente te nemen, wieik voorstel :m'et algemeene stemmen wordt aangenomen. De inspecteur van de Rijkswerkver schaffing bericht namens den betrokken Minister, da t de werkverschaffing van 25 Juni tot 15 October 1939 behoort te worden stopgezet, evenals de steunverleening. Men zal mot het oog op het betrekkelijk groot aantal werk loozen, momenteel uitstel vragen van de stopzetting voor de eerste ipaar weken. Besloten wordt de voorgenomen werk verschaffing betreffende de welputten op het Marktplein en de Blauwe straat nj.et uit te voeren wegens de te hooge kosten' wiaarin geen bijdrage zal kunnen worden verleend. Met betrekking tot een adres van J. van Burgh wordt met algemeene stemjmen besloten op dit adres afwijzend te be schikken. Wat de .gemeent'ewoning aangaat, wordt eveneens hiet .algemeene steim|mien be sloten J. vlam Burgh aan te doen schrij ven dat hij voor 15 Juli a.s. alle ach terstallige huur over 1938—'39 moet heb ben .aangezuiverd en zoo niet, dat ont ruiming der woning zal plaats hebben. Het Armbestuur 'bericht, dat men voor v'an Burgh een gratis woning' beschikbaar heeft. Het bestuur v'an de muziekvereniging Vraagt toestemming voor het plaatsen Van een heining en bloemen om de muziektent. De Voorzitter deep me de, deze .aangelegenheid met den heer C. G. Hage te hébben besproken. De ge meente zou f 30 betalen, de muziekver. j f 20; het vérder onderhoud komt .aan I de muziekvereeniging. Mochten de kos- ten minder zijn, dan zullen deze naar evenredigheid minder worden. De heer Koopman is tegen inwilliging van het verzoek, als het geld moet kos ten aan de gemeente. De heer .Lange jan wijst op het geval de Looff, die f 60 moet betalen en de muziekvereeni ging, die f 30 krijigt. Gewezen wordt op de omstandigheid,' dat de benzinepomp een 2aak is van' eigen belang wat de muziek niet is. Wanneer, zooals Zaterdag Ij., bij een muziekuitvoering zeer voel mensch en in' het dorp zïj'n, dan heeft de gemeente er ook profijt van. Bovendien moet de heer Langejan denken aan: „Was mu ziek en zang er niet, het leven had geen waarae". Tenslotte wordt met de- stemmen van den heer Langejan ep Koopman tegen, het verzoek van de mu ziekvereeniging ingewilligd. De gemeente-opzichter 'bericht, d.at de- heer J. Westerweel vraagt ,een stukje grond te koopen van den tuin van liet' hoofd der school ten behoeve van e'èh rechte afheining van eigendom. Het ge heel blijkt 0.9 M2. te zijn wat met alge meene stemmen besloten wordt te ver koopen .aan adressant. Aan J. Pot, F. Ponse, N. van Hemert, C. Priem, A. Dane, P. S. Langejan en1 A. Robbe, wordt een half jaar ontheffing! verleend van het betalen van honden belasting. Een verzoek van M. Ponse' wordt afgewezen. De heer op- den Brouw bespreekt biji de rondvraag de verbe tering Achterbbsoh, die nog steeds niet is uitgevoerd. De voorzitter deelt om standig Tiet verloop mede. Men hoopt» da't over een jaar deze .aangelegenheid! uiteindelijk zal Zijn afgedaan en dan. veel beter d.an aanvankelijk in het voornemen lag. Daarna sluiting. POST-TELEGRAAF-TELEFOON Rijdend Postkantoor Dat Tante Pos de laatste jaren steeds jeugdiger en vlotter allures heeft aan genomen, is geen (nieuws. Doch dat DE WERELDREIS VAN PIETJE PLUIS EN JANTJE JOPPE door G. Th. Rotman 79. En jawel hoor, bom! Net toen de veldwachter den eerstén tak beet had, schopte de dief den ladder om. Dö ar me diender had allebei z'n handen en beenen noodig, om niet te vallen. „Zie zoo", dacht de dief, nu zal ik zien, dat ik wegkom!" En hij gidg aan den onder eten tak hangen, gereed om zich op1 den grond te laten vallen. Krijn van den boer, die op het lawaai toegesneld was, stond zich op den ra-nd van den put een 'kriek te lachen om het geval. 80. „Daar gaat-ie!" dacht de dief, en hij' liet zich manmoedig naar beneden val len, met het plan daaroip- ijlings aan den haal te gaan. Maar oi jammer, hij: kwam precies op een paal van het drooglijntje terecht, welke paal van achteren precies' tusschen zijn véstje isc'hoiof, om van boven bij' zijn kraag weer te voorschijn te ko men. Tengevolge van den plots ei i-nlgen ruk, dien het drooglijntje daarbij kreeg, kreeg Krijn zoo'n opstopper van het an dere paaltje, dat hij regelrecht in den put verdween.;,... gevolgd idiooir Boy Milden, jd'ie lachend riep: Ze zoeken een baard! Laat ze zoeken, zei Joe. Die agenten verspreidden zich in ver schillende riclhtingien. Bluecorn plaatste Zich vo|0ir Joe en b'egbp op hougihartigen to|0|n: Ik zal je maar niet vragen of je ook weet w.aar Hall Pemnock is. Na tuurlijk weet je dat, maar ik veronder stel niet, dat je z'ijm schuilplaats ver raden wilt. Is ook niet noodig, hij komt wel ergens opduiken en dan is hij erbij. Maar je zult wel zoo goed willen z'ijln mij 8000 dollar te overhandigen van Hall Pennoc'k's geld, als vergoeding voor de brandschade. De maatschappij betaalt niet -uit en nu begrijp je zeker wel, dat de 'brandstichter aansprakelijk ge steld wordt !l Zeker 'begrijp ik dat, antwoordde Joe, maar niet wat ik daarmee te -maken heb, ook al was Pennock de schuldige. Houd je niet zoo dom. Jij be heert de zaak hier voor Hall Pennock, betaal dus in z'ijm naam, voor je er meer last mee krijgt. Jpe lachte fijntjes, kneep zijn oogen half licht en gaf ten antwo-ord: Je hebt de reis vopr niets gemaakt, Bluecorn. De ranch, met alles wat er bij' hoort, is mijn volle eigendom. Ik wil niet ontkennen, dat ik alles vioji Hall Pennock gekregen heb, maar 'hij schonk mij al zijn geld in volje vrijheid. Als je het niet gelooven wilt, hier is het bewijs. Hij duwde Bluecorn het papier v'an de schenking ond-er den neus en ver volgde sarcastisch Je denkt toch zeker niet, dat ik je zoo maar 8000 dollar schenken zal? Blue-corn's mondhoeken trokken om laag. Bevend van ingehouden drift reikte hij 'het papier over en gromde: Geboefte, schurken! Bedoelt u ons? vroeg Boy vrien delijk. Bluecorn keek hem vernietigend éan, riep tegen den agent, die juist uit "de stallen kwam, dat ze op moesten houden met dal idiote zoeken, wendde zijh paard en kletterde het -erf af, zonder nog een keer om te zi-en, een oiogen'blik Iaiter gc-volgd door de agenten, die de den of ze de spoittende opmerkingen van ae samengestroomde boys ni-et hoor den. Ziezoo, lachte Joe handenwrijvend, hem zijn we voorloopig weer kwijt. Em nu aan den slag jongens. Hall maig geen verwaarloosde ranch aantreffen als hij teruggekeerd is. (Wordt vervolgd.) Lü

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1939 | | pagina 2