ALS IN EEN SPROOKJE Koopt eerst een andere tandpasta Rheumatische pijnen KLANKEN LANGS DE LIJN Derde programma Z. R. C. Donderdag 6 Oct. 8 Brussel VI.; 9.20 Luxemburg; 10.50 London Regional; 12.50 Brussel Vlaams; 2.20 London Reg.; 3.15 Droitwieh; 3,35 Keulen; 4,20 London 5.20 Brussel Vlaams; 7 Eigen gram.-uitz.; 7.50 Brussel Vlaams; 10.45 London Reg. L - RADIO-PROGRAMMA Donderdag 6 October HILVERSUM I 1875 en 301.5 ml. 8—9.15 KRO, 10 NCRV, 11 KRO, 2—12 NCRV 8—9-15 gram.; 10 gram,.; 10.15 morgendienst; 10.45 gram».; 11-30 Gods dienstige causerie; 12 berichten; 12.15 gr.; 12.30 Het KRO-orkest2 handwerkuurtje; 2.55 gram.; 3 voor de vrouw'; 3.30—3.55 gram1.; 4 bijbellezing); 5 gram-', 5.05 han denarbeid; 5.35 gram.; 5.45 zang met pianobegeleiding; 6.30 voor amateur-fb- tografen6.45 CNV-kwartiertje; 7 be richten; 7.15 Journalistiek weekoverzicht; 7.45 reportage; 8 berichten ANP, herha ling SOS-beriehten8.15 Gereformeerde Jeugdbonden; 9.15 Stafmuziek van het 5e; 9.45 vervolg Van 8-15; 10-15 berichten ANP, 10.20 vervolg doneert; 10.45 gym nastiekles; 11 gram.; 11.50—12 schrift lezing. HILVERSUM II. 415,5 m. AVROuitzending 8 gram.; 10 jmlor- genwijding; 10.15 gram.; 10.30 Omroep orkest; 11.25 declamatie; 12.30 De Ro mancers; 1.15 orgelspel; 1.30 De Roman- 'cersi; 2 Zang, piano); 3 Revne-proglramim'a, 4 voor de zieken; 4.30 gram.; 5 vqor groote kinderen; 5.30 AVRO-Amusements orkest 6.30 sportpraaitje; 7 yojoir de kin deren; 7.05 A VRODansorkest7.40 Or- (chideeën; 8 berichten ANP; 8.15 Concert- gebouw'-orkest; 10.30 damnieuws; 11 be- jriehten ANP, hierna tot 12 Die Twilight Serenaders. DROITW1CH. 1500 m. 11.40—11.45 gram.; 1205 BBC-Northern Ireland-orkest; 12.50 voordrcaht; 1.20 dans muzek, gram.; 2.05—2.20 gram.; 3.10 Har ry Evans; 3.35 Stedelijk orkest van Bour- nemouthh; 5.05 medepraatje; 5.20 Harry Davidson; 6.20 berichhten; 6.40 landbouw- praatje; 7 radiotooneel; 7.20 BBC-theater- orkest; 8.05 Montavani en zijn dansorkest 8.50 „The Mediterranean"; 9.20 berichten; 9.45 BBC-orkest; -koor en solisten; 10.20 korte kerkdienst; 10.40 „Birds in Shet- land"; 10.55 het New London Trio; 11.35 Bert Firman; 11.50—12.20 dansmuziek, gr. RADIO PARIS. 1648 m. 8.10—9.20 en 10.30 gram.; 12.35 het Ro ger Ellis-orkest; 3.05 zang; 3.20 gram,; 4.20 pianovoordracht; 4.35 gram.; 5.20 ra diotooneel; 7.20 gram.; 8.35 pianovoor- dracht; 8.50 nationaal orkest; 10.50—11.05 gram. KEULEN 456 M. 5.50 gram.; 6.30 Otto Fricke's orkest!; 7.50 omroepdansorkest; 9.20 volksliede- renconcert; 11.20 omroeporkest; 1.30 po pulair concert; 2.40 en 3.20 gram.; 4.35 viool, piano en pianobegeleiding; 6.25 trio concert; 7.30 omroeporkest en -koor; 9.35 gram.; 9.50—11.20 boerenkapel en solisten. BRUSSEL 322 en 4tf4 M.: 322 M.: 12.20 gram.; 12.50 en 1.30 oani- roepoihest; 1.50—2.20 grom.; 5.20 om roep dansorkelst 6.50 gram.; 8.20 omtnoepr orkest; 10.3011.20 gram. 484 M.: 12.20 gram.; 1 en 1.30 olmlroep salonorkest; 1.50—2.20 gram.; 5.20 muzi kale causerie; 6.35 omroepisalauarkest 7,35 en 8.50 gram.; 9.20 oimroepsym- phonie-orkest; 10.30—11.20 gram. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 7.30 Carl Woitschachlsi Blaasorkest; 8.20 Otto Diobrindt's orkest; 9.20 berichten9.50 viool en piano; 10.05 belichten; 10.20— 11.20 omroepkleinorkest en boerenjkjapel (gr.pl.) FEUILLETON 18 NAAR HET ENGELSCH Voelt u zich een flauwte nabij? vroeg ze, zich teeder over hem heen buigend. Gaat u niet weg! drong hij op zach- ten toon. Het is niets! Ik heb een schok gehad. Ik zal dadelijk wel weer bijkomen. Alles is uit tusschen Sylvia en mij!... Ik heb het al lang voelen aan komen, maar ik hield mij net, of ik het niet zag, omdat ik het niet wilde zien!.... Maar laten wij nu naar boven gaan. Uw vader wacht immers op een kennismaking? Maar wat zegt zij dan?Is zij boos,... op mij O, neen, zeker niet. Ze noehit er uw naam niet eens in. Bovendien, ze weet ook, dat ik nooit werk heb gemaakt van eenige andere vrouw. Ze zegt eenvou dig, dat wij ons vergist hebben en dat het beter is, dat wij er dan nu op terug komen, dan dat het later misschien zou uitloopen op een levenslange ellende voor ons beiden! Ze is niet alleen tot de ontdekking gekomen, dat ze mij nooit heeft lief gehad, maar dat Ze nu een ander lief heeft..,. Haar nieuwe liefde kan VERSCHILLENDE BERICHTEN Door auto overreden Gistermiddag iis de vijftigjarige S. Ver bij in de Hoofdstraat te Sassenheim door een personenauto aangereden, welke uit de richting Leiden kwam. Het slachtoffer dat rechts van den weg reed, werd tegen den gjrond gesmakt en ernstig gewond. Nadat geneeskundige hulp was verleend, is de man naar het St. Elisabethziekenhuils te Leiden vervoerd waar hij later is overleden. De man laiat een vrouw en tien kinderen achter. Door een trein aangereden Gistermiddag wals oip de veiling De Tuinbouw, gelegen tusschen Bo ven- ka rspel en Grootebroek de achttien jarige tuinder C. Ligthart uit Lutjebroek bezig met bloemkool pellen, toen een trein uit de richting Enkihuizen naderde. Vermoedelijk door den sterken wind heeft de jongen den trein niet (hoeren aankomen en doordat hij zidh te dicht bij de rails bevond, werd hij' door de locomotief gegrepen en met een hoofd wond naast de raills. neergesmakt. L. werd naar het ziekenhuis te Lutjebroek vervoerd, doch onderweg is hij aan Zijn bekomen verwondingen overleden. Fabrieksschoorsteen door den storm gevallen Gedurende den storm, die gistermiddag; woedde, is de 23 meter hooge fabrieks schoorsteen van de lederfiabriek van de firma V Koenraad te Dongen afge knapt en neergekomen in de fabriek. Juist waren daar 4 arbeiders aan het werk. De schoorsteen viel vlak' langs deze arbeiders en richtte een geweldigb ver woesting aan. Het dak van de looierij werd geheel vernield. Balken braken of werden verbogen. De buitenmujur is gie- heel ontzet en zal moieten worden af gebroken. Middën in de looierij kwam een stuk van den schoonsteen terecht van onge veer een meter lengte, een brok steen dat alleen reeds in staat zou Zijn geweest de aanwezige arbeiders té verpletteren. Het bedrijf kan ter plaatse onmogelijk worden voortgezet. De materieele scha de is zeer groot. Boerderijen afgebrand Gisteravond om aoht uur is brand ont dekt in de boerderij „De Phoenix't staande aan den Achterweg te Anna P a u 1 o w n a aldaar. Niets kon worden gered. De boer derij brandde tot den grond toe af. Het vuur heeft men het eerst boven in den schoorsteen gezien, Zoo,, dat of schoon de oorzaak onbekend is, men vermoedt, dat de brand als schoorsteen brand is begonnen en verder door den storm is aangewakkerd tot een niet ite stuiten vuur. Tijdens een kort doch hevig onweder, dat gisteravond in de omgeving van He eren veen woedde, sloeg te ruim 9 uur de bliksem in in een boerderij', staande te Rotsterbaule, bewoond door H. Bos en R. Dijkstra. De bewoners, die reeds te bed lagen, konden zich door 'het inslaan van een ruit in veiligheid stellen. De boerderij met inventaris en al het meubilair ging; verloren. Twee motorspuiten uit Joure hebben zidh be paald tot heft nathouden van den hooi berg en de naastgelegen boerderij1. Alleis w,as verzekerd. Kinderverlamming Gistermorgen is bij een vierjarig kind te Kerkdriel kinderverlamming ge constateerd. Het patientje wordt in de ouderlijke woning en liefst de duurste die er Is en probeer daarna Ivorol (volgens Nieuw recept) Dan neemt U waar hoe Ivorol in reinigend-, witmakend- en schuimend vermogen alle aadere verre overtreft. RECHTZAKEN ,.Wie wijsheid gaderde \en niet oefent door de daad Reeft wel geploegd, maar laat de voren zonder &aad'\ haar geven, wat haar hart het meeSt begeert: rijkdom en positie. Ik heb haar verloren', omdat ik arm ben en van dood gewone afkomst. Mijn vader was fa brikant. Stil! Stil! Zei Muriel zacht. Als of dat er nu op aankomt! Misschien weet ze niet, wat ze zegt; (wil ze u enkel eens op de proief stellen, u laten voelen, dat er iemand anders is Maar ze is verloofd! riep hiji heftig. De trouwdag is bepaald. Een zekere Har vey is de gelukkige. Ze heeft al enkele huwelijkscadeau* ontvangen en zal mij1 mlijn ring en mijn brieven terugsturen. Philip imoest nu vanzelf met spreken ophouden, want zuster Catalina, was ver schenen, om uit naam van zijn lordschap te vragen, of de jongelui komen wilden. Zoodira de gast z'idh vertoonde, lichtte graaf Carillon m|at het hoofd opkéék, stak die handen uiten viel voorover op het gelaat met den bitteren kreet: Philip!... Mijn broer Philip!. Gerechte HejnJel!... HOOFDSTUK VIII. Wekenlang lajg de graaf in een toe stand van verdoioving, dien de doktoren niet anders konden verklaren, dan als Zijnde het gevolg van een zenuwschok. Hij" lag apathisch temeer, sprak niet, sloeg haast de opgen niet op' en scheen in het geheel geen acht te slaan op Zijn omgeving. Philip kwam en ging met een innig- Bij een 10-jarigen jongen in de buurt schap Buurse, gemeente Haaksbergen is kinderverlamming geconstateerd. Diit is het vierde geval van kindererlam'm'ing in deze gemeente. Te Borsele heeft zidh een geval van kinderverlamming voorgedaan bij een li/2-jarig meisje. Uit en thuis met de .Nieuw Amsterdam" De Nieuw Amsterdam heeft een zeer zware uitreis naar Amerika gehad. Voord onder de Amerikaansche kust spookte het geweldig. Wat de thuisvaart betreft vernemen wij, dat de NieuW Amsterdam nabij Boulogne twee uur aan den grond heeft gezeten. Het gelukte het schip op eigen kracht vrij te krijgen. De gisteren be ëindigde reis van de Nieuw Amsterdam mag dus, zoowel Wat betreft de uitreis j3jS de vuurdoop van het nieuwe Schip' worden beschouwd. Zonder schade en ongelukken is de Nieuw Amsterdam) daar uit te voorschijn gekomen; het Schip heeft de zw'are stormen uitstekend door staan. i'1 i Wereld-graanproductie dit jaar een record Het Internationale Instituut Landbouw te Rome, is op' gr>nd van de in Sept. ontvangen rapporten tot de conclusie ge komen, dat de graanproductie op Tiet Noordelijk wereldfnalfrond in 1938 105.6 millioen kubieke ton bedraagt, vergele ken met 91.7 millioen ton in 1937. Europa, zonder Riusland, leverde 48 millioen ton op tegen 42 im'illiioen in 1937, Noord-Amerükla 35,7 millioen (29.2 mill.) Azië (Zonder Rusland en China) 18.7 millioen (17.2 millioen) en Afrika 33.2 millioen tegen 3.3 millioen. Het totaal van 105.6 millioen gaat op een record lijken. 1938 heeft het record met 109 imillioen ton voor de productie van de ge- heele wereld, dus de productie van het noordelijk halfrond alleen al komt daar dicht bij. De groote giraanproduceerende gebie den van het Zuidelijk wereldhalfrond, Ar gentinië en Australië, rapporteeren ook voor uitzicht op een goeden oogist. In verband met de moeilijkheden van den internationalen handel, zal het abisor- beeren de vergroote giraanpiroductie van dit jaar wel zeer moeilijk Zij'n. Lord Perth, de Engelsche gezant te Rome, heeft in de laatste zes en dertig uren tot tweemaal toe besprekingen, met Graaf Ciano gehad. De staatslieden heb ben lz/ich voornamelijk bezig gehouden met de Spa ansche kwestie in ver band met de inwerkingtreding van het Engelsch-Italiaansche accoord. Naar ver luidt, 'Zou ook de mogelijkheid van eeni wapenstilstand in den Spaanschen bur geroorlog ter sprake 'Zijn gekomen. Syrovy, de premier in Tsjehoslo- wakije ontving den gouverneur van Sub- karpatisch Rusland, die de on middellijke toekenning van de meest uit gebreide territoriale autonomie voor dat gebied eischte. Syrovy vroeg, bij het be zoek, door den gouverneur van Subkar- pathisch Rusland aan hiem gebracht, den Roetheenschen autonomisten geduld te hebben tot de intematioinale problemen waren opgelost. Mijnhardtjes doen deze snel verdwijnen. 12 stuks 50 ot. schuldig gevoel over zich; hij was toch de oorzaak van die plotselinge veran dering, al wist hij dan ook niet, noe en waarom. Zijn eigen leed vergat hij voor een groot deel, als hij, het verdriet zag, dat op Muriel's gelaat stond te lezen Ze week haast niet van de Zijde van haair vader. Alleen groote teederheid kon heui misschien nog over dezen schok heen helpen. In deze dagen steunde zij méér op Philip, dan ze zelf wel wist. Op leen avond, dat ze even na mid dernacht nog bij haar vader waakte, daar zuster Catalina op dat opgenblik ook rustte, klonk daar ineens Zwiak de stem van den patiënt: Muriel Ja, vader, antwoordde Zij: teeder. Hier ben ik. Wlij' Zijn alleen. De zus ter rust. Kan ik ,u ook sp|ms geven, wat u verlangt? Ik verlang niets. Maar gla daar nu eens vlak bij Im'ij' zUten. Ik wilde... je allies vertellen. Zondt ,u niet liever wachten tot den ochtend, vader? Dan is u (misschien wat sterker, als u eerst gerust heeft. Neen, nu dadelijk. Ik moet er nu mee te voorschijn komen, anders kan ik niet in vrede sterven. Geef mij' de hand; die is Zoo koel en sterk, net als van mijn moeder. Maar jij bent een be tere vrouw.... Toch mag ik haar niets verwijten, want het was voor mij, dat zij het deed Een heelen tijd Zweeg hij en Muriel dacht, dat hij weer in slaap gevallen KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Borsselen, Ds. O. G. Bun j es te Sirjansland. POST-TELEGRAAF-TELEFOON Met ingang van 16 October a.s. is aan gewezen tot kantoorhouder van het hulp post-, telegraaf- en telefoonkantoor te SRuis, J. de Klerk, thans besteller te O' u d-V o s m ie e r. YERKOOPINGEN OUWERKERK, 4 Oct. Notaris van den Ende verkocht alhier op heden in hut Openbaar: Ouw'erkerk. 1 H.A. 20 Are 20 'ü.A. houlwland en Wateijgang bij den Ste]- weg, voor f400 per gemet, aan den heer G. M. bij' de Vaate te Zierikzee. Oiosterland. 9 Are 60 c'.A. bouwland aian den Zandw'eg en Zeedijk, voor f70, aan den heer J. L. Sdhppf te Oosterland Kamer van Koophandel voor West-Brabant Bij het handelsregister der Kamer van Koophandel voor West-Brabant had in de maand September de volgendie in schrijving plaats: N.V. Waterleidingmaat schappij' „Tholen", Tholen, Botermarkt 1; Uitgetr. leden Raad van Beheer: D. K. Rijstenbil en J. J. Polderman. Nieuwe leden Raad van Beheer: Mr. H. H. Schul- ler, St.-Maartensdijk ien W. L. Klos, Scher- penisse. Politierechter te Middelburg Zi tting van Dinsdag 4 Oct. J. B., 61 j., arbeider te Haamstede wegens diefstal van bier- en citroen- giazen, toebehoorende aan E. J. C. Kuijpers, weduwe van J. C. Bom, ge pleegd in 1936, 1937 en 1938 te Haamstede Eisch f 25 of 10 d. !h. Uitspraak idem. P.a de L., 37 j„ zonder beroep te Zierikzee, wegens diefistai van een rijwleibelastingplaatje op 26 Aug1., te Zierikzee. Eisc.i 1 unaand gevangenisstraf Uitspraak idem. L. den B., iandbouwersknec.it te K e r k- w e r v e, wegens mishandeling van M. L. Dalebout en wegens vernieling van diens rijwiel, door dit in een sloot te werpen, alles gepleegd op 20 Aug. te Kerkwerve. Eisch f15 of 10 d. h. Uit spraak! idem. J. V. B„ 26 jschippersknecht te Z i e- r Uk'Lee, wegens mishandeling van G. C. de Jong op 3 September te Zierikzee, door hem (met een bierflesch te Slaan. Eisch 7 dagen gevangenisstraf; uitspraak f20 of 10 d. "k. A. C. K., 29 j., werkman te Zierik zee, wegens mishandeling van- G. C. de Jong en J. Hofman op 3 §ept. te Zierikzee, door hen met een bierflesch te slaan. Eiisch 14 dagen gevangenisstraf. Uitspraak! idem. Een officieele woordvoerder te Wee- nen heeft verklaard, dat overwogen wordt amnestie te verleernen aan politieke ge vangenen ter viering van de verwerving van het Sudetenland door Duitschland'. Schuschni gg zou niet onder deze amnestie vallen. Het proces tegen hem Zou in ieder geval doorgaan en niet later dan de volgende maand behandjelidj warden. Naar vernomen wordt, bevindt Schuschnigg zich nog steeds te Weenen. Het Spaansche vraagstuk Hel zwaartepunt van den wereldvrede Het vraag stuk der vrijwilligers elscht oplossing Nu de vuurhaard in midden-Europa die de oorlogsfakkel dreigde aan te ste ken is gedoofd wordt de aandacht der diplomaten bepaald bij een .andere brandende kwestie, die reeds meer dan een jaar het Iberisch Schiereiland, in gloed en vuur zet: n.l. de Spaansdie burgeroorlog! Ook hier hebben de vier groote mogendheden, die het te München eens konden worden, herhaalde malep, hum, stem laten Ihooren, [miaar nog drinkt de Spaansche bodem „het Moed van land zaat en van vreemden", Zonder dat unien uitzicht heeft, dat het „haast zal zijn gedaan". In de Spaansche Cortes heeft de pre mier (der republikeinen) Negrin verklaard, dat het eind v;an de Spaansche tragedie Europa zou bevrijd hebben van vraag stukken, die tot een verergering van den toestand bijgedragen hebben. Het Spaan sche vraagstuk is het zwaartepunt van den wereldvrede en van de internationale en Europeesche politeik. De regeering kan onmogelijk aanvaarden dat 'het een of andere plan van de non-intervetie-oom- misöie, onder voorwendsel van z.g. „rech ten als oorlogvoerende partij", op de SpiaansChe natie onwettig aangegane schulden, waarvoor Spanje niet verant woordelijk is, doet wegen. Haar 'besluit tot de terugtrekking van de vrijwilligers is eenls te meer een uiting van den wensch der republiek de oplossing van j het vraagstuk1 te vergemakkelijken en j bewijst haar goeden wil, zooals deze i laatste ook bewezen wordt in de uitwis seling van gievangenen emi in de afschaf- fing van de doodstraf. „En thans", voegde de minister-pre- sident er laan toe, „wil ik over het einde JUAN NEGRIN van den oorlog spreken. Kunnen wïj den oorlog winiiem? Ja zeker, de oorlog, kan en moet gewonnen worden,'. De vijand beschikt over een onbetwistbare superioriteit aan middelen; Irrnaar werd ooit een oorlog gewonnen doior mili taire middelen? Hoe gaan wij den oorlog winnen? Door overeenkomsten, uitwegen', reglementen? De oorlog zou op deze wijze gedaan kunnen zijn. Maar de regee- ring zal het niet toestaan, omdat aldus enorme opofferingen onvruchtbaar zou den zijn. Spanje zou naar een toestand gaan als die van de restauratie en daar voor was het de moeite ook niet miaar het minste leven op te offeren, of een druppel bloed te vergieten, noch het kleinste offer te brengen. Kunnen wij een land van capitulaties worden? Dat is volkomen onaanvaardbaar. Dat im'en een einde make aan de kwestie der buitenlanders in Spanje en dan zal het vraagstuk opgelolst worden zooals het moet",. was, toen hij ineens de schitterende oogen opsloeg >en zei Je weet toch, dat ik ééns een broer had? Oom Philip? Ja, dat weet ik, vader. Wie heeft je geleerd, hem zoo te noemen? Niet je moeder, want die heeft hem nooit gezien. Niet je grootmoeder... zij haatte hem! Bovendien was je nog maar een kind, toen ze stierf. Ik geloof, dat ik het mijzelf ge leerd heb. Zijn geschiedenis had mij ge roerd. Op het portret scheen hij mijl vriendelijk toe te lachen. Zijn geschiedenis?.... Wat weet je daar dan van? Wat grootmoeder er mij van ver teld heeft: hoe teer hij was en dat hij weg moest van Carillon en van zijn jonge vrouw, om een groote Zeereis te gaan maken. Was dat alles? Heb je niet méér gehoord Neen, vader, méér niet! Toch is er meer. Die oom Philip liet een 'zoon na. Er was een kleinie graaf van Carillon, Muriel. En die is gestorven? Ik weet 'tniet.. Hij werd gestolen.- Misschien is hij dood; of liever, hoogst waarschijnlijk. Neen, Muriel, kijk me niet Zoo aan! Ik verzeker je kind, dat mijln geest niet dwalende is. Ik ben heel hel der. Ik ben al zoo dikwijls van plan geweest, je de geschiedenis te vertellen... Als die jongen leeft, dan is hij lord Carillon; niet ik.... Én laatst is mijn broer Philip mij verschenen op het bal kon. Met welke bedoeling kan dit zijn geweest? Zou mijn moeder mij misschien voorgelogen hebben en zou het kipd mo gelijk niet dood wezen? Wat is er dan met het kind gebeurd? Ik weet het niet. De Hemiel ver geve het mij, maar ik weet het niiet!..v. Luister nu -eens goed, Muriel, dan zal ik je de heele geschiedenis, van den be ginne af, vertellenIk haatte Philip; ik misgunde hem Zijn bestaan. Moeder heeft mij geleerd, hem te haten, omdat hij de Zoon van haar man en niet van haér was. Zij was jaloersch!.... Toen het kind weg was, heb ik geen noemens waardig onderzoek ingesteld. Je groot moeder zei, dat alles tóch niets baten zou; het kind was óf dood, óf het zou wel verkocht zijn door degenen, die het gestolen hadden, aan menschen, die er vriendelijk voor zouden Zijn. Maar sinds dien heeft de gedachte hoe ik hierom trent te kort geschoten ben, mij steeds gekweld. Nu voelde ik groote liefde voor 'n jonge dame, die Im'ij al herhaaldelijk geweigerd had, omdat ik haar niet de positie kon bieden, die zij verlangde. Als graaf Carillon zoiu ze mij natuurlijk wel aannemen. Bn zoo maakte ik mij- zelven wijs, dat ik er eigenlijk niemand mee benadeelde: Philip was dood; zijn jonge vrouw ongeneeslijk kraniklzinnig en het kind nog te jong, om te beseffen wat het verloren 'had (Wordt vervolgd),

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1938 | | pagina 2