TARZAN, DE AAP Voor de aanhoudingsbijdragen worden nog getoond: Gusta v. Ruimzicht, eig. C. Steendijk- Juliana v. T.M., eig. B. Steen- dijk. Jammer dat Gusta bevangen was. Hiermede viel het gordijn. Een leer zame middag was voor velen ten einde. Jamlmer was het ialieen, dat er nu op het Baliterrein gekeurd niloest wor den, daar dit terrein niet iaan keurings- eischen voldoet. Het terrein is te klein en te ongelijk. Bovendien is het niet stof vrijidus al miet al niet ideaal. Het Havenplein was evenwei 'vol gebouwd, men moest idus tevreden zijn met dit. De regeling) was goed. De paarden wer den op tijd voorgebracht, z;oo konden de keuringen een vlot verloop hebben. Merriekeuring St.-Filipsland 2-jarige merries: le pr. Emma de Kra mershoeve, H. J. Geelhoed, St.-Philips- land; 2e. Gonnie van Roodevaart, C. H. A. Stols, id.; 3e. Albionne, Gebr. Vogelaar, A.J.-Polder;- 4e. Alice, Gebr. Vogelaar, id.; 5e. Ada, S. Wisse, id.; 6e. Gerda van Vredenburg, C. H. A. Stols, St.-Philips- land; 7e. Gondina, M. Noorthoek Gz., id.; Se. Prinses, N.V. C.O. „Rumoirt, A.J.- Polder. Driejarige merries, kleine maat: le prijs Aviana van Kramerspolder, H. J. Geel hoed, St.-Philipsiand2e. Annie van Hein riëtte Hoeve, J. A. Stols, id.; 3e. Daisy van Henriëtte Hoeve, id. id.; 4e. Miekie, S. Wisse van A.J.-Polder. Driejarige merries, groote maat: le prijs Caline, Gebr. Vogelaar, A.J.-Polder; 2e. Mien van Henriëtte Hoeve, J. A., Stols, St.-Philipsland; 3e. Flora, N.V. C.O. „Rumoirt", A.J.-Polder; 4e. Rita, Gebr. Vogelaar, jd.; 5e. Kora, H. van Iwaarden, A.J.-Polder (gem. St.-Philipsland). 4-jarige merries, kleine maat: le prijs Elza van Vredenburg, C. H. A. Stols, St.- Philipsland; 2e. Germaine III, eig. S. Wisse, A.J.-Polder; 3e. Germaine van Hen riëtte Hoeve, J. A. Stols, St.-Philipsland. 4-jarige merries, groote maat: le prijs Clairona, C. H. A. Stols, St.-Philipsland; 2e. Corrij, N.V. C.O. „Rumoirt", A.J.- Polder; 3e. Nellij van Henriëtte Hoevte, J. A. Stols, St.-Philipsland. 5—10 jarige merries, kleine maat: le prijs Gloria, C. H. A. Stols, St.-Philipsr land, 2e. Adèle van Henriëtte Hoeve, M. Noorthoek Gz., id.; 3e. Bertha, H. van Iwaarde, id.; 4e. Hermine van Fair, H. J. Geelhoed, St.-Philipsland-A.J.-Polder; 5e Cora, Jac. van Gastel, St.-Philipsland. 510-jarige merries, groote maat: le prijs Marie, C. van Strien, A.J.-Polder; 2e. Elza, Gebr. Vogelaar, id.; 3e. Dora,, P. Boudeling, id.; 4e. Bella van de Kra mer-Hoeve, H. J. Geelhoed, id.; 5e. Dora, J. A. Stols Henriëtte Hoeve, St.-Philips land; 6e. Gerda, Gebr. Vogelaar, A.J.- Polder; 7e. Blanca, Gebr. Vogelaar, id.; 8e. Cora, J. A. Stols, Henriëtte Hoeve, St.-Philipsland. AANBESTEDINGEN Bij de uitslag betreffende de .aanbeste ding van de Landb'ouwschujuir .op „Kort Beraad" te Noordgouwe, was de giroe peering der cijfers niet juist weerge gevenVoor het perceel metselwerk! moest dit zijn: L. van der Werff te Zonnemairc f3787; W. J. van der Werff te Noordgouwe f3596; gebr. Leendertse, Brouwershaven f3344. Bij smlidswerk werd abusievelijk de maiaira Kesteloo te Kerkwerve, vermeld. LUCHTVAART Het vliegveld Haamstede Gisteravond is met het toestel der KLM van het vliegveld Haamstede de 30.000ste passagier, mr. P. van Empel/, vertrokken. Namens de KLM sprak de heer J. E. v. d. Broek den heer van Empel toe, onder aanbieding van een tienvluchtenboekje. Hij memoreerde dat op 20 Juni 1937 de 25.000ste passagier aankwam en binnen het jaar dus van het vliegveld Haamstede 5000 passagiers werden vervoerd. De loco-burgemeester, wethouder M. de Boer, bood namens de gemeente een souvenir aan. De heer J. S. Korteweg, directeur van de n.v. Zeebad Nieuwi-. Haamstede, bood den beer van Empel een van de landhuizen van de maat schappij ter bewoning aan gedurende het voor- of naseizoen. RECHTZAKEN Brandstichting Op Zondag 12 December brak onder verdachte omstandigheden brand uit in de woning van den 46-jarigen sigaren maker F. S., wonende aan den Scheeps- timmerdijk te Zierikzee. S. werd gearresteerd en wiegens brand stichting vervolgd. Hij ontkende iets met den brand uit te staan te hebben, doch de Middelbürgsche rechtbank achtte zijn schuld bewezen en veroordeelde hem tot een gevangenisstraf van een jaar en drie miaanden met aftrek viain de preventieve hechtenis. Van dit vonnis vorderde de procureur-generaal bij het Haagsche ge rechtshof in hooger beroep bevestiging. Het Hof wees Woensdag conform de zen eiscb, arrest. PREDIKBEURTEN Zondag 5 - en Maandag 6 Juni (le en 2e Pinksterdag Kerkwerve. le Pinksterdag 10.30 ure, ds. Veen (Zakjesooll.) 2e ^een dienst. Serooskerke. le Pinksterdag 3 ure, ds. Veen. Burgh. le en 2e Pinksterdag 10.30 ure, ds. Saraber (Extra-eoll. zending). Renesse. le Pinksterdag 8 ure, ds. Heijboer van Ouwerkerk. Evangelisatie, le Pinksterdag 8 ure, ds. Bosohloo van Eikerzee. Noordwelle. le Pinksterdag 8 ure, ds. Siooama van Brouwershaven. Haamstede, le Pinksterdag 10 30 ure, ds. den Hollander. Ver. v. Vrijz. le Pink sterdag 8 ure, ds. v. Royen van Rotter dam, in het clublokaal. Geref. kerk. le Pinksterdag 10.30 en 3 ure, ds Mulder. Geref. gem. le Pinksterdag 10.30 en 3 ure, Leesdienst. Eikerzee. le Pinksterdag 10.30 ure, ds. Bosohloo. Geref. kerk. le Pinksterdag 10.30 en 3.30 ure, ds. Vogelaar. Brouwershaven, le Pinksterdag 10.30, ds. Siooama en 1 ure, Jeugddienst. Geref. kerk. le Pinksterdag 10.30 en 3.30 ure, ds. Meester. Zonnemaire* le Pinksterdag 10.30 ure, ds. Ruijsoh v. Dugteren (Zendingsoolleote). 2e geen dienst. Geref. kerk. le Pinkster dag 10.30 en 3.30 ure, ds. v. Sluijs. 2e geen dienst. Noordgouwe. le Pink' terdag 10.30 ure, ds. v. Griethuijsen. Dreisohor. le Pinksterdag 7.30 ure, ds. Westerhof van Nieuwerkerk. Ouwerkerk. le Pinksterdag 10.30 ure, ds. Heijboer. Nieuwerkerk. le Pinksterdag 10.80 ure, ds. Westerhof (ZendiDgseoll.) Geref. kerk. le Pinksterdag 10.30, ds. H. D. Drenth van Nunspeet, 3 Leesdienst en 7 ure, ds. H. D. Drenth. Geref. gem. le Pinksterdag 10, 3 en 6.30 ure, Leesdienst. Oosterland. le Pinksterdag 10.30 en 3 ure, dr. Weeda (Coll. voor de zending). Geref. kerk. le Pinksterdag 10.30 en 3 ure, oand. Jongeling van Rotterdam. Geref. Gem. le Pinksterdag 10.30, 3 en 6.30 ure, Leesdienst. Sirjansland. le Pinksterdag 3 ure, ds. Bunjes (Coll. v. d. zendiüg). Bruinisse. le Pinksterdag 9 30 en 2 ure, ds. Marsman. Geref kerk. le Pinkster dag 10 en 5 ure, ds. Unger. Geref. gem. le Pinksterdag 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. Oud Geref. kerk. le Pinksterdag 10, 3 en 6.30 ure, dhr. v. d. Gruijter. A.-J.-Polder. Geref. kerk. le Pinkster dag 10.30 en 3 ure, ds. Spoelstra. St.-Filipsland. le Pinksterdag 10.30 en 3 ure, ds. Verschoor. 2e 10.30 ure, idem Geref. gem. le Pinksterdag 10.30, 3 en 7 ure, Leesdienst. 2e 10.30 ure, idem. Oud-geref. kerk. le Pinksterdag 10, 3 en 6.30 ure, ds. Blaak. 2e 10 ure, idem. Tolen. le Pinksterdag 10, ds. Wolfens- berger en 2.30 ure, ds. BatelaaD. 2e 10 ure, ds. WolfeDsberger. Geref. kerk. le Pinksterdag 10 en 6 ure, dr. Veltenaar. 2e 10 ure, idem. Geref. gem. le Pinkster dag 10, 2.30 en 6 30 ure, Leesdienst. 2e 10 ure, idem Vrije geref. gem. le Pink sterdag 10, 2.30 en 6,30 ure, ds. Baaij. 2e 10 ure, idem. Frot. Bond. Geen dienst. St.-Maartensd|)k. le Pinksterdag 10 30, ds. v. Griethuysen en 3 ure, ds. de Bres. 2e 10.30 ure, idem. Ned. Geref. gem. le Pinksterdag 10 30, 3 en 7 ure, de heer Weststrate uit Rotterdam. 2e 10.30 ure, idem. Oud-Geref. gem. le Pinksterdag 10 30, 3 en 7 ure, Leesdienst. 2e 10.30 ure, idem. Oud-Vosseméer. le Pinksterdag 10.30 en 3 ure, ds. v. Eist 2e 10 30 ure, idem. Geref. kerk. le Pinksterdag 10.30 en 3 ure, ds. Vreugdenhil. 2e 10.30 idem. Oud- Geref. kerk le Pinksterdag 10.30, 3 en 7 ure, Leesdienst. 2e 10.30 ure, idem. Poortvliet, le Pinksterdag 10.30 en 3 ure, ds. v. d. Heuvel (Bed. H. Doop). Beide diensten coll. extra-verwarming. 2e 10 30 ure, ds. v. d. Heuvel. Geref. kerk. le Pink sterdag 10 30, 3 en 7 ure, da. Allaard van Hillegersberg. 2e 10.30 ure, idem. Geref. gem, le Pinksterdag 10.30,3 en 7 ure, Leeskerk. 2e 10 30 ure, idem. Soherpentsse. le Pinksterdag 10.30 eu 3 ure, ds. de Haan (Doopsbed. en Coll. ziekenf.) 2e 10 30 ure, ds. de Haan. Geref. gem. le Pinksterdag 10 30, 3 en 7 ure, Leesdienst. 2e 10.30 ure, idem. Stavenisse. le Pinksterdag 10.30, ds. Batelaan en 3 ure, Leeskerk. 2e 10.30 ure, ds. Batelaan. Oud-Geref. kerk le Pinksterdag 10 30, 3 eu 6 30 ure, Lees kerk. 2e 10.30 ure, idem. St.-Annaland. le Pinksterdag 10 30, ds. de Bres en 3 ure, ds. v. Griethuysen. 2e 10.30 ure, idem. Geref gem. le Pink sterdag 10 30, 3 en 6.30 ure, Leeskerk. 2e 10.30 ure, idem. SPORT „De Brouwsche Doffer" Brouwershaven Wledvllucht uit Goirbeil (Frankrijk). Af stand 400 kmi. Los 6.25. Aainkoimlst le duif 11,13. Uitslag: l|e en 5e pr. J. M< Kljoiet; 2e, 3 e ien 4e pir. J. Olree. MARKTBERICHTEN Ccöp Veiling Zierikzee. Groote veiling Kipeieren f 3.10. Kleine veiling: Kipeieren f 3—3.20. Kalkoeneieren f 5.40. Eendeieren f 3.10—3.40. Boter f 0.64—0.70. Idem met Kraailook f 0.57. Boterprijs Commissie f 0.68. KORTRIJK, 30 Mei. De beste vlassen vinden, nog gemiakkelijk een 'liefhebber 'en over geheel de l'ij'n 'zlijn de prijzen onveranderd gebleven. Het wioirdt moei lijk de gevraagde kwaliteiten in voldoen de hoeveelheden te vinden op de markt, al|d>us „Het Vlas", Imiaar dit brengt er de koppers tp;clh niet toe boogere pfijlzen te betalen. Veldten worden miet fr, 8.50 tot 11.50 betaalid. Kleine witte tot fr. 12. Middensoorten vian ftr. 12.50 tot 16 en beste vliassen tot fr. 28. Gezwingelde kroten wioirden van fr. 3.50 to.t 4.50 be taalid en de naturen van fr. 5.75 tot 6.75 Het nieuwe gewas kreeg nog een slechte week te doorworstelen; koude, hagel- schade en overbodige regens waren dit- miaal de ongewenschte bezoekers ven onze streek. Het wordt waarlijk tijd', dat er aanhoudend glunstig weder koimit, zoo niet, dan hebben we een mislukt geWas. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ Trekking van 2 Juni. f 1000 7853 9210 19213 f 400 5804 8169 14491 14773 f200 3387 5815 6749 13664 18682 19509 20314 21519 f100 1238 6290 6324 7343 7708 8129 8652 10373 10785 11411 12270 13819 14266 14353 16032 16816 18858 19384 20173 21078 21116, 15433. In de buurt van Sjanghai, in het door de Japanners bezette gebied, is een over val op het Atenierikaansche stoomschip „Dollar" gepleegd. Twaalf Ch jneesohe ze ero overs dje als passagiers! meevoeren, overvie len den kapitein en de 'bemanning en hielden hen «miet vuurwapens in be dwang. Zij vernielden vervolgens dera- dioinstaliatie en stuurden het schip fin de richting van Blockhouse Island. Hier lagen vijftien zeerooversjpnkeni. Ben paar honderd zwaargewapende ipiraten kwa men aan boord en beroofden de drie honderd passagiers vatï alieis wat zij bezaten. Vervolgens werd de lading in de jonken overgebracht, waarna de roo- vers verdwenen. TELEGRAMMEN Doodelijk verkeersongeval Woensdagnacht na de feestelijkheden ter gelegenheid van de Landbouwtentoon stelling is op den Borgerstraatweg te Odoorn (Dr.) een ernstig ongeluk ge beurd. De 19-jarige H. Thalens fietste daar met zijn meisje mej. H. Gortmaker, beide wonende te Odoorn. Zij waren op weg naar de woning van het meisje. Een personenauto, welke hen achterop kwam is op het tweetal ingereden, waardoor de jongeman onder den wagen terecht kwam. Hij was vrijwel onmiddellijk dood. Het meisje kreeg een hoofdwonde. Na verbonden te zijn is zij naar haa,r wo ning overgebracht. Een ingesteld onder zoek heeft uitgewezen dat de bestuurder van de auto, de handelreiziger van S., die in Emmen logeerde, onder den in vloed van sterken drank verkeerde. Twee mannen verdronken Gistermiddag; oimi 3 uur vertrokken van HoUwierd per open roeiboot naar Harlin- gen, Joh. Stellingwerf en Klaas Houtsimia beiden uit Oosterbieruhu. Tot heden heeft (mien niets van de boot em de bemanning vernomen. Reddingsbioptem zijn uitgeva ren oim' naar .de vermiste im|anmen te zie ken. Fietser doodgereden Dior.derdagmorgien naderde te 01st uit de richting Zwolle een iauto, be stuurd door den heer A. B. T., in specteur van de Werkverschaffing. Even voor Olst, bij den afrit naar het dorp, stak de 59-jarige ongehuwde Di. vain de Noort, die per rijwiel op weg was naar Zijn werk, zonder daartoe teekeneira te «geven, den weg over, miet 'bet nood lottige gevolg, dat hij' door de auto werd gegirepen en op slag werd gedood. De autobestuurder, die nog heeft getracht een ongeluk te voorkomen, kwam met den wagen onder detol dijk terecht. Hij bekwami echter geen letsel. Boer der ijbrand Donderdagmorgen is brand ontstaan in de boerderij van den landbouwer van den Heuvel in het gehucht Gro.y onder de gemeente A a ir 1 ie-R i x t ie I (N.Br.) Het vuur greep door iden krachtigen wind snel om zich heen en in korten tijd' stond nagenoeg de geheele boerderij in lichterlaaie. Toen ongeveer leen half uur later de brandweer uit Aairle-Rixteï ar riveerde, was het vuur overgeslagen naar de boerderij van den landbouwer Ver bakei. Beide 'boerderijen brandden tot den grond toe iaf. De inboedel van vajn den Heuvel is nagenoeg, geheel verloren ge gaan. Het woonhuis van Verbakel kon graotendeels worden ontruimd. Het vee bevond zi'ch in de weide. Men Wieet nog, niet hoe de brand is ontstaan. De schade, die ongeveer f 10.000 bedraagt wordt dopr verzekering gedekt. Veroordeeld wegens moordaanslag Donderdagmorgen heeft de rechtbank te Utrecht uitspraak gedaan in den straf zaak tegen den 25-jarigen notarisklerk uit Deii (GLd.) die op 3 Februari j.l'. des avonds op den Rijksweg tusschen Vianen en Wlaaiiidemfour.g den ruim' 50- jariigen veldwachter B. uit Everdingen miet eeniige revolverschoten neerschoot. De jongeman werd veroordeeld tot een ge vangenisstraf van 4 j|aar (eiseh 4 jaar) met aftrek van den tijld in preventieve hechtenis doorgebracht. Slachtoffer van den overweg Heden (Do.nderdag)morgen is de 47- jarige ongehuwde veehouder C. Kemp, toen hij van het melken Zich terug naar huis begaf, op den bij Blokpost 5 onder de gemeente B r e u k ie 1 e n gelegen on- b'ewaakten ovzerweg, door een uit de richting Utrecht komenden Dieséltrein ge grepen en gedood. Het uitzicht daar ter plaatse is goed, zoodat men veronder stelt dat het ongeluk aan onoplettend heid is te wijten. De machinist heeft geen erg gehad in de aanrijding en de trein reed met onverminderde vaart door. Berst na 'het passeeren van den Diesel bemerk te men 'het .zwaar verminkte lijk op de spoorlijn. Donderdagimprgen le 10 u,ur is op den onbewa akten overweg op den Wiaatda[m- dijk in den spoorlijn Utrecht-'s-He r tpgem- i. ,»ji bosch, onder de gemeente Wlaardenburg, een ledige vrachtauto, waarin zicjh 3 per sonen bevonden, door een losse stroom- Hjnlocjojnptief gegrepen en totaal ver nield. Van de inzittenden werden er twee uit den wagen geslingerd, waarvan er een op slag werd giedood, terwijl de andere slechts licht werd gewond. De derde werd met het voertuig over 200 meter afstand meegesleurd, waarna de locomo tief tot stilstand kwam'. Hij bleek Zwaar gewond te zijn. en een ernstige hersen schudding te hebben opgieloopen. Nader verneemt men dat bij het on geluk is omgekomen de 20-jarige J. D. Kamerbeek uit Utrecht, die den wagen heeft bestuurd. Hij was tengevolge van een schedelbasisfractuur overleden. De 22-jarige P. Rovers uit den Bosch, die achter in den bak van de auto had gezeten, heeft een ernstige hersenschud ding gekregen. De derde inzittende, de 15-jarige M. A. de Bruin uit Utrecht heeft slechts een lichte hoofdwonde ge kregen. De politieke toestand in Engeland In Britsdie diplomatieke kringen geeft mien bljjk van eenig optimisme tem aan zien van de ontwikkeling van den di- plcmiatieken toestand na Woensdag. Er is geen enkele maatregel getroffen voor het bijeenroepen van het kabinet tijdens het repes van het parlement dat van 3 tot 9 Juni zal; duren. De houding van Engeland betreffende Spanje Alle Londensche bladen van heden morgen publiceeren op sensationeele wijze dat de Britsche regeering in de naaste toekomst zal streven naar: le. de beëin diging van den oorlog in Spanje, wan neer beide partijen toestemmen in een bemiddeling en 2e. om met Duitschland een algemeene overeenkomst te sluiten, die met name betrekking zal hebben op •de koloniale eischen. De voorwaarden voor de verwezenlij king van hbt eerste punt zou zijn de terugtrekking van vrijwilligers en het tweede vreedzame len definitieve rege ling van het Sudeten-Duitsche vraagstuk. De bladen voegen hieraan toe, dat de Britsche regeering, in afwachting hiervan, krachtig zal optreden om 'n herhaling van luchtaanvallen, waarvan Britsche koop vaardijschepen nog onlangs m de Spaan- sehe wateren het slachtoffer zijn gewor den, te voorkomen. De terreur In Palestina Een gewapende bende heeft het sta tion van Kakoem, dat is gelegen aan den spoorweg Lydda-Jeruzalem, in brand gestoken. Buitenlandsch Weeroverzicht De depressie welke Woensdag over de Goljf van BisCaye lag is naar Midden-) Engeland getrokken, daarbij toenemende in diepte. Over de Zuidelijke Noordzee en Het Kanaal; wiaait een krachtige storm terwijl over de Iersche Zee en Wales een Noordwesterstorm waait. Over Frank rijk, ons land, België en West Duitsch land Worden koude polaire luchtmiassafë aangevoerd. Over Midden- en Oost Duitschland blijft de temperatuur nog hoog. Op de scheiding van de koude en warme lucht welke van Hamburg, over Frankrijk naar Zwitserland loopt is het regenachtig en zal het vandaag wellicht tot onweer komen. Het passeeren van deze scheiding van koude en warme lucht heeft onder andere te Hamburg 60 en te Groningen 23 m.M. neerslag gegeven. Over de Golf vian Biscaye heeft zich een hoogedrukgebied ontwikkeld dat aan aan zijn Westzijde reeds weer door een diepe Oceaandepressie wordt aangetast. Aanvankelijk zal het weer ten onzent ondier den invlped van' de passage vian den rug van hooge drukking opklaren met afnemende wind. Onder invloed van die Oceaandepressie is morgen in den) Ipop van den dag weer toenemende be wolking! te wachten miet in dein, imiiddag kans pp regen. Hoog- en laagwater te Zierikzee Hoogwater: Laagwater: 3 Juni 6,15 18,32 11,42 Geïllustreerd vervolg verhaal voor de jeugd door Edgar Rice Burroughs 14- Kala stond niet toe, dat een van de andere apen aan haar aangenomen kindje kwam. Zij' hield het kleine lichaampje koesterend tegen zich aangedrukt, en als de apen een beetje te dicht bijl kwamen om naar haar kindje te kijken, dan liet Zij; haar tanden zien. Het duurde een jaar, eer het kind begon te loopen. Het kon niet klimmen en ook geen voed sel zoeken, zooals de andere jonge aapjes van de troep. Tubïat, een van de groote apen vond het kind erg lastig en wilde het uit de weg ruimen. Hij' sprak er lang en breed met Kala over, totdat ze eindelijk kwaad werd en niet mieerl naar hem wilde luisteren. Toen wendde Tublat zich tot Kerchak, de koning en Vroeg, hem, zijn gezag te doen gelden, -ein Kala te dwingen hem. de kleine „Tarzan" af te staan Dit w|as de naam,, die de apen de kleine Kors Greystoke gegeven had den; het beteekendie „Withuid". Doch toen Kerchak ,er met Kala over sprak, dreig de Zij' de troep te zullen verlaten. Ze wilden haar echter niet verliezen en zoo vielen zij haar niet meer lastig. Zij, zorgde tien jaar lang trouw voor Tar zan, die in dien tijd een uitstekend klimf- mer was geworden en verschillende won derlijke dingen kon doem, Tarzan was zoo sterk als een volwassen man en daarbij veel leniger. Dagelijks nam hij in lichaamskracht toe. Zijn leven onder deze groote apen was heel gelukkig. Hij was nauwelijks tien, toen hij be merkte, dat er een groot verschil was tusschen hem en de overige lieden van de troep.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1938 | | pagina 3