M.GAAKEER, Dierenarts A.V.R.O. Revue Concertzaal Meer dan vol was gisteravond de Con certzaal roet luistervinken van de AVRO die kwamen kijken en luisteren naar de non-stop-revue: „Wij zetten de bloe metjes buiten", een proloog plus 17 tafereelen. Maar de Concertzaal was veel te klein om) al de liefhebbers voor een vrolijken avond te bergen, zoodat zeer velen teleurgesteld moesten worden. Voor eventueel mokkenden deze pleister op de schrijnende wonde: „Ze kom-en terug, deze merry-makers van de AVRO". Dan z'ijn de nüisdealden 't eerst aan bod. En nu over de revue, zang, dialoog en muziek, over en over bekend door de luisteraars naar de amusemetüsavon den der AVRO. Maaral heeft het oor genoten, het oog wil ook zijn deel hebben. .Daarom de groote belangstel ling en medewerking bij de populair geworden dialogen en liedjes. Stuk voor stuk dè programmanummers be spreken lust ons niet. Dat zou een droge opsomming worden en droog was deze leuke avond allerminst. Neen, een avond van goedmoedige spot, van wroolijkheid en van den gezelliger» lach, bij 't lan- eeeren van geestigheden of treffende komische tooneeltjes, alls: „De man die zich verzekeren wilde"; „De buspatient" „Opa kan niet lachen"; „Lokettenwee" „De Oom' uit Amerika" en natuurlijk onv de dames „Snip en Snap", het po pulaire tweetal, dat op Dinsdagavond duizenden luisteraars aan den luidspre ker bindt. Qnbedaarlijk is er om) dat tweetal gelachen, niet het minst om de gymnastische kookles! Is er dan alleen maar gelachen? Neen! Er is mvet groote aandacht, geluisterd naar de prachtige vioolsoli van Nina Dolce, die haar instrument laat zingen, fluisteren of jubelen, mtet een virtuosi teit, welke sterk de aandacht trok. Zij werd stormachtig toegejuicht en met fraaie bloemen gehuldigd. Niet minder verdienstelijk waren de a&ordeon-soli van den pianist van het orkestje, wiens muzikale prestaties ever- zeer werden gewaardeerd. Ook de zang- solist („Venetië", „Lieve maan je kijkt zoo stille") kreeg zijn aandeel in het applaus voor zijn vocale medewerking. Natuurlijk werd de propaganda niet vergeten. Het was de directeur wan den omroep, de heer W. Vogt, die een korte causerie hield over het nut van avon den als deze, die het contact miet den omroep versterken en er toe medewerken de AVRO te brengen aan de spits der Nederl. Om'roepvereenigïngen. Deze be schouwingen zouden kunnen besloten worden, ware het niet, dat een klein voorval bjnderde. Neen, niet wat de avond zelf betref^ maar dat men, blij kens een uitlating van een der dam'es Snip of Snap, in Amsterdam, aan het American Express Reisbureau, beter 'in lichtingen kan verschaffen over een trip naar Italië, dan naar Zeeland! Dat kan enmbet anders! POST EN TELEGRAPHIE Hot aantal radio-luisteraars "s- Op 31 December 1937 waren volgens de voorschriften op de postkantoren aan gegeven 695,897 radio-ontvangtoestellen. Het aantal aangeslotenen op de radior- distributie bedroeg op dien datum 395,972 Rijkspostspaarbank T ego ed tmet f56 millip,ien gestegen. Blijkens de opgave van de Rijkspost spaarbank over de maand December be droeg het tegoed op de spaarbankboekjes aan het einde van het jaar f588.275.240 (v. j. f532.184.853) en was derhalve met ruimi) f56 millioen toegenomen. In het tegoed op de boekjes iis niet begrepen de over 1937 bijgeschreven rente Het bedrag der aangekochte Nationale Schuld steeg met f48.600 tot f8.103.950. Het nominaal saldo ingeschreven ten name van de titularissen van Staatsschuld- boekjes bedroeg einde Deo. f25.043.400 (v. j. f26.253.700), derhalve een venminde ring van f 1.2 imillioen'. VERKOOPINGEN ST.-ANN AL AND1. Door Notaris* A. J. Bierens, werd ten verzoeke van den heer A. van Luijk Pz., in het openbaar ver kocht: Bouwland in de Vier-dertien Gelmeten te St.-Annalamd', groot 1.18.00 h.a. of 3 gemeten 2 roeden. Kooper werd dhr. B. M- den Haan voior f 1230. Bouwland en Watergang in Molenhoek, igroiot 62 a. 25 cla. of 1 lögm'et 176 roeden. Kooper dhr. J. C. Moerland vc|0|r f 1110 Bouwland en Watergang in Hongarije, groot 70 a. 85 'da. otf 1 igle)met 242 roe den. Kooper J. A. van Poortvliet v|oo.r f 1340. Alfle prijzen per gelrrtet of 39 a. 24 da. SPORT Rollye Monte Carlo De rijders met startnummer 60 en 141 zijn in Sundsval, no. 18 in Kaunas, nois. 11 en 127 in Oslo, nos. 7, 10 en 19 in Rome, allen op liijd aan de desbe treffende oontröle's aangekomen. Equippe no. 123 is uitgevallen. Hieronder volgt van bovenstaande deel nemers achtereenvolgens startnummer, naam, bereden merk, startplaats en de af te leggen afstand vanaf die startplaats naar Monte-Carlo. 7. Sprenger v. Eyck-Lincoln, „Zephyr" Palermo 4091 k.m-; 10. Mutsaerts, „Ford", Palermo 4091 K.M.; Van Strien, „Ford", Stavanger 3520 kam18. A. Buyze, „Ford Junior", Tallinn 3792 k.mi.; 19. van der Hoek, „Paccard", Palermo 4091 k.m.; 60. Jkvr. Vredenburch „Ford", Umea 3632 kjm.; 112. van der Spek, „Hansa", Tallinn 3792 k.m1.; 123. Jacobs- den Boer, „Buick", Stavanger 3520 k.m'.; 127. Polak, „Ford", Stavanger 3520 kjm.; 141. Kruit „Fiat", Umea 3632 k.m. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ Trekking va,n 27 Januari, f 1000: 10419 f400: 12618, 19683,19640 - f200 2999, 6382, 7324, 8725, 18489. 18722, 18892-, 19324 ïlOO: 2203, 8510, 5194, 6907, 7721, 8982, 9825, 9914, 12826, 13607, 16040, 16638, 17315, 19630. MARKTB ERICHTÊN iZIERIKZEE, 27 Januari. Gerst f 8— 8.10; Haver f 6.50; Bruine Boonen f8 10; Erwten (schokkers) f 15—16; Bonte Aardappelen f 3.85—4; Blauwe id. f 3.85 —4; Drielingen f 2; per 100 k.g. Uien, groote bruine en id. witte f 4.75—5; per 50 kilogram. Stroo onveranderd per 1000 k.g. bij vorige week. Aanvoer en vraag tamelijk. Coöp. Veiling Zierikzee Groote veiling Kipeieren f3. Kleine veiling: Kipeieren f2,80—3,40. Kleine dito, f2,50—2,60. Eendeieren f3,40—3,60- Boter f 0,61—0,67. Boterprijs Commissie 75 cent per pond. MIDDELHARN1S, 26 Jan. Centrale vei ling voior Goeree en Overflakkee. Gew. uien f 10-13; drieliiingen f9,90; piclklers f 10,30; sitek f25, alffes per 100 kjg. NOORDrSCHARWOUDE, 26 Januari. Noorder imhrktbond. Uien: grove f 11,70; uien f 11,90—12; drielingen f 10,70. Ingezonden stukken. (Van ingezonden stukken, geplaatst of ongeplaatst, wordt de kopij niet terug gegeven. Op anoniem) of zonder duide lijk geschreven handteekening toegezon den stukken wordt geen acht geslagen- De redactie behoudt zich het recht voor, ingezonden stukken te verkorten, of te veranderen op een wijze, die naar haar meening ze geschikt maakt voor opne ming, zonder dat de bedoeling gewijzigd wordt). TELEGRAMMEN De gezondheidstoestand van Prinses Juliana Men verzekert uit Soestdijk, dat de gezondheidstoestand van H.K.H. Prinses Juliana uitstekend is ien dat men ten Paleize met vol vertrouwen de komende dagen tegemoet ziet. Huls verzakt Woiensdagnacht is in de Jordaam te Amsterdam een huis verzakt. De be woners van het perceel werden in. den nac'ht plotseling gewekt door het luide gerinkel der knappende ruiten van de verschillende ramien. Zij1 poogden uit hun diverse woningen te komen, welke po gingen werden bemoeilijkt door het feit dat de meeste deuren bleken te klemmen Het huis was aan het verzakken tenge volge van het feit dat kort geleden ieen der belendende perceelen is afgebroken. De brandweer heeft thans de Zijlmuur gestut. Lijk herkend Het ie Herwijnen "Woensdag opgehaal de lijk is gebleken te zijn van de 57-j. Mevrouw S. RoelofsVephoiven uit Nij megen, die op 26 November j.l. aldaar is verdronken. I li I I Een drieling geboren Woensdagnacht is bij 't echtpaar Kort- Van der Zalm te Monster (Z.H.) een drieling geboren. De moeder en de 3 kleine meisjes maken het goed. In totaal heeft het echtpaar thans 10 kinderen. Reeds eerder is in dit gezin een twee ling geboren. Ds. Onnekes uit de N.S.B. In een telegram d.d. 26 Januari aan den heer A. A, Mussert heeft Ds. Bron neger Onnekes, Ned. Herv. Predikant te Wedde (Gr.) aan den leider der NSB medegedeeld, ontslag te nemen als Kring- leider en als lid van de beweging. Als fmotiveering geeft Ds. Onnekpsi op dot de heer Mussert geen rekening hielid met bezwaren van Gromkigsche Kritiglei- ders tegen zijn beleid ingebracht. Het VaderUndsche Front In Oostenrijk Staatsiseclretaxiis Zernati, secretaris-ge neraal van het Vaderlandsche Front hn Oostenrijk, heeft Woensdagavond te Salz burg een [redevoering gehouden waarin hij onder imeer zeide: „Het oogenblik is gekomen ppi een einde te maken aan aU© dubbelzinnigheid. Ons geduld is ten einde Oostenrijk kent slechts Dollfuss, Schus- nigg en het Vaderliandsceh Front. Het Nationaal Socialisme en het Vaderland- siohe Front pappen niet bij elkander. Onrust In Oost-Afrika Naar uit Napels wordt geseind is het Italiaansche mailschip „Calabria" Woens dagavond naar Oost-Afrika vertrokken pillet 3 bataljons Zwarthemden aan boord- De «China Clipper» heelt weer pech De „China Clipper" is, toen hij zich tusschen Honoloeloe en de Misway Is lands bevond, teruggekeerd wegens moei lijkheden met den -motor. Er bevonden zich 21 personen aan boord. Uitbreiding van het Amerik. leger Volgens „Associated Press" ligt het in de bedoeling van de Amërikaansche re geering dat het léger der Vereenigde Staten in de komende jaren wordt ver sterkt tot 675000 man. In welingelichte kringen is men van meening dat het ge regelde leger binnen enkele jaren 195000 man zou tellen, waarbij) dan nog komen de Nationale Garde en de georganiseer de reserves. DE STRIJD IN SPANJE Bommen op Valencia Woensdagmiddag om 2 uur 40 hebben 6 redhtsche vliegtuigen Valencia bestookt. Zij) bombardeerden eerst El Grano en ver volgens die cientrale punten der stad. Op dit uur van den dag- Zijin de straten druk bevolkt ien de neerstortende bommtmen maakten diam ook talrijke slachtoffers- Verscheidene, huizen stortten in. Er vielen 125 dioioden ien 208 gewonden. Bij) het bolmbardement van Valencia werd een Britsche kapitein, gezagvoerder van de „Dower Abbey" welike sinaasappelen laad de in de haven gedopd. Linkscha aanvallen algeslagen Het communiqué van het reehtsche hoofdkwartier te Salamanca meldde Woensdagavond omi 8 uur over den toe stand: In den sector van Teruel hebben de regeeringstroepen -heden opnieuw 3 aanvallen gericht op dezelfde stellingen 'als Dinsdag. De 2 laatste aanvallen wer den gesteund door vechtwagens. Er wér den den regeeringstroepen zware verlie zen toegebracht. Overal werden zij' te ruggeslagen. 4 tanks zijh door het ge schut vernield. HET VERRE OOSTEN Rond en in Sjanghai Rond Sjanghai zijh voortdurend onge regelde Chineesche afdeelingen in actie, terwijl zich regelmatig incidenten voor doen, waarbij' Japanners zijn betrokken. Vandaag kwam te Sjanghai een Ja- pansche vruchtauto aan met lijken van 25 Chineezen, die in een hinderlaag wa ren gelokt en doodgeschoten. Buiteniandsch Weeroverzicht De .rug van de hooge druk aan de Noorseho Ipist nam in be teekenis af. Een diepe secundaire trok in den nacht over ons land en Frankrijk naar Duitseh- land en bracht zware neerslag. Bij Ier land nadert een diepe secundaire. In Schotland en Zweden nam de vorst toe. Aan de Noorsche kust waait het storm achtig uit het Noordwesten. Van Ierland tot aan de Fransche—Middeliandsöhe Zee kust waait het krachtig uit het Noord westen en werd het kouder' met buien. In Duitsehland en Zwitserland is het somib'er weer. De Alpentoppen melden sneeuw met temperaturen tiujsschen 8 en 13 graden onder het vriespunt. Voor onZe omgeving Zijn aanvankelijk nog tuien mei tijdelijke opklaringen te wach ten. Daarna zal vermoedelijk de wind afnemen. In den nacht is lichte vorst te verwachten. Overdag weinig neerslag. UIT VROEGER DAGEN. In het artikel, waarin een en ander werd geschreven over wJpenborden in de kerk te Tholen, werd ook melding ge- Imiaakt over het bord van Joachim Liens, waarop Oorn.s Liens de eenigiszins zon derlinge doods vermelding schreef. Dez'e Corn.s Liens was drossaard van St.- Maartensdijk en behoorde tot een familie, die daar een reeks van jaren een betee- kenisvolie rol vervulde. Van hem vonden we vermeld, bij een verhandeling over de Doopsgezinden in het eiland Tholen door ds. J. Was als aanteekening, dat Mr. Cornells Liens, vroeger imed. doet. te Zierikzee, zijn ge boortestad, daarna Drossaard werd te St.-Maartensdijk en Baljuw van Seher- penisse *ën het "Slot der Heeren in de eerstgenoemde plaats bewoonde. Hij is geplaatst op de Tijst der geleerde Zeeuwen en in Geletterd Zeeland van De la Rue wordt over hem en zijn ge schriften meer vermeld. Hij ligt onder een prachtige tombe begraven in de kerk aldaar. Een zijner werken heet: „De kleine Waerelt", waarover nogal iets te doen zou geweest zijn na zijn dood, toen Zijn weduwe octrooi verzocht van dit geschreven werk, dat nogal zonderling van stijl moet zijn. Wij zagen dit al uit het versje b'ij J. Liens en bij zijn tombe die Jiij tijdens zijn leven zou gesticht hebben wordt gevonden: „Drost, Rent meester .beid', twee princen lief, ge trouw Vader der stad. Hier leit zijn dochter en sijn vrouw Taalrijk besocht, geleert, welsprekent, welgeacht. Al le ven sterft en keert den dag in donkeren nacht". De heer Was zegt o.m». in be doelde verhandeling, d&t in den strijd tegen de Doopsgezinden door de Her vormden ter plaatse, dat de Doopsge zinden gelukkig in Mr. Liens een ver licht en kundig 'man vonden, wien vol strekt geen ketter jagende geest bezielde en" hij tenslotte met zijn gezag tusschen beide kwam, toen het geduld der ver draagzame Doopsgezinden ten einde was en zich imiet hun klachten bij hem aan meldden. De geldzaken van Mr. Liens schijnen niet gunstig te Zijn geweest. Er wordt o.m. gemeld, dat Liens van de Staten voor zes maanden vrijgeleide door Zeeland kreeg, zonder door zijn crediteuren te mogen worden gearres teerd, wat voor zichzelf spreekt. Er ko men ook nog meer wapenborden en zer ken voor, waarop de naam Liens wordt genoemd: „Hier leit begraven meester Johan Liens, Rentmeester van St.-Mar- tensijk en Soerpenisse, sterf 1594, 5 January"; dit was de vader van Corn,s Liens en Johan Liens. Ook een Philips Liens, Rentmeester. Ook een dijkgraaf, Cornells Liens een andere dan den drossaard-dichter, want deze laatste was overleden in 1637 en de dijkgraaf was in 1654 tevens burgemeester. In de be schrijving van de Lomberd en Bank van Leeniiig te Middelburg door Mr. G. A. Fokker wordt o.m. gezegd: „En dat niet enkel de kleine burgers en de kooplieden gebruik maakten van deze credietinstel- ling, maar ook „de groote heeren" het niet beneden zich achtten bij: geldverle genheid hare hulp in te roepen, blijkt uit het Journaal van 1661, blijkens 'twelk Cornelis Liens, heer van Westkerke, wo nende te St.-Maartensdijk, 1 zilveren kan delaar, 2 handbraeeletteu, ieder bezet met 18 parelen op gouden doppen, en een roos-diamant ring met 4 groote en 4 kleine faeetsteenen loste, waarop hij bij de bank 160 pond Vlms geleend had". Er is bijl aangeteekend „misschien de zoon van den dichter". Mogelijk dat die Cornelis Liens dezelfde is als hij hier boven genoemd als burgemeester-dijk graaf in 1654. In elk geval bewijzen te over, dat het geslacht Liens in St.-Maartensdijk gedu rende vele jaren op den voorgrond trad. PREDIKBEURTEN Zondag 30 Januari. Körkwerve. 2 ure, ds. Ruijsoh v. Dug- teren van Zonnemaire (Voorber. H. Av.) Serooskerke. Geen opgaaf ontvangen. Burgh. 6.30 ure, ds. Saraber. Benesse. 9.30 ure, ds. Faber, Jeugddag, Liturgische dienst, Jeugdwerkcolleote. Evangelisatie. 6 30 ure, ds. v. Griet- huijsen van Noordgouwe. Noordwello. 9.30 ure, ds. Faber, Jeugd dag, Liturgische dienst, Jeugdwerkcoll. Haamstede. 6.30 ure, ds. Bosehloo. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Mulder. Geref. gem. 9.30 en 2 ure, Leesdienst. Eikerzee. 9.30 ure, ds. Bosohloo. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Vogelaar. Brouwershaven. 10 ure, ds. Siccama. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Meester. Zonnemaire. 9.30 ure, ds. Ruijsoh v. Dugteren. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, ds. v. Sluijs. Noordgouwe. 9.30 ure, ds. v. Griet- huijsen. Dreisehor. 2 ure, dr. Weeda van Oosterland. Ouwerkerk. 9.30 ure, ds. Heijboer. Nieuwerkerk. 9.30 en 6 ure, ds. Wes terhof. In beide diensten orgelooll. Geref. kerk. 930, 2 en 6 ure, Leesdienst. Geref. Gem. 9, 2 en 5 30 ure, Leesdienst. Oosterland. 9.30, dr. Weeda en 2 ure, geen dienst. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, oand. 8pijker van Moerdijk. Geref. gem. 9.30, 2 en 5 30 ure, Leesdienst. Sirjansland. 2 ure, ds. Bunjes (Orgel- collecte). BruinissO. 9 30 en 2 ure, ds. Marsman. Geref kerk. 9 30, ds. Unger (H. Av) en 2 ure, idem (DaokzGeref. gein. 9 30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Oud Geref. kerk. 9, 2 en 5 30 ure, dhr. v. d. Gruijter. A.-J.-Polder. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, da. Spoelstra (Bed. H. Av.) St.-Filipsland. 9 30, ds. Verschoor en 2 ure, Leesdienst. Geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Oud-geref. kerk. 9, 2 en 5.30 ure, ds. Blaak. Tholen. 9 30, ds. Wolfensberger en 2 ure, ds. Verschoor. Geref. kerk 9.30 en 2 30 ure, dr. VeJtenaar. Gerei. gem. 9.30, 2 eo 6 ure, Leesdienst. Vrije geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. St.-Maartensdijk. 9.30 en 2 ure, ds. de Bres. Ned. Geref. gem 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Oud-geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Oud-Vossemeer. 9.30 en 2 ure, ds. v. Eist (Coll. ziekenf., Voorber. H. Av. en Bed. H Doop). Geref. kerk. 9.30.en 2 ure, ds. Vreugdeohil. Oud-Geref. kerk. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Poortvliet. Geen opgaaf ontvangen. Soherpenlsse. 9.30 en 2 ure, ds. de Haan Gerei. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Stavenisse. 9 30, Leeskerk en 2 ure, ds. Batelaan. Oud-Geref. kerk. 9.30, 2 en 5 30 ure, Leeskerk. St.-Annalnnd. 9.30, ds. Batelaan (Bed. H. Av.) en 2 ure, Leeskerk. Gerei. gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. ADVERTENTIES In plaats van kaarten. Ondertrouwd CL. A. MOFLIJKER Bz. en A. M C. BRA4L Ad. Oosterland, Groenendaal. Drrisohor, KooK*rdw»g Huwelijksvoltrekking 11 Febr 1938 Heden behaagde het deo Heere, tot onze diepe droef- beid, plotseling van odzo zijd*- weg te oemeo, mijn geliefden Man en der kinderen zorg zame Vader, JOHANNES KLOET, in den ouderdom van 39j*ar. Duiveodijke, 26 Jan. 1938. Wed. JOH. KLOET— van de Panne en KindereD. Plotseling nam de Heere, tot ODze diepe droefheid, van ons weg, onzen geliefden Zoon en Broeder, JOHANNES KLOET, in den ouderdom van 39 jaar. Soharendijke, 26 Jan. 1938. Uit aller naam, L. KLOET. Plotseling Dam de Reere, tot onze diepe droefheid, van ons weg, odz^d geliefden Schoonzoon en Zwager, JOHANNES KLOET, in den ouderdom van 39 jaar. Scharendijke, 26 Jan. 1938. Uit aller Daam, L. J. VAN DE PANNE Heden overleed, zaoht en kalm, onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, JAN STRAAIJER, in den ouderdom van ruim 72 jaar. Uit aller naam, Wed. J. STRAAIJER— de Jonge. Dreisehor, 26 Jan. 1938. Hartelijk dank aan allen die belang stelling toonden bij de geboorte van ons dochtertje J. Coumou M. N. Coumou—Groenendijk Zierikzee, 27 Januari 1938 Blokweg Onzen hartelijken dank aan allen, die ons op 30 Deo. j.l. blijken van belangstelling gaven. Fam. DE RIJKEBrandt, Zonnemaire, 27 Jan. 1938. Voor de vele bewijzen van deel neming, ons betoocd bij het overlijden van onzen Broeder, Zwager en Oom, den Heer JOHANNES PADMOS Fz., betuigen wij ODzen oprechten dank. Bruinisse, 26 Januari 1938. D. PADMOS. Toekenning van biggen- merken aan kleine boeren en landarbeiders De Landbouw-Crisis-OrgaDisalie voor Zeeland deelt inzake de boven bedoelde toekenning vaD biggen- merken nog mede, dat de bepalingen waaraan moet worden voldaan om in aanmerking te komen voor een zoodanige toekenning, eenig-zms ge wijzigd zijn. Boven de in onze eerste orisispublioatie bedoelde oategoriën van personen komen voor een toe kenning tevens nog in aanmerking, kleine boeren en landarbeiders aan wie niet meer dan 4 mestvarkens zijn toegewezen en die overigens voldoen aan de in de eerste crisis- publicatie vermelde eisohen. De toe kenning per persoon kan nu ten hoogste 4 merken bedragen. In ver band met deze wijziging zal de mogelijkheid om verzoeken in te dienen bij de Landbouw-Crisis-Orga- nisatie te Goes worden opengesteld tot Zaterdag 5 Februari a.s. GEVESTIGD Markt A 21, St.-Maartensdijk Tel. 57 Heer, uitstekende positie, wenscht kennismaking met nette Jullrouw, serieuse brieven uitsluitend h**bben voor mij interesse. Brieven letter Y bureau van dit blad.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1938 | | pagina 3