Crack/ree^ Gouden maggt SOEPEN DE brug Gebruik nu de oplosbare Stijfsel. Crackfree is dun en glas helder. Werkt gemakke lijk. Resultaat prachtig. «»»IK»Ar, N.V. „ONDER ONS", Dl «RIM (O.) Hackt alle stoHen als nieuw gemaakt; wij begonwen met het pakken icxnzer koffers. Met de minuut steeg de spanning. De 'rtuond iv®n de Hudson werd tegen den middag bereikt, het schemerde reeds toen wij het Stateneiland passeerden. Op het Stateneiland betraden de Hollan ders «voor het eerst Amerikaans grondge bied. Het eiland is niet groot en zeer laag gelegen en indien nuen zijn omgeving vioor een oogenbiilK vergeet kon men zich in Holland wanen. Huisjes uit bak steen opgetrokken met rode daken, rus tig tussen 'de Jaipgpien verscholen. Nadat wij het Vrijheidsbeeld gepasseerd waren, bleven wij op stroom liggen om de komist der immigratie-airibtenaren af te wachten, die niet lang op zich lieten wachten. Veel werk padden zij niet met de enkele passagiers. Een korte strub beling had plaats tussen een viain heni en mij, omdat ik gezegd had, dat ik een Dutchman was inpiaats Van een Hollan der. De betreffende ambtenaar dacht, dat ik een Duitser was, op de Duitsers heeflt men het aan de overkant niet erg voor zien. Prompt 6 uur in den avond meerde het schip in een der (vele havens van Manhattan. Ik was in Amerika aange komen na een zeereis van 13 lange (Wordt vervolgd). RADIO-PROGRAMMA Donderdag 9 December HILVERSUM I 1875 M. 8—9,15 KRO, 10 NCRV, 11 KRO, 2—12 NCRV. 8—9,15 en 10 gram.; 10.15 morgendienst; 10.45 gram1.; 11.80 Godsd. halfuur; 12 berichten; 12.15 KRO-orkest; 2 handwerkuur; 3.00 graan'.; 3.45 bijbellezing; 4.45 handenar beid; 5,15 cello- en piano;; 6 Christ Fries halfuur; 6.30 gram.; 6.45 CN V-kwartiert je 7 berichten; 7.15 voor postzegelverzame laars; 7.45 „Weldadigheidspioistzegels"; 8 berichten ANP; herhaling S.O.S.-berich- ten; 8.15 dubbelmannenkwartet; 9 „De gevolgen van aanrijding! met automobie len"; 9.30 orgelconcert; olm 10 berich ten ANP; 10.45 gymnastiek; 11—12 gram'-; hierna schriftlezing. HILVERSUM II 301 M. AVRO-uitzen- ding. 8 graan-.; 10 morgenwijding; 10.15 gewijde muziek (gr.pl.); 10.30 het om roeporkest; 12.30 gram.; 1.30 orgelspel; 2 voor de vrouw; 2.30 viool en piano; 3 knipcursus; 3.45 gramL; 4 vioor zieken en thuiszittenden; 4.80 graan,; 4.50 voor de kinderen; 5.30 Het Aeolian-orkest; 6.30 sportpraatje; 7 voor de kinderen; 7.05 AVRÓ-dansorkest; 7.30 Engelsche les; 8 berichten ANP, imiededeelingen 8.15 het Concertgebouworkest; 10.45 reportage sehaakmatch; 11 berichten ANP, sport - reportage; 11.30—12 AVRO-dansorkest. De ondervinding is de leermeesteres, aan wier voeten wij ons leerzaam ne derzetten. FEUILLETON 12 ROMAN VAN HANNO PLESSEN „Daar behoeft u niet bang voor te zijn", antwoordt Gustl, maar bijster over tuigend klinkt het niet. Dan heerscht weer minutenlang zwij gen. Het vooruitkomen wordt steeds moei lijker en gevaarlijker. „I suppose there can 't be any danger in it, surely", zegt miss Spencer in een 'schuchtere poging om den moed er in te houden. „When people here gewend aan den mist en hoe noemt u dat, ook weer accomodated on it, kan toch niet zoo erg zij!n the whole". Zij krijgt geen antwioord. Maar plotse ling klinkt in de onmiddellijke nabij heid het geblaf van een hond. Angstig' grijpt de barones den arm van dr. Failk. Op hetzelfde loogenblik flitst het licht van een zaklantaarn aan en een vrouwen stem commandeert: „Hier Beflllat" „Bella?" herhaalt de koetsier verheugd en „Therese??" voegt hij er nog ver- DE NIEUWE KAMER ,,'sLANDTS VAN SCHOUWEN" Plechtige ingebruikstelling door den Commissaris der Koningin in Zeeland Dinsdagochtend had in de vergader zaal van het nieuwe gebfouw voor het Waterschap Schouwen aan de Oude Haven te Zierikzee de plechtige in ge- bruikstelling plaats jyan deze nieuwe kamer 's Landts van Schouwen, door den Commissaris der Koningin in Zee land. Gaven we gisteren een resumée van het interieur van dit merkwaardige en fraaie gebouw, dat nu weer een uit stekende bestemming heeft verkregen, thans over de ingebruikstelling zelve. Tegen half elf vereenigden de genioodlg- den, iongeveer een honderdtal, zich in de ruime vergaderzaal en opende de voorzitter van het Waterschap, de heer S. J. Gast, deze buitengewone bijeen komst met woorden van welkom tot den Commissaris der Koningin in ons gewest, tot het college van Ged. Staten tot den voorzitter van den Zeeuwschen Polderbond en Z.L.M., tot den heer van Leeuwen, hoofdingenieur van den Prov. j Waterstaat, tot ir. Swaters, tot de heer Vermeulen, die Monumentenzorg ver- tegenwoordigde, tot -mir. A. Meerkamp I van Emlbden, de Rijksarchivaris van Zee- land, toit de heèren hoofdingelanden, de J commissie van grindwegen, B. en W. van Zierikzee, de Kantonrechter en de Grif fier, de directeur van het P.T.T.-kan toor te Zierikzee, de vertegenwoordigers ran de PZEM, RTM en de Waterleiding, alsmede de dijkgraven van de polders op i ons eiland, aan ir. Blok, de architect j en diens helpers, tot den heer H. C. van de Zamde als kringvoorzitter van de ZLM op Schouwen-Duiveland; tot de dames, leerlingen van de Huishoudschool die voor de bediening van de verver- sching zouden zorg draden, tot den heer den Boer, voorzitter van de afd. Schou wen v-sn den CBTB, tot ir. Brusse, die de Bioofluxwegen voor Schouwen bouw - do, tot de heeren Miarktvoort en Ovinge, die Sehiouw'en behulpzaam zijn bij' het ontginnen en in cultuur brengen van de karrevelden, tot de heeren Bolle en van der Vliet; de heer Ribbons van de Ned. Blank en toit de pers. Na dit welkom! •verzocht de voorzitter, die daarna nog een beschouwing gaf waarom mien tot aankoop van dit gebouw' was gekomen, den CamJmissaris der Koningin tot de plechtige ingebruikstelling, te willen over gaan. De Commissaris der Kóningin verricht de plechtigheid Met veel genoegen heb ik aldus de Commissaris de uitnoodiging om de nieuwe 's Landskamer van Schouwen te openen aanvaard. In den loop der ruim 16 jaren, waarin ik als Commissaris der Koningin in deze provincie werkzaam ben, heb ik reeds meerdere malen het voorrecht gehad nieu we Raadhuizen, waarin het bestuur en de huishouding eener gemeente zijn ge vestigd, te openen. Het is thans echter de eerste maal, dat ik het gebouw, waar in de zetel van een waterschapsbestuur en de administratie van eene dusdanige instelling zullen worden ondergebracht, voor den dienst in gebruik kan stellen. Ik heb echter in de uitnoodiging bo venal gezien een blijk van Uwe hechte trouw, liefde en aanhankelijkheid jegens ons Vorstelijk Huis en ik ben er daar om van overtuigd Uwe volle instemming te zullen genieten, wanneer ik allereerst in dit gebouw God's zegen afsmeek voor het welzijn van ons Vorstelijk Huis en daarbij de hartgrondige hoop uitspreek, dat er in de naaste toekomst voor HM onze Koningin, voor ons Prinselijk Echt paar en voor heel ons Vaderland, reden tot groote blijdschap en dankbaarheid zal mogen aanbreken. Ontstaan van centraal bestuur De rijke historie van Uw waterschap is door verschillende geschiedschrijvers vastgelegd. Uw waterschap was het, al- heugder aan toe. Want de koetsier van Iglerbof en bet meisje voor alles uit de „Lantaarn" zijn neef en nicht. De begroeting tusschen het twëetal in den dichten nevel is allerhartelijkst, vooral van de zijde van Gustl, al komt daarbij dan ook vast te staan, dat hij een hee(i eind van den goeden weg is afgedwaald, want de slede staat nu op ongeveer honderd pas afstand van de „Lantaarn". Onbewust heeft 'hij daarmee echter de, inmiddels min iof meer wanhopig ge worden situatie van het gezelschap, dat aan zijn zorgen is toevertrouwd, gered, want dat imen hier vioorloopig zijn in trek zal nemen, daarover zijn neef en nicht het onmiddellijk eens. Dit alles speelt zich z|oo vlug af, dat Gustl's paissagiers hun zloo onverwacht veranderde positie nauwelijks beseffen, imiaar in ieder geval is het hun een pak var. het hart, dat zij zij het ook in de imeening, dat de „Lantaarn" een iOf andere hef berg is de slede kunnen verlaten, waarin zij' een Zeer benauwd half uurtje hebben doorgebracht. Szar- ticissy vergezelt de vrijwel geheel uit geputte barones en dr. Falk ontfermt zich over imiss Spencer. Therese is Gustl behulpzaam bij het uitspannen der paar den en Beflla, de even schrandere als welopgevoede hond, opent de deur van het huls van zijn meesteres voor de gasten. Onwillekeurig blijft het viertal, als men de „Lantaarn" betreedt, aarzelend staan waar voor de eerste maal in Zeeland door een souvereinen Vorstin de zorg voor de dijken is ingegrepen. Dit is geschied door Graaf Floris V bij charter van 26 Februari 1290. In dit voor de geschiedenis van het Dijkswezen zoo be langrijke stuk werd voor het eerst door den Graaf een soort van bestuur voor de dijksverdediging ingesteld. Daarop volgde een octrooi van Graaf Willem in 132Ó, waarbij aan de stad Zie rikzee vergund werd een Dijkgraaf te benoemen over Quaelambacht, terwijl in de keur van Graaf Floris V voor Zeeland beooster Scheld van Nóv. 1291 en in die van Graaf Willem voor Zeeland bewester Scheld van Maart 1327 ook reeds sprake was van dijkgraven. Het staat dus vast, dat in Schouwen tusschen 1100 en 1300 is ontstaan een van den souvereinen vorst afkomstig polderbestuur! Een permanent algemeen bestuur voor Schouwen bestond er echter in de 14e eeuw nog niet. Dit is eerst ontstaan door het charter van 1 Maart 1425 van Phi lips van Bourgondië, waarbij aan die van Zierikzee werd vergund telkens als zij het oorbaar zullen achten, zeven heem raden aan te stellen om den zeedijken en de nieuwe inlagen in het land van Schouwen te „bedriven". Van toen af dagteekent derhalve een centraal polder bestuur. UVc net werk van Mr. A. J. F. Fok ker, Geschiedkundige Bijzonderheden over Schouwen 1600—1900 blijkt, dat Schouwen reeds vóór 1648 een huis, toen reeds ge naamd ,,'s Lands Huijs" moet hebben be zeten. Dit huis was gelegen in het Korte Groenendael en zal waarschijnlijk niet veel anders dan een magazijn of pak huis zlijn geweest. Vermoedelijk was in dit pand geen ruimte beschikbaar voor vergaderzaal. Regenten van Schouwen vergaderden toentertijd althans op het Stadhuis. ,/s Lands Huijs" in vroeger eeuw Wanneer Schouwen zich van het pand in het Korte Groenendael heeft ontdaan, kan niet met zekerheid worden gezegd. In ieder geval was dit vóór 1648. Eerst in 1794 is in het werk van Mr. Fokker opnieuw sprake van een 's Lands Huis. In de vergadering van 28 Februari 1794 deelde de President van Schouwen n.l. mede, dat hiji had afgestaan 's Lands huis als stal voor de verwacht wordende ruiterij. Dit huis was toen gevestigd in de St.-Domusstraat, bij! de Zierikzeeënaars beter bekend onder den naam van „Ach terom". Het schijnt dat dit huis meer accomodatie heeft gehad dan het pand, dat voor 1648 eigendom was van Schou wen, want in 1795 kwam ter sprake de afstand van 's Landskamer ten dienste van de wachtdoende burgers met gelijk tijdige aanwijzing van een kamer op bet Stadhuis als vergaderzaal. Waarschijnlijk is men in 1795 weer gaan vergaderen in' dezelfde kamer ten stad- huize als in de jaren vóór 1648. Schou wen meende toch op die kamer rechten te kunnen doen gelden. In 1797 ontstond er n.l. tusschen de Directie van Schou wen en de raad van Zierikzee eene kwestie over de inruiming van 's Lands kamer. De kwestie liep tenslotte uit op een convenu, hierin bestaande, dat Schouwen het lokaal zou ontruimen en Zierikzee zou bijdragen in de kosten van aan koop van een ander gebouw. Waarschijnlijk is Schouwen toen ge trokken in een pand aan de Hooge Mo lenstraat, want in 1808 kwam er eene overeenkomst van ruil tot stand tusschen de gemeente en het waterschap, waarbij het waterschap afstond het pand in de Hooge Molenstraat en daarvoor terug ontving een pand aan de Zuidzijde van de Oude Appelmarkt. De oude kamer voldeed niet meer Van het huis aan de Oude Appelmarkt is men in 1902 verhuisd naar het pand aan de Oude Haven D 436, hetwelk tot heden als 's Landshuis heeft dienst ge daan. Eenige malen heb ik het voorrecht gehad in het vorige pand met Uw Be stuur te mogen beraadslagen. Waarbij' zijl elkaar vragend aanzien. De betimmerde hall met de groote planten in de boeken, (het smaakvolle arrange ment, der fraaie meubelen, de kostbare, een wiarmi licht 'verspreidende kroon aan het plafond, dat alles wekt niet direct den indruk van een herberg. Eenigszins verlegen staart Szartossy naar zijn ski schoenen, waarvan het vuile sneeuw water op het pauwblauwe Oostersclhe tapijt sijpelt. „Hm", verbreekt dr. Falk het beklem mende stilzwijgen, „er schijnen dus in het jaar 1935 nog betooverde kasiteejen te bestaan l" „Very comfortable, indeed", constateert 'miss Spencer, terwijl zij zach in een diepe fauteuil laat vallen. Barones Geitier meent nu eveneens iets te moeten zeggen, maar zij wordt daarin door de binnentredende There verhin derd. Het meisje helpt de onverwachte gasten bij' het uittrekken van mantels en jassen en brengt hen daarna naar Renate's woonkamer. Daarbij legt zij een zoodanige welsprekendheid aan den dag, dat niemand aan het wiOjord kan komen. Lang en breed betuigt zij den dames en heeren, die in zoo'n onaangename situatie zijn geraakt, haar deelneming lOiml eindelijk te besluiten m:et de toe zegging,, dat mevrouw' onmiddellijk bij hen zal zij'n. Em dan heeft zij de deur alweer achter zich gesloten, noig vóór iemjand haar iets heeft kunnen vragen. Evenwel was het niet een voorrecht in dien zin, dat mij toenmaals over de lokaliteiten, welke mij daarbij als uwe vergaderzalen, uwe kantoorruimte en uwe archief-bergplaats in oogenschouw na men,bi mze ingenomenheid konden uit spreken. De aanblik van Uwe vorige Landska mer maakte de indruk, dat de gepaste zuinigheid, hoe lofwaardig en prijzens waardig ook, toch wel wat al te ver werd doorgevoerd, speciaal als men let op de groote belangen, welke er m dit gebouw behartigd moesten worden, j Het Dag. Bestuur dezer provincie heeft dan ook gemeend Uw Bestuur voor eenige I jaren een schrijven te moeten richten, waarin met het oog op het behoud van Uw waardevol en omvangrijk archief de bouw van een kluis in overweging werd gegeven. Het stemt tot vreugde, dat dit schrij ven er toe heeft kunnen bijdragen, dat Uw Bestuur tenslotte met een plan is gekomen tot aankoop van dit pand en tot eene doelmatige verbouw en inrich ting van hetzelve. Daarbij komt, dat Uw Bestuur de hand heeft kunnen leggen op een bijzondea fraai pand, dat eene blijvende getuigenis is van de aloude bloei dezer stad, een pand, dat '.ook door de adellijke fa milies, welke het hebben bewoond, voor de historie van Zierikzee van groote be- teekenis is en dat door zijnen schoonem gevel de aandacht van een ieder trekt. Het is mij een eer eenige afstammelingen van die oude families hier aanwezig te weten en te mogen begroeten. Reeds de eerste indruk, welke men bij het binnentreden en bij een vluchtige rondgang van dit gebouw ontvangt, is bijzonder gunstig en ik twijfel er ook niet aan of, ook dank zij de goede voor bereiding en de kundige leiding der werkzaamheden, welke er ten uitvoer zijn gebracht, spoedig zal blijken, dat het ge bouw ten volle aan alle gestelde ver wachtingen zal beantwoorden. Thans een gebouw Schouwen waardig Mijlne hartelijke gelukwenschen mede namens het Prov. Bestuur richt ik der halve dan thans aan alle ingelanden van het waterschap met dit nieuwe 's Lands huis, dat naar mijne meening in alle opzichten een gebouw is, waardig aan de groote belangen, welke het water schap Schouwen heeft te behartigen. De hartelijke gelukwenschen in het bij zonder allereerst tot U Mijnheer de Voor zitter. Sedert een tiental jaren bekleedt gij het voorzitterschap met eere. Onder Uwe leiding zijn er tal van belangrijke besluiten tot stand gekomen en vele groote werken tot uitvoering gebracht. Het is mij bekend, met welk eene groote toewijding en trouw gij U steeds in spant voor alle belangen van Uw wa terschap en ik hoop dan ook van harte., dat het U gegeven moge zijn nog vele jaren in dit nieuwe pand te arbeiden; tot heil en ten zegen der ingelanden van "Uw waterschap. Met de hoop, dat God's onmisbaren zegen steeds moge rusten op dit ge bouw en op al den arbeid, welke alhier wordt verricht. Met dezen wensch ver klaarde de Commissaris dit pand voor den dienst <van het waterschap geopend. (Langdurig applaus). Dankwoorden van den Voorzitter Ik acht imjiji verplicht, U meneer de Com'misisaris, namens het Waterschap Schouwen hartelijk dank te zeggen voor de keurige wijze waarop U thans ons gebouw1 hebt willen inwijden, aldjus. de voorzitter. U kunt U verzekerd achten, dat wij het buitengewoon op prijs stellen en het tjot een zeer groote eer rekenen, dat U dezen dag mlet Uwe Hooge tegenwoor digheid hebt willen vereeren en dit voor ons zoo gedenkwaardige feit hebt willen, verrichten. Wij hopen, dat de goede wen- ■sfdhen, die U ten opzichte van ons Wa terschap hebt geuit, in vervtujlling zullen gaan, daarbij rekende op aller medewer king. Voorts wensCh ik dank te brengen aan „Het wordt steeds beter", imieent dr. Failk te nnogen opmerken. „It seems really t)0, be een betooverd slot, zooals u hebt juist gezlegd", knikt mliss Spencer. ,Ik begin het nu pok te gelo.oven", zegt Szartossy. „En dit hier zal dan wel de betooverde prinses zijnHij wijst op een schilderij, dat aan den muur boven den vleugel hangt. Het is het portret van «en lieftallig jong meisje, dat op zeldzaam) innemende wijze den beschouwer toelacht. Het losse, blonde haar en het golvende, van geen mode getuigende gewaad, dat door een zilveren ceintuur bij'een wlordt gehouden, ideali- seeren het werk van een schilder, die zijn kunst zieer wel mioet hebben gegre pen. In den rechterhoek van het schil derij' zijn, onder een negenpuntige gra venkroon twee wapens aangebracht: drie zilveren lelies op een rood veld en twee gekruijste zWiaarden op een zwarten drie hoek. „Neen, een betooverde prinses is dat niet", zegt de kleine, oude barones in heftige gemoedsbeweging. „Datilsi Liserl Zelett. God hebbe haar ziel. Dat schil derij van Mo.ll ken ik. Het hing destijds op de tentoonstelling in Weenen. Pep Roy ter was er iimlmers maair wat trots, op De anderen begrijpen niets van deze even raadselachtige als verrassende put- hulling, miaar nog vöor zij in staat zijn een aangename inleiding voor de maaltijdkomt de gezondheid ten goede en verhoogt de ge zelligheid aan tafel. Mits het een echt-smakelijke soep is... MAGGIS Soep! Een MAGGIS Soep is voedzaam en licht-verleerbaar en van een bijzonder-fijne kwaliteit. Bovendien kunt U met MAGGIS Soepen nog eens afwisseling brengen er zijn 20 soorten U, meneer Blok, met wien wij va.iaf het begin van dit jaar zoo prettig hebbeni samengewerkt. U hebt voor ons het be wijs geleverd dat U is de rechte mlan op de rechtdi plaats d.w.z. U is vakkundig, U kunt goed omgaan met Uw opdrachtgevers, miaar tevens ook met hen, die het werk •m'oesten uitvoeren. U weet met do middelen, die U zijn toebedeeld, degelijk en smaakvol werk te Leveren. Als bewijfs van dit alles mag ik zeker noemen het trappenhuis en deze eenvoudige, doch keurig aangekleede ver gaderzaal en nog zoo veel meer. Wij zijn (m!et U trotsch op oris gebouw'. Een woord van dank komt zeker naast Ir. Blok pok toe aan onzen dagelijkschen Opzichter Ringelberg, die zich werkelijk tot pmze groote tevredenheid van zijn taak heeft gekweten. Ik mag zekier niet vergeten de ambachtslieden, die dit allee tot stand hebben gebracht. Stouten, U als aauneirier, met aljsi uitvoerders Ver- bost, de Gebrfei. van 't Veer, Gudde, Lin- ders, Remeijn, Steutel en Geluik en nog zoo vele helpers, onzen oprechten dank voor de aangename wijze van samen werken, maar bovenal voor het keurige werk wat U hebt geleverd. Velen hebben gedacht: „Zeg het met bloem/en". Welnu, onzen hartelijken dank voor al die fraaie bloemstukken, dieoris gebouw1 zoo'n feestelijk aanzien geven. De geschenkeniijst is lang Er zij'n evenwel ook andere geschenken,, die niet vergaan maar aan ons gebouw verbonden blijven. In het trappenhuis i|S in den mujujr een groot lichtraam' vaiij glas in lood aangebracht, waarin 't wapen van Schouwen prijkt. Voorwaar een prachtig geschenk, waar voor wij buitengewoon erkentelijk Zijn. Dit huis was Vroeger eigendom en be woond door de adellijke familie de Jonge Wij hebben het genoegen drie nakome lingen vam deze achtenswaardige familie in ons midden te hebben. Dit zijn n.l» de 86-jarige Mevrouw' Douairière Schuur- beque Boeijede Jonge en haar beide dochters Mevrouw Douairière Schorer— Scbuprbeque—Bo ei je en Mevrouw van Hoogstraaten—Schuiurbeque—Boeije. Het verheugt mij U te kannen mede- deelen, 'dat 't juist Mevrouw Douairière Schupirbeque Boeijede Jonge is, die zoo (vriendelijk is geweest om dit raam. als geschenk aan dit, haar oudeir 1 ijk huis te willen aanbieden. Nog betrekkelijk koirt geleden wias een persoonlijk bezoek van Ir. Blok en mij. voldoende, om! dit jwacJhtige geschenk te iriogen laten uitvoeren. Zooals U zult kjujmien zien, zijn aan eenige nadere opheldering te vragen, zegt een melodieuze vrouwenstem: „Hebt u mijn ouders gekend mevrouw"? Het is Renate, die onopgemerkt is binnengekomen en nu op de oude dame toetreedt. „Renaterl, nee maar kind!" zegt dezie, terwijl zijl de sierlijke gestalte in de zilvergrijze Kasjimirjapon in een plotse linge opwelling van teederheid in haar armen sluit. Snel drukt zij een kus op de donkere scheiding, irriaar reeds het volgende oogenblik is zij weer ,g|eheel vrouw' van de wereld. Met een paar woorden is de situatie spoedige opge helderd en dan volgt de kennismaking. Bijzonder hartelijk en zichtbaar ver heugd heet Renate de, haar diopr de natuur gezonden gasten, welkom'. Al heel spoedig is er tussclhen de vijf menschen, wier maatschappelijke po sitie iniet zoo heel ver uiteenloopt, een brug van verstandhouding geslagen en een levendig, vlot gesprek is daarvan het logische gevolg;. Er is irrimers zoo veel, waarover im'en kan praten. De op windende tocht door den nevel vonmtt Eileen reeds een dankbaar onderwerp en daarbij komen dan nog de vele vra gen en antwoorden over Igls en Inns bruck, over het Weer en de reeds ge- 'maakte tochten en over het leven in Weenen, Berlijn, Liverpool en Boeda pest. (Wordt vervolgd

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1937 | | pagina 2