„Naast de Beurs" Winterjassen Regenjassen „DE NOORDZEE" W. MERLE Fa. A. E. HOLTY Overjarige Philips- Radiotoestellen W. Merle Rundvleesch Leverworst Guur en Koud weer! Let welExtra bericht Strijders om 't Leven De Groote Sensatie L. DE OUDE. Altijd iets beter en voordeeliger Koffie- en Theereclame Onze enorme collectie overtreft alles in Zierikzee bij Fa. W. J. Weltevreden, Banketstaven Kreeft Ruime keuze C. G. DE OUDE Reclame Frans Koevoets C. C. Unger Cognac met citroen en suiker van W. MERLE - Naast de Beurs Aanbevelend W. MERLE Concertzaal-Bioscoop L. C. van der Graal Steeds meer K.L.M. Schuurpoeder Edammertjes 20+ per stuk 40 ct. Edammertjes 40+ per sluk 62 ct. Fijne Noord-Hollandsche Edammer Groote van 4 pond 130 ct. Lunchkaasjes per stuk 32 Zuilworst per ons 10 ct. leverworst 10 Bloedworst 9 Ontbijtspek 14 Ham 22 Peze week bij aankoop van half pond Koffie en 1 ons Thee halt pond Borstplaatjes of halt pond Wit St.-Niklaas voor 10 cent Spercieboonen gr. bl. 19 ct. Snijboonen 20 Spinazie „19 Andijvie -„ 19 Doperwten 25 Appelmoes gr. bl. 27 30 Borstplaatjes per hallpond 20 ct. Fondant Borstplaat 2 ons 25 Vruchten 2 ons 25 Marcepain 2 ons 25 Chocol Beestjes per hall pond 28 Musket Lettertjes 28 Aanbevelend, en Nergens slaagt U zoo gemakkelijk en zoo voordeelig als hij de Oude Haven - Zierikzee Bij aankoop van iedere Jas of Costuum ontvangt U een aardig geschenk Elders kunt U wel duurder koopen maar niet beter Komt U overtuigen of laat ons ontbieden. Telef. 23 voor spotprijzen Telefoon 199, Zierikzee Consultatie Bureau voor Zenuw- en Zielszieken uitgaande van de Stichting „Vrederust" te Bergen op Zoem De zittingen op het consultatiebureau te Zierik zee worden gehouden iedere 2de Dinsdag van de maand van 1 tot 2 uur in het lokaal in de Manhuisstraat. Kosteloos onderzoek en advies voor alle zenuw- en zielszieken. De eerstvolgende zitting is Dinsdag 9 November a.s. J^q Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Zeeuwsohe Eilanden te Middelburg brengt ter kennis, dat een afschrift van eene beschikking van Zijne Excellentie den Minister van Eoonomisohe Zaken tot verbindend verklaring van een Ondernemers-overeenkomst Japonnen-Confectle-Bedrijf ter kantore der Kamer ter inzage ligt. Ontvangen Onze prima bekende 25 cent V. f en 'A blikken Nieuwe Pilchards Groote potten overheerlijke Peren 52 cent Onbegrijpelijk lage prijzen Aanbevelend, Naast de Beurs I Nieuwe, rebuilt en tweedehandsoh Schrijfmachines verschillende merken Boekhandel Fa. Piet Ochtman Jongens- en meisjesjekkers Jongens- en meisjes slobpakjes, in 't stof en tricot Jongensjasjes Kinder- en babymantels Hoedjes en mufsen. Slobbroeken Wollen Polo-blouses Truien, pullovers, slipovers Handschoenen, sjaals. Wollen ondergoederen. Pyama's tij M. Frenk - Labzowski Lange Nobelstraat 169 Sint-Domusstraat Nieuwe oogst! Bruine boonen Groene erwten Spliterwten Capucijners j Pruimen Appels Abrikozen j Vijgen I Groote vijgen Okkernoten Cocosnoten Bestellingen op het nieuwe boek van Dr. TH. VAN SCHELVEN, Weten, begrijpen, handelen, worden gaarne ingewacht bij Boekh. 8. OCHTMAN Zn., Tel. 37. Aflevering onmiddellijk na verschij ning van den 2en druk. p. pd. 10 ot. it ii 10 a ii ii 12 a ii r/ 18 22 38 r/ r/ 55 a ii r/ 15 ff 22 37 r/ stuk 12 a Zaterdag de fijnste boere vol- volvette Kaas, 40 ct. per pond, 10 ct. per ons. Fijne Commissie Kaas, 40 ct. per pond. Oude komijne Kaas, 35 cl. p. pd. Nog een partijtje vette Kaas voor 35 ct. per kilo. Versche Roomboter. Alle Busgroenten vanaf 20 ct. per blik. Koopt uw Bloemen en Planten in het Moderne Bloemenmagazijn ,,'t Vrije". Beleefd aanbevelend F. Antheunisse, Zierikzee Telefoon 83 Haka Beschuit, heerlijk, bros en smakelijk Groote ronde. 7 Va oeQt per pak Kleine 6 n n n Lange 10 n „DE DAGERAAD" W.gan. v.l. n.bool.lng mljn.r verpakking mllnar vlarkanta flas.ehan, wordt man drlngand ~M tóü&fflri"* Bedkruiken Wiegenkruiken Verschillende soorten Lage prijzen H. J. BAX Nieuwstraat van deze week Kousen en Sokken Sterke winterkousen vanaf 35 Moderne zijden kousen vaD&f 39 Zware zijden kousen 1.10, 72, 58 Zwarte gebreide dameskousen 84, 74 Zwarte gebreide kinderkousen 44 Sterke kinderkousen vanaf 18 Wollen kinderkousen vanaf 30 Sterke jongens sportkousen vanaf 26 Zijden sokken vanaf 22 Wollen sokkeD, prima, yan&f 46 Sokken, zijde met wol, vanaf 45 Sterke zwarte sokken vanaf 25 Beste zwarte gebreide Sokken 48 Lakens en Slopen Prima 2 pers. oongo linnen lakens 89 Prima 2 pers. graslinnen lakens 1.15 Pracht 2 pers. lakens, geborduurd 1.48 Prima grote slopen 27 Beste slopen, gefestonneerd 34 Pracht slopen, geborduurd 55 Flanellen lakens zeer voordelig Werkmanskleding Werkmans onderbroeken vanaf 49 Jaeger mansborstrokken vanaf 54 Prima gemoltonneerde borstrokken en onderbroeken vanaf 74 Laüge wollen manshemden 68 Extra zware qualiteit 98 Manchester broeken vanaf 1.89 Eügels leren broeken vanaf 2.40 Prima blauw keper broeken 1.98 Pracht fantasie broeken 3.25, 1.75 Prima qualiteit overalls vanaf 1.78 Sterke tricot overhemden vanaf 64 Prima flanellen werkboezeroens 79 Beste blauwe werkboezeroens 1.10 Beste grijze jassen vanaf 1.48 Prima manchester jassen 5.40 Politie- en brandweerbretels 48 Zwart fluwelen jongensbroekjes 88 Ziet étalages St.-Domusstraat 1 28 Biefstuk 70 et. p, pond Lappen en Rollade 50 ot. p. pond Varkensvleesch 50 ct. p. pond Versche Leverworst ■20 et. p. pond Preskop 7 et. per ons FRANS MAIJS Speculaas - Reclame van de Coöperatie Morgen de laatste dag Wit Speculaas, 6 cent per ons „DE DAGERAAD" Postpapier en Cartes in doozen en mappen. Steeds een praohtsorteeriDg. Gewone en luxe verpakkingen. Boekh. Fa. Piet Ochtman I NIEUWE OOGST Spliterwten Groene Erwten I a"es W. Boonen 1ste Bruine Boonen l kwaliteit Capucijners Alle soorten Hero Busgroenten Tomaten en Groentesoep, per blik 28 cent Kippensoep, per blik 45 cent Erwtensoep, kant en klaar, 28 cent Erwtensoep met Kluif en Worst 33 oent POSTSTRAAT Opruiming 1 Een in goeden staat zijnde BOERENWAGEN eenige Klimladders, nieuwe Sleden met ijzerwerk, een partij Hoans knippels met zwingen, Graansohoppen Schroten en Vlotdeelen, enz. M. van Gaans Houthandel en Zagerij, Nieuw-Vosmeer Kiem- en Veilingskisten Steeds versche en de bekende Rookworst om te koken Joh. G. L. DE BIE, Telefoon 172 Mistig, regen en wind Echt weer voor griep en verkoudheid Een voorbehoedmiddel en recept daartegen is L. S. Neem voor de wintermaanden en feest dagen wat voorraad in huis. Elke contante aankoop van sterke dranken, likeuren en wijnen met 10 pet. korting tot en met Zaterdag 13 November. vertoont Zaterdag en Zondag PAUL MUNI in (Louis Pasteur) Een van de mooiste en belangrijkste films, die WARNER BROS in dit seizoen uitbracht Als 2e Hoofdfilm RICARDO CORTEZ in De geschiedenis van een pantoffelheld, die een stelletje misdadigers achter slot en grendel wist te brengen, een komische sensatiefilm Toegang boven 14 jaar Houdt een avond vrij voor de tournee van het Telepatische Wereldwonder Prol. JIM MURRAY Dam Telefoon 174. Wij ontvangen alle soorten nieuwe Noten. Doosjes Dadels J. L. - Nieuwe Hors d'Oeuvres. Sardelleringen - Appetitsild - Filet de Haring Aperetifsild - Smorgaansild - Bismark Haring. Schelvislever enz. - Paling in gelei. Flesjes Bergen op Zoomse Ansjovis. Heerlijke Commissie Kaas, iets fijns, 40 cent per pond. Extra Meikaas 50 cent per pond. Bolletjes 20 vanaf 30 cent. Bolletjes 40 vanaf 65 cent. Buitengewoon lekker yzijn de eigen bereide fijne Vleeschwaren van Ilam en Rookvleesch 24 ot. p. ons Gekookt Ontbijtspek 16 p. Tongenworst Gekookte Worst Boterhamworst. Ontbijtspek Duitsohe Leverworst 12 Preskop12 Bloedworst 10 Zure Zult 10 16 14 14 12 P- P- P- P- P- P- P- P- Rookworst om te koken Versche Leverworst gebruiksters erkennen de prima kwaliteit en het zuinige ge bruik van Gr. strooibussen 10 ct. Overal verkrijgbaar Verloren Donderdagmiddag van de Melkmarkt naar Kraanplein Een bankbiljet van f 100. De eerlijke vinder wordt beloond. Boekh. W. de Vries Rz., Zierikzee. Zaterdagavond Dansmuziek Calé K00MAN, Scharendijke. Mevrouw GERRITSEN, Haen- park 414, Zierikzee, vraagt tegen 1 Januari een flinke dienstbode, voor dag en naoht, niet beneden 20 jaar. Gevraagd voor tijdelijk nette Winkeljuffrouw. Brieven letter O, Bureau v. d. Blad. In een klein gezin te Zierikzee wordt een nette Dagdienstbode gevraagd, wasob buitensbuis. Zich aan te melden 's avonds na 8 uur aan het Bureau van dit Blad. Haringin 't zuur, smakelijk en niet duur, potjes van 4 stuks 1 2 ot. „DE DAGERAAD"

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1937 | | pagina 2