RECLAME FRANS MAIJS DE ROOS VAN DE YUKON 2 pond Runderrollade! 1.00 2 pond Runderlappen I 1.00 2pondVarkenslappenf 1.00 2 pond Worst 10.80 Versche Leverworst 30 cent per pond KLANKEN LANGS DE LIJN Derde programma Z. R. C. Vrijdag 17 Sept. 8 Brussel Vlaams; 9.20 Luxemburg; 11.05 London Regional; 12.35 Brussel Vlaams; 2.20 London Re gional; 5.20 Droitwich; 6.20 Brussel V1A; 7.05 Diversen; 7.20 Brussel Vlaams; 8.1Ó Diversen; 8.20 Brussel Frans; 9.20 Brus sel Vlaams; 10.40 Droitwich. RADIO-PROGRAMMA Vrijdag 17 September HILVERSUM I 1875 M. 8 VARA, 10 VPRO, 10.20 VARA, 12 AVRO, 4 VARA, 7.30 VPRO, 9 VARA, 10.40 VPRO, 11 VARA. 8 gram.; 10 morgenwijding; 10.20 declamatie; 10.40 orgelspel; 11.10 ver volg declamatie; 11.30 gram.; 12 Kovacs Lajos; 2 „Groiote zangers uit het ver leden" (met gram.); 2.45 orgelspel; 3.15 AVRO-dansorkest; 4 gram.; 5.05 voor de kinderen; 5.30 gram.; 6 de Lucky Birds en solist; 6.30 radiojournaal; 6.50 gram.; 7 „De opbouw van Drente"; 7.20 gram.; 7.25 berichten ANP; 7.30 berichten VGP; 7.35 „Laat u|w kinderen niet zonder Gods dienst opgroeien"; 8 piainovoordraeht;8.30 „de Statenbijbel"; 9 The Kilima Hajwiaians 9.30 gram.; 10 „Fantasia"; 10.30 berichten ANP; 10.40 avondWijding; 11 jazzmuziek (gr.pl.)11.30—12 gram. HILVERSUM II 301 M. Algemeen pro gramma, verzorgd dour de KRO. 8— 9.15 en 10 gram.; 11.30 bij'belsche causerie 12 berichten; 12.15 gram.; 1.15 KRO- melodisten; 3 orgelconcert; 4 gram.; 5 KRO-orkest; 6 land- en tuinbouw "cause rie; 6.20 vervolg KRO-orkest; 7 berichten 7.15 „De KRO-luchtlijn"; 7.35 Musica Cathalica; 8 berichten ANP; 8.15 De Le- cuana Cuban Boys; 9 KRO-kamerorkest; 9.45 gram.; 10 de KRO-melodisten en so list; 10.30 berichten ANP; 10.40 de KRO- boys en solist; 11.15—12 gram. VERSCHILLENDE BERICHTEN Arrestant ontvlucht In het huis van bewaring te Almelo zat sinds eenigen tijd in voorarrest een Duitscher uit Nordheim. De vorige week was door den officier van justitie al daar tegen hem geëischt 9 maanden ge vangenisstraf wegens inbraak met dief stal te öldenzaal. Gisteren Werd hij door twee rijksveldwachters naar Utrecht over gebracht, teneinde daar terecht te staan voor een ander vergrijp. Bij zijn terug komst wist hij vlak bij het huis van be waring aan het wakend oog van de beide begeleidende rijksveldwachters te ontsnappen. Hij vluchtte de Boompjes in en wist zich daarna van een rijwüal meester te maken. Hij is nadien nog niet weer gepakt. Vermoed wordt, dat hij naar België zal trachten te ontvluch ten. In Duitsehland was hij destijds ver oordeeld tot 2 jaar gevangenisstraf we gens medeplichtigheid aan 21 inbraken. Bij de behandeling voor die rechtbank' verzocht hij dringend, hem niet over de Duitsche grens te zetten, waarvoor hij grondige reden had De meeste groote mannen moesten klein beginnen; al het kleine heeft den Idem iot het groote in zich. FEUILLETON Naar het Engelsch door Thea Bloemers 25 Nadruk verboden „Het goudgraverskind heeft een num mer", ging het als een loopend vuurtje door de rijen meisjes en de arme Ro salie was dooodongelukkig, niet anders verwachtend dan een gek figuur te zul len slaan. Met een hooge kleur smeekte ze juffrouw Clevedale een ander in haar plaats te laten optreden. „Er zijn er zooveel, die vrienden in de zaal hebben. Ik weet niets, en er is hier niemand die ik ken". De directrice, door het gezelschap uit Glenconnel in vertrouwen genomen, glim lachte zacht, maar ze zei met vriende lijke beslistheid: „Het spijt me, maar ik mag niet af wijken van den vasten regel, Rosalie", Rosalie was nummer zes. Stuk voor stuk beklommen de meisjes het met bloe men versierde podium, goed of minder geslaagd, werden met hartelijk applaus begroet. Enkelen brachten het er goed af, zooals Sadie Brown, die, vlot en zelfverzekerd, een toespraak van tien Auto in volle vaart tegen een boom Gisteravond is op den onbewaakten overweg bij het station Schoorl een personenauto in volle vaart in botsing gekomen met een motortram van de Noiorder Stioomtram -Maatschap p ijDe wagen voerder van de tram had het on geluk zien aankomen en had de tram), welke langzaam reed, halverwege den overweg tot stilstand weten te brengen. De auto werd door de buffers van de tram opengereten en totaal vernield. De auto werd bestuurd door den heer De Waal Malefijt uit Overveen, die tusschen de wrakstukken bekneld raakte en moest worden uitgezaagd. Hij was er zeer slecht aan toe. Hij is in bewusteloozen toe stand, met bloedende verwondingen en inwendige kneuzingen naar het stadszie kenhuis te Alkmaar vevoerd. De dame, die naast den bestuurder zat, kreeg een bloedende hoofdwonde, doch dpze was niet van ernstigen aard - Sleepschip gezonken Het sleepschip „Mies", toebehoorende aan schipper S. Verboom te Rotterdam!, dat gistermorgen, geladen met kunstmest en gesleept door de sleepboot „Alwi"!, de haven van Amsterdam had verlaten met bestemming Zwolle, is gistermiddag omstreeks half vier op ongeveer 8 K.M. ten N.W. van E1 b u r g op het IJssel- meer door slecht weer overvallen. Hei schip verloor de zeilen en maakte spoe dig water, zoodat de schipper en zijn vrouw ternauwernood in staat waren op de sleepboot over te stappen. Al hun hebben en houden moesten zij achterlaten. Kort daarop verdween de „Mies" in de diepte. Schip en lading waren verze kerd, doch de inboedel niet. De schip per en zijn vrouw werden door de „AIwï" naar Elbtirg gebracht, waa,r zij in een café aan de haven zijn opgenomen. i Afval door het gehakt gemalen De rijkspolitie in het Westland heeft een uitgebreid onderzoek ingesteld naar de gedragingen van een conservenfabriek en exportslachterij in deze streek. De aanleiding hiertoe was een oude kwes tie, n.l. een ontduiking van invoerrech ten van enkele jaren geleden. Indertijd had dit reeds tot een onderzoek geleid doch zonder dat men tot vervolging kon overgaan. Dezer dagen werden opnieuw enkele leden van het personeel verhoord over de ontduikingen, die toendertijd zou den hebben plaats gehad. En bij dit verhoor legden zij verklaringen af, wel ke ernstige misstanden aan het licht brachten. Indien deze verklaringen juist zijn, is er in de afgeloopiem jaren op groote schaal geknoeid bij de fabricage van ge hakt en worst in blik. De fabriek was namelijk nauw verbonden met het slacht- huisbedrijf te Poeldijk en op deze wijze had zij voortdurend de beschikking over de afvaltonnen, waarin afgekeurde en oneetbare vleeschresten lagen, die voor het destructiebedrijf te Overschie bestemd waren. De gehakt-fabricage geschiedde aanvankelijk uit deugdelijk vleesch, zoo dat een ruim debiet werd verkregen. Men ging er echter toe over, uit de afval tonnen longen en nieren te halen, die al spoedig door nog minder eetbare be- standdeelen werden gevolgd. Het debiet van gehakt in blik vermin derde hierdoor snel en nu legde do firma zich toe op de fabricage van soep in blik. Hiermede ging het al spoedig' denzelfden 'Weg op. Varkenspoioten, die sedert 1935 in de pekel hadden gelegen, werden door de soep gekookt. Wanneer het personeel op deze knoeierijen wees en zich trachtte te verzetten, werd het met ontslag bedreigd. De winsten wa ren op deze wijze uiteraard vrij groot. Voor een blik gehakt werd 38 cent ver kregen, terwijl de kosten, grondstoffen en arbeidsloon inbegrepen, niet meer dan 15 cent bedroegen. Het onderzoek door de rijkspolitie en de gemeentepolitie is thans gesloten en de resultaten zijn in handen gesteld van de officier van jus- 1 titie in Den Haag. Autodieven geknipt Dinsdag in den laten avond is Velnlo in beroering gebracht door tWee auto dieven uit Amsterdam, die met tWee gestolen auto's naar deze plaats "«laren gekomen om de Wagens daar onbeheerd, langs dein Weg te plaatsen en er zeifis op uit te trekken naar nieu|«ien biuit. Nadat in den loop van den aviond op het politiebureau in verband met deze manoeuvre talrijke alarmeerende be richten Waren binnengekomen en een aantal agenten van politie urenlang in de Weer zijn geweest om de gesignaleer de personen op tesporen en aan te honden, is men er tenslotte in geslaagd, na een achtervolging door de binnetiistad de beide personen te arresteeren. Het bleken te zijn een 17-jarige loopjongen en een 19-jarige electriciën, beiden uit Amsterdam. Het tweetal zal naar Roer mond Worden overgebracht. Bij' de arrestatie Wist een van hen te ontsnappen. Na een vervolging kWam men oip de markt, Waar de vluchteling, di,e zich in een der nissen van het stad huis verscholen 'had, kon Wforden gear resteerd. Het voorloopig onderzoek heeft uit gewezen, dat de beide aangehoudenen in TilbUrg de auto's haddein gestolen- Een grcol bedrag aam: geld Werd er op ben gevonden, benevens een contact sleutel van 'een aufo, die dien av'ond te Venlo geparkeerd was. Verstoorde bruiloft Een cmverkWikkeli'ke scène heeft zich Woensdag te Amsterdam1 afge|3ipeeld. Op last van de justitie heeft de kinderpolitie daar nml. een huwelijk „gestuit", het geen*' aanleiding gaf tot heel wat con sternatie. i I Een jongeman zou in het huk'elij k treden met een 17-jarig meisje. Dit meisje werd tot voor kort onder toe- Zicht van den Voogdijraad in een gesticht buiten Amsterdam: verpleegd en de ouders zouden uit de ouderlijke macht Worden ontzet. Het meisje wist echter te ontvluchten én zich te Amsterdam s'dhuil te houden. Inmiddels hadden de ouders voor het meisje- een hu|Welijk gearrangeerd, Waarvan derhalve het ge volg zou zjjn, dat het meisje aan den Voogdijraad onttrokken Werd en de ont zetting 'tiit de ouderlijke macht geem voortgang ziou hebben. De politie jWas echter achter deze plan nen gekomen. In de Wachtkamer bij de trouWlzaal ten stadhuize, verschenen re chercheurs en agenten om het minder jarige meisje .aan te houden. Dit Was natuurlijk allerminst naar den zin Van den bruidegom en de familieleden der bruid en men liet dit duidelijk blijken Men smeet o.a. met stoelen naar de agenten, die daardoor verwondingen aa|n de handen opliepen. De politie trok toen op haar beurt den gummistok en sloeg daarmede het opstandige bruiloftspubliek uiteen. Het slot Was, dat het bruidje, dat voor deze gelegenheid echter geen speciaal toilet had gemaakt, naar het bureau der kinderpolitie en vervolgens Weer naar het gesticht buiten Werd overgebracht, terWijl de bruidegom en nog enkele gas ten proces-verbaal kregen Wegens ver- Zet tegen de politie. Zoodat het feest .eindigde met een rit in een uitrukauto der politie, inplaats van een tocht per bruiloftstaxi Een gevaarlijke blonde schoonheid Eenigen tijd geleden zijn te Berkel en Rodenrijs belangrijke diefstallen ge pleegd in het veilinigslokaal aldaar. Vopr een vrij1 groote Waarde aan papier is er gestolen. Het onderzoek onder leiding van den burgemeester leidde tot de ar restatie van drie Rotterdammers, die z'ijn verhoord en een volledige bekentenis hebben afgelegd. Zij zijn ter beschikking gesteld van den officier van justitie te 's-GraVenhage. Bij het verhoor was tel kens sprake gek'eest van een vierden me deplichtige, die niet anders kon klorden aangeduid dan bij zftn bijnaam, Welke [Mooie Flip of kiel Blonde Flip luidde. De politie trok ijverig op zoek naai dozen knappen blonde. Zooals men Weet, is er dezer dagen een ernstige vechtpartij geweest op den Schiedamschen Singel tusschen vier voorbijgangers en een re chercheur. Dank zij "Se omstandigheid, dat de rechercheur het boordje van een der vechtenden heeft kisten te bemach tigen en dat In dit boordje een naam voorkWam, is men er in geslaagd, de deelnemers aan deze vechtpartij .aan te houden. Tot de aangehoudenen behoorde een zekere Ph. W. Dezle verdachte had blond haar en Was opvallend knap van uiterlijk. "Deze omstandigheden leidden ertoe, dat men dezen man confron teerde met de verdachten uit de Ber- kelsche zaak en dezen, herkenden in hem Mooie Flip. Ook W. is thans ter beschik king van de Justitie gesteld. minuten hield over den dood van Julius Caesar. Iedereen was dan ook overtuigd, dat de veel begeerde gouden beker aan de millionairsdochter ten deel zou vallen, i Blozend en schuchter, met angstige oogen, trad de trots van Glenconnel als laatste naar het midden van het podium, Haar groote, grijze oogen gleden over de aanwezigen on het publiek voelde zich direct tot haar aangetrokken. j Plotseling geschiedde het wonder, een unicum in de analen van St.-'Columb'uis College. Achter uit de zaal klonk luid gejubel los en de Glenconnel-mannem, sprongen, overeind in hun opwinding. j „Rose, Rose!" klonk het. De menschen keken om en zagen tien forsche, gebruinde kerels, met van vreug de glinsterende oogen, wuiven tegen het kitte figuurtje op de verheuging. I „Dat zijn gouddelvers zeker kennis sen van haar", werd er gefluisterd en de belangstelling in Rose verdubbelde. Opeens was het Rosalie of ze in die heele volle zaal sléchts één gezicht zag, het gezicht van den jongen pelsjager, en ze voelde een vreemde, geïnspireer de kracht, die uit ongekende diepten van haar wezen opsteeg en allen schroom van haar deed afvallen. „Stil! Ze begint!" Rosalie had de duidelijke, doordringen de stem van diegenen, die in de stilte leven, en tot in alle uithoeken van de zaal was die stem verstaanbaar. Dat gezicht, dat z'iüh losgemaakt had uit die honderden andere gezichten, scheen een gouden visioen in haar geest te looveren: het heerlijke land van Glen connel, al het geluk van haar jeugd, al de Vriendschap van die brave, hard werkende sterke kerels. En hnt visioen ontboeide haar tong. „Ik vrees, dat ik niets zeggen kan ttlat ik uit boeken geleerd heb, maar als ui iets Wilt hooren over de mannen, die dagelijks hun leven voor u klagen, dan kan ik u van hen vertellen, fwlaint zoolang ik mij kan herinneren, heb' ik in hun midden gewloond. Ze sprak zoo rustig, bescheiden en zonde.- jacht naar effedt, dat ieder ge boeid luisteren moest en de menschen de oiogen niet van het allerliefste meisje konden afwenden. De tien minuten, Waarop Rosalie recht had, verstreken, ook de volgende tien, maar de voorzitter Was zelf Zoo ge fascineerd, dat hij vergat op zijn zilve ren bel te tikken. Rosalie vertelde zelfbeleef'de gebeur tenissen en heldendaden van de man nen. Eensklaps, beseffend, dat de tijd misschien oim "vlas, 'brak ze af, rbaar er klonken kreten van: „Ga dopr! Niet ophouden!" uit de zaal. Eindelijk zWeeg ze. Chicago Charley stond op en zijn stem beefde van iont- roerden trots en glorie toen hij riep: „Zing Voor zei Rase, dan zlullen ze .nog eens Wat hoprenf' De installatie van Burgemeester Baas Een ruiterstoet wachtte den Burger vader op De plechtige instal latie Rondrit, volksspelen en rondedans .KerkWerve heeft Woensdag zijn nieuwen Burgemeester ingehaald. Liet het zich I eerst aanzien dat de regen als spelbre- ker zou optreden, later is het weer op- 1 geknapt en kon alles een vlot verloop hebben. Reeds om 9 uur werd de heer en mevr. Baas ten huize van zijn broer afgehaald in de open landauwer, waar in ook de beide wethouders plaats na men. Bij de grens der gemeente stond de ruiterstoet opgesteld. Het „Welkom in KerkWerve", op een gespannen doek, boven den weg aangebracht, werd ook in welgekozen woorden gesproken door den heer M. M. Hanse, commandant der ruiters. Hij bood de begeleiding der rui ters aan, welke gaarne werd aanvajard. Bij' het dorp stond „Con Amore". Onder de opgewekte tonen van dit corps werd naar het raadhuis gemarcheerd. Daar Werden mevr. Baas bloemen aangebo den door een tweetal meisjes, n.l. een dochtertje van den heer C. J- Heijboer ■en van dhr. A- G. Kloet. Hier had tevens de burgerwacht een eerewacht geplaatst, die 'het geweer presenteerde. Onder het spelen van het „Wilhelmus" betrad de Burgemeester de versierde raadzaal. De heer van der Cingel, loco-burge meester, opende de zitting met het ambts gebed, waarna hij de volgende rede hield Edelachtbare heer Burgemeester, Ook mede namens den raad der ge meente Kerkwerve, roep ik U een har telijk welkom toe in deze gemeente. Ik hoop dat we in U mogen begroeten een Burgemeester in den waren zin des woords en dat er tusschen U en den raad een prettige en eerlijke harmonie zal heerschen. Onze gemeente is klein, en daarom kan de saamhoorigheid goed zijn. Uil den aard der zaak zult U onge twijfeld dingen en toestanden ontmoeten, waar tegenover U aanvankelijk door hun locale aard eenigszins vreemd zult ko men te staan. Mag ik U dan reeds bij voorbaat in deze gevallen onze vol ledige voorlichting en medewerking aan bieden? Wij van onzen kant hopen en vertrouwen dat U uwerzijds steeds,, waar het mogelijk is, een tegemoetko mende houding zult willen aannemen, op dat op die wijze de eensgezindheid in de gemeente zoo groot mogelijk zal zijn. Vanaf heden zijt gij hoofd van deze ge meente. Als teeken daarvan hang ik U deze ambtsketen om en verklaar ik U voor geïnstalleerd. Nadat de keten was omgehangen ant woordde de heer Baas als volgt: Mijne Heeren, Het is mij een waar genoegen het ge wichtige ambt van Burgemeester in Uw midden te mogen aanvaarden. Hierbij wil ik in de eerste plaats, naast God, eerbiedig dank zeggen aan Hare Maj es- Het ceremonieel optreden der zonver brande gasten scheen niemand meer te ergeren. Rosalie keek naar Ronald, wiens gezicht straalde. Ze zag ook 'oude Rob Cameron, Weggedoken in zijn stoel, z'ijn gelaats trekken §en en al spanning en ver langen. jMet een blik op de gretige ge zichten voor zich, zette Rosalie Rob's lievelingslied in, een oude Iersche bal lade. Toen de frissche stem "«legfstierf, j bleef hel een oogenblik stil, zoo blaren de hoorders in een greep van betoove- 1 ring. |Miaar tenslotte donderde een storm van bi)Val door de zaal ieder stond op en juichte. En nug vioor het applaus Was weggestorven, zag het publiek den ouden gouddelver, die straks geroepen had, opstaan. I De wonderen van dien avoind schenen nog tflet ten einde. De jongens van Gle- connel zaten met open monden. Zoo iets hadden ze achter Chicago, Charley nooit gezocht. „Ik ben niet knap in het afsteken van mooie redevoeringen, maar nu onze Rose 1 u over de mannen van Glenconnel heeft verteld, is het mijn beurt om Wat van haar te vertellen". Iedereen zat met gespitste ooren, iets dergelijks hadden ze nog nooit beleefd. Chicago Charley vervolgde: „We zouden allemaal ons leven tover hebben voor dat kleine meisje en zij' vopr pus, denk ik. Er bestaat niémand, W. BAAS teit de Koningin, die mij tot dit ambt benoemde en voorts aaan den heer Mi nister van Binnenlandsche Zaken, die mij heeft willen aanbevelen en voorts aan allen die tot ri^ne benoeming hebben medegewerkt. Ook U, geachte heer van, der Cingel, zeg ik dank voor de wel willende wijze waarop U mij heeft ont vangen en voor de vriendelijke woorden die U mij heeft toegesproken. Van het doen van beloften zal ik mij onthouden, maar ik wil U wel de verzekering ge ven, dat ik, hoewel als Anti-Revolutionair hier gekomen, wars van alle partijzucht de belangen der gemeente en de Bur gerij zal behartigen. Daartoe Mijne Hee ren hebben wij naast den Zegen Gods ook elkanders hulp noodig. Ik roep dan ook heeren Wethouders, Raadsleden en Ambtenaren U aller hulp in en geef U de verzekering, dat ik met de beste bedoelingen bezield ben om met U sa men te werken. Onder nog donkere om standigheden in het economisch leven ga ik mijn arbeid onder U beginnen. Met de bede, dat God spoedig het donker( op moge doen klaren en dat onze ge zamenlijke arbeid voor Kerkwerve zegen rijke vruchten mogen dragen, aanvaard ik het ambt van Burgemeester dezer gemeente, benevens het voorzitterschap van Uwen raad. Vooraleer het voorzitterschap over te nemen, vond nog zijn beëediging plaats als secretaris der gemeente, welke func tie in deze gemeente onafscheidelijk aan dat van het Burgemeestersambt verbon den is. Het woord werd toen gevoerd door 't oudste raadslid, de heer van der Wekken. Wij zien hoog tegen U op, aldus deze spreker. In letterlijken zin, doch ook figuurlijk, daar gij de verte genwoordiger zijt van het hoogste na tionale gezag, van H.M. onze geëerbie digde Koningin. En ook omdat U erkent dat alle gezag, ook dat der Overheid, van God afdaalt. Deze wetenschap geeft hoop voor een rechte en goede samen werking tusschen U en den raad, en door den raad met de gemeente, welke wij' hier vertegenwoordigen. Wij wen- schen U Gods rijken zegen op Uw ar beid in ons midden in ruime mate toe. Wij wenschen U geluk met Uwe benoe ming. Leve de Burgemeester! Dokter van Eldik begroette den Bur gemeester als gemeente-geneesheer. Hij hield het geneeskundig schooltoezicht, de geneeskundige armenverzorging etc. in de welwillende zorgen van de nieuwe Bur gemeester aanbevolen. De heer Aimaert van Schuddebeurs sprak namens de Rijks- en gemeentepolitie en de heer Bravenboer "«(oorden van welkom als commandant der Burger1 vi lacht. /Wethouder van Sluis wenschte der. Burgemeester geluk met zijn benoeming en zijn installatie. Hij hoopte dat hij één zal zijn met de burgerij van welken rang die zoo dapper en trouw is al zij, niet in den Yukon en nergens". En hij £eed op Zijn ongekunstelde manier varhalen over Rosalie's moed en offervaardigheid, die de hoorders die de Reorders diep troffen en tot het eïnde toe gepoeid hielden. Toen hij ging zitten, barstte het ge juich oipnieujwl los en1 de voorzitter stond op, met den begeerden gouden baker in de hand. „Ik vermoed, lieve Roos van Glen connel", sprak hij op hartelijken toon' „ik vermoed, dat iedereen het wiel met me eens zal zijn, dat er geen meisje in St. Columbus-College is, die dit meer verdient dan jij!" En de zaal daverde weer van idle toe juichingen toen Rosalie, verlegen en ver rast nogmiaals op het podium' trad. Na de toespraak) van den voorzitter w"erd juffrouw Clevedale's prijs „Voor vorderingen en vlijt" aangeboden e'o als in een droom) nam Rosalie de geluk|wien- schen in ontvangst. De meisjes van haar Idas drongen o;m! haar heen in een im pulsief verlangen hun onvriendelijk: ge drag goed te mlaken en zelfs juffrouw FaWbett glimlachte minzaam. Aleen Sa- die Browtn, die verwacht had het mildidel- piueit der algemeene bewondering te zul len zijn, hield zich inlokkend apart. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1937 | | pagina 2