Uit Stad en Provincie KERKNIEUWS ZIERIKZEE. Op uitinoodiging vaneeni- ge collega's, welke 'in voorlonpig comité hadden gevormd, waren Maandagavond j.l. in hotel Juliana verschillende kap pers hier ter stede, ter vergadering bijeen gekomen. Het doel dezer bijeenkomst was te komen tot oprichting van een kappers- patroonsvereeniging. Na eelni uiteenzletting van doel en stre ven volgde een geanimeerde bespre king, waarna officieel een kapperspa- troonisvereeniging, zoowel Dames als Hee- reribranche 'betreffende, werd opgericht. Alle ter vergadering aanwezige kapjpers traden als lid toe, waardoor een belang- rijke kern is gevormd uit de meest op den voorgrond tredende kapperskringen, hier ter plaatse. Op voorstel der vergadering werd be sloten den heer Cornax, voorzitter der Ned. Kappersbond, uit te noodigen hier eenl lezing te komen houden. Eveneens werd aangenomen in de eerstvolgende vergadering Reglement en Statuten aan de orde te stellen. - Een commissie werd benoemd, welke de collega's, die dezen avond door een of andere reden niet aanwezig waren, zullen bezoeken, om te trachten ook bij hen interesse voor dez'e kappersorganisatie te wekken. Uit Oporto (Portugal) wordt geseind, dat aldaar bericht is ontvangen van de Nederlandsche sleepboot „Ooptzee", Idle met een ponton en een drijvende kraan op weg was van Lissabon tna'ar Leixjoies, dat de ponton en kraan ter hpoigte van Aveiro gekapseisd en gezonken zijn. Smit en Go's internationale sleepdienst te Rotterdam' bevestigt het bovenstaande bericht. De verloren gegtane kraaln was een oud werktuig van Igerin'ge afmetingen. Ongelukken zijn er niet bij' voorgevallen. OOSTERLAND. De dezer dagen gehou den Emlmabloeimcollecte ter bestrijding der t.b.c. heeft in deze gemeente opge bracht de som van f 26.25. OUD-VOSSEMEER. De 74-jarige E. Ver hees viel een dezer dagen van een stoel', met het gevolg, dat ze een harer polsen brak. Dr. M. Lindenbergh verleende me dische hulp. ST.-ANNALAND. De bruto opbrengst van de gehouden Emimlabloeiml-cjolleete be droeg) in deze gem'eente f 55,855. Door den heer J. van V|oissem c'.s. alhier werd voor f44790 aangenloimem het aanvullen en ohder profiel brengen van een dijkjgedeelte onder Biezelimge. De heer C. tM. v. d. Linde, aimlbtenaar ter sec'retarie alhier, slaagde dezer da gen voor het schriftelijk gedeelte Gam1.- Adm'inistratie A. V|Opr de betrekking van boekhouder bij de Kolen vereen iging „Ons Belang"', hebben zich 5 sollicitanten, aangemeld. THOLEN. In de vacature-Dijkslag is tot ouderling der Geref. Kerk benoemd de heer W. van den Berg. Naar ons is medegedeeld, is met het oog op de meerdere werkzaamhe den bij den landbouw, de werkver schaffing in deze gemeente stop gezet. In de plaats van wijlen den heer C. Hollestelle, is benoemd tot archivaris der Ned. Herv. gemeente alhier, de heer C. H. Koppenhol. LANDBOUW EN VEETEELT De Varkensprijzen Het hooldbestuur van de Hollandsche (mijl van landbouw heeft zich in verband met de positie waarin de varkenslmes- ters verkeeren!, welke verergerd is door de stijging v,an de voerprij'zen, telegra- lisoh tot den minister van landbouw gewend met het dringende verzoek een smJelle aanpassing van den varkensfarijls aan den voerprijs te bevorderen. Geref. Gem. ST.-ANNALAND. Donderdag 22 April, des namiddags 3.30 mur, ds. van den Berg van Krabbendijke (Huwelijksinzege ning); nam'. 6.30 iuur, dezelfde. Maandag 26 April, Bewaarschool, nam'. 6.30 uur, ds. van Zon te Rotterdam. RECHTZAKEN Een oneerlijke penningmeester Voor de rechtbank te Breda heeft gis teren de 41-ja,rige arbeider M. C. R. uit Nieuw Vosmeer, oud-wethic|uider en loco-burgemeester van die plaats, terecht gestaan. Aan verdachte was ten laste gelegd, dat hij tusschen Januari 1933 en 19 Jan|u(ari 1937 een bedrag van f 900 heeft verdui sterd ten nadeele van |de af deeling Nieuw Vosmeer van den R.K. Lajndarbeijdcrsr bond St. Deus Dedit, waarvan hij pen ningmeester was. Deze gelden waren af komstig van contributiebetalingen en van ter uitbetaling ontvangen steungelden 1 vpor werkl|0|oze leden. Verdachte bekende. Het gelldi had hijj grootendeels verbrast in het beruchte Ma- •riënburg bij Antwerpen. Bij kascontrole wist verdachte de kassen steefdis kloppend te maken imst geld, dat hij tijdelijk voor werkloozenuitkeeringen |o|nder zich had. Uit het getuigenverlioor bleek, dat de cbntnole vanwege het boindsbestuur uit geoefend uiterst gebrekkig was. Het O.M. laakt in zijn requisitoir scherp de houding van verdachte, die met het geld zijlner werkloioze 'medeburgers te Ma- riënb.urg! dronkemansgelagen op t|oluw had gezet. Spreker eischte tegen verdachte 9 maanden gevangenisstraf' imlet (aftrek van de voorl|o|opige hechtenis. De verdediger mlr. J. van Hasselt uit Bergen op Zolo|m', pleitte clem'entie en weesi er op, dat verdachte te Nieuw Vos meer zeer gunstig bekend stond en daar als een steunpilaar vajn het gpiciale leven gold. Uitspraak 3 iMei |ai.s. Nijverheid en Techniek Hel motorverkeer overbelast Verplichte verzekering tegen wettelijke aansprakelijksheids- risico's De grootBte moeilijkheden zijn natuurlijk niet te verwaohien bij het beantwoorden van de vraag: „is het motorverkeer te zwaar belast want ik geloof niet, dat wij dó^r nog lang over zouden moeten praten ".aldus jhr. fr. O.'C, A. van Lidth de Jeude, in een vraaggesprek, dat een medewerker van de „Autokampioen" on langs met den minister heeft gehad. Er zijn allerlei-teekenen, die inderdaad op overbelasting wijzen, dooh wij moeten afwachten, aldus het blad, of de commis sie, die ziob officieel heeft beziggehouden met het probleem, in welke verhouding de belastingen staan tot de uitgaven, die het motorverkeer noodzakelijk maakt, tot een soortgelijke conclusie komt in het rapport, dat zeer binnenkort aan den mi nister wordt overhandigd. „De vragen, welke belastingen zouden verlaagd moeten worden, hoe dit dient te geschieden enwelken invloed dit alles zal hebben op de begrooting, zijn veel moeilijker te beantwoorden", aldus ging de minister voort. „Bovendien heeft de minister van Financiën hier veel meer te beslissen, aangezien de motorrijtuigen en rijwielbelasting en dan nog maar ten deele via het Verkeersfonds onder „Waterstaat" ressorteeren. En tenslotte is het tijdstip om in te grijpen ook al heel weinig gelukkig, nu over luttele weken nieuwe verkiezingen worden gehouden Eveneens kwam ter sprake de verplichte verzekering tegen wettelijke-aansprakelijk- heidsrisico's. Het standpunt terzake door den minister van Waterstaat ingenomen, zal in het algemeen gedeeld kunnen wor den door verreweg de meeste wegge bruikers uit het feit, dat vrijwel allen, die hun verantwoordelijkheid beseffen achter het stuur, reeds vrijwillig verzekerd zijn, volgt trouwens wel, dat wettelijke dwang terzake onmisbaar is om de minder heid ertoe te breDgen het onjuiste stand punt te verlaten. Overigens eobter zijn er in dit verband zeer veel moeilijkheden te overwinnen ge weest dit is echter goeddeels gelukt en het desbetreffende wetsontwerp is voorbe reid. De ervaring in het buitenland, waar deze verplichte W.A.-verzekering bestaat (o.m.) in Engeland, Scandinavië, Zwitser land, enz) heeft geleerd, dat de premie dientengevolge stijgt. Deze onvermijde lijke nevenwerking wil de regeering in dit stadium vermijden, zoodat ook dit onderwerp pas na de verkiezingen aan de orde komt. TELEGRAMMEN Warmwaterroterij in West-Brabant Maandagmiddag is tonder igrojo)te. belang stelling) de eerste West-Brabantsdhe Qoöp. warm'waterrooterij te N|o|ord'hioefkl (gem1. Klundert), door den Directeur-Generaal van den Landbouw ir. Alph. Roebqoek, officieel, in gebruik) gesteld. Als bijzonder heden Ikjupnien worden medegedeeld: De Capaciteit viam de inrichting is 30.000 kilo- gira|ml vlas per week). De installatie zja! vfoorljOtopig gedurende ongeveer 30 we lden per jaar in bedrijf zijn waardoor in de toekomst v|Oforlaopig tweemaal zooveel arbeid in de Kleinvlasindiustrie kfunmen worden verricht als in het verleden. De burgemeester van Soest overleden Mr. G. De'keth, burgemeester van Soest, die na de door hem' geh|0|uden rede tij dens de intocht van het Prinselijk! Paar op Donderdag jl. |o|ngesteld werd, is Maan dagnacht, na sedert Zaterdag het bewiust- te hebben verloren, te halif 3 overleden. Voorzitter Alg. Nederl. Typografen bond overleden In den afgeloopen nacht is te Am sterdam op 63-jarigen leeftijd overleden de heer F. van der Wal, voorzitter van den Algemeenen Nederlandschen Typo grafenbond. Nog Maandagavond had de thans overledene een vergadering bijge woond van den Bedrijfsraad in de Ty pografie, zoodat het verscheiden wel heel onverwachts is gekomen. Dievenbende geknipt De politie te Do kleum is er in ge slaagd aldaar een dievenbende op het spoor te komen, welke zich in de laat ste maanden heeft schuldig gemaakt aan tal van fietsendiefstallen, welke in het Noorden van de provincie Friesland Zijn gepleegd. Aangehouden zijn zekere M. van B., en H. B., beiden uit Dokkum. Een 3e verdachte R. V., eveneens uit Dokkum, is voortvluchtig. De politie heeft tot dusver 18 van de gestolen rijwielen opgespoord enl in beslag genomen. Even eens is gearresteerd de vrachtrijder G. S. uit Öoster Nijkerk', verdacht van he ling van 6 rijwielen. De gearresteerden zullen Donderdag a.s. voor den Officier van Justitie worden geleid. Het onder zoek' duurt nog vooirt. Nederlandsch-Argentynsche overeenkomsten Er is een Nederlandsch-Argentijhsche emigratie-overeenkomst önderteekend. Heden (Dinsdag) zou een handelsover eenkomst tusschen de beide landen wor den onderteekend. De emigratie-overeen- komst, welke Maandagavond is onder teekend, bepaalt dat Nederland en Ar gentinië wederzijds de voordeelen zullen genieten van de Nederlandsche emigratie naar Argentinië. De regeering van Ar gentinië zal de Nederlandsche regeering jaarlijks op de hoogte houden van de mogelijkheden emigranten op te nemen, van de arbeids- en credietfaciliteiten, van mogelijkheden van grondaankoopen en andere omstandigheden. De regeering van Nederland zal de regeering van Argen- tenië op. de hoogte hóuden van toet aantal personen en gezinnen dat bereid is naar Argentinië te gaan. De overeen komst kan met een termijn van 6 maan den worden opgezegd. Verder wordt nog vernomen dat gelijke overeenkomsten met Zwitserland, Denemarken en Honga rije zullen worden besproken. DE STRIJD IN SPANJE De opmarsch der regeerlngstroepen In) het Maandagavond door radioU.N.I. uitgezonden officieel ClomimiuniqjUjé wordt gemeld, dat de oplmiarseh aaini het front biji Teruel voortduurt. Aam het Zuidelijk front hebben de regeeringstroepen in den.' sector v,am Cordoba pp weg naar Vila Harta nieuwe stellingen bezet. De regee ringstroepen hebben eveneens belangrijke strategische stellingen bezet in den sector bij Fuenta Ovejuna. Aanvallen der llnkschen afgeslagen Het groote hoofdkwartier vani de troe pen van generaal Franco te Salamianc'a seint, dat aan het front vian Aragon schermutselingen zijn geleverd. Aan het front van Biscaye werd een aanval van de regeeringstroepen krach tig afgeslagen. De aanvallers lieten 30 dooden en veel materiaal op het slag veld achter. Aan het front voor Madrid zijn enkele vuurgevechten geleverd. Van het front der divisies Soria en Avila valt niets te vermelden. Wapenfabriek beschoten De artillerie van de regeering heeft de wapenfabriek; te Toledo gebio)mbardeerd waardoor brand is io|ntsta;ani in de maga zijnen voor springstoffen. Ejne groot' deel van het gebouw is ingestort tengevolge van de ontploffingen. Te middernacht heeft de artillerie van de opstandelingen Madrid weer bestookt. Een laantal gra naten kwam terecht ini het üentnulm) der stad waardoor 2 grloiote branden ontston den. Het aantal slachtoffers en de imlate- rieele schade zijn nog niet vastgeisiteld. Dit is de 2e imlaal dat Madjri'd in den nacht wordt gebombardeerd. De niet-lnmenglngsconfröle De niet- inm'enlg imgsclon tr61e is ololk te Marseille in werking getreden. Zij heeft toij taak toe te zien io|p het inschepen van passagiers en goederen maar Spanje. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ Trekking van 20 April. f25.000: 18958. f5000 5041. f2000: 10947. f1500: 7186, 17267. f1000: 7097, 10241. f400: 10704, 18398, 20247. f200: 7691, 14928, 17203. - f100: 180, 2615, 4992, 12041, 12671, 18908. UIT VROEGER DAGEN VIII Men schrijft ons: Vreemdelingen, die over den Heeren- weg het mooie dorpje Noordgouwe na deren, blijven, vooral in de zomermaan den, onwillekeurig even staan om de eenig fraaie dreef naar de hoeve „D e Potter" van den heer J. Vis, die zoo schitterend uitkomt door de stoere boo- men, overwelvende met takken en loo- ver, werkelijk een beeld van landelijk schoon. Op het einde der dreef staat de woning, prachtig uitkomend. Men ver moedt dan haast niet, dat men hier staat voor de overblijfselen van een oud kasteel, waarvan alleen binnenshuis nog sporen zouden voorkomen van het verblijf van een eenmaal hoogst aanzien- lijke adelijke familie, die van daar uit zicht had op 'tboschrijke Schuddebb'eurs J de binnenweg daarheen loopende heet Kloosterweg en is genoemd naar het historisch bekende klooster op het ter rein van den heer De Vlieger, ook ge heel verdwenen, waarvan het terrein nog herkenbaar zou zijn, maar al het andere ligt alleen in het vage licht der over levering verborgen. Is men verzadigd van den blik op Huize „De Potter" en men zich rechts wendt, dan wordt de aandacht gevraagd door een blokje van vijf woninkjes, sa men gelegenheid gevende voor tien ge zinnen om er te verblijven, daar elk twee vertrekken heeft. Direct vallen in het oog de gemetselde borden boven de deuren, waarin passende opschriften, met psalm-aanduiding; bij de middelste woning ontbreekt het opschrift, maar aan weerszijden dier deur worden groote schilden gevonden. Het eene naakt en kaal, alleen onderaan de woorden „Je hova profidit", terwijl het naakte veld duidelijk de sporen draagt van mishan deling. Het doet onmiddellijk denken aan den tijd der Fransche revolutie, de da gen van vrijheid, gelijkheid en broeder schap; het tweede woord eischte, dat' alle teekenen van voormalige praal en grootheid der adellijke geslachten moes ten worden uitgewischt; daar stond het wapen van de oude bewoners van Huize De Potter. Wie dit niet weet, vindt toe lichting op het schild aan de andere zijde der deur, waar mien de inscrip tie vindt, die aangeeft wie deze wonin gen stichtte en waarvoor. Ze spreekt voor zichzelf en ze dwingt nog tot dank bare herinnering. „Ter eeren Godes, des richters der weduwen en Rijcken gever alles goeds, tot troost en onderhoud van vijf eerlijcke van goede afkomst en van kloecke voor standers ontbloote weduwen is dit ge- -bouw.... gesticht met jaerlyx inkomenv... en den Huijze De Pottre bijgeleeht door den weledele geborene H. Joan Co lliers Ridder Co. en Vrouwe Marie de Pottre, zijn waerde Huysvrouw. Getim- rnert in den jaere Christi 1651". In den ivoorgevel ziet men vier ijzeren ankers, die samen jiet stichtingsjaar 1651 aangeven. Het komt ons voor, dat de ruimten na de woorden gebouw en inkomen een- ma al een paar jaar woorden, die zijn uitgekapt, de fantasie moet die maar aanvullen. Wij' (moeten in verband met den naam [Maris de Pottre opmerken, dat de naami Potter, zoo als die voorkomt op een der palen van het hek voor de dreef, dus feitelijk zou moeten leiden: „Die Pottre", of „De Pottere (ziehier na). Prettig doet het den ingewijde in elk geval aan, den indruk te mogen ont vangen', dat na verloop van cirda drie eeuwen hier nog steeds staat een stich ting die getuigt van weldadigheidszin van een oud geslacht. In den volksmond dragen de wojmingen den naam van „Koeierië", waarbij niet aan koeien moet gedacht worden, wat ieder begrijpt, die de bovengenoemde opdracht leest; het zijn huisjes die hun naam' hebben naar Coniers. Zij staan on der het beheer van het Burgerlijk Arm bestuur, naar wij 'meenen, en worden keurig onderhouden, waarvóór afzonder lijke revenuen. Niu zal bij sommigen de vraag rijzen, wie waren feitelijk bet genoemde echt paar. In het werk Levensberichten vain beroemlde Zeeuwen kan lm!en daar toe lichting vinden; het geslacht De Pottere wordt daarin vermleld, oJm'. Hendrik de Pottere, die in 1578 kapitein van een vendel Schotten te Sluis "was, in 1584 naar Bergen op' Zolo|ml vertrok, twee jaar later terug naar Sluis, ging om het vol gende jaar imiet zijn krijigsbende maar Schouwen kwami, lw|aair hij in den echt trad met Agatha, een do'chter van deni schatrijken Antomte vairt Wissekerke en Maria van de Abecle; (hun dochter Maria de Pottere trouwde unlet den Engelsdhen Ridder en Kapitein John Conyers. Op 14 Juli 1650, één dag voor haar overlijden, vermaakte Zij' een legaat yam f15000 voor de stichting. Er wotrdt hier beweert, dat de woningen o|oirspro|nke- lij'kf bestemd waren voor |oifficiers- of dok tersweduwen, Kyiat niet -uit de opdracht blijkt hierboven. In het Provinciaal ar chief zouden een aantal geschriften voor komen over deze erflating, die t|0it veel moeilijkheden en processen aanleiding gaf» Tot slot mag gezegd w|otrden, dat de familie in de St. Lievenskerk te Zie- ri'kzee een prachtige graftombe dead op richten. SPORT »De Zwaluw* Oud-Vossemeer De postduivenvereeniging alhier orga niseerde een wedvlucht uit Lier. Afstand 53 K.M. De uitslag was: Gebr. Hoek! 1, 4, 5, 6, 22, 27, 29, 33, 38 _en 43; M|- v. d. Zande 2, 10, 21, 25 en 26; J. Bjj Tholenaar 3, 13 en 15; J. v. d. Zande 7; J. Vaders 8, 17 en 32; J. Verhees 4 en 36; G. Havermans 11; J. Klippel 12, 14, 30, 31 en 41; Gebr. v. Driel Lz. 16 en 24; A. Heestermans 18 en 28; Gebr. van Driel Dz. 19; A. v. Treijen 20, 23, 35 en 40; J. Geuze 34 en 39; C. Pland- soen 37; J. A. v. Daalen 42. Gelost 11.30 uur. Aankomst eerste duif 12.34.56; laat- ste 12.53.18. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 19 April. Inlandsche gra nen en peulvruchten. Het aanbod van alle artikelen wederom klein. Gerst Che valier onveranderd f9—9.50; Haver la ger f 8—8.10; Erwten, kleine groene on veranderd f 8.50—9.75Schokker-erwten onveranderd f 12—15; Bruine Boonen la ger f8—9.50; alles per 100 kilogram. ROTTERDAM, Veemarkt, 20 April. To taal aanvoer 4864 stuks vee; 199 paar den; 4 veulens; 1440 magere runderen; 722 vette runderen; 102 kalveren; 160 graskalveren; 1916 nuchtere kalveren; 88 schapen en lammeren; 130 zuiglamma- iren; 4 varkens; 99 bokken en geiten. Vette koeien, le 70, 2e 60, 3e 4655; vette ossen, le 68, 2e 64, 3e 4858; stieren, le 64, 2e 58, 3e 52; vette kal-\ veren, le 90, 2e 75, 3e 5060; schapen, le 53, 2e 47, 3e 37; lammeren, le 55, 2e 45, 3e 34; graskalveren, le 58, 2e 46; nuchtere kalveren, le 44, 2e 39, 3e 35; slachtpaarden, le 60, 2e 55, 3e 49per kilogram. Schapen, le f35, 2e f28, 3e f 20f;f lammeren, le f 27, 2e f22, 3e f 16; zuig- lammeren, le f 14, 2e f10, 3e f8; nuch tere slachtkalveren le f' 10.50, 2e f8.50, 3e f7; nuchtere fokkalveren, le f 10, 2e f14, 3e f 12slachtpaarden, le f280, 2e f210, 3e f145; werkpaarden, le f310, 2e f260, 3e f160; hitten, le f160, 2e f130, 3e f80; stieren, le f300, 2e f250, 3e f150; kalf koeien, le f250, 2e f210, 3e f 140melkkoeien1, le f 260, 2e f 220, 3e f165; varekoeien, le f185, 2e f155, 3e f115; vaarzen, le f175, 2e f135, 3e f 100; pinken, le f145, 2e f115, 3e f90; graskalveren, le f 60, 2e f50, 3e f25; bokken en geiten, le f13, 2e f 9, 3e f 5per stuk. Vette koeien en ossen, aanvoer kor ter, handel levendig, prijzen hooger; stieren, aanvoer ruimer, handel willig, prijzen hooger; vette kalveren, aanvoer iets korter, handel tamelijk, prijzen prijs houdend; schapen en lammeren, aanvoer korter, handel vlug, prijzen als gisteren; zuiglammeren', aanvoer grooter, handel levendiger, prijzen hooger; nucht. slacht en fokkalveren, aanvoer korter, handel vlot, prijzen ruim prijshoudend; paarden, aanvoer iets grooter, handel kalm', prij zen als vorige week; kalf- en melkkoeien aanvoer ruimer, handel goed, prijzen on veranderd; varekoeien, aanvoer als vo rige week, handel stroef, prijzen iets hooger; vaarzen en pinken, aanvoer ge woon, handel matig, prijzen als vorige week; graskalveren, aanvoer ruimer, han del matig, prijzen iets stijver; bokken en geiten, aanvoer als vorige week, han del levendiger, prijzen lager. BU1TENLANPSCH WEEROVERZICHT De depressie verandert weinig bij IJs land, maar langs Ierland en Het Kanaal bewegen zich vrij diepe uitloopers, die regen en krachtige wind brengen. In het Zuidwesten en het Noordoosten hield nog hooge drukking stand. De Britsche Eilanden hebben tijdelijk tusschen de beide depressie-uitloopers zwakke tot matige wind, meest uit Zuidelijke rich tingen. In Ierland en Enigeland valt vrij veel regen en ini Ierland zal de wind weer sterk toenemen. In Frankrijk waait het krachtig oiml Het Kanaal en valt regen ini 'het Westen. In het Oosten is de lucht gedeeltelijk bewolkt en heersdht wind stilte. Ook in Zwitserland 'heeft het weer dit karakter. De Alpentoppen zijn bij' ma tige voirst vrij van wolken. In Duitschland is de wind z'wak tot matig uit het Zuidwesten en komt vriji veel zonneschijn voor. In Sqandinslvië is het weer eveneens kalm. De lucht is er echter grootendeels betrokken met nevels en er valt plaatselijk regen of sneeuw. Tusschen de beide uitloopers van de depressies z'al het weer hier te lande even iets opklaren met iets afne mende wind, maar daarna aal de win'd weer toenemen. APRIL 1937 ZOD. §4 4 11 18 25 Ma. *115 12 19 26 Di. >«6 13 20 27 Wo. 26 7 14 21 28 Do. 1 8 16 22 29 Vr. 2 S 16 23 30 Za. 3 10 17 24

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1937 | | pagina 3