Uit Stad en Provincie ZIERIKZEE. Op last van de justitie te Middelburg heeft de politie alhier het lijkje in beslag genomen van een negen maand oud kind van de 16-jarige moeder S. onder deze gemeente,- welk gestorven kind door den geneesheer, belast met de doodschouw, in een toestand van ver vuiling, verwaarloozing en ondervoeding werd aangetroffen. Het gerecht wordt heden verwacht, alsmede dr. Hulst uit Heemstede, de bekende deskundige bij crimineele feiten. De speldjescollecte van Zonnegloren (sanatorium te Soest v. t.b.c.-patiënten) heeft opgebracht f 64.—. Zondag 11 April wordt de dienst in de Nieuwe Kerk des avonds om 6 uur, waarin ds. Gerritsen zal voorgaan, uitgezonden door de N.C.R.V. Het orgel zal tijdens de dienst en bij de voorafgaande orgelbespeling bespeeld worden door den heer Adr. Kousemaker, organist der Groote^of St.-Magdalena- kerk te Goes. De directie van de N.V. de Con certzaal deelt ons mede, dat het ge meentebestuur zich genoodzaakt heeft ge zien eene nieuwe belasting in te voeren welke niet minded bedraagt dan 20 pro cent der recette. Een nieuwe druk op haar toch reeds moeizaam bestaan. Het meest voor de hand liggende zou zijn de entréeprijzen met deze 20 |pct. te verhoogen; voorloopig wil zij echter trachten ongeveer de helft der belas ting voor eigen rekening te nemen en slechts het andere deel den bezoekers in rekening te brengen. Als uitvloeisel hiervan zullen dan nu b.v. de bezoekers der Concertzaal-Bioscoop het gewone en- trée blijven betalen doch buitendien als deel in de belasting bij te dragen heb ben, wat betreft Frointbalcon en le rang 10 cent en op de overige rangen 5 cent. De toekomst zal moeten leeren of het de Concertzaal mogelijk zal zijn deze verdeeling te handhaven. De luchtbeschermingsdienst kan nog eenige vrijwilligers in zijn gelederen op nemen. Deze verbintenis wordt voor één jaar aangegaan en stilzwijgend verlengd, wanneer het verband niet wordt op gezegd Voor vrijwilligers kómen in aanmer king, zij die vrij zijn van militairen dienst en niet ouder dan 40 jaar. De res. eerste luitenant voor speciale diensten G. Woltman, zal in verband hiermede op Dinsdag 27 April, 's avonds op het stadhuis een korte uiteenzetting geven van doel en dienstregeling van den luchtwachtpost en eventueel te stel len vragen beantwoorden. BROUWERSHAVEN. Loop der bevol king. Ingekomen: T. van Wouwe, van Rotterdam. Vertrokken: N. L. C. Krista- lijn naar Ouddorp; N. Verhoeff naar Dor drecht; H. J. Ringelberg naar Voorburg; J. Th. van Beveren naar Vlissingen. Burgerlijke Stand over Maart. Ge boren: 19. Thona Leentje, d. van T. A. Clarisse en C. M. Klaasse; 26. Johanna, d. van M. v. d. Wielen en M. Small- heer. Overleden: 3. Pieternella Visser, 78 j., echtg.e van M. C. Jonker; 6. Lena Joppa van de Zande, 80 j., wed. van M. van der Bijl; 30, Katalijntje van de Velde, 44 j., echtg.e van A. Bom. OOSTERLAND. Burgerlijke Stand over Maart. Geboren: 5. Janna Adriana, d. van Anth. W. Dorst en A. Lonke. Ge huwd: 2. C. J. van der Bijl, 27 j., (van Zonnemaire) en KI. Kik, 22 j.; 5. C. P. Capelle, 26 j., en J. A. P. Beije, 24 j. Overleden: 4. Adriaantje Stouten, 83 j., wed. van Joh. v. d. Werf; 22. Ma- chalina Pieternella Kleinepier, 84 j., echt- genoote van A. Roks; 28. Johanna Boo- gert, 41 j., echtgenoote van T. van der Have. OUD-VOSMEER. Onze vroegere dorps genoot dhr. Theo van Tilbeurgh, op 31 Januari j.l. door Kardinaal van Roey, Aartsbisschop van Mechelen, als pries ter gewijd, droeg Zondag j.l. zijn eerste H. Mis op. De Neomist werd daartoe Zaterdag jl. te Bergen op Zoom afgehaald door het Kerkbestuur en ontvangen door het feest comité met bruidjes in de Parochiekerk van den H. Willebrordus alhier. Pastoor Bemelman hield in verband daarmede een plechtig Lof. Oud-Vosse- meer's Muziekvereeniging bracht den Neo mist een serenade, waarvoor hij dank bracht voor de belangstelling, mede on dervonden van de niet tot de parochie behoorenden. Zondagmorgen 10 uur droeg de ZeerEerwaarde onder groote belang stelling zijn eerste H. Mis op, terwijl om half twee een druk bezochte recep tie werd gehouden. We vernemen nog dat Pater van Tilbeurgh na een verblijf van nog enkele maanden in België zal vertrekken naar de Congo voor de stich ting van een nieuwe Missiepost. Voor zooveel de ouderen uit onze ge meente zich kunnen herinneren is het thans de vierde keer dat een dergelijke gebeurtenis hier heeft plaats gehad. De voorlaatste maal was voor 56 jaren. Het betrof toen pastoor Clarijs. Burgerlijke Stand over Maart. Ge boren: Abraham' Cornells, z. van C. P. de Hond en M. S. Wessels; Cornelis Wilhelmus Johannes, z. van C. F. Tim mermans en M. A. A. Damen; Jan Ma- rinus, z. van C. Heijboer en J. M. Lind- houd; Johannes Adriaan, z. van J. A. Duine en T. A. Bentschap Knook; Anna Maria Magdalena, d. van J. J. Versluijs en M. J. T. Sijbrandij; Marinus, z. van J. Pipping en O. v. Daalen; Marinus Pie- ter, z. van D. L. Oostdijk en C. de Jonge; Adrianus Cornelis, z. van L. Havermans en A. C. v. Loenhout. Gehuwd: W. A. den Haan, 26 j., en A. P. v. Dijke, 23 j. Overleden: J. M. Gebraad, 34 j.; WiC- lem L. J. Douw, 57 j., echtg. van Mj- Roggeband; Sara Moerland, 71 j., echtg. van J. Geuze. Loop der bevolking. Ingekomen: W. N. v. d. Klooster van Poortvliet; Arie van Burgh van Poortvliet; C. A. Kloos'- ter van Ellewoutsdijk; L. v. d. Kleijn en gezin van St.-Annaland; Adr. Houke en gezin van Scherpenisse; D. M. v. d. Zande van Bergen op Zoom; J. v. d. Berg van Rotterdam; C. Rijstenbil van Almelo; D. L. Oostdijk van Poortvliet. Vertrokken: M. van Dienst naar Berg- schenhoek; J. A. den Engelsman en ge zin naar St.-Annaland; C. van Putte naar Stavenisse; J. A. Slootweg naar Lange- rak; M. A. Vermet en gezin naar 's-Heer Arendskerke. Naar'we vernemen worden uit deze gemeente een 15-tal werkloozen geplaatst aan het in werkverschaffing ophoogen van een gedeelte zeedijk, in onderhoud berustende bij het waterschap „Rumoirt" te Anna Jacobapolder. Werd voor het vervoer der arbeiders naar het inpolde ren van het Zuiderschor gebruik gemaakt van bussefi, thans imoet mem de T! iets nemen, waarvoor een 'wiekelijksche ver goeding wordt toegekend van 1 gulden. THOLEN. Waar door het gemeente bestuur het vorig jaar was besloten tot bestuur 't vorig jaar was besloten tot aan koop van tuinbanken met rugleuning {vioor de wandeling, is thans hieraan gevolg ge geven. Langs de paden van de mooie Bosohjes noodigen thans keurig ver'zorgde banken uit tot rusten. Namens het gemeentebestuur wordt langs dezten weg een dringend beroep gedaan, vooral op de jeugd, deze prach tige banken toch vooral niet te bescha digen. Indien een en ander wordt ge constateerd, aal proces-verbaal worden opgemaakt wegens vernieling. In navolging der regeering is men te Tholen ook begonnen niet het uit zaaien van Fransche oesters van onge veer 50 Kgr. de 10000; welke bij goeden groei, dit jaar geschikt 'zijn voor qon- sumptie. Door de firma 'Baay .alhier is een groote partij voor den uitzaai aan gekocht en deze week op de banken uitgezaaid. Het is te hopen, voor deze firma, dat een en ander gelukt, daar hun bedrijf, dat momenteel een der groot ste is in deze gemeente en veel per soneel in dienst heeft, door het voor komen van slippers op hun perceelemj, de laatste jaren verlies heeft opgeleverd De ingetreden warmte heeft de drukte bij de mosselknipperij in de lood sen alhier sterk - geminderd. Naar wij vernemen, heeft men het plain IB dezler het verzenden van geknipte mossels stojp te Zetten. Een en ander zal weer madeelig worden voor vele gezinnen,, daar tien tallen jongeren en ook gehuwden in dit bedrijf een stuk brood verdienen. Tusschen twee haakjes voor geen enkel menseh, rijk of arm, aan eenvoudige dan wel aan overvloedige en op de fijnste wijze bereide kost ge wend, is het een geheim, dat gemoeds stemmingen van geweldigen invloed Zijtn op de eetlust, doch piok op het nut, dat wij van onze voeding hebben. De handelsman, die de gansche dag inlet moeilijkheden geworsteld heeft, Zal maar al te dikwerf te weinig „débrouillard" Zijn, oimi aan de huiselijke disch zijn zor gen te vergeten en Zijn maal te kunnen genieten. Hetzelfde geldt voor den arbei der, die „mot" heeft gehad „aan de win kel", van den student, die Voor tentamens Zit, van den tooneelspeler vóór een pre mière, Maar er Zijn ook andere momen ten, die op onze eetlust inwerken: een een niet al te schoon tafelkleed, etemis- geuren, een verwaarloosde omgeving. Ongeveer 35 tot 40 jaren geleden is men er op grond van onderzoekingen van Duitsche geleerden toe gekomen, de waarde van de voeding vast te stellen in Zoogenaamde „caloriën". De beteekenis van de daarop gegronde theoriën, stellig niet gering, is vooral aanvatnlkelij'lP en wordt nu ook nog wel, sterk overdreivven IMaar die beteekenis is voor een goed deel verloren gegaan sedert men de vita minen kent, waarvan de waarde eenvou dig niet In caloriën kaïn worden uitge drukt. Hetzelfde geldt voor de minerale zouten, die evenzeer van beteekenis zijn voor de opbouw en de instandhouding van het menschelijk lichaam. Bovendien is men tot de ervaring gekomen, dat het er minder toe doet, dat wij eten, dan wel jn welke stemming wij verkeren gedurende de voedselopnamé. Op datgene dus wat de Duitschers de „seelische" geneigdheid gedurende het eten noemen, is het eerst de aandacht van de wetenschap gevestigd door de dierproeven Van den Russischen geleerde Pawlow, die er in slaagde tabellenreek- sen op te stellen, waaruit was af te lezen, hoe onze gemoedsstemmingen) en onze zintuigelij'ke waarnemingen op het voedingsproces invloed uitoefenen. Wij weten, 'dat de hoeveelheid maagsap een graadmeter is van onze eetlust voor be paalde voedingsstoffen. Ergernis, boosheid, drift, leed, zijn soms een volkoimlen beletsel voor vjoed- selopnam'e. Onze zintuigen oefenen een besliste invloed uit op onze eetlust. Ook muziek 1 Tafeltouziek diende reeds in de vroegste tijden om aan tafel een blijde stemming te wekken. Maar..,, nu gaat deze phisiologische factor samen met persoonlijke geaardheid. Menigeen verkiest rust aan tafel en zet de radio af. Op velen werkt tafelmuziek storend, om dat zij de voorkeur geven aan gezellige tafelkout. Summa summarum is het duidelijk, dat wij' er, om een goede physio logische wer king van ons voedimgs- en verteringsap- paraat te bevorderen, goed aan zullen doen, ook in het dagelijks leven te stre ven naar een gezellige stemming aan tafel, door physiologische factoren niet te verwaarloozen. In een onbehaaglijke omgeving smaakt het eten niet. Typisch is in dit opzicht een verschijnsel, dat iedereen wel eens heeft waargenomen). Menschen uit de eenvoudigste kringen onzer samenleving, in een ziekenhuis op genomen zijnde, mopperen vaak het he vigst over het daar geboden eten, of schoon de kost beter en van grooter verscheidenheid is, dan idie z'ij' thuis krij gen. Maar naar die povere kost in eigen omgeving hebben zJij heimwee. Vermoede- lijkZou zou "die hluin ook beter bekomen, dan het veel lekkerder en b'eter bereide voedsel in een omgeving, die ongewoon en voor hun gevoel drukkend is. TELEGRAMMEN De Vllssingsche malversaties voor het Haagsche Hof Heden deed het Gerechtshof te 's-Gra- venhage uitspraak iin de zaak tegen den Vlissingschen oud-wethouder P. G. L(arnoes) en den secretaris-penningi- meester van Maatschappelijk Hulpbetoon te Vlissingen W. de W., die in deze functies te Vlissingen verschillende mal versaties hadden gepleegd ten nadeele van het Crisiscomité te Vlissingen en van Maatschappelijk Hulpbetoon aldaar Dioior de rechtbank te Middelburg wa ren zij veroordeeld tot gevangenisstraffen van resp. 6 en 4 maanden. In Hooger Beroep had de Proeureur-Generaarl deze straffen voorwaardelijk geëiseht met een proeftijd van 3 jaar en voor de W., bovendien nog een geldboete van f 40,—. W. de W. werd thans door het Ge rechtshof veroordeeld tot een voorwaart delijke gevangenisstraf vain 1 maand met ■een proeftijd van 3 jaar en een geldboete 'van f (20.subs. 10 dagen hechtenis. De oud-wethouder wérd veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van 2 maanden met een proeftijd van 3 jaar. Hierna hebben nog terechtgestaan de Vlissingsche collectanten H. V., G. en A. B., die op onrechtmatige wijze goederen uit de opslagplaats van het. Crisiscomité te Vlissingen hadden mee genomen. De rechtbank te Middelburg had hen wegens diefstal veroordeeld,, ieder tot een gevangenisstraf va|n 1 mné. De Procureur-Generaal eischte in Hooger Beroep deze straffen voorwaardelijk. Heden werden zij allen door het Haag sche Gerechtshof vrijgesproken. Waterschaps-penningmeester ingerekend De gewezen Penningmeester van het Waterschap „Weg langs den Eekhoutdijk" te S milde (Dr.) de heer F. D. is Dins dag voor den Officier van Justitie te Assen voorgeleid. Na te zijin verhoord is de heer D. terzake van verduistering van gelden toebehoorende aan het Wa terschap in arrest gesteld. Woonhuis afgebrand Dinsdagavond ontstond te T j a 11 e- berd (Gro.) brand in het huis bewoond door het gezin vam den heer J. Knevel man, doordat de poes een petroleum lamp omverwierp. Het vuur greep zoo snel om zich heen, dat de bewoners er slechts met de grootste moeite in slaag den de 3 kleine kinderen, die reeds naar bed waren, te redden. Huis en inboedel gingen geheel verloren. Verzekering dekt de schade. Verkeersongeval Dins dagnacht is een truck met traitor bij Har ondermolen (Gr.) tengevolge van den mist ingereden op een met paarden bespannen wagen. De gevolgen van deze botsing w#ren nogal ernstig. De chauffeur van de tr|u)ck, de heer J. Huizinga uit Groningen en een jonge man, die naast hem was gezeten, werden vrij ernstig gewond. De voerman J. Wolt huis, uit Groningen, werd licht gewond. Een van de paarden werd op slag ge dood. De oorzaak van deze botsing moet geweten worden aan de mist. Poging tot doodslag De rechtbank te Leeuwarden heeft he den den 18-jarigen J. G. N., tuinders knecht te Amsterdam wagens poging tot doodslag op A. Bajema te Warns ver oordeeld tot 2 jaar en 6 maanden ge vangenisstraf. Voorts heeft de rechtbank den 21-jarigen W. B., venter te Gro ningen, wegens 2 inbraken te Leeuwar den, veroordeeld tot 8 maanden gev. straf. Eisch 4 jaar gevangenisstraf. Hongersnood in China Meer dan 10.000 menschen in de Chi- neesche provincie Setsjoean zijn sedert 1 Januari j.l. den hongerdood gestorven volgens de mededeelingen, verstrekt door de regeeringscommissie van onderzoek. De toestand in deze provincie wordt ge leidelijk erger. Gemiddeld komen er per dag eenige hpnderden menschen van honger om. Verklaring van den Belgischen premier Paul van Zeeland De Belgische Minister-President van Zeeland heeft het woord gevoerd op een feestvergadering te Brussel, waar hij de Vlaamsche kwestie ter sprake bracht. De oplossing van dit vraagstuk, zeide hij, zal met goeden wil gemakkelijk zijn. Hij protesteerde met klem tegen het uit onbekende bron verspreide gerucht, vol gens hetwelk hij de overeenkomst tus schen Rex en de Vlaamsche Nationalis ten zou hebben goedgekeurd. Van Zee land voegde hieraan nog toe: Men is zelfs zoover gegaan den persoon van den Koning in deze aangelegenheid te betrekken. Na de staatshervorming, die „tot rijpheid is gekomen en geleidelijk verwezenlijkt zal worden" te hebben be sproken, zeide de Premier, dat de beste methode om op doeltreffende wijze te strijden tegen het Communisme, was, met alle kracht te' strijden tegen de ellende. Slachtoffers van zwarte pest Uit Arnoy wordt gemeld dat in de Chineesche provincie Foekien meer dan 200 personen om het leven zijn gekomen tengevolge van de zwarte pest, welke daar reeds ©enigen tijd woedt. Het vermiste Douglastoestel De bestuurder van het toestel, waar mede Dinsdag wrakstukken zijn w'aar- genomen van het Douglas D.C. 3 toestel, dat sedert Zaterdag wordt vermist, ver klaarde bij' Zijn terugkomst te Albu querque (Nieuw Mexico), dat er niet de geringste kans bestaat dat een der 8 inzittenden vaini het vliegtuig het leven heeft behouden. Zoo men zich zal her inneren betreft het hier een Douglas vliegtuig bestemd v'voor de K.L.M., dat van het vliegveld Van de Douglasfabrie- ken te Santa [Monica (Califórinië) op weg was naar het vliegveld North Beach bij' New York. Nieuwe staking bij Chrysler Op het oogenblik dat de staking bij Qhrysleb is, geregeld is Ier weer een nieu we staking uitgebroken. DE STRIJD IN SPANJE! De gouverneur van Santander heeft aan journalisten medegedeeld dat Idie opstan deling,eriklmiser „Almirante Gervera bet ©chip „Andana" varende onder de vlag van Panianm toit zinken heeft gebracht. Opl het oogenblik van den aanval heersch- te er een dichte mist. Omtrent het lot van de bemanning is. hiefcs bekend. Vrees voor bombardementen Uit vrees voor een nieuw bombarde ment van Ceuta, Tarifa, Algeciras, San Roque, La Linea en Estepona hebben de autoriteiten van de oopstandeljngen gelast deze steden na 11 uur des avonds te verduisteren. Uitval der opstandelingen afgeslagen Dinsdagnacht poogden de ppstanidelin- gen die in het Ziekenhuis vani de Uni- versiteitswijk te Madrid liggen, een uit val te doen. De regeeringstroepen lieten de recht&che troepen hun stellingen ver laten en eerst toen de Mooren en de manschappen van het Vreemdelingenle gioen biji de loopgraven van de regee ringstroepen waren gekomen, werd het vuur luit de mitrailleurs geopend. De opstandelingen moesten met 'Zware ver liezen terugtrekken. Opstandelingen-aanvallen afgeslagen Uit Bilbaoi woirdt gemeld dat de Secre taris van de Baskïsclhe regeering a|ain de pers heeft Verklaard, dat de ppstande- 'lingeni 2 hevige aanvallen hebben giedaialn op Urqniola en Dima. Beide 0anv[allen werden afgeslagen. Zoodra de regeeringstroepen hersteld waren van de verrassing, welke hun de geweldige massa aanvalsmlaterieel v;an de opstandelingen hebbeni veroorzaakt, ver dedigen zij zich dapper in hun nieuwe stellingen. Zijl wachten ongeduldig het oogenblik af dat 'Zij tot den aanval kun nen overgaan om1 het verloren terrein te heroveren. Ingezonden stukken. (Van ingezonden stukken, geplaatst of ongeplaatst, wordt de kopij niet terug gegeven. Op anoniem of zonder duide lijk gesdhreven ihandteekening toegezon den stukken wordt geen acht geslagen. De redactie behoudt zidh het recht voor» ingezonden stukken te verkorten, of te veranderen op een wijze, die naar haar meening ze geschikt maakt voor opne ming, zonder dat de bedoeling gewijzigd wordt). BUITENLANDSCH WEEROVERZICHT De depressie in het Westen verplaatst Zich naar het Oosten en neemt niet in diepte toe. Tevens strekt de invloed der depressie zich thans meer Oostwaarts uit en reikt tot aan de Oostzijde van Het Kanaal en de Oostzee. De depressie in het Zuidoosten verdween uit oins waarnemingsgebied. Over Centraal-Europa vormde zich een verbinding tusschen de vlakke gebieden van hoogen luchtdruk over Zuid-Frankrijk en Spanje. Het weer is overal betrokken en - somber met in het Noorden van ons land en Noord- Duitschland nog mist. In het gebeele Westen is het zeer zacht en zijn de ochtendtemperaturen 6 tot 8 graden bo ven normaal. In de Poolzee is het daarentegen zeer kjoiud en aan de Oostzijde vam Groenland is de temiparratuur nabij 30 graden C. In de bergen blijft het nog kond. Jungfrau- jodh méldde nog 10 graden vorst bij sneeuw en mist. In de Alpen reikten de wolken boven de hoogste toppen. Het is te verwachten dat het weer in onze omgeving] oog sotmber en nevelig zal blij ven' doch dan zal een opklaring na regen met een daling van temperatuur ndet imeer lang uitblijven. APRIL 1937 Zon. G4 4 11 18 25 Ma. 12 19 26 Di. yiJÖ 13 20 27 Wo @^7 14 21 28 Do. 1 8 15 22 29 Vr. 2 9 16 23 30 Za. 3 10 17 24 474e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 2de klasse, 2de lijst Trekking van Dinsdag 6 April 1937 Hooge Prezen 20.000.— 18249 - 1.500.— 20159 1.000.— 1243 4119 4551 400.— 1382 200.— 7110 13885 15869 16183 20518 100.— 2121 3016 6568 8258 8800 9940 11325 12259 13255 15389 Prijzen van 30, 27 63 72 94 99 158 209 212 237 257 287 313 368 463 522 564 596 625 655 674 682 698 709 715 758 764 774 777 803 826 887 968 990 1034 1052 1053 1139 1150 1209 1230 1253 1304 1315 1322 1354 1367 1368 1400 1413 1425 1464 1496 1511 1522 1548 1554 1563 1595 1601 1635 1671 1678 1834 1840 1855 1891 1903 1955 1981 1984 2163 2179 2256 2262 2293 2303 2329 2355 2370 2393 242'4 2435 2448 2451 2474 2524 2538 2552 2559 2636 2653 2679 2699 2701 2775 2822 2827 2832 2851 2967 2986 3151 3199 3373 3384 3431 3433 3450 3468 3511 3520 3566 3628 3651 3668 3686 3698 3731 3768 3778 3833 3876 3931 3976 3981 3994 4009 4048 4063 4114 4120 4131 4191 4205 4271 4291 4311 4314 4318 4320 4351 4363 4391 4425 4462 4490 4532 4566 4606 4616 4655 4792 4802 4825 4826 4837 4861 4863 4887 4898 4903 4944 4991 5028 5071 5082 5093 5098 5105 5109 5140 5171 5184 5272 5322 5336 5337 5362 5387 5392 5408 5431 5470 5471 5559 5602 5604 5666 5697 5713 5715 5761 5771 5794 5801 5917 5965 5968 5992 5995 6002 6009 6094 6097 6110 6130 6162 6214 6258 6300 6340 6359 6394 6422 6435 6470 6550 6556 6596 6602 6623 6625 6646 6683 6695 6711 6720 6721 6722 6736 6828 6832 6839 6845 5867 6876 6893 6930 6936 6963 6977 7002 7018 7047 7100 7138 7156 7161 7165 7187 7200 7210 7273 7297 7333 7412 7429 7435 7461 7464 7480 7572 7682 7695 7702 7712 7753 7756 7765 7893 7927 8075 8078 8109 8153 8199 8235 8253 8256 8276 8286 8289 8299 8357 8361 8455 8466 8472 8482 8492 8557 8601 8614 8616 8643 8671 8702 8733 8737 8749 8790 8835 8850 8854 8872 8891 8912 8918 8951 8988 8995 9016 9045 9071 9074 9101 9147 9160 9175 9176 9187 9191 9207 9275 9284 9296 9309 9338 9346 9483 9379 9498 9385 9501 9420 9559 9454 9606 9466 9627 9473 9666 9480 9686 9719 9735 9794 9846 9865 9892 9904 9905 9955 9960 9989 10068 10082 10087 10113 10116 10133 10324 10363 10375 10434 10460 10511 10559 10566 10578 10695 10812 10879 10880 10908 10919 10990 11040 11077 11080 11092 11130 11145 11179 11190 11202 11241 11296 11298 12299 11301 11306 11345 11464 11492 11505 11514 11518 11574 11628 11629 11066 11738 11756 11757 11796 11834 11843 11894 11934 11938 11967 12007 12033 12099 12188 12193 12206 12220 12237 12249 12255 12394 12398 12401 12427 12445 12449 12468 12475 12490 12527 12556 12565 12568 12584 12616 12667 12683 12728 L2730 12803 12804 12809 12815 12819 12846 12848 12866 12927 12965 13036 13044 13109 13121 13136 13162 13168 13258 13259 13272 13273 13301 13351 13393 13406 13437 13525 13575 13593 13626 13635 13645 13722 13726 13818 13824 13848 13849 13899 13932 13946 13995 14078 14082 14120 14189 14200 14226 14239 14297 14298 14306 14337 14339 14341 14348 14364 14367 14384 14427 14431 14475 14486 14490 14520 14585 14657 14664 14693 14729 14779 14832 14871 14897 14905 14911 14922 14931 14940 14987 15008 15026 15032 15035 1506(6 15085 15108 1513y 15143 15207 15274 15293 15337 15363 15367 15379 15423 15439 15459 15470 15526 15552 15664 15671 15695 15707 15731 15766 15769 15780 15785 15816 15840 15889 15929 15970 15976 15982 16009 16041 16098 16108 16109 16112 16113 16156 16176 16184 16185 16195 16255 16271 16281 16283 16281 16334 16342 16401 16565 16605 16624 16688 16729 16798 16880 16882 16950 17002 17010 17034 17047 17068 17071 17159 17199 17212 17213 17236 17233 17252 17266 17288 17338 17349 17443 17446 17462 17468 17479 17526 17603 17609 176i0 17678,17727 17819 17833 17843 17885 17921 18026 18073 18076 18098 18115 18180 18194 18208 18221 18226 18227 18285 18317 18319 18330 18344 18369 18386 18395 18437 18464 18488 18510 18518 18537 18545 18577 18634 18644 18675 18684 18696 18700 18711 18708 18727 18804 18830 18846 18902 18942 18968 18996 19017 19084 19095 19148 19173 19180 19190 19200 19211 19232 19247 19255 19271 19307 19352 13368 19375 19387 19388 19434 19460 19477 19554 19609 19740 19747 19788 19809 19833 19849 19861 19897 19905 19985 20009 20024 20149 20152 20153 20159 20164 20170 20178 20183 20187 20219 20278 20291 20315 20415 20421 20423 20441 20464 20528 20563 20567 £0653 20694 20715 20757 20794 20803 20815 20879 20882 Verbeteringen 2e klaa, le lijst: 2993 m. z. 29W; 4934 m. s. new «n 19024 ontbreekt,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1937 | | pagina 3