D Si &K&>ostërêxi&em.op Kloosterbalsem E REIS NAAR DE PLANEET „KEN" Uit Stad en Provincie KLANKEN LANGS DE LIJN Derde programma Z. R. C. Vrijdag 29 Jan. 11.05 London Re gional; 11.20 Keulen; 12.20 Brussel VI.; 2.20 London Regional; 4.05 Parijs; 5.20 Droitwich; 6.20 London Regional; 7.20 Brussel Vlaams; 8.10 Droitwich; 9.40 Mi laan; 9 London Regional; 9.40 Brussel Frans; 10.20 Brussel Vlaams; 10.45 Lon don Regional. RADIO-PROGRAMMA Vrydag 26 Januari HILVERSUM I. 1875 M. 8 VARA. 12 AVRO. 4 VARA. 7,30 VPRO. 9-12 VARA - 8 lglr.pl.; 10 morgenwijding VPRO", 10,20 declamatie; 10,40 concert door „Les Mé- nétriers"; 11,15 declamatie; 11,30 vervolg concert; 12 Kovacs Lajos; 1,30 gr.pl.; 2,30 Zuid-Afrikaansch programma; 3,15 AVRO- Dansorkest; 4 gir.pjl.; 5 kinlderuur; 5,30 De Ramblers; 6,30 radiojournaal; 6,50 zang; 7 literaire causerie; 7,20 vervolg zang; 7,30 berichten; 7,35 „Hoe de Bijbel tot ons kwam""; 8 ivio/ol en pian/o; 8,30 „Men- schen en Dieren"; 9 Haarlem's Gem. koor en solisten; 10,30 berichten ANP; 10,40 Avondwijding; 11 Jazzmiuaiek; 11,30—12 gr.pl. HILVERSUM II. 301 M. Algemeen pro gramma, verzorgid door de NCRV 8 schriftlezing, meditatie, gewijde muziek; 8,30—9,30 gr.pl.; 10,30 morgendienst; 11 orgelspel; 12 berichten; 12,15 gr.pl.; 1 Ensemble Van der Horst; 2,30 Chr. lec tuur; 3—3,45 gr.pl.; 4 zang en piano; 4,45 strijktrio; 6 gr.pl.; 6,30 voor tuin- liefhebbers7 berichten; 7,15 literair half uur; 7,45 reportage; 8 berichten ANP; 8,15 NCRV-orkest; 9 causerie voor Mid denstanders; 9,20 vervolg concert (Om 10 berichten ANP); 10,30 gewijde muziek (gr. opnamen); 11—11,30 gr.pl., schriftlezing. KORTE BERICHTEN Reuter verneemt uit Louisville (V.S.) dat de toestand daar zeer zorg wekkend is geworden.. Meer dan de helft van de bevolking is dakloos. In verschillende deelen van de stad is brajnd uitgebroken. De politie heeft tal van gebouwen met dynamiet vernield om het vuur te stuiten. De burgemeester van Louisville heeft verklaard, dat de toe stand ontzettend is. De minister van oorlog, Woodring, heeft bevel gegeven tot onmiddellijke evacuatie van 500.000 bewoners van het dal der Mississippi, 35.000 militaire vrachtauto's en alle beschikbare booten zijn gerequireerd en verscheidene dui zenden mansthappeln gemobiliseerd. Het benedengebied van de Mississipi wordt thans ernstig bedreigd. De hevige storm aan de Por tugeesdie kust heeft reeds veel schade veroorzaakt. Het Noorsthe stoomschip Ingrim, metende 4000 ton, is i|n nood op de hoogte van Oporto. Twee schepe lingen z'ijn overboord geslagegi. Voorts zijn drie kleinere schepen gezojnik'en, waarbij vier menschen den dood voinden. In het Engelsche Lagerhuis ver telde de conservatieve afgevaardigde, Simmonds, op grond van persoolnilijke inlichtingen te wetejn,'. dat Duütschland over 15.000 vliegtuigen beschikt, waar van ongeveer 3000 der eerste linie. Dit onwaarschijnlijk hooge aantal Werd later tegengesproken door Churchill, die zeide, dat Diuitschland over 1800 vlieg tuigen beschikt, n.l. 150 escadrilles van 12 toestellen.. Een Havas-berk'ht ,uit Weenen maakt er melding van, dat H.M. de Koningin 30 Ja;nuari a.s. Igls in Tirol verlaten 2ial om Zich te begeven naar Zeil am See, waar Zij de internationale universitaire winterspelen bijiwómien Zal. De Koningin zal daar ook Prinses Juli ana en Prins Bemhard ontmoeten. Gelukkig zijn verveelt spoedig; geluk kig maken is een genoegen, dat zich eindeloos vernieuwt. FEUILLETON EEN AVONTUURLIJK VERHAAL 25 DOOR CHR. AUGEN ,,'t Ziet er hopeloos uit", zei hij tot Wayne, (dien hij' in den corridor ontmoette „We moeten probeeren, imet behulp van de raketmotoren en de nog bruikbare acht voorste propellers verder te komen 'de anderen kftn ik hier onmogelijk repareeren". Hij ging naar !de sfcuurkamer en Wayne volgde hem. Op 't oogenblik, dat hij naar de deur greep, rukte Taversham die van den anderen kant open*. „Vampirexen in zicht!" riep hij. „Voor aan op den weg. Zes stuks. Ze komen hierheen!" Wayne sprong beiden voorbij' en stolad 't eerst voor 't open venster van den to|- ren. Onderweg had hij zijn geweer weer reeds geladen. XVI. Nog pas enkele minuten; geleden had Wayne 'den verlaten weg in zlni volle ZIERIKZEE. De Zierikzeesche Christe lijke Besturenbond hield Dinsdagavond in het Vereenigingsgebouw 't Vrije een filmavond. Daartoe was uitgenoodigd de Ned. Chr. Filmcentrale om de huwelijks film van ons Kroonprinselijk Paar te vertoonen. De voorzitter J. Dirks open de de druk bezochte bijeenkomst, door de twee eerste coupletten te laten zin gen van ons volkslied, waarna hij voor ging in gebed. Hij heette de aanwezigen hartelijk welkom en sprak er zijn vol' doening over uit, dat zoovelen opgeko men waren om het werk, van de Ned. Chr. Filmcentrale in oogenschouw te nemen. Door de vertooning van de eerste film kwamen in hooge mate de lachspieren in actie bij deze humoristische inzet. De Oranjefilm was in drie deelen verdeeld, waarvan 2 deelen voor de pauze werden afgewerkt, die ons de verloving lieten zien van H.M. de Koningin en wijlen Z.K.H. Prins Hendrik en het huwelijk van onze Vorstin. Ook de feesten in 1909 toen H.K.H. geboren werd kwamen weer helder voor den geest en vervolgens, beelden uit Haar kinderjaren. Leuk was het te zien hoe Prinses Juliana bij een bezoek met Haar Koninklijke ouders aan Giethoorn de roeiboot, waarin het Vor stelijk Gezin gezeten was, zelf afduwde. Na de pauze zagen we eerst de Ver loving, dan de beëediging van Z.D.H, Prins Bernhard en eindelijk de Huwe lijksfeesten op 7 Jan. Tenslotte werd nog een natuurfilm vertoond, die ook werkelijk heel mooi genoemd mag wor den. De voorzitter wist zich dan ook aller tolk toen hij de vertegenwoordiger der Ned. Christelijke Filmcentrale dankte voor datgene wat door de centrale ge bracht was. Het applaus wat gedurig) uit de geheel gevulde zaal opklonk waa wel het duidelijkste bewijs dat ieder het naar den zin gehad had. Hij riep hem daarom een tot weerziens toe. De vergadering werd gesloten met dank gebed door den voorzitter. De Woensdagavond onder auspiciën van de S.D.A.P.-afdeeling en Zierikzee sche Bestuurdersbond gegeven Filmavond, onderdeel van het Filmpropaganda-tour- neé 1936—1937 van de Centrale Plan commissie, was zoo druk bezocht, dat veilig van een zoo goed als geheel ge vulde Concertzaal gesproken kon worden. De bijeenkomst werd geopend door den heer J. C. Krijger, voorzitter der Plaat selijke Plancommissie, die er in zijn ope- nings-welkomstwoord op wees dat er, verschillende andere berichten en mee ningen ten spijt, hier te lande nog maar weinig of geen verbetering te bespeuren is in den voor velen zoo noodlottigen crisistoestand, zulks in tegenstelling mat eenige andere landen als Scandinavië en België, in de eerste waarvan onder Sociaal-Democratisch Bestuur, getuige mede de uitspraken van onze zoo juistl teruggekeerde Ministers een toestand van hoog conjunctuur en bijna geen werkloosheid heerschen, terwijl men ook in België reeds een heel eind door do crisis heen is, dank zij het (al is het dan maar gedeeltelijk uitgevoerde) van Socialistische zijde opgestelde Plan van den Arbeid. In dit verband besprak spreker nog de komende Tweede Kamer verkiezingen welke misschien een regee ring zullen opleveren, welke in tegen stelling met de huidige bereid zal zijn het Nederlandsche Plan van den Arbeid tot uitvoering te brengen om zijn in leiding te eindigen met een propagandis tisch woord voor het Plan en het Ver kiezingsfonds. Hierna werd met de afwerking van het Filmprogramma begonnen, dat voor de pauze uit een gevarieerd bijprogramma bestond, 'waarin achtereenvolgens een journaal, een komische muzikale film, enkele propagandafilmpjes voor de Coö peratie en het Plan, een aardige gekleur de teekenfilm en de bijzonder geestige één-acter „Afscheidssymphonie van Jo seph Haydn" werden vertoond. Na de pauze volgde vertooning van de hoofdfilm „Och tend gloren", een lengte, leeg en uitgestorven vóór zich zien liggen en geheel boven, wa,ar tus- schen 'de tropische plantengroei 'n ver woeste staid1 moest liggen, evenmin 'n enkel teeken van leven w,aargemiomen. Hoe geheel anders zag 't er tnu uit. De vam pirexen, geweldige voorhistorische mjon- sters, kwamen uit 't dichte bosüh, de een na den ,ander. Zij waren (nog grooter en zagen er nog afschrikwekkender uit, dan Wayne zich voorgesteld had en de eerste van hen was al dichterbij, dan hij ver wacht had. „Ik ben blij, dat we aan boord geble- van zijn", zei hij. „Aan ontvluchten zóu eenvoudig niet te denken vallen". „En zie 'zjien er juit, of Izle tegen 'n, stootje kunnen", meende Taversham'. „Latein. we op den eersten eens 'n paar kogels pro beeren. Afstand 1500 Meter. Het borst- pantser zal wel niet zoo sterk zijn als dat van den kop". Wayne mikte en vpur'die tegelijk met Taversham. Lang romlmlelden de beide schoten tusschen de twee steile rotswan den na, nog lang, inadat de blauwige [rook wolkjes verdwenen waren. De dieren uit den oertijd, getroffen door twee moderne schietwerktuigen, bleven staan en zonden 'n brullend ge- (huil de lucht in, als antwoord op Ide eerste schoten die op de Ken weerklonken. Wayne echter had op, de donkerbruine borst van. den vijand twee kleine vlekjes Hollandsch gesproken speelfilm van Tsje- chischen oorsprong, die op treffende wijze de ondergang schildert van een aanvankelijk in geluk en welvaart j verkeerend arbeidersgezin dat evan- i wel, als gevolg van ingevoerde rationa lisatie, in den strijd om het bestaan ten j onder gaat, doch welke film eindigt j met een pakkende apotheose voor het Plan van den Arbeid, dat werk, brood en uitkomst wil brengen en tevens het ware ochtendgloren, het gloren van een nieuwe dageraad, aankondigt. Met groole aandacht werd de2e rolprent, welke zoo wel door inhoud als door opnamen ten zeerste boeide, gevolgd en ongetwij feld kunnen bezoekers, zoowel als or ganisatoren met voldoening op dezen filmavond terugzien. Naar we uit goede bron hebben vernomen is te dezer plaatse, uit de werkloozen opgericht een Comité voor extrahulp aan werkloozen. Dit comité is samengesteld uit werk loozen, het werk zal geschieden door werkloozen, ten bate der werkloozen. Daar in iedere gemeente van eenige beteekenis in ons land zulk een comité bestaat, indertijd het plaatselijk crisis comité is opgeheven, voor werkloozen en dus zoo'n comité Voor extra-hulp aan werkloozen hier ontbreekt, hoopt dit co mité op succes met zijn arbeid van naastenliefde. Het comité bestaat uit 9 personen, t.w. 3 modernen, 3 kath., 2 chr., 1 vrijz. HAAMSTEDE. Voor de af'd. Westelijk Schouwen van (de Ned. Ver. v. Huisvrou wen hield de heer T. C. Zonnevijlie, land bouwkundige van de Stijfsel- en Glucose- fabriek te Sas -van Gent, éen causerie |ov£r „De mals en haar producten in de huis- Ihouiding". Door het zeer slechte weer was de opkomst gering, hetgeen de vooir zitster, mevr. Verfdju'ifn—de Boer, in haar openingswoord als verontschuldiging den spreker aanbood. De inleider behandelde op vlotte en smakelijke wijze zijin oiniderwierp, waaruit bleek, !dat hij' dit goed onder de knie had. Interessant was h,et' te vernemen, wat zooal luit- mals bereid wordt. We noemen daarvan Maisolie, di.e voor verschillende industriën 'gebruikt wordt, o.a. v0|0;r de zeep, 'margarine, en mayonnaise; mlaizeinia voor huishoudelijk .gebruik en yoor het samenstellen 'van puddingpoeders ern het bakken van room'ijswafeitjes; stijfsel (die opk voor velerlei doeleinden wordt ge bruikt, b.v. bierbrouwerij', buskrtuitfabri- öatie, in 1de textielindustrie en bij de papierbereiding. Verder wordt er uit stijf sel !door scheikundige omzettingen Dex trine en Glucose van gemaakt, terwijl een prolduict Dextnoi-Puur een uitstekend voed sel is ivopr kinderen en zieken. Na de pauze behandelde de spreker de verschillendeveevoeders, die uit mais worden verkregen. Hoewel dit minder ge ëigend is voor een vergadering van huis vrouwen, wist de Iheer Zonnev'ijlle doior zlij'n smakelijke wijze van voordragen oiolk voor dit deel de aandacht der dames te boeien. De voorzitster wqs dan oiok de tolk der aanwezigen, toen zij dejn inl. dank te voor Zijn interessante lezing, welke hij' o'p aangename en smakelijke wijze had ingeleid en waardoor verschillende nieu we gezichtspunten lyviaren geopend. Het was daarom jaimlmór, dat niet imieer be langstelling was, voor dit actueele onder werp. NIEUWERKERK. Met het oog op net a.s. Oranjefeest op 30 April a.s. is alt hier een buurtvereeniging opgericht, om vattende de Kerkstraat, Stekelstraat en Verlengde Poststraat met het doel deze straten op dien dag zoo keurig mogelijk te versieren. Wanneer de bewoners dezer buurten eensgezind willen samenwerken is het mogelijk dat het doel wat het bestuur beoogt, te bereiken. SCHERPEN1SSE. Tot bestuurslid van de schietvereeniging Prinses Juliana is gekozen, de heer A. v. d. Rhee. Maandagavond vergaderden de le den var. fre jongeli|n|gsvereenigiug „De Jonge Samuel" in de Consistorie der vlak naast elkaiar gezien en begreep, dat de kogels miet door 't pantser heenge 'drongen waren, doCh;dit slechts gedeelte lijk hadden gekneusd. ,,'t Zijn maar 'n padr lichte schrammen", zei hijj. 1 „Ja, we moeten ze dichterbij laten ko men. Zet 't vizier op 1000 Meter en als ze 'de kade afkomen (mikken we allebei nogmaals op de borst. Verduiveld, wat loopen die beesten hard en wat 'n gebrul! om er gek van te worden". Het gehuil klonk nu niet meer als 'n loeiende sirene, maar als 'n misthoorn en het geweldige groote beest kwam in'et Zware logge sprongen naar bene'dJein. Wayne vergeleek 't met een twintigm'aai vergroote kruising van een olifant, eeln inktvisch en een krolklodll. En juist dank zij deze vergelijking, kende hij mogelijk1 geen angst voor 'l logge manster, dat met sprongen van tadhtig meter dus 't dubbele van de lichaamslengte na derde. De grond dreunde onder z'n ge wicht. Bij den zevenden sprong belandde het beest tussiclhen n paar verwoeste kra nen op de kade. „Vuur!!" commandeerde Taversham. En v^eer klonken tegelijk fwlee scher pe knallen in de bocht. Maar ditmaal ging er 'n geweldige schok door 't lichaam van het dier; het rekte den kop en slingerde 'n donderend gebrul ih de Zorg er voor altijd een pot Akker's Kloosterbalsem in huis te hebben, die komt elk oogenblik van pasAkker's Kloosterbalsem, vanouds beroemd en beproefd, bewijst dagelijks onschat bare diensten en blijft ongeëvenaard: «ls wond-, huid- en wrijf-middel. Want dit is 't bijzondere voordeel van Kloosterbalsem: 'n verrassend snelle wond-zuiverende en wond-heelende werking zonder litteekens, tegelijker tijd 'n wondere genezende uitwerking op spieren, weefsels en gewrichten. Daarom bijzonder doelmatig bij kneu=» zingen en dergelijke verwondingen. Een greep uit de vele verklaringen, welke ter inzage liggen: Ondragelijke brandwonden. Rheumatische pijnen De vellen hingen er bij! ,,'t Gebeurde door kwelden ouden heer van GOjaar ..Hevige kokend heete olie en mijn rechterhand rheumatlek-aanvallen begonnen mijn leven was geh,eel en al wond. Ik huilde van de te vergallen, Reeds begon ik te wanhopen, ondragelijke pijnen. Mijn man heeft mijn toen een vriend mij vertelde welke wonder hand dadelijk verbonden met Kloosterbal- baarlijke ondervindingen hij met Klooster- sem. Hoe dat in eens heerlijk verzachtte, balsem had opgedaan. Nu ik zelf dit mid- lk stond zelf verstomd over het wonder, del heb toegepast, kan ik verklaren, dat Binnen 14 dagen was mijn hand weer ge- ik mij weer jeugdig en monter gevoel", woon". Zoo schrijft ons Mevr. H. Pr. te 's-Gr. Zoo schrijft ons de Heer J. Vr. te H. Als wondmiddel onmiddellijk verzachtend en genezend bij oude en nieuwe wonden, brandblaren, ontvellingen, insec tenbeten, doorrijden en wonde- of doorgeloopen plekken. Als huid-middel bij winterhanden en wintervoeten, schrale huid, springende handen, uitslag, ring- en dauwworm. Als wrijf-middel ongeëvenaard tegen pijn in spieren en gewrichten, rheumatische aandoeningen, spit in den rug, spierv er rekking en, verstuikingen, heupjicht, zadelpijn, enz. Per doos 35 cent. Pollen van 621/2 cent, 1 1.04 en f 1.82. Hoe grooter pot, hoe voordeeliger. Verkrijgbaar bij alle goede Apothekers en Drogisten. Geref. Gem. Deze avond werd geopend mett gebed door Ds. de Haan, het lezen ,'van 1 Sam. 3 en het zingein van psalm 119 5. Na goedkeuring der notulen va nde vorige vergadering en het jaar verslag werden de leden verschillende bijbelsche - en geschiedkundige onder werpen behandeld. Met het zingen van psalm 133 1 werd deze gezellige avond door ds. de Haan geslóten. POORTVLIET. Daar in Ideze gemeente (de schoolfeesten ter viering van het Vor stelijk Bruidspaar nog geen plaats hebben gehad in verband met de griepepidemie, welke hier ter plaatse ook veel heeft geheerscht, zal Vrij'cfag 29 Januari a.s. in bei'de scholen dit feest worden ge vierd. Werkgeversorganisatie voor Tholen. Geen monetaire clausule in het looncontract. Con tinueering van het loo- pende contract. Dinsdagmiddag j.l. kwamen de leden van bovengenoemde organisatie in alge- meene vergadering bijeen inl hotel Nelisse te St.-Maartensdijk. Na opening enz. deelde de voorzitter, de heer J. L. Groenewege mede, dat in gevolge de thans goedgekeurde statu ten het voorloopig Bestuur in zijn igelheei moet aftreden. Na gehouden schriftelijke stemming bleken de aftredende heeren herbenoemd te zijn. Van elke gemeente op het eiland hebben twee werkgevers zitting in het bestuur. Overeenkomstig de voorgedragen cij fers werd de rekening vastgesteld. Hierna kwam in bespreking een voor stel van de drie samenwerkende arbei dersbonden, om in het loonOontract eein Clausule op te nemen, inzake de mone- riclhting van de nieuwe zou van de Keu. „Dat ging beter!" riep Wayne en wilde er aan toevoegen, dat ze nu tot nummer twee konden overgaan, toen hij opeens zag, dat zij met den eersten nog niet, I klaar waren. De reus op de havenkade bewees, dat hij nog vol leven was. Met den zwaren, stekeligen staart 'n boomstam gelijk zweepte hij de keien als stof de lucht in en terwijl hij den rug kromde, om' zich in de golven en op den vijand j te storten, rameide de staart het be tonnen onderstuk van een vaste kraan. Bij den derden slag stortte de ijzeren stellage in elkaar met een geweldig ge- druisch; met den vierden, kantelde het 1 betonnen voetstuk in 't water. „Vuur!!" riep Taversham voor de twee de maal. j Juist toen 't dier opnieuw begon te springen losten zij weer twee schoten op z'n borst en eer hij 't water bereikt had, nog twee maar ondanks deze nieuwe wonden en de daaropvolgende kogelregen, zwom hij nog ruim 500 me ter. Toen pas scheen hij genoeg te heb ben, Een bloedstroom gulpte uit de ruige borst en den breeden muil en met een dof gorgelend gebrom zonk hij in de diepte en kwam niet meer boven. Intusschen hadden de vijf overigen de bocht bereikt; zij lieten zich niet weer houden, noch door 't kennend angstge- tairs maatregelen. Besloten werd aan het verzoek der organisatie's niet te vol doen. Vervolgens kwam een vcorstel ter ta fel, eveneens van de arbeidersorga|nisatiê om voor de wintermaanden een 8-urige werkdag in te voeren. De organisatie's wezen er o.a.. „op, dat een 'wjerkdag van 7'/o Uur> zooals thans, een kasuit- keering van f 7,29, gedurende de uitkee- ringsperiode, niet toelaat. Besloten werd in zóóverre aan het verzóek der orga nisatie's te voldoen, om voor de maand Februari een 8-urige werkdag in tevos- ern, maar niet voor. de maandeini. De cember èn Januari. Voor deze maan den wenscht de (werkgeversorganisatie de werkdag vastgesteld te zien op 71/2 uur. Aan de Landarbeidersbonden Zal voor gesteld worden het per 1 Mei a.s. at- loopende Contract te continueeren, dus het uurloon voor volwaardige arbeids krachten te bepalen qj> 22 'cent voor gewtone (werkzaamheden en op 27 cejnt voor zware Werkzaamheden. Het loon der vrouwen zal tweederde van dat der mannen bedragen. Na rond vraag volgde sluiting. KERKNIEUWS Ned Herv. Kerk. Zondag j.l. deed ds. W. J. Klaar, over gekomen uit Renesse-Noordwelle, na des ochtends bevestigd te zijn door den con sulent, ds. J. Dikboom uit Drachten, zijn intrede als predikant te Bergum, spre kende over den tekst Heb'r. 11 (14. Geref. Kerk. THGLEN. In 'de vacature Kramer, is tot oit'deling gekozen de heer C. Jansen, welke 'deze benoeming heeft aóngenoimóin. De heer Th. Diijkslag heeft bedankt voor ouderling, z'Oodat wederom een vlacature is ontstalan. loei van hun voorganger, noch door de wonden, die zij alreeds hadden opge- loopen. Zij sprongen in 't water en kwa men naderbij gezwommen. Nivo had zich haastig in de stuurka mer teruggetrokken om de nog bruik bare schroeven in gang te zetten en ter wijl de beide Engelschen hun magazijnen vulden, merkten zij, dat de romp van de „Tagan" zich in de richting van den uitgang der bocht voortbewoog. „Inderdaad, 't is nog maar het beste, dat we zoo gauw mogelijk hier vandaan zien te komen", zei Wayne. „Die bees ten zwemmen als razenden. Ik neem die daar, vooraan rechts". Den kop vooruit gestoken, geeselden de vangarmen 'twater en de enorme monsters kwamen aangeschoten met de snelheid van een torpedoboot. Het water rondom siste en schuimde en de lucht daverde van hun verschrikkelijk gebrul. Dick Wayne, de beroemde correspon- dent van de „Daily Mail", was ook een voortreffelijk schutter en in minder dan een minuut zond hij al de kogels vani z'n magazijn in den kop van z'n slacht offer. Echter zonder 't gewenschte resul taat. Het dier naderde met onverminder de snelheid. „Verduiveld, die hebben een slevigcn schedel", zei hij en vulde het magaizijit opnieuw. „De situatie begint nu gevaar lijk te worden". (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1937 | | pagina 2