hoe deze regeling werkt. Tenslotte komt spr. op tegen de vergelijking door den heer Catshoek tusschen werkloozen en i gevangenen. Dr. Boogerd doet er zijn beklag over dat id'e raadsleden omtrenlt het werkloos- heidsvraagstuk Id'at spr. een der be- 1 iangrijkste en een der nijpeodste noemt - zoo weing op de hoogte tabrd'en ge houden. Verder komt spr. er tegen op, dat men het van zekere zijde doet voor komen dat er een categorie personen is, is, die zich van de werkloosheid enz. weinig of niets aantrekken. Tegenover de S.D.A.P. merkt spr. op, dat hij zoo lang hij Raadslid is, van die zijde nog nim mer een voorstel heeft gezien ter ver betering van het lot der werkloozen, al wordt vaak anders gezegd. Verder 'herinnert spr. er aan dat de steunre geling van 3 Januari met algemeene stemmen werd goedgekeurd. Wat de toe stand van de werkloozen betreft, weet spreker uit zijn practijk genoegzaam, dat er inderdaad vele gezinnen zijn waar men tekort komt en dat er in vele ge vallen verarming en verpauperiseering der arbeiders optreedt. Het doet hemi daarom vreemd aan dat er Maandag avond en ook nu, geen enkel concreet voorstel is gedaan. Volgens spreker zou de ideaalste oplossing zijn dat er ^n behoor!ijk" minimumloon zou bestaan maar dat de mogelijkheid wordt gescha pen door we r k e n de gezinsinkom sten te verhoog en, dus dat de af trek voor gezinsinkomstsn wordt ver laagd. Tenslotte dringt spreker nogmaals aan op volle op de hoogtehouding van den raad in alle aangelegenheden, om trent de steunverleening en de werk verschaffing. Wat de jongste aangebrach te wijziging betreft iwlÜ hij eerst de re sultaten afwaichlten. De ucwz'itter antwoordt den vorigen spreker, dat B. en W. gebonden zijin aan wat j/un hooigerhand iwlordlt opgelegd en steeds bij steun en werkverschaffing ze kere verhoudingen (mjoieten aanhouden. B. en W. gouden d'e imenstheu het liefst maar aan het w'erk en houden zich zoo precies mogelijk aan de voorschriften. Wie het Jioiopi in de werkverschaffing oim!h;Opg wil hebben, zal naar den Haag inbeten gaan en opi het Departemelnltl aannemelijk moeten maken dat d'e steub- norm' voor Zierikzee te laag is. De heer Hm der Doe zegt, na de woorden van Dr. Boogerd, nog niet aan een verbetering te wianhopen, maar spr. komt op tegen diens opmerking ,dlait van S.D.A.P.-zijde nimmer voorstellen tolt ver betering zijn gedaan, wat uit vroegere no tulen kan blijken. Spr. wijst verder op het vreemde verschijnsel dat in Zierikzee werkverschaffing een goedkoopere vorm van w erkioozenzorg is dan de steunre geling. Hij komt op tegen de ailtrek van 2/3 der gezinsinkomsten en ;de afronding daarbij. Bovendien komt men hier met een regeling 'waarbij met een loon van f 12 wordt gerekend', maar niemand kan aan dit bedrag komen. Mr. da 1 Cr co verklaart steeds gedacht te hebben, dat men hier altijd met han den en vb eten aan de normen van den Minister gebonden w'as en Idlat daar practisdh niets aan te doen was. Naar spr. op de vergadering hoorde zal daar aan w'el 'wiat te veranderen zijn binnen het kader van de Ministerieele voor schriften en daarom is hij voor verbe tering daar opj ihet oogenblik het1 loion tolt beneden hejt bestaansminimum is ge- da aidi. De heer Gerritsen legt er nog eens den nadruk op dat als er een minimum bedrag vaststaat d'e mensclhen dat o(ok moeten verdienen. Spr. Zou 'daarom Wil len voorstellen aan B. en W. op' te dragen een regeling te ontwerpen en in de eerstvOlgenidle raadsvergadering (vóór Kerstmis) met een voorstel bij den Raad te komen, waarin ver'werkt zijn de opvattingen (die in deze raadsverga dering naar voren zijn gebracht en waar door inderdaad het minimumloon ver diend1 wordt. De voorzitter zegt dat B. en W. nu een beslissing van den raad wenschen. Weth. Paring zegt dat men zich moet houden aan de steunregeling, waarin een basisioon is vastgelegd. Dat is onlangs verhoogd van f 7 op f7.50. De tarieven besprekende wijst de wethouder er op, dat er toch ook wel menschen die fll a f 12 of meer verdienen al zijn er ook o/an minder. B. en W. mogen niet hoo- ger gaan dan is voorgeschreven en moe ten bovendien rekening houden met de loonen ter plaatse die hooger moeten zijn dan in de werkverschaffing. Binnen het raam der voorschriften zou echter in de maanden December en Januari wel een verbetering aangebracht kunnen worden wat de werkweken betreft. Te genover den heer Catshoek betoogt spr. dat B. en W. de loonen ook niet hoog 1 vinden en wat de soort arbeid betreft de werkloozen in de werkverschaffing zooveel mgoelijk passend werk geven, wat evenwel niet altijd mogelijk is. Weth. den Boer verklaart, dat hij niet naar de vergadering van Maandag wilde gaat daar deze het karakter van een. protestvergadering droeg, hetgeen spr. niet noodig achtte, daar hij zich bewust is dat B. en W. alles in het belang van de werkloozen deden en doen wat zij konden. Spr. is het eens met hen die verbetering willen brengen, daar z.i. de gezinnen die In werkverschaffing het al lerbeste kunnen verdienen nog te kort komen, maar van de andere kant be- ikeken is er een deel der Zierikzeel- sche; bevolking, die het bedrag vfaor werk- loozensteun in 1936 heeft moeten op brengen, waarbij velen zijn die dat ook Het Bureau van dit blad, hoek Schuithaven, ia eiken werkdag geopend van 's morgens 8.30 tot '0 namiddags 4 30 (*8 Zaterdags van 8 30 tot 3 uur) tot bet aannemeD van advertentiën en abonnementen en het doen van betalingen daarvoor. Het adverteerend publiek wordt opmerkzaam gemaakt op het voordeel gelegen in bet plaatsen van advertentiën bij oontraot. Het tarief hiervoor is als volgt vastgesteld 250 regels af te nemen binnen 12 maanden 14 oent per regel 500 u 11 II II 12 12 1000 II II II 12 H 10 2000 11 11 II II II 12 9 3000 11 11 II II II 12 II 8 4000 11 11 II II 12 7l'i 5000 11 1/ II 12 7 7500 11 H II II II 12 6 10000 11 II II II II 12 II 5 DE DIRECTEUR. niet konden missen. Spr. wijst ook op de door B. en W. aangebrachte ver betering, waarover hij nog geen woord van waardeering heeft gehoord. Wij moe ten roeien met de riemen die Zierikzee heeft. Hij begrijpt volkomen de houding van den voorzitter t.o.v. het voorstel- Gerritsen. Wat Dr. Boogerd wil vindt spr. ook ideaal maar dat is niet til bereiken. De heer A. den Boer betoogt dat er toestanden zijn die verbetering behoe ven, aan welke verbetering elk raads lid dient mede te werken. Spr. beveelt 't voorstel-Gerritsen warm aan. De heer Catshoek gaat uitvoerig in op het gesprokene door wethouder Panny, Hij zegt o.a. dat het beter ware geweest dat B. en Wl. 2 jaar geleden een steun regeling, plus huurtoeslag hadden inge voerd Verder wijst spr. nog eens op het daarna gedane verzoek om het werk- verschaffingsloon op het minimum van f 9.— te brengen wat binnen het kader van de ministerieele voorschriften valt. en op de steeds verkeerd toegepaste aftrek der gezinsinkomsten. Tegenover Weth. den Boer merkt spr. op, dat de gedane uitgaven billijk zijn, daar de nood erg nijpt en dat degenen, die nog wat hebben, waar bij spr. ook zich zelf rekent, de anderen moeten helpen, die niets of te weinig hebben. Bovendien geeft de re geering dan ook 50 0/0 toeslag en zijnde belangen van de middenstanders, vooral de winkeliers, daarmede ook gediend, Spr. doet daarom het voorstel om per gezinshoofd een minimumloon vast te stellen ad. f 9 vermeerderd met f 0,75 toeslag voor elk gezinslid boven de 2 personen en 2/3 van het gezinsloon in mindering te brengen. Dit lijkt spr. het meest in overeenstemming met het bin nengekomen schrijven van den Bestuur- dersbond. Wethouder Panny doet het voorstel, dat er een minimumloon van f 8.25 (f 7.50 plus 10°/o) wordt gegeven wat met de steunbepaling overeenkomt; met terugbetaling der gezinsinkomsten en wijziging van de werk- en rustweken. De heer v. d. Wolf bepleit een toe slag zoodra een arbeider beneden het minimumloon komt, doch dit is niet ge oorloofd zegt de voorzitter, die te lgen over den heer A. den Boer opmerkt dat voor uitvoering van het voorstel- Gerritsen de tijd te kort is. Er moet nu een beslissing vallen. Nadat Wethouder Panny zijn voorstel nogjeens heeft toegelicht, brengt de voor zitter het voorstel-Catshoek, als zijnde het meest verstrekkende in stemming. Dit wordt aangenomen met 10 tegen 2 stemmen (de beide wethouders). Het voorstel Panny is daarmede vervallen. De voorzitter merkt op dat de invoe ring van het in het voorstel bedoelde nog wel eenigen tijd zal duren, daar het administratief moet worden voor bereid en moet worden goedgekeurd. Bovendien moet er rekening mee wor den gehouden dat de volgende zomer zoo goed als zeker weer een 50-urige werkweek wordt ingevoerd, waarop de (heer Catshoek zegt dat uit zijn voorstel volgt dat dan een andere te werkstelling zal gelden dan bij een 45- urige werkweek. (Slot morgen). MARKTBERICHTEN Stoomzuivelfabriek „De Duif" Verkoopprijs boter 91 cent per pond. ROTTERDAM, 17 November. Rotter- damsohe Veiling, Warmoezierstraat Kippeneieren f 2,90—5,75 de 100 stuks. Aanvoer 100,000 stuks. GOES, 17 November. Kippeneieren f5.30 eendeneieren f 5, poeleieren f 3, per 100 stuks-, boeren boter f 1.55, fabrieksboter f 1.75, per K.G.; VP.Z. Aanvoer 3146 eieren. Prijs f 5.50, kleine f 2.80-3.40, per 100 stuks. AARDAPPELPRIJZEN AMSTERDAM Marktbericht vam Jac. Knojotp, Make laar in aardappelen, Daoostastraat 16, Telef. 81431, Amsterdam. Maandag was er veel penvoer vian alle soorten aardappelen met zeer flaiuwen handel. Naar 'de goedkoopste aardappelen is de meeste vraag. 16 Nov. werden 'de volgende prijzen gemaakt per 70 kilo. Zeepwsdhe Bonten f2,10—2,30; idem BI. f2,10—2,30; idem Eigenheimers f 1,80—2; ideml BJaiuwe Elgenheiimlers f 1,80—1,90; id. BJaiuwen en Bonten Poters f 1,40—1,60. RARE TIJD Vrijgezellen, dat zijn menscUen, Die zidh vrouw' njolch kind'ren 'wlenschetn- Eenzaam1 gaan zij door het leven Slechts wat* nichten efu Iwlat nevch Sturen hem, als hij verjaart, Een gelukwensch-aanzFeht kaart. Meestal zijn 't bescheiden menschen, Die alleen .maar „vrijheid" wenschen. Ongestoord in vree te leven, Is en blijft hun hologste streven. Maar zij worden 'w|oest en k'wiaa|d, Als men over trofuw'en praat. Het geliuk van al die braven, Wil de Fisctos ondergraven. 1 En de vrijgezellen moeten Zwaar vcior hunne vrijheid boeten. Ongehuwd is ongepast, Daarom wioirden z'ij belast. 'k Vind het plannetje niets aandig; Bovendien, 't is lonreclhtvaaridi'g Oim' nu juist de vrijgezellen Mot belasting te gaan kwellen. 'k Zeg maar zóó: is er tekort? Dat het saahii 'gedragen wondt! Straks belast Im'en wieduiw(naren, Weduwen, verloofde paren, Kreupelen en bultenaren, Do)oiven, schelen, halve garen'. Ach, 't wlordt niet vloior niks gezeild: .Menschen, 't is een rare tijd!" KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk. ELKERZEE Naar wij vernemen zal ook hier Donderdagavond, 7 uur, een Zendingsfilm vertoond worden. ST.-PHILIPSLAND. Tot lid van het kiescollege zijn gekozen de heeren Anth. Guiljam en J. C. Verkerke. INGEZONDEN STUKKEN Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Copie wordt niet teruggezonden Zierikzee, November 1936. Mijnheer de Redacteur, Een zekere de K. durft in Uw no. van 16 Nov. te insinueeren dat ik een „verkeerd beeld" enz. zou trachten te geven. Deze insinuatie wijs ik mede lijdend af. Iemand, die deze afgrijse lijke, uit den duim gezogen beschuldigin gen gelooft en propageert, verdient in derdaad diep medelijdenBij dieze gru welijke leugens ontbreekt iede re schijn van bewijs, ieder ge tuigenis, iedere bron. Het is volksbedrog en volksvergiftiging van de laagste soort en de kranten die dat af drukken onteeren de journalistiek, die immers eerlijke volksvoorlichting moet zijn. Daarmee dient men geen eigen par tij, maar laat zich bewust of onbewust gebruiken door een sluwe propaganda, die alle middelen geschikt acht om de menschen in de war te brengen, ten einde ze murw te maken voor de fascis tische dictatuur. Als ik de gore bror| van de gruwelberichten niet duidelijk genoeg aangewezen heb, houd ik mij aan bevolen K>m dat verder te doen. Laajt ik nu enkel zeggen dat ;de oorsprong der paniekzaaierij van de rebellenzenders (Te- neriffe vooraan!) over onze Oostgrens te vinden is.... De gemaskerde inzender spreekt van het „nationale leger"! Dat zijn dus de halfwilde Marokkanen, het internationale gespuis van het vreemde lingenlegioen, de Duitsche en Italiaansche vliegers, die naast de Spaansche fascis ten en Carlisten strijden! Om de voor rechten van de militaire kliek, de groot- bezitters, en helaas, de achterlijke Spaan sche Kerk te bestendigen en de belan gen der fascistische Staten te dienen, werd Idie 'wjoeste rebeilenorde (op het volk losgelaten. Op het volk dat uit zijn eeuwenlange onderdrukking begon te ontwaken, on der leiding van een door vrije verkie zingen verkozen parlement en een regel matig gevormde, uiterst gematigde regee ring, waar zelfs geen enkele socialist deel van uitmaakte. Dat de reactie van het overvallen volk heftig was, aan wie de schuld? Honderdmaal erger is de onmensche- lijke methode van de rebellen, iedereen te f usilleeren die andersgezind isnoch chris tenen, noch ingezetenen van welke rich ting ook, worden gespaard. Dit feit wordt bevestigd door talrijke neutrale waarnemers en correspondenten. De re bellen zelf beroemen er zich op, zooals de fascistenleiden te Valladolid, die aan de vertegenwoordiger van De Tijd cy nisch verklaarde, dat de rebellen alle Vr ij metselaars f usilleeren (no. van October 1936). Dit werd bevestigd door den correspondent van de Manchester Guardian te La Linea. Talloos zijn de voorbeelden daarvan. lederen dag hoort de aandachtige waar nemer dat de vliegtuigen en het geschut der rebellen de volkswijken van Madrid bombardeert en dat er honderden slacht offers vallen. Om Spanje te „redden" be gint Franco met het uit te moorden en ontziet noch vrouwen noch kinderen. Dat is een treurige feit, ondanks alle pa pieren verzekeringen, die zij alleen ge- looven die misleid w illen worden. Tenslotte een paar grepen uit de jong ste bekend geworden uitspattingen der rebellen-furie Men schaamt zich als mensch, dat zulke bewezen en geeontr o leer de gru welen bedreven worden door hen die vaderland en godsdienst misbruiken om argeloozen op hun hand te krijgen. Prof'. Adolf Keiler in een oproep van de internationale Zentralstelle für Kirch- liclhe Hilfsaktionen te Genève deelt mede: Volgens de laatste bijzondere mededee- lingen ruit Madridi Zijn daar de evangeli sche bezittingen en de gemeente onbe dreigd1. Echter beginnen de berichten die van vervolging der Protestanten in het gebied der opstandelingen spreken, zich te vermeerderen. Deze berichten mtoesten vanzelf de censuur passeeren en verdie nen daarom imtet eenige voorzichtigheid gelezen, te worden. Van betrouwbare zijde Iwordt bericht, dat de Protestantsche onderwijzeres Car men Padin te Mialagia, eerst haar man Zag neerschieten, nadien werd: z'ij1 zelf in het ziekenhuis in bed doodgeschoten, na dat haar kind door de vroedvrouw ge wurgd was. Te Gr a na dia werd niet slechts ds. Inihuez neergeschoten, maar ook zijn vrouw en zijin zes kinderen. T e S a 1 ia m a n <ci ia werd 'dis. Atil&no Cocoi ge fusilleerd, nadat men voor z'ijin oogen Zijn kinderen omgebracht had'. Uit Tanger wordt gemeld', dat wijf predikanten neer geschoten en vijf anderen verhanjnien zijn. Te Sevilla werd 'dis. Patricio Goiwez, toen hij' in de queue stond' om bro|0'd te halen, door een fanaticus neergeschoten. Ook zijn vermoord de Protestantsche onderwijzer FrancisciOi Lobo te Puerto Real en de iev|a'ngelist Manuel Moreno, te Ejscornar. De kerk te Jerez is verwoest. De ge meente La Lineia bij Gibraltar heeft Vreesel'ijke toestanden doorgemaakt; de kapel werd reedis den 18den Juli ver woest, de kosterin en >dirie andere vrou wen werden neergeschoten en wie maar Gibraltar kon vluchten, werd zogdier er barmen omgebracht. Van Protestantsche zijde in Spanje wordt d'e treffende vraag gesteld: „Wat denkt de groote evangelische familie der Wereld vioor haar Spaansche geLoiofsge- nooiten te doen, gezien hoe d'e arbeiders in het buitenland voor hun Spaansche collega's millioenen bijeengezameld heb ben?" Hoogachtend, E. VAN BERGEN. Tusschen twee haakjes Ordening ook in Land- en Tuinbouw? Eiken tijd heeft zijn eigen leuze. Of laat me het anders zeggen, heeft zijn eigen modewoord, Wat nog iets anders is dan een leuze. Zooi heeft mOn een tijd gehad, dat men sprak van perfectioneeren van het bedrijf. Men 'heeft geperfectioneerd, we hebben verbeterd, zóó dat heel de wereld onze land- en tuinbouw roemt als de meest geperfectioneerde. We 'hebben daar helajs tegenwoordig twel niet veel aan, doch het doet ions toch steeds goed het weer te 'hoiojren. We 'heben een tijd gehad dat alles wit de 'klok sloeg naar het woord nilalaise klonk. Alles werd aan de malaise getoetst. Alles werd op de malaise geschoven, 't Is nog ijrvalaise, doch het woord hoort men niet zooveel meer. Daar is nju, een ander modewoord voor in de plaats ge komen. n.l. Crisis. Van de honderd woor den, die men hooirt zijn er 10 of meer waar het Iwloojrd crisis in voorkomt: Cri sisorganisaties, clrisisambtenareii, crisis- wetten, crisisinstellingen, crisisvoiarschrif- teu, enz. Misschien dat oiolk dit w'el |w|at imindert, al z'ijn wO de crisis nog lang niet te boven. Want reeds een (nieuw woioird dringt zich op den voorgrond in onze woordenschat. Dat fatoord is: orde ning. Een nieuwi Iwloioird omtrent een oude zaak. Want ordening is er reeds vo|or euuwen gewleest en in het gildewezen vierde het hoogtij. Nu na den oorlog de malaise intrad, zOqdat de imlaatsdhappij een crisis' door worstelt en in de iw'ereld groote veran deringen intreden, hu zal oioik de orde ning, zij J\et in sterk gewij'zigden vorm, terugkeerden. De gemeenschap of de staat Zal regelend optreden in de particuliere bedrijven. De vrije land- en tuinbouw1 Zal zich begrijpelijkerwijze zooi lang. mo gelijk niet hand en tand ertegen (verzet ten, doch de crisisbemioeiingem hebben deze bedrijven al met regeeringsinmen- giiigem vertrouwd gemaakt. Het is zaak op te letten, hioie het ordeningsproOes zich Zal pmtwikkelen, Want de kans is zeer groot, dat land- en tuinbouw (weer sterk achter komen te staan bij de beschutte bedrijven, die altijd een voorsprong had den. TELEGRAMMEN De burgeroorlog In Spanje De radioolub te Lissabon weet mede te deelen dat Dinsdagavond 2 radiostations van Madrid n.l. Union Radio en Radio Madrid zijn uitzendingen staakten. Het sohijnt dat beide stations door het bom bardement van de opstandelingen zijn vernield. Radio Tenerifife meldt dat te Madrid nog voortdurend branden woeden. Plotseling overlijden van Fransch Minister De Fransohe Minister van Binnenlandsohe Zaken, Salengro, is heden plotseling over leden. Omtrent dit overlijden wordt nader gemeld dat de Minister Woensdagmorgen in zijn woning te Rijssel is overleden. Hij leed aan een ontsteking van de aorta. Een broer van den overledene heeft evenwel verklaard, dat deze, zeer ge troffen door verscheidene sterfgevallen in zijn familie, benevens dat van zijn vrouw alsmede door de herhaalde aanvallen tegen zijn persoon gerioht, zelfmoord heeft gepleegd. Contract opgezegd Naar het A.N.P. verneemt hebben de 4 organisaties van werknemers in het vis8oherijbedrijf te Ymuiden, de met de reedersvereenigingen afgesloten con tracten van de vissohers en visohlossers, opgezegd. De Hoofdbestuurders plegen thans nog overleg met de besturen van de be trokken vakgroep, over de voorwaarden, waarop eventueel nieuwe overeenkomsten met de reeders kunnen worden afgesloten. Veroordeeld wegens doodslag Het Gerechtshof te Den Haag heeft heden uitspraak gedaan in de zaak tegen den 25-jarigen gewezen meesterknecht C. M. R. uit L e i d e n, die door de recht bank is veroordeeld tot 5 jaar gevangenis straf wegens doodslag, gepleegd in den avond van 14 April j.l. in de hall van een bioscooptheater aan den Stationsweg te Leiden, waar hij een 22-jarige fabrieks arbeidster uit Zoeterwoude, uit wraak, met een broodmes eenige steken in den rug heeft toegebracht met het gevolg dat het meisje is overleden. Het Gereohtsho veroordeelde verdachte tot 8 jaar ge vangenisstraf. Militair vliegtuig gedaald Woensdagmiddag heeft een militaire tweedekker van het vliegkamp Soester- berg, bestuurd door den sergeant-vlieger Bosma, op een weiland aan den Peizer- weg vlak onder de gemeente Groningen, een noodlanding gemaakt. De vlieger, die ■eerst geruimen tijd boven de stad had gekruist, heeft vermoedelijk door het slechte zicht, het vliegveld Eelde niet kunnen vinden. Bij de daling heeft het toestel een draad van het electrisch net geraakt. Het werd daarbij zoo goed als niet beschadigd. De sergeant-vlieger bleef ongedeerd en zou trachten des middags weer te starten. Buslichtingen Zierikzee Op, Werkdagen voor Duiveland, Hol land en buitenjapd: 4 13.08 17.30. Schouwen en Dreisdhor: 5.39 11.45. Kerkwerve: 7.25 16.50. Voor stadsbestelling: 8 13.40 20.15. Voor buitenbestelling: 8. Zondags voor Duiveland, Hojland en Buitenland: 9.07. Schouwen en Dreischor: 10.30. BUITENLANDSCH WEEROVERZICHT De hooge druk ia zich in het Westen en Noorden blijven ontwikkelen, wat in verband met de naar ons land en de Zuidelijke Noordzee trekkende depressie stormachtige N. en N.O. winden op de Noordzee medebracht. Boven de Britsohe eilanden klaarde het weer op. In Frank rijk trekt de wind van het Noorden Daar het Westen, waarbij het regenachtig werd. In Zuid-Frankrijk is het rustig weer. Duitsohland meldt regen bij zwakke win den. Boven Scandinavië begint het op te klaren en neemt de vorst toe. Ook hier te lande is krachtiger N.O .-wind te ver wachten. De vochtigheid der onderste lucht lagen houdt de vorst tegen, zoodat nog regen te verwachten is. NOVEMBER 1936 Zon. 1 8 15 22 29 Ma. 2 9 16 23 30 Di. 3 10 17 24 Wo. 4 11 18 25 C6 Do. 5 12 19 26 014 Vr. 6 13 20 27 ■^22 Za. 7 14 21 28 ®28 Gevonden voorwerpen Rijwielplaatje in étui; alpinemuts; vul potlood; geldstuk; zeemen lappen; bood- schaptasch; een paar sokken; gymsnas* tiekschoen; een paar demeshandschoenen muts; bagagedrager; lipssleutel; een paar schaatsen; een zak aardappeleneen por- temonnaie; notitieboekje; zakmes; unster; rijwiel-spatlap; een paar kousen; heeren rijwiel.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1936 | | pagina 3