Onze Rose Badcourant «u Zij die hun advertentië(n) voor onze ROSE BADCOURANT die a.s. Donderdag verschijnt nog niet hebben gezonden, gelieven deze omgaand te doen bezorgen aan ons bureau, hoek Schuithaven. DE DIRECTEUR De in de vorige .vergadering gestelde vrager, worden bantwoord door den secretaris der vereeniging, de heer N. Luijk. - - Vraag 1 gaat over de grootte fr.an de gronden, waarbij verschil is tusschen de kadastrale grootte en de werkelijke grootte. Gebleken is, dat door den waterbouw- kundig ambteaaar destijds een verkeerde meting hééft plaats gehad. De heer Carels vraagt naar de firaantieele gevolgen? Naar de kadastralegrpiOtte is de koop som betaald en de annuïteit berekend. De heer Krijger vraagt wanneer het abuis is opgeworpen? De heer Carels vraagt of het bestuur in het verschil heeft be rust? De heer Luijk antwoordt, dat door hem persoonlijk later de verschillen zijn geconstateerd. Alles is m|u gelijkluidend gemaakt naar de werkelijke grootte. De heer Krijger wil alleen de perc'eelen die een foutieve grootte hadden, do'eri op meten. Weth. van Ast vraagt' waardoor de fout is gebleken? De Voprzitter zegt, dat dit gebleken is bij de verdeeliing der perc'eelen. De voorzitter Zegt, dat medegedeeld moet worden dat de fout kan worden hersteld. Daarna wordt een toelichting gegeven op piosten „andere ontvangsten" en „an dere uitgaven", evenals het geboekte on der „nog te betalen rente". De voorzitter leest nog het antwoord op de vraag lomtrent de reserve-rekening Dc reserve is hetgeen op het kapitaal is afgelost. De heer Carels zegt, dat het woord „reserve" een ander begrip is en dient voor slechte jaren. De heer Luijk antwoordt, dat hij zich heeft gehouden aan het model van de balans. Weth. van Ast meent, dat deze reserve onder „afschrijvingen zou moeten wor den geracht. De voorzitter zegt, dat op de balans een nieuwe post „afschrijvingen" moet worden gebracht. Op de vraiag omtrent de verpachting der perc'eelen zegt de heer Carels met betrekking tot het gegeven schriftelijk antwoord, dat de verpachtingen pnder- handsch plants hebben en het publiek dus niet weet ef er grond beschikbaar is. De heer Luijk zegt, dat op de lalge- meene ledenvergadering dit wordt mede gedeeld en het dus publiek is. De heer Carels merkt op, dat iop de algemeene vergadering talleen leden komen, Het is beter te laten omroepen pf te ladverteeren De heer Carels vraagt wie de schuld heeft, als land in yervjuilden toestand verkeert? Het bestuur moet daarojp wijzien en zoonoodig het land (afnemen. De heer Luijk zegt, dat het zeer moeilijk gaat Als het gebeurt zegt de buitenwereld dat iemand het l and had (moeten hojuden, dan zou het wel gaan. Thans wcxrdt 3 maal per jaar controle uitgeoefend door het bestuur. De heer Krijger zegt, dat /aian den heer Luijk, secretaris der vereeniging alle eer toekomt. Er ligt nu. geen land braak. De heer Carels zegt, dat door eerder optreden het finantieel belang van de gemeente wordt gebaat. Na nog eenige discussie wordt overgegapn tot de vol gende vraag, dat het verstrekken van een baal kunstmest verkapte pachtredud- tie is. De h'per Krijger merkt (op, dat de kunst mest, dooi- rekening te houden met de contributie, uit e;!gen zak is betaald. De heer Carels zegt, dat ihet uit de kas van de vereeniging is betaald. De heer Luijk merkt op, dat men twee kassen zop. kunnen houden, één voor pachten en één voor Contributies. De heer Carels zegt, dat het zuiverder was de contributie te verlagen. Hij vraagt naar een lijst van pachters en pachtprijzen. De heer Eoagaört zou de pacht willen verhoogen en de clontributie laten verviallen, dan weet ieder waar hij aam toe is. Weth. van Ast merkt nog op, dat de foutieve meting geen invloed heeft op de annuïteit. Het publkJeeren, dat grond beschikbaar is, is eenigszCns vreemd. Men wordt dan lid en krijgt land, zonder vorige jaren door ctomtributiébetaling In de kosten van instandhouding der ver eeniging te hebben bijgedragen. De voorzitter leest vervolgens voor een schrijven van de Ver. van Ned. gemeenten aian de regeering, om door annuïteitsver laging, herschatting van de waarde der Déh eer Carels Zegt, dat het zuiverder gronden oif uitstel van betaling der af lossingen, de landarbeidersvereenigingen te helpen. In verband met de Vadature, ontstaan door overlijden van P. van D-ijke, stelt het armbestuur voior de betrekking van Secr.-Ontvangen en Penningmeester te cömbineeren voor bezuiniging. De heer Krijger zegt, dat de heer van Dijk zeer aocluraat is geweest. De heer Boagaart merkt op, dat bij overlijden het pensioen van de weduwe vervalt. Na nog eenige discussie wordt besloten het reglement zoo te wijzigen, dat ook een vrouw be noembaar is, met 4 stemmen. De heeren Carels en van Ast hielden zich bulten stemming. Daarna wordt in beginsel besloten tot aankoop van een miótorspuit van de ge meente Driebergen voor f 150, waarbij nog eenige reparatiekosten komen. Bij de rondvraag vraagt de heer Boa- gaart naar de vervanging van de vroed vrouw dopr dokter Polderman en TaiZe- laar. Hij acht het goed, dat de armen vrij waren in de keuze vian dokter. Weth. van der Slikke zegt, diat dam de kosten van de rekeningen veel hopger zouden zijn dan het salaris van den armendokter, gno|ot f 150. Op voorstel van den heer Carels wordt besluiten de Comm. van TioieZicht op het Lager Onder wijs op te heffen met ingang van 1 Juli vooir bezuiniging. De heer Boogaart acht het igewenscht, dan richtingwijzers wor den geplaatst bij U. Kurvink en Krijger. Weth. van Ast wijst op het plaatsen; van een waarschuwingsbord „Voorzich tig rijden" of „gevaarlijk kruispunt" bij de hoek van Krijger, O fhet aanbrengen van een spiegel. De voorzitter Zegt, dat volgens deskun digen spiegels geen voordeel zijn. De heer Krijger beaamt dit. De voorzitter zal het onderzloieken. Hierna sluiting. LANDBOUW EN VEETEELT De stand der gewassen op 15 Juni De weersgesteldheid in het begin van Mei was voor den groei van de meeste akkerbouwgewassen zeer bevorderlijk en de stand kon in het midden van Mei dan ook goed tot zeer goed worden genoemd. In de tweede helft van Mei en in den aanvang van Juni werd het wederom vrij koud en mede door het optreden van enkele vrij hevige nachtvorsten is de verdere ontwikkeling van enkele gewas9eD, doch vooral van de aardappelen en het gras- en hooiland in belangrijke mate vertraagd. Niettemin geeft de huidige stand reden tot tevredenheid en moet als beier worden aangemerkt dan die op hetzelfde tijdstip van 1935. De wintertarwe staat goed, plaatselijk goed tot zeer goed. In doorsnee belooft de tarwe een goed gewas te worden. Ook de stand van de rogge is boven nor maal. De roggebloei heeft een gunstig verloop gehad. De wintergerst vertoont eveneens een goeden stand. Wel komt dit jaar in het gewas veel stuifbrand voor. De haver heeft op verschillende peroeelen te lijden gehad van vreterij. De stand kan dooreengenomen evenwel nog goed worden genoemd. Zomertarwe en zomergerst vertoonen beide een goeden stand. De stand van de veldboonen kan even eens goed worden genoemd. De bruine boonen hebben zich niet gunstig ontwikkeld, wat vooral een gevolg is van de vrij sterke nachtvorsten. Door de droogte heeft het gewas een geringe mogelijkheid tot herstel, in verband waar mede de huidige stand dan ook slechts vrij goed is te noemen. De erwten ontwikkelen zioh bevredigend, hoewel dit gewas ook wel eenig nadeel heeft ondervonden van de nachtvorsten. De stand van het vlas is uiteenloopend. In het noorden des lands is deze goed, in het zuiden daarentegen slechts vrij goed te noemen. In Zeeland, waar voor 95 witbloei wordt geteeld, heeft het gewas door de droogte geleden. Het koolzaad en blauwmaanzaad ver toonen een goeden tot vrij goeden stand. Beide gewassen worden slechts in kleine oppervlakten aangetroffen. De consumptie-aardappelen hebben in vrij ernstige mate van regens en nacht vorsten te lijden gehad. Versohillende per oeelen zijn geheel afgevroren. In vele streken was mede door de vrij slechte opkomst, de stand op het einde van Mei niet gnnstig, dooh de laatste dagen is hierin verbetering gekomen. Op het oogen- blik kan de stand goed tot vrij goed worden genoemd. De suikerbieten zijn ook in de laatste weken vooruitgegaan. De stand is goed te noemen. De uien en de cichorei vertoonen een goeden tot vrij goeden stand. Hooibroei Het is een niet te miskennen feit, dat ieder jaar opnieuw tengevolge van brand door hooibroei aanzienlijke kapitalen voor de gemeenschap verloren gaan. Ieder weet, dat hooi broeit en dat lichte broei noodzakelijk is voor een goede kwaliteit, maar zware broei, waardoor brandgevaar ontstaat, behoeft bij een kundig en voorzichtig landbouwer niet voor te komen, een hooge uitzondering daargelaten. Enkele praotisohe wenken om zooveel mogelijk brand door hooibroei te voor komen, mogen hier volgen. Landbouwers, zorgt ervoor, dat uw hooi vooral goed droog in den berg komtzet, indien eenigszins mogelijk, het eerste hooi aan een klamp en tas het hooi geleidelijk op. Stelt u ten minste éénmaal per dag op de hoogte van den toestand van uw hooi. Komt ae geur of kleur u verdacht voor, of wordt het hooi-ijzer in het hooi naar uwe meening te warm, waarschuwt dan onmiddellijk de Verzekering-Maatschappij, hetzij rechtstreeks, hetzij door middel van den agent telegrafisch of telefonisch. Zij zal u dan ongetwijfeid, met het oog op de te nemen maatregelen ten spoedigste raad geven. Is er direct brand gevaar, dan verdient ook het waarschuwen van de plaatselijke brandweer dringend aanbeveling. De Suikerbietensteuri 1936 De vergoeding aan telers gehandhaafd De minister van landbouw heeft een beschikking uitgevaardigd betreffende den steun ivoor den suikerbiete(ii|o|o:gst 1936. De vergoeding aain de 'telers van suiker bieten twfardt gejbain/dhaiafd iop het bedrag van het vorige jaar, te weten iqngeveer f 10. De beginselen van de desbetreffende beschikking (vlajn [het vprige jaar Izjijjn! in groente lijnen gehandhaafd behoudens de volgende punten f; Vooir de Wieringerm'eer en de Veen koloniën zullen extra worden toegewezen hoeveelheden' vlajn. respectievelijk 7i/2 (mlilliioen kïlojgnaim.' en' 77 milli|0|ejni kilo gram bieten. De hoeveelheid, welke de oioigsl meer aal blijken te bedragen dan 1547i/2 milhoen kilogram bieten', aal tot veevoer wioirden verw'erkt, waaryoor aan de fabrikanten een bijslag van f 5,— ten bekoieve van de telers zal worden gegeven. Ook loiver deze bieten wordt apn de telers een prijs jvpin-f 10 gegarandeerd. De suikerfabrikanten zullen zich Iblij overeenkomst moeten verbinden, niet meer suiker te zullen produe'eeren dam overeenkomt met ongeveer 216 millioen kilogram geraffineerde suiker, welk quan tum wisselt, indien het suikerrendement imieer pf (minder dart 17 pet. bedraagt. De basis vooir de berekening 'der ver goeding aian fabrikanten wordt terug gebracht tvlamj f 18,85 per 100 kilpgralni, zloioials dit bedrag het vorige jaar 'gold tot f 18,10 lv|o|oir kojmlendein ppgist. AANBESTEDINGEN POORTVLIET. Vrijdag werd door het bestuur van het Waterschap Poortvliet aanbesteed het verfwerk gebouwen, en het leggen van een betonbrug enz. In schrijvers waren: Verfwerk gebouwen* J. C. Endhoven Zn., Direictiekeet f 87.50 Machinistenwoning f 73.50; G. A. Goud zwaard f84; f59; J. M. van Zaltbommel, f98; f62; G. Sakko f92.50; f69.50; ge gund aan C. A. Goudzwaard, Poortvliet. Brug Engelaarsdijk enz. A. v. d. Werf, Scherpenisse, A f45; B f385; „W. v. d. Weert, id., in massa f388.50; C. J. Geluk C. Hartog, St.-Maartensdijk f 456 G. K. Krijger, Poortvliet, f369; J. Vos, .Tholen, f351 (gegund); W. J. Gunter, Poortvliet, f 397. SPORT VOETBAL. Serienederlaagwedstrijden. Bruinisse, 20 Juni. Bruinisse—Colijns plaat; 1—0. Nederlaagwedstrijden. St.-Annaland. Ie afd. W.H.S. I—'t Veer tiende (Bergen op Zoom): 1—9. 2e afd. W.H.S. II—S.S.S. II (Vrederust): 3-7. St.-Maartensdijk, 22 Juni. Bekerwed strijd. Violent I—Smiit I uit Wemeldinge: 6—0. Returnwedstrijd op Zaterdag 25 Juli of 1 Augustus te Wemeldinge. Oud-Vossemeer. O.V.C. II—Thoolsche Boijs II: 11—2. O.V.C.-comb—Thoolsche Boijs I: 3—5. „De Luchtbode" Zierikzee Wedvlucht van Charleroi (Frankrijk) op Zondag 21 Juni. Afstand 600 K.Mjj Gelost 7.20; eerste duif 5.27.7. Jan Nie- mansverdrie 1 en 5; W. N. Pankow 2, 3 en 6; A. Flikweert 4, 8 en 9; C. Berrevoets 7. «De Zwaluw» Oud-Vosmeer Wedvlucht uit Orleans. A. v. Treijen 1 1 en 15; gebr. Hoek 2, 5 en 8; gebr. van Driel 3, 7 en 14; W. v. Dorst 4; M. v. d. Zande 6 en 10; J. Vaders 9 en 16; A. Heestermans 11; J. v. d. Zande 12 en 13; A. Aarden 17; J. Verhees 18 en 19. TELEGRAMMEN Het 300-jarlg bestaan der Utrechtsche Universiteit Dinsdagmiddag zijn H.M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juliana tegenwoordig geweest bij de plechtige herdenking van het 300-jarig bestaan der Utrechtsche Universiteit in de Domkerk. Alvorens deze plechtigheid bij te wonen begaven H.M. en H.K.H. zich naar de woning van den Commissaris der Koningin in Utrecht, waar H.M. namens het Universiteits fonds het gedenkteeken der Universiteit werd aangeboden, waarvoor Zij haar dank betuigde en de hoop uitsprak dat nog vele schoone bladzijden aan de ge schiedenis van de Universiteit mogen AARDBEIEN De aardbei bloost weer langs den grond, Aanlokk'lijk nood, de wangen rond, Om even nog te „zoinnen", Zelfs is het hier en da:ar te laat, Daar is, na eenig „rijp" beraad, De pluk alreeds begonnen! Er speuren handen tusschen 't [groen, 't Begin van 'n feestelijk seizoen, Dat ons weer gaat verwennen Met lekkernijen,, geurig, frisdh, Waarvan de smaak zoo heerlijk is, En die we allen kennen! Want wat is alles welbeschouwd Meer smakelijk en meer vertipiuwd, Wat is er waarlijk puiker, Dan een bescbiuitje, toebereid Met versche aardbei-heerlijkheid, Bestrooid met witte suiker? Of wel een zjuiv're aardbei-böwl, Vervaardigd in de hoolgesdhiplojli Der hoiojg're huishoudkunde. En dan tot slot de blanke droom Van aardbei met geslagen roiOm, Die ons matuur graiag gunde! Nu zwermt de geurig-frissche buit Weer over heel lOfns landje uit, Door dorpen en door steden! Daar staat in glanzend roiod ornaat Vooir iedereen, in pradht-formialat, De aardbei (aangetreden! O, aardbei, weldaad uit mijn jeu,gd, Vol zbmerkleur en zomervrepgd, Al is bet lot sjoms nukkig, Cjij leert ons in den Zomertijd: „Wat zijn we met een kleinigheid „Vaak smakelijk gelukkig!!" worden toegevoegd. Daarna werd de plechtige stoet van hoogleeraren en stu denten gadegeslagen. In de domkerk, waar 3 uur de plech tigheden plaats hadden, spraken drs. Jiaicob, prof. VfoPlgriaf ©n de (mflniister viajn O. K. en W., prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruine. Deze laatste bood namens de regeering hartelijke gelifltwensehen aan voor de Utrechtsche Universiteit. Doodelijk ongeval Hedenmorgen half zes is de 45-jarige F. Hofmann te Valkenburg, die voor zijn huis enkele takken van de boomen wilde snoeien, van een 10 M. lange lad der gevallen. De man was op slag dood. Opslagplaats uitgebrand In den afgeloopen nacht is de opslag plaats, waarin machine- en cylinderolie van de stoombootonderneming H. Jansen te Lith (N.-Bi.) uitgebrand. De schade, die wordt geschat op pl.m. f 10.000, wordt door verzekering gedekt. Brutale overval Hedenmorgen werd zekere v. d. Avoort te Riel en zijn 60-jarige vrouw ge wekt door slagen op de deur. Toen hij buiten kwam werd hij door twee mannen aangevallen. Zij brachten hem eenige ern stige verwondingen toe met een stok met spijkers. Een der mannen drong de woning binnen en gaf de vrouw in de keuken een pak slaag. Zij namen de vlucht zonder iets te kunnen meenemen. De vrouw waaarschuwde de politie. Een dokter heeft v. d. A. verbonden. Van de daders ontbreekt elk spoor. Doodelijk ongeval Maandagavond reed de heer D. Nauta te Harkema-Opeinde (Fr.) met een tweetal aaneengekoppelde wagens, be laden met hooi, over den weg. Plotse ling bleek dat de achterste wagen het 7-jarig dochtetrje van den veehouder F. Vriezema had overreden. Men vermoedt dat het meisje tusschen beide wagens is gekropen om zoodoende op het voor ste zitbankje te komen. Hierbij is zij gevallen voor de wielen van den zwaar geladen wagen. Het kind werd dood opgenomen. De staking te Marseille In Marseille is de staking der zee lieden Maandagavond weer uitgebroken. Met inbegrip van de sleepers- en vis- schersmatrozen, zijn reeds 5000 inge schrevenen in staking. Buslichtingen Zierikzee Op Werkdagen voor Duivelaud, Hol land emi buitenland: 4,10 12,50 17,30. Schoujwlen efni Dreisdhoir: 5,45, 11,50. KerkiwUrve7,25, 16,50.* Voor stadsbésteliirug: 8, 13,40, 20,15. Voor buitenbestellinjfl: 8. Zondags vopr Duiveland, Holland en Buitenland: 9,07. MARKTBERICHTEN. (ROTTERDAM, 22 Juni. Granen en peul vrachten. Daar de aanvoeren wegens het vergevorderd seizoen van weinig betee- kenis meer zijn, zal vóór den nieuwen oogst géén noteering meer worden op gemaakt ROTTERDAM, veemarkt Dinsdag 23 Juni. Aanvoer 2744 stuks. Paiarden 171; veulens 14; ezels 1; magere runderen 418 en vette runderen 805; vette kal veren 253 en grasklalVeren 73; nuchtere kalveren 875; schapen en lammeren 44; varkens J5; bokken tof geiten 28; zuig lammieren 57. Prijzen per k.g. Vette koeien le kwal. 54, 2e 48, 3e 33—38; vette ossen le 48, 2e 45, 3e 36—40; stieren le 46, 2e 42, 3e 34—38; vette kalveren le 60, 2e 48, 3e 32—38; schapen le 39, 2e 35, 3e 27; zuiglammeren le 38, 2e 34, 3e 26; gras- kalveren 2e 40, 3e 30; nuchtere slac(ht- kalveren le 28, 2e 24, 3e 20; slacht- paarden le 41, 2e 35, 3e 31; Prijzen per stuk: Schapen le kwal. f 19, 2d f 1'511 3ei f 11; lammeren (ié, f 17, 2e f 1'3, 3d f 10; nuchtere slachttealveren le f 7, 2e f 5, nuchtere fokkalvera» le f 13, 2e f 10, 3e f 7; slachtpaarden lie f 165, [2e, f 126, 3e; f 85; werkpaarden le f 260, 2e f 160, ,3e f 110; hitten le f 110, 2e f 80, 3'e f 60; stieren le f 240, 2d 195, f 105; kalfkoeient le f 195(j 2el f 160, 3e f 100; melkkoeien le f 200, 2e f 165, 3e f 110; vaarzen le f 130; 2e f 95, 3e f 75; pinken le f 95, 2e f 80, 3e f 65; biggen per week le f 40, 2e f 25, 3e f 15; zuig lammeren le f (H21, '2d f 9, 3e f 6; vare koeien le f 135, 2e f 115, 3e f 100; bokken laf geiten- 1-ej. f 7, 2-e' f 5, 3e: f 2. Vette 'koeien en assen, aanvoer als vorige week; handel traag, prijzen lager; stieren, aanvoer iets gropter, handel ma tig, prijzen dalende; vette kalveren, aan voer aanmerkelijk ruimer, handel slecht, prijzen lager; schapen en lammeren, aan voer weinig, handel wieinilg, prijzen la ger; nuchtere slacht- en fokkalveren, -aan voer iets minder, handel tamelijk, prijzen minderwaarden, -aanvoer korter, handel matig, prijzen van vorige week -gemak kelijk te handhaven; kalf- en melkkoeien aanvoer als vorige week, handel slepende, prijzen dalende; vaarzen en pinken, aan voer korter, handel zeer stil, prijzen als vorige week; graskalveren, aanvioier groo- ter, handel zeer stil, prijzen minder; zuig lammeren, aanvoer minder, handel weinig prijzen minder; vare koeien, aanvoer wei nig, handel flajuiW, prijzen iets lager; bokken of geiten, aanvoer iets minder, handel goed, prijshoudend Er waren t.b.c'.-vrije floklstieren ter markti De belangstelling was, in verband met den hooitijd minder gr/opt dan vorige week. AARDAPPELPRIJZEN AMSTERDAM Marktbericht van Jac. Knoop, Makelaar in aardappelen, Dacostastraat 16, telef. 81431, Amsterdam. Om de andere dag gaan de prijzen der nieuwe aardappelen lager. De vraag is nog niet groot. Grove drielingen zijn gevraagd. Zeeuwsche bonten en blauwen zijn bijna opgeruimd, verder zal de da ling langzaam gaan. 22 Juni '36 werden de volgende prijzen gemaakt: Nieuwe Malta aardappelen f 14.5015; per 100 kilogram. Zeeuwsche bonten en blauwen f2.90—3; id. Roodstar fl.8„—9; Friesche Roodstar f2—2.60; per 70 kilogram. Veilingsvereen. »De Eendracht*», Tholen Veiling van 22 Juni. Eerstelingen f4.64—4.30; poters f2.71— 3.21; Kriel f2; Bonken f4.01—4.08; per 100 kilogram. Aardbeien 16—18; p. k.g. WEERBERICHT Hoogste barometerst. 767.3 te Vestmanoer Laagste 760.5 te Jan Mayen Verwacht tot den avond van 24 Juni: Meest zwakke Westelijke tot Noordelijke wind, half- tot zwaar bewolkt, droog weer behoudens kans op onweer, warm. Zon ap: Zóm onder: 24 Juni 3.40 8.24 BUITENLANDSCH WEEROVERZICHT De luchtdrukverdeeling in Europa is uiterst vlak geworden. De temperatuur stijging in Frankrijk ging door. In Scan dinavië daalde de barometer. Een strook- vpnmSg! gebied vam hepge -druk ligt over IJsland en de Noorsche kust. Van de depressie in de Gpdf iv|a<n Blsaaye is iwlei- nig meer te bemerken. Het versdhil "tus schen de hoogste en laagste barometer standen bedraagt slechts iets meer dan 7. In het Westen is eenige afkoeling te wachten. In het Oosten is het zeer warm. De zware regens hielden op. Het weer is stabiel. Als de wind naar het Wekten omgaat zijn niet meer de hooge temperaturen van vorige week te wach ten. Er is echter warm weer te ver wachten met plaatselijk onweer. JUNI 1936 Zon. 7 14 21 28 M». 8 15 22 29 Di. a 9 16 23 30 ffo. 3 10 17 24 Do. 4 11 18 25 Vr. 6 12 19 26 Vi» Za. 6 13 20 27

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1936 | | pagina 3