FEUILLETON HET GEHEIM DER ZEVEN WIJZERPLATEN Uit Stad en Provincie Rheumafiek 'laaf* U toch wrijven akkers Kloosferbalsem KLANKEN LANGS DE LIJN Derde orogr«mm< Z. R, C. Dinsdag 7 April. 11,05 London Reg.; 11,20 Droitwich; 1,20 Brussel VI,; 2,20 Droitwücb; 4,2d London Reg.; 5,20 Brussel Vlaams; 7.05 London Reg.; 7,50 Brussel Vlaams; 11,20 Parijs Radio. (Wijzigingen voorbehouden). de hoogte Was, ialdus „De Voorwaarts". Den volgenden daig wapperde in Noor den van tal van huizen de driekleur en tegen het uur, dat de Koningin Zou arri- veeren, stonden honderden belangstellen den langs den weg. Ook de weinige twijfelaars gaven zich gewonnen, toen op het vastgestelde uur werkelijk een fraaie auto, miet voorop ttwee vlaggetjes, die den koninklijken standaard moesten voorstellen, verscheen. Een luid gejuich steeg uit de samenge stroomde dorpelingen op, dat echter plot seling verstomde, toen inplaats van fle Koningin, mievr. L., die in het coimpllot betrokken was, uit de auto stapte en een langen neus tegen haar dorpsgenoo- ten maakte. Hoewel schoorvoetend, kiolzen de beet genomen en tenslotte toch de wijste partij en lachten zuur-zoet muee. Het vertrouwen in den barbier ails „plaatselijk nieuw tsorga,an" is diep ge schokt... 28 koeien en 12 paarden verbrand Zondagavond is brand uitgebroken in de groote landbouwscbuur jop het erf van den landbouwer F. Burn te Bosch- kap e 11 e (Z.-V.) In een minimum van tijd was alles platgebrand. Het vuur werd aangewakkerd door den feilen Wind. In de schuur bevonden zich 28 stuks hoorn vee en twaalf paarden. Men slaagde er niet in de dieren tte bevrijden, zoo dat- zij jammerlijk den vuurdood vonden. Ook een groote hoeveelheid stroo en hooi werden door het vuur vernietigd. De oorzaak van de brand is nog niet vastgesteld. De motorspuit van Stoppel dijk was spoedig ter plaatse, maar kon tegen de vuurzee weinig uitrichten. Noodlottige stoeipartij Zaterdagmiddag waren twee milliciens zekere M. uit Brielle en zijn kameraad R. aan 't stoeien in de Oranje Nassaukiat- zerne te Bergen op Zoom. R. had een geweer in de handen en .plaatste dit op een gegeven moment in de zij van zijn vriend. Op zijn vraag: „Ja". Beiden vermoedden toen niet, welk een vreeselijk gevolg deze stoeipartij zou hebben. Het geweer bleek namelijk gela den te zijn met een lossen patroon. R. trok de haan over en tot zijn groote ontsteltenis ging, het schot af. Er ontstond groote consternatie toen M. in elkaar zakte. De militaire geneesheer, was spoe dig ter plaatse. Na geconstateerd te heb ben dat een long en de lever vajni het slachtoffer waren geraakt, is M. naar het algemeen Burgergasthuis vervoerd-, waar onmiddellijk operatief is ingegrepen. M., die veel pijn lijdt, maakte bet Zondag avond naar omstandigheden vrij goed. Ongelukken In Den Haag is de 7-jarige jongen J. J. D., wonende in de Gabriel Metsu- straat, toen hij den rijweg overstak, zon der voldoende uit te kijken, door een autobus van de H.T.M. overreden. Hoe wel de chauffeur, de 27-jarige G. P. W., uit alle macht remde, kon hij een aan rijding niet meer voorkomen. De knaap kreeg zware inwendige kneuzingen, waar aan hij na enkele oogenblikken bezweek. Een tweede ernstige aanrijding, waar van eveneens een 7-jarige knaap het slachtoffer werd, gebeurde te Wasse naar. Op den Storm van 's-Graven- feandeweg werd de 7-jarige J. T., die daar met zijn kameraadjes speelde, door een auto van den heer van S. uit Was senaar overreden en vrijwel op slag ge dood. Er gaat meer tijd verloren door speelschheid dan door luiheid Een geheimzinnig verhaal door AGATHA CHRISTIE 33 (Nadruk verboden) „Nu, dat kan ik toch niet iwieigeren •wiel?" zei Bill, terwijl Zijn gezicht zoo rood werd als een baksteen. Bundie voelde zich eenigszins ongerust. Ze kende miaiar. .al te goed (de gevoeligheid van m'ijnheer Will/'aim Eversleigh voor vrouwelijk charmle. In de handen van een vrouw latLs de gravin, zlou Biill alls Was zijn. Zij vroeg zlich weer (af of Jimlmy Thesiger Wel wijs wias geweest Bill in het vertrouwen te memien. „De gravin", zei Bill, „is een heel charmante vrouw en vreeselijk intelli gent. Je had eens moeten zien hoe ze het huis met me bekeek. Ze stelde aller lei vragen". „Wat voor vragen?" vroeg Bundie plot seling. Bill was erg verward in zijn uitleg. „O, dat weet ik niet. Over de geschie denis ervan. En oude meubeleno, allerlei dingen." Op den overweg aan de Vierde Kade te Gouda, is een 17-jarig meisje, W. van Loon geheeten, door een Dieseltrein gegrepen en vrij ernstig gewond. Het meisje stak den overweg over juist toen de 7.3S van Gouda naar Utrecht verfroK- ken trein aankwam. Zij lette niet op het treinverkeer en werd gegrepen en weggeslingerd. De bestuurder van den trein zette dezen onmiddellijk stop en stelde een onderzoek in, waarbij hij het meisje onder aan den spoordijk vond liggen. Haar linkerbeen was verbrijzeld en zij had een schedelfractuur. ZIERIKZEE. Vrijdagavond kwam de af- deeling Zierikzee van „Volksonderwijs" in algemeene vergadering bijeen in het ver gaderlokaal van den heer P. D. Ver- strate. Aanwezig waren 5 bestuursleden en 10 leden. In zijn openingswoord richt te de voorzitter, de heer H. Schuurman, zich in het bijzonder tot den heer C. M. Weststrate, hoofd der O.L. School te Dreischor, die op deze vergadering een toelichting zou geven op het rap port van de Volksonderwijsbevredigings- commissie, waarna spr. eenige woorden wijdde aan den afgetreden voorzitter, Ds. H. J. Barnouw, welke 7 jaar het voorzitterschap heeft bekleed, wien hij namens de vereeniging dank bracht voor al hetgeen hij in het belang der afd. en het openbaar onderwijs heeft gedaan. Spr. hoopte verder dat onder zijn lei ding de afdeeling goed moge gaan, waar voor hij aller medewerking inriep. Naar aanleiding van de hierna gelezen notulen van de vorige vergadering, deel de de secretaris, de heer P. A. G. van Dijk, mede, dat men over het vormen van een kring nog wacht op nadere mededeelingen van de afd. Brouwersha ven en wat de Schoolartsendienst be treft, het bestuur een nadere bespreking zal hebben met Dr. Ittmann. Uit het Jaarverslag van den secretaris stippen wc aan dat het ledental terug liep van 229 tot 210 en dat aan he* Hoofdbestuur een bedrag van f 30.89 kon woarden overgedragen van de op de Paardenmarkt '35 georganiseerde Bloemp jesdag. Over de Cursus „Veilig Verkeer" zal nog een bespreking met den Burge meester plaats vinden. De penningmees ter de heer J. L. Legemate, bracht hier op het financieele verslag uit, waaruit bleek, dat de ontv. bedroegen f 413.495 en de uitg. f304.56, zoodat er een batig slot is ad f 108.935. Een commissie, be staande uit de heeren H. H. de Boois en J. Elema, controleerde boeken en be scheiden en adviseerde tot goedkeuring van de rekening, waartoe m.a.st. besloten werd. Het periodiek aftredende bestuurslid, [Mr. S. R. Bakker, werd bij acclamatie als zoodanig herbenoemd,terwijl in de vacature, ds. H. J. Barnouiw, ma 2 vrije stemmingen, werd gekozen de heer C. Tanis, die zijn benoeming aanvaardde. Daar de wenschelijkheid nog werd uit gesproken het bestuur uit te breiden, zegde het bestuur toe dit onder het oog te zien en eventueel op de volgende ver gadering met een voorstel te komen. Hierna was het woord aan den heei1 Weststrate, ter besprekingi vam het rap port van de Bevredigiimgsoommissie (eën tamelijk lijvig; boekdeel) dat op de ,op 16 Mei te Utrecht te houden buitenjg), algj. verg., Wiaar de heer Weststrate de afd. zal vertenen'wloordigep, in behande ling zal komen. Op uitvoerige wijze be handelde spr. den inhoud van het rap port en lichtte hij de verschillende on- derdeelen en de totstandkoming van het rapport zfelve toe, benevens de 4 con clusies. Op voorstel van den voorzitter werd elk der conclusies door de ver gadering nog eens afzonderlijk bespro ken, waaruit zich nog eenige discussie ontspon, vooral wat het vormen van de z.g. schooldistricten betreft. Tenslotte werden de conclusies in hu|n geheel door de vergadering aanvaard. Den af gevaardigde naar de vergadering werd vrij mandaat gegeven. De voorz. dankte hierop den inleider hartelijk voor zijn voordracht wat de aanwezigen met ap plaus onderstreepten. Bij de nu volgende rondvraag vestig de de voorzitter de aandacht der ver gadering op de Propagandavergadering, welke op Dinsdag 21 April e.k. in „Ju liana" zal gehouden worden en waarop het hoofdbestuurslid Kiaas de Vries zal spreken, terwijl de avond zal worden opgeluisterd door zang em declamatie. Spr. deed een beroep op de aanwezigen om zooveel mogelijk menschen op te wekken deze vergadering te bezoeken. Vervolgens sprak een der aanwezigen er zijn verontwaardiging over uit dat geen der leerkrachten bij het openbaar lager onderwijs alhier op deze vergade ring aanwezig was, waarmede de andere aanwezigen het volkomen eens waren. Een andere stem uit de vergadering had ook meer ouders op deze vergadering verlwlac'ht daar er todh heusch wel iets goeds te hooren was. Over dit en nog enkele andere punten van internen aard, werd nog eenigen tijd gesproken, waar na de voorzitter met een o/pWIekkend woord de vergadering sloot. BURGH. De ledenveijg. van „Het Groene Kruis", welke Donderldlagaivpnd in Hotel Biakker gehouden wend, was veel beter bezocht, dam gewoonlijk, mis was het man- tal laanwiezigen nog klein in vergelijking imiet het laantal leden. DeZe gnoote op- koimist aal 'wiel in verband hebben -gestaan maet de laangekonldigde ivertppning van de z.jgl.n. „Groene Kruisfilm". Na een Welkom van den voorzitter volg den notulen en jaarverslag van de secre taresse, Imlej. P. Leanisoim-, Welke onder dank iaan haar Wier den goedgekeurd. Ver volgens Wias de rekening en verantwoor ding door den [penningmeester de heer J. S- Kortewieg, man de orde. De ontvang sten hebben bedragen f2499,16, de uit gaven. f2331,06, lalzlojo een goied sloit van f 1268,10. Bij monde van den heer J. van Sluijs, bracht de finianeieele 'cOirnjmissie verslag uit, wjelke -adviseerde to,t goed* ring, Wlaarna de penningimleester gede chargeerd Werd. Het jaarverslag van het bestuur omtrent de toestand van het imla- teriaal, werd uitgebracht door /mievr. Boot—Fokker. De voorzitter deed vervolgens mlede- deeling, dat de collecte imlet de bekende Bmlmiabloem' dit voorjaar Wleer -zlal gehou den worden. Bij de rondvraag Vroeg een der leden naar de hooge uitgaven voior de hoogtezon. De voorzitter deelde imiee, dat dit komt, doordat de lajmp een keer doorgebrand is, en deze bij vernieuwing f 110 ©n bij reparatie f 75 kost. Ofmldat de hoogtezon van zo)o groote beteekenis is, dat hij niet geniiist kan iwiorlden in tvele gevallen en het ©en duur instrument is, iwlordt er van de leden, die er gebruik van imiaken een kleine vergoeding maar draagkracht gevraagd. Nia de pauze bracht zuster Duveköt DE MODERNE HUISVROUW WASCHT MET H Z Een pakje H. Z. in 30 liter water op lossen, met het waschgoed aan de kook brengen en 15 minuten laten trekken. Dan brengt de waschdag geen moeilijkheden meer en is goedkoop. ZELFWERKEND WASCHMIDDEL HZ 20-B Op dat oogenblik kwam de gravin de kamer binnen. Ze scheen een beetje buiten adem. Ze zag er buitengewoon mooi uit in een nauwsluitende zwarte fluweelen japon. Bundie bemerkte hoe Bill dadelijk in haar naaste omgeving was. De ernstige jongeman met den bril op, voegde zich bij hen. „Bill en Pongo hebben het beiden flink te pakken", merkte Jimmy, Thesiger lachend op. Bundle was er heelemaal niet zoo ze ker van, dat dat iets was om mee te lachen. ZEVENTIENDE HOOFDSTUK. Na hel diner George hield niet van moderne nieuwig heden. Dus was er op de Abdij geen spoor van zomets als centrale verwar ming. Daarom was, toen de dames na het diner, het salon betraden, de tem peratuur heelemaal niet op het ipeil van moderne mondaine avomdjapiotninen. Het viuur dat brandde in den haard werd een magneet. De drie vrouwen kropen er om heen. „Brrrrr", zei gravin op weiluidenden exotischem buitenlandsdhen tooln'. „De dagen worden korter", zei lady Coote eni trok een geborduurd monster van een sjaal dichter om haar breede schouders. „Waarom verwarmt George het [huis niet zooals dat behoort?" zei Bundle. „Jullie Engelschen, jullie verwarmt uw huizen nooit", zei de gravin. Ze haalde Ifyaar lang cigarettenpijpje te voorschijn en begon te nopken, „Die haard is oiuderwetsdh", zei lady Goote. „De hitte trekt in den schoor steen in plaats van im de kamer". „O," zei de gravin. Een stilzwijgen volgde. De gravin ver veelde zich zoo klaarblijkelijk in het ge zelschap, dat -alle qonversatie lm|oeilijk Wierd. „Het is grappig", Zei lady Goote, de stilte verbrekend, „dat /mevrouw. Maooat- ta's kinderen den hof hebben. Tenminste, ik bedoel eigenlijk niet grappig...." „Wiat", zei de gnaivin, „is de bof?" Bundie en lady Goote begonnen het tegelijk uit te leggen. En imet zijn tweeën sik/egden ze er ten laatste in. „Hongaarsche kinderen hebben het toch Zeker ook wel?" -vroeg lady Cqol-e. „Hè?" zei de gravin. „Hongaarsche kinderen, lijden die er laiah?" „Ik Wieet het niet", zei de gravin, „hoe Zou ik?" Lady Cdiote keek haar to'et eenige ver wondering iaan. „Maar ik dacht dat u -werkte..." „O, bedoelt u dat". De gravin ging rechtop- zitten, nami haar cigarettenpijpje uit haar tmlond en begon vlug te praten. haar jaarverslag uit, wlaaruit we een en ander overnemen. Gedurende 1935 wlerden afgelegd 3089 bezoeken, waarvan 3 miaal verloskundige hujp. 1 imaal eerste hulp, 12 maal laatste hulp, 5 im/a/al hulp bij ontsmetting. In 109 gezinnen wierden ongeveer 120 patiënten daardoor geholpen. Twieemtaal Werd hulp verleend bij transport naar Goes. Voor de zuigelingenzorg werden afgelegd 374 bezloekeii, terwijl 52 zuige lingen onder toezicht aviaren. Voor de T.B'.C.-bestrijding werden 274 huisbezoeken afgelegd, met onder toe zicht 15 patiënten in 11 gezinnen. Het totaal aantal bezoeken is dus 3737, een getal dat demonstreert, van hoe groote beteekenis een wijkverpleegster, die haar taak serieus opvat, in een gemeente is. Ook buiten haar dageüjksthe verplegings- arb'eid verricht zij nog tal van werkzaam heden ten algemeenen nutte. Hiervan noe men we de hoofden van behandeling der schoolkinderen, haar aandeel in de cursus E.H.B.O., die gegeven werd en wiaarvan zij de practijklessen aan de dames gaf. Mede stélde zij een onderzoek in naar vioedinigstoestand in de gezinnen va[n klei ne boeren, tuinders en arbeiders, het geen tot gevolg had-, dat een cursus georganiseerd werd in het goedkoop be reiden .van wintervoeding. De voorzitter dankte de zuster vroor haar verslag en voor haar werk voor de vereenigirgj, hetgeen de vergadering onderstreepte. Hierna werd de film, Welke in Haam stede kort tevoren oioik gedraaid had en welke tot motto had: „Dioior allen, voor allen", vertoond. Ook hier kon wegens het vergevorderde uur de laatste film niet vertoond worden, wiat wel jammer was, daar deze zeker niet de minste was, .naar men ons meedeelde. Hierna sloot de voorzitter met een woord van dank aan mej. Smit voor haar mo;o,ie film, alsmede de pers voor haar mede werking. Vermelden we tenslotte, dat in de pauze een collecte werd gehouden ter bestrijding van de klosten, die opbracht f 20,70. Na aftrek van de kosten zal ,het restant besteed worden tot uitzending van een kind naar een der kolonies van, het Centraal Genootschap voior Kin- derherstellings- en Vakantiekolonies, waarvan het groote nut bij ieder Wel bekend zal zijn. NOORDWELLE. Vrijdagavond hield de kolenbond „Door Eendracht Sterk" haar algemeene ledenvergadering. De nieuw benoemde voorzitter, de heer C. A. Boo- gerd, dankte de vergadering in zijn ope ningswoord, voor het vertrouwen in hem gesteld, door hem voor deze functie te kiezen. Voorts wees spr. erop, dat de bond, evenals zooveel andere vereenigin- gen op dit gebied werkzaam, mede door de slechte tijdsomstandigheden, een moei lijke tijd doormaakt. Hij sprak in ver band hiermee de wensch uit, dat de vereeniging haar werkzaamheden zal kun nen blijven voortzetten. Uit de rekening en verantwoording, welke hierop volgde, stippen we het volgende aan. De ontv. en uitg. over het afgeloopen boekjaar, bedroegen resp. f706.41 en f593.14. Goed slot f 113.27. De omzet besloeg 567 H.L. brandstoffen. De aftredende bestuursleden, de heeren J. den Bleijker en K. Viergever werden met bijna alg. stemmen herkozen. In de rondvraag, werd de vraag op geworpen of het niet wenschelijk zou zijn, de brandstoffen in twee keeren te leveren, in verband met het voordeel van gemakkelijke betaling. Dit stuitte echter op het bezwaar, dat het kwantum hier voor te gering is. Aan het verzoek om de levering begin Juni te doen plaats vinden, werd door het bestuur gehoor gegeven. Hierna volgde sluiting. NIEUWERRERK. De afdeeling Duive- land van het Centraal Genootschap v. Kinderherstellings- en vacantiekolonies, hield Zaterdag 4 April in Rehoboth haar jaarvergadering. Voorz. dhr. W. Wandel. Benoemd werd tot secr.-penn. zuster J. H. Mensingh, die de benoeminjgi gaartne aanneemt. Thans komt de uitzending van kinderen naar vacantiekolonies ter spra- „Ik zal u eenige gruwelen vertellen", zei ize. „Gru,wielen, die ik gezien heb' Ongeloofelijk. U z/oiudt het niet kunnen gelooiven." En ze had gelijk. Ze sprak vloeiend en wist aanschouwelijk te beschrijden. Ongelooflijke tpioneelen van hpingerdood en ellende wierden door haar geschilderd' ten genoege wam haar gehoor. Ze sprak over Buda-Pest kort na den oorlog en vertelde de lotswisselingen van de stiad tot op den dag wan heden. Ze Wias dra- Smlatisch, miaar ze leek ook een beetje vond Bundle op- een grajmJofoloinplamt. Je zette haar op en ze speelde. Em dan hield ze na een korten tijd even plotse ling op. Lady Coote Wias tot in haar ziel 'ge roerd, dat bleek duidelijk. Ze zat met haar ImJond een' beetje open en Ihiajar groor te, donkere droevige oiogen pp de gravin gericht. Nu en dan bracht zij' een op merking in het Imlidden. „Drie kinderen van één van tmiijn wicht jes zijn levend verbrand. Vreeselijk vindt u niet?" De gravin sloeg er geen acht op. Ze ging alsmlaar door. En ten laatste hield ze even plotseling pp 'ajs ze begonnen wias. „Zoo", Zei Ze, „nu heb ik het u ver teld. We hebben geld.... mlaar geen or ganisatie. En die hebben iwle juist mov dig". Lady Coote zuchtte. „Ik heb' mijn man Ihooren zegjgjen, dat Laat U niet kwellen door rheumatische pijnen, die U oud maken vóór Uw tijd. met den geneeskrach- tigen Kloosterbalsem die ze snel verdrijft. dringt tol diep in de weefsels doorl ke. Het ,is jammer dat er ieder jaar door de geringe financiën maar zoo wei nig kinderen hiervan kunnen profiteeren, maar er toch zooveel meer kinderen voor in aanmerking zouden komen. Getracht zal worden hierin verbetering te brengen door meerdere propaganda, daar men van meening is, dat de men schen niet genoeg bekend zijn met dit mooie werk. De minimum-contributie van f0,50 zal todh voor velen geen bez'waar zijn. Na rondvraag sluit de voorzitter de vergadering. OOSTERLAND. In de gehouden vergia- derinig van Stembevoegde Ingelanden vam het Waterschap Ooster- en Sirjansland werd behandeld de begrootirg voor het dienstjaar 1936'37, welke in ontvang en uitgaaf werd vastgesteld cjpf f 64696.36 met een onvoorzien vam f 2276.10. Verder werd mededeeling gedaan, dat een proef wordt genomen met de aan schaffing van Hoogovens lakken v[oor het onderhoud der wegen en de 'benooidjgde hoeveelheid is aangenomen door Jac'. de Dreui te Goes voor f 2,75 per ton franco o)p den w|al. Het vervoer is opgedragen aan J. J. H. Bouterse te Sirjansland. Nog Wrerd mededeeling gedaan dat tegen de door het bestuur gedane herschattirg] der aan- Vasssen geen reclames zijn ingekomen. Bij de bespreking tot verbetering van den Oud-HeiligenW'Lg werd besloten we gens de hocge kosten, hiertoe nog niet over te gaan. Ter voorziening in de vacature van GezWbrenen, wegens [periodieke aftreding met 1 Augustus a.s. van den heer Joh. de Ronde, werd de navolgende aanbe veling opgemaakt: 1. Joh. de Ronde; 2. L. Deïst en 3. J. L. Schoof. iBRUINISSE. Vrijdagavond hield het vendel van de Oranje Garde, afdeeling Bruinisse een Garde-avond in het ver gaderlokaal waarvoor veel belangstelling bestond. Ds. Umger 'vlas de leider van dezen avond. Hij opende met een woord van Wlelkom, wees op de noodzakelijkheid de liefde tot het Oranjehuis te vermeer deren. De vendelcommandante mej. C. van Vessem behandelde een onderwerp „Moedig Voorwaarts", terwijl het verdere programma bestond uit gymnastische oefeningen, zang, opstellen voordrachten enz. Burgemeester Hage sprak het slot woord met een aanmoediging tot de le den trouw te blijven aan het Oranjehuis, waarna ds. Unger op de gebruikelijke wijze beeindigde. Zaterdag moesten de gebr. Jumelet Hz., die bezig zijn met het verzaaien van hun mosselzaad, twee vaartuigen met zaad op hun perceelen in de Grevelin- gen uitzaaien. Terwijl men gezamenlijk het eene vaartuig leegmaakte is het an dere, de Bru. 27, dat zwaar beladen was, doordat het door de golfslag wa ter aan boord kreeg, vervuld en gezon ken. Met laag water heeft men het vaar tuig leeggepompt en later het zaad over boord gegooid, waarna het vaartuig naar de haven is gesleept. Doordat de inven taris en de motor van het zeewater heb ben geleden, beteekent dit ongeval voor de gebr. Jumelet een beduidende schade post. er niets gedaan kan iwbrde/n zonder een geregielde methode. Daar schrijft hij zijn ei,gen sucCes 'geheel aan toe. Hij be weert dat hij zonder dat nooit vqoruit zou zijn gekomen". Ze zuchtte Weer. Een plotseling visioen verscheen Voor haar geestesoiogen, een visioen van een sir Oswald, die niet vk>oruit wias gekroimlen in de wereld, een sir Oswiajd, die lalle excentrieke hoeda nigheden had behouden van dien.vroo- 1 ijken jongen imlan in den fietsenwinkel. En een seconde kiwlaimi het in haar op, hoeveel prettiger het leven voor haar had kunnen Zijn, als sir Oswald geen geregelde ïruethode had gehad, j Een heel begrijpelijke ideeënassocialie bracht er haar toe ont zich tot Bun die te Wienden. j „Vertel u 'mie eens, lady Eileen", ziei zie, „hoe vindt u uiwl hpiofdtuinanjan?" „Maic Donald? Och..," j Bundie /aarzelde. „Hiji is niet het soort, Iwlaiar je Imiee otp kunt schieten", legde ze uit. „Maar het is een eerste Idas tuiulinlan". „O1 dat wieet ik", zei lady Ooiote. „Hij is niet kwaad, als hij inaar goed aangepakt wordt", zei Bundle. „Dat geloof ik Toioik", zei lady Coote. Ze keek benijdend naar Bundle, die de taak van Mac' Donald goed aan te pakken, licht scheen te vinden. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1936 | | pagina 2