De geheele maand Maart gratis! Zij, die zich vanaf heden op ons blad abonneeren, ontvangen de courant de geheele maand Maart gratis De Directeur „Comcordia" te TSiolen uit den Bond werd besloten, dat genoemde vereeni^ing aam geen enkel festival of muziekavond, die georganiseerd wordt onder auspiciën van dein Bond zal kunnen deeünemen, zoolang genoemde vereenfjging weer niet als lid van den Bond is toegetreden etn toegela ten. De mogelijkheid zal onder ocgen gezien worden iom vanwqgje den Bönd eem doiniüours te organiseeren. Nadat de voorzitter het bestuur van „Accelerando" gefeliciteerd had en de vereenigirjgen, die in den loop van dit jaa.r aam een -clanetours deelnemen, veel succes had toegewensdht, werd de ver gadering (gesloten. RECHTZAKEN Rechtbank te Middelburg Ter openbare terechtzitting van den Politierechter te Middelburg van 17 Maart werden o.m. behandeld de navplgende zaken, en wel tegen: D. B., 24 jaar, werkman, wonende te ouwerkerk, verdacht van het dooden van een fret van J. Knuist, op 11 Januari te Ouwerkerk. Eischi en uitspraak: f10 boete lof 5 dagen hechtenis. J. T., 41 jaar, werkman, wonende te Haamstede, verdacht van diefstal van eenige boomstammen van W. F. P. van Zalm, in December 1935 te Haamstede. Eisch eni uitspraak: f 15 boete iot 10 dagen hechtenis. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk. HAAMSTEDE. Woensdag 18 Maart, 's avonds 7 ure, ds. Kentie, bidstond. ST.-ANNALAND. Woensdag 18 Maart, biddag, voorm. 9.30 uur, ds. Kraaij; nam. 2 uur, ds. Oostenbrug. SCHERPENISSE. Woensdag 18 Maart Biddag. 9,30 en 2 fare, ds. de Bres. Geref. Kerk. SCHERPENISSE. Woensdag 18 Maart Biddag. 9,30, 2 e|n> 6 |u|mr, ds. Hpflmian. Geref. Gem. Bedankt voor B r u i n i s s e: H. Ligten- berg te Lisse. ST.-PH1LIPSLAND. Dinsdag 17 Maart, 's avonds 6,30 uur, ds. Verhage van Mid delburg. ST.-ANNALAND. Woensdag 18 Maart, 9.30, 2 en 5.30 uur, ds. Fraanje. Oud-Geref. Kerk. STAVENISSE. Donderdag 19 Maart Bid dag. 10,30, 2 <<ni 6 u|u(r, ds. Fraanje. AANBESTEDINGEN KERKWERVE. Burgemeester en Wet houders hebben heden (Dinsdag) .aanbe steed het bouwen van een nieuwen ha- vendam van stalen damwand met bijko mends werken aan de haven Flaauwers. Ingekomen waren 33 mschrijvimgjsbiljet- tem. Hoogste inschrijver was: L. P. Kor- stamje te Wemeldinge f 27.620; laagste inschrijver: Adr. Jios. van Beek en C,o. te Made (N.-Br.) f 20.180. SPORT VOETBAL. Z.S.C. Zierikzee I—Goessche Boys 15 0 Matige wedstrijd Sterk over wicht 'van Zierikzee Vrij ongevaarlijke voorhoede Doel punten van Krijger (4) en Bossaert Scheidsrechter lang niet onfeil baar Aanvoerder v. d. Westen wint voor Zierikzee den toss en kiest tegen den wind te spelen, wat echter niet veel uitmaakt. Op een eenigszins vettig ter rein trapt Goessche Boys af. De eerste aanval is voor de gasten, maar als deze door Rossen afgeslagen is komen de gasten terug en de rechtsbuiten krijgt een goede schietkans die echter door naast schieten niets oplevert. Aan de andere kant geeft Bossaert een mooie voorzet die vlak langs het doel gaat, maar nie mand is er bij, waarna de bal achter gaat. Afwisselend golft het spel dan wat op en neer, waarbij de Boys enkele aardige aanvallen opzetten, die af en toe doordat de Zierikzee-backs er niet direct in zijn niet ongevaarlijk zijn. Het schot is bij de oranjehemden echter zoek, terwijl de enkele ballen die tusschen de doelpalen belanden voor Nolet geen moeite opleveren. Ook de Boys doelman moet enkele malen op treden en een goed schot van Bossaert kan hij maar net wegslaan. Langzamer hand wordt Zierikzee echter sterker doch de backs der gasten weten steeds met succes in te grijpen. Krijger en Volkeri waren met hun schoten echter enkele malen ook niet fortuinlijk, terwijl Schoo* nen door vallen of te langzaam -toeloö- pen enkele kansjës mist. Eindelijk maakt Zierikzee dan het lang verwachte en ver diende doelpunt, door Krijger uit een cor ner met een goede kopbal langs de paal gescoord (1—0). Bij een nu volgende aanval ontgaat Zie rikzee na een goede voorzet van Bos saert, waaruit een doelworsteling ont stond, een zuivere strafschop, wegens hands wat den scheidsrechter echter ont gaat, wat zich even later nog eens her haalt. Zierikzee blijft veel sterker. Na missen van Sehoonen en Volkeri krijgt Kouwenberg nog een mooie kans, maar zijn schot komt tegen de paal, waarna de bal het veld weer inspringt. Van Ber gen en Volkeri probeeren het nog eens met verre schoten maar ze kunnen het doel niet vinden, zoodat met een 10 stand de rust aanbreekt. Na de rust hebben de Boys een an dere opstelling, terwijl bij Zierikzee Krij ger en Sehoonen van plaats hebben ver wisseld. Zierikzee begint direct met eeni ge goede aanvallen, uit een waarvan Krijger net over de lat schiet, maar dan gaat het spel weer eenigen tijd op en neer. Aan plaatsen, en schieten ontbreekt aan weerszijden nogal wat, zoodat de keepers niet veel moeilijk werk krijgen. Door uitloopen weten beide enkele malen goed in te grijpen. Zierikzee weet dan haar voorsprong te vergrooten als Volkeri den bal scherp voor doel geeft waarna de toestormen de Bossaert deze laag in den hoek plaatst (2—0). De Boys beantwoorden dit doelpunt met een goede aanval, maar deze wordt afgeslagen en dan geeft hun keeper Zie rikzee oen doelpunt cadeau als hij een ver schot naast doel heeft gevangen maar de bal' op onverklaarbare wijze uit zijn handen laat glippen, die voor 't leege doel rol, waar Krijger dank baar van de kans profiteert en inschiet (3-0). De doelpunten schijnen nu goedkoop te worden, want als de Boys even een aanval hebben opgezet, doordat Pape- veld gevaarlijk terugspeelde, welke aan val echter werd afgeslagen krijgt Kou wenberg den bal te pakken en zet goed voor waarna Krijger ineens met een fraaien harden kopbal het mooiste doel punt van den wedstrijd scoort (40). De roodzwarten blijven steeds in den aanval, maar de afwerking laat nog al eens te wenschen over, zoodat de ver dediging der gasten er wel raad mee weet. Zierikzee mist een goede kans, als Krijger den bal voor 't leege doel plaatst, maar niemand is er bij, om die kans te benutten. Bij een volgen de aanval wordt Sehoonen binnen het beruchte gebied gehaakt, maar Volkeri schiet de toegestane strafschop tegen de keeper aan waarna de bal wordt weg gewerkt. Bijna geeft Rossen dan de gas ten een goaltje cadeau, als hij gevaar lijk terugspeelt, maar Nolet kan net in grijpen. Volkeri schiet enkele malen net over en Krijger net naast, maar kort. voor het einde doet laatstgenoemde het beter als hij zich handig weet vrij te spelen en langs den uitgeloopen keeper heen den bal in 't uiterste hoekje zet (5-0). Met Zierikzee in den aanval blaast scheidsrechter Gilissen, die verschillende onjuiste beslissingen nam en overtredin gen over het hoofd zag, kort hierna ein de, zoodat Zierikzee haar laatste thuis wedstrijd verdiend, maar niet met al te groote cijfers, gezien de 12—0 in Goes, heeft gewonnen. Laat ze in de nog resteerende uitwed strijden (Middelburg jl, Zeelandia II en Hansweert) trachten de noodige puntjes te verzamelen om op de 2de plaats te blijven. Wat beter spel dan in dezen vrij matigen wedstrijd zal echter wel geboden zijn! Vooral de voorhoede za! aan snelheid en doortastendheid nog moe ten winnen. ONZE VOETBALPRIJSVRAAG Een groot aantal deelnemers (waar onder weer enkele nieuwe) had de op lossing van onze Voetbal prijsvraag inge zonden. Het betrekkelijk groot aantal verrassingen had echter weer velen parten gespeeld en het aantal goed ge raden wedstrijden varieerde dan ook maar tussohen de 3 en 9. De meesten (waarbij vele experts") hadden maar 5 of 7 wedstrijden goed, wat van de 16 toch heusoh niet best is te noemen. De prijs bestaande uit een geldbon ad f 2,50 te besteden bij een der winkeliers welke een advertentie plaatsen in ons nummer van a.s. Donderdag 19 Maart wordt gedeeld door twee Zierikzeesohe puzzelaartjes (waarvan er één voor het eerst meedeed) n.l. A. Bil Sohuttershof- straat C 162 en C. J. Berrevoets, Wevers- hoek C 43, die dus ieder een geldbon ad f 1,25 ontvangen. Nog zij medegedeeld dat deze tussohen- tijds ingelasohte wedstrijden in afdeeling 11 niet medetelden, wat 1 der deelnemers juist buiten den prijs liet vallen en dat de wedstrijd Leeuwarden-Hoogezand tegen den uitslag, waarvan is geprotesteerd, als door Hoogezand gewonnen wordt be schouwd. INGEZONDEN STUKKEN Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Copie wordt niet teruggezonden De fascistische wereldrevolutie iaat ik aain Vroone en. zijn supporters over. „Het Nat. Socialisme is geen export-artikel" hebben we onlangs uit Karlsriuhe gehoord. Wat niet „belet, dat zijn propagandisten uit Befgië, Zwitserland, Zweden (gtezet werden en z,oioi jiuist weer een Nalt. Soci alistisch) complot in Oostenrijk en een in Tsjecho,-Slowakije ontdekt werden. Hier te lande is ook! al een onderzoek aan de ganjgj. Het is een vreemde speling van hét Jot, dat Duitsdhe vliegers boter en vet meebrengen ruit het „uitgtefhongerde" Rus land. ik zeg dit zonder „Schadenfreude", want ik weiger het (gjinoiote Duitsdhe volk met de Nat. Socialistische partij te vereenzelvigen. De loimvangrijke Winterhulp (Joden uit gesloten!) is juist een bewijs voor de bedenkelijke toestand der Duitsdhe eco nomie. Ondanks arbeidsdienst en super- bewapening wordit het aantal werkloozen officieel op meer dan twee en een half millioien opgegeven. Als bewonderaar van de Duitsdhe volkskracht zal ik de laatste zijn om ds werkzaamheid van bet Duit sdhe volk ini twijfel te trekken. (Maar de wereldpers is het er vrijwel over eens, dat de overtreding van het Locamo- U99 JOlO|A U9i§|jTZ9p(J0A 'S'Z 0p 119 niets te zejjJgieii hebbende Rijksdag juist bedoeld zijn als afleiding van de eco nomische en fipanicliëele misère. Als men Hitier zijim verklaringen boort uitschreeu wen, kan men niet twijfelen aa|n zijn op rechtheid tegenover zijn „God". Maar de wereld heeft het recht te twijfelen aan de doelmatigheid v.an zijn politiek naar binnen en buiten. GeeJn land klam door zulke hiopelooze isoleering er bovenop komen, ial bewapent men moig zoo hard en al scheldt men van 's morgens tot 's avonds op Joden, Russen, enz. De Amerikaansche waarnemer E. Mpw- rer jbgeft to zijn „Duitschland zet de klok teriug" aargjetoond en het proces van de rijksdagbrand heeft bewezen dat er geen. sprake was van een bolsje wistische .dreigirgi of communistische op stand. Tfoch wordt dit sprookje nog iede re dag aldaar verkondigd. De in straat gevechten getrainde S.A. heeft honderden tegenstanders neergeschoten, maar wij Zenden haar eigen gevallenen als marte laars moeten, beschouwen. Ook de exoe- cluities van eigen menschen op' 30 Juni 1934 vergeet de wereld niet, evenals het ter dood brengen van honderden andersden kenden. Het geviangen houden van politieke tegenstanders (als Ossietzky, Thalmann, Miereodioirf en duizenden anderejn waar onder geestelijken en politici,, ge leerden en kunstenaars; de Wiuppertal- processem tegen meer dan duizend arbei ders van alle richtingen, de ongehoorde mishandelingen en moorden olnder eede bevestigd iin „Concentratiekamp Oraniën- burg" en. „De Veenspldaten" moeten het wereldgeweten in verzet brengen. Zoo goed als de bombardementen van vrou wen, kinderen, kerken, en Ronde Kruis door de Italiaanscbe fascisten. ZpOi goied als de chronische moorden op Japansche staatslieden en de joyerweldigifg van China dioor de gele fascistische kiiek. De fascisten hier en elders schamen zidhl niet, die euveldaden jn bescherming te nemen: zij zijn triotsch op het redht van de macht. En dat scheidt hen onverzoenlijk van de niet-fascistische vol kerengemeenschap, die steunen 'wil pp dl© macht van het recht. Want ook de mocratie Imoge geen synoniem van zwak heid Zijn,: dat heeft Frankrijk juist be grepen.. Ma;ar het „krijgsgeschreeuw" la ten we over aan de sprekers voor de radio over .onze Oostgrens en over de Alpen. Ik heb mij tegen de aanval uit het N.S.B.-kamp moeten verweren en hun wapens tegen henzelf gekeerd. Ondanks alles wil ik de hoop niet' opgeven, dat er ook onder hen zijn die eens zullen nadenken over het doodelijke gevaar der fascistische theorieën en methodes voor onze beschaving. Velen volgen te goe der trouw den wolf in schaapsvacht: laten zij degelijke voorlichting, nuchtere feiten en gezonde rede tot richtsnoer nemen. En zich niet blind staren op de fouten der democratie. Daar Hitier zelf zich thanspacifist en democraat noemt, zal er wel meer goeds in deze begrippen zitten dan sommigen vermoed hebben. Hoogachtend, E. VAN BERGEN. Wij sluiten, hiermede dit pplitieke debat. - Red. TELEGRAMMEN Boerderij afgebrand In den naoht van Maandag op Dinsdag is brand ontstaan in de boerderij van E, Jansen aan de grens der gemeente N ij m e g e n. De brandweer, die onmid dellijk was uitgerukt, had met groote moeilijkheden te kampen daar niet vol doende blusohwater aanwezig was. Zij kon dan ook weinig uitrichten. De boer derij brandde geheel uit. Van den inboedel kon niets worden gered. De sohade wordt ;edeeltelijk door verzekering gedekt. Bij iet redden van het vee liep de heer Jansen brandwonden op aan het gelaat. Hij werd door dr. Klop behandeld. De brand, die werd ontdekt door een logétje van dhr. Jansen, is vermoedelijk ontstaan door een lek in den sonoorsteen. 26 koeien verbrand Maandagnacht is een (gpoate boerderij op Boxbergen te 01st (O.), bewoond daor den heer H. Merkvoort, in vlammen opgegaan. De brand is vermoedelijk ont staan door kortsluiting. De echtgenoote vajn dhr. M. liep brandwonden op aan' een der beenen. 2 paarden kom men in veiligheid brengen, terwijl 26 stuks rund vee to de vlammen zijn (omgekomen. Alles was verzekerd. Het eerste kievitsei Gisteren is door den heer P. Kraak man te Zuid-Schar wou de (N.-H.) het eerste kievitsei gevonden. Gaat de Duitsche delegatie naar Londen Op het oogenblik wordt het antwoord op de uitnoodiging van den Volkenbonds raad te Berlijn besproken en de algemeene indruk is dat de uitnoodiging zal worden aangenomen en dat de Duitsohe delegatie heden (Dinsdag) avond of Woensdag naar Londen zal vertrekken. Naar in de kringen van de Wilhelm- strasse te Berlijn verluidt is het antwoord van den Volken bondsraad door de Duitsohe regeering gunstig ontvangen die thans naar men gelooft bereid is de dele gatie naar Londen te zonden doch nog wacht op het antwoord der Britsche regeering betreffende het Duitsohe verzoek om te zijner tijd (in due eourse) bespre kingen te openen over concrete vredes voorstellen. Van dit antwoord zal het af hangen of de Duilsohe delegatie hedenavond kan vertrekken. Vaste viiegdienst Engeland- Scandinavië In tegenwoordigheid van de gezanten van Denemarken, Zweden, Finland en Noorwegen is Dinsdagmorgen het eerste vliegtuig van de nieuwste directe luchtmail - dienst Engeland-Soandinavië vertrokken. Fransche voorwaarden De Engelsohe «Daily Telegraph" doet mededeeling van de voorwaarden, waarop Frankrijk bereid zou zijn met Duitschland te onderhandelen en welke als volgt luiden: Duitschland brengt zijn klacht dat het Fran8eh-Russisch pact in strijd is met het Looarnoverdrag voor het Haagsohe Hof en verklaart zioh bereid zich neer te leggen bij de besluiten van het Hof en zelfs troepen uit het Rijnland terug te trekken, indien de uitspraak in het nadeel van Duitschland is. Duitschland zal de militaire bezetting van het Rijnland beperken en Groot-Brit- tannie zal zijo verplichtingen kraohtens het Looarnopaot tegenover Frankrijk en België bevestigen in een vorm, die aan de huidige omstandigheden, is aangepast. Het blad voegt hieraan nog toe dat Flandin er op zal aandringen dat waarborgen zullen worden ingesteld voor de uitvoering van de beslissing van het Haagsohe Hof en dat in geval van een weigering van Duitschland repressaiilemaatregelen zullen worden genomen. Ongeregeldheden In Spanje De bloedige botsingen tussohen politieke tegenstanders duren in geheel Spanje voort. In Gumilla, in de provincie Murcia, zijn in den loop van verschillende schietpar tijen 2 fasoisteD, 1 sociaal democraat en grondbezitter gedood en ettelijke personen gewond. In Villa Nueva de Castellon, bij Valencia werden 2 mensohen gedood en 3 gekwetst. Te Mieres, te Ovieda, is een reoht8oh-radicaal, bij het verlaten van een herberg, neergeschoten. Ook te Maroino is 1 doode gevallen, Te Silla in Valencia zijn weer daden van kerksohennis gepleegd. Voorwerpen uit de kerken werden naar buiten gesleept en verbrand. Te Freijo deed het gepeupel een aanval op de pastorie. Geld en sie raden van den geestelijke wedden gestolen. Te Oviedo zijn alle bouwarbeiders ten getale van 4000 man in staking gegaan Zij dreigden een algemeene staking in geheel Asturië te zullen bewerken, indien hun eisohen niet worden ingewilligd. De Negus en Italië De Abessijnisohe legatie te Parijs heeft medegedeeld dat de Negus weigert recht streeks met Italië over den vrede te onderhandelingen. De Abessynieche re geering kan slechts besprekingen voeren door bemiddeling van den Volkenbond van welken zij verwacht dat hij nog zonder verwijlen d^ grootst mogelijke steun zal verleenen kraohtens art. 16 van het Volkenbondstatuut. Venlzelos ernstig ziek! Venizelos, de bekende Grieksohe staats man, die zioh op het oogenblik te Parijs bevindt, zou vrij ernstig ziek zijn. Ondanks de streoge geheimhouding van de hem be handelende geneesheeren, meent men te weten, dat zijn toestand op het oogenblik aanleiding tot ernstige bezorgdheid geeft. Venizelos is lijdende aan een longaan doening. In verband met zijn hoogen leeftijd (73 jaar) is zijn toestand dan ook vrij zorgwekkend. Mevr. Venizelos en haar zoon bevinden zioh aan het ziekbed. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 17 Maart. Binnenl. gra nen, Gerst, chevalier, f 55.50; erwten f7.50—9.50; schokkers niet genoteerd. Br. Boonen f 9—11. ROTTERDAM, 17 Maart. Totaal aan voer 4447; paarden 191; magere runderen 1092, id. vette 912; vette kalveren 128; graskalveren 40; nuchtere kalveren 1992; schapen en lammeren 60; varkens 4; big gen 1; bokken of geiten 27. Vette koeien 49; 2e 43; 3e 28—24; vette ossen, le 44; 2e 40; 3e 30—34; stieren le 42; 2e 38; 3e 28—34; vette kalveren, le 90; 2e 75; 3e 50—56; schapen, le 40; 2e 38; 3e 30; lammeren le 41; 2e 38; 3e 29; nuchtere slachtkalveren, le 24; 2e f 18; slachtpaarden, le 42; 2e 34; 3e 25; per kilogram Schapen, le f 19; 2e f 17; 3e f 12? lammeren, le f 17; 2e f 14; 3e f10; nuch tere slachtkalveren, le f6; 2è f5; 3e f4; nuchtere fokkalveren, le f 12; 2e f10; 3e f8; slachtpaarden, le f155; 2e f100; 3e f70; werkpaarden, le f 270; 2e f170; 3e f90; hitten, le f115; 2e f90; 3e f60; stieren, le f210; 2e f160; f 100; kalfkoeien, le f180; 2e f145; 3e f90; melkkoeien, le f185; 2e f150; 3e 100; vaarzen, le f 110; 2e f90; 3e f50; pinken, le f90; 2e f70; 3e f50; gras kalveren, le f50; 2e f40; 3e f25; per stuk. Vette koeien en ossen, aanvoer iets korter; handel tamelijk; prijzen voor vette koeien iets hooger, voor ossen prijshou dend; stieren, aanvoer iets ruimer; han del kalm; prijzen le en 3e kwal. als vorige week, 2e kw. iets duurder; vette kalveren, als vorige week; handel matig; prijzen le kw. onveranderd, 2e en 3e kw. iets hooger; schapen en lammeren, aanvoer gering; handel slap; prijzen als gisteren; nuchtere slacht- en fokkalveren, aanvoer iets minder; handel redelijk; prij zen neiging tot dalen; paarden, handel als vorige week; handel tamelijk; prijzen onveranderd; kalf- en melkkoeien, prij zen onveranderd; handel redelijk; prijzen prijshoudend; vaarzen en pinken, aanvoer als vorige week; handel stil; prijzen 2e en 3e kw. iets duurder, overige onver anderd; graskalveren, aanvoer niet groot, hoofdzakelijk voor het leven; handel flauw; prijzen iets hooger. Coöp. Veiling Zierikzee Veiling van 13 Maart. Zoete Bellefleur 9—13; Ermgaard 9— 14; Zoete Campagne 6—11; Grauwzoet 9; Goudreinet 14—17; Zure Bellefleur 9— 15; Witlof 9—13; per k.g.; Kropsla f5.20; Bloemkool f3—3.20; per 100 stuks; Prei f4; per 100 bos. ST.-ANNALAND. BeursoverzichL TarWe aam regeeringsprijs; gerst f 5,25—5,50; baiver f6,25; schokkers f9—10,25; kleine erwten f7,50—8,75; witte boonen f 1213 bruine id. f8,5010, lalles per 100 k,g. Aardappelen. Zeeuiwsehe bonte fl,90; idem blanwie f 1,70—1,75; witte en blauwe eigenheimers f 1,50; drielingen f 1,20; bon ken f 1,25; kriel f0,35, alles per 70 k.g. BUITENLANDSCH WEEROVERZICHT De hooge drukking, verplaatste haar den tram/ maar Midden Bunopa en de (depressie op IJsland handhaafde zich, zoodat lang zaam1 een doordringen van een warmere en vochtige Westelijke luchtstroom is te (wachten. In Noord Scandinavië herstelde zich tijdelijk de hooge drukking en werd de vorst weer strenger maar in Zuid Scandinavië is die sterk afgenomen of in dooi overgegaan. In het hoiogedrukgebied op het vasteland is de lucht grootendeels opgeklaard en kwam1 van Midden Frank rijk tot de Oostzee lichte vorst voioir. Op de Britsche eilanden is de temperatuur gestegen. Zware regens vielen aan de Noorsche kust. Van. elders Wordt slechts weinig neerslag gemeld. Krachtige winden Waaien alleen oip IJsland, aan de Noor sche kust en| in de Oostzee. Ofschoon |U-it het hoogedrukgebied op het vasteland des nachts nog koudetoav'oier kan plaats vin den zal de stijging van temperatuur in de bovenlucht overdag zachter weer mb- gelijk tmiaken. l WEERBERICHT Hoogste barometers!. 769.8 te München. Laagste 744.7 te Isafjord. Verwacht tot den avond van 18 Maart: Zwakke tot matige zuidwestelijke tot zui delijke wind, nevelig tot zwaar bewolkt, weinig of geen regen, iets zachter. Zon op: Zon onder: 6.09 6.( Barometerstand van hedenmiddag 2 uur.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1936 | | pagina 3