Tandarts KNOOP Dr. MAZZ0LA," Openbare Verkooping. Fa.Wed.R.deVries&Zn. Bedrijfsstudiegroep Schouwen Duivelend Vrijdagmiddag kwlam' de Bedrijfsstudie groep Schouwen—Diuiveland in algem'eene vergadering bijeen in de benedenzaal van het „Huis wan Nassau" Ite Zierikzee. Nadat de voorzitter, Ir. A. Ovinge, de vrij talrijke aanwezigen (w.o. verschei dene belangstellenden) het welkom1 had toegeroepen, iwlerd (overgegaan tot vast stelling van het reglement. Door het voforljpopig bestuur Was een ontwerp hiervan aan de leden roindgez'onden, welk ontwerp nu artikelsgewijze werd behan deld. Met algemeene stemmen ging de vergadering met het ontwierp accciord wlaaruit we aanstippen dat de vereeniging bestaat uit gewöue leden, belangstellende leden en adviseerende leden. De jaarlijk- sche bijdrage bedraagt voor gewiolne leden f2,50 en voor belangstellende leden min stens fl. Het vergaderingbe2bek is ciolt voor laatstgenoemde vrij. Hierna Was aan de orde punt 2 der agenda „Bespreking en vaststelling pun ten van ooderztaek". Het vqorloopig be stuur stelde voor hierV(c|or allereerst het punt „ProdiuictiekcstenvraagstuU" in aan merking te la'ben komen. Teveins kunnen onderwerpen als b.v. grondonderzoek aan de orde Worden gesteld. Na toelich ting door den voorzitter gaf de heer B. van Wingen aan de hand van een daartoe aangelegd boek en verschillende lijsten een uitvoerige luiiteenz'ettmg van een door hem) gedurende 1 jaar bijgehou den overzicht van de productiekosten van verschillende gewjassen op zijn bedriyf, Vviaarvan de aanwezigen rn'et belangstel ling kennis namen. De voorzitter w'ees er hierna ncüg op dat het voor Velen [misschien te veel Wlerk zal zijn hun geheele bedrijf te ad- mlinisteeren imlaiar deze kunnen dan de pruduotiekosten vlqojr één gewas bijhou den, b.v. alleen aardappelen, tar'w'e of suikerbieten. Onderzoek per 1 Maart Na. nog eenige bespreking g:|ng de ver gadering mei het door het violorloo'pig bestuur .voorgestelde laccojord. Behalvj grondionderzloiek zal tusschendoor w'ellicht ook het punt „Wagens |Oip luchtbanden" Iwlorden bekeken. De wijz'e van uitvloerimg vlan een enf.a[nder (wérd aan!het v|oio,iJ(o)>pig bestuiur opgedragen dat een unifoomi sy steem zal ontwierpen en de benpjodigde stalten aan de deelnemers zal rondzenden. Het liglt in de bedoeling het [0|iideiizlc|2'k zoo spOedig mogelijk (liefst per 1 Maai t) te doen aanvangen. 15 der aaniwlöziigen gaven z'ich pp vplojr deelname aan het onderzoek lojver het geheele bedrijf en 1 voor (onderzoek der kosten vop.r een bepaald gewas (aardappelen). Eventueele andere de el n enters kuninten zich opgeven bij dhr. Joh. v. d. Bijl te Zlonnemlaire. Bij de nu volgende rondvraag Werd er op aangedrongen dat leden, indien z'ij een nieulwKtype jwerktëuig of iets anders nieuiwis of interessants op lhlu/n bedrijf in Werking stellen z'ij de andere leden, via net voiorloppige secretariaat (dhr. Joh- v. d. Bijl) hiervjan |pp de hicjoigte Zullen stellen. De vergadering ging met dit idee acciooird. Ir Ovinge gaf hierna nog een korte uiteenzetting over het (w'erk Van de assistenten van Welke hij er spoedig een op dit eiland ho|op!te geplaatst te krijgen. Vervolgens Wlerd mog gesproken over proefvelden en Werd afgesproken 'dat ieder lid, die zklks |wlensoht via den secr. een rassenboekje thuisgestuurd kan krij gen. Nadat de voorziSt'jer n,og had toege zegd dat helt woorloopig' bestuur ook het punt „Bewiaren van aardappelen" Voor de toekomst eens lojnder (het oog zlal zien, sloot hij met woorden van dank Voor de opkomst de vergadering. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk. THOLEN. Woensdagavond, 6,30 uur, ds. W. ten Booim wam Hilversum. Heft w'erk onder Israël. Geref. Gem. Vrijdagavond 7 uur, ds. Barth te Dordrecht. LUCHTVAART Verbeterde luchtverbindingen Met ingang van 1 Maart Oorspronkelijk zou de winterdienst van het luchtverkeer tot en met 4 April van kracht zijn, doch als gevolg van wijziging van den datum van de invoering van den zomertijd in Engeland en Frankrijk wordt de winterexploitatie tot en met 18 April voortgezet. Proliteerende van het lengen der dagen heeft de K.L.M. in overleg met de buitenland8che luchtvaartmaatschappijen besloten met ingang van 1 Maart a.s. ter verruiming van de verkeersmogelijkheden, belangrijke verbeteringen in de dienst regelingen in te voeren. Deze tusschen- periode vormt den overgang naar den zomerdienst, welke op 19 April aanvangt. Binnenlandsch verkeer Ook de dienstregeling op Zeeland onder gaat een verandering ten gunste door verschuiving van de middagdiensten naar een later uur. Daardoor staat reizigers, in het bezit van dagretours, meer tijd op de plaats hunner bestemming ter besohikking. Het ochtendvliegtuig naar Haamstede en Ylissingen vertrekt om 8.40 uit Amster dam en om 9 u. 15 uit Rotterdam; het middagvliegtuig vertrekt respectievelijk om 16 u. 45. In tegenovergestelde riohting blijft de vertrektijd uit vlissingen voor den ochtenddienst op 8.00 bepaald, terwijl het middagvliegtuig om 15.45 vertrekt. Met de aansluiting op het veer Vlissingen- Breskens, is zooveel mogelijk rekening gehouden. SPORT VOETBAL. Z.S.C. Zierikzee I—Zeelandia II 1-2 Pechwedstrijd van Zierikzee Zwaar terrein Uitstekende »Zeelandia«keeper Onge vaarlijke en ongelukkige Zie- rikzee-voorhoede - Kampioen schap zoo goed als verkeken Zierikzee verschijnt in de gepubli ceerde opstelling. „Zeelandia" is volle dig. De aanvoerder der gasten wint den toss en kiest met het meeste voordeel van den wind te spelen. Op een goed, maar zwaar terrein, trapt Nolet af. Na een periode van op- en neergaand spel, neemt Zierikzee het spel langza merhand in handen maar gevaarlijk zijn haar aanvallen niet en door te kort en te peuterig spel leveren deze niets op. Bovendien zijn de groenzwarte backs safe, terwijl de Zeelandiakeeper ook zijn vorm van verleden jaar nog niet kwijt schijnt te zijn, want door goed opstellen en tijdig uitloopen knapt hij verschillen de situaties op. Bovendien weet hij en kele mooie schoten van Krijger en Volkeri nog juist corner te werken, welke cor ners hoewel vaak goed (door Bossaert enkele malen slecht) genomen, niets op leveren. Krijger was hierbij met een paar goede kopballen niet gelukkig! Aan de andere kant probeert Zeelan dia het met enkele uitvallen, maar haar -voorhoede schiet slecht en v. d. Hoek en v. d. Westen weten ook steeds met succes in te grijpen. Eenmaal hebben de groenzwarten ook pech als de rechts binnen tegen de paal schiet. Zierikzee blijft veel sterker en is aanhoudend in den aanval, maar de Zeelandiakeeper weet aanhoudend, zij het vaak met een beetje fortuin, zijn doel schoon te hou- I den, tot hij eindelijk na een hoekschop, door Krijger bij een doelworsteling met I een kopbal gepasseerd wordt (1—0). I Zeelandia beantwoordt dit doelpunt met enkele aanvallen, maar de Zierikzee- l^acks en de halflinie (die weer vaak te veel achterbleef), voorkomen doelpunten, terwijl ook Verschuur met enkele verre schoten weinig moeite heeft. Tot de rust valt er weinig meer te vermelden. Nolet mist nog enkele kansjes en het Zeelandiadoel ontsnapt nog eenige ma len aan doorboring, zoodat met stand 10 de rust aanbreekt, waarmee de gasten veel meer kregen dan ze, gezien de krachtsverhouding, verdienden. Na de rust is bij Zierikzee Bossaert (die er in het begin niet zoo goed maar later er beter in was) vervangen door Schoonen. Zierikzee begint goed met enkele snelle aanvallen, maar de doelman der gasten weet weer redding te brengen, terwijl Volkeri enkele malen net naast schiet. Een gevaarlijke uitval van Zeelandia le vert haar dan de gelijkmaker op als haar rechtsbuiten goed voorzet, waarop van beide partijen alles mistop de linksbuiten na, die den bal in het doel loopt (1—1). Kort hierna weer zoo'-n gevaarlijke aan val der gasten van rechts. Van Bergen wil de bal wegschoppen maar hij glijdt uit en van zijn schoen springt de bal via de paal in het Zierikzeedoel (1—2). Geenszins ontmoedigd door deze ach terstand Valt Zierikzee opnieuwi aam, maar weer is het spel vaak te langzaam en is er steeds een Zeelandiabeem of de keeper die een doelpunt voorkomen. Krijger en Nolet zijn er enkele malen alleen doorheen maar hun schot faalt en ook Volkeri kan het net maar niet vinden. Omzettingen in de voorhoede en wisseling van Nolet en Rossen helpen ook al niet evenals de pogingen van v. d. Hoek om er doorheen te zwoegen. Onder groote spanning verstrijkt de tijd. Enkele aanvaflen der gasten worden af geslagen en als scheidsrechter Huij- brechts, die goed leidde, einde blaast, heeft Zierikzee een onverwachte en on verdiende nederlaag geleden, welke haar kans op het kampioenschap practisch te niet heeft gedaan. Wat de wedstrijd zelve betreft was deze meer spannend dan fraai. Goed voetbal werd zelden vertoond en 't schieten en plaatsen waren aan weers zijden matigjes. Bij Zierikzee was van der Westen de beste van allen. Pape- veld voldeed op de spilplaats niet, even min als Nolet op de middenvoor- en Schoonen op de linksbuitenplaats. Vol keri en Krijger waren vaak te lang zaam en niet gevaarlijk. Rossen, van Bergen en v. d. Hoek waren niet slecht en beide eerstgenoemden zullen er best inkomen. Kouwenberg kreeg niet veel werk en was ook vrij goed. Keeper Ver schuur kreeg niet veel moeilijk werk en kon aan de beide doelpunten niets doen. Zijn uitschoppen kon wel beter zijn. Bij Zeelandia Iwlas de keeper, Zij het dan ook gesteund door Vrouwe Fortuna, de beste. Zijn opstellen was puik! Ook de backs en de halflinie mochten er zijn. De voorhoede was niet gevaarlijk. Alleen de linksbuiten deed na de rust vaak goede dingen. Voor Zierikzee is deze nederlaag een groote teleurstelling, te meer daar zij het overgroote deel van den wedstrijd sterker was. Nu a.s. Zondag tegen De Zeeuwen, roodzwarten. Doet je best om tegen die in elk geval nog een eervol resul taat te behalen 1 Buslichtingen Zierikzee Op Werkdagen: voor Duiveland, Hol land en buitenland: 4.10» 12.60, 17.30. Schouwen en Dreischor: 6.45, 11.60. Kerkwerve: 7.25, 16.60. Voor stadsbestelling8, 13.40, 20.16. Voor buitenbesteLUng: 8. Zondags voor Diulveland, Holland en Buitenland: 9.07. TELEGRAMMEN De komende Engelsche Lagerhuiszitting In de Engelsche pers wordt Maandag morgen de zitting van het Lagerhuis met spanning tegemoet gezien waarin de de batten over de buitenlandsohe politiek zullen worden gehouden. Het débat zal worden geopend door den Labourman Lee- Smith. Voor de regeering zal Minister Eden spreken, zijn maidenspeeoh als Minister van Buitenlandsohe Zaken terwijl misschien Winston Churchill. Lloyd George en Sir Austin Chamberlain zich zullen laten hooren Het is nog niet zeker of Minister-President Baldwin zelf zal ingrijpen. De slotrede zal worden gehouden door den medewerker van Eden, Lord Cram- borne, onderstaats-secretaris van Buiten landsohe Zaken. De pers meent algemeen dat de sanoties een groote rol zullen spelen in de debatten. Verder zullen de vermeer derde uitgaven tot dekking van de kosten in verband met de militaire maatregelen t. o. v. het Italiaansoh—Abessinisoh con flict worden besproken. Men verwacht dat nog geen definitieve mededeeling zal wor den gedaan inzake de coördinatie van de verdedigingsmiddelen. Het weer in Denemarken Gedurende het weekeinde is er nauwe lijks eenige verbetering gekomen in het dóór de groote sneeuwval belemmerde verkeer in, Denemarken. Op 28 trajecten ligt het treinverkeer nog geheel stil. Op 25 andere baangedeelten rijden de treinen slechts voor zoover de omstandigheden het toelaten. Op de straatwegen blijven lOOen auto's in de sneeuw steken. In een deel der Deensohe wateren begint zich ijs te vertoonen, doch in het algemeen ondervindt de scheepvaart daarvan nog weinig last. In de haven van Kopenhagen echter hadden Zondag de kleinere vaar tuigen reeds met moeilijkheden te kampen. Het eiland Fejoe is sedert 8 dagen ge ïsoleerd. De pogingen die tot dusver in het wérk zijn gesteld om de bewoners levens- middelen te brengen zijn mislukt. Een visscher van het eiland Laaland die Zon dag met zijn zoon in een klein vaartuig- was uitgevaren om de netten na te zien - is tot dusver niet teruggekeerd. De toestand in Spanje De Engelsche //Daily Telegraph" seint uit Madrid dat de nieuwe Premier Azana in een interview met den oorrespondent van dat blad heeft verklaard, dat de toe stand in het land weer normaal wordt en dat de alarmtoestand binnenkort zal wor den opgeheven. Azana gaf de verzekering dat de partijen niet zullen worden ver volgd, noch individueele personen, hetzij Roomsch Katholieken, Protestanten of Mohammedanen. De Premier verklaarde nog dat een herstel der monarchie onmo gelijk is. Het weer in Amerika Bij Unientown, in den Amerikaansohen staat Kentucky, is een enorme ijsdam in de Ohio-rivier gebroken, waardoor groote brokken ijs in snelle vaart den stroom afzakten. Het peil der rivier steeg met 3 voet per uur, zoodat talrijke bewoners hun huizen hebben moeten ontruimen. Men vreesde aanvankelijk dat een groot gebied zou worden overstroomd, doch er bestaat kans dat de overstrooming tot een kleinere oppervlakte beperkt blijft. Gedeelten van de staten Oklahama, Texas, Colorado, en Kansas hebben Zondag van stofstormen te lijden gehad. Op som mige plaatsen was ieder zicht onmogelijk. Bij San Diego is een militair vliegtuig in den dichten mist verongelukt, waardoor de J luitenant-vlieger die het toestel bestuurde, zeer ernstig werd gewond. Uit Boston wordt geseind, dat een vaar tuig van de kustwacht ter hoogte van Point Allerton door het ijs zit ingesloten. 1 Aan boord bevinden zich 18 personen. Er schijnt echter geen onmiddellijk gevaar voor te bestaan. i Politiechef vermoord De chef van Politie, den Amerikaan- schen kolonel buiten dienst, Francis Riggs, te St. Jean (eiland Portorico), is door 2 Nationalisten met revolverschoten ver- moord, op het oogenblik dat hij per auto naar huis terugkeerde na de Heilige Mis te hebben bijgewoond in de R.K. kerk. De sohuldigen verklaarden den massa- j moord van Rio Pedras te hebben willen wreken, d.w.z. de dood van 4 Nationa- listen nabij de universiteit van Porto Rioo in November 1935. Tijdens het verhoor trachtten de moordenaars zich meester te maken van de geweren van de politie, waarbij zij werden neergeschoten. Utuade werd tijdens een vechtpartij de chef van politie Francisco Velez Cortis ernstig gewond. 1 Nationalist werd gedood en versoheidenen werden gewond. De Nationalistische Partij welke 5000 leden telt strijdt voor de onafhankelijkheid van het eiland. De strijd in Abessynië De Abessynisohe troepen hebben den straatweg AdoeaMakalle op verscheidene plaatsen weer bezet en het verkeer van Italiaansohe troepen onmogelijk gemaakt. De Italiaansohe (roepen bewegingen aan het Erythreafront worden over den weg van Adigrat tot nabij Makalle geleid. Tussohen Makalle en Antalo worden nevige voorposten gevechten gevoerd. De Italianen richten in allerijl hun stellingen in. Omtrent de reeds gemelde raid van de Abessyniërs achter de Italiaansohe linies wordt nog verder geradio'd, dat de gou verneur van Godiam, Ras Imroe, die de Italianen over de Takasserivier heeft terug gedrongen, vrijdag van zijn hoofdkwartier uit op kleinen afstand ten Westen van Aksoem 2 kolonnes uitzond in de riohting van de rivier Mareb, welke de grens vormt van Abessynië en Erythrea. Toen deze afdeelingen terugkwamen, deelden ze mede 15 munitiedepots te hebben vernield, als- I mede een 30-tal tanks en eenige vracht auto's. Zij maakten evenwel geen gevange- I nen. Dit is de le keer, dat de Abessiniërs doordrongen achter de lijn Adoea-Adigrat- Aksoem. Te Addis Abeba wordt verklaard dat dit het antwoord is op de bewering van de Italianen dat de geheele provincie Godjam in opstand is tegen den Negus. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 24 Febr. Aanvoer 1472 stuks vee. 703 vette runderen; 226 vette kalveren; 295 sdhapen en lammeren; 235 varkens; 12 nuchtere kalveren; 1 bok. Vette koeien le 47, 2e 41, 3e 28—34; vette lossen le 44, 2e 40, 3e 30—34; vette kalveren le 90, 2e 80, 3e 50—60; varkens (levend gewkjhlt) le 36, 2e 35, 3e 34; schapen le 42, 2e 38, 3e 30; lam meren le 44, 2e 39, 3e 29 cent per k.'g. Sdhapen le 20, 2e 17, 3e 12; lammeren le 18, 2e 16, 3e 10 gulden per stuk. Vette koeien en ossen ruimer, kalm, lager dan. vorige week Maandag; vette kalveren, onveranderd, stroef, le en 2e kwal. konden zich moeilijk handhaven, 3e kwaliteit iets minder; sdhapen en lam- 1 meren, kort, vliug, Ihoiofgjervarkens, rui mer matig, van vorige week moeilijk te handhaven; eenige partijen schapen wer den voor export verkocht. AARDAPPELEN. Eigenheimers f 1,90 —2,20; Zeeuwsdhe blauwe en blomte f 2— 2,40; eigenheimers f 1,75—2,—; idem poters f 1,50—1,60; blaiuwe en bonte poters f 1,50—1,60; Bevelander f 1,70 1,90; zandanrdappelen 31/2—4 ot. |p. kg. met redelijke aanvoer en kalme vraag. VLAS. 10750 k.'g. blauw, schoon, 52—60 1 14700 Holl. geel 52—60; 1600 dauwnojod 48—53 ceent per k.g. De (mlarkt wfas heden flauw gestemd. Er bestond weinig kooplust' miaar de prij zen iwiaren in het: voiordeei der koiopers. Een gedeelte (wlerd slechte (verkocht. Stoomzuivelfabriek „De Duif" Prijs der boter 921/2 cent per pond. BUITENLANDSCH WEEROVERZICHT De depressies uit het Westen trokken Oostwlaarts naar Centraal Europa. De keto- ge drukking biji de Azioren maimi sterk toe en breidde Zich) uit tot de kuist van Portu gal. De hoioge druk in Scandinavië ern Finland herstelde z'ich, terwijl de vorst aldaar izieer streng (wlerd (-30 graden Cel sius te Hiaparada, -15 graden te Osloi). Ook iop IJsland steeg de luchtdnuk Weer en bleef de vorst imiatig tot streng. Langs de lachterzlijde der depressie kiwiamen po laire luichfimiassia's naar het Zjuiden die imet Westelijke twiinden in Frankrijk en Centraal Europa binnendrongen en een sterke lafkoieling brachten, die imlet ziwlare regens in pms land imieit onweer gepaard ging. In Duitschland trok de vorstlijm z!idh naar de Oostzeekust terug, doicb de 'toestand wlordt thans gunstig vlopr eein wederom1 Vooruitdringen over het vaste land. De scheiding der luchtstrocimingen uit het Westen is imierWwlaardig scherp. In het overgangsgebied heerscht imfist. Het is te voorzien dat de Oostelijke (winden Zich Zuidwaarts zullen uitbreiden en dat de vors'tlijn tot over het Noorden van ons land aal kopten te liggen. WEERBERICHT Hoiogste barolmieierst.: 771,6 te Ha paranoia Laagste 749,6 te Holyhead Verwlacht tot den avlond Van 25 Febr.: Zwiakke tolt matige, aanvankelijk Veran- landerlijke wind, later uit Oostelijke rich tingen, nevelig tot zwaarbewolkt joif be trokken, waarschijnlijk eenige regen) of sneeuiwi, in het Noorden temperatuur iolm het vriespuitt tot lichte vorst, in het Zui den temperaltujur pim> het vriespunt tot lichte dopii. Zon op: Zon onder: 25 Februari 6,59 5,28 Barometerstand van hedenmiddag 2 uur. Stoombootdlenjt Zierikzee-Rotterdam en lusschengelegen plaatten. FEBR—MAART 1938. Van Zierikzee: Van Rotterdam: D. 25 D. 27 's m. 8,30 V. 28 M. 2 8,30 D. 25 'sm. 12, D. 27 V. 28 12,— M. 2 ADVERTENTIES. Heden overleed onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, LÈNA JANNA ADRIAANSE, geb. SPEELMAN, in den ouderdom van 71 jaar. Zierikzee, 23 Febr. 1936. Uit aller Daam, J. L. SCHULT8 C. ALEMAN en J. ALEMAN—Boot zeggen, mede Damens wederzijdsohe familie, hartelijk dank voor de be langstelling, voor en bij hun-huwelijk ondervonden. Anna-Paulowna, 21 Febr. 1936. Mijn dank voor de belang stelling op 17 dezer. P. fa. VIERGEVER. Oosterland, Februari 1936. houdt a.s. Donderdag Zitdag ten huize van dhr. J. Gloude, Verrenieuwstraat B 108. Spreekuur van 10-2 uur. Neus-, Keel-, Oorarts, WOENSDAG 26 FEBR., des voormiddags, spreekuur in het Ziekenhuis te Noord- gouwe. Notaris J. J. VAN DEN ENDE te Zierikzee, is voornemens, op Woensdag 4 Maart 1936, des na middags te half twee ure, ten verzoeke van de familie FLOHIL, in het Hótel //Jacob Cats" te Brouwershaven, openbaar te verkoopen Gemeente Brouwershaven, Huis, Schuur en Erf, aan de Nieuwstraat, groot 2 Are, 70 o.A., bewoond door den Heer P. FLOHIL. Schuur met Erl en Tuingrond aan de Noordstraat, groot 4 Are, 36 o.A., gedeeltelijk verhuurd aan den Heer J. JONKER, voor f 1.—- per week. Gemeente Duivendijke 1 H.A., 22 Are en 20 o.A. (2 G. 2796 R.) BOUWLAND, aan den Heernisweg, in peroeelen en massa, verhuurd aan den Heer P. FLOH.IL lot 11 Nov. 1941 voor f 120 's jaars. Terstond na afloop LANDBOUWERSINSPAN als2 Drielingwagens, rolkar, ben zine, motor, hekel, dorsohmaohine, onderscheidene eggen, sleper, snij machine-, wiedmaohine, ploegen, zwingen, wanmolen (reform) zeeften, 2 bascules met gewichten, ruiters en tolhout, wip, ladder, palen, enz. Voorts InboedelKleerkasten, tafel, platen in lijst, klok, bed met toebe- hooren, stoelen, enz. Perceel8be8ohrij vingen verkrijgbaar. Zeemleerlappen in diverse prijzen Sponsen in soorten 2 Dweilen voor 1 kwartje Bezem met stok 25 ot. Tuitreinigers Zeilzwabbers Driedeelige Öroogrekjes Stoven Huishoudtrapjes, in diverse malen Afdruipbakken Strijkplanken Mouwplankjes Kinderstrijk plankjes Broodplanken Messenbakken Closetplankjes met en zonder rol Het huis voor geschenken Melkmarkt.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1936 | | pagina 3